Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Vitiugov, Nikita

Вечити шах листа

Vitiugov, Nikita

# Vitiugov, Nikita турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Shvayger, Yuliya ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2387 1 Будући
2 Hjartarson, Johann ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2530 = Будући
3 Tan, Zhongyi ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2502 1 Будући
4 Lagarde, Maxime ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2604 = Будући
5 Harsha, Bharathakoti ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2481 1 Будући
6 Jumabayev, Rinat ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2604 1 Будући
7 Saric, Ivan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2690 = Будући
8 Anton Guijarro, David ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2642 = Будући
9 Vaibhav, Suri ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2590 1 Будући
10 Konopka, Michal CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2364 1 2019-01-01
11 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2663 0 2019-01-01
12 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2687 1 2019-01-01
13 Stark, Lars GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2374 1 2019-01-01
14 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
15 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
16 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
17 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 0 2018-12-01
18 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
19 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
20 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 1 2018-12-01
21 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
22 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
23 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
24 Okas, Walter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2326 1 2018-11-01
25 O Donnell, Conor GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2360 1 2018-11-01
26 Quparadze, Giga GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2495 = 2018-11-01
27 Cruz, Cristhian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2571 = 2018-11-01
28 Vidit, Santosh Gujrathi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2711 = 2018-11-01
29 Zajic, Milan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2497 = 2018-11-01
30 Stupak, Kirill GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2583 = 2018-11-01
31 Valsecchi, Alessio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2500 1 2018-11-01
32 Jones, Gawain C B GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2677 = 2018-11-01
33 Bauer, Christian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2629 = 2018-11-01
34 Bates, Richard A GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2374 1 2018-11-01
35 Sokolov, Ivan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2573 1 2018-11-01
36 Yu, Yangyi GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2765 = 2018-11-01
37 Vogt, Lothar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2368 1 2018-11-01
38 Salomon, Johan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2477 1 2018-11-01
39 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 = 2018-11-01
40 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2768 = 2018-10-01
41 Sarana, Alexey RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2613 = 2018-10-01
42 Oparin, Grigoriy RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2609 0 2018-10-01
43 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2690 = 2018-10-01
44 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2691 = 2018-10-01
45 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2634 = 2018-10-01
46 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2702 = 2018-10-01
47 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2707 0 2018-10-01
48 Andreikin, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2710 = 2018-10-01
49 Kobalia, Mikhail RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2619 = 2018-10-01
50 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2018 [Satka] 2748 = 2018-10-01
51 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
52 Vidit, Santosh Gujrathi ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2715 = 2018-09-01
53 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 = 2018-09-01
54 Navara, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2741 = 2018-09-01
55 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
56 Kuzubov, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2647 = 2018-09-01
57 Mansoor, Afras DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2334 1 2018-08-01
58 Eriksson, Jorgen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2334 1 2018-08-01
59 Aabling-Thomsen, Jakob DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2378 = 2018-08-01
60 Carlstedt, Jonathan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2425 1 2018-08-01
61 Grigorov, Grigor DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2506 1 2018-08-01
62 Moradiabadi, Elshan DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2538 = 2018-08-01
63 Hjartarson, Johann DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2523 1 2018-08-01
64 Hammer, Jon Ludvig DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2630 = 2018-08-01
65 Maze, Sebastien DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2627 = 2018-08-01
66 Agdestein, Simen DEN Xtracon Chess Open 2018 [Helsingor] 2580 = 2018-08-01
67 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2686 = 2018-06-01
68 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2622 1 2018-06-01
69 Paravyan, David RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2620 = 2018-06-01
70 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2670 = 2018-06-01
71 Shinkevich, Vitaly RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2433 = 2018-06-01
72 Bocharov, Dmitry RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2594 = 2018-06-01
73 Tomashevsky, Evgeny RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2714 = 2018-06-01
74 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2631 1 2018-05-01
75 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2648 1 2018-05-01
76 Naiditsch, Arkadij GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2701 = 2018-05-01
77 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2776 = 2018-05-01
78 Hou, Yifan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2654 = 2018-05-01
79 Vachier-Lagrave, Maxime GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2789 = 2018-05-01
80 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2794 = 2018-05-01
81 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2843 = 2018-05-01
82 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2784 0 2018-05-01
83 Devereaux, Maxim L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2370 1 2018-03-01
84 Gagare, Shardul ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2494 0 2018-03-01
85 Gara, Anita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2350 1 2018-03-01
86 Cernousek, Lukas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2468 1 2018-03-01
87 Peralta, Fernando ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2559 1 2018-03-01
88 Vocaturo, Daniele ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2609 = 2018-03-01
89 Grandelius, Nils ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2647 = 2018-03-01
90 Gledura, Benjamin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2612 1 2018-03-01
91 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2682 = 2018-03-01
92 Antipov, Mikhail Al. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2588 1 2018-03-01
93 Duda, Jan-Krzysztof CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2724 = 2018-03-01
94 Vykouk, Jan CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2451 1 2018-03-01
95 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2765 = 2018-01-01
96 Romanov, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2626 1 2018-01-01
97 Riazantsev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
98 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2713 = 2018-01-01
99 Sjugirov, Sanan RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2650 = 2018-01-01
100 Matlakov, Maxim RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2735 = 2018-01-01
101 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2718 1 2018-01-01
102 Malakhov, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2686 = 2018-01-01
103 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2689 = 2018-01-01
104 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2683 = 2018-01-01
105 Volkov, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2017 [St. Petersburg] 2645 1 2018-01-01
106 Beliavsky, Alexander G GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2547 1 2017-12-01
107 Hracek, Zbynek GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2610 = 2017-12-01
108 Rapport, Richard GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2686 = 2017-12-01
109 Piorun, Kacper GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2640 = 2017-12-01
110 Bosiocic, Marin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2619 1 2017-12-01
111 Bluebaum, Matthias GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2643 1 2017-12-01
112 Korobov, Anton CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2652 0 2017-12-01
113 Sorm, Daniel CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2321 1 2017-12-01
114 Kokkila, Tero TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2328 1 2017-11-01
115 Wagner, Dennis TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2564 = 2017-11-01
116 Grachev, Boris TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2645 = 2017-11-01
117 Schoppen, Casper TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2440 = 2017-11-01
118 Safarli, Eltaj TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2632 = 2017-11-01
119 Kulaots, Kaido GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2571 = 2017-10-01
120 Kulaots, Kaido GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2571 1 2017-10-01
121 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
122 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
123 Lunde, Sigmund DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2324 1 2017-09-01
124 Sorensen, Torben Kyhl DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2324 1 2017-09-01
125 Petersen, Tom Petri DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2338 1 2017-09-01
126 Kvon, Andrey DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2500 = 2017-09-01
127 Timman, Jan H DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2578 1 2017-09-01
128 Sunilduth Lyna, Narayanan DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2564 = 2017-09-01
129 Delorme, Axel DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2518 1 2017-09-01
130 Saric, Ivan DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2621 = 2017-09-01
131 Jobava, Baadur DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2714 = 2017-09-01
132 Grigoriants, Sergey DEN Xtracon Chess Open 2017 [Helsingor] 2566 1 2017-09-01
133 Fawzy, Adham RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2418 1 2017-07-01
134 Yilmaz, Mustafa RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2630 = 2017-07-01
135 Areshchenko, Alexander RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2649 = 2017-07-01
136 Stupak, Kirill RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2564 = 2017-07-01
137 Elsness, Frode RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2466 1 2017-07-01
138 Yu, Yangyi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2749 = 2017-07-01
139 Onischuk, Alexander RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2685 1 2017-07-01
140 Shomoev, Anton RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2550 = 2017-06-01
141 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2772 0 2017-06-01
142 Shirov, Alexei RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2664 = 2017-06-01
143 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2676 = 2017-06-01
144 Najer, Evgeniy RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2682 = 2017-06-01
145 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2566 = 2017-06-01
146 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2681 = 2017-05-01
147 Fridman, Daniel GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2598 = 2017-05-01
148 Cernousek, Lukas CZE tht Extraliga 2016/2017 r9 [various] 2456 = 2017-05-01
149 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2679 = 2017-05-01
150 Nguyen, Thai Dai Van CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2441 1 2017-05-01
151 Horn, Sven GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2329 1 2017-05-01
152 Sinz, Bernhard GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2329 1 2017-05-01
153 Sonis, Francesco GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2438 1 2017-05-01
154 Sumets, Andrey GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2559 = 2017-05-01
155 Nguyen, Thai Dai Van GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2441 1 2017-05-01
156 Erdos, Viktor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2593 = 2017-05-01
157 Papp, Gabor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2581 1 2017-05-01
158 Fedoseev, Vladimir GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2684 1 2017-05-01
159 Kozul, Zdenko GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2631 = 2017-05-01
160 Maghsoodloo, Parham RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2575 = 2017-04-01
161 Predke, Alexandr RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2573 = 2017-04-01
162 Lalith, Babu M R RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2584 1 2017-04-01
163 Kobalia, Mikhail RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2628 = 2017-04-01
164 Buhmann, Rainer RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2625 1 2017-04-01
165 Inarkiev, Ernesto RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2723 1 2017-04-01
166 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2659 = 2017-04-01
167 Artemiev, Vladislav RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2655 1 2017-04-01
168 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2658 = 2017-04-01
169 Siva, Mahadevan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2356 1 2017-03-01
170 Paehtz, Elisabeth ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2468 1 2017-03-01
171 Donchenko, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2559 1 2017-03-01
172 Sutovsky, Emil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2628 0 2017-03-01
173 Huzman, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2557 = 2017-03-01
174 Lagno, Kateryna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2530 = 2017-03-01
175 Gunina, Valentina ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2524 1 2017-03-01
176 Muzychuk, Anna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2558 = 2017-03-01
177 Deac, Bogdan-Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2572 = 2017-03-01
178 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2546 1 2017-03-01
179 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2804 = 2017-01-01
180 Horvath, Adam GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2501 = 2017-01-01
181 Feygin, Michael SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2473 1 2016-12-01
182 Babula, Vlastimil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2548 = 2016-12-01
183 Morozevich, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 1 2016-12-01
184 Eljanov, Pavel SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2757 = 2016-12-01
185 Huzman, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2567 1 2016-12-01
186 Grischuk, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2751 = 2016-12-01
187 Kratochvil, Josef CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2321 1 2016-11-01
188 Polak, Tomas CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2505 1 2016-11-01
189 Fedoseev, Vladimir RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2665 0 2016-11-01
190 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2724 = 2016-11-01
191 Riazantsev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2651 = 2016-11-01
192 Kokarev, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2636 = 2016-11-01
193 Goganov, Aleksey RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2635 = 2016-11-01
194 Grischuk, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2752 = 2016-11-01
195 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2714 = 2016-11-01
196 Bocharov, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2611 1 2016-11-01
197 Oparin, Grigoriy RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2617 = 2016-11-01
198 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2732 = 2016-11-01
199 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2016 [Novosibirsk] 2745 = 2016-11-01
200 Mroziak, Maciej SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2328 = 2016-09-01
201 Nikhil, Magizhnan SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2328 1 2016-09-01
202 Erdos, Viktor SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2578 = 2016-09-01
203 Liang, Awonder SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2430 1 2016-09-01
204 Bachmann, Axel SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2649 = 2016-09-01
205 Kovchan, Alexander SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2576 1 2016-09-01
206 Baklan, Vladimir SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2618 = 2016-09-01
207 Brkic, Ante SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2585 = 2016-09-01
208 Donchenko, Alexander SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2583 = 2016-09-01
209 Najer, Evgeniy RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2681 1 2016-06-01
210 Oparin, Grigoriy RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2575 = 2016-06-01
211 Tomashevsky, Evgeny RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2722 = 2016-06-01
212 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2686 = 2016-06-01
213 Oparin, Grigoriy RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2575 1 2016-06-01
214 Tomashevsky, Evgeny RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2722 = 2016-06-01
215 Erdogdu, Mert KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2439 1 2016-06-01
216 Kunin, Vitaly KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2595 = 2016-06-01
217 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 1 2016-06-01
218 Oleksiyenko, Mykhaylo KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2622 1 2016-06-01
219 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 = 2016-06-01
220 Berkes, Ferenc KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2636 = 2016-06-01
221 Zubov, Alexander KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 = 2016-06-01
222 Hovhannisyan, Robert KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2632 0 2016-06-01
223 Can, Emre KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2557 1 2016-06-01
224 Pantsulaia, Levan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2613 = 2016-06-01
225 Onischuk, Vladimir KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2628 1 2016-06-01
226 Potkin, Vladimir CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2596 = 2016-05-01
227 Stocek, Jiri CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2534 = 2016-05-01
228 Gozzoli, Yannick FRA Team 2016 - Coupe de France 16e [FRANCE] 2565 = 2016-04-01
229 Braun, Joachim GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2321 1 2016-04-01
230 Deglmann, Ludwig GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2335 1 2016-04-01
231 Ly, Moulthun GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2500 = 2016-04-01
232 Brunner, Nicolas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2442 = 2016-04-01
233 Zeller, Frank GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2395 1 2016-04-01
234 Werle, Jan GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2555 1 2016-04-01
235 Fedorchuk, Sergey GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2604 1 2016-04-01
236 Perunovic, Milos GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2620 = 2016-04-01
237 Moiseenko, Alexander GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2668 1 2016-04-01
238 Petrik, Tomas CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2473 1 2016-03-01
239 Fedorov, Aleksei CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2559 = 2016-03-01
240 Xu, Yinglun QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2470 0 2016-01-01
241 Rohan, Ahuja QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2426 1 2016-01-01
242 Zhukova, Natalia QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2488 = 2016-01-01
243 Tabatabaei, M.amin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2482 1 2016-01-01
244 Zhang, Zhong QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 1 2016-01-01
245 Nguyen, Ngoc Truong Son QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2642 = 2016-01-01
246 Sasikiran, Krishnan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2638 1 2016-01-01
247 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 = 2016-01-01
248 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
249 Ter-Sahakyan, Samvel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2601 = 2015-11-01
250 Ter-Sahakyan, Samvel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2601 = 2015-11-01
251 Le, Quang Liem AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2697 = 2015-11-01
252 Le, Quang Liem AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2697 = 2015-11-01
253 Pijpers, Arthur MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2436 1 2015-11-01
254 Kollars, Dmitrij MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2456 = 2015-11-01
255 Grischuk, Alexander MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2774 = 2015-11-01
256 Pelletier, Yannick MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2557 1 2015-11-01
257 Caruana, Fabiano MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2796 = 2015-11-01
258 Artemiev, Vladislav RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2671 = 2015-09-01
259 Bukavshin, Ivan RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2655 1 2015-09-01
260 Karjakin, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2753 = 2015-09-01
261 Tomashevsky, Evgeny RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2747 = 2015-09-01
262 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2759 = 2015-09-01
263 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2642 1 2015-09-01
264 Lysyj, Igor RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2673 = 2015-09-01
265 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2739 = 2015-09-01
266 Dubov, Daniil RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2654 = 2015-09-01
267 Motylev, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2658 = 2015-09-01
268 Khairullin, Ildar RUS Superfinal Men Championship 2015 [Chita] 2662 = 2015-09-01
269 Wang, Chen CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2521 = 2015-08-01
270 Yu, Yangyi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2736 = 2015-08-01
271 Wei, Yi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2724 0 2015-08-01
272 Bu, Xiangzhi CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2695 0 2015-08-01
273 Lu, Shanglei CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2595 = 2015-08-01
274 Aronian, Levon RUS Team men PL chess [Sochi] 2776 = 2015-06-01
275 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess [Sochi] 2664 = 2015-06-01
276 Shirov, Alexei RUS Team men PL chess [Sochi] 2696 = 2015-06-01
277 Bukavshin, Ivan RUS Team men PL chess [Sochi] 2648 = 2015-06-01
278 Andreikin, Dmitry RUS Team men PL chess [Sochi] 2723 = 2015-06-01
279 Gonzalez Vidal, Yuri ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2557 = 2015-05-01
280 Wei, Yi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2703 = 2015-05-01
281 Balogh, Csaba ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2651 1 2015-05-01
282 Vidit, Santosh Gujrathi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2630 = 2015-05-01
283 Melkumyan, Hrant ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2651 = 2015-05-01
284 Adly, Ahmed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2595 1 2015-05-01
285 Postny, Evgeny ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2636 = 2015-05-01
286 Gajewski, Grzegorz CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2643 1 2015-04-01
287 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2711 = 2015-04-01
288 Goryachkina, Aleksandra ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2451 1 2015-04-01
289 Huzman, Alexander ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2582 = 2015-04-01
290 Aleksandrov, Aleksej ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2603 1 2015-04-01
291 Vovk, Yuri ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2588 = 2015-04-01
292 Van Kampen, Robin ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2626 = 2015-04-01
293 Beliavsky, Alexander G ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2623 = 2015-04-01
294 Stefansson, Hannes ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2573 = 2015-04-01
295 Swiercz, Dariusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2617 = 2015-04-01
296 Hovhannisyan, Robert ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
297 Svetushkin, Dmitry ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
298 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 1 2015-04-01
299 Olsarova, Tereza ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2335 1 2015-03-01
300 Raznikov, Danny ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2494 1 2015-03-01
301 Stefansson, Hannes ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2573 = 2015-03-01
302 Bok, Benjamin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2572 = 2015-03-01
303 Chirila, Ioan-Cristian ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2548 1 2015-03-01
304 Roiz, Michael ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 1 2015-03-01
305 Naroditsky, Daniel ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2622 = 2015-03-01
306 Mareco, Sandro ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2583 1 2015-03-01
307 Bachmann, Axel ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2629 = 2015-03-01
308 Lysyj, Igor RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2686 0 2015-01-01
309 Jakovenko, Dmitry RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2745 = 2015-01-01
310 Karjakin, Sergey RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2770 = 2015-01-01
311 Zvjaginsev, Vadim RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2655 1 2015-01-01
312 Grachev, Boris RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2669 = 2015-01-01
313 Svidler, Peter RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2743 = 2015-01-01
314 Morozevich, Alexander RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2724 = 2015-01-01
315 Khismatullin, Denis RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2679 0 2015-01-01
316 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal Men Championship 2014 [Kazan] 2714 1 2015-01-01
317 Geske, Julian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2386 = 2014-10-01
318 Zhigalko, Andrey ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2584 = 2014-10-01
319 Vachier-Lagrave, Maxime ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2768 = 2014-10-01
320 Leko, Peter ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2734 = 2014-10-01
321 Levin, Felix ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2513 1 2014-10-01
322 Radjabov, Teimour ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2717 = 2014-10-01
323 Smirnov, Pavel RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2624 = 2014-05-01
324 Grischuk, Alexander RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2777 0 2014-05-01
325 Tomashevsky, Evgeny RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2697 = 2014-05-01
326 Alekseev, Evgeny RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2678 = 2014-05-01
327 Bukavshin, Ivan RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2608 1 2014-05-01
328 Morozevich, Alexander RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2722 = 2014-05-01
329 Haugli, Petter ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2337 1 2014-03-01
330 Galego, Luis ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2465 1 2014-03-01
331 Gopal, G.n. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2550 = 2014-03-01
332 Vocaturo, Daniele ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 1 2014-03-01
333 Spraggett, Kevin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2544 1 2014-03-01
334 Rapport, Richard ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2691 = 2014-03-01
335 Dreev, Aleksey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2673 = 2014-03-01
336 Ganguly, Surya Shekhar ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2619 1 2014-03-01
337 Zhao, Xue ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2567 1 2014-03-01
338 Robson, Ray TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2613 0 2014-01-01
339 Guseinov, Gadir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2607 = 2014-01-01
340 Naiditsch, Arkadij TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2727 1 2014-01-01
341 Esen, Baris TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2565 = 2014-01-01
342 Sokolov, Ivan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 1 2014-01-01
343 Amin, Bassem TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2652 = 2014-01-01
344 Goganov, Aleksey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2575 1 2013-11-01
345 Motylev, Alexander RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2676 1 2013-11-01
346 Inarkiev, Ernesto RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2695 = 2013-11-01
347 Shomoev, Anton RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2579 = 2013-11-01
348 Karjakin, Sergey RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2762 = 2013-11-01
349 Nepomniachtchi, Ian RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2702 0 2013-11-01
350 Kramnik, Vladimir RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2796 = 2013-11-01
351 Svidler, Peter RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2740 = 2013-11-01
352 Andreikin, Dmitry RUS Superfinal.Man.2013 [N.Novgorod] 2706 1 2013-11-01
353 Gerber, Richard GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2390 1 2013-11-01
354 Halkias, Stelios GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2568 1 2013-11-01
355 Korobov, Anton GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2716 0 2013-11-01
356 Georgiev, Kiril GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2664 1 2013-11-01
357 Mamedov, Nidjat GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2612 1 2013-11-01
358 Kamsky, Gata GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2725 = 2013-11-01
359 Holt, Conrad NOR World Cup [Tromso] 2539 1 2013-10-01
360 Holt, Conrad NOR World Cup [Tromso] 2539 1 2013-10-01
361 Ragger, Markus NOR World Cup [Tromso] 2680 = 2013-10-01
362 Ragger, Markus NOR World Cup [Tromso] 2680 1 2013-10-01
363 Morozevich, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2739 = 2013-10-01
364 Morozevich, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2739 = 2013-10-01
365 Gabrielian, Artur RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2545 = 2013-08-01
366 Ovetchkin, Roman RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2529 = 2013-08-01
367 Artemiev, Vladislav RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2524 1 2013-08-01
368 Matlakov, Maxim RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2665 = 2013-08-01
369 Demchenko, Anton RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2639 = 2013-08-01
370 Shomoev, Anton RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2565 0 2013-08-01
371 Vokarev, Sergey RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2472 1 2013-08-01
372 Najer, Evgeniy RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2633 = 2013-08-01
373 Prizant, Jaroslav RUS Russian Championship 2013 HL (Men) [Ekaterinburg] 2515 = 2013-08-01
374 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2647 1 2013-06-01
375 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2688 1 2013-06-01
376 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 = 2013-06-01
377 Miton, Kamil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2626 1 2013-06-01
378 Kramnik, Vladimir RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2801 0 2013-06-01
379 Anand, Viswanathan RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2783 = 2013-06-01
380 Svidler, Peter RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2747 = 2013-06-01
381 Gelfand, Boris RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2739 = 2013-06-01
382 Adams, Michael RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2727 = 2013-06-01
383 Fressinet, Laurent RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2706 = 2013-06-01
384 Aronian, Levon RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2809 = 2013-06-01
385 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2722 1 2013-06-01
386 Ding, Liren RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2707 = 2013-06-01
387 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 = 2013-05-01
388 Kempinski, Robert GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2602 = 2013-05-01
389 Vachier-Lagrave, Maxime RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2722 1 2013-05-01
390 Timofeev, Artyom RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2616 1 2013-05-01
391 Grischuk, Alexander RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2764 = 2013-05-01
392 Leko, Peter RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2744 = 2013-05-01
393 Nepomniachtchi, Ian RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2708 = 2013-05-01
394 Semprun Martinez, Fernando ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2294 1 2013-03-01
395 Arakhamia-Grant, Ketevan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2405 1 2013-03-01
396 Mastrovasilis, Athanasios ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2498 1 2013-03-01
397 Kulaots, Kaido ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2587 1 2013-03-01
398 Swiercz, Dariusz ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2627 1 2013-03-01
399 Le, Quang Liem ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2705 = 2013-03-01
400 Georgiev, Kiril ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2643 1 2013-03-01
401 Kamsky, Gata ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2740 = 2013-03-01
402 Short, Nigel D ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2690 = 2013-03-01
403 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2713 = 2013-03-01
404 Andrenko, Irina RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2291 1 2012-12-01
405 Atabayev, Yusup RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2407 1 2012-12-01
406 Oparin, Grigoriy RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2484 = 2012-12-01
407 Alekseenko, Kirill RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2434 1 2012-12-01
408 Zhigalko, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2582 1 2012-12-01
409 Swiercz, Dariusz RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2609 = 2012-12-01
410 Jumabayev, Rinat RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2545 = 2012-12-01
411 Hovhannisyan, Robert RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2610 = 2012-12-01
412 Savchenko, Boris RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2540 0 2012-12-01
413 Bauer, Christian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2664 1 2012-11-01
414 Teterev, Vitaly ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2529 = 2012-11-01
415 Morozevich, Alexander ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2758 = 2012-11-01
416 Bologan, Viktor ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2695 1 2012-11-01
417 Topalov, Veselin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2751 = 2012-11-01
418 Eljanov, Pavel ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2681 = 2012-11-01
419 Lu, Shanglei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2542 1 2012-10-01
420 Gao, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2442 = 2012-10-01
421 Liu, Qingnan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2491 = 2012-10-01
422 Li, Chao B CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2665 0 2012-10-01
423 Alekseev, Evgeny RUS 65 Russian championship [Moscow] 2673 0 2012-09-01
424 Andreikin, Dmitry RUS 65 Russian championship [Moscow] 2715 = 2012-09-01
425 Sjugirov, Sanan RUS 65 Russian championship [Moscow] 2635 = 2012-09-01
426 Grischuk, Alexander RUS 65 Russian championship [Moscow] 2763 = 2012-09-01
427 Karjakin, Sergey RUS 65 Russian championship [Moscow] 2785 = 2012-09-01
428 Dubov, Daniil RUS 65 Russian championship [Moscow] 2594 1 2012-09-01
429 Potkin, Vladimir RUS 65 Russian championship [Moscow] 2651 0 2012-09-01
430 Svidler, Peter RUS 65 Russian championship [Moscow] 2749 = 2012-09-01
431 Jakovenko, Dmitry RUS 65 Russian championship [Moscow] 2722 = 2012-09-01
432 Prizant, Jaroslav RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2524 1 2012-08-01
433 Popov, Ivan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2609 0 2012-08-01
434 Kabanov, Nikolai RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2496 = 2012-08-01
435 Mokshanov, Alexey RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2429 1 2012-08-01
436 Panarin, Mikhail RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2538 = 2012-08-01
437 Potkin, Vladimir RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2642 1 2012-08-01
438 Frolyanov, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2564 1 2012-08-01
439 Dubov, Daniil RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2569 = 2012-08-01
440 Sjugirov, Sanan RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2625 1 2012-08-01
441 Andreikin, Dmitry RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2700 = 2012-08-01
442 Grachev, Boris RUS HL Men's 65. RUS Chmp. 2012 [Tyumen] 2680 = 2012-08-01
443 Ding, Liren RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2680 1 2012-08-01
444 Li, Chao B RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2687 = 2012-08-01
445 Wang, Yue RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2697 = 2012-08-01
446 Wang, Hao RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2739 = 2012-08-01
447 Yu, Yangyi RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2656 0 2012-08-01
448 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 1 2012-05-01
449 Fedorchuk, Sergey GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2635 = 2012-05-01
450 Fridman, Daniel GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2652 = 2012-05-01
451 Volokitin, Andrei GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2686 0 2012-05-01
452 Babula, Vlastimil CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2571 1 2012-05-01
453 Tazbir, Marcin CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2520 = 2012-05-01
454 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2758 = 2012-05-01
455 Nedev, Trajko BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2492 1 2012-05-01
456 Damljanovic, Branko BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2582 1 2012-05-01
457 Sedlak, Nikola BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2593 1 2012-05-01
458 Melkumyan, Hrant BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 = 2012-05-01
459 Jones, Gawain C B BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2635 = 2012-05-01
460 Khismatullin, Denis BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2656 0 2012-05-01
461 Hovhannisyan, Robert BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2600 1 2012-05-01
462 Cheparinov, Ivan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2664 1 2012-05-01
463 Matlakov, Maxim BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2632 = 2012-05-01
464 Ragger, Markus BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2654 = 2012-05-01
465 Balogh, Csaba BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2664 = 2012-05-01
466 Yandemirov, Valeri RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2379 1 2012-05-01
467 Shimanov, Aleksandr RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2591 0 2012-05-01
468 Shirov, Alexei RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2701 = 2012-05-01
469 Ponomariov, Ruslan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2727 = 2012-05-01
470 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2736 = 2012-05-01
471 Sasikiran, Krishnan RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2703 0 2012-05-01
472 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
473 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 = 2012-03-01
474 Giri, Anish ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2714 = 2012-03-01
475 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 0 2012-03-01
476 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 0 2012-03-01
477 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
478 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 1 2012-03-01
479 Giri, Anish ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2714 0 2012-03-01
480 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 0 2012-03-01
481 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 1 2012-03-01
482 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2487 = 2012-01-01
483 Bezgodov, Alexei RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2503 = 2011-11-01
484 Bezgodov, Alexei RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2503 = 2011-11-01
485 Korobov, Anton RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2671 1 2011-11-01
486 Korobov, Anton RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2671 = 2011-11-01
487 Potkin, Vladimir RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2682 = 2011-11-01
488 Potkin, Vladimir RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2682 = 2011-11-01
489 Ostenstad, Berge SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 = 2011-11-01
490 Tikkanen, Hans SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2591 1 2011-11-01
491 Polzin, Rainer SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 1 2011-11-01
492 Ragger, Markus SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2655 = 2011-11-01
493 Motylev, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2690 1 2011-11-01
494 Shirov, Alexei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2713 = 2011-11-01
495 Petrosian, Tigran L SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2649 1 2011-11-01
496 Moiseenko, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2726 = 2011-11-01
497 Morozevich, Alexander RUS Guverner's Cup [Saratov] 2737 0 2011-11-01
498 Eljanov, Pavel RUS Guverner's Cup [Saratov] 2683 = 2011-11-01
499 Shirov, Alexei RUS Guverner's Cup [Saratov] 2713 = 2011-11-01
500 Alekseev, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2662 = 2011-11-01
501 Andreikin, Dmitry RUS Guverner's Cup [Saratov] 2705 1 2011-11-01
502 Tomashevsky, Evgeny RUS Guverner's Cup [Saratov] 2710 = 2011-11-01
503 Ponomariov, Ruslan RUS Guverner's Cup [Saratov] 2758 = 2011-11-01
504 Roiz, Michael RUS Guverner's Cup [Saratov] 2668 = 2011-11-01
505 Bocharov, Dmitry RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2580 = 2011-09-01
506 Chadaev, Nikolai RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2577 1 2011-09-01
507 Matlakov, Maxim RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2632 = 2011-09-01
508 Khalifman, Alexander RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2627 = 2011-09-01
509 Grigoriants, Sergey RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2562 1 2011-09-01
510 Zvjaginsev, Vadim RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2659 = 2011-09-01
511 Kurnosov, Igor RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2633 = 2011-09-01
512 Savchenko, Boris RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2630 = 2011-09-01
513 Galkin, Alexander RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2598 = 2011-09-01
514 Alekseev, Evgeny RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2673 = 2011-09-01
515 Khairullin, Ildar RUS HL Men's 64. RUS Chmp 2011 [Taganrog] 2649 = 2011-09-01
516 Hess, Robert L CHN World Team Championship [Ningbo] 2609 1 2011-09-01
517 Balogh, Csaba CHN World Team Championship [Ningbo] 2643 = 2011-09-01
518 Ezat, Mohamed CHN World Team Championship [Ningbo] 2430 = 2011-09-01
519 Moiseenko, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2715 = 2011-09-01
520 Nabaty, Tamir CHN World Team Championship [Ningbo] 2584 1 2011-09-01
521 Negi, Parimarjan CHN World Team Championship [Ningbo] 2642 = 2011-09-01
522 Bromberger, Stefan GER 1.Bundesliga [Germany] 2530 1 2011-05-01
523 Meijers, Viesturs GER 1.Bundesliga [Germany] 2502 1 2011-05-01
524 Kraemer, Martin GER 1.Bundesliga [Germany] 2516 0 2011-05-01
525 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Bundesliga [Germany] 2594 1 2011-05-01
526 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2536 = 2011-05-01
527 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga CR 2011 [various] 2522 = 2011-05-01
528 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga CR 2011 [various] 2578 = 2011-05-01
529 Drozdovskij, Yuri CZE Extraliga CR 2011 [various] 2620 1 2011-05-01
530 Yemelin, Vasily Vladimirov CZE Extraliga CR 2011 [various] 2572 = 2011-05-01
531 Dziuba, Martin CZE Extraliga CR 2011 [various] 2584 = 2011-05-01
532 Polak, Tomas CZE Extraliga CR 2011 [various] 2532 1 2011-05-01
533 Potapov, Alexander FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2425 = 2011-05-01
534 Terrieux, Kevin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2422 1 2011-05-01
535 Zherebukh, Yaroslav FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2560 = 2011-05-01
536 Yakovich, Yuri FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2546 1 2011-05-01
537 Azarov, Sergei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2615 = 2011-05-01
538 Kulaots, Kaido FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2601 1 2011-05-01
539 Wirig, Anthony FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2480 1 2011-05-01
540 Khismatullin, Denis FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2662 1 2011-05-01
541 Iordachescu, Viorel FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 = 2011-05-01
542 Mamedov, Rauf FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2667 = 2011-05-01
543 Feller, Sebastien FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2657 = 2011-05-01
544 Malaniuk, Vladimir P RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2494 = 2011-05-01
545 Rublevsky, Sergei RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2678 1 2011-05-01
546 Popov, Valerij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2565 1 2011-05-01
547 Giri, Anish RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2690 = 2011-05-01
548 Sitnikov, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2470 1 2011-05-01
549 Areshchenko, Alexander RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2687 = 2011-05-01
550 Zontakh, Andrey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2568 1 2011-05-01
551 Maletin, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2584 1 2011-05-01
552 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2707 = 2011-05-01
553 Petrosian, Tigran L. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2604 0 2011-03-01
554 Novikov, Stanislav RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2568 1 2011-03-01
555 Bluvshtein, Mark RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2590 1 2011-03-01
556 Ragger, Markus RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2615 1 2011-03-01
557 Mamedov, Rauf RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
558 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2655 1 2011-03-01
559 Kasimdzhanov, Rustam RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
560 Tomashevsky, Evgeny RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2695 = 2011-03-01
561 Cheparinov, Ivan RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2665 1 2011-03-01
562 Svidler, Peter RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2722 = 2011-01-01
563 Grischuk, Alexander RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2771 0 2011-01-01
564 Jakovenko, Dmitry RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2726 = 2011-01-01
565 Khismatullin, Denis RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2659 1 2011-01-01
566 Kurnosov, Igor RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2676 = 2011-01-01
567 Karjakin, Sergey RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2760 = 2011-01-01
568 Tomashevsky, Evgeny RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2699 = 2011-01-01
569 Malakhov, Vladimir RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2712 0 2011-01-01
570 Potkin, Vladimir RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2646 = 2011-01-01
571 Zvjaginsev, Vadim RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2676 1 2011-01-01
572 Nepomniachtchi, Ian RUS 63.RUS Mens Chmp. 2010 [Moscow] 2720 = 2011-01-01
573 Krylov, Sergey RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2359 1 2010-11-01
574 Alvarez, Marquez Johann RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2414 = 2010-11-01
575 Ganguly, Surya Shekhar RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2650 1 2010-11-01
576 Sargissian, Gabriel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2677 = 2010-11-01
577 L`ami, Erwin RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2624 = 2010-11-01
578 Svidler, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2731 = 2010-11-01
579 Tkachiev, Vladislav RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 = 2010-11-01
580 Vasquez Schroeder, Rodrigo RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2521 1 2010-11-01
581 Mastrovasilis, Dimitrios RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2569 = 2010-11-01
582 Motylev, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2694 = 2010-11-01
583 Sargissian, Gabriel BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2677 = 2010-11-01
584 Johannessen, Leif Erlend BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2516 1 2010-11-01
585 Gyimesi, Zoltan BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2595 = 2010-11-01
586 Grischuk, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2760 = 2010-11-01
587 Rodshtein, Maxim BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2632 = 2010-11-01
588 Zhou, Jianchao CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2668 = 2010-09-01
589 Wang, Hao CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2724 0 2010-09-01
590 Wang, Yue CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2716 = 2010-09-01
591 Ni, Hua CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2645 = 2010-09-01
592 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2676 0 2010-09-01
593 Maryasin, Boris ISR Israel National League 2010 [Various] 2340 1 2010-07-01
594 Haimovich, Tal ISR Israel National League 2010 [Various] 2421 1 2010-07-01
595 Bykhovsky, Anatoly ISR Israel National League 2010 [Various] 2499 1 2010-07-01
596 Jirka, Jiri ISR Israel National League 2010 [Various] 2398 1 2010-07-01
597 Oratovsky, Michael ISR Israel National League 2010 [Various] 2512 1 2010-07-01
598 Kosashvili, Yona ISR Israel National League 2010 [Various] 2521 0 2010-07-01
599 Miroshnichenko, Evgenij ISR Israel National League 2010 [Various] 2686 1 2010-07-01
600 Naiditsch, Arkadij RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2686 = 2010-07-01
601 Bologan, Viktor RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2668 = 2010-07-01
602 Sokolov, Ivan RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2654 = 2010-07-01
603 Motylev, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2704 = 2010-07-01
604 Karjakin, Sergey RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2739 1 2010-07-01
605 Jakovenko, Dmitry RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2725 0 2010-07-01
606 Riazantsev, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2674 = 2010-07-01
607 Onischuk, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2699 = 2010-07-01
608 Rublevsky, Sergei RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2704 1 2010-07-01
609 Sutovsky, Emil RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2661 1 2010-07-01
610 Jobava, Baadur RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2715 = 2010-07-01
611 Rabiega, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2531 1 2010-05-01
612 Markos, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2565 1 2010-05-01
613 Kempinski, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2616 = 2010-05-01
614 Efimenko, Zahar GER 1.Bundesliga [Germany] 2654 = 2010-05-01
615 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1.Bundesliga [Germany] 2718 = 2010-05-01
616 Chuchelov, Vladimir GER 1.Bundesliga [Germany] 2598 1 2010-05-01
617 Navara, David CZE Extraliga CR [various] 2707 0 2010-05-01
618 Jirka, Jiri CZE Extraliga CR [various] 2398 1 2010-05-01
619 Petr, Martin CZE Extraliga CR [various] 2495 = 2010-05-01
620 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2718 0 2010-05-01
621 Matlakov, Maxim RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2600 = 2010-05-01
622 Gasanov, Eldar RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2514 1 2010-05-01
623 Novikov, Stanislav RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2552 1 2010-05-01
624 Bologan, Viktor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2684 = 2010-05-01
625 Kobalia, Mikhail RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2637 = 2010-05-01
626 Malakhov, Vladimir RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2721 0 2010-05-01
627 Wang, Hao RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2715 = 2010-05-01
628 Alekseev, Evgeny RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2700 = 2010-05-01
629 Svidler, Peter RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2754 = 2010-03-01
630 Grischuk, Alexander RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2736 = 2010-03-01
631 Sjugirov, Sanan RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2612 0 2010-03-01
632 Timofeev, Artyom RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2651 1 2010-03-01
633 Jakovenko, Dmitry RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2736 1 2010-03-01
634 Alekseev, Evgeny RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2715 = 2010-03-01
635 Tomashevsky, Evgeny RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2708 = 2010-03-01
636 Riazantsev, Alexander RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2661 0 2010-03-01
637 Khismatullin, Denis RUS 62. RUS Mens Chmp. 2009 SF [Moscow] 2643 1 2010-03-01
638 Mastrovasilis, Athanasios TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2510 = 2010-03-01
639 Akobian, Varuzhan TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2628 1 2010-03-01
640 Esen, Baris TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2513 1 2010-03-01
641 Arun Prasad, S. TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2567 1 2010-03-01
642 Sarwat, Walaa TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2386 1 2010-03-01
643 Rodshtein, Maxim TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2622 1 2010-03-01
644 Gupta, Abhijeet   2578 = 2010-01-01
645 Gupta, Abhijeet   2578 1 2010-01-01
646 Milos, Gilberto   2603 = 2010-01-01
647 Milos, Gilberto   2603 = 2010-01-01
648 Sakaev, Konstantin   2626 1 2010-01-01
649 Sakaev, Konstantin   2626 = 2010-01-01
650 Karjakin, Sergey   2723 = 2010-01-01
651 Karjakin, Sergey   2723 0 2010-01-01
652 Tong, Yuanming   2502 = 2009-11-01
653 Zhou, Weiqi   2593 1 2009-11-01
654 Bu, Xiangzhi   2702 = 2009-11-01
655 Zhou, Jianchao   2623 1 2009-11-01
656 Ding, Liren   2530 0 2009-11-01
657 Wang, Yue   2736 = 2009-11-01
658 Ni, Hua   2701 = 2009-11-01
659 Romanov, Evgeny   2588 1 2009-11-01
660 Khismatullin, Denis   2614 = 2009-11-01
661 Galkin, Alexander   2608 0 2009-11-01
662 Burmakin, Vladimir   2599 = 2009-11-01
663 Shomoev, Anton   2566 1 2009-11-01
664 Matlakov, Maxim   2574 = 2009-11-01
665 Yemelin, Vasily   2570 1 2009-11-01
666 Tomashevsky, Evgeny   2688 = 2009-11-01
667 Popov, Ivan   2582 1 2009-11-01
668 Potkin, Vladimir   2606 1 2009-11-01
669 Riazantsev, Alexander   2646 = 2009-11-01
670 Rasmussen, Allan Stig   2535 1 2009-11-01
671 Gashimov, Vugar   2740 0 2009-11-01
672 Kamsky, Gata   2692 = 2009-11-01
673 Karjakin, Sergey   2722 = 2009-11-01
674 Bacrot, Etienne   2709 1 2009-11-01
675 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
676 Tomashevsky, Evgeny   2684 = 2009-07-01
677 Deviatkin, Andrei   2566 = 2009-07-01
678 Malakhov, Vladimir   2709 0 2009-07-01
679 Tregubov, Pavel V.   2628 = 2009-07-01
680 Tiviakov, Sergei   2697 = 2009-07-01
681 Najer, Evgeniy   2669 = 2009-07-01
682 Maze, Sebastien   2578 1 2009-04-01
683 Lysyj, Igor   2620 = 2009-04-01
684 Zhou, Jianchao   2612 = 2009-04-01
685 Potkin, Vladimir   2613 = 2009-04-01
686 Romanov, Evgeny   2576 = 2009-04-01
687 Ehlvest, Jaan   2595 = 2009-04-01
688 Zhigalko, Sergei   2587 0 2009-04-01
689 Smirnov, Pavel   2579 1 2009-04-01
690 Grigoriants, Sergey   2565 1 2009-04-01
691 Pap, Misa   2469 1 2009-04-01
692 Iljushin, Alexei   2564 = 2009-04-01
693 Andriasian, Zaven   2564 = 2009-04-01
694 Jovanovic, Zoran   2558 1 2009-04-01
695 Stevic, Hrvoje   2592 = 2009-04-01
696 Kozul, Zdenko   2594 = 2009-04-01
697 Romanov, Evgeny   2576 = 2009-04-01
698 Hillarp Persson, Tiger   2586 = 2009-04-01
699 Ruck, Robert   2558 1 2009-04-01
700 Kurnosov, Igor   2602 = 2009-04-01
701 Wojtaszek, Radoslaw   2608 1 2009-04-01
702 Alekseev, Evgeny   2715 = 2009-01-01
703 Inarkiev, Ernesto   2669 1 2009-01-01
704 Morozevich, Alexander   2787 = 2009-01-01
705 Riazantsev, Alexander   2656 = 2009-01-01
706 Lastin, Alexander   2651 1 2009-01-01
707 Maslak, Konstantin   2544 = 2009-01-01
708 Sakaev, Konstantin   2640 = 2009-01-01
709 Svidler, Peter   2727 = 2009-01-01
710 Tomashevsky, Evgeny   2646 = 2009-01-01
711 Timofeev, Artyom   2670 1 2009-01-01
712 Jakovenko, Dmitry   2737 0 2009-01-01
713 Moen, Andreas   2353 1 2009-01-01
714 Bellini, Fabio   2489 1 2009-01-01
715 Alekseev, Evgeny   2715 = 2009-01-01
716 Nyback, Tomi   2639 1 2009-01-01
717 Ponomariov, Ruslan   2719 = 2009-01-01
718 Predojevic, Borki   2615 = 2009-01-01
719 Braun, Arik   2567 = 2009-01-01
720 Yakovich, Yuri   2567 = 2009-01-01
721 Yakovich, Yuri   2567 1 2009-01-01
722 Lysyj, Igor   2599 1 2009-01-01
723 Lysyj, Igor   2599 0 2009-01-01
724 Nepomniachtchi, Ian   2616 = 2009-01-01
725 Nepomniachtchi, Ian   2616 1 2009-01-01
726 Timofeev, Artyom   2670 1 2009-01-01
727 Timofeev, Artyom   2670 1 2009-01-01
728 Savchenko, Boris   2648 = 2009-01-01
729 Savchenko, Boris   2648 1 2009-01-01
730 Berg, Peter   2266 = 2008-10-01
731 Hansen, Martin   2266 1 2008-10-01
732 Hansen, Lars Bo   2569 = 2008-10-01
733 Welz, Peter, Dr.   2266 1 2008-10-01
734 Lund, Esben   2431 1 2008-10-01
735 Savchenko, Boris   2578 0 2008-10-01
736 Urkedal, Frode   2299 1 2008-10-01
737 Tiviakov, Sergei   2645 = 2008-10-01
738 Evdokimov, Alexander A.   2555 1 2008-10-01
739 Gyimesi, Zoltan   2585 1 2008-10-01
740 Skorchenko, Dmitriy   2511 1 2008-10-01
741 Lintchevski, Daniil   2506 1 2008-10-01
742 Lastin, Alexander   2639 = 2008-10-01
743 Riazantsev, Alexander   2617 = 2008-10-01
744 Smirnov, Pavel   2592 1 2008-10-01
745 Nepomniachtchi, Ian   2602 = 2008-10-01
746 Timofeev, Artyom   2650 = 2008-10-01
747 Galkin, Alexander   2615 = 2008-10-01
748 Volkov, Sergey   2636 = 2008-10-01
749 Maslak, Konstantin   2521 1 2008-10-01
750 Inarkiev, Ernesto   2675 = 2008-10-01
751 Inarkiev, Ernesto   2684 0 2008-07-01
752 Dyachkov, Sergej   2566 1 2008-07-01
753 Timofeev, Artyom   2664 0 2008-07-01
754 Bocharov, Dmitry   2569 0 2008-07-01
755 Roiz, Michael   2659 1 2008-07-01
756 Dreev, Alexey   2657 = 2008-07-01
757 Collas, Didier   2446 = 2008-07-01
758 Lintchevski, Daniil   2450 = 2008-07-01
759 Jakovljevic, Vlado   2463 1 2008-07-01
760 Blagojevic, Dragisa   2532 = 2008-07-01
761 Popov, Valerij   2525 = 2008-07-01
762 Kulaots, Kaido   2530 1 2008-07-01
763 Bocharov, Dmitry   2569 = 2008-07-01
764 Nevednichy, Vladislav   2558 1 2008-07-01
765 Andreikin, Dmitry   2580 = 2008-07-01
766 Lopez Martinez, Josep Manuel   2576 1 2008-07-01
767 Vachier-Lagrave, Maxime   2632 0 2008-07-01
768 Tomashevsky, Evgeny   2646 0 2008-04-01
769 Morozevich, Alexander   2755 1 2008-04-01
770 Sakaev, Konstantin   2634 = 2008-04-01
771 Timofeev, Artyom   2637 1 2008-04-01
772 Grischuk, Alexander   2715 = 2008-04-01
773 Svidler, Peter   2732 0 2008-04-01
774 Dreev, Alexey   2607 = 2008-04-01
775 Amonatov, Farrukh   2637 = 2008-04-01
776 Inarkiev, Ernesto   2674 0 2008-04-01
777 Jakovenko, Dmitry   2710 = 2008-04-01
778 Rychagov, Andrey   2528 1 2008-04-01
779 Gagarin, Vasilij   2378 1 2008-04-01
780 Kim, Alexey   2442 0 2008-04-01
781 Ozolin, Maxim   2387 1 2008-04-01
782 Looshnikov, Nikolai   2454 = 2008-04-01
783 Ulko, Jaroslav   2482 = 2008-04-01
784 Sitnikov, Anton   2450 = 2008-04-01
785 Sergienko, Sergey   2449 1 2008-04-01
786 Nikolenko, Oleg   2509 = 2008-04-01
787 Safarli, Eltaj   2496 = 2008-04-01
788 Larino Nieto, David   2439 = 2008-04-01
789 Petkevich, Jusefs   2434 1 2008-04-01
790 Tunik, Gennady   2473 = 2008-04-01
791 Kasparov, Sergey   2458 1 2008-04-01
792 Naumkin, Igor   2475 1 2008-04-01
793 Kravtsiv, Martyn   2516 = 2008-04-01
794 Kanep, Meelis   2523 1 2008-04-01
795 Fedorchuk, Sergey   2652 = 2008-04-01
796 Renet, Olivier   2513 = 2008-04-01