Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Dominguez Perez, Leinier

Вечити шах листа

Dominguez Perez, Leinier

# Dominguez Perez, Leinier турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2660 1 2019-06-01
2 Nozdrachev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2489 1 2019-06-01
3 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2664 1 2019-06-01
4 Bocharov, Ivan RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2568 = 2019-06-01
5 Alekseev, Evgeny RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2647 = 2019-06-01
6 Shubin, Kirill RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2404 1 2019-06-01
7 Paravyan, David RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2610 1 2019-06-01
8 Akobian, Varuzhan USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2625 = 2019-05-01
9 Shankland, Sam USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2731 = 2019-05-01
10 Robson, Ray USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2667 1 2019-05-01
11 Caruana, Fabiano USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2828 = 2019-05-01
12 Xiong, Jeffery USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2663 = 2019-05-01
13 So, Wesley USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2762 = 2019-05-01
14 Lenderman, Aleksandr USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2637 1 2019-05-01
15 Sevian, Samuel USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2642 1 2019-05-01
16 Liang, Awonder USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2590 1 2019-05-01
17 Nakamura, Hikaru USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2746 = 2019-05-01
18 Gareyev, Timur USA 2019 U.S. Championship [Saint Louis, Missouri] 2557 = 2019-05-01
19 Pijpers, Arthur SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2465 1 2016-12-01
20 Werle, Jan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2551 = 2016-12-01
21 Rapport, Richard SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2730 = 2016-12-01
22 Andreikin, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2736 0 2016-12-01
23 Roiz, Michael SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2605 = 2016-12-01
24 Giri, Anish SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2767 0 2016-12-01
25 Kryvoruchko, Yuriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2693 1 2016-11-01
26 Oparin, Grigoriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2626 = 2016-11-01
27 Adhiban, B. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2671 1 2016-11-01
28 Baklan, Vladimir ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2619 1 2016-11-01
29 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2459 1 2016-11-01
30 Sevian, Samuel ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2591 1 2016-11-01
31 Piorun, Kacper ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2681 = 2016-11-01
32 Amin, Bassem AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2661 1 2016-10-01
33 Wojtaszek, Radoslaw AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2736 = 2016-10-01
34 Harikrishna, P. AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
35 Bareev, Evgeny AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2675 1 2016-10-01
36 Atabayev, Yusup AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2453 = 2016-10-01
37 Grandelius, Nils AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2641 = 2016-10-01
38 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
39 Kasimdzhanov, Rustam AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2696 1 2016-10-01
40 Volodin, Aleksandr AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2473 1 2016-10-01
41 Lupulescu, Constantin AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2618 1 2016-10-01
42 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2812 = 2016-08-01
43 Buhmann, Rainer GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2653 = 2016-08-01
44 Ponomariov, Ruslan GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2706 1 2016-08-01
45 Caruana, Fabiano GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2810 = 2016-08-01
46 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2674 = 2016-08-01
47 Najer, Evgeniy GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2687 = 2016-08-01
48 Vachier-Lagrave, Maxime GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2798 = 2016-08-01
49 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 = 2016-07-01
50 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 = 2016-07-01
51 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
52 Kryvoruchko, Yuriy CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2682 = 2016-07-01
53 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 0 2016-07-01
54 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 = 2016-07-01
55 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 = 2016-07-01
56 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
57 Kryvoruchko, Yuriy CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2682 = 2016-07-01
58 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 = 2016-07-01
59 Inarkiev, Ernesto RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2686 0 2016-06-01
60 Lysyj, Igor RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2668 1 2016-06-01
61 Grischuk, Alexander RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2752 = 2016-06-01
62 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2670 = 2016-06-01
63 Nepomniachtchi, Ian RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2703 0 2016-06-01
64 Lysyj, Igor RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2668 = 2016-06-01
65 Grischuk, Alexander RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2752 = 2016-06-01
66 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2669 = 2016-06-01
67 Perez Ponsa, Federico AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2563 0 2015-11-01
68 Perez Ponsa, Federico AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2563 1 2015-11-01
69 Melkumyan, Hrant AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2622 1 2015-11-01
70 Melkumyan, Hrant AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2622 = 2015-11-01
71 Adams, Michael AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2742 = 2015-11-01
72 Adams, Michael AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2742 = 2015-11-01
73 Wiedenkeller, Michael MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2453 = 2015-11-01
74 Lampert, Jonas MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2461 1 2015-11-01
75 Aronian, Levon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2784 = 2015-11-01
76 Bauer, Christian MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2623 = 2015-11-01
77 Durarbayli, Vasif MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2618 1 2015-11-01
78 Giri, Anish MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2798 = 2015-11-01
79 Kryvoruchko, Yuriy ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2697 = 2015-09-01
80 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2673 0 2015-09-01
81 Harikrishna, P. ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2740 = 2015-09-01
82 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2620 = 2015-09-01
83 Van Wely, Loek ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2654 = 2015-09-01
84 Vazquez Igarza, Renier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2581 1 2015-09-01
85 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2526 1 2015-09-01
86 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 = 2015-07-01
87 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 1 2015-07-01
88 Yu, Yangyi CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2715 0 2015-07-01
89 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
90 Andreikin, Dmitry CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
91 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 = 2015-07-01
92 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 0 2015-07-01
93 Yu, Yangyi CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2715 0 2015-07-01
94 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 1 2015-07-01
95 Andreikin, Dmitry CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
96 Belyakov, Bogdan RUS Team men PL chess [Sochi] 2478 1 2015-06-01
97 Jakovenko, Dmitry RUS Team men PL chess [Sochi] 2738 = 2015-06-01
98 Najer, Evgeniy RUS Team men PL chess [Sochi] 2663 1 2015-06-01
99 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess [Sochi] 2673 = 2015-06-01
100 Frolyanov, Dmitry RUS Team men PL chess [Sochi] 2569 = 2015-06-01
101 Caruana, Fabiano RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2803 = 2015-06-01
102 Jakovenko, Dmitry RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2738 1 2015-06-01
103 Karjakin, Sergey RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2753 = 2015-06-01
104 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2799 = 2015-06-01
105 Giri, Anish RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2776 = 2015-06-01
106 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2744 = 2015-06-01
107 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 1 2015-06-01
108 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2749 = 2015-06-01
109 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2754 = 2015-06-01
110 Jobava, Baadur RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2699 0 2015-06-01
111 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2015-06-01
112 Leko, Peter ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
113 Grischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2794 1 2015-05-01
114 Aronian, Levon ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2770 = 2015-05-01
115 Amin, Bassem ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 = 2015-05-01
116 Gelfand, Boris ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2747 = 2015-05-01
117 Ponomariov, Ruslan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
118 Harikrishna, P. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2731 = 2015-05-01
119 Ding, Liren ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2751 = 2015-05-01
120 Shankland, Samuel L ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2661 = 2015-05-01
121 Radjabov, Teimour GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2731 = 2015-03-01
122 Svidler, Peter GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2739 = 2015-03-01
123 Vachier-Lagrave, Maxime GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2775 = 2015-03-01
124 Kasimdzhanov, Rustam GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2705 = 2015-03-01
125 Andreikin, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2737 1 2015-03-01
126 Tomashevsky, Evgeny GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2716 = 2015-03-01
127 Jobava, Baadur GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2696 0 2015-03-01
128 Jakovenko, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2733 = 2015-03-01
129 Grischuk, Alexander GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2810 = 2015-03-01
130 Mamedyarov, Shakhriyar GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2759 = 2015-03-01
131 Giri, Anish GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2797 = 2015-03-01
132 Kasimdzhanov, Rustam AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2706 = 2014-11-01
133 Tomashevsky, Evgeny AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2701 = 2014-11-01
134 Karjakin, Sergey AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2767 0 2014-11-01
135 Gelfand, Boris AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2748 = 2014-11-01
136 Nakamura, Hikaru AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2764 = 2014-11-01
137 Mamedyarov, Shakhriyar AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2764 = 2014-11-01
138 Radjabov, Teimour AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2726 = 2014-11-01
139 Svidler, Peter AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2732 0 2014-11-01
140 Andreikin, Dmitry AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2722 0 2014-11-01
141 Caruana, Fabiano AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2844 0 2014-11-01
142 Grischuk, Alexander AZE FIDE Grand Prix Series 2014-2015, Baku. [Baku] 2797 0 2014-11-01
143 Zhigalko, Sergei ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2677 = 2014-10-01
144 Nakamura, Hikaru ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2782 = 2014-10-01
145 Grischuk, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2789 0 2014-10-01
146 Hausrath, Daniel ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2537 1 2014-10-01
147 Rodshtein, Maxim ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2678 = 2014-10-01
148 Giri, Anish ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2758 = 2014-10-01
149 Machin Rivera, Mark NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2360 1 2014-09-01
150 Dias, Paulo NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2416 1 2014-09-01
151 Wojtaszek, Radoslaw NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2735 = 2014-09-01
152 Sethuraman, S.p. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2590 = 2014-09-01
153 Gelfand, Boris NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2753 = 2014-09-01
154 Ismagambetov, Anuar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2531 = 2014-09-01
155 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2743 1 2014-09-01
156 Naiditsch, Arkadij NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2709 = 2014-09-01
157 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 0 2014-09-01
158 Jobava, Baadur NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2713 = 2014-09-01
159 Adams, Michael NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2740 = 2014-09-01
160 Ivanchuk, Vassily CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2753 = 2014-06-01
161 Almasi, Zoltan CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2693 = 2014-06-01
162 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 = 2014-06-01
163 Vallejo Pons, Francisco CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2700 1 2014-06-01
164 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
165 Ivanchuk, Vassily CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2753 = 2014-06-01
166 Almasi, Zoltan CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2693 = 2014-06-01
167 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 0 2014-06-01
168 Vallejo Pons, Francisco CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2700 = 2014-06-01
169 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
170 Shomoev, Anton RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2587 = 2014-05-01
171 Dreev, Aleksey RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2670 1 2014-05-01
172 Leko, Peter RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2730 = 2014-05-01
173 Inarkiev, Ernesto RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2691 1 2014-05-01
174 Kobalia, Mikhail RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2633 1 2014-05-01
175 Frolyanov, Dmitry RUS 21 russian championship(male teams) 2014 [Loo] 2578 1 2014-05-01
176 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2014-02-01
177 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
178 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 0 2014-02-01
179 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 1 2014-02-01
180 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 1 2014-02-01
181 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 = 2014-02-01
182 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 = 2014-02-01
183 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 1 2014-02-01
184 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2014-02-01
185 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 0 2014-02-01
186 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 = 2014-02-01
187 Ivanchuk, Vassily FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2731 = 2013-11-01
188 Nakamura, Hikaru FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2772 = 2013-11-01
189 Gelfand, Boris FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2764 0 2013-11-01
190 Giri, Anish FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2737 1 2013-11-01
191 Tomashevsky, Evgeny FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2703 = 2013-11-01
192 Ponomariov, Ruslan FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2756 = 2013-11-01
193 Bacrot, Etienne FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2723 = 2013-11-01
194 Wang, Hao FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2736 = 2013-11-01
195 Fressinet, Laurent FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2708 = 2013-11-01
196 Grischuk, Alexander FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2785 = 2013-11-01
197 Caruana, Fabiano FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2779 = 2013-11-01
198 Cox, John J GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2387 1 2013-11-01
199 Miralles, Gilles GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2472 1 2013-11-01
200 Banikas, Hristos GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2630 = 2013-11-01
201 Leko, Peter GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2732 = 2013-11-01
202 Harikrishna, P. GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2709 1 2013-11-01
203 Durarbayli, Vasif GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2548 = 2013-11-01
204 Topalov, Veselin GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2771 = 2013-11-01
205 El Gindy, Essam NOR World Cup [Tromso] 2487 1 2013-10-01
206 El Gindy, Essam NOR World Cup [Tromso] 2487 1 2013-10-01
207 Onischuk, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2667 1 2013-10-01
208 Onischuk, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2667 = 2013-10-01
209 Vachier-Lagrave, Maxime NOR World Cup [Tromso] 2719 0 2013-10-01
210 Vachier-Lagrave, Maxime NOR World Cup [Tromso] 2719 = 2013-10-01
211 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2723 = 2013-10-01
212 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2671 0 2013-10-01
213 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2574 1 2013-10-01
214 Nisipeanu, Liviu-Dieter ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2665 = 2013-10-01
215 Navara, David ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2715 = 2013-10-01
216 Bruzon Batista, Lazaro ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2699 = 2013-10-01
217 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2568 1 2013-10-01
218 Kamsky, Gata GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2741 0 2013-07-01
219 Ponomariov, Ruslan GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2742 = 2013-07-01
220 Ivanchuk, Vassily GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2755 1 2013-07-01
221 Svidler, Peter GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2769 1 2013-07-01
222 Kasimdzhanov, Rustam GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2699 1 2013-07-01
223 Nakamura, Hikaru GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2775 = 2013-07-01
224 Bacrot, Etienne GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2725 = 2013-07-01
225 Morozevich, Alexander GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2760 1 2013-07-01
226 Caruana, Fabiano GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2774 1 2013-07-01
227 Grischuk, Alexander GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2779 = 2013-07-01
228 Topalov, Veselin GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2793 1 2013-07-01
229 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 = 2013-06-01
230 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
231 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
232 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 = 2013-06-01
233 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
234 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 = 2013-06-01
235 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
236 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 1 2013-06-01
237 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 1 2013-06-01
238 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
239 Gabrielian, Artur RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2558 1 2013-05-01
240 Mamedov, Rauf RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2662 = 2013-05-01
241 Atalik, Suat RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2593 = 2013-05-01
242 Mamedyarov, Shakhriyar RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2766 = 2013-05-01
243 Korobov, Anton RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2698 = 2013-05-01
244 Le, Quang Liem RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2717 = 2013-05-01
245 Cheparinov, Ivan RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2702 = 2013-05-01
246 Onischuk, Alexander BRA 9TH PAN AMERICAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP [Campinas/SP] 2660 = 2013-02-01
247 Rodriguez Vila, Andres BRA 9TH PAN AMERICAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP [Campinas/SP] 2508 1 2013-02-01
248 Mecking, Henrique BRA 9TH PAN AMERICAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP [Campinas/SP] 2604 = 2013-02-01
249 Onischuk, Alexander BRA 9TH PAN AMERICAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP [Campinas/SP] 2660 = 2013-02-01
250 Rodriguez Vila, Andres BRA 9TH PAN AMERICAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP [Campinas/SP] 2508 1 2013-02-01
251 Mecking, Henrique BRA 9TH PAN AMERICAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP [Campinas/SP] 2604 = 2013-02-01
252 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2775 0 2013-01-01
253 Wang, Hao UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2737 = 2013-01-01
254 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2696 = 2013-01-01
255 Leko, Peter UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2732 = 2013-01-01
256 Svidler, Peter UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2747 = 2013-01-01
257 Morozevich, Alexander UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2748 0 2013-01-01
258 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2786 0 2013-01-01
259 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2751 = 2013-01-01
260 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2764 = 2013-01-01
261 Ponomariov, Ruslan UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2741 0 2013-01-01
262 Kamsky, Gata UZB FIDE Grand Prix Series Tashkent [Tashkent] 2762 1 2013-01-01
263 Cheparinov, Ivan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2710 1 2012-12-01
264 McHedlishvili, Mikheil ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2639 1 2012-12-01
265 Iturrizaga, Eduardo ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2656 = 2012-12-01
266 Marin, Mihail ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2547 = 2012-12-01
267 Ponomariov, Ruslan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2741 1 2012-12-01
268 Harikrishna, P. ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2692 0 2012-12-01
269 Alsina Leal, Daniel ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2536 1 2012-12-01
270 Giri, Anish ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2730 = 2012-11-01
271 Grischuk, Alexander ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2754 = 2012-11-01
272 Gelfand, Boris ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2738 = 2012-11-01
273 Kasimdzhanov, Rustam ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2684 = 2012-11-01
274 Nakamura, Hikaru ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2783 = 2012-11-01
275 Topalov, Veselin ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2752 0 2012-11-01
276 Leko, Peter ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2737 = 2012-11-01
277 Wang, Hao ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2742 = 2012-11-01
278 Mamedyarov, Shakhriyar ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2729 0 2012-11-01
279 Ivanchuk, Vassily ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2769 = 2012-11-01
280 Adams, Michael ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2722 = 2012-11-01
281 Van Wely, Loek ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2688 = 2012-11-01
282 Maki, Veijo ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2383 1 2012-11-01
283 Nepomniachtchi, Ian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 = 2012-11-01
284 Areshchenko, Alexander ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2710 = 2012-11-01
285 Mamedyarov, Shakhriyar ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2748 = 2012-11-01
286 Volokitin, Andrei ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2724 = 2012-11-01
287 Kojima, Shinya TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2325 1 2012-10-01
288 Gruenfeld, Yehuda TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2434 1 2012-10-01
289 Adams, Michael TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2722 0 2012-10-01
290 Ghaem Maghami, Ehsan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2579 = 2012-10-01
291 Iturrizaga, Eduardo TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2627 1 2012-10-01
292 Al-Modiahki, Mohamad TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2542 = 2012-10-01
293 Vachier-Lagrave, Maxime TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2686 = 2012-10-01
294 Shirov, Alexei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2706 1 2012-10-01
295 Sasikiran, Krishnan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2707 1 2012-10-01
296 Lenic, Luka TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2640 1 2012-10-01
297 Laznicka, Viktor CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2693 1 2012-07-01
298 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2764 0 2012-07-01
299 Potkin, Vladimir CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2642 1 2012-07-01
300 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2625 = 2012-07-01
301 Nepomniachtchi, Ian CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2716 = 2012-07-01
302 Laznicka, Viktor CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2693 = 2012-07-01
303 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2764 0 2012-07-01
304 Potkin, Vladimir CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2642 = 2012-07-01
305 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2625 = 2012-07-01
306 Nepomniachtchi, Ian CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2716 1 2012-07-01
307 Ibragimov, Ildar RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2539 1 2012-05-01
308 Alekseenko, Kirill RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2367 = 2012-05-01
309 Dreev, Aleksey RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2698 1 2012-05-01
310 Inarkiev, Ernesto RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2695 = 2012-05-01
311 Nepomniachtchi, Ian RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2718 = 2012-05-01
312 Dubov, Daniil RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2536 0 2012-05-01
313 Wang, Hao RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2733 = 2012-05-01
314 Dreev, Aleksey ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2710 1 2012-01-01
315 Vallejo Pons, Francisco ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2705 = 2012-01-01
316 Sargissian, Gabriel ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2671 1 2012-01-01
317 Fedorchuk, Sergey A. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2632 1 2012-01-01
318 Harikrishna, P. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2673 1 2012-01-01
319 Ponomariov, Ruslan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2723 = 2012-01-01
320 Moradiabadi, Elshan RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2532 1 2011-11-01
321 Moradiabadi, Elshan RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2532 = 2011-11-01
322 Bologan, Viktor RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2678 1 2011-11-01
323 Bologan, Viktor RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2678 = 2011-11-01
324 Lysyj, Igor RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2629 1 2011-11-01
325 Lysyj, Igor RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2629 0 2011-11-01
326 Polgar, Judit RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2699 1 2011-11-01
327 Polgar, Judit RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2699 0 2011-11-01
328 Meier, Georg USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2648 = 2011-11-01
329 Robson, Ray USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2583 1 2011-11-01
330 Shulman, Yury USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2608 = 2011-11-01
331 Feller, Sebastien USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2668 = 2011-11-01
332 Le, Quang Liem USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2717 1 2011-11-01
333 Meier, Georg USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2648 = 2011-11-01
334 Robson, Ray USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2583 1 2011-11-01
335 Shulman, Yury USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2608 = 2011-11-01
336 Feller, Sebastien USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2668 = 2011-11-01
337 Le, Quang Liem USA 5th Annual Spice Cup - Group A [Lubbock] 2717 0 2011-11-01
338 Agaragimov, Djakhangir AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2352 1 2011-09-01
339 Guliev, Sarhan AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2500 = 2011-09-01
340 Dovliatov, Sanan AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2411 1 2011-09-01
341 Andreikin, Dmitry AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2696 0 2011-09-01
342 Quparadze, Giga AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2467 1 2011-09-01
343 Bruzon Batista, Lazaro AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2673 = 2011-09-01
344 McHedlishvili, Mikheil AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2618 = 2011-09-01
345 Abbasov, Farid AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2529 = 2011-09-01
346 Najer, Evgeniy AZE Baku Open-2011, group A [Baku] 2643 = 2011-09-01
347 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
348 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
349 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
350 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 0 2011-07-01
351 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 = 2011-07-01
352 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 0 2011-07-01
353 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
354 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 1 2011-07-01
355 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
356 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 = 2011-07-01
357 Lorenzana, Wilson Estuardo DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2316 1 2011-05-01
358 Bruzon Batista, Lazaro DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2686 = 2011-05-01
359 Mateo, Ramon DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2446 1 2011-05-01
360 Del Castilho, Martyn DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2316 1 2011-05-01
361 Barrientos, Sergio E DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2499 1 2011-05-01
362 Arenas, David DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2420 1 2011-05-01
363 Munoz Santana, Jose Lisandro DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2401 1 2011-05-01
364 Leon Hoyos, Manuel DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2546 = 2011-05-01
365 Leyva, Hector DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2393 1 2011-05-01
366 Mazara, Adan DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2316 1 2011-05-01
367 Cabralis, Keron DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2316 1 2011-05-01
368 Pitterson, Jomo DOM Torneo Centroamericano y del Caribe - Zonal Absoluto 2.3 [Santiago de los Caballeros] 2316 1 2011-05-01
369 Amanov, Mesgen RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2493 1 2010-11-01
370 Jakovenko, Dmitry RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2726 = 2010-11-01
371 Michiels, Bart RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2459 = 2010-11-01
372 Caruana, Fabiano RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2700 = 2010-11-01
373 Sokolov, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2641 = 2010-11-01
374 Smeets, Jan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2669 1 2010-11-01
375 Ghaem, Maghami Ehsan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2594 = 2010-11-01
376 Wang, Yue RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2732 = 2010-11-01
377 Adly, Ahmed RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2630 = 2010-11-01
378 Nakamura, Hikaru RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2733 = 2010-11-01
379 Bruzon Batista, Lazaro CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2668 = 2010-07-01
380 Short, Nigel D CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2685 = 2010-07-01
381 Ivanchuk, Vassily CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2741 = 2010-07-01
382 Nepomniachtchi, Ian CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2695 = 2010-07-01
383 Alekseev, Evgeny CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2700 = 2010-07-01
384 Bruzon Batista, Lazaro CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2668 = 2010-07-01
385 Short, Nigel D CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2685 = 2010-07-01
386 Ivanchuk, Vassily CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2741 = 2010-07-01
387 Nepomniachtchi, Ian CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2695 = 2010-07-01
388 Alekseev, Evgeny CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2700 1 2010-07-01
389 Kramnik, Vladimir NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2788 = 2010-03-01
390 Karjakin, Sergey NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2720 = 2010-03-01
391 Anand, Viswanathan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2790 = 2010-03-01
392 Leko, Peter NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2739 = 2010-03-01
393 Caruana, Fabiano NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2675 = 2010-03-01
394 Tiviakov, Sergei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 1 2010-03-01
395 Smeets, Jan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
396 Van Wely, Loek NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2641 = 2010-03-01
397 Short, Nigel D NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2696 = 2010-03-01
398 Nakamura, Hikaru NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2708 = 2010-03-01
399 Carlsen, Magnus NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 0 2010-03-01
400 Ivanchuk, Vassily NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2749 = 2010-03-01
401 Shirov, Alexei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2723 = 2010-03-01
402 Smerdon, David   2525 = 2010-01-01
403 Smerdon, David   2525 = 2010-01-01
404 Caruana, Fabiano   2652 = 2010-01-01
405 Caruana, Fabiano   2652 = 2010-01-01
406 Bruzon Batista, Lazaro   2617 = 2009-09-01
407 Khenkin, Igor   2630 = 2009-09-01
408 Timofeev, Artyom   2677 1 2009-09-01
409 Savchenko, Boris   2655 1 2009-09-01
410 Meier, Georg   2641 = 2009-09-01
411 Bruzon Batista, Lazaro   2617 = 2009-09-01
412 Khenkin, Igor   2630 = 2009-09-01
413 Timofeev, Artyom   2677 = 2009-09-01
414 Savchenko, Boris   2655 = 2009-09-01
415 Meier, Georg   2641 1 2009-09-01
416 Flores, Diego   2587 = 2009-09-01
417 Munoz, Lisandro   2391 1 2009-09-01
418 Vescovi, Giovanni   2631 = 2009-09-01
419 Wang, Yue   2738 = 2009-07-01
420 Carlsen, Magnus   2770 = 2009-07-01
421 Topalov, Veselin   2812 = 2009-07-01
422 Shirov, Alexei   2745 = 2009-07-01
423 Ivanchuk, Vassily   2746 = 2009-07-01
424 Wang, Yue   2738 = 2009-07-01
425 Carlsen, Magnus   2770 0 2009-07-01
426 Topalov, Veselin   2812 = 2009-07-01
427 Shirov, Alexei   2745 = 2009-07-01
428 Ivanchuk, Vassily   2746 0 2009-07-01
429 Van Wely, Loek   2625 = 2009-04-01
430 Kamsky, Gata   2725 = 2009-04-01
431 Adams, Michael   2712 = 2009-04-01
432 Movsesian, Sergei   2751 = 2009-04-01
433 Morozevich, Alexander   2771 1 2009-04-01
434 Smeets, Jan   2601 = 2009-04-01
435 Wang, Yue   2739 = 2009-04-01
436 Radjabov, Teimour   2761 = 2009-04-01
437 Stellwagen, Daniel   2612 1 2009-04-01
438 Carlsen, Magnus   2776 0 2009-04-01
439 Aronian, Levon   2750 1 2009-04-01
440 Ivanchuk, Vassily   2779 = 2009-04-01
441 Karjakin, Sergey   2706 0 2009-04-01
442 Grischuk, Alexander   2733 = 2009-04-01
443 Carlsen, Magnus   2776 = 2009-04-01
444 Anand, Viswanathan   2791 = 2009-04-01
445 Aronian, Levon   2750 0 2009-04-01
446 Radjabov, Teimour   2761 = 2009-04-01
447 Wang, Yue   2739 = 2009-04-01
448 Ivanchuk, Vassily   2779 = 2009-04-01
449 Grischuk, Alexander   2733 = 2009-04-01
450 Carlsen, Magnus   2776 0 2009-04-01
451 Anand, Viswanathan   2791 = 2009-04-01
452 Aronian, Levon   2750 = 2009-04-01
453 Radjabov, Teimour   2761 = 2009-04-01
454 Wang, Yue   2739 = 2009-04-01
455 Ivanchuk, Vassily   2779 = 2009-04-01
456 Kulaots, Kaido   2556 = 2009-01-01
457 Kasimdzhanov, Rustam   2672 = 2009-01-01
458 Kramnik, Vladimir   2772 = 2009-01-01
459 Iturrizaga, Eduardo   2538 1 2009-01-01
460 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 = 2009-01-01
461 Kamsky, Gata   2729 = 2009-01-01
462 Buhmann, Rainer   2541 1 2009-01-01
463 Meier, Georg   2558 = 2009-01-01
464 Leko, Peter   2747 = 2009-01-01
465 Zhigalko, Sergei   2592 = 2009-01-01
466 Onischuk, Alexander   2670 = 2008-10-01
467 Pelletier, Yannick   2569 = 2008-10-01
468 Alekseev, Evgeny   2708 = 2008-10-01
469 Bacrot, Etienne   2691 1 2008-10-01
470 Carlsen, Magnus   2775 = 2008-10-01
471 Onischuk, Alexander   2670 1 2008-10-01
472 Pelletier, Yannick   2569 1 2008-10-01
473 Alekseev, Evgeny   2708 1 2008-10-01
474 Carlsen, Magnus   2775 = 2008-10-01
475 Bacrot, Etienne   2691 0 2008-10-01
476 Ganguly, Surya Shekhar   2631 = 2008-10-01
477 Dreev, Alexey   2657 0 2008-10-01
478 Aagaard, Jacob   2531 1 2008-10-01
479 Eljanov, Pavel   2716 = 2008-10-01
480 Hernandez Carmenates, Holden   2582 1 2008-10-01
481 Wojtaszek, Radoslaw   2625 1 2008-07-01
482 Tiviakov, Sergei   2634 = 2008-07-01
483 Amonatov, Farrukh   2625 = 2008-07-01
484 Khenkin, Igor   2609 = 2008-07-01
485 Nogueiras Santiago, Jesus   2559 1 2008-07-01
486 Hernandez Carmenates, Holden   2568 = 2008-07-01
487 Quezada Perez, Yuniesky   2567 = 2008-07-01
488 Bruzon Batista, Lazaro   2609 = 2008-07-01
489 Arencibia Rodriguez, Walter   2535 1 2008-07-01
490 Predojevic, Borki   2651 1 2008-07-01
491 Timofeev, Artyom   2664 = 2008-07-01
492 Sokolov, Ivan   2690 = 2008-07-01
493 Morozevich, Alexander   2774 = 2008-07-01
494 Movsesian, Sergei   2695 = 2008-07-01
495 Predojevic, Borki   2651 = 2008-07-01
496 Timofeev, Artyom   2664 1 2008-07-01
497 Sokolov, Ivan   2690 = 2008-07-01
498 Morozevich, Alexander   2774 = 2008-07-01
499 Movsesian, Sergei   2695 = 2008-07-01
500 Boada, Wiston   2328 1 2008-04-01
501 Leon Hoyos, Manuel   2454 1 2008-04-01
502 Vittorino, Carlo   2328 1 2008-04-01
503 De Los Santos, Eddy   2328 1 2008-04-01
504 Valdes, Leonardo   2401 1 2008-04-01
505 Farley, Terry   2328 1 2008-04-01
506 Gonzalez, Bernal   2434 1 2008-04-01
507 Bruzon, Lazaro   2620 = 2008-04-01
508 Iturrizaga, Eduardo   2398 = 2008-04-01
509 Mendoza, Rafael   2390 1 2008-04-01
510 Dominguez, Jose M.   2330 1 2008-04-01
511 Trujillo, Pablo   2328 1 2008-04-01
512 Gonzalez, Juan Carlos   2537 = 2008-04-01
513 Nogueiras Santiago, Jesus   2549 = 2008-04-01
514 Nogueiras Santiago, Jesus   2549 = 2008-04-01