Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Matlakov, Maxim

Вечити шах листа

Matlakov, Maxim

# Matlakov, Maxim турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Webb, Laurence E GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2342 1 2018-11-01
2 Svetushkin, Dmitry GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2592 1 2018-11-01
3 Jakovenko, Dmitry GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2752 = 2018-11-01
4 Mutschnik, Illya GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2411 1 2018-11-01
5 Haug, Johannes GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2391 1 2018-11-01
6 Tari, Aryan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2618 = 2018-11-01
7 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2566 1 2018-11-01
8 Zhao, Yuanhe CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2389 1 2018-11-01
9 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2609 1 2018-11-01
10 Goganov, Aleksey RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2576 = 2018-08-01
11 Goryachkina, Aleksandra RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2504 = 2018-08-01
12 Shaposhnikov, Evgeny RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2572 = 2018-08-01
13 Vavulin, Maksim RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2552 1 2018-08-01
14 Oparin, Grigoriy RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2587 = 2018-08-01
15 Lobanov, Sergei RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2521 = 2018-08-01
16 Sviridov, Valery RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2512 = 2018-08-01
17 Popov, Ivan RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2608 = 2018-08-01
18 Predke, Alexandr RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2613 = 2018-08-01
19 Li, Chao B CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2724 = 2018-07-01
20 Lu, Shanglei CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2643 0 2018-07-01
21 Zhou, Jianchao CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2624 1 2018-07-01
22 Wen, Yang CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2581 = 2018-07-01
23 Bai, Jinshi CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2579 = 2018-07-01
24 Drygalov, Andrey RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2431 1 2018-06-01
25 Motylev, Alexander RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2660 = 2018-06-01
26 Usmanov, Vasily RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2472 = 2018-06-01
27 Yuffa, Daniil RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2566 = 2018-06-01
28 Iljin, Artem RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2528 1 2018-06-01
29 Iljiushenok, Ilia RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2516 0 2018-06-01
30 Skatchkov, Valery RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2338 1 2018-06-01
31 Tsydypov, Zhamsaran RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2525 1 2018-06-01
32 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2691 = 2018-06-01
33 Chigaev, Maksim RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2560 1 2018-04-01
34 Maghsoodloo, Parham RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2594 = 2018-04-01
35 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2614 = 2018-04-01
36 Karthikeyan, Murali RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2585 = 2018-04-01
37 Alekseenko, Kirill RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2609 = 2018-04-01
38 Bologan, Victor RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2600 = 2018-04-01
39 Petrosian, Tigran L. RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2589 = 2018-04-01
40 Jumabayev, Rinat RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2614 = 2018-04-01
41 Lobanov, Sergei GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2468 = 2018-04-01
42 Sadikhov, Ulvi GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2477 1 2018-04-01
43 Gajewski, Grzegorz GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2588 0 2018-04-01
44 Kanmazalp, Ogulcan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2473 = 2018-04-01
45 Jurcik, Marian GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2473 1 2018-04-01
46 Diermair, Andreas GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2507 1 2018-04-01
47 Kovchan, Alexander GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2596 1 2018-04-01
48 Alekseenko, Kirill GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2609 1 2018-04-01
49 Nabaty, Tamir GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2690 1 2018-04-01
50 Jones, Gawain C B GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2651 = 2018-04-01
51 McShane, Luke J GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2647 = 2018-04-01
52 Harikrishna, P. CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2745 = 2018-03-01
53 Michalik, Peter CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2548 = 2018-03-01
54 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2767 0 2018-02-01
55 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2792 = 2018-02-01
56 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2804 = 2018-02-01
57 Hou, Yifan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2680 1 2018-02-01
58 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2753 = 2018-02-01
59 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2811 = 2018-02-01
60 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2655 = 2018-02-01
61 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2743 = 2018-02-01
62 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2752 0 2018-02-01
63 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2787 0 2018-02-01
64 Svidler, Peter NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2768 = 2018-02-01
65 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2834 0 2018-02-01
66 Jones, Gawain C B NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2640 = 2018-02-01
67 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2713 = 2018-01-01
68 Sjugirov, Sanan RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
69 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2689 = 2018-01-01
70 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2718 0 2018-01-01
71 Malakhov, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2686 = 2018-01-01
72 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2722 = 2018-01-01
73 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2683 = 2018-01-01
74 Volkov, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2645 0 2018-01-01
75 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2765 = 2018-01-01
76 Romanov, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2626 = 2018-01-01
77 Riazantsev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
78 Sebenik, Matej GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2534 = 2017-12-01
79 Stupak, Kirill GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2578 1 2017-12-01
80 Plat, Vojtech GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2551 = 2017-12-01
81 Can, Emre GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2604 1 2017-12-01
82 Tomczak, Jacek GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2583 = 2017-12-01
83 Stevic, Hrvoje GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 = 2017-12-01
84 Naiditsch, Arkadij GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2702 1 2017-12-01
85 Fridman, Daniel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 = 2017-12-01
86 Jobava, Baadur GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2712 1 2017-12-01
87 Perske, Thore GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2446 0 2017-12-01
88 Sepp, Olav TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2433 1 2017-11-01
89 Najer, Evgeniy TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2699 1 2017-11-01
90 Postny, Evgeny TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2569 = 2017-11-01
91 Pijpers, Arthur TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2465 1 2017-11-01
92 Mamedov, Rauf TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2678 = 2017-11-01
93 David, Alberto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2569 1 2017-11-01
94 Sadorra, Julio Catalino GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2574 1 2017-10-01
95 Sadorra, Julio Catalino GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2574 = 2017-10-01
96 Andreikin, Dmitry GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2708 = 2017-10-01
97 Andreikin, Dmitry GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2708 = 2017-10-01
98 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 0 2017-10-01
99 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 1 2017-10-01
100 Esipenko, Andrey RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2523 = 2017-08-01
101 Gaifullin, Artur RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2405 1 2017-08-01
102 Alekseev, Evgeny RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2607 = 2017-08-01
103 Bocharov, Dmitry RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2576 1 2017-08-01
104 Romanov, Evgeny RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2610 = 2017-08-01
105 Dreev, Aleksey RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2647 = 2017-08-01
106 Shimanov, Aleksandr RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2623 = 2017-08-01
107 Oparin, Grigoriy RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2605 1 2017-08-01
108 Volkov, Sergey RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2627 = 2017-08-01
109 Mazur, Stefan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2459 1 2017-07-01
110 Santos Latasa, Jaime BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2567 1 2017-07-01
111 Bosiocic, Marin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2603 = 2017-07-01
112 Ponkratov, Pavel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2590 1 2017-07-01
113 Kozul, Zdenko BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2617 = 2017-07-01
114 Kovalev, Vladislav BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2629 1 2017-07-01
115 Kovalenko, Igor BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2657 = 2017-07-01
116 Shimanov, Aleksandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2642 = 2017-07-01
117 Cheparinov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 1 2017-07-01
118 Howell, David W L BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2684 1 2017-07-01
119 Jobava, Baadur BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2713 = 2017-07-01
120 Ameir, Moheb RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2399 1 2017-07-01
121 Can, Emre RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2589 = 2017-07-01
122 Fedorov, Alexei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2598 1 2017-07-01
123 Piorun, Kacper RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2631 = 2017-07-01
124 Wei, Yi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2017-07-01
125 Sasikiran, Krishnan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2669 = 2017-07-01
126 Robson, Ray RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2656 1 2017-07-01
127 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2610 0 2017-06-01
128 Giri, Anish RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2785 = 2017-06-01
129 Riazantsev, Alexander RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2659 = 2017-06-01
130 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2555 = 2017-06-01
131 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2661 = 2017-06-01
132 Geller, Jakov RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2505 1 2017-06-01
133 Van Der Valk, Niklas GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2307 1 2017-05-01
134 Hacker, Jonas GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2322 1 2017-05-01
135 Kessler, Luca GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2433 1 2017-05-01
136 Stocek, Jiri GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2560 1 2017-05-01
137 Erdos, Viktor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2593 = 2017-05-01
138 Kulaots, Kaido GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2588 = 2017-05-01
139 Heimann, Andreas GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2577 = 2017-05-01
140 Annaberdiev, Meilis GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2459 1 2017-05-01
141 Melkumyan, Hrant GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2619 1 2017-05-01
142 Levin, Felix GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2528 1 2017-04-01
143 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2758 = 2017-04-01
144 Sandipan, Chanda RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2573 1 2017-04-01
145 Sethuraman, S.p. RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2623 1 2017-04-01
146 Smirin, Ilia RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2670 = 2017-04-01
147 Cordova, Emilio RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2655 = 2017-04-01
148 Lysyj, Igor RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2643 = 2017-04-01
149 Iturrizaga Bonelli, Eduardo RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2652 = 2017-04-01
150 Swiercz, Dariusz RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2645 1 2017-04-01
151 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2658 0 2017-04-01
152 Bosiocic, Marin RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2602 = 2017-04-01
153 Piasetski, Leon ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2327 1 2017-03-01
154 Almagro Llamas, Pablo ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2466 = 2017-03-01
155 Kantans, Toms ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2456 1 2017-03-01
156 Blomqvist, Erik ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2574 = 2017-03-01
157 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2492 1 2017-03-01
158 Akobian, Varuzhan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2633 = 2017-03-01
159 Lagarde, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2594 1 2017-03-01
160 Edouard, Romain ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2613 = 2017-03-01
161 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2655 = 2017-03-01
162 Cheparinov, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2689 = 2017-03-01
163 Richter, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2504 1 2017-01-01
164 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2657 1 2017-01-01
165 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2585 = 2016-12-01
166 Nijboer, Friso GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2546 = 2016-12-01
167 Klein, Felix SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2321 1 2016-12-01
168 Van Haastert, Edwin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2448 = 2016-12-01
169 Markus, Robert SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2652 1 2016-12-01
170 Yu, Yangyi SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2721 = 2016-12-01
171 Khmelniker, Ilya SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2489 1 2016-12-01
172 Li, Chao B SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2730 = 2016-12-01
173 Kovalenko, Igor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2667 = 2016-09-01
174 Wojtaszek, Radoslaw RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
175 Bologan, Victor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2654 1 2016-09-01
176 Korobov, Anton RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2656 = 2016-09-01
177 Motylev, Alexander RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2660 = 2016-09-01
178 Smirin, Ilia RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2676 = 2016-09-01
179 Sutovsky, Emil RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2622 = 2016-09-01
180 Andreikin, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
181 Jakovenko, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2712 = 2016-09-01
182 Gordievsky, Dmitry RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2523 1 2016-08-01
183 Ponkratov, Pavel RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2573 = 2016-08-01
184 Kryakvin, Dmitry RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2547 = 2016-08-01
185 Antipov, Mikhail Al. RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2584 1 2016-08-01
186 Predke, Alexandr RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2550 = 2016-08-01
187 Oparin, Grigoriy RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2597 = 2016-08-01
188 Alekseev, Evgeny RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2626 = 2016-08-01
189 Alekseenko, Kirill RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2576 = 2016-08-01
190 Eliseev, Urii RUS Russian Championship HL 2016 Male [Kolomna] 2602 = 2016-08-01
191 Cai, Zhuoran CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
192 Gang, Taoga CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
193 Zhou, Jiangnan CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
194 Peng, Xiongjian CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
195 Xiang, Zeyu CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 = 2016-08-01
196 Zhang, Pengxiang CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2567 1 2016-08-01
197 Bao, Qilin CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2305 1 2016-08-01
198 Peng, Hongchi CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
199 Zhang, Jiabao CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
200 Zhang, Yifan(a) CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
201 Liu, Yutong CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2284 1 2016-08-01
202 Lu, Shanglei RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2614 = 2016-07-01
203 Zhou, Jianchao RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2617 = 2016-07-01
204 Wang, Yue RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2728 = 2016-07-01
205 Yu, Yangyi RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2737 0 2016-07-01
206 Wen, Yang RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2611 = 2016-07-01
207 Dubov, Daniil RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2644 = 2016-06-01
208 Frolyanov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2550 = 2016-06-01
209 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2598 1 2016-06-01
210 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2703 = 2016-06-01
211 Frolyanov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2550 = 2016-06-01
212 Korobov, Anton RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2674 1 2016-06-01
213 Yilmazyerli, Mert KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2426 1 2016-06-01
214 Kozul, Zdenko KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2591 1 2016-06-01
215 Bok, Benjamin KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2614 1 2016-06-01
216 Dubov, Daniil KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
217 Berkes, Ferenc KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2636 = 2016-06-01
218 Saric, Ivan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2650 0 2016-06-01
219 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
220 Pashikian, Arman KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 0 2016-06-01
221 Boruchovsky, Avital KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2542 1 2016-06-01
222 Sanikidze, Tornike KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2537 = 2016-06-01
223 Antipov, Mikhail Al. KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2576 = 2016-06-01
224 Wagner, Dennis RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2583 = 2016-04-01
225 Socko, Bartosz RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2587 1 2016-04-01
226 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2621 1 2016-04-01
227 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2664 = 2016-04-01
228 Rakhmanov, Aleksandr RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2650 = 2016-04-01
229 Hovhannisyan, Robert RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2636 1 2016-04-01
230 Gelfand, Boris RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2735 = 2016-04-01
231 Bu, Xiangzhi RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2724 = 2016-04-01
232 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2662 = 2016-04-01
233 Kashlinskaya, Alina QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2448 1 2016-01-01
234 Al-Sayed, Mohammed QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2520 = 2016-01-01
235 Rambaldi, Francesco QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2560 1 2016-01-01
236 Kosteniuk, Alexandra QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2542 1 2016-01-01
237 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2796 0 2016-01-01
238 Tregubov, Pavel V. QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2589 = 2016-01-01
239 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 0 2016-01-01
240 Bluebaum, Matthias QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2590 = 2016-01-01
241 Bok, Benjamin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2594 1 2016-01-01
242 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 0 2015-11-01
243 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 1 2015-11-01
244 Ginsburg, Gennadi MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2511 1 2015-11-01
245 Sprenger, Jan Michael, Dr. MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2510 1 2015-11-01
246 Li, Chao B MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2750 0 2015-11-01
247 Studer, Noel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2397 = 2015-11-01
248 Bajarani, Ulvi MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2546 1 2015-11-01
249 Adams, Michael MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2742 0 2015-11-01
250 Pridorozhni, Aleksei RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2556 0 2015-08-01
251 Rjabzev, Konstantin RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2314 1 2015-08-01
252 Eliseev, Urii RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2530 1 2015-08-01
253 Khalifman, Alexander RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2623 = 2015-08-01
254 Demchenko, Anton RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2589 = 2015-08-01
255 Gordievsky, Dmitry RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2491 0 2015-08-01
256 Lintchevski, Daniil RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2557 = 2015-08-01
257 Rozum, Ivan RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2539 = 2015-08-01
258 Shariyazdanov, Andrey RUS Russian Championship HL 2015 Male [Kaliningrad] 2535 1 2015-08-01
259 Lu, Shanglei CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2595 1 2015-08-01
260 Bu, Xiangzhi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2695 = 2015-08-01
261 Yu, Yangyi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2736 = 2015-08-01
262 Wang, Chen CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2521 1 2015-08-01
263 Wei, Yi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2724 1 2015-08-01
264 Ipatov, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2612 = 2015-07-01
265 Sanikidze, Tornike FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 1 2015-07-01
266 Smith, Axel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2454 = 2015-07-01
267 Terrieux, Kevin FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2015-07-01
268 Donchenko, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2570 0 2015-07-01
269 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2616 = 2015-07-01
270 Picard, Romain FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2368 1 2015-07-01
271 Dorfman, Iossif FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2574 = 2015-07-01
272 Moussard, Jules FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2444 1 2015-07-01
273 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2746 = 2015-07-01
274 Goryachkina, Aleksandra RUS Team men PL chess [Sochi] 2474 1 2015-06-01
275 Wang, Yue RUS Team men PL chess [Sochi] 2724 = 2015-06-01
276 Dubov, Daniil RUS Team men PL chess [Sochi] 2659 = 2015-06-01
277 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess [Sochi] 2671 = 2015-06-01
278 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess [Sochi] 2702 = 2015-06-01
279 Jobava, Baadur RUS Team men PL chess [Sochi] 2699 = 2015-06-01
280 Lu, Shanglei RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2570 0 2015-05-01
281 Antipov, Mikhail Al. RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2529 0 2015-05-01
282 Kuderinov, Kirill RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2465 1 2015-05-01
283 Can, Emre RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2555 = 2015-05-01
284 Sanal, Vahap RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2486 1 2015-05-01
285 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2576 = 2015-05-01
286 Mozharov, Mikhail RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2555 = 2015-05-01
287 Svane, Rasmus RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2509 1 2015-05-01
288 Bok, Benjamin RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2587 1 2015-05-01
289 Mu, Ke CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2392 1 2015-05-01
290 Gao, Rui CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2542 1 2015-05-01
291 Zhao, Jun CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2621 = 2015-05-01
292 Ni, Hua CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2704 = 2015-05-01
293 Kantsler, Boris ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2435 1 2015-04-01
294 Ter-Sahakyan, Samvel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2580 = 2015-04-01
295 Potkin, Vladimir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 = 2015-04-01
296 Hansen, Sune Berg ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2571 1 2015-04-01
297 Bukavshin, Ivan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2622 = 2015-04-01
298 Erdos, Viktor ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2615 = 2015-04-01
299 Andriasian, Zaven ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2612 1 2015-04-01
300 Dubov, Daniil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2632 = 2015-04-01
301 Khairullin, Ildar ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2629 = 2015-04-01
302 Sutovsky, Emil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2626 1 2015-04-01
303 Rodshtein, Maxim ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2660 = 2015-04-01
304 Lombaers, Peter ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2295 1 2015-03-01
305 Javakhishvili, Lela ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2486 = 2015-03-01
306 Wagner, Dennis ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2501 = 2015-03-01
307 Krush, Irina ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2467 1 2015-03-01
308 Muzychuk, Mariya ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2520 0 2015-03-01
309 Martinez Martin, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2407 1 2015-03-01
310 Ganguly, Surya Shekhar ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2595 1 2015-03-01
311 Spraggett, Kevin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2538 = 2015-03-01
312 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2544 1 2015-03-01
313 Kuipers, Stefan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2390 1 2015-03-01
314 Shimanov, Aleksandr RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2589 1 2014-12-01
315 Khairullin, Ildar RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2625 = 2014-12-01
316 Mamedov, Rauf RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2652 = 2014-12-01
317 Kokarev, Dmitry RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2624 0 2014-12-01
318 Bocharov, Dmitry RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2567 = 2014-12-01
319 Yuffa, Daniil RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2467 1 2014-12-01
320 Shomoev, Anton RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2569 1 2014-12-01
321 Bukavshin, Ivan RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2629 1 2014-12-01
322 Riazantsev, Alexander RUS X Gubernators Cup Ugra 2014 [Khanty-Mansiysk] 2678 = 2014-12-01
323 Ulko, Jaroslav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2487 1 2014-12-01
324 Ulko, Jaroslav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2487 1 2014-12-01
325 Artemiev, Vladislav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2660 = 2014-12-01
326 Artemiev, Vladislav RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2660 = 2014-12-01
327 Khismatullin, Denis RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2679 1 2014-12-01
328 Khismatullin, Denis RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2679 = 2014-12-01
329 Jakovenko, Dmitry RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2745 0 2014-12-01
330 Jakovenko, Dmitry RUS Final Stage Cup of Russia Men [Khanty-Mansiysk] 2745 = 2014-12-01
331 Denishev, Marat RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2292 1 2014-11-01
332 Kukhmazov, Arsen RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2351 1 2014-11-01
333 Munguntuul, Batkhuyag RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2433 = 2014-11-01
334 Iljiushenok, Ilia RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2433 1 2014-11-01
335 Pridorozhni, Aleksei RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2514 = 2014-11-01
336 Batchuluun, Tsegmed RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2523 = 2014-11-01
337 Prizant, Jaroslav RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2511 = 2014-11-01
338 Gordievsky, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2455 1 2014-11-01
339 Levin, Evgeny A. RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2507 = 2014-11-01
340 Seyb, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2374 = 2014-10-01
341 Teterev, Vitaly ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2501 = 2014-10-01
342 Bacrot, Etienne ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2729 = 2014-10-01
343 Voss, Gunther ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2294 1 2014-10-01
344 Greenfeld, Alon ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2551 1 2014-10-01
345 Korobov, Anton ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2673 = 2014-10-01
346 Rasmussen, Morten DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2285 1 2014-09-01
347 Seegers, Hendrik DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2285 1 2014-09-01
348 Aabling-Thomsen, Jakob DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2333 1 2014-09-01
349 Ly, Moulthun DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2466 1 2014-09-01
350 Jones, Gawain C B DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2665 = 2014-09-01
351 Bu, Xiangzhi DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2693 = 2014-09-01
352 Schandorff, Lars DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2529 1 2014-09-01
353 Edouard, Romain DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2679 = 2014-09-01
354 Timman, Jan H DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2610 1 2014-09-01
355 Negi, Parimarjan DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2645 = 2014-09-01
356 Fang, Yan CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2337 1 2014-09-01
357 Liu, Yan CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 = 2014-09-01
358 Hu, Yu CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
359 Zhu, Yilun CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
360 Gao, Rui CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2529 = 2014-09-01
361 Jia, Haoxiang CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2419 = 2014-09-01
362 Zhu, Yi CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
363 Dai, Changren CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
364 Bai, Jinshi CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2418 1 2014-09-01
365 Xie, Bowen CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2285 1 2014-09-01
366 Wu, Xibin CHN 2014 Chinese Chess team tournament [Hai Nan] 2336 1 2014-09-01
367 Mista, Aleksander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2593 = 2014-07-01
368 Sokolov, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2650 = 2014-07-01
369 Kveinys, Aloyzas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2547 = 2014-07-01
370 Rozentalis, Eduardas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2618 = 2014-07-01
371 Baron, Tal FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2515 1 2014-07-01
372 Ragger, Markus FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2632 = 2014-07-01
373 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2576 1 2014-07-01
374 Fargere, Francois FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2407 1 2014-07-01
375 Gabrielian, Artur RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2544 0 2014-07-01
376 Korniushin, Nikolay RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2357 1 2014-07-01
377 Evdokimov, Alexander A. RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2548 1 2014-07-01
378 Belous, Vladimir RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2586 1 2014-07-01
379 Zvjaginsev, Vadim RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2642 = 2014-07-01
380 Grachev, Boris RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2661 = 2014-07-01
381 Lysyj, Igor RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2670 0 2014-07-01
382 Goganov, Aleksey RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2591 1 2014-07-01
383 Tomashevsky, Evgeny RUS Russian Championship HL 2014 Male [Vladivostok] 2695 0 2014-07-01
384 Volokitin, Andrei RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2647 = 2014-05-01
385 Malakhov, Vladimir RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2701 = 2014-05-01
386 Rublevsky, Sergei RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2706 = 2014-05-01
387 Landa, Konstantin RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2639 = 2014-05-01
388 Grachev, Boris RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2659 = 2014-05-01
389 Navara, David CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2705 = 2014-04-01
390 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2545 1 2014-04-01
391 Tari, Aryan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2424 = 2014-04-01
392 Ali Marandi, Cemil Can ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2380 1 2014-04-01
393 Bok, Benjamin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2575 1 2014-04-01
394 Schlosser, Philipp ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2612 = 2014-04-01
395 Salgado Lopez, Ivan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2605 = 2014-04-01
396 Fridman, Daniel ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2604 = 2014-04-01
397 Grigoryan, Avetik ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 = 2014-04-01
398 Onischuk, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 1 2014-04-01
399 Swiercz, Dariusz ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2631 = 2014-04-01
400 Potkin, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2625 = 2014-04-01
401 Artemiev, Vladislav ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2621 0 2014-04-01
402 Palachev, Petr RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2349 1 2014-03-01
403 Nozdrachev, Leonid RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2434 1 2014-03-01
404 Khusnutdinov, Rustam RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2491 = 2014-03-01
405 Predke, Alexandr RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2477 = 2014-03-01
406 Atabayev, Maksat RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2471 1 2014-03-01
407 Geller, Jakov RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2536 = 2014-03-01
408 Grachev, Boris RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2669 = 2014-03-01
409 Gabuzyan, Hovhannes RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2534 1 2014-03-01
410 Swiercz, Dariusz RUS Moscow-Open 2014 [Moscow] 2630 1 2014-03-01
411 Jumabayev, Rinat RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2561 1 2014-02-01
412 Aleksandrov, Aleksej RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2586 = 2014-02-01
413 Fedoseev, Vladimir RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2597 0 2014-02-01
414 Shomoev, Anton RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2560 1 2014-02-01
415 Goganov, Aleksey RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2581 1 2014-02-01
416 Shimanov, Aleksandr RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2650 = 2014-02-01
417 Ponkratov, Pavel RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2603 = 2014-02-01
418 Kabanov, Nikolai RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2477 = 2014-02-01
419 Artemiev, Vladislav RUS IX Gubernators Cup Ugra 2013 open A [Khanty-Mansiysk] 2570 0 2014-02-01
420 Tugarin, Anton RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2282 1 2013-11-01
421 Zaitsev, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2386 1 2013-11-01
422 Levin, Evgeny A. RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2512 1 2013-11-01
423 Belous, Vladimir RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2554 1 2013-11-01
424 Kokarev, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2611 = 2013-11-01
425 Ponkratov, Pavel RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2618 1 2013-11-01
426 Eljanov, Pavel RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2729 0 2013-11-01
427 Korneev, Oleg RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2622 = 2013-11-01
428 David, Alberto RUS M.Chigorin Memorial 2013 [St. Petersburg] 2574 1 2013-11-01
429 Grafl, Florian GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2379 1 2013-11-01
430 Landenbergue, Claude GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2393 1 2013-11-01
431 Sandalakis, Angelos GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2394 1 2013-11-01
432 Dreev, Aleksey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2679 = 2013-11-01
433 Rasulov, Vugar GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2514 1 2013-11-01
434 Wang, Hao GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2733 = 2013-11-01
435 Smeets, Jan NOR World Cup [Tromso] 2623 = 2013-10-01
436 Smeets, Jan NOR World Cup [Tromso] 2623 1 2013-10-01
437 Mamedyarov, Shakhriyar NOR World Cup [Tromso] 2775 = 2013-10-01
438 Mamedyarov, Shakhriyar NOR World Cup [Tromso] 2775 = 2013-10-01
439 Predke, Alexandr RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2492 1 2013-08-01
440 Goganov, Aleksey RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2562 0 2013-08-01
441 Gabrielian, Artur RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2545 1 2013-08-01
442 Vitiugov, Nikita RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2734 = 2013-08-01
443 Motylev, Alexander RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2655 = 2013-08-01
444 Demchenko, Anton RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2639 = 2013-08-01
445 Dubov, Daniil RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2638 1 2013-08-01
446 Jakovenko, Dmitry RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2713 = 2013-08-01
447 Alekseev, Evgeny RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2714 = 2013-08-01
448 Hajbok, Robert RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2367 1 2013-08-01
449 Nigalidze, Gaioz RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2497 = 2013-08-01
450 Batchuluun, Tsegmed RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2517 = 2013-08-01
451 Rzayev, Bahruz RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2429 1 2013-08-01
452 Durarbayli, Vasif RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2549 = 2013-08-01
453 Baryshpolets, Andrey RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2544 1 2013-08-01
454 Zhou, Jianchao RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2572 = 2013-08-01
455 Hovhannisyan, Robert RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2620 1 2013-08-01
456 Li, Chao B RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2686 = 2013-08-01
457 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2618 = 2013-06-01
458 Michalik, Peter CZE Extraliga 2012/13 [various] 2508 1 2013-06-01
459 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2012/13 [various] 2557 1 2013-06-01
460 Bulski, Krzysztof CZE Extraliga 2012/13 [various] 2549 1 2013-06-01
461 Luch, Michal CZE Extraliga 2012/13 [various] 2429 1 2013-06-01
462 Torshin, Anton RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2253 1 2013-05-01
463 Panarin, Mikhail RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2559 = 2013-05-01
464 Hasangatin, Ramil RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2496 1 2013-05-01
465 Khismatullin, Denis RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2640 = 2013-05-01
466 Dubov, Daniil RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2614 1 2013-05-01
467 Popov, Ivan RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2627 0 2013-05-01
468 Pridorozhni, Aleksei RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2541 = 2013-01-01
469 Akselrod, Vladislav RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2402 1 2013-01-01
470 Shimanov, Aleksandr RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2597 = 2013-01-01
471 Onischuk, Vladimir RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2563 0 2013-01-01
472 Kopylov, Alexander A. RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2425 1 2013-01-01
473 Kurnosov, Igor RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2645 = 2013-01-01
474 Geller, Jakov RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2559 = 2013-01-01
475 Frolyanov, Dmitry RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2556 = 2013-01-01
476 Aleksandrov, Aleksej RUS VIII Gubernators Cup Ugra 2012 open A [Khanty-Mansiysk] 2607 = 2013-01-01
477 Yakimenko, Alexander A. RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2265 = 2012-12-01
478 Kuratov, Vasily RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2265 1 2012-12-01
479 Nikologorskiy, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2400 = 2012-12-01
480 Belousov, Danila RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2340 1 2012-12-01
481 Antipov, Mikhail Al. RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2457 0 2012-12-01
482 Melnikov, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2292 1 2012-12-01
483 Bodnaruk, Anastasia RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2425 = 2012-12-01
484 Gladyszev, Oleg RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2446 1 2012-12-01
485 Al-Sayed, Mohammed RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2511 1 2012-12-01
486 Gonzalez De La Torre, Santiago ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2442 1 2012-11-01
487 Oblamski, Vladimir ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2265 1 2012-11-01
488 Penttinen, Jarkko ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2265 1 2012-11-01
489 Avrukh, Boris ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2585 1 2012-11-01
490 Suslova, Alena RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2263 1 2012-10-01
491 Akkozov, Berik RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2401 1 2012-10-01
492 Kabanov, Nikolai RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2501 = 2012-10-01
493 Yakovich, Yuri RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2525 = 2012-10-01
494 Fedoseev, Vladimir RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2498 1 2012-10-01
495 Popov, Valerij RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2557 0 2012-10-01
496 Smirnov, Artem RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2425 1 2012-10-01
497 Iljiushenok, Ilia RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2413 1 2012-10-01
498 Yevseev, Denis RUS M.Botvinnik Memorial 2012 [St. Petersburg] 2535 1 2012-10-01
499 Artemiev, Vladislav RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2459 = 2012-08-01
500 Makhmutov, Rail RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2363 1 2012-08-01
501 Inarkiev, Ernesto RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2707 = 2012-08-01
502 Frolyanov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2564 0 2012-08-01
503 Kabanov, Nikolai RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2496 1 2012-08-01
504 Shimanov, Aleksandr RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2600 = 2012-08-01
505 Khairullin, Ildar RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2631 = 2012-08-01
506 Bocharov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2600 0 2012-08-01
507 Stukopin, Andrey RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2502 1 2012-08-01
508 Prizant, Jaroslav RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2524 = 2012-08-01
509 Popov, Ivan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2609 1 2012-08-01
510 Yu, Yangyi RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2656 1 2012-08-01
511 Wang, Yue RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2697 = 2012-08-01
512 Li, Chao B RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2687 = 2012-08-01
513 Ding, Liren RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2680 0 2012-08-01
514 Wang, Hao RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2739 = 2012-08-01
515 Bator, Robert SWE Elitserien 2011/12 [Sweden] 2411 1 2012-05-01
516 Smith, Axel SWE Elitserien 2011/12 [Sweden] 2488 1 2012-05-01
517 Jakubiec, Artur CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2528 = 2012-05-01
518 Polak, Tomas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2543 1 2012-05-01
519 Laznicka, Viktor CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2701 0 2012-05-01
520 Jaracz, Pavel CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2558 1 2012-05-01
521 Kanter, Eduard BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2393 = 2012-05-01
522 Schachinger, Mario BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2391 1 2012-05-01
523 Onischuk, Vladimir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2516 1 2012-05-01
524 Dvirnyy, Daniyyl BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2507 1 2012-05-01
525 Andreikin, Dmitry BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2689 = 2012-05-01
526 Berkes, Ferenc BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2682 1 2012-05-01
527 Fressinet, Laurent BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2693 = 2012-05-01
528 Bologan, Viktor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2687 1 2012-05-01
529 Vitiugov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2709 = 2012-05-01
530 Inarkiev, Ernesto BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 = 2012-05-01
531 Azarov, Sergei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2667 = 2012-05-01
532 Sharafiev, Azat RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2433 1 2012-05-01
533 Popov, Valerij RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2546 1 2012-05-01
534 Khismatullin, Denis RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2656 1 2012-05-01
535 Andreikin, Dmitry RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2689 = 2012-05-01
536 Najer, Evgeniy RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2640 0 2012-05-01
537 Ipatov, Alexander RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2586 1 2012-03-01
538 Zherebukh, Yaroslav RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2594 = 2012-03-01
539 Stukopin, Andrey RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2460 1 2012-03-01
540 Reshetnikov, Alexey RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2514 0 2012-03-01
541 Grigoryan, Avetik RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2621 1 2012-03-01
542 Yilmaz, Mustafa RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2521 = 2012-03-01
543 Belous, Vladimir RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2522 1 2012-03-01
544 Swiercz, Dariusz RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2583 = 2012-03-01
545 Robson, Ray RUS Moscow Open 2012 D [Moscow] 2596 = 2012-03-01
546 Geller, Jakov RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2563 0 2012-01-01
547 Geller, Jakov RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2563 1 2012-01-01
548 Andriasian, Zaven RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2619 = 2012-01-01
549 Andriasian, Zaven RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2619 = 2012-01-01
550 Khismatullin, Denis RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2660 0 2012-01-01
551 Khismatullin, Denis RUS Final RUS Cup Men 2011 [Magnitogorsk] 2660 = 2012-01-01
552 Likhomanov, Alexey RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2232 1 2011-11-01
553 Abramov, Alexander RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2246 1 2011-11-01
554 Kabanov, Nikolai RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2520 = 2011-11-01
555 Iskusnyh, Sergei RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2455 1 2011-11-01
556 Fedorov, Alexei RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2598 1 2011-11-01
557 Guseinov, Gadir RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2625 = 2011-11-01
558 Khismatullin, Denis RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2656 = 2011-11-01
559 Shomoev, Anton RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2577 1 2011-11-01
560 Ponkratov, Pavel RUS VII Cup of Ugra 2011 [Khanty-Mansiysk] 2593 = 2011-11-01
561 Hammerstad, Asmund SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2230 1 2011-11-01
562 Nilsson, Sebastian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2362 1 2011-11-01
563 Nogly, Christoph SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2231 1 2011-11-01
564 Kadric, Denis SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2403 = 2011-11-01
565 Tsydypov, Zhamsaran RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2288 = 2011-11-01
566 Chigaev, Maksim RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2289 = 2011-11-01
567 Zakharchenko, Arnold RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2230 = 2011-11-01
568 Vunder, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2282 1 2011-11-01
569 Yuffa, Daniil RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2378 1 2011-11-01
570 Obolenskikh, Dmitry RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2500 1 2011-11-01
571 Stukopin, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2438 1 2011-11-01
572 Kovchan, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2569 = 2011-11-01
573 Shomoev, Anton RUS M.Chigorin Memorial 2011 Open [St. Petersburg] 2577 0 2011-11-01
574 Reshetnikov, Alexey RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2487 = 2011-09-01
575 Diu, Viacheslav RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2475 1 2011-09-01
576 Vitiugov, Nikita RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2733 = 2011-09-01
577 Kryakvin, Dmitry RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2551 1 2011-09-01
578 Sjugirov, Sanan RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2629 = 2011-09-01
579 Tomashevsky, Evgeny RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2707 = 2011-09-01
580 Lysyj, Igor RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2629 = 2011-09-01
581 Najer, Evgeniy RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2643 = 2011-09-01
582 Jakovenko, Dmitry RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2732 1 2011-09-01
583 Volkov, Sergey RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2615 = 2011-09-01
584 Rublevsky, Sergei RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2682 = 2011-09-01
585 Rajesh, V A V IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2292 = 2011-09-01
586 Prasannaa, S IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2232 1 2011-09-01
587 Debashis, Das IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2396 = 2011-09-01
588 Priyadharshan, K IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2376 = 2011-09-01
589 Janev, Tihomir IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2349 1 2011-09-01
590 Vidit, Santosh Gujrathi IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2492 = 2011-09-01
591 Lalith, Babu M R IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2495 1 2011-09-01
592 Ter-Sahakyan, Samvel IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2558 0 2011-09-01
593 Roganovic, Milos IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2476 0 2011-09-01
594 Valsecchi, Alessio IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2354 1 2011-09-01
595 Shyam, Nikil P IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2398 = 2011-09-01
596 Krysa, Leandro IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2374 1 2011-09-01
597 Stany, G A IND World Junior Chess Championship - 2011 [Delhi] 2435 1 2011-09-01
598 Rozum, Ivan RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2475 = 2011-05-01
599 Goganov, Aleksey RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2469 1 2011-05-01
600 Fedoseev, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2519 = 2011-05-01
601 Shimanov, Aleksandr RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2550 = 2011-05-01
602 Belous, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2524 1 2011-05-01
603 Rozum, Ivan RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2475 1 2011-05-01
604 Goganov, Aleksey RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2469 = 2011-05-01
605 Fedoseev, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2519 1 2011-05-01
606 Belous, Vladimir RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2524 0 2011-05-01
607 Shimanov, Aleksandr RUS 2011 RUS Juniors Champ. B-20 [St. Petersburg] 2550 1 2011-05-01
608 Renaze, Luc FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2286 1 2011-05-01
609 Gallagher, Joseph G FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2500 = 2011-05-01
610 Goganov, Aleksey FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2469 = 2011-05-01
611 Potapov, Pavel FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2474 1 2011-05-01
612 Javakhishvili, Lela FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2437 = 2011-05-01
613 Dembo, Yelena FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2457 = 2011-05-01
614 Smirnov, Artem FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2425 = 2011-05-01
615 Markos, Jan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2545 1 2011-05-01
616 Riazantsev, Alexander FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2679 = 2011-05-01
617 Dreev, Aleksey FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2697 = 2011-05-01
618 Fressinet, Laurent FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2693 = 2011-05-01
619 Bogdanovich, Stanislav RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2511 = 2011-05-01
620 Rodin, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2442 1 2011-05-01
621 Cheremnova, Tamara RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2225 1 2011-05-01
622 Pranizin, Gennady RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2225 1 2011-05-01
623 Ajrapetian, Gevorg RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2419 1 2011-05-01
624 Vokarev, Sergey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2455 = 2011-05-01
625 Toder, Alexander RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2216 1 2011-03-01
626 Shuvalov, Evgenij RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2255 1 2011-03-01
627 Pogosian, Manvel RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2391 1 2011-03-01
628 Bukavshin, Ivan RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2458 = 2011-03-01
629 Sharavdorj, Dashzegve RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2452 1 2011-03-01
630 Lou, Yiping RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2429 1 2011-03-01
631 Kabanov, Nikolai RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2482 = 2011-03-01
632 Yu, Yangyi RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2607 = 2011-03-01
633 Bezgodov, Alexei RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2494 1 2011-03-01
634 Pavlov, Aleksandr RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2269 0 2011-01-01
635 Belenkaya, Dina RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2213 1 2011-01-01
636 Akatova, Ekaterina RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2260 = 2011-01-01
637 Krivenko, Sergey RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2300 1 2011-01-01
638 Solovjov, Sergey I. RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2394 1 2011-01-01
639 Neverov, Valeriy RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2519 1 2011-01-01
640 Papin, Vasily RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2534 = 2011-01-01
641 Makarov, Marat RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2521 1 2011-01-01
642 Demchenko, Anton RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2529 = 2011-01-01
643 Cheparinov, Ivan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2661 = 2010-11-01
644 Zhigalko, Andrey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2591 1 2010-11-01
645 Delchev, Aleksander ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2632 = 2010-11-01
646 Gustafsson, Jan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2643 0 2010-11-01
647 Gustafsson, Jan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2643 = 2010-11-01
648 Ubilava, Elizbar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2528 1 2010-11-01
649 Arutinian, David ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2572 = 2010-09-01
650 Ter-Sahakyan, Samvel ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2525 1 2010-09-01
651 Lenic, Luka ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2602 = 2010-09-01
652 Ponkratov, Pavel ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2604 = 2010-09-01
653 Pashikian, Arman ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2630 0 2010-09-01
654 Gopal, G.n. ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2611 = 2010-09-01
655 Petrosian, Tigran L. ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2597 = 2010-09-01
656 Hovhannisyan, Robert ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2529 1 2010-09-01
657 Grigoryan, Avetik ARM "Lake Sevan 2010" Int. Tnmt. [Martuni] 2584 = 2010-09-01
658 Arenas, David POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2364 1 2010-09-01
659 Swapnil, S. Dhopade POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2426 = 2010-09-01
660 Fodor, Tamas Jr. POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2452 1 2010-09-01
661 Salem, A.r. Saleh POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2468 = 2010-09-01
662 Sieciechowicz, Marcin POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2445 = 2010-09-01
663 Firat, Burak POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2420 1 2010-09-01
664 Yilmaz, Mustafa POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2479 = 2010-09-01
665 Baryshpolets, Andrey POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2450 1 2010-09-01
666 Hammer, Jon Ludvig POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2636 = 2010-09-01
667 Sjugirov, Sanan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2610 = 2010-09-01
668 Swiercz, Dariusz POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2492 1 2010-09-01
669 Andreikin, Dmitry POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2650 = 2010-09-01
670 Negi, Parimarjan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2615 = 2010-09-01
671 Fedoseev, Vladimir SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2428 1 2010-07-01
672 Ionov, Sergey SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2542 1 2010-07-01
673 Makarov, Marat SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2518 = 2010-07-01
674 Levin, Evgeny A. SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2500 = 2010-07-01
675 Popov, Valerij SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2592 = 2010-07-01
676 Gorovykh, Eduard SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2430 = 2010-07-01
677 Klimov, Sergey SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2518 1 2010-07-01
678 Romanov, Evgeny SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2594 = 2010-07-01
679 Ivanov, Sergey SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2542 0 2010-07-01
680 Khairullin, Ildar SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2617 0 2010-07-01
681 Yevseev, Denis SRB Vojvodina Liga [Novi Sad] 2520 1 2010-07-01
682 Grandelius, Nils SWE Elitserien 2009/2010 [Sweden] 2537 = 2010-05-01
683 Schneider, Stefan SWE Elitserien 2009/2010 [Sweden] 2351 1 2010-05-01
684 Blomqvist, Erik SWE Elitserien 2009/2010 [Sweden] 2421 = 2010-05-01
685 Vitiugov, Nikita RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2710 = 2010-05-01
686 Evdokimov, Alexander A. RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2564 = 2010-05-01
687 Kurnosov, Igor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2674 = 2010-05-01
688 Rakhmanov, Aleksandr RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2584 = 2010-05-01
689 Belov, Vladimir RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2619 = 2010-05-01
690 Jakovenko, Dmitry RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2725 = 2010-05-01
691 Wang, Hao RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2715 0 2010-05-01
692 Ivanov, Alexander Al. RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2481 1 2010-05-01
693 Masic, Predrag RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2358 1 2010-03-01
694 Korobkov, Piotr RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2482 1 2010-03-01
695 Grachev, Boris RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2653 = 2010-03-01
696 Bu, Xiangzhi RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2673 = 2010-03-01
697 Reshetnikov, Alexey RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2447 1 2010-03-01
698 Kurnosov, Igor RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2668 0 2010-03-01
699 Krivoborodov, Egor RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2471 1 2010-03-01
700 Rublevsky, Sergei RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2697 = 2010-03-01
701 Najer, Evgeniy RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2665 = 2010-03-01
702 Bebel, Arkadiusz   2275 = 2010-01-01
703 Inonu, Muhsin Munci   2175 1 2010-01-01
704 Arslanov, Shamil   2379 1 2010-01-01
705 Pavlidis, Anastasios   2300 1 2010-01-01
706 Durarbeyli, Vasif   2456 1 2010-01-01
707 Shukh, Nikolai   2438 = 2010-01-01
708 Salgado Lopez, Ivan   2562 = 2010-01-01
709 Adhiban, B.   2486 = 2010-01-01
710 Benidze, Davit   2450 1 2010-01-01
711 Rozum, Ivan   2458 1 2010-01-01
712 Salem, A.r. Saleh   2472 1 2010-01-01
713 Dreev, Alexey   2659 = 2009-11-01
714 Landa, Konstantin   2655 1 2009-11-01
715 Lastin, Alexander   2648 = 2009-11-01
716 Motylev, Alexander   2710 = 2009-11-01
717 Zvjaginsev, Vadim   2635 = 2009-11-01
718 Vitiugov, Nikita   2681 = 2009-11-01
719 Kokarev, Dmitry   2630 = 2009-11-01
720 Amonatov, Farrukh   2643 0 2009-11-01
721 Lysyj, Igor   2612 = 2009-11-01
722 Volkov, Sergey   2616 = 2009-11-01
723 Savchenko, Boris   2638 0 2009-11-01
724 Negi, Parimarjan   2615 = 2009-11-01
725 Del Rio De Angelis, Salvador G.   2559 = 2009-11-01
726 Magem Badals, Jordi   2553 = 2009-11-01
727 Fontana Sotomayor, Luis Javier   2373 1 2009-11-01
728 Adams, Michael   2682 0 2009-11-01
729 Karalkin, Maksim   2223 1 2009-11-01
730 Vlasenko, Miroslav   2384 = 2009-11-01
731 Svetlov, Dmitry   2399 0 2009-11-01
732 Rjabzev, Konstantin   2333 1 2009-11-01
733 Utegaliyev, Azamat   2427 1 2009-11-01
734 Vokarev, Sergey   2505 = 2009-11-01
735 Kovalenko, Igor   2484 1 2009-11-01
736 Kobalia, Mikhail   2648 = 2009-11-01
737 Tovmasian, Vardges   2228 = 2009-11-01
738 Mucha, Roman   2176 1 2009-09-01
739 Lagowski, Patryk   2349 1 2009-09-01
740 Nedilko, Vasily   2414 1 2009-09-01
741 Andriasian, Zaven   2585 = 2009-09-01
742 Malisauskas, Vidmantas   2489 1 2009-09-01
743 Czarnota, Pawel   2530 = 2009-09-01
744 Vysochin, Spartak   2554 1 2009-09-01
745 Brodsky, Michail   2522 = 2009-09-01
746 Goganov, Aleksey   2434 = 2009-09-01
747 Omariev, Maksim   2243 1 2009-09-01
748 Ulanov, Alexandr   2331 1 2009-09-01
749 Kopylov, Alexander A.   2442 = 2009-09-01
750 Pustovoitova, Daria   2285 1 2009-09-01
751 Demidov, Mikhail   2351 1 2009-09-01
752 Chekhov, Sergei   2328 1 2009-09-01
753 Yankovsky, Roman   2288 1 2009-09-01
754 Kalugin, Sergey V.   2406 1 2009-07-01
755 Kozlov, Gennady   2265 1 2009-07-01
756 Ovetchkin, Roman   2549 = 2009-07-01
757 Kovchan, Alexander   2543 = 2009-07-01
758 Pridorozhni, Aleksei   2528 = 2009-07-01
759 Gabrielian, Artur   2462 0 2009-07-01
760 Shorokhov, Alexandr   2457 1 2009-07-01
761 Ulko, Jaroslav   2489 1 2009-07-01
762 Slugin, Sergey   2439 = 2009-07-01
763 Solovjov, Sergey I.   2404 1 2009-07-01
764 Anisimov, Pavel   2503 = 2009-07-01
765 Goganov, Aleksey   2462 = 2009-07-01
766 Yemelin, Vasily   2582 1 2009-07-01
767 Smirnov, Artem   2454 0 2009-07-01
768 Ivanov, Sergey   2551 = 2009-07-01
769 Gorovykh, Eduard   2404 1 2009-07-01
770 Yevseev, Denis   2529 1 2009-07-01
771 Klimov, Sergey   2521 = 2009-07-01
772 Popov, Valerij   2570 = 2009-07-01
773 Khakimov, Timur   2310 1 2009-04-01
774 Gorovykh, Eduard   2391 = 2009-04-01
775 Trushelyov, Victor   2354 = 2009-04-01
776 Savchenko, Stanislav   2571 = 2009-04-01
777 Abasov, Nijat Azad Oglu   2397 1 2009-04-01
778 Goganov, Aleksey   2385 = 2009-04-01
779 Brodsky, Michail   2517 = 2009-04-01
780 Lintchevski, Daniil   2481 = 2009-04-01
781 Kovalev, Andrei   2534 = 2009-04-01
782 Solovjov, Sergey I.   2410 = 2009-04-01
783 Lovkov, Roman   2429 = 2009-04-01
784 Goganov, Aleksey   2385 1 2009-04-01
785 Rozum, Ivan   2451 = 2009-04-01
786 Khruschiov, Alexey   2497 = 2009-04-01
787 Vysochin, Spartak   2526 = 2009-04-01
788 Trushelyov, Victor   2354 1 2009-04-01
789 Pogosian, Vladimir   2308 1 2009-04-01
790 Kislinsky, Alexey   2468 = 2009-04-01
791 Mikkelsen, Nikolaj   2426 1 2009-04-01
792 Kosov, Ivan   2383 1 2009-04-01
793 Levin, Evgeny A.   2484 = 2009-04-01
794 Shchukin, Dmitry   2385 1 2009-04-01
795 Klovans, Janis   2415 1 2009-04-01
796 Neiksans, Arturs   2456 1 2009-04-01
797 Malisauskas, Vidmantas   2457 1 2009-04-01
798 Starostits, Ilmars   2499 = 2009-04-01
799 Samolins, Vitalijs   2430 1 2009-04-01
800 Mihailovs, Jurijs   2398 = 2009-04-01
801 Petkevich, Juzefs   2435 1 2009-04-01
802 Gorovykh, Eduard   2391 = 2009-04-01
803 Saulespurens, Valdis   2384 1 2009-04-01
804 Massironi, Marco   2169 1 2009-01-01
805 Molchanova, Tatjana   2337 = 2009-01-01
806 Malakhov, Igor   2346 0 2009-01-01
807 Utkin, Alexander   2196 1 2009-01-01
808 Urjubdshzirov, Erdni   2300 1 2009-01-01
809 Goganov, Aleksey   2356 1 2009-01-01
810 Sjugirov, Sanan   2549 0 2009-01-01
811 Khuseinkhodzhaev, Muhammad   2375 = 2009-01-01
812 Gorovykh, Eduard   2390 1 2009-01-01
813 Rosberg, Simon   2222 1 2009-01-01
814 Pavlidis, Anastasios   2322 = 2009-01-01
815 Carlstedt, Jonathan   2286 1 2009-01-01
816 Delorme, Axel   2415 = 2009-01-01
817 Potapov, Pavel   2442 1 2009-01-01
818 Chirila, Ioan Cristian   2462 = 2009-01-01
819 Saric, Ivan   2516 0 2009-01-01
820 Tologontegin, Semetey   2359 1 2009-01-01
821 Darini, Pouria   2263 = 2009-01-01
822 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 = 2009-01-01
823 Ma, Qun   2241 = 2009-01-01
824 Buharin, Anton   2135 1 2008-10-01
825 Efanov, Nikolai   2395 1 2008-10-01
826 Kopylov, Alexander A.   2421 = 2008-10-01
827 Shukh, Nikolai   2370 = 2008-10-01
828 Chekhov, Sergei   2273 1 2008-10-01
829 Yumakhuzhin, Vadim   2135 1 2008-10-01
830 Antipov, Mikhail Al.   2150 0 2008-10-01
831 Rozum, Ivan   2444 0 2008-10-01
832 Sharafiev, Azat   2418 = 2008-10-01
833 Zacurdajev, Mikhail   2400 1 2008-10-01
834 Khruschiov, Alexey   2495 0 2008-10-01
835 Vorobjov, Denis S.   2256 = 2008-10-01
836 Volodin, Aleksandr   2397 1 2008-10-01
837 Zhidkov, Valery S   2346 = 2008-10-01
838 Kasparov, Sergey   2486 1 2008-10-01
839 Yevseev, Denis   2510 = 2008-10-01
840 Utkin, Aleksey   2412 1 2008-10-01
841 Gorovykh, Eduard   2380 = 2008-10-01
842 Goganov, Aleksey   2382 = 2008-10-01
843 Korotylev, Alexey   2609 = 2008-10-01
844 Khalifman, Alexander   2634 = 2008-10-01
845 Bocharov, Dmitry   2582 = 2008-10-01
846 Lysyj, Igor   2596 = 2008-10-01
847 Amonatov, Farrukh   2650 = 2008-10-01
848 Yakovich, Yuri   2566 = 2008-10-01
849 Najer, Evgeniy   2670 = 2008-10-01
850 Vorobiov, Evgeny E.   2550 = 2008-10-01
851 Smikovski, Ivan   2553 0 2008-10-01
852 Chuprov, Dmitry   2577 = 2008-10-01
853 Lintchevski, Daniil   2506 = 2008-10-01
854 Pogosian, Vladimir   2289 1 2008-07-01
855 Pankov, German   2358 = 2008-07-01
856 Karasev, Vladimir I   2408 = 2008-07-01
857 Kosov, Ivan   2365 1 2008-07-01
858 Levin, Evgeny A.   2440 = 2008-07-01
859 Popov, Valerij   2531 = 2008-07-01
860 Yemelin, Vasily   2562 = 2008-07-01
861 Andreev, Konstantin   2304 1 2008-07-01
862 Smirnov, Artem   2435 = 2008-07-01
863 Benza, Artem   2335 1 2008-07-01
864 Musakaev, Emil   2356 1 2008-07-01
865 Shukh, Nikolai   2350 1 2008-07-01
866 Levin, Evgeny A.   2463 = 2008-07-01
867 Kosov, Ivan   2380 1 2008-07-01
868 Ajrapetian, Gevorg   2368 = 2008-07-01
869 Airapetian, Gor   2320 = 2008-07-01
870 Rozum, Ivan   2414 = 2008-07-01
871 Kopylov, Alexander A.   2384 1 2008-07-01
872 Khairullin, Ildar   2567 0 2008-04-01
873 Bratus, Pater P.   2211 1 2008-04-01
874 Evdokimov, Alexander A.   2562 = 2008-04-01
875 Solovjov, Sergey I.   2461 1 2008-04-01
876 Gasanov, Eldar   2504 1 2008-04-01
877 Safarli, Eltaj   2487 = 2008-04-01
878 Yemelin, Vasily   2564 = 2008-04-01
879 Popov, Valerij   2580 = 2008-04-01
880 Yevseev, Denis   2499 0 2008-04-01
881 Vedmediuc, Serghei   2410 1 2008-04-01
882 Levin, Evgeny A.   2440 1 2008-04-01
883 Yevseev, Denis   2499 = 2008-04-01
884 Fazulyanov, Sergey   2354 1 2008-04-01
885 Gorovykh, Eduard   2402 1 2008-04-01
886 Pogosian, Vladimir   2289 1 2008-04-01
887 Khuseinkhodzhaev, Muhammad   2396 0 2008-04-01
888 Malinin, Vasily B.   2346 = 2008-04-01
889 Khruschiov, Alexey   2504 = 2008-04-01
890 Shimanov, Aleksandr   2441 = 2008-04-01
891 Sjugirov, Sanan   2491 1 2008-04-01
892 Brodsky, Michail   2572 = 2008-04-01
893 Lintchevski, Daniil   2440 = 2008-04-01
894 Lanin, Alexsej   2456 0 2008-04-01
895 Kveinys, Aloyzas   2521 = 2008-04-01
896 Mihajlovskij, Sergei   2466 0 2008-04-01
897 Savchenko, Stanislav   2558 = 2008-04-01
898 Gorovykh, Eduard   2402 0 2008-04-01
899 Shimanov, Aleksandr   2441 0 2008-04-01