Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Andreikin, Dmitry

Вечити шах листа

Andreikin, Dmitry

# Andreikin, Dmitry турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Warmerdam, Max GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2417 1 2018-11-01
2 Parkhov, Yair GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2331 1 2018-11-01
3 Markgraf, Alexander GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2502 1 2018-11-01
4 Fedoseev, Vladimir GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2713 = 2018-11-01
5 Vallejo Pons, Francisco GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2713 = 2018-11-01
6 Grandelius, Nils GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2655 0 2018-11-01
7 Roiz, Michael GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2607 = 2018-11-01
8 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2635 = 2018-11-01
9 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2619 = 2018-11-01
10 Liu, Guanchu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2436 1 2018-11-01
11 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2634 1 2018-10-01
12 Kobalia, Mikhail RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2619 = 2018-10-01
13 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2748 = 2018-10-01
14 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2768 = 2018-10-01
15 Sarana, Alexey RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2613 = 2018-10-01
16 Oparin, Grigoriy RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2609 = 2018-10-01
17 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2690 = 2018-10-01
18 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2691 1 2018-10-01
19 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2730 = 2018-10-01
20 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2702 = 2018-10-01
21 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2707 1 2018-10-01
22 Saraci, Nderim MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2412 1 2018-09-01
23 Kutirov, Rolando MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2323 1 2018-09-01
24 Zhao, Jun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2601 = 2018-08-01
25 Xu, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2539 1 2018-08-01
26 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2495 1 2018-08-01
27 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2411 1 2018-08-01
28 Preuss, Flemming DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2301 1 2018-08-01
29 Thannheiser, Thomas DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2301 1 2018-08-01
30 Haubro, Martin DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2373 1 2018-08-01
31 Salomon, Johan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2461 = 2018-08-01
32 Lin, Chen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2507 = 2018-08-01
33 Ochsner, Bjorn Moller DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2468 = 2018-08-01
34 Sawatzki, Frank DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2380 1 2018-08-01
35 Hector, Jonny DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2498 1 2018-08-01
36 Roy, Prantik DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2347 1 2018-08-01
37 Tari, Aryan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2615 1 2018-08-01
38 Everett, Elijah GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2312 1 2018-05-01
39 Reza, Wojciech GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2312 1 2018-05-01
40 Thinius, Marco GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2400 1 2018-05-01
41 Korpa, Bence GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2502 = 2018-05-01
42 Lubbe, Nikolas GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2453 1 2018-05-01
43 Moussard, Jules GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2576 = 2018-05-01
44 Burmakin, Vladimir GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2522 = 2018-05-01
45 Lagarde, Maxime GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2587 1 2018-05-01
46 Malakhatko, Vadim GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2536 = 2018-05-01
47 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2616 = 2018-05-01
48 Li, Chao B CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2732 = 2018-05-01
49 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2500 = 2018-05-01
50 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2690 1 2018-05-01
51 Esipenko, Andrey RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2571 = 2018-04-01
52 Vavulin, Maksim RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2575 = 2018-04-01
53 Firouzja, Alireza RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2549 = 2018-04-01
54 Chigaev, Maksim RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2560 1 2018-04-01
55 Antipov, Mikhail Al. RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2598 = 2018-04-01
56 Paravyan, David RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2603 = 2018-04-01
57 Predke, Alexandr RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2595 = 2018-04-01
58 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2614 = 2018-04-01
59 Kobalia, Mikhail RUS Aeroflot Open 2018 A [Moscow] 2599 = 2018-04-01
60 Ma, Zhonghan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2471 = 2018-01-01
61 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2709 = 2018-01-01
62 Li, Chao B CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2732 = 2018-01-01
63 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2556 1 2018-01-01
64 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2543 1 2017-12-01
65 Lan, Zilun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2361 = 2017-12-01
66 Wang, Yue CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2689 = 2017-12-01
67 Bertagnolli, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2372 1 2017-11-01
68 Malakhov, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2691 = 2017-11-01
69 Kvisvik, Brede TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2305 1 2017-11-01
70 Wagner, Dennis TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2564 1 2017-11-01
71 Brunello, Sabino TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2555 1 2017-11-01
72 Grischuk, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2785 = 2017-11-01
73 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
74 Goganov, Aleksey GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2567 = 2017-10-01
75 Goganov, Aleksey GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2567 = 2017-10-01
76 Matlakov, Maxim GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2728 = 2017-10-01
77 Matlakov, Maxim GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2728 = 2017-10-01
78 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2597 = 2017-09-01
79 Xu, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2504 1 2017-09-01
80 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2482 1 2017-09-01
81 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2603 = 2017-09-01
82 Wang, Yue GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2699 = 2017-08-01
83 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2812 = 2017-08-01
84 Fedoseev, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2726 = 2017-08-01
85 Bluebaum, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2642 = 2017-08-01
86 Wojtaszek, Radoslaw GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2736 = 2017-08-01
87 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2683 = 2017-08-01
88 Vachier-Lagrave, Maxime GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2791 0 2017-08-01
89 Saraci, Nderim MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2385 = 2017-08-01
90 Glavinac, Goran MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2312 1 2017-08-01
91 Karttunen, Mika BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2465 = 2017-07-01
92 Kanmazalp, Ogulcan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2447 1 2017-07-01
93 Grigoriants, Sergey BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2576 1 2017-07-01
94 Onischuk, Vladimir BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2608 = 2017-07-01
95 Bok, Benjamin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
96 Ter-Sahakyan, Samvel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
97 Kantans, Toms BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2473 1 2017-07-01
98 Saric, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2618 = 2017-07-01
99 Maze, Sebastien BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2619 = 2017-07-01
100 Aleksandrov, Aleksej BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2559 = 2017-07-01
101 Hracek, Zbynek BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2612 = 2017-07-01
102 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2509 1 2017-06-01
103 Kovalenko, Igor RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2657 = 2017-06-01
104 Fedoseev, Vladimir RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2690 0 2017-06-01
105 Mokshanov, Alexey RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2402 1 2017-06-01
106 Usmanov, Vasily RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2443 1 2017-06-01
107 Bocharov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2574 = 2017-06-01
108 L`ami, Alina ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2334 1 2017-05-01
109 Panchanathan, Magesh Chandran ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2494 1 2017-05-01
110 Ramirez, Alejandro ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2555 = 2017-05-01
111 Gupta, Abhijeet ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2607 = 2017-05-01
112 Kunte, Abhijit ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2491 1 2017-05-01
113 Grandelius, Nils ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2641 0 2017-05-01
114 Lemos, Damian ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2471 = 2017-05-01
115 Nihal, Sarin ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2424 = 2017-05-01
116 Praggnanandhaa, R ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2447 1 2017-05-01
117 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 = 2017-02-01
118 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
119 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 = 2017-02-01
120 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
121 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
122 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 = 2017-02-01
123 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
124 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 0 2017-02-01
125 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
126 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 0 2017-02-01
127 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 = 2017-02-01
128 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
129 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 1 2017-02-01
130 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2609 1 2017-01-01
131 Xu, Yinglun CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2535 = 2017-01-01
132 Yu, Yangyi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2729 = 2017-01-01
133 Lu, Shanglei CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2627 = 2017-01-01
134 Baldauf, Marco SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2431 1 2016-12-01
135 Roganovic, Milos SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2478 = 2016-12-01
136 Howell, David W L SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2655 = 2016-12-01
137 Sjugirov, Sanan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2664 = 2016-12-01
138 Dominguez Perez, Leinier SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2752 1 2016-12-01
139 Giri, Anish SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2767 = 2016-12-01
140 Dubov, Daniil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2648 = 2016-12-01
141 Tania, Sachdev UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2396 1 2016-10-01
142 Narayanan, Srinath UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2477 = 2016-10-01
143 Girish, A. Koushik UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2399 1 2016-10-01
144 Prohaszka, Peter UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2604 = 2016-10-01
145 Adly, Ahmed UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2603 1 2016-10-01
146 Adhiban, B. UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2671 = 2016-10-01
147 Zubov, Alexander UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2606 1 2016-10-01
148 Demchenko, Anton UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2600 1 2016-10-01
149 Predke, Alexandr UAE 23rd Abu Dhabi Int. Chess Festival - Masters Tournament [Abu Dhabi] 2553 1 2016-10-01
150 Sutovsky, Emil RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2622 = 2016-09-01
151 Motylev, Alexander RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2660 = 2016-09-01
152 Jakovenko, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2712 = 2016-09-01
153 Kovalenko, Igor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2667 = 2016-09-01
154 Wojtaszek, Radoslaw RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
155 Bologan, Victor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2654 = 2016-09-01
156 Korobov, Anton RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2656 1 2016-09-01
157 Matlakov, Maxim RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2684 = 2016-09-01
158 Smirin, Ilia RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2676 = 2016-09-01
159 Danchevski, Orce MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2352 = 2016-09-01
160 Ashiku, Franc MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2333 1 2016-09-01
161 Yu, Yangyi RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2737 = 2016-07-01
162 Lu, Shanglei RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2614 0 2016-07-01
163 Wen, Yang RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2611 = 2016-07-01
164 Zhou, Jianchao RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2617 = 2016-07-01
165 Wang, Yue RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2728 = 2016-07-01
166 Jakenberg, Jussi SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2336 1 2016-06-01
167 Dubrovin, Robert SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2336 1 2016-06-01
168 Smith, Axel SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2503 = 2016-06-01
169 Forsberg, Viktor SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2370 1 2016-06-01
170 Urkedal, Frode SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2549 1 2016-06-01
171 Sethuraman, S.p. SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2658 1 2016-06-01
172 Maze, Sebastien SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2617 = 2016-06-01
173 Vidit, Santosh Gujrathi SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2648 = 2016-06-01
174 Predojevic, Borki SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2654 1 2016-06-01
175 Stray, Gunnar ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2332 1 2016-04-01
176 Viana, Dirceu ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2332 1 2016-04-01
177 Hauge, Lars Oskar ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2393 1 2016-04-01
178 Ly, Moulthun ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2500 = 2016-04-01
179 Tania, Sachdev ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2370 = 2016-04-01
180 Thorfinnsson, Bragi ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2419 1 2016-04-01
181 Brunello, Sabino ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2567 1 2016-04-01
182 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2645 1 2016-04-01
183 Zhou, Jianchao AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2606 1 2015-11-01
184 Zhou, Jianchao AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2606 = 2015-11-01
185 Korobov, Anton AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2700 1 2015-11-01
186 Korobov, Anton AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2700 = 2015-11-01
187 Kramnik, Vladimir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2777 = 2015-11-01
188 Kramnik, Vladimir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2777 = 2015-11-01
189 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 = 2015-11-01
190 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 = 2015-11-01
191 Bates, Richard A MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2328 1 2015-11-01
192 Johannessen, Leif Erlend MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2503 1 2015-11-01
193 Rasulov, Vugar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2505 1 2015-11-01
194 Laznicka, Viktor MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2676 = 2015-11-01
195 Vachier-Lagrave, Maxime MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2758 = 2015-11-01
196 Li, Chao B MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2750 0 2015-11-01
197 Greenfeld, Alon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2534 1 2015-11-01
198 Bogdanovski, Pece MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2323 1 2015-08-01
199 Andonovski, Ljubisa MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2323 = 2015-08-01
200 Yu, Yangyi CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2715 0 2015-07-01
201 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 1 2015-07-01
202 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
203 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 = 2015-07-01
204 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 = 2015-07-01
205 Yu, Yangyi CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2715 1 2015-07-01
206 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 = 2015-07-01
207 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
208 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 = 2015-07-01
209 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 = 2015-07-01
210 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess [Sochi] 2664 = 2015-06-01
211 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess [Sochi] 2671 = 2015-06-01
212 Shirov, Alexei RUS Team men PL chess [Sochi] 2696 = 2015-06-01
213 Bukavshin, Ivan RUS Team men PL chess [Sochi] 2648 = 2015-06-01
214 Aronian, Levon RUS Team men PL chess [Sochi] 2776 0 2015-06-01
215 Potapov, Pavel RUS Team men PL chess [Sochi] 2477 1 2015-06-01
216 Vitiugov, Nikita RUS Team men PL chess [Sochi] 2736 = 2015-06-01
217 Jakovenko, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2733 = 2015-03-01
218 Grischuk, Alexander GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2810 = 2015-03-01
219 Mamedyarov, Shakhriyar GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2759 0 2015-03-01
220 Giri, Anish GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2797 = 2015-03-01
221 Dominguez Perez, Leinier GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2726 0 2015-03-01
222 Svidler, Peter GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2739 0 2015-03-01
223 Vachier-Lagrave, Maxime GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2775 = 2015-03-01
224 Kasimdzhanov, Rustam GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2705 = 2015-03-01
225 Radjabov, Teimour GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2731 = 2015-03-01
226 Tomashevsky, Evgeny GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2716 = 2015-03-01
227 Jobava, Baadur GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2696 = 2015-03-01
228 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 1 2014-12-01
229 Nakamura, Hikaru UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
230 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2844 = 2014-12-01
231 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2706 = 2014-12-01
232 Radjabov, Teimour UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2726 = 2014-12-01
233 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2767 1 2014-12-01
234 Jakovenko, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2747 = 2014-12-01
235 Vachier-Lagrave, Maxime UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2757 = 2014-12-01
236 Jobava, Baadur UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2717 1 2014-12-01
237 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2748 = 2014-12-01
238 Giri, Anish UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2768 = 2014-12-01
239 Gelfand, Boris AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2748 0 2014-11-01
240 Nakamura, Hikaru AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2764 0 2014-11-01
241 Mamedyarov, Shakhriyar AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2764 = 2014-11-01
242 Radjabov, Teimour AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2726 = 2014-11-01
243 Svidler, Peter AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2732 = 2014-11-01
244 Kasimdzhanov, Rustam AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2706 0 2014-11-01
245 Caruana, Fabiano AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2844 1 2014-11-01
246 Grischuk, Alexander AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2797 = 2014-11-01
247 Dominguez Perez, Leinier AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2751 1 2014-11-01
248 Tomashevsky, Evgeny AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2701 0 2014-11-01
249 Karjakin, Sergey AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2767 = 2014-11-01
250 Kramnik, Vladimir RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2787 = 2014-04-01
251 Svidler, Peter RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2758 0 2014-04-01
252 Karjakin, Sergey RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2766 = 2014-04-01
253 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2757 0 2014-04-01
254 Anand, Viswanathan RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2770 = 2014-04-01
255 Aronian, Levon RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2830 = 2014-04-01
256 Topalov, Veselin RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2785 1 2014-04-01
257 Kramnik, Vladimir RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2787 = 2014-04-01
258 Svidler, Peter RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2758 = 2014-04-01
259 Karjakin, Sergey RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2766 = 2014-04-01
260 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2757 = 2014-04-01
261 Anand, Viswanathan RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2770 = 2014-04-01
262 Aronian, Levon RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2830 1 2014-04-01
263 Topalov, Veselin RUS Candidates Tournament 2014 [Khanty-Mansiysk] 2785 = 2014-04-01
264 Perunovic, Milos POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2613 = 2013-12-01
265 Esen, Baris POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2565 = 2013-12-01
266 Short, Nigel D POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2680 = 2013-12-01
267 Kreisl, Robert POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2410 1 2013-12-01
268 Parligras, Mircea-Emilian POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2576 = 2013-12-01
269 Smeets, Jan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2620 = 2013-12-01
270 Tkachiev, Vladislav POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2637 1 2013-12-01
271 Karjakin, Sergey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2762 1 2013-11-01
272 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2702 0 2013-11-01
273 Kramnik, Vladimir RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2796 1 2013-11-01
274 Svidler, Peter RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2740 0 2013-11-01
275 Shomoev, Anton RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2579 1 2013-11-01
276 Goganov, Aleksey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2575 1 2013-11-01
277 Motylev, Alexander RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2676 = 2013-11-01
278 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2695 = 2013-11-01
279 Vitiugov, Nikita RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2729 0 2013-11-01
280 Darini, Pouria NOR World Cup [Tromso] 2535 = 2013-10-01
281 Darini, Pouria NOR World Cup [Tromso] 2535 = 2013-10-01
282 Nguyen, Ngoc Truong Son NOR World Cup [Tromso] 2625 = 2013-10-01
283 Nguyen, Ngoc Truong Son NOR World Cup [Tromso] 2625 1 2013-10-01
284 Dreev, Aleksey NOR World Cup [Tromso] 2668 = 2013-10-01
285 Dreev, Aleksey NOR World Cup [Tromso] 2668 = 2013-10-01
286 Karjakin, Sergey NOR World Cup [Tromso] 2772 = 2013-10-01
287 Karjakin, Sergey NOR World Cup [Tromso] 2772 = 2013-10-01
288 Svidler, Peter NOR World Cup [Tromso] 2746 = 2013-10-01
289 Svidler, Peter NOR World Cup [Tromso] 2746 = 2013-10-01
290 Tomashevsky, Evgeny NOR World Cup [Tromso] 2706 = 2013-10-01
291 Tomashevsky, Evgeny NOR World Cup [Tromso] 2706 = 2013-10-01
292 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 0 2013-10-01
293 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
294 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
295 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
296 Caruana, Fabiano GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2796 0 2013-09-01
297 Adams, Michael GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2740 0 2013-09-01
298 Wang, Hao GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2752 = 2013-09-01
299 Naiditsch, Arkadij GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2710 0 2013-09-01
300 Khenkin, Igor GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2605 1 2013-09-01
301 Meier, Georg GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2610 = 2013-09-01
302 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2784 1 2013-09-01
303 Fridman, Daniel GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2629 = 2013-09-01
304 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2737 = 2013-09-01
305 Martins, Vinicius Tine RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2391 1 2013-08-01
306 Batchuluun, Tsegmed RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2517 = 2013-08-01
307 Gundavaa, Bayarsaikhan RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2516 = 2013-08-01
308 Perez Ponsa, Federico RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2488 = 2013-08-01
309 Stanciu, Alexandru-Ovidiu RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2346 1 2013-08-01
310 Amin, Bassem RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2650 0 2013-08-01
311 Petenyi, Tamas RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2480 1 2013-08-01
312 Georgescu, Tiberiu-Marian RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2396 = 2013-08-01
313 Tazbir, Marcin RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2561 1 2013-08-01
314 Morozevich, Alexander RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2760 = 2013-07-01
315 Anand, Viswanathan RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2786 = 2013-07-01
316 Gelfand, Boris RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2755 = 2013-07-01
317 Carlsen, Magnus RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2864 = 2013-07-01
318 Nakamura, Hikaru RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2784 = 2013-07-01
319 Mamedyarov, Shakhriyar RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2753 = 2013-07-01
320 Kramnik, Vladimir RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2803 1 2013-07-01
321 Karjakin, Sergey RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2782 = 2013-07-01
322 Caruana, Fabiano RUS 8-th international chess tournament Tal Memorial [Moscow] 2774 = 2013-07-01
323 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
324 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 = 2013-06-01
325 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 = 2013-06-01
326 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 0 2013-06-01
327 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 = 2013-06-01
328 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 1 2013-06-01
329 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 = 2013-06-01
330 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 0 2013-06-01
331 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
332 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 = 2013-06-01
333 Bukavshin, Ivan RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2522 1 2013-05-01
334 Leko, Peter RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2744 = 2013-05-01
335 Shirov, Alexei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 = 2013-05-01
336 Le, Quang Liem RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2717 = 2013-05-01
337 Ibragimov, Ildar RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2567 = 2013-05-01
338 Vokarev, Sergey RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2454 = 2013-05-01
339 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 1 2013-01-01
340 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
341 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
342 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
343 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
344 Nepomniachtchi, Ian RUS Razuvaev Memorial [Moscow] 2704 = 2013-01-01
345 Nakamura, Hikaru ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2786 1 2012-11-01
346 Wojtaszek, Radoslaw ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2733 = 2012-11-01
347 Adams, Michael ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2720 = 2012-11-01
348 Svidler, Peter ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2747 = 2012-11-01
349 Ivanchuk, Vassily ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2771 = 2012-11-01
350 Zhigalko, Andrey ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2582 = 2012-11-01
351 Potkin, Vladimir RUS 65 Russian championship [Moscow] 2651 1 2012-09-01
352 Vitiugov, Nikita RUS 65 Russian championship [Moscow] 2705 = 2012-09-01
353 Jakovenko, Dmitry RUS 65 Russian championship [Moscow] 2722 = 2012-09-01
354 Alekseev, Evgeny RUS 65 Russian championship [Moscow] 2673 = 2012-09-01
355 Svidler, Peter RUS 65 Russian championship [Moscow] 2749 = 2012-09-01
356 Sjugirov, Sanan RUS 65 Russian championship [Moscow] 2635 1 2012-09-01
357 Grischuk, Alexander RUS 65 Russian championship [Moscow] 2763 0 2012-09-01
358 Karjakin, Sergey RUS 65 Russian championship [Moscow] 2785 = 2012-09-01
359 Dubov, Daniil RUS 65 Russian championship [Moscow] 2594 = 2012-09-01
360 Bezgodov, Alexei RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2508 = 2012-08-01
361 Ovetchkin, Roman RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2501 1 2012-08-01
362 Khismatullin, Denis RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2664 = 2012-08-01
363 Bocharov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2600 = 2012-08-01
364 Timofeev, Artyom RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2641 1 2012-08-01
365 Popov, Ivan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2609 1 2012-08-01
366 Dubov, Daniil RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2569 = 2012-08-01
367 Sjugirov, Sanan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2625 = 2012-08-01
368 Nepomniachtchi, Ian RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2716 1 2012-08-01
369 Vitiugov, Nikita RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2703 = 2012-08-01
370 Demchenko, Anton RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2575 = 2012-08-01
371 Chatalbashev, Boris MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2550 1 2012-08-01
372 Menkinoski, Riste MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2352 1 2012-08-01
373 Ivanisevic, Ivan MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2642 1 2012-08-01
374 Nestorovic, Nikola BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2462 1 2012-05-01
375 Bosiocic, Marin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2562 = 2012-05-01
376 Maze, Sebastien BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2577 1 2012-05-01
377 Kempinski, Robert BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2610 1 2012-05-01
378 Matlakov, Maxim BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2632 = 2012-05-01
379 Melkumyan, Hrant BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 = 2012-05-01
380 Stocek, Jiri BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2606 = 2012-05-01
381 L`ami, Erwin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2611 1 2012-05-01
382 Istratescu, Andrei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2633 1 2012-05-01
383 Malakhov, Vladimir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2705 = 2012-05-01
384 Volokitin, Andrei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 = 2012-05-01
385 Oparin, Grigoriy RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2488 = 2012-05-01
386 Korobov, Anton RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2679 = 2012-05-01
387 Moskalenko, Alexander RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2451 1 2012-05-01
388 Potkin, Vladimir RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2669 1 2012-05-01
389 Matlakov, Maxim RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2632 = 2012-05-01
390 Kurnosov, Igor RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2657 0 2012-05-01
391 Yandarbiev, Ruslan RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2391 1 2012-03-01
392 Gavrilov, Alexei RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2498 1 2012-03-01
393 Kovchan, Alexander RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2565 = 2012-03-01
394 Romanishin, Oleg M RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2541 = 2012-03-01
395 Tukhaev, Adam RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2537 1 2012-03-01
396 Venkatesh, M.r. RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2499 = 2012-03-01
397 Lysyj, Igor RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2633 0 2012-03-01
398 Arun Prasad, S. RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2530 = 2012-03-01
399 Mozharov, Mikhail RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2478 1 2012-03-01
400 Ipatov, Alexander RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2586 1 2012-03-01
401 Socko, Bartosz RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2636 = 2012-03-01
402 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2632 = 2012-03-01
403 Sandipan, Chanda RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2628 = 2012-03-01
404 Robson, Ray RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2596 1 2012-03-01
405 Sokolov, Ivan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2641 = 2012-03-01
406 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2525 = 2012-03-01
407 Gajewski, Grzegorz RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2616 1 2012-03-01
408 Eljanov, Pavel RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2690 = 2012-03-01
409 Kazhgaleyev, Murtas RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2597 = 2011-11-01
410 Kazhgaleyev, Murtas RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2597 1 2011-11-01
411 Tomashevsky, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2707 0 2011-11-01
412 Tomashevsky, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2707 = 2011-11-01
413 Mertanen, Janne SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2369 1 2011-11-01
414 Volke, Karsten SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2448 1 2011-11-01
415 Areshchenko, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2672 = 2011-11-01
416 Greenfeld, Alon SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2573 1 2011-11-01
417 Azarov, Sergei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2648 0 2011-11-01
418 Ni, Hua RUS Guverner's Cup [Saratov] 2670 = 2011-11-01
419 Tomashevsky, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2710 = 2011-11-01
420 Ponomariov, Ruslan RUS Guverner's Cup [Saratov] 2758 = 2011-11-01
421 Roiz, Michael RUS Guverner's Cup [Saratov] 2668 = 2011-11-01
422 Leko, Peter RUS Guverner's Cup [Saratov] 2728 0 2011-11-01
423 Vitiugov, Nikita RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 0 2011-11-01
424 Moiseenko, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 = 2011-11-01
425 Morozevich, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2737 = 2011-11-01
426 Eljanov, Pavel RUS Guverner's Cup [Saratov] 2683 0 2011-11-01
427 Shirov, Alexei RUS Guverner's Cup [Saratov] 2713 = 2011-11-01
428 Alekseev, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2662 = 2011-11-01
429 Maghalashvili, Davit AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2463 1 2011-09-01
430 Safarli, Eltaj AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2622 = 2011-09-01
431 Dominguez Perez, Leinier AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2719 1 2011-09-01
432 Romanov, Evgeny AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2624 0 2011-09-01
433 Volkov, Sergey AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2607 1 2011-09-01
434 Sutovsky, Emil AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2700 = 2011-09-01
435 Dreev, Aleksey AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2711 1 2011-09-01
436 Zhigalko, Sergei AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2689 = 2011-09-01
437 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
438 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
439 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 0 2011-07-01
440 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 1 2011-07-01
441 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
442 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
443 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
444 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 0 2011-07-01
445 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
446 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
447 Anisimov, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2532 = 2011-05-01
448 Grachev, Boris RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2675 1 2011-05-01
449 Konyshev, Artem RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2379 1 2011-05-01
450 Belyakov, Bogdan RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2301 = 2011-05-01
451 Bologan, Viktor RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2671 = 2011-05-01
452 Kryakvin, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2573 = 2011-05-01
453 Dreev, Aleksey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2697 = 2011-05-01
454 Rodin, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2442 1 2011-05-01
455 Efimenko, Zahar RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2708 = 2011-05-01
456 Bluvshtein, Mark RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2590 1 2011-03-01
457 Sjugirov, Sanan RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2626 = 2011-03-01
458 Shomoev, Anton RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2557 0 2011-03-01
459 Petrosian, Tigran L. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2604 = 2011-03-01
460 Dubov, Daniil RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2459 = 2011-03-01
461 Zhou, Weiqi RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2573 1 2011-03-01
462 Ragger, Markus RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2615 = 2011-03-01
463 Lenic, Luka RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2613 = 2011-03-01
464 Romanov, Evgeny RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2606 1 2011-03-01
465 Charochkina, Daria RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2303 = 2011-01-01
466 Rjabzev, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2294 1 2011-01-01
467 Gasanov, Eldar RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2482 = 2011-01-01
468 Khantuev, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2322 1 2011-01-01
469 Krylov, Mikhail RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2516 1 2011-01-01
470 Stefansson, Hannes RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2585 1 2011-01-01
471 Savchenko, Boris RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2627 1 2011-01-01
472 Safarli, Eltaj RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2607 = 2011-01-01
473 Sokolov, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2641 = 2011-01-01
474 Wiersma, Eelke BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2419 1 2010-11-01
475 Schaefer, Markus BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2390 1 2010-11-01
476 Mikhalevski, Victor BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2610 = 2010-11-01
477 Shirov, Alexei BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2749 1 2010-11-01
478 Pashikian, Arman BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2639 1 2010-11-01
479 Rublevsky, Sergei BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2683 = 2010-11-01
480 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 = 2010-09-01
481 Giri, Anish SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2672 = 2010-09-01
482 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
483 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 1 2010-09-01
484 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2723 = 2010-09-01
485 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2609 = 2010-09-01
486 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 = 2010-09-01
487 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
488 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 = 2010-09-01
489 Narmontas, Matas POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2379 1 2010-09-01
490 Potapov, Pavel POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2445 = 2010-09-01
491 Durarbeyli, Vasif POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2501 1 2010-09-01
492 Yilmaz, Mustafa POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2479 1 2010-09-01
493 Tomczak, Jacek POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2509 = 2010-09-01
494 Salem, A.r. Saleh POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2468 1 2010-09-01
495 Swiercz, Dariusz POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2492 1 2010-09-01
496 Sjugirov, Sanan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2610 = 2010-09-01
497 Negi, Parimarjan POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2615 1 2010-09-01
498 Cordova, Emilio POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2560 = 2010-09-01
499 Stupak, Kirill POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2504 1 2010-09-01
500 Matlakov, Maxim POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2603 = 2010-09-01
501 Hammer, Jon Ludvig POL World Junior U20 Championship [Czarna/Chotowa] 2636 = 2010-09-01
502 Popov, Ivan RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2589 = 2010-07-01
503 Nepomniachtchi, Ian RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2656 = 2010-07-01
504 Shimanov, Aleksandr RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2553 1 2010-07-01
505 Lintchevski, Daniil RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2503 1 2010-07-01
506 Khairullin, Ildar RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2617 = 2010-07-01
507 Khairullin, Ildar RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2617 = 2010-07-01
508 Popov, Ivan RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2589 = 2010-07-01
509 Nepomniachtchi, Ian RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2656 = 2010-07-01
510 Shimanov, Aleksandr RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2553 1 2010-07-01
511 Lintchevski, Daniil RUS 2010 RUS Juniors Champ. B-20 [Dagomys] 2503 = 2010-07-01
512 Sharafiev, Azat RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2439 1 2010-05-01
513 Amonatov, Farrukh RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2637 = 2010-05-01
514 Deviatkin, Andrei RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2587 = 2010-05-01
515 Uzhva, Andrey RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2320 1 2010-05-01
516 Efimenko, Zahar RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2640 0 2010-05-01
517 Nyudleev, Dolgan RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2411 1 2010-03-01
518 Bezgodov, Alexei RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2490 1 2010-03-01
519 Yandemirov, Valeri RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2461 = 2010-03-01
520 Goganov, Aleksey RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2448 1 2010-03-01
521 Zhigalko, Sergei RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2668 1 2010-03-01
522 Bologan, Viktor RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2692 = 2010-03-01
523 Sasikiran, Krishnan RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2653 0 2010-03-01
524 Gasanov, Eldar RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2536 1 2010-03-01
525 Belov, Vladimir RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2595 = 2010-03-01
526 Lalith, Babu M R   2477 = 2010-01-01
527 Adhiban, Baskaran   2490 1 2010-01-01
528 Margvelashvili, Giorgi   2509 = 2010-01-01
529 Rodshtein, Maxim   2623 = 2010-01-01
530 Leon Hoyos, Manuel   2516 1 2010-01-01
531 Iturrizaga, Eduardo   2605 0 2010-01-01
532 Grigoryan, Avetik   2515 1 2010-01-01
533 Robson, Ray   2527 = 2010-01-01
534 Jumabayev, Rinat   2548 1 2010-01-01
535 Zhigalko, Sergei   2646 = 2010-01-01
536 Diamant, Andre   2526 1 2010-01-01
537 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 0 2010-01-01
538 Nyback, Tomi   2628 0 2010-01-01
539 Nyback, Tomi   2628 1 2010-01-01
540 Yemelin, Vasily   2570 = 2009-11-01
541 Yudin, Sergei   2599 1 2009-11-01
542 Bocharov, Dmitry   2607 0 2009-11-01
543 Maletin, Pavel   2576 = 2009-11-01
544 Rakhmanov, Aleksandr   2588 = 2009-11-01
545 Frolyanov, Dmitry   2557 0 2009-11-01
546 Sharafiev, Azat   2400 = 2009-11-01
547 Nikolenko, Oleg   2533 = 2009-11-01
548 Belous, Vladimir   2426 1 2009-11-01
549 Popov, Ivan   2582 = 2009-11-01
550 Burmakin, Vladimir   2599 = 2009-11-01
551 Hammer, Jon Ludvig   2585 = 2009-11-01
552 Akobian, Varuzhan   2637 1 2009-11-01
553 Mamedov, Rauf   2626 = 2009-11-01
554 Kuzubov, Yuriy   2636 = 2009-11-01
555 So, Wesley B   2644 = 2009-11-01
556 Hammer, Jon Ludvig   2585 = 2009-11-01
557 Akobian, Varuzhan   2637 = 2009-11-01
558 Mamedov, Rauf   2626 = 2009-11-01
559 Kuzubov, Yuriy   2636 = 2009-11-01
560 So, Wesley B   2644 = 2009-11-01
561 Laurusas, Tomas   2259 0 2009-11-01
562 Welling, Gerard   2372 1 2009-11-01
563 Lutsko, Igor   2371 1 2009-09-01
564 Panarin, Mikhail   2516 1 2009-09-01
565 Popov, Ivan   2568 = 2009-09-01
566 Deviatkin, Andrei   2566 = 2009-09-01
567 Shaposhnikov, Evgeny   2549 1 2009-09-01
568 Popov, Valerij   2570 1 2009-09-01
569 Ponkratov, Pavel   2579 = 2009-09-01
570 Kokarev, Dmitry   2603 = 2009-09-01
571 Khismatullin, Denis   2601 = 2009-09-01
572 Kharitonov, Alexandr   2524 = 2009-07-01
573 Bareev, Evgeny   2636 0 2009-07-01
574 Serov, Maksim   2340 1 2009-07-01
575 Rakhmanov, Aleksandr   2543 = 2009-07-01
576 Sjugirov, Sanan   2588 = 2009-07-01
577 Popov, Ivan   2568 = 2009-07-01
578 Nepomniachtchi, Ian   2624 0 2009-07-01
579 Lintchevski, Daniil   2485 1 2009-07-01
580 Lintchevski, Daniil   2485 1 2009-07-01
581 Rakhmanov, Aleksandr   2543 1 2009-07-01
582 Sjugirov, Sanan   2588 1 2009-07-01
583 Popov, Ivan   2568 = 2009-07-01
584 Nepomniachtchi, Ian   2624 1 2009-07-01
585 Stoockalov, Vladimir L.   2282 1 2009-07-01
586 Shkuro, Iuri   2546 1 2009-07-01
587 Dovzik, Juri   2366 1 2009-07-01
588 Korobov, Anton   2616 1 2009-07-01
589 Vovk, Yuri   2575 = 2009-07-01
590 Ajrapetjan, Yuriy   2531 1 2009-07-01
591 Ponomariov, Ruslan   2726 = 2009-07-01
592 Avdeeva, Veronika   2253 1 2009-04-01
593 Iljushina, Olga   2311 1 2009-04-01
594 Dmitriev, Igor   2350 1 2009-04-01
595 Lebedev, Sergey   2325 = 2009-04-01
596 Petukhov, Dmitry   2411 1 2009-04-01
597 Iljushin, Alexei   2564 1 2009-04-01
598 Novikov, Stanislav   2523 = 2009-04-01
599 Khromkin, Andrey   2325 1 2009-04-01
600 Biryukov, Dmitriy   2329 = 2009-04-01
601 Rakhmanov, Aleksandr   2541 1 2009-04-01
602 Tenikashvili, Georgij   2324 1 2009-04-01
603 Hovhannisyan, Robert   2402 = 2009-04-01
604 Pushkov, Nikolai   2486 = 2009-04-01
605 Onischuk, Vladimir   2487 1 2009-04-01
606 Ponkratov, Pavel   2557 = 2009-04-01
607 Nikolenko, Oleg   2511 = 2009-04-01
608 Ajrapetjan, Yuriy   2490 1 2009-04-01
609 Riazantsev, Alexander   2634 = 2009-04-01
610 Alimova, Olga   2253 1 2009-01-01
611 Severiukhina, Zoja   2318 1 2009-01-01
612 Papin, Vasily   2454 = 2009-01-01
613 Lushenkov, Mikhail   2430 1 2009-01-01
614 Ponkratov, Pavel   2541 1 2009-01-01
615 Romanov, Evgeny   2565 = 2009-01-01
616 Gasanov, Eldar   2550 = 2009-01-01
617 Lysyj, Igor   2599 = 2009-01-01
618 Ovetchkin, Roman   2540 = 2009-01-01
619 Ledger, Dave J   2254 1 2009-01-01
620 Hambardzumian, Yuri   2354 1 2009-01-01
621 Klimov, Sergey   2521 1 2009-01-01
622 Cabezas Ayala, Ivan   2374 = 2009-01-01
623 Silva, Sebastain   2361 1 2009-01-01
624 Svjatocho, Andrej   2254 1 2008-10-01
625 Aliavdin, Nikolai   2365 1 2008-10-01
626 Rozum, Ivan   2444 1 2008-10-01
627 Lushenkov, Mikhail   2452 1 2008-10-01
628 Teterev, Vitaly   2504 1 2008-10-01
629 Kalegin, Evgenij   2495 1 2008-10-01
630 Podolchenko, Evgeniy   2452 = 2008-10-01
631 Nechepurenko, Roman V.   2476 = 2008-10-01
632 Fedorov, Alexei   2560 = 2008-10-01
633 Benidze, Davit   2389 0 2008-10-01
634 Pascua, Haridas   2254 1 2008-10-01
635 Karthikeyan, P.   2402 1 2008-10-01
636 Tomczak, Jacek   2451 = 2008-10-01
637 Narmontas, Matas   2369 1 2008-10-01
638 Leon Hoyos, Manuel   2543 = 2008-10-01
639 Negi, Parimerjan   2529 = 2008-10-01
640 Ragger, Markus   2527 1 2008-10-01
641 Safarli, Eltaj   2527 = 2008-10-01
642 Brkic, Ante   2530 0 2008-10-01
643 Hammer, Jon Ludvig   2494 1 2008-10-01
644 Hou, Yifan   2557 0 2008-10-01
645 Boros, Denes   2472 = 2008-10-01
646 Rakhmanov, Aleksandr   2524 = 2008-07-01
647 Nechepurenko, Roman V.   2495 = 2008-07-01
648 Chadaev, Nikolai   2471 = 2008-07-01
649 Lovkov, Roman   2457 1 2008-07-01
650 Popov, Ivan   2595 = 2008-07-01
651 Shimanov, Aleksandr   2441 = 2008-07-01
652 Sjugirov, Sanan   2491 0 2008-07-01
653 Lintchevski, Daniil   2440 = 2008-07-01
654 Romanov, Evgeny   2543 1 2008-07-01
655 Ponkratov, Pavel   2489 = 2008-07-01
656 Papin, Vasily   2475 1 2008-07-01
657 Alekseev, Evgeny   2711 = 2008-07-01
658 Shirov, Alexei   2740 0 2008-07-01
659 Miton, Kamil   2621 1 2008-07-01
660 Karpov, Anatoly   2655 = 2008-07-01
661 Onischuk, Alexander   2664 = 2008-07-01
662 Ivanchuk, Vassily   2740 = 2008-07-01
663 Zvjaginsev, Vadim   2674 = 2008-07-01
664 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 = 2008-07-01
665 Rublevsky, Sergei   2695 = 2008-07-01
666 Morozevich, Alexander   2774 = 2008-07-01
667 Efimenko, Zahar   2660 0 2008-07-01
668 Mladenov, Plamen   2371 1 2008-07-01
669 Pankov, German   2349 0 2008-07-01
670 Kaplan, Sasha   2428 1 2008-07-01
671 Berbatov, Kiprian   2230 1 2008-07-01
672 Rodshtein, Maxim   2626 = 2008-07-01
673 Socko, Bartosz   2644 = 2008-07-01
674 Riazantsev, Alexander   2638 1 2008-07-01
675 Vallejo Pons, Francisco   2684 = 2008-07-01
676 Vitiugov, Nikita   2617 = 2008-07-01
677 Pantsulaia, Levan   2617 1 2008-07-01
678 Najer, Evgeniy   2627 = 2008-07-01
679 Ponfilenok, Vladimir   2412 = 2008-04-01
680 Levin, Evgeny A.   2428 1 2008-04-01
681 Gorovykh, Eduard   2402 1 2008-04-01
682 Mihajlovskij, Sergei   2480 1 2008-04-01
683 Mamedov, Rauf   2582 1 2008-04-01
684 Movsesian, Sergei   2670 0 2008-04-01
685 Popov, Valerij   2580 = 2008-04-01
686 Safarli, Eltaj   2487 = 2008-04-01
687 Gubajdullin, Alexei   2475 = 2008-04-01
688 Prihotko, Alexander   2340 1 2008-04-01
689 Ivanov, Alexey   2418 1 2008-04-01
690 Naumkin, Igor   2475 0 2008-04-01
691 Yatsenko, Alexey   2442 = 2008-04-01
692 Sitnikov, Anton   2450 = 2008-04-01
693 Peregudov, Nickolai   2398 1 2008-04-01
694 Bigaliev, Renat   2410 1 2008-04-01
695 Gabrielian, Artur   2479 = 2008-04-01
696 Yandemirov, Valeri   2461 = 2008-04-01