Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Dreev, Aleksey

Вечити шах листа

Dreev, Aleksey

# Dreev, Aleksey турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Bruzon Batista, Lazaro USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2653 1 2018-11-01
2 Hammer, Jon Ludvig USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2662 = 2018-11-01
3 Hansen, Eric USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2629 1 2018-11-01
4 Swiercz, Dariusz USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2656 = 2018-11-01
5 Akobian, Varuzhan USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2641 = 2018-11-01
6 Kuzubov, Yuriy USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2655 = 2018-11-01
7 Lenderman, Aleksandr USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2626 1 2018-11-01
8 Robson, Ray USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2682 1 2018-11-01
9 Sethuraman, S.p. USA 2018 Fall Chess Classic - A [Saint Louis, Missouri] 2673 = 2018-11-01
10 Cappai, Davide ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2244 1 2018-09-01
11 Alonso Garcia, Rene Marcial ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2344 1 2018-09-01
12 Altini, Nicola ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2425 1 2018-09-01
13 Jobava, Baadur ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2646 1 2018-09-01
14 Borisek, Jure ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2576 = 2018-09-01
15 Bosiocic, Marin ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2590 = 2018-09-01
16 Brunello, Sabino ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2555 1 2018-09-01
17 Skoberne, Jure ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2575 1 2018-09-01
18 Morozov, Nichita ITA FE 16 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2438 = 2018-09-01
19 Lomasov, Semen RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2548 = 2018-08-01
20 Sarana, Alexey RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2573 0 2018-08-01
21 Fakhrutdinov, Timur RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2460 = 2018-08-01
22 Okrugin, Sergey RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2333 1 2018-08-01
23 Sakaev, Konstantin RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2580 = 2018-08-01
24 Kokarev, Dmitry RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2602 = 2018-08-01
25 Gaifullin, Artur RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2447 1 2018-08-01
26 Kobalia, Mikhail RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2607 0 2018-08-01
27 Esipenko, Andrey RUS Russian Championship HL 2018 Male [Yaroslavl] 2599 0 2018-08-01
28 Kiremitciyan, Ari TUR 2018 Turkish League [Konya] 2276 1 2018-08-01
29 Oney, Feridun TUR 2018 Turkish League [Konya] 2257 1 2018-08-01
30 Yagiz, Yasin Emrah TUR 2018 Turkish League [Konya] 2257 1 2018-08-01
31 Firat, Burak TUR 2018 Turkish League [Konya] 2451 0 2018-08-01
32 Sivuk, Vitaly TUR 2018 Turkish League [Konya] 2521 1 2018-08-01
33 Annaberdiev, Meilis TUR 2018 Turkish League [Konya] 2501 = 2018-08-01
34 Vetoshko, Volodymyr TUR 2018 Turkish League [Konya] 2520 1 2018-08-01
35 Eminov, Orkhan TUR 2018 Turkish League [Konya] 2291 1 2018-08-01
36 Solodovnichenko, Yuri TUR 2018 Turkish League [Konya] 2512 = 2018-08-01
37 Hernandez-Perez, Pedro USA 25th Space Coast Open [Cocoa Beach, Florida] 2253 1 2018-06-01
38 Cooke, Eric USA 25th Space Coast Open [Cocoa Beach, Florida] 2253 1 2018-06-01
39 Li, Ruifeng USA 25th Space Coast Open [Cocoa Beach, Florida] 2585 = 2018-06-01
40 Steingrimsson, Hedinn USA 25th Space Coast Open [Cocoa Beach, Florida] 2574 0 2018-06-01
41 Bacallao Alonso, Yusnel CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2594 = 2018-06-01
42 Rakhmanov, Aleksandr CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2635 1 2018-06-01
43 Shankland, Samuel L CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2701 = 2018-06-01
44 Bruzon Batista, Lazaro CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2664 = 2018-06-01
45 Anton Guijarro, David CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2646 1 2018-06-01
46 Bacallao Alonso, Yusnel CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2594 = 2018-06-01
47 Rakhmanov, Aleksandr CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2635 = 2018-06-01
48 Shankland, Samuel L CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2701 = 2018-06-01
49 Bruzon Batista, Lazaro CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2664 = 2018-06-01
50 Anton Guijarro, David CUB 53 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Elite 2018 [La Habana] 2646 = 2018-06-01
51 Lu, Maximillian USA 48th Annual National Chess Congress [Philadelphia, Pennsylvania] 2253 1 2017-12-01
52 Jere, Daniel USA 48th Annual National Chess Congress [Philadelphia, Pennsylvania] 2376 1 2017-12-01
53 Smith, Bryan USA 48th Annual National Chess Congress [Philadelphia, Pennsylvania] 2420 = 2017-12-01
54 Massoni, Michael FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2352 1 2017-11-01
55 Anurag, Mhamal FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2487 1 2017-11-01
56 Moussard, Jules FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2567 = 2017-11-01
57 Antipov, Mikhail Al. FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2582 = 2017-11-01
58 Malakhatko, Vadim FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2511 1 2017-11-01
59 Onischuk, Vladimir FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2623 = 2017-11-01
60 Kamsky, Gata FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2676 = 2017-11-01
61 Puranik, Abhimanyu FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2509 0 2017-11-01
62 Koziak, Vitali FRA Corsican Circuit 2017 - Open Oscaro [BASTIA] 2490 1 2017-11-01
63 Bachmann, Axel GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2634 1 2017-10-01
64 Bachmann, Axel GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2634 1 2017-10-01
65 Carlsen, Magnus GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2827 0 2017-10-01
66 Carlsen, Magnus GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2827 0 2017-10-01
67 Sek, Konstantin RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2465 1 2017-08-01
68 Bocharov, Dmitry RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2576 = 2017-08-01
69 Tsydypov, Zhamsaran RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2528 1 2017-08-01
70 Rozum, Ivan RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2573 = 2017-08-01
71 Najer, Evgeniy RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2706 = 2017-08-01
72 Matlakov, Maxim RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2730 = 2017-08-01
73 Ponkratov, Pavel RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2603 = 2017-08-01
74 Motylev, Alexander RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2680 = 2017-08-01
75 Sjugirov, Sanan RUS Russian Championship HL 2017 Male [Sochi] 2649 0 2017-08-01
76 Sinha, Sahil USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2251 = 2017-06-01
77 Zheng, Haotian USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2251 1 2017-06-01
78 Jacobson, Brandon USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2251 = 2017-06-01
79 Jacobson, Aaron USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2251 1 2017-06-01
80 Bregadze, Levan USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2465 1 2017-06-01
81 Smith, Bryan G USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2426 1 2017-06-01
82 Kannappan, Priyadharshan USA 5th Cherry Blossom Classic [Herndon, Virginia] 2511 = 2017-06-01
83 Sarkar, Justin USA 47th Annual National Chess Congress [Philadelphia, Pennsylvania] 2424 = 2017-01-01
84 Kumar, Aravind USA 47th Annual National Chess Congress [Philadelphia, Pennsylvania] 2252 1 2017-01-01
85 Samuelson, Andrew USA 47th Annual National Chess Congress [Philadelphia, Pennsylvania] 2262 1 2017-01-01
86 Oparin, Grigoriy RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2616 0 2017-01-01
87 Fedoseev, Vladimir RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2667 1 2017-01-01
88 Dubov, Daniil RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2660 = 2017-01-01
89 Artemiev, Vladislav RUS The Nutcracker 2016 men [Moscow] 2653 = 2017-01-01
90 Zajic, Milan CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2486 = 2016-11-01
91 Martinovic, Sasa CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2563 = 2016-11-01
92 Malakhov, Vladimir CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2693 = 2016-11-01
93 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2513 = 2016-11-01
94 Hracek, Zbynek CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2594 = 2016-11-01
95 Ruck, Robert CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2566 = 2016-11-01
96 Predojevic, Borki CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2640 = 2016-11-01
97 Georgiev, Kiril CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2613 = 2016-11-01
98 McAndrew, Robert DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2264 1 2016-09-01
99 Leutwyler, Martin DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2264 1 2016-09-01
100 Petersen, Tom Petri DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2346 1 2016-09-01
101 Zoler, Dan DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2484 = 2016-09-01
102 Ringoir, Tanguy DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2474 1 2016-09-01
103 Svane, Rasmus DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2549 = 2016-09-01
104 Schandorff, Lars DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2521 1 2016-09-01
105 Amin, Bassem DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2654 = 2016-09-01
106 Degraeve, Jean-Marc DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2579 0 2016-09-01
107 Kristiansen, Jens DEN Xtracon Chess Open 2016 [Herlsingor] 2410 1 2016-09-01
108 Atoufi, Pedram USA 2016 National Open [Las Vegas, Nevada] 2272 1 2016-08-01
109 De Firmian, Nick E USA 2016 National Open [Las Vegas, Nevada] 2505 = 2016-08-01
110 Friedel, Joshua E USA 2016 National Open [Las Vegas, Nevada] 2519 1 2016-08-01
111 Zherebukh, Yaroslav USA 2016 National Open [Las Vegas, Nevada] 2595 = 2016-08-01
112 Moradiabadi, Elshan USA 2016 National Open [Las Vegas, Nevada] 2594 = 2016-08-01
113 Troff, Kayden W USA 2016 National Open [Las Vegas, Nevada] 2543 1 2016-08-01
114 Ghaem Maghami, Ehsan IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2569 = 2016-08-01
115 Idani, Pouya IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2560 = 2016-08-01
116 Lorparizangeneh, Shahin IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2468 = 2016-08-01
117 Darini, Pouria IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2524 = 2016-08-01
118 Maghsoodloo, Parham IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2501 = 2016-08-01
119 Khademalsharieh, Sarasadat IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2445 1 2016-08-01
120 Pourramezanali, Amirreza IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2509 = 2016-08-01
121 Firouzja, Alireza IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2481 1 2016-08-01
122 Mousavi, Seyed Khalil IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2432 1 2016-08-01
123 Gholami, Aryan IRI 1st Stars Cup 2016 [Bandar-e Anzali] 2454 = 2016-08-01
124 Tifferet, Shaked KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2262 1 2016-06-01
125 Tari, Aryan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2558 1 2016-06-01
126 Andriasian, Zaven KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2602 0 2016-06-01
127 Esen, Baris KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2508 = 2016-06-01
128 Antal, Gergely KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2539 = 2016-06-01
129 Deac, Bogdan-Daniel KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2501 = 2016-06-01
130 Haznedaroglu, Kivanc KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2494 1 2016-06-01
131 Vocaturo, Daniele KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2574 1 2016-06-01
132 Pantsulaia, Levan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2613 = 2016-06-01
133 Yilmaz, Mustafa KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2603 1 2016-06-01
134 Palac, Mladen KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2577 = 2016-06-01
135 Bok, Benjamin NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2607 1 2016-03-01
136 Ju, Wenjun NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2548 1 2016-03-01
137 Haast, Anne NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2391 1 2016-03-01
138 Antipov, Mikhail Al. NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2567 1 2016-03-01
139 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2541 = 2016-03-01
140 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2627 = 2016-03-01
141 Adhiban, Baskaran NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2653 0 2016-03-01
142 Safarli, Eltaj NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2653 = 2016-03-01
143 Nisipeanu, Liviu-Dieter NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2679 = 2016-03-01
144 Batsiashvili, Nino NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2485 1 2016-03-01
145 Sevian, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2578 1 2016-03-01
146 Abasov, Nijat NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2556 = 2016-03-01
147 Admiraal, Miguoel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Challengers [Wijk aan Zee] 2441 = 2016-03-01
148 Cuenca Gomez, Jesus MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2244 1 2016-02-01
149 Leon Oquendo, Jorge MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2398 1 2016-02-01
150 Bacallao Alonso, Yusnel MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2525 = 2016-02-01
151 Gonzalez Vidal, Yuri MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2553 = 2016-02-01
152 Vera Gonzalez-Quevedo, Reynald MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2437 1 2016-02-01
153 Gonzalez Zamora, Juan Carlos MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2513 = 2016-02-01
154 Baryshpolets, Andrey MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2538 = 2016-02-01
155 Abreu Delgado, Aryam MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2450 1 2016-02-01
156 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo MEX XXVII Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2601 = 2016-02-01
157 Zhu, Jack Q USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2282 1 2016-02-01
158 Meinhardt, Maximilian USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2393 1 2016-02-01
159 Checa, Nicolas D USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2419 1 2016-02-01
160 Li, Ruifeng USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2460 = 2016-02-01
161 Xiong, Jeffery USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2575 = 2016-02-01
162 Yang, Darwin USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2473 1 2016-02-01
163 Barbosa, Oliver USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2518 1 2016-02-01
164 Nakar, Eylon USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2476 = 2016-02-01
165 Kamsky, Gata USA 25th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2669 = 2016-02-01
166 Andrejic, Vladica SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2268 1 2015-10-01
167 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2499 1 2015-10-01
168 Bokros, Albert SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2472 = 2015-10-01
169 Atalik, Suat SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2565 = 2015-10-01
170 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2556 = 2015-10-01
171 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2607 = 2015-10-01
172 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2488 1 2015-10-01
173 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2493 = 2015-10-01
174 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2662 1 2015-10-01
175 Auger, Michael William USA 2015 National Open [Las Vegas, Nevada] 2228 1 2015-07-01
176 Viswanadha, Kesav USA 2015 National Open [Las Vegas, Nevada] 2358 1 2015-07-01
177 Molner, Mackenzie S USA 2015 National Open [Las Vegas, Nevada] 2499 1 2015-07-01
178 Gareyev, Timur USA 2015 National Open [Las Vegas, Nevada] 2590 1 2015-07-01
179 Bachmann, Axel USA 2015 National Open [Las Vegas, Nevada] 2626 = 2015-07-01
180 Nyzhnyk, Illia I USA 2015 National Open [Las Vegas, Nevada] 2622 = 2015-07-01
181 Solomunovic, Igor SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2436 = 2015-06-01
182 Ivanisevic, Ivan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2657 = 2015-06-01
183 Miljkovic, Miroslav D SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2483 = 2015-06-01
184 Drazic, Sinisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2439 = 2015-06-01
185 Stanojevic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2234 1 2015-06-01
186 Panchanatham, Vignesh USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2260 1 2015-05-01
187 Brown, Michael William USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2352 1 2015-05-01
188 Rosen, Eric S USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2322 = 2015-05-01
189 Gerzhoy, Leonid USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2430 1 2015-05-01
190 Avrukh, Boris USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2610 = 2015-05-01
191 Ghaem Maghami, Ehsan USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2562 = 2015-05-01
192 Kannappan, Priyadharshan USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2456 = 2015-05-01
193 Bora, Safal USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2410 1 2015-05-01
194 Margvelashvili, George USA 9th Annual Philadelphia Open [Philadelphia, Pennsylvania] 2539 = 2015-05-01
195 Zanan, Evgeny ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2327 = 2015-04-01
196 Golubov, Saveliy ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2362 1 2015-04-01
197 Kravtsiv, Martyn ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2565 1 2015-04-01
198 Ipatov, Alexander ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2592 = 2015-04-01
199 Brkic, Ante ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2586 = 2015-04-01
200 Duda, Jan-Krzysztof ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2591 0 2015-04-01
201 Baron, Tal ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2510 1 2015-04-01
202 Yilmaz, Mustafa ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2570 = 2015-04-01
203 Vovk, Yuri ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2588 0 2015-04-01
204 Andersen, Mads ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2494 1 2015-04-01
205 Banusz, Tamas ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2582 = 2015-04-01
206 Artemiev, Vladislav RUS The Nutcracker [Moscow] 2662 = 2015-01-01
207 Oparin, Grigoriy RUS The Nutcracker [Moscow] 2543 = 2015-01-01
208 Fedoseev, Vladimir RUS The Nutcracker [Moscow] 2661 = 2015-01-01
209 Dubov, Daniil RUS The Nutcracker [Moscow] 2629 0 2015-01-01
210 Schmakel, Sam A USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2305 1 2014-11-01
211 Xiong, Jeffery USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2470 0 2014-11-01
212 Vibbert, Sean USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2302 1 2014-11-01
213 Shabalov, Alexander USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2499 = 2014-11-01
214 Altounian, Levon USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2438 1 2014-11-01
215 Margvelashvili, Giorgi USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2540 1 2014-11-01
216 Sadorra, Julio C USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2592 = 2014-11-01
217 Kaidanov, Gregory USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2569 = 2014-11-01
218 Felgaer, Ruben USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2577 = 2014-11-01
219 Lauber, Arnd ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2434 = 2014-10-01
220 Adams, Michael ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2752 0 2014-10-01
221 Ubilava, Elizbar ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2480 1 2014-10-01
222 Harikrishna, P. ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2725 0 2014-10-01
223 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2448 = 2014-07-01
224 Zhao, Jun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2603 = 2014-07-01
225 Lu, Shanglei CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2546 = 2014-07-01
226 Iljiushenok, Ilia RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2429 1 2014-05-01
227 Dominguez Perez, Leinier RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2757 0 2014-05-01
228 Alekseev, Evgeny RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2678 = 2014-05-01
229 Goganov, Aleksey RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2587 = 2014-05-01
230 Oparin, Grigoriy RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2542 = 2014-05-01
231 Grischuk, Alexander RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2777 = 2014-05-01
232 Tomashevsky, Evgeny RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2697 = 2014-05-01
233 Nakar, Eylon ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2409 1 2014-04-01
234 Stukopin, Andrey ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2544 = 2014-04-01
235 Huzman, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2569 = 2014-04-01
236 Paichadze, Luka ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2529 = 2014-04-01
237 Nigalidze, Gaioz ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2527 = 2014-04-01
238 Can, Emre ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2524 1 2014-04-01
239 Bok, Benjamin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2575 0 2014-04-01
240 Dzagnidze, Nana ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2546 1 2014-04-01
241 Parligras, Mircea-Emilian ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2572 1 2014-04-01
242 Artemiev, Vladislav ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2621 = 2014-04-01
243 Perunovic, Milos ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2617 0 2014-04-01
244 Sanchez Botella, Luis Javier ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2273 1 2014-03-01
245 Georgiadis, Nico ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2436 = 2014-03-01
246 Trent, Lawrence ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2424 1 2014-03-01
247 Cmilyte, Viktorija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2515 = 2014-03-01
248 Popilski, Gil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2492 1 2014-03-01
249 Mekhitarian, Krikor Sevag ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2566 1 2014-03-01
250 Kamsky, Gata ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2709 = 2014-03-01
251 Vitiugov, Nikita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2737 = 2014-03-01
252 Salem, A.r. Saleh ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2564 1 2014-03-01
253 Al-Sayed, Mohammed ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2476 = 2014-03-01
254 Sukandar, Irine Kharisma INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2363 1 2013-11-01
255 Nguyen, Van Huy INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2422 1 2013-11-01
256 Gomez John, Paul INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2511 = 2013-11-01
257 Megaranto, Susanto INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2528 1 2013-11-01
258 Ivanisevic, Ivan INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2632 1 2013-11-01
259 Ganguly, Surya Shekhar INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2639 = 2013-11-01
260 Mareco, Sandro INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2565 = 2013-11-01
261 Moiseenko, Alexander INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2703 = 2013-11-01
262 Nguyen, Duc Hoa INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2486 1 2013-11-01
263 Gopal, G N INA 3rd INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013 [Jakarta] 2527 = 2013-11-01
264 Vedder, Henk GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2367 = 2013-11-01
265 Judkovsky, Yair GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2348 1 2013-11-01
266 Matlakov, Maxim GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2682 = 2013-11-01
267 Wang, Hao GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2733 0 2013-11-01
268 Sjugirov, Sanan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2635 0 2013-11-01
269 Mamedov, Rauf GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2641 = 2013-11-01
270 Azarov, Sergei NOR World Cup [Tromso] 2636 = 2013-10-01
271 Azarov, Sergei NOR World Cup [Tromso] 2636 = 2013-10-01
272 Wang, Hao NOR World Cup [Tromso] 2747 = 2013-10-01
273 Wang, Hao NOR World Cup [Tromso] 2747 = 2013-10-01
274 Andreikin, Dmitry NOR World Cup [Tromso] 2716 = 2013-10-01
275 Andreikin, Dmitry NOR World Cup [Tromso] 2716 = 2013-10-01
276 Boruchovsky, Avital AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2461 = 2013-10-01
277 Aliakbarov, Anar AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2268 1 2013-10-01
278 Shanava, Konstantine AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2567 = 2013-10-01
279 Muzychuk, Anna AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2585 1 2013-10-01
280 Mamedov, Nidjat AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2609 1 2013-10-01
281 Zhigalko, Sergei AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2664 0 2013-10-01
282 Mamedov, Rauf AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2641 = 2013-10-01
283 Korneev, Oleg AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2621 1 2013-10-01
284 McHedlishvili, Mikheil AZE Chess festival "Baku Open-2013", group A [Baku] 2633 1 2013-10-01
285 Drozdowski, Kacper POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2435 1 2013-06-01
286 Gritsak, Orest POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2549 = 2013-06-01
287 Grigoryan, Karen H. POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2559 1 2013-06-01
288 Mastrovasilis, Dimitrios POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2610 1 2013-06-01
289 Shimanov, Aleksandr POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2639 = 2013-06-01
290 Khalifman, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2614 = 2013-06-01
291 Kravtsiv, Martyn POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2595 = 2013-06-01
292 Lenic, Luka POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2621 = 2013-06-01
293 Pashikian, Arman POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2603 1 2013-06-01
294 Melkumyan, Hrant POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2622 = 2013-06-01
295 Kovalev, Vladislav POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2523 1 2013-06-01
296 Buss, Ralph SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2402 1 2013-05-01
297 Jenni, Florian SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2526 1 2013-05-01
298 Vorobiov, Evgeny E. RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2580 = 2013-05-01
299 Alekseev, Evgeny RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2695 = 2013-05-01
300 Chadaev, Nikolai RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2582 = 2013-05-01
301 Wojtaszek, Radoslaw RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 = 2013-05-01
302 Efimenko, Zahar RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2697 0 2013-05-01
303 Shirov, Alexei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 0 2013-05-01
304 Landa, Konstantin RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2642 1 2013-05-01
305 Lyaskovsky, Valentin RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2292 1 2012-11-01
306 Papin, Vasily RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2552 1 2012-11-01
307 Belous, Vladimir RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2551 = 2012-11-01
308 Balashov, Yuri S RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2455 1 2012-11-01
309 Romanov, Evgeny RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2590 = 2012-11-01
310 Shomoev, Anton RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2571 0 2012-11-01
311 Belozerov, Andrei RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2506 = 2012-11-01
312 Khismatullin, Denis RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2639 0 2012-11-01
313 Gritsenko, Andrey RUS Primorski Debut 2012 [Vladivostok] 2422 1 2012-11-01
314 Liss, Eran ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2464 = 2012-11-01
315 Avrukh, Boris ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2585 = 2012-11-01
316 Potkin, Vladimir ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2663 = 2012-11-01
317 Gorovets, Andrey ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2459 0 2012-11-01
318 Gustafsson, Jan ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2622 1 2012-11-01
319 Khismatullin, Denis ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2638 0 2012-11-01
320 Hracek, Zbynek ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2612 = 2012-11-01
321 Bjorneboe, Kristian DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2277 1 2012-09-01
322 Lilja, Richard DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2277 1 2012-09-01
323 Rudolf, Anna DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2325 1 2012-09-01
324 Aagaard, Jacob DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2506 = 2012-09-01
325 Brynell, Stellan DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2498 1 2012-09-01
326 Hansen, Sune Berg DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2577 = 2012-09-01
327 Cheparinov, Ivan DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2677 = 2012-09-01
328 Schandorff, Lars DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2516 = 2012-09-01
329 Starostits, Ilmars DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2494 1 2012-09-01
330 Hector, Jonny DEN Politiken Cup 2012 [Helsingor] 2530 = 2012-09-01
331 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2623 = 2012-07-01
332 Bauer, Christian FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2672 = 2012-07-01
333 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2634 = 2012-07-01
334 Gharamian, Tigran FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2672 = 2012-07-01
335 Ragger, Markus FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2670 = 2012-07-01
336 Ivanchuk, Vassily FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2764 = 2012-07-01
337 Delchev, Aleksander FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2622 = 2012-07-01
338 Le Roux, Jean-Pierre FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2551 0 2012-07-01
339 Nanu, Costica-Ciprian FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2520 = 2012-07-01
340 Riazantsev, Alexander FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2714 0 2012-07-01
341 Arnaudov, G Petar BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2476 1 2012-05-01
342 Maze, Sebastien BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2577 = 2012-05-01
343 Ernst, Sipke BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2578 1 2012-05-01
344 Guseinov, Gadir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2616 = 2012-05-01
345 Lupulescu, Constantin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2616 = 2012-05-01
346 Volkov, Sergey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2623 = 2012-05-01
347 Brkic, Ante BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2587 1 2012-05-01
348 McHedlishvili, Mikheil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 = 2012-05-01
349 Melkumyan, Hrant BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 1 2012-05-01
350 Khalifman, Alexander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2649 = 2012-05-01
351 Ragger, Markus BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2654 = 2012-05-01
352 Nepomniachtchi, Ian RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2718 = 2012-05-01
353 Dominguez Perez, Leinier RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2730 0 2012-05-01
354 Brodsky, Michail RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2558 1 2012-05-01
355 Inarkiev, Ernesto RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2695 = 2012-05-01
356 Ibragimov, Ildar RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2539 0 2012-05-01
357 Dubov, Daniil RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2536 = 2012-05-01
358 Dominguez Perez, Leinier ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2712 0 2012-01-01
359 Ponomariov, Ruslan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2723 = 2012-01-01
360 Vallejo Pons, Francisco ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2705 = 2012-01-01
361 Sargissian, Gabriel ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2671 0 2012-01-01
362 Fedorchuk, Sergey A. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2632 = 2012-01-01
363 Harikrishna, P. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2673 = 2012-01-01
364 Istratescu, Andrei SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2613 = 2011-11-01
365 Elezi, Egzon SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2294 1 2011-11-01
366 Jussupow, Artur SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2576 = 2011-11-01
367 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2633 1 2011-11-01
368 Prusikin, Michael SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2530 1 2011-11-01
369 Sermier, Guillaume SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2421 1 2011-11-01
370 Drabke, Lorenz Maximilian SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2454 1 2011-11-01
371 Edouard, Romain SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2634 = 2011-11-01
372 Virtanen, Antti SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2348 1 2011-11-01
373 Skoberne, Jure SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2547 1 2011-11-01
374 Giri, Anish SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2722 = 2011-11-01
375 Polajzer, Danilo SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2311 1 2011-11-01
376 Andriasian, Zaven SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2615 = 2011-11-01
377 Bjornsson, Sigurbjorn SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2349 = 2011-11-01
378 Laksana, Agusta INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2316 1 2011-11-01
379 Dao, Thien Hai INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2493 = 2011-11-01
380 Nguyen, Van Huy INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2449 = 2011-11-01
381 Lioe, Dede INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2402 1 2011-11-01
382 Megaranto, Susanto INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2530 0 2011-11-01
383 Wahono, Awam INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2379 1 2011-11-01
384 Torre, Eugenio INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2520 1 2011-11-01
385 Ahmadinia, Ebrahim INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2430 1 2011-11-01
386 Barbosa, Oliver INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2538 = 2011-11-01
387 Xu, Jialun CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2311 1 2011-09-01
388 Lin, Weiguo CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2440 = 2011-09-01
389 Wang, Li CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2402 1 2011-09-01
390 Li, Shilong CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2520 1 2011-09-01
391 Chen, Peng CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2311 1 2011-09-01
392 Wang, Yiye CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2311 1 2011-09-01
393 Li, Di CHN 2011China Chess League Division B [Heilongjiang, China] 2311 1 2011-09-01
394 Rzayev, Bahruz Iqbal Oglu AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2335 1 2011-09-01
395 Abasov, Nijat Azad Oglu AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2481 1 2011-09-01
396 Romanov, Evgeny AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2624 0 2011-09-01
397 Zhukova, Natalia AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2412 1 2011-09-01
398 Sanikidze, Tornike AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2525 = 2011-09-01
399 Safarli, Eltaj AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2622 1 2011-09-01
400 Zhigalko, Sergei AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2689 = 2011-09-01
401 Andreikin, Dmitry AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2696 0 2011-09-01
402 Dovliatov, Sanan AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2411 1 2011-09-01
403 Pelletier, Yannick SUI SGM 2010/11 (League 1+2) [SUI] 2583 1 2011-07-01
404 Battaglini, Gabriel FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2412 1 2011-07-01
405 Terrieux, Kevin FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2434 1 2011-07-01
406 Rozentalis, Eduardas FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2573 = 2011-07-01
407 Housieaux, David FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2436 1 2011-07-01
408 Landa, Konstantin FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2613 = 2011-07-01
409 David, Alberto FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2593 = 2011-07-01
410 Edouard, Romain FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2602 1 2011-07-01
411 Bacrot, Etienne FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2705 = 2011-07-01
412 Jakovenko, Dmitry FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2732 = 2011-07-01
413 Adams, Michael FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2726 = 2011-07-01
414 Iordachescu, Viorel FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2640 = 2011-07-01
415 Houska, Jovanka FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2419 1 2011-05-01
416 Zherebukh, Yaroslav FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2560 = 2011-05-01
417 Stefansson, Hannes FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2557 = 2011-05-01
418 Sanikidze, Tornike FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2542 = 2011-05-01
419 Nevednichy, Vladislav FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2534 1 2011-05-01
420 Edouard, Romain FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2600 1 2011-05-01
421 Safarli, Eltaj FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2628 = 2011-05-01
422 L`ami, Erwin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2623 = 2011-05-01
423 Gustafsson, Jan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2647 = 2011-05-01
424 Matlakov, Maxim FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2625 = 2011-05-01
425 Postny, Evgeny FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2585 0 2011-05-01
426 Grishchenko, Sergey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2475 1 2011-05-01
427 Inarkiev, Ernesto RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2674 = 2011-05-01
428 Movsesian, Sergei RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2716 1 2011-05-01
429 Airapetian, Gor RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2460 1 2011-05-01
430 Kryakvin, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2573 1 2011-05-01
431 Riazantsev, Alexander RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2679 = 2011-05-01
432 Andreikin, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2686 = 2011-05-01
433 Pokazanjev, Nikolai RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2423 1 2011-05-01
434 Casadei, Mauro ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2294 1 2011-03-01
435 Damia, Angelo ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2360 1 2011-03-01
436 Collutiis, Duilio ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2463 1 2011-03-01
437 Romanishin, Oleg M ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2534 1 2011-03-01
438 Danielian, Elina ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2454 = 2011-03-01
439 David, Alberto ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2580 = 2011-03-01
440 Delchev, Aleksander ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2629 = 2011-03-01
441 Naumkin, Igor ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2499 1 2011-03-01
442 Rozentalis, Eduardas ITA OP Carnevale d' Europa [Pieve di Cento] 2588 = 2011-03-01
443 Rjabzev, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2294 = 2011-01-01
444 Syrchikov, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2256 1 2011-01-01
445 Rozum, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2476 1 2011-01-01
446 Lintchevski, Daniil RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2528 1 2011-01-01
447 Andriasian, Zaven RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2579 = 2011-01-01
448 Ipatov, Alexander RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2521 1 2011-01-01
449 Romanov, Evgeny RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2598 1 2011-01-01
450 Zhigalko, Sergei RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2640 = 2011-01-01
451 Sakaev, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2607 = 2011-01-01
452 Zierk, Steven C USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2403 1 2011-01-01
453 Wang, Puchen USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2468 1 2011-01-01
454 Hughes, Tyler B USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2274 1 2011-01-01
455 Panchanathan, Magesh USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2546 = 2011-01-01
456 Ramirez, Alejandro USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2577 1 2011-01-01
457 Yang, Darwin USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2417 1 2011-01-01
458 Chirila, Ioan Cristian USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2492 1 2011-01-01
459 Sadorra, Julio C USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2473 1 2011-01-01
460 Bercys, Salvijus USA 2010 UTD GM Invitational [Richardson, Texas] 2447 = 2011-01-01
461 Shirov, Alexei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2749 = 2010-11-01
462 Almasi, Zoltan ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2717 = 2010-11-01
463 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
464 Gashimov, Vugar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2719 = 2010-11-01
465 Gashimov, Vugar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2719 = 2010-11-01
466 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
467 Horvath, Csaba CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2529 1 2010-11-01
468 Markus, Robert CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2624 = 2010-11-01
469 Brkic, Ante CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2564 0 2010-11-01
470 Stevic, Hrvoje CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2607 1 2010-11-01
471 Movsesian, Sergei CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2723 = 2010-11-01
472 Mrkonjic, Nenad CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2394 1 2010-11-01
473 Hracek, Zbynek CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2633 = 2010-11-01
474 Postny, Evgeny CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2595 = 2010-11-01
475 Kosic, Dragan CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2481 1 2010-11-01
476 Lampen, Timo BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2346 1 2010-11-01
477 Iotov, Valentin BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2588 1 2010-11-01
478 Bartel, Mateusz BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2599 1 2010-11-01
479 Smirin, Ilia BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2657 = 2010-11-01
480 Nisipeanu, Liviu-Dieter BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2683 = 2010-11-01
481 Postny, Evgeny BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2595 1 2010-11-01
482 Kovachev, Daniel Jakobsen BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2305 1 2010-11-01
483 Chen, Fan CHN 2010 Chinese Chess League Division B [Zhengzhou,China] 2355 1 2010-09-01
484 Tong, Yuanming CHN 2010 Chinese Chess League Division B [Zhengzhou,China] 2482 0 2010-09-01
485 Fang, Yan CHN 2010 Chinese Chess League Division B [Zhengzhou,China] 2260 1 2010-09-01
486 Li, Chen CHN 2010 Chinese Chess League Division B [Zhengzhou,China] 2448 = 2010-09-01
487 Zhang, Ziyang CHN 2010 Chinese Chess League Division B [Zhengzhou,China] 2438 = 2010-09-01
488 Roshan, Rangarajan IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2255 1 2010-07-01
489 Sahoo, Utkal Ranjan IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2255 1 2010-07-01
490 Ramnath, Bhuvanesh, R IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2350 1 2010-07-01
491 Swapnil, S Dhopade IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2457 1 2010-07-01
492 Kravtsiv, Martyn IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2546 = 2010-07-01
493 Priyadharshan, K IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2362 = 2010-07-01
494 Maletin, Pavel IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2584 = 2010-07-01
495 Harika, Dronavalli IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2491 = 2010-07-01
496 Tania, Sachdev IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2398 = 2010-07-01
497 Sai, Krishna G V IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2282 1 2010-07-01
498 Kunte, Abhijit IND commonwealth Chess Championship [New Delhi] 2523 = 2010-07-01
499 Abdullah, Al-Saif IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2255 1 2010-07-01
500 Vishnu, Prasanna V IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2345 1 2010-07-01
501 Murali Krishnan, B T IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2412 1 2010-07-01
502 Deepan, Chakkravarthy J IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2488 = 2010-07-01
503 Aleksandrov, Aleksej IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2604 = 2010-07-01
504 Varga, Zoltan IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2479 = 2010-07-01
505 Kamble, Vikramaditya IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2412 1 2010-07-01
506 Kravtsiv, Martyn IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2546 = 2010-07-01
507 Sriram, Jha IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2507 1 2010-07-01
508 Lafuente, Pablo IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2587 1 2010-07-01
509 Adhiban, B IND 02nd Orissa Open Grandmaster TMT [Bhubaneshwar] 2510 = 2010-07-01
510 D,k, Chopra IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2255 1 2010-07-01
511 Sahu, Sekhar Chandra IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2270 1 2010-07-01
512 Shyam, Nikil P IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2385 1 2010-07-01
513 Temirbayev, Serikbay IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2455 1 2010-07-01
514 Maletin, Pavel IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2584 = 2010-07-01
515 Deepan, Chakkravarthy J IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2488 = 2010-07-01
516 Harutjunyan, Gevorg IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2460 1 2010-07-01
517 Bocharov, Dmitry IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2592 = 2010-07-01
518 Kovalyov, Anton IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2615 1 2010-07-01
519 Kokarev, Dmitry IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2612 = 2010-07-01
520 Aleksandrov, Aleksej IND Mumbai Open Grandmaster TMT [Mumbi] 2604 = 2010-07-01
521 Olafsson, Thorvardur ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2250 1 2010-05-01
522 Thorhallsson, Throstur ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2426 1 2010-05-01
523 Nataf, Igor-Alexandre ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2534 = 2010-05-01
524 Romanishin, Oleg M ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2512 = 2010-05-01
525 Nyzhnyk, Illya ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2495 = 2010-05-01
526 Karavade, Eesha ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2405 = 2010-05-01
527 Bromann, Thorbjorn ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2434 1 2010-05-01
528 Maze, Sebastien ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2554 1 2010-05-01
529 Shulman, Yuri ISL Reykjavik Open [Reykjavik] 2624 = 2010-05-01
530 Baklan, Vladimir ISL Icelandic Team Champ 2009-2010 1 div. [Reykjavik] 2644 = 2010-05-01
531 Salama, Omar ISL Icelandic Team Champ 2009-2010 1 div. [Reykjavik] 2268 1 2010-05-01
532 Steingrimsson, Hedinn ISL Icelandic Team Champ 2009-2010 1 div. [Reykjavik] 2532 = 2010-05-01
533 Belyi, Anton UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2253 1 2010-05-01
534 Turaev, Halim UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2284 1 2010-05-01
535 Saidov, Beqali UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2361 1 2010-05-01
536 Golod, Vitali UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2590 = 2010-05-01
537 Megaranto, Susanto UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2527 1 2010-05-01
538 Tseshkovsky, Vitaly UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2549 = 2010-05-01
539 Turov, Maxim UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2609 = 2010-05-01
540 Zhigalko, Sergei UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2648 = 2010-05-01
541 Kotsur, Pavel UZB 4 International Memory G.Agzamov [Tashkent] 2565 = 2010-05-01
542 Svetushkin, Dmitry RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2573 = 2010-03-01
543 Melkumyan, Hrant RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2583 0 2010-03-01
544 Morovic Fernandez, Ivan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2561 1 2010-03-01
545 Shomoev, Anton RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2559 1 2010-03-01
546 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2616 = 2010-03-01
547 Khairullin, Ildar RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2605 = 2010-03-01
548 Belov, Vladimir RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2595 = 2010-03-01
549 Grigoriants, Sergey RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2560 1 2010-03-01
550 Bacrot, Etienne RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2713 = 2010-03-01
551 Lopez Martinez, Josep Manuel   2589 0 2010-01-01
552 Narciso Dublan, Marc   2510 = 2010-01-01
553 Peralta, Fernando   2557 1 2010-01-01
554 Almeida Quintana, Omar   2542 1 2010-01-01
555 Fier, Alexandr   2653 = 2010-01-01
556 Alsina Leal, Daniel   2523 0 2010-01-01
557 Andersson, Ulf   2582 1 2010-01-01
558 Magem Badals, Jordi   2564 = 2010-01-01
559 Tregubov, Pavel V.   2642 = 2010-01-01
560 Xu, Hanbing   2339 = 2009-11-01
561 Li, Chao B   2643 = 2009-11-01
562 Wang, Chen   2400 = 2009-11-01
563 Matlakov, Maxim   2574 = 2009-11-01
564 Shomoev, Anton   2566 = 2009-11-01
565 Maslak, Konstantin   2551 = 2009-11-01
566 Popov, Ivan   2582 = 2009-11-01
567 Burmakin, Vladimir   2599 = 2009-11-01
568 Nepomniachtchi, Ian   2632 0 2009-11-01
569 Sek, Konstantin   2420 1 2009-11-01
570 Popov, Valerij   2595 1 2009-11-01
571 Najer, Evgeniy   2681 = 2009-11-01
572 Shimanov, Aleksandr   2508 1 2009-11-01
573 Vorobiov, Evgeny E.   2606 = 2009-11-01
574 Ganguly, Surya Shekhar   2634 0 2009-11-01
575 Markos, Jan   2565 1 2009-11-01
576 Flores, Diego   2607 = 2009-11-01
577 Antoli Royo, Joaquin Miguel   2400 1 2009-11-01
578 Shirov, Alexei   2730 = 2009-11-01
579 Pavasovic, Dusko   2602 = 2009-11-01
580 Hracek, Zbynek   2606 = 2009-11-01
581 Movsesian, Sergei   2711 0 2009-11-01
582 Predojevic, Borki   2654 = 2009-11-01
583 Ribli, Zoltan   2563 1 2009-11-01
584 Palac, Mladen   2576 = 2009-11-01
585 Gyimesi, Zoltan   2594 1 2009-11-01
586 Khenkin, Igor   2613 = 2009-11-01
587 Abasov, Nijat Azad Oglu   2525 1 2009-11-01
588 Vitouch, Anatol   2294 1 2009-11-01
589 Klein, Felix   2299 0 2009-11-01
590 Kononenko, Dmitry   2563 = 2009-11-01
591 Fish, Gennadij   2508 1 2009-11-01
592 Vokac, Marek   2479 1 2009-11-01
593 Andriasian, Zaven   2612 = 2009-11-01
594 Maros, Milan   2330 1 2009-11-01
595 Kostiukov, Alexandr   2317 1 2009-11-01
596 Tunik, Gennady   2493 1 2009-11-01
597 Zinchenko, Yaroslav   2539 = 2009-11-01
598 Zherebukh, Yaroslav   2544 1 2009-11-01
599 Maletin, Pavel   2576 = 2009-11-01
600 Kryakvin, Dmitry   2571 = 2009-11-01
601 Epishin, Vladimir   2590 = 2009-11-01
602 Romanov, Evgeny   2588 1 2009-11-01
603 Fedorov, Alexei   2600 = 2009-11-01
604 Knudsen, Jes West   2260 1 2009-09-01
605 Eriksson, Magnus   2260 1 2009-09-01
606 Petersen, Tom Petri   2310 1 2009-09-01
607 Brynell, Stellan   2471 = 2009-09-01
608 Alsina Leal, Daniel   2529 1 2009-09-01
609 Hillarp Persson, Tiger   2596 0 2009-09-01
610 Semcesen, Daniel   2418 = 2009-09-01
611 Bejtovic, Jasmin   2307 1 2009-09-01
612 Sethuraman, S P.   2455 0 2009-09-01
613 Arvola, Benjamin   2260 1 2009-09-01
614 Fend, Juergen   2260 1 2009-09-01
615 Wintzer, Joachim Dr   2384 1 2009-09-01
616 Portisch, Lajos   2513 1 2009-09-01
617 Mikhalevski, Victor   2631 1 2009-09-01
618 Areshchenko, Alexander   2651 = 2009-09-01
619 Golod, Vitali   2599 = 2009-09-01
620 Geetha, Narayanan Gopal   2575 = 2009-09-01
621 Sandipan, Chanda   2585 = 2009-09-01
622 Shchekachev, Andrei   2530 1 2009-09-01
623 Komarov, Dimitri   2530 = 2009-07-01
624 Svidler, Peter   2723 0 2009-07-01
625 Kozakov, Mikhail   2458 = 2009-07-01
626 Amonatov, Farrukh   2648 = 2009-07-01
627 Nepomniachtchi, Ian   2624 = 2009-07-01
628 Sakaev, Konstantin   2627 = 2009-07-01
629 Rychagov, Andrey   2530 = 2009-07-01
630 Roiz, Michael   2635 = 2009-07-01
631 Pankov, German   2384 1 2009-07-01
632 Popov, Valerij   2570 = 2009-07-01
633 Vidovic, Sasa   2318 1 2009-07-01
634 Bozinovic, Bogdan   2323 1 2009-07-01
635 Stevic, Hrvoje   2617 = 2009-07-01
636 Grachev, Boris   2652 = 2009-07-01
637 Kozul, Zdenko   2600 1 2009-07-01
638 Leon Hoyos, Manuel   2535 1 2009-04-01
639 Gustafsson, Jan   2634 = 2009-04-01
640 Ni, Hua   2710 = 2009-04-01
641 Shytaj, Luca   2472 = 2009-04-01
642 Almasi, Zoltan   2663 1 2009-04-01
643 Marin, Mihail   2556 0 2009-04-01
644 Cebalo, Miso   2493 = 2009-04-01
645 Ronchetti, Niccolo`   2414 = 2009-04-01
646 Landa, Konstantin   2613 0 2009-04-01
647 Yemelin, Vasily   2578 = 2009-04-01
648 Shefer, Alexander   2338 1 2009-04-01
649 Vasiukov, Evgeni   2515 1 2009-04-01
650 Yakovich, Yuri   2556 = 2009-04-01
651 Papin, Vasily   2456 1 2009-04-01
652 Korotylev, Alexey   2587 = 2009-04-01
653 Svetushkin, Dmitry   2593 = 2009-04-01
654 Khairullin, Ildar   2574 = 2009-04-01
655 Kim, Alexey   2471 1 2009-04-01
656 Smirnov, Pavel   2579 0 2009-04-01
657 Kosintseva, Nadezhda   2486 1 2009-04-01
658 Zhigalko, Sergei   2587 = 2009-04-01
659 Khairullin, Ildar   2574 = 2009-04-01
660 Andriasian, Zaven   2564 = 2009-04-01
661 Minasian, Artashes   2557 0 2009-04-01
662 Ghaem Maghami, Ehsan   2604 1 2009-04-01
663 Romanov, Evgeny   2576 1 2009-04-01
664 Dyachkov, Sergej   2553 = 2009-04-01
665 Can, Emre   2471 1 2009-04-01
666 Andriasian, Zaven   2564 = 2009-04-01
667 Grigoriants, Sergey   2565 = 2009-04-01
668 Nijboer, Friso   2559 = 2009-04-01
669 Deviatkin, Andrei   2566 1 2009-04-01
670 Azarov, Sergei   2599 = 2009-04-01
671 Yemelin, Vasily   2578 = 2009-04-01
672 Chirila, Ioan-Cristian   2485 1 2009-04-01
673 Papaioannou, Ioannis   2609 = 2009-04-01
674 Wojtaszek, Radoslaw   2608 = 2009-04-01
675 Berg, Emanuel   2606 1 2009-04-01
676 Pavasovic, Dusko   2597 1 2009-01-01
677 Georgiev, Kiril   2671 = 2009-01-01
678 Hracek, Zbynek   2625 = 2009-01-01
679 Cvitan, Ognjen   2541 1 2009-01-01
680 Stevic, Hrvoje   2588 = 2009-01-01
681 Gonda, Laszlo   2501 0 2009-01-01
682 Mihalcisin, Adrian   2529 1 2009-01-01
683 Lalic, Bogdan   2533 = 2009-01-01
684 Ruck, Robert   2574 = 2009-01-01
685 Petzold, Klaus   2320 1 2009-01-01
686 Taylor, Peter P   2320 1 2009-01-01
687 Galic, Ivan   2320 1 2009-01-01
688 Dizdar, Goran   2551 = 2009-01-01
689 Moiseenko, Alexander   2678 = 2009-01-01
690 Hausrath, Daniel   2493 1 2009-01-01
691 Georgiev, Kiril   2645 = 2009-01-01
692 Kogan, Artur   2560 1 2009-01-01
693 Corrales Jimenez, Fidel   2553 = 2009-01-01
694 Jobava, Baadur   2664 1 2009-01-01
695 Gulko, Boris F   2552 = 2009-01-01
696 Narciso Dublan, Marc   2511 = 2009-01-01
697 Hernandez Carmenates, Holden   2580 1 2009-01-01
698 Lopez Martinez, Josep Manuel   2548 1 2009-01-01
699 Stefanova, Antoaneta   2548 1 2009-01-01
700 Eljanov, Pavel   2716 1 2008-10-01
701 Dominguez Perez, Leinier   2708 1 2008-10-01
702 Ganguly, Surya Shekhar   2631 = 2008-10-01
703 Hernandez Carmenates, Holden   2582 = 2008-10-01
704 Aagaard, Jacob   2531 1 2008-10-01
705 Baklan, Vladimir   2647 = 2008-07-01
706 Delchev, Aleksander   2630 = 2008-07-01
707 Miralles, Gilles   2490 1 2008-07-01
708 Kovchan, Alexander   2513 = 2008-07-01
709 Kharlov, Andrei   2499 0 2008-07-01
710 Ovetchkin, Roman   2556 = 2008-07-01
711 Moiseenko, Alexander   2650 1 2008-07-01
712 Amonatov, Farrukh   2625 0 2008-07-01
713 Ponkratov, Pavel   2499 1 2008-07-01
714 Novikov, Stanislav   2564 1 2008-07-01
715 Volkov, Sergey   2633 = 2008-07-01
716 Vitiugov, Nikita   2617 = 2008-07-01
717 Nikolac, Juraj   2427 1 2008-07-01
718 Kozul, Zdenko   2583 = 2008-07-01
719 Brkic, Ante   2521 1 2008-07-01
720 Stevic, Hrvoje   2571 = 2008-07-01
721 Jovanovic, Zoran   2546 = 2008-07-01
722 Grischuk, Alexander   2715 = 2008-04-01
723 Svidler, Peter   2732 0 2008-04-01
724 Rychagov, Andrey   2528 = 2008-04-01
725 Amonatov, Farrukh   2637 0 2008-04-01
726 Inarkiev, Ernesto   2674 1 2008-04-01
727 Jakovenko, Dmitry   2710 1 2008-04-01
728 Vitiugov, Nikita   2594 = 2008-04-01
729 Tomashevsky, Evgeny   2646 = 2008-04-01
730 Morozevich, Alexander   2755 1 2008-04-01
731 Sakaev, Konstantin   2634 0 2008-04-01
732 Timofeev, Artyom   2637 = 2008-04-01
733 Zhigalko, Andrey   2556 1 2008-04-01
734 Minasian, Artashes   2578 1 2008-04-01
735 Nepomniachtchi, Ian   2600 0 2008-04-01
736 Zhou, Jianchao   2551 1 2008-04-01
737 Grigoriants, Sergey   2583 1 2008-04-01
738 Timofeev, Artyom   2664 1 2008-04-01
739 Rodshtein, Maxim   2614 = 2008-04-01
740 Guseinov, Gadir   2617 = 2008-04-01
741 Motylev, Alexander   2644 = 2008-04-01