Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Andreikin, Dmitry

Вечити шах листа

Andreikin, Dmitry

# Andreikin, Dmitry турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Lu, Shanglei CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2606 1 2019-06-01
2 Wang, Yiye CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2438 1 2019-06-01
3 Liu, Qingnan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2543 1 2019-05-01
4 Nie, Xinyang CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2346 1 2019-05-01
5 Wang, Hao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2726 0 2019-05-01
6 Yu, Ruiyuan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2479 1 2019-05-01
7 Tabatabaei, M.amin KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2600 = 2019-04-01
8 Fawzy, Adham KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2461 = 2019-04-01
9 Howell, David W L KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2693 = 2019-04-01
10 Makhnev, Denis KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2476 1 2019-04-01
11 Lenderman, Aleksandr KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2637 = 2019-04-01
12 Blomqvist, Erik KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2488 1 2019-04-01
13 Aravindh, Chithambaram Vr. KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2599 = 2019-04-01
14 Zhao, Jun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2607 = 2019-01-01
15 Lou, Yiping CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2473 1 2019-01-01
16 Liang, Jinrong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2452 1 2019-01-01
17 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2384 1 2019-01-01
18 Jimenez Ruano, Adrian ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2319 1 2019-01-01
19 Ayats Llobera, Gerard ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2395 1 2019-01-01
20 Harutyunian, Tigran K. ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2528 1 2019-01-01
21 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2580 0 2019-01-01
22 Vasquez Schroeder, Rodrigo ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2495 1 2019-01-01
23 Liang, Awonder ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2589 = 2019-01-01
24 Kelires, Andreas ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2535 1 2019-01-01
25 Sasikiran, Krishnan ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2673 1 2019-01-01
26 Alonso Rosell, Alvar ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2524 = 2019-01-01
27 Ivanchuk, Vassily ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2717 = 2019-01-01
28 Warmerdam, Max GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2417 1 2018-11-01
29 Parkhov, Yair GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2331 1 2018-11-01
30 Markgraf, Alexander GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2502 1 2018-11-01
31 Fedoseev, Vladimir GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2713 = 2018-11-01
32 Vallejo Pons, Francisco GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2713 = 2018-11-01
33 Grandelius, Nils GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2655 0 2018-11-01
34 Roiz, Michael GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2607 = 2018-11-01
35 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2635 = 2018-11-01
36 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2619 = 2018-11-01
37 Liu, Guanchu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2436 1 2018-11-01
38 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2634 1 2018-10-01
39 Kobalia, Mikhail RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2619 = 2018-10-01
40 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2748 = 2018-10-01
41 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2768 = 2018-10-01
42 Sarana, Alexey RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2613 = 2018-10-01
43 Oparin, Grigoriy RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2609 = 2018-10-01
44 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2690 = 2018-10-01
45 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2691 1 2018-10-01
46 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2730 = 2018-10-01
47 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2702 = 2018-10-01
48 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2707 1 2018-10-01
49 Saraci, Nderim MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2412 1 2018-09-01
50 Kutirov, Rolando MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2323 1 2018-09-01
51 Zhao, Jun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2601 = 2018-08-01
52 Xu, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2539 1 2018-08-01
53 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2495 1 2018-08-01
54 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2411 1 2018-08-01
55 Preuss, Flemming DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2301 1 2018-08-01
56 Thannheiser, Thomas DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2301 1 2018-08-01
57 Haubro, Martin DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2373 1 2018-08-01
58 Salomon, Johan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2461 = 2018-08-01
59 Lin, Chen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2507 = 2018-08-01
60 Ochsner, Bjorn Moller DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2468 = 2018-08-01
61 Sawatzki, Frank DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2380 1 2018-08-01
62 Hector, Jonny DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2498 1 2018-08-01
63 Roy, Prantik DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2347 1 2018-08-01
64 Tari, Aryan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2615 1 2018-08-01
65 Everett, Elijah GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2312 1 2018-05-01
66 Reza, Wojciech GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2312 1 2018-05-01
67 Thinius, Marco GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2400 1 2018-05-01
68 Korpa, Bence GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2502 = 2018-05-01
69 Lubbe, Nikolas GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2453 1 2018-05-01
70 Moussard, Jules GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2576 = 2018-05-01
71 Burmakin, Vladimir GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2522 = 2018-05-01
72 Lagarde, Maxime GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2587 1 2018-05-01
73 Malakhatko, Vadim GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2536 = 2018-05-01
74 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2616 = 2018-05-01
75 Li, Chao B CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2732 = 2018-05-01
76 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2500 = 2018-05-01
77 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2690 1 2018-05-01
78 Esipenko, Andrey RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2571 = 2018-04-01
79 Vavulin, Maksim RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2575 = 2018-04-01
80 Firouzja, Alireza RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2549 = 2018-04-01
81 Chigaev, Maksim RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2560 1 2018-04-01
82 Antipov, Mikhail Al. RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2598 = 2018-04-01
83 Paravyan, David RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2603 = 2018-04-01
84 Predke, Alexandr RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2595 = 2018-04-01
85 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2614 = 2018-04-01
86 Kobalia, Mikhail RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2599 = 2018-04-01
87 Ma, Zhonghan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2471 = 2018-01-01
88 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2709 = 2018-01-01
89 Li, Chao B CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2732 = 2018-01-01
90 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2556 1 2018-01-01
91 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2543 1 2017-12-01
92 Lan, Zilun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2361 = 2017-12-01
93 Wang, Yue CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2689 = 2017-12-01
94 Bertagnolli, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2372 1 2017-11-01
95 Malakhov, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2691 = 2017-11-01
96 Kvisvik, Brede TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2305 1 2017-11-01
97 Wagner, Dennis TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2564 1 2017-11-01
98 Brunello, Sabino TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2555 1 2017-11-01
99 Grischuk, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2785 = 2017-11-01
100 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
101 Goganov, Aleksey GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2567 = 2017-10-01
102 Goganov, Aleksey GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2567 = 2017-10-01
103 Matlakov, Maxim GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2728 = 2017-10-01
104 Matlakov, Maxim GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2728 = 2017-10-01
105 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2597 = 2017-09-01
106 Xu, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2504 1 2017-09-01
107 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2482 1 2017-09-01
108 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2603 = 2017-09-01
109 Wang, Yue GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2699 = 2017-08-01
110 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2812 = 2017-08-01
111 Fedoseev, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2726 = 2017-08-01
112 Bluebaum, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2642 = 2017-08-01
113 Wojtaszek, Radoslaw GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2736 = 2017-08-01
114 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2683 = 2017-08-01
115 Vachier-Lagrave, Maxime GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2791 0 2017-08-01
116 Saraci, Nderim MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2385 = 2017-08-01
117 Glavinac, Goran MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2312 1 2017-08-01
118 Karttunen, Mika BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2465 = 2017-07-01
119 Kanmazalp, Ogulcan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2447 1 2017-07-01
120 Grigoriants, Sergey BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2576 1 2017-07-01
121 Onischuk, Vladimir BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2608 = 2017-07-01
122 Bok, Benjamin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
123 Ter-Sahakyan, Samvel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
124 Kantans, Toms BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2473 1 2017-07-01
125 Saric, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2618 = 2017-07-01
126 Maze, Sebastien BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2619 = 2017-07-01
127 Aleksandrov, Aleksej BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2559 = 2017-07-01
128 Hracek, Zbynek BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2612 = 2017-07-01
129 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2509 1 2017-06-01
130 Kovalenko, Igor RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2657 = 2017-06-01
131 Fedoseev, Vladimir RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2690 0 2017-06-01
132 Mokshanov, Alexey RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2402 1 2017-06-01
133 Usmanov, Vasily RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2443 1 2017-06-01
134 Bocharov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2574 = 2017-06-01
135 L`ami, Alina ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2334 1 2017-05-01
136 Panchanathan, Magesh Chandran ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2494 1 2017-05-01
137 Ramirez, Alejandro ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2555 = 2017-05-01
138 Gupta, Abhijeet ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2607 = 2017-05-01
139 Kunte, Abhijit ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2491 1 2017-05-01
140 Grandelius, Nils ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2641 0 2017-05-01
141 Lemos, Damian ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2471 = 2017-05-01
142 Nihal, Sarin ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2424 = 2017-05-01
143 Praggnanandhaa, R ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2447 1 2017-05-01
144 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 = 2017-02-01
145 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
146 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 = 2017-02-01
147 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
148 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
149 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 = 2017-02-01
150 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
151 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 0 2017-02-01
152 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
153 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 0 2017-02-01
154 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 = 2017-02-01
155 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
156 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 1 2017-02-01
157 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2609 1 2017-01-01
158 Xu, Yinglun CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2535 = 2017-01-01
159 Yu, Yangyi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2729 = 2017-01-01
160 Lu, Shanglei CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2627 = 2017-01-01
161 Baldauf, Marco SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2431 1 2016-12-01
162 Roganovic, Milos SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2478 = 2016-12-01
163 Howell, David W L SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2655 = 2016-12-01
164 Sjugirov, Sanan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2664 = 2016-12-01
165 Dominguez Perez, Leinier SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2752 1 2016-12-01
166 Giri, Anish SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2767 = 2016-12-01
167 Dubov, Daniil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2648 = 2016-12-01
168 Tania, Sachdev UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2396 1 2016-10-01
169 Narayanan, Srinath UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2477 = 2016-10-01
170 Girish, A. Koushik UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2399 1 2016-10-01
171 Prohaszka, Peter UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2604 = 2016-10-01
172 Adly, Ahmed UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2603 1 2016-10-01
173 Adhiban, B. UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2671 = 2016-10-01
174 Zubov, Alexander UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2606 1 2016-10-01
175 Demchenko, Anton UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2600 1 2016-10-01
176 Predke, Alexandr UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2553 1 2016-10-01
177 Sutovsky, Emil RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2622 = 2016-09-01
178 Motylev, Alexander RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2660 = 2016-09-01
179 Jakovenko, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2712 = 2016-09-01
180 Kovalenko, Igor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2667 = 2016-09-01
181 Wojtaszek, Radoslaw RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
182 Bologan, Victor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2654 = 2016-09-01
183 Korobov, Anton RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2656 1 2016-09-01
184 Matlakov, Maxim RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2684 = 2016-09-01
185 Smirin, Ilia RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2676 = 2016-09-01
186 Danchevski, Orce MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2352 = 2016-09-01
187 Ashiku, Franc MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2333 1 2016-09-01
188 Yu, Yangyi RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2737 = 2016-07-01
189 Lu, Shanglei RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2614 0 2016-07-01
190 Wen, Yang RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2611 = 2016-07-01
191 Zhou, Jianchao RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2617 = 2016-07-01
192 Wang, Yue RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2728 = 2016-07-01
193 Jakenberg, Jussi SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2336 1 2016-06-01
194 Dubrovin, Robert SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2336 1 2016-06-01
195 Smith, Axel SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2503 = 2016-06-01
196 Forsberg, Viktor SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2370 1 2016-06-01
197 Urkedal, Frode SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2549 1 2016-06-01
198 Sethuraman, S.p. SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2658 1 2016-06-01
199 Maze, Sebastien SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2617 = 2016-06-01
200 Vidit, Santosh Gujrathi SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2648 = 2016-06-01
201 Predojevic, Borki SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2654 1 2016-06-01
202 Stray, Gunnar ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2332 1 2016-04-01
203 Viana, Dirceu ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2332 1 2016-04-01
204 Hauge, Lars Oskar ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2393 1 2016-04-01
205 Ly, Moulthun ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2500 = 2016-04-01
206 Tania, Sachdev ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2370 = 2016-04-01
207 Thorfinnsson, Bragi ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2419 1 2016-04-01
208 Brunello, Sabino ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2567 1 2016-04-01
209 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2645 1 2016-04-01
210 Zhou, Jianchao AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2606 1 2015-11-01
211 Zhou, Jianchao AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2606 = 2015-11-01
212 Korobov, Anton AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2700 1 2015-11-01
213 Korobov, Anton AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2700 = 2015-11-01
214 Kramnik, Vladimir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2777 = 2015-11-01
215 Kramnik, Vladimir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2777 = 2015-11-01
216 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 = 2015-11-01
217 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 = 2015-11-01
218 Bates, Richard A MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2328 1 2015-11-01
219 Johannessen, Leif Erlend MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2503 1 2015-11-01
220 Rasulov, Vugar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2505 1 2015-11-01
221 Laznicka, Viktor MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2676 = 2015-11-01
222 Vachier-Lagrave, Maxime MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2758 = 2015-11-01
223 Li, Chao B MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2750 0 2015-11-01
224 Greenfeld, Alon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2534 1 2015-11-01
225 Bogdanovski, Pece MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2323 1 2015-08-01
226 Andonovski, Ljubisa MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2323 = 2015-08-01
227 Yu, Yangyi CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2715 0 2015-07-01
228 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 1 2015-07-01
229 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
230 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 = 2015-07-01
231 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 = 2015-07-01
232 Yu, Yangyi CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2715 1 2015-07-01
233 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 = 2015-07-01
234 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
235 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 = 2015-07-01
236 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 = 2015-07-01
237 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess [Sochi] 2664 = 2015-06-01
238 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess [Sochi] 2671 = 2015-06-01
239 Shirov, Alexei RUS Team men PL chess [Sochi] 2696 = 2015-06-01
240 Bukavshin, Ivan RUS Team men PL chess [Sochi] 2648 = 2015-06-01
241 Aronian, Levon RUS Team men PL chess [Sochi] 2776 0 2015-06-01
242 Potapov, Pavel RUS Team men PL chess [Sochi] 2477 1 2015-06-01
243 Vitiugov, Nikita RUS Team men PL chess [Sochi] 2736 = 2015-06-01
244 Jakovenko, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2733 = 2015-03-01
245 Grischuk, Alexander GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2810 = 2015-03-01
246 Mamedyarov, Shakhriyar GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2759 0 2015-03-01
247 Giri, Anish GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2797 = 2015-03-01
248 Dominguez Perez, Leinier GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2726 0 2015-03-01
249 Svidler, Peter GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2739 0 2015-03-01
250 Vachier-Lagrave, Maxime GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2775 = 2015-03-01
251 Kasimdzhanov, Rustam GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2705 = 2015-03-01
252 Radjabov, Teimour GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2731 = 2015-03-01
253 Tomashevsky, Evgeny GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2716 = 2015-03-01
254 Jobava, Baadur GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2696 = 2015-03-01
255 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 1 2014-12-01
256 Nakamura, Hikaru UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
257 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2844 = 2014-12-01
258 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2706 = 2014-12-01
259 Radjabov, Teimour UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2726 = 2014-12-01
260 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2767 1 2014-12-01
261 Jakovenko, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2747 = 2014-12-01
262 Vachier-Lagrave, Maxime UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2757 = 2014-12-01
263 Jobava, Baadur UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2717 1 2014-12-01
264 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2748 = 2014-12-01
265 Giri, Anish UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2768 = 2014-12-01
266 Gelfand, Boris AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2748 0 2014-11-01
267 Nakamura, Hikaru AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2764 0 2014-11-01
268 Mamedyarov, Shakhriyar AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2764 = 2014-11-01
269 Radjabov, Teimour AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2726 = 2014-11-01
270 Svidler, Peter AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2732 = 2014-11-01
271 Kasimdzhanov, Rustam AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2706 0 2014-11-01
272 Caruana, Fabiano AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2844 1 2014-11-01
273 Grischuk, Alexander AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2797 = 2014-11-01
274 Dominguez Perez, Leinier AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2751 1 2014-11-01
275 Tomashevsky, Evgeny AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2701 0 2014-11-01
276 Karjakin, Sergey AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2767 = 2014-11-01
277 Kramnik, Vladimir RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2787 = 2014-04-01
278 Svidler, Peter RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2758 0 2014-04-01
279 Karjakin, Sergey RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2766 = 2014-04-01
280 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2757 0 2014-04-01
281 Anand, Viswanathan RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2770 = 2014-04-01
282 Aronian, Levon RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2830 = 2014-04-01
283 Topalov, Veselin RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2785 1 2014-04-01
284 Kramnik, Vladimir RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2787 = 2014-04-01
285 Svidler, Peter RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2758 = 2014-04-01
286 Karjakin, Sergey RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2766 = 2014-04-01
287 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2757 = 2014-04-01
288 Anand, Viswanathan RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2770 = 2014-04-01
289 Aronian, Levon RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2830 1 2014-04-01
290 Topalov, Veselin RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2785 = 2014-04-01
291 Perunovic, Milos POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2613 = 2013-12-01
292 Esen, Baris POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2565 = 2013-12-01
293 Short, Nigel D POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2680 = 2013-12-01
294 Kreisl, Robert POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2410 1 2013-12-01
295 Parligras, Mircea-Emilian POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2576 = 2013-12-01
296 Smeets, Jan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2620 = 2013-12-01
297 Tkachiev, Vladislav POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2637 1 2013-12-01
298 Karjakin, Sergey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2762 1 2013-11-01
299 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2702 0 2013-11-01
300 Kramnik, Vladimir RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2796 1 2013-11-01
301 Svidler, Peter RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2740 0 2013-11-01
302 Shomoev, Anton RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2579 1 2013-11-01
303 Goganov, Aleksey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2575 1 2013-11-01
304 Motylev, Alexander RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2676 = 2013-11-01
305 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2695 = 2013-11-01
306 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2729 0 2013-11-01
307 Darini, Pouria NOR World Cup [Tromso] 2535 = 2013-10-01
308 Darini, Pouria NOR World Cup [Tromso] 2535 = 2013-10-01
309 Nguyen, Ngoc Truong Son NOR World Cup [Tromso] 2625 = 2013-10-01
310 Nguyen, Ngoc Truong Son NOR World Cup [Tromso] 2625 1 2013-10-01
311 Dreev, Aleksey NOR World Cup [Tromso] 2668 = 2013-10-01
312 Dreev, Aleksey NOR World Cup [Tromso] 2668 = 2013-10-01
313 Karjakin, Sergey NOR World Cup [Tromso] 2772 = 2013-10-01
314 Karjakin, Sergey NOR World Cup [Tromso] 2772 = 2013-10-01
315 Svidler, Peter NOR World Cup [Tromso] 2746 = 2013-10-01
316 Svidler, Peter NOR World Cup [Tromso] 2746 = 2013-10-01
317 Tomashevsky, Evgeny NOR World Cup [Tromso] 2706 = 2013-10-01
318 Tomashevsky, Evgeny NOR World Cup [Tromso] 2706 = 2013-10-01
319 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 0 2013-10-01
320 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
321 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
322 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
323 Caruana, Fabiano GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2796 0 2013-09-01
324 Adams, Michael GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2740 0 2013-09-01
325 Wang, Hao GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2752 = 2013-09-01
326 Naiditsch, Arkadij GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2710 0 2013-09-01
327 Khenkin, Igor GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2605 1 2013-09-01
328 Meier, Georg GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2610 = 2013-09-01
329 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2784 1 2013-09-01
330 Fridman, Daniel GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2629 = 2013-09-01
331 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2737 = 2013-09-01
332 Martins, Vinicius Tine RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2391 1 2013-08-01
333 Batchuluun, Tsegmed RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2517 = 2013-08-01
334 Gundavaa, Bayarsaikhan RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2516 = 2013-08-01
335 Perez Ponsa, Federico RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2488 = 2013-08-01
336 Stanciu, Alexandru-Ovidiu RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2346 1 2013-08-01
337 Amin, Bassem RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2650 0 2013-08-01
338 Petenyi, Tamas RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2480 1 2013-08-01
339 Georgescu, Tiberiu-Marian RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2396 = 2013-08-01
340 Tazbir, Marcin RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2561 1 2013-08-01
341 Morozevich, Alexander RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2760 = 2013-07-01
342 Anand, Viswanathan RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2786 = 2013-07-01
343 Gelfand, Boris RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2755 = 2013-07-01
344 Carlsen, Magnus RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2864 = 2013-07-01
345 Nakamura, Hikaru RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2784 = 2013-07-01
346 Mamedyarov, Shakhriyar RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2753 = 2013-07-01
347 Kramnik, Vladimir RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2803 1 2013-07-01
348 Karjakin, Sergey RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2782 = 2013-07-01
349 Caruana, Fabiano RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2774 = 2013-07-01
350 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
351 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 = 2013-06-01
352 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 = 2013-06-01
353 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 0 2013-06-01
354 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 = 2013-06-01
355 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 1 2013-06-01
356 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 = 2013-06-01
357 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 0 2013-06-01
358 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
359 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 = 2013-06-01
360 Bukavshin, Ivan RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2522 1 2013-05-01
361 Leko, Peter RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2744 = 2013-05-01
362 Shirov, Alexei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 = 2013-05-01
363 Le, Quang Liem RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2717 = 2013-05-01
364 Ibragimov, Ildar RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2567 = 2013-05-01
365 Vokarev, Sergey RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2454 = 2013-05-01
366 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 1 2013-01-01
367 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
368 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
369 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
370 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
371 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
372 Nakamura, Hikaru ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2786 1 2012-11-01
373 Wojtaszek, Radoslaw ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2733 = 2012-11-01
374 Adams, Michael ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2720 = 2012-11-01
375 Svidler, Peter ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2747 = 2012-11-01
376 Ivanchuk, Vassily ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2771 = 2012-11-01
377 Zhigalko, Andrey ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2582 = 2012-11-01
378 Potkin, Vladimir RUS 65 Russian championship [Moscow] 2651 1 2012-09-01
379 Vitiugov, Nikita RUS 65 Russian championship [Moscow] 2705 = 2012-09-01
380 Jakovenko, Dmitry RUS 65 Russian championship [Moscow] 2722 = 2012-09-01
381 Alekseev, Evgeny RUS 65 Russian championship [Moscow] 2673 = 2012-09-01
382 Svidler, Peter RUS 65 Russian championship [Moscow] 2749 = 2012-09-01
383 Sjugirov, Sanan RUS 65 Russian championship [Moscow] 2635 1 2012-09-01
384 Grischuk, Alexander RUS 65 Russian championship [Moscow] 2763 0 2012-09-01
385 Karjakin, Sergey RUS 65 Russian championship [Moscow] 2785 = 2012-09-01
386 Dubov, Daniil RUS 65 Russian championship [Moscow] 2594 = 2012-09-01
387 Bezgodov, Alexei RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2508 = 2012-08-01
388 Ovetchkin, Roman RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2501 1 2012-08-01
389 Khismatullin, Denis RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2664 = 2012-08-01
390 Bocharov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2600 = 2012-08-01
391 Timofeev, Artyom RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2641 1 2012-08-01
392 Popov, Ivan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2609 1 2012-08-01
393 Dubov, Daniil RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2569 = 2012-08-01
394 Sjugirov, Sanan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2625 = 2012-08-01
395 Nepomniachtchi, Ian RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2716 1 2012-08-01
396 Vitiugov, Nikita RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2703 = 2012-08-01
397 Demchenko, Anton RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2575 = 2012-08-01
398 Chatalbashev, Boris MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2550 1 2012-08-01
399 Menkinoski, Riste MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2352 1 2012-08-01
400 Ivanisevic, Ivan MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2642 1 2012-08-01
401 Nestorovic, Nikola BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2462 1 2012-05-01
402 Bosiocic, Marin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2562 = 2012-05-01
403 Maze, Sebastien BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2577 1 2012-05-01
404 Kempinski, Robert BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2610 1 2012-05-01
405 Matlakov, Maxim BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2632 = 2012-05-01
406 Melkumyan, Hrant BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 = 2012-05-01
407 Stocek, Jiri BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2606 = 2012-05-01
408 L`ami, Erwin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2611 1 2012-05-01
409 Istratescu, Andrei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2633 1 2012-05-01
410 Malakhov, Vladimir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2705 = 2012-05-01
411 Volokitin, Andrei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 = 2012-05-01
412 Oparin, Grigoriy RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2488 = 2012-05-01
413 Korobov, Anton RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2679 = 2012-05-01
414 Moskalenko, Alexander RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2451 1 2012-05-01
415 Potkin, Vladimir RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2669 1 2012-05-01
416 Matlakov, Maxim RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2632 = 2012-05-01
417 Kurnosov, Igor RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2657 0 2012-05-01
418 Yandarbiev, Ruslan RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2391 1 2012-03-01
419 Gavrilov, Alexei RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2498 1 2012-03-01
420 Kovchan, Alexander RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2565 = 2012-03-01
421 Romanishin, Oleg M RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2541 = 2012-03-01
422 Tukhaev, Adam RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2537 1 2012-03-01
423 Venkatesh, M.r. RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2499 = 2012-03-01
424 Lysyj, Igor RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2633 0 2012-03-01
425 Arun Prasad, S. RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2530 = 2012-03-01
426 Mozharov, Mikhail RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2478 1 2012-03-01
427 Ipatov, Alexander RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2586 1 2012-03-01
428 Socko, Bartosz RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2636 = 2012-03-01
429 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2632 = 2012-03-01
430 Sandipan, Chanda RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2628 = 2012-03-01
431 Robson, Ray RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2596 1 2012-03-01
432 Sokolov, Ivan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2641 = 2012-03-01
433 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2525 = 2012-03-01
434 Gajewski, Grzegorz RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2616 1 2012-03-01
435 Eljanov, Pavel RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2690 = 2012-03-01
436 Kazhgaleyev, Murtas RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2597 = 2011-11-01
437 Kazhgaleyev, Murtas RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2597 1 2011-11-01
438 Tomashevsky, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2707 0 2011-11-01
439 Tomashevsky, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2707 = 2011-11-01
440 Mertanen, Janne SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2369 1 2011-11-01
441 Volke, Karsten SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2448 1 2011-11-01
442 Areshchenko, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2672 = 2011-11-01
443 Greenfeld, Alon SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2573 1 2011-11-01
444 Azarov, Sergei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2648 0 2011-11-01
445 Ni, Hua RUS Guverner's Cup [Saratov] 2670 = 2011-11-01
446 Tomashevsky, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2710 = 2011-11-01
447 Ponomariov, Ruslan RUS Guverner's Cup [Saratov] 2758 = 2011-11-01
448 Roiz, Michael RUS Guverner's Cup [Saratov] 2668 = 2011-11-01
449 Leko, Peter RUS Guverner's Cup [Saratov] 2728 0 2011-11-01
450 Vitiugov, Nikita RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 0 2011-11-01
451 Moiseenko, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 = 2011-11-01
452 Morozevich, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2737 = 2011-11-01
453 Eljanov, Pavel RUS Guverner's Cup [Saratov] 2683 0 2011-11-01
454 Shirov, Alexei RUS Guverner's Cup [Saratov] 2713 = 2011-11-01
455 Alekseev, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2662 = 2011-11-01
456 Maghalashvili, Davit AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2463 1 2011-09-01
457 Safarli, Eltaj AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2622 = 2011-09-01
458 Dominguez Perez, Leinier AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2719 1 2011-09-01
459 Romanov, Evgeny AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2624 0 2011-09-01
460 Volkov, Sergey AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2607 1 2011-09-01
461 Sutovsky, Emil AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2700 = 2011-09-01
462 Dreev, Aleksey AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2711 1 2011-09-01
463 Zhigalko, Sergei AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2689 = 2011-09-01
464 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
465 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
466 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 0 2011-07-01
467 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 1 2011-07-01
468 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
469 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
470 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
471 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 0 2011-07-01
472 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
473 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
474 Anisimov, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2532 = 2011-05-01
475 Grachev, Boris RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2675 1 2011-05-01
476 Konyshev, Artem RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2379 1 2011-05-01
477 Belyakov, Bogdan RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2301 = 2011-05-01
478 Bologan, Viktor RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2671 = 2011-05-01
479 Kryakvin, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2573 = 2011-05-01
480 Dreev, Aleksey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2697 = 2011-05-01
481 Rodin, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2442 1 2011-05-01
482 Efimenko, Zahar RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2708 = 2011-05-01
483 Bluvshtein, Mark RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2590 1 2011-03-01
484 Sjugirov, Sanan RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2626 = 2011-03-01
485 Shomoev, Anton RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2557 0 2011-03-01
486 Petrosian, Tigran L. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2604 = 2011-03-01
487 Dubov, Daniil RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2459 = 2011-03-01
488 Zhou, Weiqi RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2573 1 2011-03-01
489 Ragger, Markus RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2615 = 2011-03-01
490 Lenic, Luka RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2613 = 2011-03-01
491 Romanov, Evgeny RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2606 1 2011-03-01
492 Charochkina, Daria RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2303 = 2011-01-01
493 Rjabzev, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2294 1 2011-01-01
494 Gasanov, Eldar RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2482 = 2011-01-01
495 Khantuev, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2322 1 2011-01-01
496 Krylov, Mikhail RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2516 1 2011-01-01
497 Stefansson, Hannes RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2585 1 2011-01-01
498 Savchenko, Boris RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2627 1 2011-01-01
499 Safarli, Eltaj RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2607 = 2011-01-01
500 Sokolov, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2641 = 2011-01-01
501 Wiersma, Eelke BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2419 1 2010-11-01
502 Schaefer, Markus BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2390 1 2010-11-01
503 Mikhalevski, Victor BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2610 = 2010-11-01
504 Shirov, Alexei BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2749 1 2010-11-01
505 Pashikian, Arman BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2639 1 2010-11-01
506 Rublevsky, Sergei BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2683 = 2010-11-01
507 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 = 2010-09-01
508 Giri, Anish SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2672 = 2010-09-01
509 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
510 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 1 2010-09-01
511 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2723 = 2010-09-01
512 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2609 = 2010-09-01
513 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 = 2010-09-01
514 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
515 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 = 2010-09-01
516 Narmontas, Matas POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2379 1 2010-09-01
517 Potapov, Pavel POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2445 = 2010-09-01
518 Durarbeyli, Vasif POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2501 1 2010-09-01
519 Yilmaz, Mustafa POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2479 1 2010-09-01
520 Tomczak, Jacek POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2509 = 2010-09-01
521 Salem, A.r. Saleh POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2468 1 2010-09-01
522 Swiercz, Dariusz POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2492 1 2010-09-01
523 Sjugirov, Sanan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2610 = 2010-09-01
524 Negi, Parimarjan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2615 1 2010-09-01
525 Cordova, Emilio POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2560 = 2010-09-01
526 Stupak, Kirill POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2504 1 2010-09-01
527 Matlakov, Maxim POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2603 = 2010-09-01
528 Hammer, Jon Ludvig POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2636 = 2010-09-01
529 Popov, Ivan RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2589 = 2010-07-01
530 Nepomniachtchi, Ian RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2656 = 2010-07-01
531 Shimanov, Aleksandr RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2553 1 2010-07-01
532 Lintchevski, Daniil RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2503 1 2010-07-01
533 Khairullin, Ildar RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2617 = 2010-07-01
534 Khairullin, Ildar RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2617 = 2010-07-01
535 Popov, Ivan RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2589 = 2010-07-01
536 Nepomniachtchi, Ian RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2656 = 2010-07-01
537 Shimanov, Aleksandr RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2553 1 2010-07-01
538 Lintchevski, Daniil RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2503 = 2010-07-01
539 Sharafiev, Azat RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2439 1 2010-05-01
540 Amonatov, Farrukh RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2637 = 2010-05-01
541 Deviatkin, Andrei RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2587 = 2010-05-01
542 Uzhva, Andrey RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2320 1 2010-05-01
543 Efimenko, Zahar RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2640 0 2010-05-01
544 Nyudleev, Dolgan RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2411 1 2010-03-01
545 Bezgodov, Alexei RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2490 1 2010-03-01
546 Yandemirov, Valeri RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2461 = 2010-03-01
547 Goganov, Aleksey RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2448 1 2010-03-01
548 Zhigalko, Sergei RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2668 1 2010-03-01
549 Bologan, Viktor RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2692 = 2010-03-01
550 Sasikiran, Krishnan RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2653 0 2010-03-01
551 Gasanov, Eldar RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2536 1 2010-03-01
552 Belov, Vladimir RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2595 = 2010-03-01
553 Lalith, Babu M R   2477 = 2010-01-01
554 Adhiban, Baskaran   2490 1 2010-01-01
555 Margvelashvili, Giorgi   2509 = 2010-01-01
556 Rodshtein, Maxim   2623 = 2010-01-01
557 Leon Hoyos, Manuel   2516 1 2010-01-01
558 Iturrizaga, Eduardo   2605 0 2010-01-01
559 Grigoryan, Avetik   2515 1 2010-01-01
560 Robson, Ray   2527 = 2010-01-01
561 Jumabayev, Rinat   2548 1 2010-01-01
562 Zhigalko, Sergei   2646 = 2010-01-01
563 Diamant, Andre   2526 1 2010-01-01
564 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 0 2010-01-01
565 Nyback, Tomi   2628 0 2010-01-01
566 Nyback, Tomi   2628 1 2010-01-01
567 Yemelin, Vasily   2570 = 2009-11-01
568 Yudin, Sergei   2599 1 2009-11-01
569 Bocharov, Dmitry   2607 0 2009-11-01
570 Maletin, Pavel   2576 = 2009-11-01
571 Rakhmanov, Aleksandr   2588 = 2009-11-01
572 Frolyanov, Dmitry   2557 0 2009-11-01
573 Sharafiev, Azat   2400 = 2009-11-01
574 Nikolenko, Oleg   2533 = 2009-11-01
575 Belous, Vladimir   2426 1 2009-11-01
576 Popov, Ivan   2582 = 2009-11-01
577 Burmakin, Vladimir   2599 = 2009-11-01
578 Hammer, Jon Ludvig   2585 = 2009-11-01
579 Akobian, Varuzhan   2637 1 2009-11-01
580 Mamedov, Rauf   2626 = 2009-11-01
581 Kuzubov, Yuriy   2636 = 2009-11-01
582 So, Wesley B   2644 = 2009-11-01
583 Hammer, Jon Ludvig   2585 = 2009-11-01
584 Akobian, Varuzhan   2637 = 2009-11-01
585 Mamedov, Rauf   2626 = 2009-11-01
586 Kuzubov, Yuriy   2636 = 2009-11-01
587 So, Wesley B   2644 = 2009-11-01
588 Laurusas, Tomas   2259 0 2009-11-01
589 Welling, Gerard   2372 1 2009-11-01
590 Lutsko, Igor   2371 1 2009-09-01
591 Panarin, Mikhail   2516 1 2009-09-01
592 Popov, Ivan   2568 = 2009-09-01
593 Deviatkin, Andrei   2566 = 2009-09-01
594 Shaposhnikov, Evgeny   2549 1 2009-09-01
595 Popov, Valerij   2570 1 2009-09-01
596 Ponkratov, Pavel   2579 = 2009-09-01
597 Kokarev, Dmitry   2603 = 2009-09-01
598 Khismatullin, Denis   2601 = 2009-09-01
599 Kharitonov, Alexandr   2524 = 2009-07-01
600 Bareev, Evgeny   2636 0 2009-07-01
601 Serov, Maksim   2340 1 2009-07-01
602 Rakhmanov, Aleksandr   2543 = 2009-07-01
603 Sjugirov, Sanan   2588 = 2009-07-01
604 Popov, Ivan   2568 = 2009-07-01
605 Nepomniachtchi, Ian   2624 0 2009-07-01
606 Lintchevski, Daniil   2485 1 2009-07-01
607 Lintchevski, Daniil   2485 1 2009-07-01
608 Rakhmanov, Aleksandr   2543 1 2009-07-01
609 Sjugirov, Sanan   2588 1 2009-07-01
610 Popov, Ivan   2568 = 2009-07-01
611 Nepomniachtchi, Ian   2624 1 2009-07-01
612 Stoockalov, Vladimir L.   2282 1 2009-07-01
613 Shkuro, Iuri   2546 1 2009-07-01
614 Dovzik, Juri   2366 1 2009-07-01
615 Korobov, Anton   2616 1 2009-07-01
616 Vovk, Yuri   2575 = 2009-07-01
617 Ajrapetjan, Yuriy   2531 1 2009-07-01
618 Ponomariov, Ruslan   2726 = 2009-07-01
619 Avdeeva, Veronika   2253 1 2009-04-01
620 Iljushina, Olga   2311 1 2009-04-01
621 Dmitriev, Igor   2350 1 2009-04-01
622 Lebedev, Sergey   2325 = 2009-04-01
623 Petukhov, Dmitry   2411 1 2009-04-01
624 Iljushin, Alexei   2564 1 2009-04-01
625 Novikov, Stanislav   2523 = 2009-04-01
626 Khromkin, Andrey   2325 1 2009-04-01
627 Biryukov, Dmitriy   2329 = 2009-04-01
628 Rakhmanov, Aleksandr   2541 1 2009-04-01
629 Tenikashvili, Georgij   2324 1 2009-04-01
630 Hovhannisyan, Robert   2402 = 2009-04-01
631 Pushkov, Nikolai   2486 = 2009-04-01
632 Onischuk, Vladimir   2487 1 2009-04-01
633 Ponkratov, Pavel   2557 = 2009-04-01
634 Nikolenko, Oleg   2511 = 2009-04-01
635 Ajrapetjan, Yuriy   2490 1 2009-04-01
636 Riazantsev, Alexander   2634 = 2009-04-01
637 Alimova, Olga   2253 1 2009-01-01
638 Severiukhina, Zoja   2318 1 2009-01-01
639 Papin, Vasily   2454 = 2009-01-01
640 Lushenkov, Mikhail   2430 1 2009-01-01
641 Ponkratov, Pavel   2541 1 2009-01-01
642 Romanov, Evgeny   2565 = 2009-01-01
643 Gasanov, Eldar   2550 = 2009-01-01
644 Lysyj, Igor   2599 = 2009-01-01
645 Ovetchkin, Roman   2540 = 2009-01-01
646 Ledger, Dave J   2254 1 2009-01-01
647 Hambardzumian, Yuri   2354 1 2009-01-01
648 Klimov, Sergey   2521 1 2009-01-01
649 Cabezas Ayala, Ivan   2374 = 2009-01-01
650 Silva, Sebastain   2361 1 2009-01-01
651 Svjatocho, Andrej   2254 1 2008-10-01
652 Aliavdin, Nikolai   2365 1 2008-10-01
653 Rozum, Ivan   2444 1 2008-10-01
654 Lushenkov, Mikhail   2452 1 2008-10-01
655 Teterev, Vitaly   2504 1 2008-10-01
656 Kalegin, Evgenij   2495 1 2008-10-01
657 Podolchenko, Evgeniy   2452 = 2008-10-01
658 Nechepurenko, Roman V.   2476 = 2008-10-01
659 Fedorov, Alexei   2560 = 2008-10-01
660 Benidze, Davit   2389 0 2008-10-01
661 Pascua, Haridas   2254 1 2008-10-01
662 Karthikeyan, P.   2402 1 2008-10-01
663 Tomczak, Jacek   2451 = 2008-10-01
664 Narmontas, Matas   2369 1 2008-10-01
665 Leon Hoyos, Manuel   2543 = 2008-10-01
666 Negi, Parimerjan   2529 = 2008-10-01
667 Ragger, Markus   2527 1 2008-10-01
668 Safarli, Eltaj   2527 = 2008-10-01
669 Brkic, Ante   2530 0 2008-10-01
670 Hammer, Jon Ludvig   2494 1 2008-10-01
671 Hou, Yifan   2557 0 2008-10-01
672 Boros, Denes   2472 = 2008-10-01
673 Rakhmanov, Aleksandr   2524 = 2008-07-01
674 Nechepurenko, Roman V.   2495 = 2008-07-01
675 Chadaev, Nikolai   2471 = 2008-07-01
676 Lovkov, Roman   2457 1 2008-07-01
677 Popov, Ivan   2595 = 2008-07-01
678 Shimanov, Aleksandr   2441 = 2008-07-01
679 Sjugirov, Sanan   2491 0 2008-07-01
680 Lintchevski, Daniil   2440 = 2008-07-01
681 Romanov, Evgeny   2543 1 2008-07-01
682 Ponkratov, Pavel   2489 = 2008-07-01
683 Papin, Vasily   2475 1 2008-07-01
684 Alekseev, Evgeny   2711 = 2008-07-01
685 Shirov, Alexei   2740 0 2008-07-01
686 Miton, Kamil   2621 1 2008-07-01
687 Karpov, Anatoly   2655 = 2008-07-01
688 Onischuk, Alexander   2664 = 2008-07-01
689 Ivanchuk, Vassily   2740 = 2008-07-01
690 Zvjaginsev, Vadim   2674 = 2008-07-01
691 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 = 2008-07-01
692 Rublevsky, Sergei   2695 = 2008-07-01
693 Morozevich, Alexander   2774 = 2008-07-01
694 Efimenko, Zahar   2660 0 2008-07-01
695 Mladenov, Plamen   2371 1 2008-07-01
696 Pankov, German   2349 0 2008-07-01
697 Kaplan, Sasha   2428 1 2008-07-01
698 Berbatov, Kiprian   2230 1 2008-07-01
699 Rodshtein, Maxim   2626 = 2008-07-01
700 Socko, Bartosz   2644 = 2008-07-01
701 Riazantsev, Alexander   2638 1 2008-07-01
702 Vallejo Pons, Francisco   2684 = 2008-07-01
703 Vitiugov, Nikita   2617 = 2008-07-01
704 Pantsulaia, Levan   2617 1 2008-07-01
705 Najer, Evgeniy   2627 = 2008-07-01
706 Ponfilenok, Vladimir   2412 = 2008-04-01
707 Levin, Evgeny A.   2428 1 2008-04-01
708 Gorovykh, Eduard   2402 1 2008-04-01
709 Mihajlovskij, Sergei   2480 1 2008-04-01
710 Mamedov, Rauf   2582 1 2008-04-01
711 Movsesian, Sergei   2670 0 2008-04-01
712 Popov, Valerij   2580 = 2008-04-01
713 Safarli, Eltaj   2487 = 2008-04-01
714 Gubajdullin, Alexei   2475 = 2008-04-01
715 Prihotko, Alexander   2340 1 2008-04-01
716 Ivanov, Alexey   2418 1 2008-04-01
717 Naumkin, Igor   2475 0 2008-04-01
718 Yatsenko, Alexey   2442 = 2008-04-01
719 Sitnikov, Anton   2450 = 2008-04-01
720 Peregudov, Nickolai   2398 1 2008-04-01
721 Bigaliev, Renat   2410 1 2008-04-01
722 Gabrielian, Artur   2479 = 2008-04-01
723 Yandemirov, Valeri   2461 = 2008-04-01