Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Navara, David

Вечити шах листа

Navara, David

# Navara, David турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Malik, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2333 1 2019-06-01
2 Kislinsky, Alexey CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2429 1 2019-06-01
3 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2535 = 2019-06-01
4 Zwardon, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2458 1 2019-06-01
5 Kriebel, Tadeas CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2514 1 2019-06-01
6 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2549 = 2019-06-01
7 Kociscak, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2496 1 2019-06-01
8 Cernousek, Lukas CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2438 1 2019-06-01
9 Kraus, Tomas CZE Mistrovstvi CR muzu 2019 [Ostrava] 2456 1 2019-06-01
10 Anand, Viswanathan AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 = 2019-05-01
11 Topalov, Veselin AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2740 = 2019-05-01
12 Carlsen, Magnus AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2845 0 2019-05-01
13 Mamedyarov, Shakhriyar AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 = 2019-05-01
14 Ding, Liren AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2812 1 2019-05-01
15 Giri, Anish AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2797 = 2019-05-01
16 Karjakin, Sergey AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2753 = 2019-05-01
17 Grischuk, Alexander AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2771 0 2019-05-01
18 Radjabov, Teimour AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2756 = 2019-05-01
19 Krejci, Jan SVK Extraliga SVK 2018/19 R9-11 [Various] 2588 = 2019-05-01
20 Vajda, Levente SVK Extraliga SVK 2018/19 R9-11 [Various] 2535 1 2019-05-01
21 Papp, Gabor SVK Extraliga SVK 2018/19 R9-11 [Various] 2598 1 2019-05-01
22 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2547 = 2019-05-01
23 Matlakov, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2692 = 2019-05-01
24 Rodshtein, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2689 0 2019-05-01
25 Salgado Lopez, Ivan GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2622 1 2019-04-01
26 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2694 = 2019-04-01
27 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 = 2019-04-01
28 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
29 Vitiugov, Nikita CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2726 = 2019-04-01
30 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 0 2019-04-01
31 Wojtaszek, Radoslaw CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2722 = 2019-04-01
32 Rapport, Richard CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2738 = 2019-04-01
33 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 1 2019-04-01
34 Harikrishna, Pentala CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2730 = 2019-04-01
35 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 0 2019-04-01
36 Shachar, Ehud ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2391 1 2019-03-01
37 Nguyen, Thai Dai Van ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2535 1 2019-03-01
38 Mikhalevski, Victor ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2581 1 2019-03-01
39 Deac, Bogdan-Daniel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2603 1 2019-03-01
40 So, Wesley ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2765 = 2019-03-01
41 Saric, Ivan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2690 = 2019-03-01
42 Grandelius, Nils ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2682 1 2019-03-01
43 Artemiev, Vladislav ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2709 0 2019-03-01
44 Melkumyan, Hrant ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2660 = 2019-03-01
45 Straka, Vojtech CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2362 1 2019-03-01
46 Azarov, Sergei CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2578 0 2019-03-01
47 Heberla, Bartlomiej CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2550 = 2019-02-01
48 Sadzikowski, Daniel CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2534 1 2019-02-01
49 Nabaty, Tamir CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2670 = 2019-01-01
50 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2634 1 2019-01-01
51 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2689 = 2019-01-01
52 Biolek, Richard CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2451 1 2018-12-01
53 Markowski, Tomasz CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2551 = 2018-12-01
54 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2701 1 2018-12-01
55 Demchenko, Anton GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2679 = 2018-12-01
56 Johnson, Joshua GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2340 1 2018-11-01
57 Amonatov, Farrukh GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2615 0 2018-11-01
58 Morovic Fernandez, Ivan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2501 1 2018-11-01
59 Ding, Liren GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2804 = 2018-11-01
60 Mamedyarov, Shakhriyar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2820 0 2018-11-01
61 Gelfand, Boris GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2703 1 2018-11-01
62 Anand, Viswanathan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2771 = 2018-11-01
63 Fernandes, Antonio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2389 1 2018-11-01
64 Anton Guijarro, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2639 = 2018-11-01
65 Ivanchuk, Vassily GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2710 = 2018-11-01
66 Admiraal, Miguoel GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2491 1 2018-11-01
67 Lovik, Lasse Ostebo GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2362 1 2018-11-01
68 Grandelius, Nils GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2655 0 2018-11-01
69 Malikentzos, Sotirios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2441 = 2018-11-01
70 Vallejo Pons, Francisco GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2713 1 2018-11-01
71 Mamedov, Rauf GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2699 1 2018-11-01
72 Krasenkow, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 7-9 [Katowice] 2626 0 2018-11-01
73 Plat, Vojtech POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 7-9 [Katowice] 2539 1 2018-11-01
74 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 7-9 [Katowice] 2591 = 2018-11-01
75 Antoniewski, Rafal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2524 = 2018-10-01
76 Plichta, Kamil POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2341 1 2018-10-01
77 Matuszewski, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2507 1 2018-10-01
78 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 0 2018-09-01
79 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 = 2018-09-01
80 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 1 2018-09-01
81 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2779 = 2018-09-01
82 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
83 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 = 2018-09-01
84 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 0 2018-09-01
85 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 = 2018-09-01
86 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
87 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2779 0 2018-09-01
88 Kuzubov, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2647 1 2018-09-01
89 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
90 Harikrishna, P. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2739 = 2018-09-01
91 Vitiugov, Nikita ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2730 = 2018-09-01
92 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 1 2018-09-01
93 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 1 2018-09-01
94 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
95 Riazantsev, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2662 1 2018-07-01
96 Cornette, Deimante FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2461 1 2018-07-01
97 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2580 0 2018-07-01
98 Donchenko, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2587 = 2018-07-01
99 Moussard, Jules FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2570 = 2018-07-01
100 Piorun, Kacper FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2018-07-01
101 Edouard, Romain FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2621 1 2018-07-01
102 Eljanov, Pavel FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2702 = 2018-07-01
103 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 1 2018-07-01
104 Kuzubov, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 1 2018-07-01
105 Miton, Kamil FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2604 = 2018-07-01
106 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2575 1 2018-07-01
107 Czarnota, Pawel POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2546 1 2018-07-01
108 Piesik, Piotr POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2353 1 2018-07-01
109 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2789 0 2018-05-01
110 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2618 1 2018-05-01
111 Sysel, Jaroslav CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2345 1 2018-05-01
112 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2568 = 2018-05-01
113 Petenyi, Tamas CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2454 1 2018-05-01
114 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
115 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 = 2018-05-01
116 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
117 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
118 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 0 2018-05-01
119 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 0 2018-05-01
120 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 0 2018-05-01
121 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 0 2018-05-01
122 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
123 Vovk, Jurij SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2600 1 2018-04-01
124 Erdos, Viktor SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2627 1 2018-04-01
125 Ftacnik, Lubomir SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2539 1 2018-04-01
126 Sadikhov, Ulvi GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2477 = 2018-04-01
127 Sargsyan, Shant GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2481 1 2018-04-01
128 Danielyan, Vahe GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2337 1 2018-04-01
129 Bartel, Mateusz GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2609 = 2018-04-01
130 Ponkratov, Pavel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2613 = 2018-04-01
131 Abasov, Nijat GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2608 1 2018-04-01
132 Bok, Benjamin GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2622 1 2018-04-01
133 Sjugirov, Sanan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2652 = 2018-04-01
134 Dubov, Daniil GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2701 = 2018-04-01
135 Piorun, Kacper GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2653 1 2018-04-01
136 Saric, Ivan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2657 0 2018-04-01
137 Paehtz, Thomas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2356 1 2018-03-01
138 Debashis, Das ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2501 0 2018-03-01
139 Tate, Alan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2358 1 2018-03-01
140 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2489 1 2018-03-01
141 Esipenko, Andrey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2571 1 2018-03-01
142 Gledura, Benjamin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2612 = 2018-03-01
143 Gupta, Abhijeet ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2610 = 2018-03-01
144 Tregubov, Pavel V. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2575 = 2018-03-01
145 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2607 = 2018-03-01
146 Deac, Bogdan-Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2549 = 2018-03-01
147 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2529 = 2018-03-01
148 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2511 1 2018-03-01
149 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2649 1 2018-03-01
150 Kraus, Tomas CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2429 1 2018-03-01
151 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 1 2018-02-01
152 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 = 2018-02-01
153 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 0 2018-02-01
154 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 = 2018-02-01
155 Cernousek, Lukas SVK Extraliga SVK 2017/18 R7-8 [Various] 2468 = 2018-02-01
156 Miton, Kamil SVK Extraliga SVK 2017/18 R7-8 [Various] 2585 = 2018-02-01
157 Balogh, Csaba CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2633 1 2018-02-01
158 Huschenbeth, Niclas CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2587 = 2018-02-01
159 Dziuba, Marcin CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2584 1 2018-01-01
160 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2513 1 2018-01-01
161 Krejci, Jan SVK Extraliga SVK 2017/18 R5-6 [Various] 2570 1 2018-01-01
162 Plachetka, Jan SVK Extraliga SVK 2017/18 R5-6 [Various] 2340 1 2018-01-01
163 Rasmussen, Allan Stig GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2542 1 2017-12-01
164 Jobava, Baadur GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2705 1 2017-12-01
165 Grischuk, Alexander GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2785 = 2017-12-01
166 Markus, Robert GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2644 1 2017-12-01
167 Mamedyarov, Shakhriyar GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2791 0 2017-12-01
168 Giri, Anish GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2762 = 2017-12-01
169 Steingrimsson, Hedinn GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2576 = 2017-12-01
170 Vocaturo, Daniele GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 = 2017-12-01
171 Nikolaidis, Ioannis GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 1 2017-12-01
172 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2439 1 2017-12-01
173 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2656 1 2017-12-01
174 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2552 1 2017-12-01
175 Rosko, Lubos CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2332 1 2017-12-01
176 Nasuta, Grzegorz POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2452 0 2017-12-01
177 Kempinski, Robert POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2582 = 2017-12-01
178 Bobras, Piotr POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2512 1 2017-12-01
179 Mastrovasilis, Dimitrios POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2573 = 2017-11-01
180 Krzyzanowski, Marcin POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2468 1 2017-11-01
181 Czarnota, Pawel POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2554 1 2017-11-01
182 Christiansen, Johan-Sebastian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2462 1 2017-11-01
183 Roiz, Michael TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2604 = 2017-11-01
184 Grischuk, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2785 = 2017-11-01
185 Baliasnyj, Timur TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2326 1 2017-11-01
186 Malakhov, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2691 1 2017-11-01
187 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
188 Guseinov, Gadir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2647 = 2017-11-01
189 Hjartarson, Johann GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2539 1 2017-10-01
190 Hjartarson, Johann GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2539 1 2017-10-01
191 Cheparinov, Ivan GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2695 1 2017-10-01
192 Cheparinov, Ivan GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2695 0 2017-10-01
193 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
194 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
195 Georgiadis, Nico SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2496 = 2017-09-01
196 Morozevich, Alexander SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2675 0 2017-09-01
197 Studer, Noel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2493 = 2017-09-01
198 Leko, Peter SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2678 1 2017-09-01
199 Hou, Yifan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2666 0 2017-09-01
200 Ponomariov, Ruslan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2699 0 2017-09-01
201 Harikrishna, P. SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2737 = 2017-09-01
202 Bacrot, Etienne SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2715 = 2017-09-01
203 Vaganian, Rafael A SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2562 1 2017-09-01
204 Kharchenko, Boris BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2468 = 2017-07-01
205 Kuizhev, Adam BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2339 1 2017-07-01
206 Can, Emre BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2589 1 2017-07-01
207 Bosiocic, Marin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2603 = 2017-07-01
208 Paichadze, Luka BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2568 = 2017-07-01
209 Neiksans, Arturs BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2599 = 2017-07-01
210 Bok, Benjamin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
211 Svetushkin, Dmitry BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2573 1 2017-07-01
212 Ivanisevic, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2638 1 2017-07-01
213 Mikaelyan, Arman BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2444 1 2017-07-01
214 Cheparinov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 = 2017-07-01
215 Worek, Joanna CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2332 1 2017-06-01
216 Jansa, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2446 1 2017-06-01
217 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2510 1 2017-06-01
218 Stocek, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2560 0 2017-06-01
219 Nguyen, Thai Dai Van CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2441 1 2017-06-01
220 Kislinsky, Alexey CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2481 1 2017-06-01
221 Velicka, Petr CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2432 = 2017-06-01
222 Cernousek, Lukas CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2462 1 2017-06-01
223 Malinovsky, Karel CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2479 1 2017-06-01
224 Rodshtein, Maxim FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2698 0 2017-06-01
225 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 = 2017-06-01
226 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2535 1 2017-06-01
227 Jobava, Baadur FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2713 = 2017-06-01
228 Laznicka, Viktor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2672 1 2017-06-01
229 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2714 = 2017-06-01
230 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2454 1 2017-05-01
231 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2701 1 2017-05-01
232 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2016/2017 r9 [various] 2578 1 2017-05-01
233 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2709 = 2017-05-01
234 Danin, Alexandre CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2564 = 2017-05-01
235 Vovk, Jurij SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2609 1 2017-04-01
236 Erdos, Viktor SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2596 = 2017-04-01
237 Ftacnik, Lubomir SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2550 1 2017-04-01
238 Balogh, Csaba SVK Extraliga SVK 2016/17 R7-8 [Various] 2630 = 2017-03-01
239 Balog, Imre SVK Extraliga SVK 2016/17 R7-8 [Various] 2563 1 2017-03-01
240 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2610 = 2017-03-01
241 Mista, Aleksander CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2611 = 2017-03-01
242 Cernousek, Lukas SVK Extraliga SVK 2016/17 R5-6 [Various] 2461 1 2017-02-01
243 Pechac, Jergus SVK Extraliga SVK 2016/17 R5-6 [Various] 2427 0 2017-02-01
244 Sadzikowski, Daniel CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2537 = 2017-02-01
245 Korobov, Anton CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2689 1 2017-02-01
246 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2546 1 2017-01-01
247 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2655 1 2017-01-01
248 Rodshtein, Maxim CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2695 = 2017-01-01
249 Sethuraman, S.p. CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2647 1 2017-01-01
250 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2521 1 2016-12-01
251 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2665 1 2016-12-01
252 Vuilleumier, Alexandre SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2350 1 2016-12-01
253 Swinkels, Robin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2480 1 2016-12-01
254 Koop, Thorben SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2430 = 2016-12-01
255 Vajda, Levente SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2597 = 2016-12-01
256 Morozevich, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 = 2016-12-01
257 Radovanovic, Nikola SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2411 = 2016-12-01
258 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
259 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 0 2016-11-01
260 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
261 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
262 Druska, Juraj CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2457 1 2016-11-01
263 Ponizil, Cyril CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2497 0 2016-11-01
264 Bulski, Krzysztof SVK Extraliga SVK 2016/17 R1-2 [Various] 2522 1 2016-11-01
265 Neuman, Petr SVK Extraliga SVK 2016/17 R1-2 [Various] 2423 1 2016-11-01
266 Mok, Tze-Meng AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2373 1 2016-10-01
267 Stefansson, Hannes AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2574 1 2016-10-01
268 Kasimdzhanov, Rustam AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2696 1 2016-10-01
269 Caruana, Fabiano AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2808 = 2016-10-01
270 Beliavsky, Alexander G AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2602 = 2016-10-01
271 Jobava, Baadur AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 = 2016-10-01
272 Karjakin, Sergey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2769 0 2016-10-01
273 Wojtaszek, Radoslaw AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2736 = 2016-10-01
274 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
275 Eljanov, Pavel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2739 0 2016-10-01
276 Vachier-Lagrave, Maxime AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2813 = 2016-10-01
277 Tomczak, Jacek POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2601 = 2016-10-01
278 Kveinys, Aloyzas POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2512 1 2016-10-01
279 Tazbir, Marcin POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2517 = 2016-10-01
280 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2593 0 2016-08-01
281 Kanellopoulos, Panayotis GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2345 1 2016-08-01
282 Arnaudov, G. Petar GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2461 = 2016-08-01
283 Kanakaris, Georgios GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2345 1 2016-08-01
284 Balogh, Csaba GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2635 1 2016-08-01
285 Tzermiadianos, Andreas GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2428 1 2016-08-01
286 Georgiev, Krum GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2410 1 2016-08-01
287 Sanikidze, Tornike FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2537 1 2016-07-01
288 Palac, Mladen FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2577 0 2016-07-01
289 Krasenkow, Michal FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2610 1 2016-07-01
290 Fier, Alexandr FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2624 = 2016-07-01
291 Edouard, Romain FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2641 = 2016-07-01
292 Moussard, Jules FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2506 1 2016-07-01
293 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
294 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
295 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
296 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 0 2016-07-01
297 Piorun, Kacper POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2676 1 2016-07-01
298 Bartel, Mateusz POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2640 = 2016-07-01
299 Tomczak, Jacek POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2588 1 2016-07-01
300 Piorun, Kacper POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2676 = 2016-07-01
301 Bartel, Mateusz POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2640 1 2016-07-01
302 Tomczak, Jacek POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2588 1 2016-07-01
303 Antoniewski, Rafal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2532 = 2016-07-01
304 Matuszewski, Michal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2468 1 2016-07-01
305 Piorun, Kacper POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2676 = 2016-07-01
306 Agopov, Mikael KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2442 1 2016-06-01
307 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
308 Kunin, Vitaly KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2595 1 2016-06-01
309 Sturua, Zurab KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2548 1 2016-06-01
310 Zhigalko, Sergei KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2647 1 2016-06-01
311 Wojtaszek, Radoslaw KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2722 = 2016-06-01
312 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 1 2016-06-01
313 Inarkiev, Ernesto KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2686 0 2016-06-01
314 Piorun, Kacper KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2681 = 2016-06-01
315 Dubov, Daniil KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
316 Pashikian, Arman KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 1 2016-06-01
317 Bluebaum, Matthias NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 8-9 [Various] 2628 1 2016-05-01
318 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2674 1 2016-05-01
319 Spoelman, Wouter GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2582 1 2016-05-01
320 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2574 = 2016-05-01
321 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2682 = 2016-05-01
322 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
323 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2016-03-01
324 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 = 2016-03-01
325 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 0 2016-03-01
326 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
327 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2766 = 2016-03-01
328 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 = 2016-03-01
329 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 1 2016-03-01
330 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 0 2016-03-01
331 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
332 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 = 2016-03-01
333 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 = 2016-03-01
334 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 0 2016-03-01
335 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2760 = 2016-03-01
336 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2649 = 2016-03-01
337 Biolek, Richard CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2418 1 2016-03-01
338 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2598 = 2016-03-01
339 Rodshtein, Maxim CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2685 = 2016-02-01
340 Swiercz, Dariusz CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2664 1 2016-02-01
341 Demidov, Mikhail CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2485 0 2016-01-01
342 Studnicka, Tomas CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2358 1 2016-01-01
343 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2744 1 2016-01-01
344 Klekowski, Maciej GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2465 1 2016-01-01
345 Hinks-Edwards, Thomas CZE 1. liga zapad 2015/2016 r2-4 [various] 2392 = 2015-12-01
346 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2015/2016 r2-4 [various] 2430 1 2015-12-01
347 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2612 1 2015-12-01
348 Mista, Alexander CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2575 1 2015-12-01
349 Hansen, Sune Berg ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 0 2015-12-01
350 Grandelius, Nils ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2644 = 2015-12-01
351 Nyback, Tomi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2594 1 2015-12-01
352 Djukic, Nikola ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2553 = 2015-12-01
353 Lupulescu, Constantin ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2631 = 2015-12-01
354 Lenic, Luka ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2625 1 2015-12-01
355 Nisipeanu, Liviu-Dieter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2683 = 2015-12-01
356 Pelletier, Yannick ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 1 2015-12-01
357 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 = 2015-12-01
358 Nabaty, Tamir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2597 = 2015-11-01
359 Nabaty, Tamir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2597 = 2015-11-01
360 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 0 2015-11-01
361 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 = 2015-11-01
362 Krasenkow, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2620 1 2015-11-01
363 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2622 = 2015-11-01
364 Mista, Aleksander POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2580 1 2015-11-01
365 Bosch, Jeroen MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2376 = 2015-11-01
366 Danchevski, Orce MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2356 1 2015-11-01
367 Caspi, Israel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2457 1 2015-11-01
368 Jakovenko, Dmitry MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2748 = 2015-11-01
369 Getz, Nicolai MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2409 1 2015-11-01
370 Caruana, Fabiano MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2796 = 2015-11-01
371 Studer, Noel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2397 1 2015-11-01
372 Markowski, Tomasz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2582 1 2015-10-01
373 Matuszewski, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2466 1 2015-10-01
374 Stryjecki, Marek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2418 1 2015-10-01
375 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
376 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 1 2015-09-01
377 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
378 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 1 2015-09-01
379 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
380 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
381 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
382 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
383 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 0 2015-09-01
384 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 = 2015-09-01
385 Feller, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2626 1 2015-07-01
386 Szabo, Krisztian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2518 1 2015-07-01
387 Bauer, Christian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2624 = 2015-07-01
388 Sanikidze, Tornike FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 = 2015-07-01
389 Fier, Alexandr FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2632 = 2015-07-01
390 Riazantsev, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2671 0 2015-07-01
391 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2592 1 2015-07-01
392 Giri, Anish FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2776 = 2015-07-01
393 Krasenkow, Michal FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2610 0 2015-07-01
394 Demuth, Adrien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 0 2015-07-01
395 So, Wesley FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2778 = 2015-07-01
396 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 = 2015-07-01
397 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 0 2015-07-01
398 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 = 2015-07-01
399 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 0 2015-07-01
400 Biolek, Richard CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2461 1 2015-06-01
401 Rausis, Igors CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2590 = 2015-06-01
402 Kraus, Tomas CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2402 1 2015-06-01
403 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2542 = 2015-06-01
404 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2514 1 2015-06-01
405 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2513 1 2015-06-01
406 Petr, Martin CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2516 1 2015-06-01
407 Hracek, Zbynek CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2617 = 2015-06-01
408 Stocek, Jiri CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2559 = 2015-06-01
409 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2014/2015 r2-3 [various] 2458 1 2015-05-01
410 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2014/2015 r2-3 [various] 2455 1 2015-05-01
411 Soukup, Jiri CZE 1. liga zapad 2014/2015 r5-6 [various] 2366 1 2015-05-01
412 Neuman, Petr CZE 1. liga zapad 2014/2015 r7-8 [various] 2470 1 2015-05-01
413 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2697 = 2015-05-01
414 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2539 1 2015-05-01
415 Bures, Jaroslav CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2395 1 2015-04-01
416 Kryvoruchko, Yuriy CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2706 = 2015-04-01
417 Danin, Alexandr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2564 1 2015-04-01
418 Jurcik, Marian CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2466 1 2015-04-01
419 Bobras, Piotr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2530 1 2015-04-01
420 Jakubiec, Artur CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2528 = 2015-04-01
421 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2609 1 2015-04-01
422 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2635 = 2015-04-01
423 Luch, Michal CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2413 1 2015-04-01
424 Damaso, Rui ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2451 1 2015-04-01
425 Parligras, Mircea-Emilian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2583 1 2015-04-01
426 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 1 2015-04-01
427 Najer, Evgeniy ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2634 = 2015-04-01
428 Korobov, Anton ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2687 = 2015-04-01
429 Bartel, Mateusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2631 0 2015-04-01
430 Potkin, Vladimir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 1 2015-04-01
431 Kempinski, Robert ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2625 1 2015-04-01
432 Nepomniachtchi, Ian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2714 1 2015-04-01
433 Sjugirov, Sanan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2678 = 2015-04-01
434 Cheparinov, Ivan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2681 = 2015-04-01
435 Bergsson, Stefan ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2336 1 2015-04-01
436 Nguyen, Thai Dai Van ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2338 1 2015-04-01
437 Gunnarsson, Jon Viktor ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2443 = 2015-04-01
438 Kristjansson, Stefan ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2482 1 2015-04-01
439 Jussupow, Artur ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2573 1 2015-04-01
440 Mamedyarov, Shakhriyar ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2756 = 2015-04-01
441 Fier, Alexandr ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2601 0 2015-04-01
442 Esserman, Marc ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2426 1 2015-04-01
443 Danielsen, Henrik ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2514 0 2015-04-01
444 Henrichs, Thomas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2472 = 2015-03-01
445 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2646 1 2015-03-01
446 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2613 = 2015-02-01
447 Haast, Anne NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2352 1 2015-02-01
448 Shankland, Samuel L NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2652 = 2015-02-01
449 Dale, Ari NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2329 1 2015-02-01
450 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2675 = 2015-02-01
451 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 1 2015-02-01
452 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2615 1 2015-02-01
453 Michiels, Bart NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2563 1 2015-02-01
454 Salem, A.r. Saleh NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2603 1 2015-02-01
455 Potkin, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2608 = 2015-02-01
456 Gunina, Valentina NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2538 = 2015-02-01
457 Sevian, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2511 = 2015-02-01
458 Klein, David NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2517 1 2015-02-01
459 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2621 = 2015-01-01
460 Li, Shilong CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2495 1 2015-01-01
461 Yu, Yangyi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2705 = 2015-01-01
462 Mu, Ke CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2413 1 2015-01-01
463 Grachev, Boris CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 = 2014-11-01
464 Armanda, Ivica CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2356 1 2014-11-01
465 Stevic, Hrvoje CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2616 1 2014-11-01
466 Erdos, Viktor CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2621 = 2014-11-01
467 Almasi, Zoltan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2695 1 2014-11-01
468 Fedorchuk, Sergey A. CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 1 2014-11-01
469 Bozinovic, Bogdan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2318 1 2014-11-01
470 Malakhov, Vladimir CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2699 0 2014-11-01
471 Saric, Ivan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2678 = 2014-11-01
472 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2747 = 2014-11-01
473 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2504 1 2014-11-01
474 Klekowski, Maciej POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2411 0 2014-10-01
475 Kempinski, Robert POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2615 = 2014-10-01
476 Maksimenko, Andrei POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2497 1 2014-10-01
477 Broekmeulen, Jasper ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2425 1 2014-10-01
478 Varga, Zoltan ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2459 1 2014-10-01
479 Hermansson, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2455 1 2014-10-01
480 Topalov, Veselin ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2784 0 2014-10-01
481 Durarbayli, Vasif ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2614 0 2014-10-01
482 Van Kampen, Robin ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2637 1 2014-10-01
483 Morozevich, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2731 1 2014-10-01
484 Elarbi, Abobker NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2316 1 2014-09-01
485 Ali, Sebbar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2387 1 2014-09-01
486 Ghaem Maghami, Ehsan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2594 1 2014-09-01
487 Ivanisevic, Ivan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2613 = 2014-09-01
488 Grandelius, Nils NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2571 = 2014-09-01
489 Urkedal, Frode NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2500 1 2014-09-01
490 Grischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2795 1 2014-09-01
491 Lupulescu, Constantin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2625 = 2014-09-01
492 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2768 = 2014-09-01
493 Zhigalko, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2678 = 2014-09-01
494 Aronian, Levon NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2805 0 2014-09-01
495 Sokolov, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2650 = 2014-07-01
496 Kveinys, Aloyzas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2547 = 2014-07-01
497 Rozentalis, Eduardas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2618 1 2014-07-01
498 Swiercz, Dariusz FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2608 = 2014-07-01
499 Schlosser, Philipp FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2586 1 2014-07-01
500 Istratescu, Andrei FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2667 = 2014-07-01
501 Jakovenko, Dmitry FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2730 = 2014-07-01
502 Ipatov, Alexander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2613 1 2014-07-01
503 Riazantsev, Alexander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2692 = 2014-07-01
504 Fier, Alexandr FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2575 = 2014-07-01
505 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
506 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
507 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 = 2014-07-01
508 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
509 Olsar, Jaroslav CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2306 1 2014-06-01
510 Hausner, Ivan CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2370 1 2014-06-01
511 Kislinsky, Alexey CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2483 1 2014-06-01
512 Simacek, Pavel CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2469 1 2014-06-01
513 Oral, Tomas CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2515 1 2014-06-01
514 Hracek, Zbynek CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2633 = 2014-06-01
515 Petr, Martin CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2529 1 2014-06-01
516 Rausis, Igors CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2578 1 2014-06-01
517 Babula, Vlastimil CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2553 = 2014-06-01
518 Pakleza, Zbigniew POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2484 = 2014-06-01
519 Krasenkow, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2635 1 2014-06-01
520 Czarnota, Pawel POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2526 1 2014-06-01
521 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2480 1 2014-05-01
522 Petr, Martin CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2534 = 2014-05-01
523 Neuman, Petr CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2499 1 2014-05-01
524 Konopka, Michal CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2416 1 2014-05-01
525 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2427 1 2014-05-01
526 Matlakov, Maxim CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2700 = 2014-04-01
527 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2627 = 2014-04-01
528 Mista, Alexander CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 = 2014-04-01
529 Miton, Kamil CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2597 = 2014-04-01
530 Biolek, Richard CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2404 0 2014-04-01
531 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2616 1 2014-04-01
532 Jurcik, Marian CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2481 1 2014-04-01
533 Michalik, Peter CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2576 1 2014-04-01
534 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2545 = 2014-04-01
535 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2731 = 2014-04-01
536 Carlsson, Pontus CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2499 1 2014-04-01
537 Simonian, Tigran ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2425 1 2014-04-01
538 Duda, Jan-Krzysztof ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2563 1 2014-04-01
539 Ipatov, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2614 = 2014-04-01
540 Melkumyan, Hrant ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2613 = 2014-04-01
541 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 0 2014-04-01
542 Dzagnidze, Nana ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2546 1 2014-04-01
543 Andriasian, Zaven ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2600 1 2014-04-01
544 Shomoev, Anton ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2581 1 2014-04-01
545 Fedoseev, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2641 = 2014-04-01
546 Perunovic, Milos ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2617 1 2014-04-01
547 Motylev, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2656 = 2014-04-01
548 Hommerson, Paul ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2302 1 2014-03-01
549 Zhukova, Natalia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2449 1 2014-03-01
550 Libiszewski, Fabien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2533 1 2014-03-01
551 Mareco, Sandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 0 2014-03-01
552 Rahman, Ziaur ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2499 1 2014-03-01
553 Rodshtein, Maxim ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2682 = 2014-03-01
554 Fier, Alexandr ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2572 = 2014-03-01
555 Maze, Sebastien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2536 = 2014-03-01
556 Gopal, G.n. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2550 = 2014-03-01
557 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2525 1 2014-03-01
558 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2569 = 2014-01-01
559 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2740 0 2014-01-01
560 Steingrimsson, Hedinn POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2543 = 2013-12-01
561 Caruana, Fabiano POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2782 = 2013-12-01
562 Solak, Dragan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2618 1 2013-12-01
563 Bacrot, Etienne POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2749 = 2013-12-01
564 Mamedyarov, Shakhriyar POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2757 = 2013-12-01
565 Giri, Anish POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2732 0 2013-12-01
566 Lupulescu, Constantin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2630 = 2013-12-01
567 Zhigalko, Sergei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2694 = 2013-12-01
568 Jobava, Baadur POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2695 1 2013-12-01
569 Bezold, Michael GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2524 = 2013-11-01
570 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2709 = 2013-11-01
571 Agopov, Mikael GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2434 1 2013-11-01
572 Sumets, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2598 0 2013-11-01
573 Jobava, Baadur GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2694 1 2013-11-01
574 Grischuk, Alexander GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2786 0 2013-11-01
575 Swinkels, Robin GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2536 1 2013-11-01
576 Caruana, Fabiano GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2779 1 2013-11-01
577 Zhigalko, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2615 = 2013-11-01
578 Mareco, Sandro NOR World Cup [Tromso] 2561 1 2013-10-01
579 Mareco, Sandro NOR World Cup [Tromso] 2561 = 2013-10-01
580 Hammer, Jon Ludvig NOR World Cup [Tromso] 2605 = 2013-10-01
581 Hammer, Jon Ludvig NOR World Cup [Tromso] 2605 = 2013-10-01
582 Duda, Jan-Krzysztof POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2534 1 2013-10-01
583 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2678 0 2013-10-01
584 Mista, Aleksander POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2576 1 2013-10-01
585 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2574 0 2013-10-01
586 Nisipeanu, Liviu-Dieter ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2665 0 2013-10-01
587 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2568 1 2013-10-01
588 Bruzon Batista, Lazaro ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2699 = 2013-10-01
589 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2757 = 2013-10-01
590 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2723 = 2013-10-01
591 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2671 = 2013-10-01
592 Lagopatis, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2315 1 2013-08-01
593 Papadopoulos, Ioannis K. GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2415 1 2013-08-01
594 Mendrinos, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2315 1 2013-08-01
595 Antic, Dejan GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2470 1 2013-08-01
596 Zysk, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2424 1 2013-08-01
597 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 0 2013-08-01
598 Kempinski, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2569 = 2013-08-01
599 Rausis, Igors CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2518 1 2013-07-01
600 Cvek, Robert CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2540 1 2013-07-01
601 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2525 1 2013-07-01
602 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2591 = 2013-07-01
603 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2537 1 2013-07-01
604 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2455 = 2013-07-01
605 Krejci, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2505 1 2013-07-01
606 Kislinsky, Alexej CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2574 1 2013-07-01
607 Polak, Tomas CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2502 1 2013-07-01
608 Postny, Evgeny FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2637 = 2013-07-01
609 Swiercz, Dariusz FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2631 1 2013-07-01
610 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2718 0 2013-07-01
611 Apicella, Manuel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2532 1 2013-07-01
612 Istratescu, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2651 = 2013-07-01
613 Sanikidze, Tornike FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2549 = 2013-07-01
614 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
615 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
616 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
617 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
618 Kryvoruchko, Yuriy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2679 = 2013-06-01
619 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2647 1 2013-06-01
620 Rasik, Vitezslav CZE Extraliga 2012/13 [various] 2516 1 2013-06-01
621 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 = 2013-06-01
622 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga 2012/13 [various] 2611 1 2013-06-01
623 Babula, Vlastimil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2585 = 2013-06-01
624 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2618 = 2013-06-01
625 Michalik, Peter CZE Extraliga 2012/13 [various] 2508 1 2013-06-01
626 Zvara, Petr CZE Extraliga 2012/13 [various] 2419 1 2013-06-01
627 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2012/13 [various] 2544 1 2013-06-01
628 Shirov, Alexej CZE Extraliga 2012/13 [various] 2716 = 2013-06-01
629 Muzychuk, Mariya POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2483 = 2013-06-01
630 Duda, Jan-Krzysztof POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2506 = 2013-06-01
631 Matinian, Nikita POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2491 1 2013-06-01
632 Oleksienko, Mikhailo POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2565 = 2013-06-01
633 Shomoev, Anton POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2561 1 2013-06-01
634 Hovhannisyan, Robert POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2607 1 2013-06-01
635 Dubov, Daniil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2622 = 2013-06-01
636 Stevic, Hrvoje POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2637 1 2013-06-01
637 Beliavsky, Alexander G POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 = 2013-06-01
638 Lysyj, Igor POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2641 = 2013-06-01
639 Romanov, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2640 0 2013-06-01
640 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
641 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
642 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
643 Zherebukh, Yaroslaw GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2628 0 2013-05-01
644 Shirov, Alexei GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2718 = 2013-05-01
645 Parligras, Mircea GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2633 1 2013-05-01
646 Firman, Nazar GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2531 1 2013-05-01
647 Stellwagen, Daniel GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2622 = 2013-05-01
648 Rustemov, Alexander GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2544 = 2013-05-01
649 Vokac, Marek CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2471 = 2013-05-01
650 Sodoma, Jan CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2380 1 2013-05-01
651 Hrabusa, Matej CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2330 1 2013-05-01
652 Jirovsky, Milos CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2453 = 2013-05-01
653 Bird, Andrew ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2310 1 2013-03-01
654 Houska, Jovanka ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2416 1 2013-03-01
655 Al-Sayed, Mohammed ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2507 = 2013-03-01
656 Harika, Dronavalli ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2514 1 2013-03-01
657 Ibarra Jerez, Jose Carlos ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2538 1 2013-03-01
658 Jones, Gawain C B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2632 = 2013-03-01
659 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2606 = 2013-03-01
660 Sandipan, Chanda ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2590 = 2013-03-01
661 Yu, Yangyi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2688 1 2013-03-01
662 Short, Nigel D ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2690 = 2013-03-01
663 Marentini, Marcel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2310 1 2013-03-01
664 Mammadova, Gulnar ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 = 2013-03-01
665 Olafsson, Fridrik ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2416 = 2013-03-01
666 Ris, Robert ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2407 1 2013-03-01
667 Tan, Zhongyi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2466 = 2013-03-01
668 Andersen, Mads ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2462 1 2013-03-01
669 Grandelius, Nils ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2566 = 2013-03-01
670 Williams, Simon K ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2498 1 2013-03-01
671 Amin, Bassem ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2631 0 2013-03-01
672 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2509 1 2013-03-01
673 Grachev, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2672 = 2012-11-01
674 Lalic, Bogdan CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2475 = 2012-11-01
675 Movsesian, Sergei CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2705 = 2012-11-01
676 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2498 1 2012-11-01
677 Avrukh, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2596 = 2012-11-01
678 Balogh, Csaba CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2668 = 2012-11-01
679 Sax, Gyula CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2451 = 2012-11-01
680 Fedorchuk, Sergey A. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2646 = 2012-11-01
681 Naiditsch, Arkadij CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2712 = 2012-11-01
682 Bok, Benjamin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2530 = 2012-11-01
683 Nepomniachtchi, Ian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 = 2012-11-01
684 Mitkov, Marjan ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2331 1 2012-11-01
685 Rodshtein, Maxim ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2616 0 2012-11-01
686 Mamedyarov, Shakhriyar ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2748 = 2012-11-01
687 Boruchovsky, Avital ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2435 1 2012-11-01
688 Shirov, Alexei ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 = 2012-11-01
689 Amdouni, Zoubaier TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2305 1 2012-10-01
690 Ipatov, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2577 = 2012-10-01
691 Dzhumaev, Marat TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2499 = 2012-10-01
692 Hansen, Torbjorn Ringdal TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2469 1 2012-10-01
693 Kamsky, Gata TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2746 = 2012-10-01
694 Salgado Lopez, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 1 2012-10-01
695 Dizdarevic, Emir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2499 1 2012-10-01
696 Iordachescu, Viorel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2645 1 2012-10-01
697 Kindermann, Stefan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2498 1 2012-10-01
698 Socko, Bartosz TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2635 1 2012-10-01
699 Jones, Gawain C B TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2653 1 2012-10-01
700 Kryvoruchko, Yuriy POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2686 1 2012-10-01
701 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2511 1 2012-10-01
702 Nurkiewicz, Maciej POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2391 1 2012-10-01
703 Sarandos, Vasilios GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2306 1 2012-08-01
704 Sedlak, Nikola GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2556 = 2012-08-01
705 Kalesis, Nikolaos GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2473 1 2012-08-01
706 Brunello, Sabino GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2592 1 2012-08-01
707 Kempinski, Robert GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2606 1 2012-08-01
708 Svetushkin, Dmitry GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2597 1 2012-08-01
709 Kamsky, Gata GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2741 = 2012-08-01
710 Macieja, Bartlomiej POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2614 = 2012-07-01
711 Bartel, Mateusz POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2677 = 2012-07-01
712 Shkapenko, Pavel POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2395 1 2012-07-01
713 Sikorova, Olga CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2306 1 2012-07-01
714 Lechtynsky, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2382 1 2012-07-01
715 Rasik, Vitezslav CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2495 1 2012-07-01
716 Kislinsky, Alexej CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2532 = 2012-07-01
717 Cvek, Robert CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2563 = 2012-07-01
718 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2563 = 2012-07-01
719 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2513 1 2012-07-01
720 Konopka, Michal CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2452 1 2012-07-01
721 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2476 = 2012-07-01
722 Giri, Anish FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2693 0 2012-07-01
723 Meier, Georg FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2637 1 2012-07-01
724 Le, Quang Liem FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2703 0 2012-07-01
725 Kulaots, Kaido FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2574 = 2012-07-01
726 Buhmann, Rainer FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2567 = 2012-07-01
727 So, Wesley FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2653 = 2012-07-01
728 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 0 2012-07-01
729 Terrieux, Kevin FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2372 1 2012-07-01
730 Sanchez, Joseph FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2531 1 2012-07-01
731 Iordachescu, Viorel FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2614 0 2012-07-01
732 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 = 2012-07-01
733 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 0 2012-07-01
734 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 0 2012-07-01
735 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 = 2012-07-01
736 Markowski, Tomasz GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2607 1 2012-05-01
737 Bromberger, Stefan GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2511 1 2012-05-01
738 Machelett, Heiko GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2421 0 2012-05-01
739 Votava, Jan GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2538 1 2012-05-01
740 Meijers, Viesturs GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2471 = 2012-05-01
741 Votava, Jan CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2538 = 2012-05-01
742 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2466 1 2012-05-01
743 Romanov, Evgeny CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2639 = 2012-05-01
744 Svoboda, Vaclav CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2321 1 2012-05-01
745 Havlikova, Kristyna CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2305 1 2012-05-01
746 Kanovsky, David CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2462 1 2012-05-01
747 Krejci, Jan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2489 1 2012-05-01
748 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2637 1 2012-05-01
749 Polak, Tomas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2543 1 2012-05-01
750 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2592 1 2012-05-01
751 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2715 = 2012-05-01
752 Pacher, Milan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2403 1 2012-05-01
753 Jaracz, Pavel CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2558 = 2012-05-01
754 Mista, Alexander CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2561 = 2012-05-01
755 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2648 1 2012-05-01
756 Goodger, Martyn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2300 1 2012-05-01
757 Gislason, Gudmundur ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2346 1 2012-05-01
758 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2460 1 2012-05-01
759 Avrukh, Boris ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2591 1 2012-05-01
760 Sokolov, Ivan ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2653 0 2012-05-01
761 Stefansson, Hannes ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2531 = 2012-05-01
762 Akshayraj, Kore ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2422 1 2012-05-01
763 Hess, Robert L ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2635 1 2012-05-01
764 Cheparinov, Ivan ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2664 = 2012-05-01
765 Kovalev, Vladislav BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2477 = 2012-05-01
766 Stojanovic, Dalibor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2471 = 2012-05-01
767 Arsovic, Zoran BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2435 0 2012-05-01
768 Balla, Tamas-Kristof BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2369 = 2012-05-01
769 Froewis, Georg BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2407 = 2012-05-01
770 Braun, Christian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2372 1 2012-05-01
771 Jianu, Vlad-Cristian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2497 1 2012-05-01
772 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 = 2012-05-01
773 Maiorov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2552 1 2012-05-01
774 Mista, Aleksander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2587 1 2012-05-01
775 McHedlishvili, Mikheil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 = 2012-05-01
776 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 = 2012-03-01
777 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 = 2012-03-01
778 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 0 2012-03-01
779 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 0 2012-03-01
780 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 0 2012-03-01
781 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
782 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 0 2012-03-01
783 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2692 = 2012-03-01
784 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 = 2012-03-01
785 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2766 0 2012-03-01
786 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 1 2012-03-01
787 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 = 2012-03-01
788 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2714 = 2012-03-01
789 Lie, Kjetil A GRE European Team Championship [Porto Carras] 2560 1 2012-01-01
790 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 0 2012-01-01
791 Miezis, Normunds GRE European Team Championship [Porto Carras] 2547 0 2012-01-01
792 Bologan, Viktor GRE European Team Championship [Porto Carras] 2665 = 2012-01-01
793 Adams, Michael GRE European Team Championship [Porto Carras] 2734 0 2012-01-01
794 Rodshtein, Maxim GRE European Team Championship [Porto Carras] 2645 1 2012-01-01
795 Ivanisevic, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2636 = 2012-01-01
796 Giri, Anish GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
797 Kabanov, Nikolai RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2520 1 2011-11-01
798 Kabanov, Nikolai RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2520 1 2011-11-01
799 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
800 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 1 2011-11-01
801 Moiseenko, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2715 = 2011-11-01
802 Moiseenko, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2715 = 2011-11-01
803 Zherebukh, Yaroslav RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2590 1 2011-11-01
804 Zherebukh, Yaroslav RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2590 1 2011-11-01
805 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
806 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
807 Antoniewski, Rafal CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2585 1 2011-11-01
808 Martinovic, Sasa CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2513 1 2011-11-01
809 Erdos, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2608 = 2011-11-01
810 Fedorchuk, Sergey A CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2635 = 2011-11-01
811 Bologan, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2657 = 2011-11-01
812 Naiditsch, Arkadij CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2707 = 2011-11-01
813 Ramesa, Davor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2314 1 2011-11-01
814 Movsesian, Sergei CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2715 = 2011-11-01
815 Grachev, Boris CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2682 = 2011-11-01
816 Koliopoulos, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2322 1 2011-09-01
817 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 = 2011-09-01
818 Mouroutis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2322 1 2011-09-01
819 Kritz, Leonid GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2615 = 2011-09-01
820 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 1 2011-09-01
821 Ivanchuk, Vassily GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2768 1 2011-09-01
822 Bologan, Viktor GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2678 0 2011-09-01
823 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
824 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
825 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
826 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
827 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
828 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
829 Wojtaszek, Radoslaw POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2721 = 2011-07-01
830 Markowski, Tomasz POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2616 = 2011-07-01
831 Hracek, Zbynek POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2629 1 2011-07-01
832 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
833 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
834 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
835 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
836 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
837 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
838 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
839 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 0 2011-07-01
840 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 0 2011-07-01
841 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
842 Renet, Olivier FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2497 1 2011-07-01
843 Cornette, Matthieu FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2562 1 2011-07-01
844 Sanikidze, Tornike FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2524 1 2011-07-01
845 Aguettaz, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2417 = 2011-07-01
846 Bauer, Christian FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2638 1 2011-07-01
847 Moiseenko, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 1 2011-07-01
848 Peralta, Fernando FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2608 = 2011-07-01
849 Istratescu, Andrei FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2623 = 2011-07-01
850 Nisipeanu, Liviu-Dieter FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2662 = 2011-07-01
851 Vachier-Lagrave, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2731 = 2011-07-01
852 Riazantsev, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 = 2011-07-01
853 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
854 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
855 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
856 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 1 2011-07-01
857 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
858 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
859 Machelett, Heiko GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2431 1 2011-05-01
860 Fedorovsky, Michael GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2411 = 2011-05-01
861 Graf, Alexander GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2606 1 2011-05-01
862 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2721 = 2011-05-01
863 Kanovsky, David CZE Extraliga CR 2011 [various] 2497 = 2011-05-01
864 Miton, Kamil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2616 = 2011-05-01
865 Polak, Tomas CZE Extraliga CR 2011 [various] 2532 1 2011-05-01
866 Yemelin, Vasily Vladimirov CZE Extraliga CR 2011 [various] 2572 0 2011-05-01
867 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2536 1 2011-05-01
868 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga CR 2011 [various] 2522 = 2011-05-01
869 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2601 1 2011-05-01
870 Mista, Alexander CZE Extraliga CR 2011 [various] 2565 = 2011-05-01
871 Moskalenko, Viktor ESP Campionat de Catalunya Equips Divisio Honor [Catalunya] 2564 1 2011-05-01
872 Felgaer, Ruben ESP Campionat de Catalunya Equips Divisio Honor [Catalunya] 2585 1 2011-05-01
873 Colin, Vincent FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2427 = 2011-05-01
874 Ftacnik, Lubomir FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2578 = 2011-05-01
875 Manolache, Marius FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2546 1 2011-05-01
876 Bellaiche, Anthony FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2472 = 2011-05-01
877 Ivanisevic, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2617 = 2011-05-01
878 Popov, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2613 1 2011-05-01
879 Gharamian, Tigran FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2650 0 2011-05-01
880 Manea, Alexandru FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2392 1 2011-05-01
881 Saric, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 0 2011-05-01
882 Jones, Gawain C B FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2578 0 2011-05-01
883 Morozevich, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2700 0 2011-03-01
884 Caruana, Fabiano ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2709 1 2011-03-01
885 Vallejo Pons, Francisco ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2698 0 2011-03-01
886 Onischuk, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2683 = 2011-03-01
887 Movsesian, Sergei ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2721 = 2011-03-01
888 Godena, Michele ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2549 1 2011-03-01
889 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2764 1 2011-03-01
890 Gashimov, Vugar ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2733 0 2011-03-01
891 Short, Nigel D ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2680 1 2011-03-01
892 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2726 1 2011-03-01
893 Le, Quang Liem NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 = 2011-03-01
894 Sargissian, Gabriel NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2667 = 2011-03-01
895 Hammer, Jon Ludvig NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2647 = 2011-03-01
896 Efimenko, Zahar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2701 0 2011-03-01
897 Ganguly, Surya Shekhar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2651 1 2011-03-01
898 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2673 0 2011-03-01
899 Fressinet, Laurent NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2707 = 2011-03-01
900 Spoelman, Wouter NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2547 1 2011-03-01
901 Li, Chao B NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2649 1 2011-03-01
902 Tkachiev, Vladislav NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2636 1 2011-03-01
903 Nijboer, Friso NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2584 1 2011-03-01
904 McShane, Luke J NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 = 2011-03-01
905 Bruzon Batista, Lazaro ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2653 = 2010-11-01
906 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
907 Gashimov, Vugar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2719 0 2010-11-01
908 Alsina Leal, Daniel ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2546 1 2010-11-01
909 Nakamura, Hikaru ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2729 0 2010-11-01
910 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 = 2010-11-01
911 Wojtaszek, Radoslaw POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2711 0 2010-11-01
912 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 = 2010-11-01
913 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 1 2010-11-01
914 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 = 2010-11-01
915 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
916 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 1 2010-11-01
917 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 = 2010-11-01
918 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2635 = 2010-11-01
919 Ghaem, Maghami Ehsan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2594 1 2010-11-01
920 Leko, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 1 2010-11-01
921 Matamoros, Franco Carlos S RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2542 = 2010-11-01
922 Leon Hoyos, Manuel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2579 1 2010-11-01
923 Kramnik, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2010-11-01
924 Sasikiran, Krishnan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2681 0 2010-11-01
925 Zhao, Zong-Yuan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2583 = 2010-11-01
926 Bluvshtein, Mark RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2583 1 2010-11-01
927 Aronian, Levon RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2783 0 2010-11-01
928 Adams, Michael RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2010-11-01
929 Ivanov, Mikhail M ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2438 1 2010-11-01
930 Steingrimsson, Hedinn ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2550 = 2010-11-01
931 Kryvoruchko, Yuriy ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2635 1 2010-11-01
932 Thorgeirsson, Sverrir ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2322 1 2010-11-01
933 Pappas, Mihail GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2331 1 2010-09-01
934 Kapnisis, Spyridon GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2514 1 2010-09-01
935 Nikolaidis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2493 0 2010-09-01
936 Kempinski, Robert GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2612 = 2010-09-01
937 Sjugirov, Sanan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2610 = 2010-09-01
938 Nielsen, Peter Heine GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2700 = 2010-09-01
939 Naiditsch, Arkadij GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2684 = 2010-09-01
940 Sobek, Jaroslav CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2318 1 2010-07-01
941 Zpevak, Pavel CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2401 1 2010-07-01
942 Velicka, Petr CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2479 1 2010-07-01
943 Kanovsky, David CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2489 1 2010-07-01
944 Orsag, Milan CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2419 1 2010-07-01
945 Simacek, Pavel CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2518 1 2010-07-01
946 Rasik, Vitezslav CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2480 1 2010-07-01
947 Hracek, Zbynek CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2632 1 2010-07-01
948 Polak, Tomas CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2525 = 2010-07-01
949 Vitiugov, Nikita CZE Extraliga CR [various] 2694 1 2010-05-01
950 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga CR [various] 2546 1 2010-05-01
951 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2622 1 2010-05-01
952 Mista, Alexander CZE Extraliga CR [various] 2563 1 2010-05-01
953 Zvara, Petr CZE Extraliga CR [various] 2419 1 2010-05-01
954 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR [various] 2563 = 2010-05-01
955 Jakubiec, Artur CZE Extraliga CR [various] 2526 1 2010-05-01
956 Polak, Tomas CZE Extraliga CR [various] 2500 0 2010-05-01
957 Krejci, Jan CZE Extraliga CR [various] 2458 1 2010-05-01
958 Petr, Martin CZE Extraliga CR [various] 2495 1 2010-05-01
959 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2718 = 2010-05-01
960 Cuartas, Jaime Alexander ESP Catalunya Dequips Divisio Honor [Catalunya] 2548 1 2010-05-01
961 Alsina Leal, Daniel ESP Catalunya Dequips Divisio Honor [Catalunya] 2551 0 2010-05-01
962 Durarbeyli, Vasif CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2476 1 2010-05-01
963 Nevednichy, Vladislav CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2572 1 2010-05-01
964 Pelletier, Yannick CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2611 0 2010-05-01
965 Sedlak, Nikola CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2570 = 2010-05-01
966 Grigoriants, Sergey CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2562 = 2010-05-01
967 Nikolov, Momchil CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2550 1 2010-05-01
968 Szabo, Gergely-Andras-Gyula CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2525 1 2010-05-01
969 Mamedov, Nidjat CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2623 = 2010-05-01
970 Balogh, Csaba CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2622 = 2010-05-01
971 Ragger, Markus CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2572 1 2010-05-01
972 Zvjaginsev, Vadim CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2643 = 2010-05-01
973 Gunnarsson, Jon Viktor   2462 1 2010-01-01
974 Shirov, Alexei   2730 = 2010-01-01
975 Beliavsky, Alexander G   2656 1 2010-01-01
976 Almasi, Zoltan   2685 0 2010-01-01
977 Smeets, Jan   2642 1 2010-01-01
978 Topalov, Veselin   2813 = 2010-01-01
979 Eljanov, Pavel   2717 0 2010-01-01
980 Bacrot, Etienne   2709 = 2010-01-01
981 Socko, Bartosz   2637 1 2010-01-01
982 Laylo, Darwin   2552 1 2010-01-01
983 Laylo, Darwin   2552 0 2010-01-01
984 Shabalov, Alexander   2606 = 2010-01-01
985 Shabalov, Alexander   2606 = 2010-01-01
986 Karjakin, Sergey   2723 1 2010-01-01
987 Karjakin, Sergey   2723 0 2010-01-01
988 Eljanov, Pavel   2717 = 2009-11-01
989 Malakhov, Vladimir   2715 1 2009-11-01
990 Grachev, Boris   2684 1 2009-11-01
991 Bologan, Viktor   2688 = 2009-11-01
992 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
993 Balogh, Csaba   2620 = 2009-11-01
994 Fedorchuk, Sergey A   2643 = 2009-11-01
995 Zufic, Miroslav   2461 1 2009-11-01
996 Naiditsch, Arkadij   2685 1 2009-11-01
997 Papaioannou, Ioannis   2624 = 2009-09-01
998 Arnaudov, G Petar   2443 1 2009-09-01
999 Rozentalis, Eduardas   2588 1 2009-09-01
1000 Braun, Arik   2529 1 2009-09-01
1001 Moradiabadi, Elshan   2542 1 2009-09-01
1002 Gelashvili, Tamaz   2605 = 2009-09-01
1003 Postny, Evgeny   2647 = 2009-09-01
1004 Shavtvaladze, Nikoloz   2452 = 2009-09-01
1005 Nevednichy, Vladislav   2570 = 2009-09-01
1006 Meijers, Viesturs   2514 1 2009-07-01
1007 Prusikin, Michael   2538 1 2009-07-01
1008 Spiess, Gunter   2399 1 2009-07-01
1009 Rasik, Vitezslav   2445 1 2009-07-01
1010 Azarov, Sergei   2612 1 2009-07-01
1011 Jakubiec, Artur   2528 = 2009-07-01
1012 Murdzia, Piotr   2479 1 2009-07-01
1013 Cerveny, Petr   2342 1 2009-07-01
1014 Neuman, Petr   2455 1 2009-07-01
1015 Kempinski, Robert   2595 = 2009-07-01
1016 Cernousek, Lukas   2435 1 2009-07-01
1017 Polak, Tomas   2553 1 2009-07-01
1018 Babula, Vlastimil   2608 1 2009-07-01
1019 Zilka, Stepan   2471 = 2009-07-01
1020 Laznicka, Viktor   2591 0 2009-07-01
1021 Bartel, Mateusz   2601 1 2009-07-01
1022 Jakovenko, Dmitry   2753 0 2009-07-01
1023 Magem Badals, Jordi   2531 1 2009-07-01
1024 David, Alberto   2587 1 2009-07-01
1025 Motylev, Alexander   2676 1 2009-04-01
1026 Kasimdzhanov, Rustam   2687 = 2009-04-01
1027 Efimenko, Zahar   2688 1 2009-04-01
1028 Caruana, Fabiano   2646 0 2009-04-01
1029 Werle, Jan   2607 = 2009-04-01
1030 Vallejo Pons, Francisco   2702 1 2009-04-01
1031 L`ami, Erwin   2603 0 2009-04-01
1032 Hou, Yifan   2571 = 2009-04-01
1033 Sasikiran, Krishnan   2711 1 2009-04-01
1034 Reinderman, Dimitri   2549 = 2009-04-01
1035 Short, Nigel D   2663 0 2009-04-01
1036 Volokitin, Andrei   2671 0 2009-04-01
1037 Mecking, Henrique   2567 = 2009-04-01
1038 Jakovljevic, Vlado   2420 1 2009-04-01
1039 Ragger, Markus   2540 0 2009-04-01
1040 Chibukhchian, Artur   2444 1 2009-04-01
1041 Jovanic, Ognjen   2527 1 2009-04-01
1042 Grigoriants, Sergey   2565 1 2009-04-01
1043 Nanu, Ciprian-Costica   2506 1 2009-04-01
1044 Meier, Georg   2608 = 2009-04-01
1045 Sokolov, Ivan   2657 = 2009-04-01
1046 Grachev, Boris   2655 = 2009-04-01
1047 Malakhov, Vladimir   2692 = 2009-04-01
1048 Cheparinov, Ivan   2679 1 2009-04-01
1049 Zhao, Zong-Yuan   2567 = 2009-01-01
1050 Kveinys, Aloyzas   2534 1 2009-01-01
1051 Leko, Peter   2747 0 2009-01-01
1052 Cuartas, Jaime Alexander   2489 = 2009-01-01
1053 Velasco, Santiago   2287 1 2009-01-01
1054 Hernandez Guerrero, Gilberto   2549 1 2009-01-01
1055 Carlsen, Magnus   2786 0 2009-01-01
1056 Villamayor, Buenaventura   2468 1 2009-01-01
1057 Sasikiran, Krishnan   2694 = 2009-01-01
1058 Gonzalez, Bernal   2432 1 2009-01-01
1059 Ivanchuk, Vassily   2781 = 2008-10-01
1060 Aronian, Levon   2737 0 2008-10-01
1061 Karjakin, Sergey   2727 = 2008-10-01
1062 Al-Modiahki, Mohamad   2556 0 2008-10-01
1063 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
1064 Gashimov, Vugar   2717 0 2008-10-01
1065 Svidler, Peter   2738 = 2008-10-01
1066 Cheparinov, Ivan   2687 = 2008-10-01
1067 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
1068 Radjabov, Teimour   2744 0 2008-10-01
1069 Grischuk, Alexander   2728 = 2008-10-01
1070 Wang, Yue   2704 = 2008-10-01
1071 Kamsky, Gata   2723 0 2008-10-01
1072 Tazbir, Marcin   2444 0 2008-10-01
1073 Wojtaszek, Radoslaw   2593 = 2008-10-01
1074 Kveinys, Aloyzas   2527 1 2008-10-01
1075 Fedorchuk, Sergey A.   2624 = 2008-10-01
1076 Gritsak, Orest   2522 = 2008-10-01
1077 Krasenkow, Michal   2639 1 2008-10-01
1078 Koziak, Vitali   2489 1 2008-10-01
1079 Kovalev, Andrei   2549 = 2008-10-01
1080 Volokitin, Andrei   2671 = 2008-10-01
1081 Kasimdzhanov, Rustam   2690 = 2008-07-01
1082 Ivanchuk, Vassily   2787 = 2008-07-01
1083 Stellwagen, Daniel   2639 = 2008-07-01
1084 Najer, Evgeniy   2635 0 2008-07-01
1085 Kraemer, Martin   2436 = 2008-07-01
1086 Postny, Evgeny   2599 = 2008-07-01
1087 Landa, Konstantin   2678 1 2008-07-01
1088 Sargissian, Gabriel   2673 0 2008-07-01
1089 Maksimenko, Andrei   2505 = 2008-07-01
1090 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2668 = 2008-07-01
1091 Babula, Vlastimil   2596 0 2008-07-01
1092 Zurek, Milan   2388 1 2008-07-01
1093 Laznicka, Viktor   2610 = 2008-07-01
1094 Gross, David   2389 1 2008-07-01
1095 Neuman, Petr   2415 = 2008-07-01
1096 Ftacnik, Lubomir   2553 0 2008-07-01
1097 Hracek, Zbynek   2598 = 2008-07-01
1098 Mista, Alexander   2543 0 2008-07-01
1099 Jakubiec, Artur   2524 1 2008-07-01
1100 Avrukh, Boris   2632 0 2008-07-01
1101 Sveshnikov, Evgeny   2496 = 2008-07-01
1102 Potkin, Vladimir   2617 0 2008-07-01
1103 Volkov, Sergey   2633 = 2008-07-01
1104 Harikrishna, P.   2679 1 2008-07-01
1105 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 1 2008-07-01
1106 Iljushin, Alexei   2552 = 2008-07-01
1107 Van Wely, Loek   2676 = 2008-07-01
1108 Lysyj, Igor   2595 = 2008-07-01
1109 Ni, Hua   2704 1 2008-07-01
1110 Akopian, Vladimir   2673 = 2008-07-01
1111 Karjakin, Sergey   2732 = 2008-07-01
1112 Kamsky, Gata   2726 = 2008-07-01
1113 Grischuk, Alexander   2716 0 2008-07-01
1114 Adams, Michael   2729 0 2008-07-01
1115 Bacrot, Etienne   2705 = 2008-07-01
1116 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
1117 Svidler, Peter   2746 = 2008-07-01
1118 Inarkiev, Ernesto   2684 0 2008-07-01
1119 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 0 2008-07-01
1120 Carlsen, Magnus   2765 = 2008-07-01
1121 Gashimov, Vugar   2679 = 2008-07-01
1122 Radjabov, Teimour   2751 1 2008-07-01
1123 Cheparinov, Ivan   2695 1 2008-07-01
1124 Ni, Hua   2641 = 2008-04-01
1125 Marin, Mihail   2551 = 2008-04-01
1126 Gashimov, Vugar   2663 0 2008-04-01
1127 Harikrishna, P.   2668 0 2008-04-01
1128 Korchnoi, Viktor   2611 1 2008-04-01
1129 Tiviakov, Sergei   2643 = 2008-04-01
1130 Landa, Konstantin   2678 = 2008-04-01
1131 Almasi, Zoltan   2691 0 2008-04-01
1132 Godena, Michele   2535 1 2008-04-01