Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Navara, David

Вечити шах листа

Navara, David

# Navara, David турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 0 2018-09-01
2 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 = 2018-09-01
3 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 1 2018-09-01
4 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2779 = 2018-09-01
5 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
6 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 = 2018-09-01
7 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 0 2018-09-01
8 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 = 2018-09-01
9 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
10 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2779 0 2018-09-01
11 Kuzubov, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2647 1 2018-09-01
12 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
13 Harikrishna, P. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2739 = 2018-09-01
14 Vitiugov, Nikita ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2730 = 2018-09-01
15 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 1 2018-09-01
16 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 1 2018-09-01
17 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
18 Riazantsev, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2662 1 2018-07-01
19 Cornette, Deimante FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2461 1 2018-07-01
20 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2580 0 2018-07-01
21 Donchenko, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2587 = 2018-07-01
22 Moussard, Jules FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2570 = 2018-07-01
23 Piorun, Kacper FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2018-07-01
24 Edouard, Romain FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2621 1 2018-07-01
25 Eljanov, Pavel FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2702 = 2018-07-01
26 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 1 2018-07-01
27 Kuzubov, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 1 2018-07-01
28 Miton, Kamil FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2604 = 2018-07-01
29 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2575 1 2018-07-01
30 Czarnota, Pawel POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2546 1 2018-07-01
31 Piesik, Piotr POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2353 1 2018-07-01
32 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2789 0 2018-05-01
33 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2618 1 2018-05-01
34 Sysel, Jaroslav CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2345 1 2018-05-01
35 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2568 = 2018-05-01
36 Petenyi, Tamas CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2454 1 2018-05-01
37 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
38 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 = 2018-05-01
39 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
40 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
41 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 0 2018-05-01
42 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 0 2018-05-01
43 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 0 2018-05-01
44 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 0 2018-05-01
45 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
46 Vovk, Jurij SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2600 1 2018-04-01
47 Erdos, Viktor SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2627 1 2018-04-01
48 Ftacnik, Lubomir SVK Extraliga SVK 2017/18 R9-11 [Various] 2539 1 2018-04-01
49 Sadikhov, Ulvi GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2477 = 2018-04-01
50 Sargsyan, Shant GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2481 1 2018-04-01
51 Danielyan, Vahe GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2337 1 2018-04-01
52 Bartel, Mateusz GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2609 = 2018-04-01
53 Ponkratov, Pavel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2613 = 2018-04-01
54 Abasov, Nijat GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2608 1 2018-04-01
55 Bok, Benjamin GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2622 1 2018-04-01
56 Sjugirov, Sanan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2652 = 2018-04-01
57 Dubov, Daniil GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2701 = 2018-04-01
58 Piorun, Kacper GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2653 1 2018-04-01
59 Saric, Ivan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2657 0 2018-04-01
60 Paehtz, Thomas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2356 1 2018-03-01
61 Debashis, Das ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2501 0 2018-03-01
62 Tate, Alan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2358 1 2018-03-01
63 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2489 1 2018-03-01
64 Esipenko, Andrey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2571 1 2018-03-01
65 Gledura, Benjamin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2612 = 2018-03-01
66 Gupta, Abhijeet ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2610 = 2018-03-01
67 Tregubov, Pavel V. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2575 = 2018-03-01
68 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2607 = 2018-03-01
69 Deac, Bogdan-Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2549 = 2018-03-01
70 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2529 = 2018-03-01
71 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2511 1 2018-03-01
72 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2649 1 2018-03-01
73 Kraus, Tomas CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2429 1 2018-03-01
74 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 1 2018-02-01
75 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 = 2018-02-01
76 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 0 2018-02-01
77 Wei, Yi CHN 2017 China new year (Yancheng) chess masters Summit match [Yan Cheng , China] 2743 = 2018-02-01
78 Cernousek, Lukas SVK Extraliga SVK 2017/18 R7-8 [Various] 2468 = 2018-02-01
79 Miton, Kamil SVK Extraliga SVK 2017/18 R7-8 [Various] 2585 = 2018-02-01
80 Balogh, Csaba CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2633 1 2018-02-01
81 Huschenbeth, Niclas CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2587 = 2018-02-01
82 Dziuba, Marcin CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2584 1 2018-01-01
83 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2513 1 2018-01-01
84 Krejci, Jan SVK Extraliga SVK 2017/18 R5-6 [Various] 2570 1 2018-01-01
85 Plachetka, Jan SVK Extraliga SVK 2017/18 R5-6 [Various] 2340 1 2018-01-01
86 Rasmussen, Allan Stig GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2542 1 2017-12-01
87 Jobava, Baadur GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2705 1 2017-12-01
88 Grischuk, Alexander GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2785 = 2017-12-01
89 Markus, Robert GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2644 1 2017-12-01
90 Mamedyarov, Shakhriyar GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2791 0 2017-12-01
91 Giri, Anish GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2762 = 2017-12-01
92 Steingrimsson, Hedinn GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2576 = 2017-12-01
93 Vocaturo, Daniele GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 = 2017-12-01
94 Nikolaidis, Ioannis GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 1 2017-12-01
95 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2439 1 2017-12-01
96 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2656 1 2017-12-01
97 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2552 1 2017-12-01
98 Rosko, Lubos CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2332 1 2017-12-01
99 Nasuta, Grzegorz POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2452 0 2017-12-01
100 Kempinski, Robert POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2582 = 2017-12-01
101 Bobras, Piotr POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2512 1 2017-12-01
102 Mastrovasilis, Dimitrios POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2573 = 2017-11-01
103 Krzyzanowski, Marcin POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2468 1 2017-11-01
104 Czarnota, Pawel POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2554 1 2017-11-01
105 Christiansen, Johan-Sebastian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2462 1 2017-11-01
106 Roiz, Michael TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2604 = 2017-11-01
107 Grischuk, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2785 = 2017-11-01
108 Baliasnyj, Timur TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2326 1 2017-11-01
109 Malakhov, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2691 1 2017-11-01
110 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
111 Guseinov, Gadir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2647 = 2017-11-01
112 Hjartarson, Johann GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2539 1 2017-10-01
113 Hjartarson, Johann GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2539 1 2017-10-01
114 Cheparinov, Ivan GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2695 1 2017-10-01
115 Cheparinov, Ivan GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2695 0 2017-10-01
116 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
117 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
118 Georgiadis, Nico SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2496 = 2017-09-01
119 Morozevich, Alexander SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2675 0 2017-09-01
120 Studer, Noel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2493 = 2017-09-01
121 Leko, Peter SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2678 1 2017-09-01
122 Hou, Yifan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2666 0 2017-09-01
123 Ponomariov, Ruslan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2699 0 2017-09-01
124 Harikrishna, P. SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2737 = 2017-09-01
125 Bacrot, Etienne SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2715 = 2017-09-01
126 Vaganian, Rafael A SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2562 1 2017-09-01
127 Kharchenko, Boris BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2468 = 2017-07-01
128 Kuizhev, Adam BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2339 1 2017-07-01
129 Can, Emre BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2589 1 2017-07-01
130 Bosiocic, Marin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2603 = 2017-07-01
131 Paichadze, Luka BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2568 = 2017-07-01
132 Neiksans, Arturs BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2599 = 2017-07-01
133 Bok, Benjamin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
134 Svetushkin, Dmitry BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2573 1 2017-07-01
135 Ivanisevic, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2638 1 2017-07-01
136 Mikaelyan, Arman BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2444 1 2017-07-01
137 Cheparinov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 = 2017-07-01
138 Worek, Joanna CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2332 1 2017-06-01
139 Jansa, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2446 1 2017-06-01
140 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2510 1 2017-06-01
141 Stocek, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2560 0 2017-06-01
142 Nguyen, Thai Dai Van CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2441 1 2017-06-01
143 Kislinsky, Alexey CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2481 1 2017-06-01
144 Velicka, Petr CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2432 = 2017-06-01
145 Cernousek, Lukas CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2462 1 2017-06-01
146 Malinovsky, Karel CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2017 [Ostrava] 2479 1 2017-06-01
147 Rodshtein, Maxim FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2698 0 2017-06-01
148 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 = 2017-06-01
149 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2535 1 2017-06-01
150 Jobava, Baadur FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2713 = 2017-06-01
151 Laznicka, Viktor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2672 1 2017-06-01
152 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2714 = 2017-06-01
153 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2454 1 2017-05-01
154 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2701 1 2017-05-01
155 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2016/2017 r9 [various] 2578 1 2017-05-01
156 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2709 = 2017-05-01
157 Danin, Alexandre CZE tht Extraliga 2016/2017 r10-11 [Brno] 2564 = 2017-05-01
158 Vovk, Jurij SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2609 1 2017-04-01
159 Erdos, Viktor SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2596 = 2017-04-01
160 Ftacnik, Lubomir SVK Extraliga SVK 2016/17 R9-11 [Various] 2550 1 2017-04-01
161 Balogh, Csaba SVK Extraliga SVK 2016/17 R7-8 [Various] 2630 = 2017-03-01
162 Balog, Imre SVK Extraliga SVK 2016/17 R7-8 [Various] 2563 1 2017-03-01
163 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2610 = 2017-03-01
164 Mista, Aleksander CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2611 = 2017-03-01
165 Cernousek, Lukas SVK Extraliga SVK 2016/17 R5-6 [Various] 2461 1 2017-02-01
166 Pechac, Jergus SVK Extraliga SVK 2016/17 R5-6 [Various] 2427 0 2017-02-01
167 Sadzikowski, Daniel CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2537 = 2017-02-01
168 Korobov, Anton CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2689 1 2017-02-01
169 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2546 1 2017-01-01
170 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2655 1 2017-01-01
171 Rodshtein, Maxim CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2695 = 2017-01-01
172 Sethuraman, S.p. CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2647 1 2017-01-01
173 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2521 1 2016-12-01
174 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2665 1 2016-12-01
175 Vuilleumier, Alexandre SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2350 1 2016-12-01
176 Swinkels, Robin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2480 1 2016-12-01
177 Koop, Thorben SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2430 = 2016-12-01
178 Vajda, Levente SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2597 = 2016-12-01
179 Morozevich, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 = 2016-12-01
180 Radovanovic, Nikola SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2411 = 2016-12-01
181 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
182 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 0 2016-11-01
183 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
184 Hammer, Jon Ludvig CZE Novoborska sachova corrida 2016 - I [Novy Bor] 2651 = 2016-11-01
185 Druska, Juraj CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2457 1 2016-11-01
186 Ponizil, Cyril CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2497 0 2016-11-01
187 Bulski, Krzysztof SVK Extraliga SVK 2016/17 R1-2 [Various] 2522 1 2016-11-01
188 Neuman, Petr SVK Extraliga SVK 2016/17 R1-2 [Various] 2423 1 2016-11-01
189 Mok, Tze-Meng AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2373 1 2016-10-01
190 Stefansson, Hannes AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2574 1 2016-10-01
191 Kasimdzhanov, Rustam AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2696 1 2016-10-01
192 Caruana, Fabiano AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2808 = 2016-10-01
193 Beliavsky, Alexander G AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2602 = 2016-10-01
194 Jobava, Baadur AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 = 2016-10-01
195 Karjakin, Sergey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2769 0 2016-10-01
196 Wojtaszek, Radoslaw AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2736 = 2016-10-01
197 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
198 Eljanov, Pavel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2739 0 2016-10-01
199 Vachier-Lagrave, Maxime AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2813 = 2016-10-01
200 Tomczak, Jacek POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2601 = 2016-10-01
201 Kveinys, Aloyzas POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2512 1 2016-10-01
202 Tazbir, Marcin POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2517 = 2016-10-01
203 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2593 0 2016-08-01
204 Kanellopoulos, Panayotis GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2345 1 2016-08-01
205 Arnaudov, G. Petar GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2461 = 2016-08-01
206 Kanakaris, Georgios GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2345 1 2016-08-01
207 Balogh, Csaba GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2635 1 2016-08-01
208 Tzermiadianos, Andreas GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2428 1 2016-08-01
209 Georgiev, Krum GRE 2016 Greek Team National Championship - A category [Rio Achaia] 2410 1 2016-08-01
210 Sanikidze, Tornike FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2537 1 2016-07-01
211 Palac, Mladen FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2577 0 2016-07-01
212 Krasenkow, Michal FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2610 1 2016-07-01
213 Fier, Alexandr FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2624 = 2016-07-01
214 Edouard, Romain FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2641 = 2016-07-01
215 Moussard, Jules FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2506 1 2016-07-01
216 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
217 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
218 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 = 2016-07-01
219 Rapport , Richard CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2731 0 2016-07-01
220 Piorun, Kacper POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2676 1 2016-07-01
221 Bartel, Mateusz POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2640 = 2016-07-01
222 Tomczak, Jacek POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2588 1 2016-07-01
223 Piorun, Kacper POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2676 = 2016-07-01
224 Bartel, Mateusz POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2640 1 2016-07-01
225 Tomczak, Jacek POL VIII International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2588 1 2016-07-01
226 Antoniewski, Rafal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2532 = 2016-07-01
227 Matuszewski, Michal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2468 1 2016-07-01
228 Piorun, Kacper POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2676 = 2016-07-01
229 Agopov, Mikael KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2442 1 2016-06-01
230 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
231 Kunin, Vitaly KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2595 1 2016-06-01
232 Sturua, Zurab KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2548 1 2016-06-01
233 Zhigalko, Sergei KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2647 1 2016-06-01
234 Wojtaszek, Radoslaw KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2722 = 2016-06-01
235 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 1 2016-06-01
236 Inarkiev, Ernesto KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2686 0 2016-06-01
237 Piorun, Kacper KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2681 = 2016-06-01
238 Dubov, Daniil KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
239 Pashikian, Arman KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2612 1 2016-06-01
240 Bluebaum, Matthias NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 8-9 [Various] 2628 1 2016-05-01
241 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2674 1 2016-05-01
242 Spoelman, Wouter GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2582 1 2016-05-01
243 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2574 = 2016-05-01
244 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2682 = 2016-05-01
245 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
246 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2016-03-01
247 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 = 2016-03-01
248 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 0 2016-03-01
249 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
250 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2766 = 2016-03-01
251 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 = 2016-03-01
252 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 1 2016-03-01
253 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 0 2016-03-01
254 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
255 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 = 2016-03-01
256 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 = 2016-03-01
257 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 0 2016-03-01
258 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2760 = 2016-03-01
259 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2649 = 2016-03-01
260 Biolek, Richard CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2418 1 2016-03-01
261 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2015/2016 r7-8 [various] 2598 = 2016-03-01
262 Rodshtein, Maxim CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2685 = 2016-02-01
263 Swiercz, Dariusz CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2664 1 2016-02-01
264 Demidov, Mikhail CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2485 0 2016-01-01
265 Studnicka, Tomas CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2358 1 2016-01-01
266 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2744 1 2016-01-01
267 Klekowski, Maciej GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2465 1 2016-01-01
268 Hinks-Edwards, Thomas CZE 1. liga zapad 2015/2016 r2-4 [various] 2392 = 2015-12-01
269 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2015/2016 r2-4 [various] 2430 1 2015-12-01
270 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2612 1 2015-12-01
271 Mista, Alexander CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2575 1 2015-12-01
272 Hansen, Sune Berg ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 0 2015-12-01
273 Grandelius, Nils ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2644 = 2015-12-01
274 Nyback, Tomi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2594 1 2015-12-01
275 Djukic, Nikola ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2553 = 2015-12-01
276 Lupulescu, Constantin ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2631 = 2015-12-01
277 Lenic, Luka ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2625 1 2015-12-01
278 Nisipeanu, Liviu-Dieter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2683 = 2015-12-01
279 Pelletier, Yannick ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2566 1 2015-12-01
280 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 = 2015-12-01
281 Nabaty, Tamir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2597 = 2015-11-01
282 Nabaty, Tamir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2597 = 2015-11-01
283 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 0 2015-11-01
284 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 = 2015-11-01
285 Krasenkow, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2620 1 2015-11-01
286 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2622 = 2015-11-01
287 Mista, Aleksander POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2580 1 2015-11-01
288 Bosch, Jeroen MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2376 = 2015-11-01
289 Danchevski, Orce MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2356 1 2015-11-01
290 Caspi, Israel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2457 1 2015-11-01
291 Jakovenko, Dmitry MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2748 = 2015-11-01
292 Getz, Nicolai MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2409 1 2015-11-01
293 Caruana, Fabiano MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2796 = 2015-11-01
294 Studer, Noel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2397 1 2015-11-01
295 Markowski, Tomasz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2582 1 2015-10-01
296 Matuszewski, Michal POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2466 1 2015-10-01
297 Stryjecki, Marek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2418 1 2015-10-01
298 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
299 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 1 2015-09-01
300 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
301 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 1 2015-09-01
302 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
303 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
304 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
305 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
306 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 0 2015-09-01
307 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 = 2015-09-01
308 Feller, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2626 1 2015-07-01
309 Szabo, Krisztian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2518 1 2015-07-01
310 Bauer, Christian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2624 = 2015-07-01
311 Sanikidze, Tornike FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 = 2015-07-01
312 Fier, Alexandr FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2632 = 2015-07-01
313 Riazantsev, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2671 0 2015-07-01
314 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2592 1 2015-07-01
315 Giri, Anish FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2776 = 2015-07-01
316 Krasenkow, Michal FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2610 0 2015-07-01
317 Demuth, Adrien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 0 2015-07-01
318 So, Wesley FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2778 = 2015-07-01
319 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 = 2015-07-01
320 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 0 2015-07-01
321 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 = 2015-07-01
322 So, Wesley CZE CEZ Chess Trophy 2015 [Praha] 2778 0 2015-07-01
323 Biolek, Richard CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2461 1 2015-06-01
324 Rausis, Igors CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2590 = 2015-06-01
325 Kraus, Tomas CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2402 1 2015-06-01
326 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2542 = 2015-06-01
327 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2514 1 2015-06-01
328 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2513 1 2015-06-01
329 Petr, Martin CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2516 1 2015-06-01
330 Hracek, Zbynek CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2617 = 2015-06-01
331 Stocek, Jiri CZE Mistrovstvi Ceske republiky muzu 2015 [Havlickuv Brod] 2559 = 2015-06-01
332 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2014/2015 r2-3 [various] 2458 1 2015-05-01
333 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2014/2015 r2-3 [various] 2455 1 2015-05-01
334 Soukup, Jiri CZE 1. liga zapad 2014/2015 r5-6 [various] 2366 1 2015-05-01
335 Neuman, Petr CZE 1. liga zapad 2014/2015 r7-8 [various] 2470 1 2015-05-01
336 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2697 = 2015-05-01
337 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2539 1 2015-05-01
338 Bures, Jaroslav CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2395 1 2015-04-01
339 Kryvoruchko, Yuriy CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2706 = 2015-04-01
340 Danin, Alexandr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2564 1 2015-04-01
341 Jurcik, Marian CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2466 1 2015-04-01
342 Bobras, Piotr CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2530 1 2015-04-01
343 Jakubiec, Artur CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2528 = 2015-04-01
344 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2609 1 2015-04-01
345 Azarov, Sergei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2635 = 2015-04-01
346 Luch, Michal CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2413 1 2015-04-01
347 Damaso, Rui ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2451 1 2015-04-01
348 Parligras, Mircea-Emilian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2583 1 2015-04-01
349 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 1 2015-04-01
350 Najer, Evgeniy ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2634 = 2015-04-01
351 Korobov, Anton ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2687 = 2015-04-01
352 Bartel, Mateusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2631 0 2015-04-01
353 Potkin, Vladimir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 1 2015-04-01
354 Kempinski, Robert ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2625 1 2015-04-01
355 Nepomniachtchi, Ian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2714 1 2015-04-01
356 Sjugirov, Sanan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2678 = 2015-04-01
357 Cheparinov, Ivan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2681 = 2015-04-01
358 Bergsson, Stefan ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2336 1 2015-04-01
359 Nguyen, Thai Dai Van ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2338 1 2015-04-01
360 Gunnarsson, Jon Viktor ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2443 = 2015-04-01
361 Kristjansson, Stefan ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2482 1 2015-04-01
362 Jussupow, Artur ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2573 1 2015-04-01
363 Mamedyarov, Shakhriyar ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2756 = 2015-04-01
364 Fier, Alexandr ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2601 0 2015-04-01
365 Esserman, Marc ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2426 1 2015-04-01
366 Danielsen, Henrik ISL Reykjavik Open 2015 [Reykjavik] 2514 0 2015-04-01
367 Henrichs, Thomas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2472 = 2015-03-01
368 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2646 1 2015-03-01
369 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2613 = 2015-02-01
370 Haast, Anne NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2352 1 2015-02-01
371 Shankland, Samuel L NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2652 = 2015-02-01
372 Dale, Ari NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2329 1 2015-02-01
373 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2675 = 2015-02-01
374 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 1 2015-02-01
375 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2615 1 2015-02-01
376 Michiels, Bart NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2563 1 2015-02-01
377 Salem, A.r. Saleh NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2603 1 2015-02-01
378 Potkin, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2608 = 2015-02-01
379 Gunina, Valentina NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2538 = 2015-02-01
380 Sevian, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2511 = 2015-02-01
381 Klein, David NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Challengers [Wijk aan Zee] 2517 1 2015-02-01
382 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2621 = 2015-01-01
383 Li, Shilong CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2495 1 2015-01-01
384 Yu, Yangyi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2705 = 2015-01-01
385 Mu, Ke CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2413 1 2015-01-01
386 Grachev, Boris CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 = 2014-11-01
387 Armanda, Ivica CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2356 1 2014-11-01
388 Stevic, Hrvoje CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2616 1 2014-11-01
389 Erdos, Viktor CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2621 = 2014-11-01
390 Almasi, Zoltan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2695 1 2014-11-01
391 Fedorchuk, Sergey A. CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 1 2014-11-01
392 Bozinovic, Bogdan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2318 1 2014-11-01
393 Malakhov, Vladimir CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2699 0 2014-11-01
394 Saric, Ivan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2678 = 2014-11-01
395 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2747 = 2014-11-01
396 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2504 1 2014-11-01
397 Klekowski, Maciej POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2411 0 2014-10-01
398 Kempinski, Robert POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2615 = 2014-10-01
399 Maksimenko, Andrei POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 4-6 [Wroclaw] 2497 1 2014-10-01
400 Broekmeulen, Jasper ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2425 1 2014-10-01
401 Varga, Zoltan ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2459 1 2014-10-01
402 Hermansson, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2455 1 2014-10-01
403 Topalov, Veselin ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2784 0 2014-10-01
404 Durarbayli, Vasif ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2614 0 2014-10-01
405 Van Kampen, Robin ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2637 1 2014-10-01
406 Morozevich, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2731 1 2014-10-01
407 Elarbi, Abobker NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2316 1 2014-09-01
408 Ali, Sebbar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2387 1 2014-09-01
409 Ghaem Maghami, Ehsan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2594 1 2014-09-01
410 Ivanisevic, Ivan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2613 = 2014-09-01
411 Grandelius, Nils NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2571 = 2014-09-01
412 Urkedal, Frode NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2500 1 2014-09-01
413 Grischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2795 1 2014-09-01
414 Lupulescu, Constantin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2625 = 2014-09-01
415 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2768 = 2014-09-01
416 Zhigalko, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2678 = 2014-09-01
417 Aronian, Levon NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2805 0 2014-09-01
418 Sokolov, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2650 = 2014-07-01
419 Kveinys, Aloyzas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2547 = 2014-07-01
420 Rozentalis, Eduardas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2618 1 2014-07-01
421 Swiercz, Dariusz FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2608 = 2014-07-01
422 Schlosser, Philipp FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2586 1 2014-07-01
423 Istratescu, Andrei FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2667 = 2014-07-01
424 Jakovenko, Dmitry FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2730 = 2014-07-01
425 Ipatov, Alexander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2613 1 2014-07-01
426 Riazantsev, Alexander FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2692 = 2014-07-01
427 Fier, Alexandr FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2575 = 2014-07-01
428 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
429 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
430 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 = 2014-07-01
431 Nakamura, Hikaru CZE CEZ CHESS TROPHY 2014 [Praha] 2775 0 2014-07-01
432 Olsar, Jaroslav CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2306 1 2014-06-01
433 Hausner, Ivan CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2370 1 2014-06-01
434 Kislinsky, Alexey CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2483 1 2014-06-01
435 Simacek, Pavel CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2469 1 2014-06-01
436 Oral, Tomas CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2515 1 2014-06-01
437 Hracek, Zbynek CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2633 = 2014-06-01
438 Petr, Martin CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2529 1 2014-06-01
439 Rausis, Igors CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2578 1 2014-06-01
440 Babula, Vlastimil CZE Ostravsky konik 2014 - FIDE Open A [Ostrava] 2553 = 2014-06-01
441 Pakleza, Zbigniew POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2484 = 2014-06-01
442 Krasenkow, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2635 1 2014-06-01
443 Czarnota, Pawel POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2526 1 2014-06-01
444 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2480 1 2014-05-01
445 Petr, Martin CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2534 = 2014-05-01
446 Neuman, Petr CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2499 1 2014-05-01
447 Konopka, Michal CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2416 1 2014-05-01
448 Vokac, Marek CZE 1. liga zapad 2013/2014 [Various] 2427 1 2014-05-01
449 Matlakov, Maxim CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2700 = 2014-04-01
450 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2627 = 2014-04-01
451 Mista, Alexander CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 = 2014-04-01
452 Miton, Kamil CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2597 = 2014-04-01
453 Biolek, Richard CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2404 0 2014-04-01
454 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2616 1 2014-04-01
455 Jurcik, Marian CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2481 1 2014-04-01
456 Michalik, Peter CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2576 1 2014-04-01
457 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2545 = 2014-04-01
458 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2731 = 2014-04-01
459 Carlsson, Pontus CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2499 1 2014-04-01
460 Simonian, Tigran ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2425 1 2014-04-01
461 Duda, Jan-Krzysztof ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2563 1 2014-04-01
462 Ipatov, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2614 = 2014-04-01
463 Melkumyan, Hrant ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2613 = 2014-04-01
464 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 0 2014-04-01
465 Dzagnidze, Nana ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2546 1 2014-04-01
466 Andriasian, Zaven ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2600 1 2014-04-01
467 Shomoev, Anton ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2581 1 2014-04-01
468 Fedoseev, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2641 = 2014-04-01
469 Perunovic, Milos ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2617 1 2014-04-01
470 Motylev, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2656 = 2014-04-01
471 Hommerson, Paul ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2302 1 2014-03-01
472 Zhukova, Natalia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2449 1 2014-03-01
473 Libiszewski, Fabien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2533 1 2014-03-01
474 Mareco, Sandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 0 2014-03-01
475 Rahman, Ziaur ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2499 1 2014-03-01
476 Rodshtein, Maxim ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2682 = 2014-03-01
477 Fier, Alexandr ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2572 = 2014-03-01
478 Maze, Sebastien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2536 = 2014-03-01
479 Gopal, G.n. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2550 = 2014-03-01
480 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2525 1 2014-03-01
481 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2569 = 2014-01-01
482 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2740 0 2014-01-01
483 Steingrimsson, Hedinn POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2543 = 2013-12-01
484 Caruana, Fabiano POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2782 = 2013-12-01
485 Solak, Dragan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2618 1 2013-12-01
486 Bacrot, Etienne POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2749 = 2013-12-01
487 Mamedyarov, Shakhriyar POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2757 = 2013-12-01
488 Giri, Anish POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2732 0 2013-12-01
489 Lupulescu, Constantin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2630 = 2013-12-01
490 Zhigalko, Sergei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2694 = 2013-12-01
491 Jobava, Baadur POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2695 1 2013-12-01
492 Bezold, Michael GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2524 = 2013-11-01
493 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2709 = 2013-11-01
494 Agopov, Mikael GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2434 1 2013-11-01
495 Sumets, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2598 0 2013-11-01
496 Jobava, Baadur GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2694 1 2013-11-01
497 Grischuk, Alexander GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2786 0 2013-11-01
498 Swinkels, Robin GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2536 1 2013-11-01
499 Caruana, Fabiano GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2779 1 2013-11-01
500 Zhigalko, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2615 = 2013-11-01
501 Mareco, Sandro NOR World Cup [Tromso] 2561 1 2013-10-01
502 Mareco, Sandro NOR World Cup [Tromso] 2561 = 2013-10-01
503 Hammer, Jon Ludvig NOR World Cup [Tromso] 2605 = 2013-10-01
504 Hammer, Jon Ludvig NOR World Cup [Tromso] 2605 = 2013-10-01
505 Duda, Jan-Krzysztof POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2534 1 2013-10-01
506 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2678 0 2013-10-01
507 Mista, Aleksander POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2576 1 2013-10-01
508 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2574 0 2013-10-01
509 Nisipeanu, Liviu-Dieter ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2665 0 2013-10-01
510 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2568 1 2013-10-01
511 Bruzon Batista, Lazaro ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2699 = 2013-10-01
512 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2757 = 2013-10-01
513 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2723 = 2013-10-01
514 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2671 = 2013-10-01
515 Lagopatis, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2315 1 2013-08-01
516 Papadopoulos, Ioannis K. GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2415 1 2013-08-01
517 Mendrinos, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2315 1 2013-08-01
518 Antic, Dejan GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2470 1 2013-08-01
519 Zysk, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2424 1 2013-08-01
520 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 0 2013-08-01
521 Kempinski, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2569 = 2013-08-01
522 Rausis, Igors CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2518 1 2013-07-01
523 Cvek, Robert CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2540 1 2013-07-01
524 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2525 1 2013-07-01
525 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2591 = 2013-07-01
526 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2537 1 2013-07-01
527 Plat, Vojtech CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2455 = 2013-07-01
528 Krejci, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2505 1 2013-07-01
529 Kislinsky, Alexej CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2574 1 2013-07-01
530 Polak, Tomas CZE Mistrovstvi CR muzu 2013 [Ledec nad Sazavou] 2502 1 2013-07-01
531 Postny, Evgeny FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2637 = 2013-07-01
532 Swiercz, Dariusz FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2631 1 2013-07-01
533 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2718 0 2013-07-01
534 Apicella, Manuel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2532 1 2013-07-01
535 Istratescu, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2651 = 2013-07-01
536 Sanikidze, Tornike FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2549 = 2013-07-01
537 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
538 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
539 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
540 Hou , Yifan CZE CEZ Chess Trophy 2013 [Praha] 2595 = 2013-07-01
541 Kryvoruchko, Yuriy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2679 = 2013-06-01
542 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2012/13 [various] 2647 1 2013-06-01
543 Rasik, Vitezslav CZE Extraliga 2012/13 [various] 2516 1 2013-06-01
544 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 = 2013-06-01
545 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga 2012/13 [various] 2611 1 2013-06-01
546 Babula, Vlastimil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2585 = 2013-06-01
547 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2012/13 [various] 2618 = 2013-06-01
548 Michalik, Peter CZE Extraliga 2012/13 [various] 2508 1 2013-06-01
549 Zvara, Petr CZE Extraliga 2012/13 [various] 2419 1 2013-06-01
550 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2012/13 [various] 2544 1 2013-06-01
551 Shirov, Alexej CZE Extraliga 2012/13 [various] 2716 = 2013-06-01
552 Muzychuk, Mariya POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2483 = 2013-06-01
553 Duda, Jan-Krzysztof POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2506 = 2013-06-01
554 Matinian, Nikita POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2491 1 2013-06-01
555 Oleksienko, Mikhailo POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2565 = 2013-06-01
556 Shomoev, Anton POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2561 1 2013-06-01
557 Hovhannisyan, Robert POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2607 1 2013-06-01
558 Dubov, Daniil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2622 = 2013-06-01
559 Stevic, Hrvoje POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2637 1 2013-06-01
560 Beliavsky, Alexander G POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 = 2013-06-01
561 Lysyj, Igor POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2641 = 2013-06-01
562 Romanov, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2640 0 2013-06-01
563 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
564 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
565 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
566 Zherebukh, Yaroslaw GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2628 0 2013-05-01
567 Shirov, Alexei GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2718 = 2013-05-01
568 Parligras, Mircea GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2633 1 2013-05-01
569 Firman, Nazar GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2531 1 2013-05-01
570 Stellwagen, Daniel GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2622 = 2013-05-01
571 Rustemov, Alexander GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2544 = 2013-05-01
572 Vokac, Marek CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2471 = 2013-05-01
573 Sodoma, Jan CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2380 1 2013-05-01
574 Hrabusa, Matej CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2330 1 2013-05-01
575 Jirovsky, Milos CZE 1. liga - zapad 2012/13 [various] 2453 = 2013-05-01
576 Bird, Andrew ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2310 1 2013-03-01
577 Houska, Jovanka ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2416 1 2013-03-01
578 Al-Sayed, Mohammed ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2507 = 2013-03-01
579 Harika, Dronavalli ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2514 1 2013-03-01
580 Ibarra Jerez, Jose Carlos ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2538 1 2013-03-01
581 Jones, Gawain C B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2632 = 2013-03-01
582 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2606 = 2013-03-01
583 Sandipan, Chanda ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2590 = 2013-03-01
584 Yu, Yangyi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2688 1 2013-03-01
585 Short, Nigel D ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2690 = 2013-03-01
586 Marentini, Marcel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2310 1 2013-03-01
587 Mammadova, Gulnar ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 = 2013-03-01
588 Olafsson, Fridrik ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2416 = 2013-03-01
589 Ris, Robert ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2407 1 2013-03-01
590 Tan, Zhongyi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2466 = 2013-03-01
591 Andersen, Mads ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2462 1 2013-03-01
592 Grandelius, Nils ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2566 = 2013-03-01
593 Williams, Simon K ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2498 1 2013-03-01
594 Amin, Bassem ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2631 0 2013-03-01
595 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2509 1 2013-03-01
596 Grachev, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2672 = 2012-11-01
597 Lalic, Bogdan CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2475 = 2012-11-01
598 Movsesian, Sergei CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2705 = 2012-11-01
599 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2498 1 2012-11-01
600 Avrukh, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2596 = 2012-11-01
601 Balogh, Csaba CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2668 = 2012-11-01
602 Sax, Gyula CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2451 = 2012-11-01
603 Fedorchuk, Sergey A. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2646 = 2012-11-01
604 Naiditsch, Arkadij CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2712 = 2012-11-01
605 Bok, Benjamin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2530 = 2012-11-01
606 Nepomniachtchi, Ian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 = 2012-11-01
607 Mitkov, Marjan ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2331 1 2012-11-01
608 Rodshtein, Maxim ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2616 0 2012-11-01
609 Mamedyarov, Shakhriyar ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2748 = 2012-11-01
610 Boruchovsky, Avital ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2435 1 2012-11-01
611 Shirov, Alexei ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 = 2012-11-01
612 Amdouni, Zoubaier TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2305 1 2012-10-01
613 Ipatov, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2577 = 2012-10-01
614 Dzhumaev, Marat TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2499 = 2012-10-01
615 Hansen, Torbjorn Ringdal TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2469 1 2012-10-01
616 Kamsky, Gata TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2746 = 2012-10-01
617 Salgado Lopez, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 1 2012-10-01
618 Dizdarevic, Emir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2499 1 2012-10-01
619 Iordachescu, Viorel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2645 1 2012-10-01
620 Kindermann, Stefan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2498 1 2012-10-01
621 Socko, Bartosz TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2635 1 2012-10-01
622 Jones, Gawain C B TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2653 1 2012-10-01
623 Kryvoruchko, Yuriy POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2686 1 2012-10-01
624 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2511 1 2012-10-01
625 Nurkiewicz, Maciej POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2391 1 2012-10-01
626 Sarandos, Vasilios GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2306 1 2012-08-01
627 Sedlak, Nikola GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2556 = 2012-08-01
628 Kalesis, Nikolaos GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2473 1 2012-08-01
629 Brunello, Sabino GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2592 1 2012-08-01
630 Kempinski, Robert GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2606 1 2012-08-01
631 Svetushkin, Dmitry GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2597 1 2012-08-01
632 Kamsky, Gata GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2741 = 2012-08-01
633 Macieja, Bartlomiej POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2614 = 2012-07-01
634 Bartel, Mateusz POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2677 = 2012-07-01
635 Shkapenko, Pavel POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2395 1 2012-07-01
636 Sikorova, Olga CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2306 1 2012-07-01
637 Lechtynsky, Jiri CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2382 1 2012-07-01
638 Rasik, Vitezslav CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2495 1 2012-07-01
639 Kislinsky, Alexej CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2532 = 2012-07-01
640 Cvek, Robert CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2563 = 2012-07-01
641 Babula, Vlastimil CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2563 = 2012-07-01
642 Zilka, Stepan CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2513 1 2012-07-01
643 Konopka, Michal CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2452 1 2012-07-01
644 Bernasek, Jan CZE Mistrovstvi CR muzu a zen 2012 [Kouty nad Desnou] 2476 = 2012-07-01
645 Giri, Anish FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2693 0 2012-07-01
646 Meier, Georg FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2637 1 2012-07-01
647 Le, Quang Liem FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2703 0 2012-07-01
648 Kulaots, Kaido FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2574 = 2012-07-01
649 Buhmann, Rainer FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2567 = 2012-07-01
650 So, Wesley FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2653 = 2012-07-01
651 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 0 2012-07-01
652 Terrieux, Kevin FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2372 1 2012-07-01
653 Sanchez, Joseph FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2531 1 2012-07-01
654 Iordachescu, Viorel FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2614 0 2012-07-01
655 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 = 2012-07-01
656 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 0 2012-07-01
657 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 0 2012-07-01
658 Svidler, Peter CZE CEZ Chess Trophy 2012 [Praha] 2741 = 2012-07-01
659 Markowski, Tomasz GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2607 1 2012-05-01
660 Bromberger, Stefan GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2511 1 2012-05-01
661 Machelett, Heiko GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2421 0 2012-05-01
662 Votava, Jan GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2538 1 2012-05-01
663 Meijers, Viesturs GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Ost [Hamburg] 2471 = 2012-05-01
664 Votava, Jan CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2538 = 2012-05-01
665 Jirovsky, Milos CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2466 1 2012-05-01
666 Romanov, Evgeny CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2639 = 2012-05-01
667 Svoboda, Vaclav CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2321 1 2012-05-01
668 Havlikova, Kristyna CZE 1. liga zapad 2011/12 [various] 2305 1 2012-05-01
669 Kanovsky, David CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2462 1 2012-05-01
670 Krejci, Jan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2489 1 2012-05-01
671 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2637 1 2012-05-01
672 Polak, Tomas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2543 1 2012-05-01
673 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2592 1 2012-05-01
674 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2715 = 2012-05-01
675 Pacher, Milan CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2403 1 2012-05-01
676 Jaracz, Pavel CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2558 = 2012-05-01
677 Mista, Alexander CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2561 = 2012-05-01
678 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2648 1 2012-05-01
679 Goodger, Martyn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2300 1 2012-05-01
680 Gislason, Gudmundur ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2346 1 2012-05-01
681 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2460 1 2012-05-01
682 Avrukh, Boris ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2591 1 2012-05-01
683 Sokolov, Ivan ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2653 0 2012-05-01
684 Stefansson, Hannes ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2531 = 2012-05-01
685 Akshayraj, Kore ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2422 1 2012-05-01
686 Hess, Robert L ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2635 1 2012-05-01
687 Cheparinov, Ivan ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2664 = 2012-05-01
688 Kovalev, Vladislav BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2477 = 2012-05-01
689 Stojanovic, Dalibor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2471 = 2012-05-01
690 Arsovic, Zoran BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2435 0 2012-05-01
691 Balla, Tamas-Kristof BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2369 = 2012-05-01
692 Froewis, Georg BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2407 = 2012-05-01
693 Braun, Christian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2372 1 2012-05-01
694 Jianu, Vlad-Cristian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2497 1 2012-05-01
695 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 = 2012-05-01
696 Maiorov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2552 1 2012-05-01
697 Mista, Aleksander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2587 1 2012-05-01
698 McHedlishvili, Mikheil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 = 2012-05-01
699 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 = 2012-03-01
700 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 = 2012-03-01
701 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 0 2012-03-01
702 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 0 2012-03-01
703 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 0 2012-03-01
704 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
705 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 0 2012-03-01
706 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2692 = 2012-03-01
707 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 = 2012-03-01
708 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2766 0 2012-03-01
709 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 1 2012-03-01
710 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 = 2012-03-01
711 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2714 = 2012-03-01
712 Lie, Kjetil A GRE European Team Championship [Porto Carras] 2560 1 2012-01-01
713 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 0 2012-01-01
714 Miezis, Normunds GRE European Team Championship [Porto Carras] 2547 0 2012-01-01
715 Bologan, Viktor GRE European Team Championship [Porto Carras] 2665 = 2012-01-01
716 Adams, Michael GRE European Team Championship [Porto Carras] 2734 0 2012-01-01
717 Rodshtein, Maxim GRE European Team Championship [Porto Carras] 2645 1 2012-01-01
718 Ivanisevic, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2636 = 2012-01-01
719 Giri, Anish GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
720 Kabanov, Nikolai RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2520 1 2011-11-01
721 Kabanov, Nikolai RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2520 1 2011-11-01
722 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
723 Onischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 1 2011-11-01
724 Moiseenko, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2715 = 2011-11-01
725 Moiseenko, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2715 = 2011-11-01
726 Zherebukh, Yaroslav RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2590 1 2011-11-01
727 Zherebukh, Yaroslav RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2590 1 2011-11-01
728 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
729 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
730 Antoniewski, Rafal CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2585 1 2011-11-01
731 Martinovic, Sasa CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2513 1 2011-11-01
732 Erdos, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2608 = 2011-11-01
733 Fedorchuk, Sergey A CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2635 = 2011-11-01
734 Bologan, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2657 = 2011-11-01
735 Naiditsch, Arkadij CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2707 = 2011-11-01
736 Ramesa, Davor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2314 1 2011-11-01
737 Movsesian, Sergei CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2715 = 2011-11-01
738 Grachev, Boris CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2682 = 2011-11-01
739 Koliopoulos, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2322 1 2011-09-01
740 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 = 2011-09-01
741 Mouroutis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2322 1 2011-09-01
742 Kritz, Leonid GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2615 = 2011-09-01
743 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 1 2011-09-01
744 Ivanchuk, Vassily GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2768 1 2011-09-01
745 Bologan, Viktor GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2678 0 2011-09-01
746 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
747 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
748 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
749 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
750 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 0 2011-09-01
751 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova Corrida 2011 [Novy Bor] 2681 = 2011-09-01
752 Wojtaszek, Radoslaw POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2721 = 2011-07-01
753 Markowski, Tomasz POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2616 = 2011-07-01
754 Hracek, Zbynek POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2629 1 2011-07-01
755 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
756 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
757 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
758 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
759 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
760 Ivanchuk, Vassily CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2776 = 2011-07-01
761 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
762 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 0 2011-07-01
763 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 0 2011-07-01
764 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
765 Renet, Olivier FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2497 1 2011-07-01
766 Cornette, Matthieu FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2562 1 2011-07-01
767 Sanikidze, Tornike FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2524 1 2011-07-01
768 Aguettaz, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2417 = 2011-07-01
769 Bauer, Christian FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2638 1 2011-07-01
770 Moiseenko, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 1 2011-07-01
771 Peralta, Fernando FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2608 = 2011-07-01
772 Istratescu, Andrei FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2623 = 2011-07-01
773 Nisipeanu, Liviu-Dieter FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2662 = 2011-07-01
774 Vachier-Lagrave, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2731 = 2011-07-01
775 Riazantsev, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 = 2011-07-01
776 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
777 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
778 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
779 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 1 2011-07-01
780 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
781 Movsesian, Sergei CZE Navara vs Movsesjan [Praha] 2705 = 2011-07-01
782 Machelett, Heiko GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2431 1 2011-05-01
783 Fedorovsky, Michael GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2411 = 2011-05-01
784 Graf, Alexander GER 2.Bundesliga Ost [Germany] 2606 1 2011-05-01
785 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2721 = 2011-05-01
786 Kanovsky, David CZE Extraliga CR 2011 [various] 2497 = 2011-05-01
787 Miton, Kamil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2616 = 2011-05-01
788 Polak, Tomas CZE Extraliga CR 2011 [various] 2532 1 2011-05-01
789 Yemelin, Vasily Vladimirov CZE Extraliga CR 2011 [various] 2572 0 2011-05-01
790 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR 2011 [various] 2536 1 2011-05-01
791 Swiercz, Dariusz CZE Extraliga CR 2011 [various] 2522 = 2011-05-01
792 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2601 1 2011-05-01
793 Mista, Alexander CZE Extraliga CR 2011 [various] 2565 = 2011-05-01
794 Moskalenko, Viktor ESP Campionat de Catalunya Equips Divisio Honor [Catalunya] 2564 1 2011-05-01
795 Felgaer, Ruben ESP Campionat de Catalunya Equips Divisio Honor [Catalunya] 2585 1 2011-05-01
796 Colin, Vincent FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2427 = 2011-05-01
797 Ftacnik, Lubomir FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2578 = 2011-05-01
798 Manolache, Marius FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2546 1 2011-05-01
799 Bellaiche, Anthony FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2472 = 2011-05-01
800 Ivanisevic, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2617 = 2011-05-01
801 Popov, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2613 1 2011-05-01
802 Gharamian, Tigran FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2650 0 2011-05-01
803 Manea, Alexandru FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2392 1 2011-05-01
804 Saric, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 0 2011-05-01
805 Jones, Gawain C B FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2578 0 2011-05-01
806 Morozevich, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2700 0 2011-03-01
807 Caruana, Fabiano ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2709 1 2011-03-01
808 Vallejo Pons, Francisco ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2698 0 2011-03-01
809 Onischuk, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2683 = 2011-03-01
810 Movsesian, Sergei ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2721 = 2011-03-01
811 Godena, Michele ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2549 1 2011-03-01
812 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2764 1 2011-03-01
813 Gashimov, Vugar ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2733 0 2011-03-01
814 Short, Nigel D ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2680 1 2011-03-01
815 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2726 1 2011-03-01
816 Le, Quang Liem NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 = 2011-03-01
817 Sargissian, Gabriel NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2667 = 2011-03-01
818 Hammer, Jon Ludvig NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2647 = 2011-03-01
819 Efimenko, Zahar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2701 0 2011-03-01
820 Ganguly, Surya Shekhar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2651 1 2011-03-01
821 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2673 0 2011-03-01
822 Fressinet, Laurent NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2707 = 2011-03-01
823 Spoelman, Wouter NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2547 1 2011-03-01
824 Li, Chao B NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2649 1 2011-03-01
825 Tkachiev, Vladislav NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2636 1 2011-03-01
826 Nijboer, Friso NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2584 1 2011-03-01
827 McShane, Luke J NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 = 2011-03-01
828 Bruzon Batista, Lazaro ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2653 = 2010-11-01
829 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 = 2010-11-01
830 Gashimov, Vugar ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2719 0 2010-11-01
831 Alsina Leal, Daniel ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2546 1 2010-11-01
832 Nakamura, Hikaru ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2729 0 2010-11-01
833 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 = 2010-11-01
834 Wojtaszek, Radoslaw POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2711 0 2010-11-01
835 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 = 2010-11-01
836 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 1 2010-11-01
837 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 = 2010-11-01
838 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
839 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 1 2010-11-01
840 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 = 2010-11-01
841 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2635 = 2010-11-01
842 Ghaem, Maghami Ehsan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2594 1 2010-11-01
843 Leko, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 1 2010-11-01
844 Matamoros, Franco Carlos S RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2542 = 2010-11-01
845 Leon Hoyos, Manuel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2579 1 2010-11-01
846 Kramnik, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2010-11-01
847 Sasikiran, Krishnan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2681 0 2010-11-01
848 Zhao, Zong-Yuan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2583 = 2010-11-01
849 Bluvshtein, Mark RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2583 1 2010-11-01
850 Aronian, Levon RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2783 0 2010-11-01
851 Adams, Michael RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2010-11-01
852 Ivanov, Mikhail M ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2438 1 2010-11-01
853 Steingrimsson, Hedinn ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2550 = 2010-11-01
854 Kryvoruchko, Yuriy ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2635 1 2010-11-01
855 Thorgeirsson, Sverrir ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2322 1 2010-11-01
856 Pappas, Mihail GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2331 1 2010-09-01
857 Kapnisis, Spyridon GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2514 1 2010-09-01
858 Nikolaidis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2493 0 2010-09-01
859 Kempinski, Robert GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2612 = 2010-09-01
860 Sjugirov, Sanan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2610 = 2010-09-01
861 Nielsen, Peter Heine GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2700 = 2010-09-01
862 Naiditsch, Arkadij GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2684 = 2010-09-01
863 Sobek, Jaroslav CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2318 1 2010-07-01
864 Zpevak, Pavel CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2401 1 2010-07-01
865 Velicka, Petr CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2479 1 2010-07-01
866 Kanovsky, David CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2489 1 2010-07-01
867 Orsag, Milan CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2419 1 2010-07-01
868 Simacek, Pavel CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2518 1 2010-07-01
869 Rasik, Vitezslav CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2480 1 2010-07-01
870 Hracek, Zbynek CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2632 1 2010-07-01
871 Polak, Tomas CZE Ostravsky Konik 2010 - Mistrovstvi CR muzu a zen [Ostrava] 2525 = 2010-07-01
872 Vitiugov, Nikita CZE Extraliga CR [various] 2694 1 2010-05-01
873 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga CR [various] 2546 1 2010-05-01
874 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2622 1 2010-05-01
875 Mista, Alexander CZE Extraliga CR [various] 2563 1 2010-05-01
876 Zvara, Petr CZE Extraliga CR [various] 2419 1 2010-05-01
877 Babula, Vlastimil CZE Extraliga CR [various] 2563 = 2010-05-01
878 Jakubiec, Artur CZE Extraliga CR [various] 2526 1 2010-05-01
879 Polak, Tomas CZE Extraliga CR [various] 2500 0 2010-05-01
880 Krejci, Jan CZE Extraliga CR [various] 2458 1 2010-05-01
881 Petr, Martin CZE Extraliga CR [various] 2495 1 2010-05-01
882 Movsesian, Sergei CZE Extraliga CR [various] 2718 = 2010-05-01
883 Cuartas, Jaime Alexander ESP Catalunya Dequips Divisio Honor [Catalunya] 2548 1 2010-05-01
884 Alsina Leal, Daniel ESP Catalunya Dequips Divisio Honor [Catalunya] 2551 0 2010-05-01
885 Durarbeyli, Vasif CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2476 1 2010-05-01
886 Nevednichy, Vladislav CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2572 1 2010-05-01
887 Pelletier, Yannick CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2611 0 2010-05-01
888 Sedlak, Nikola CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2570 = 2010-05-01
889 Grigoriants, Sergey CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2562 = 2010-05-01
890 Nikolov, Momchil CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2550 1 2010-05-01
891 Szabo, Gergely-Andras-Gyula CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2525 1 2010-05-01
892 Mamedov, Nidjat CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2623 = 2010-05-01
893 Balogh, Csaba CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2622 = 2010-05-01
894 Ragger, Markus CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2572 1 2010-05-01
895 Zvjaginsev, Vadim CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2643 = 2010-05-01
896 Gunnarsson, Jon Viktor   2462 1 2010-01-01
897 Shirov, Alexei   2730 = 2010-01-01
898 Beliavsky, Alexander G   2656 1 2010-01-01
899 Almasi, Zoltan   2685 0 2010-01-01
900 Smeets, Jan   2642 1 2010-01-01
901 Topalov, Veselin   2813 = 2010-01-01
902 Eljanov, Pavel   2717 0 2010-01-01
903 Bacrot, Etienne   2709 = 2010-01-01
904 Socko, Bartosz   2637 1 2010-01-01
905 Laylo, Darwin   2552 1 2010-01-01
906 Laylo, Darwin   2552 0 2010-01-01
907 Shabalov, Alexander   2606 = 2010-01-01
908 Shabalov, Alexander   2606 = 2010-01-01
909 Karjakin, Sergey   2723 1 2010-01-01
910 Karjakin, Sergey   2723 0 2010-01-01
911 Eljanov, Pavel   2717 = 2009-11-01
912 Malakhov, Vladimir   2715 1 2009-11-01
913 Grachev, Boris   2684 1 2009-11-01
914 Bologan, Viktor   2688 = 2009-11-01
915 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
916 Balogh, Csaba   2620 = 2009-11-01
917 Fedorchuk, Sergey A   2643 = 2009-11-01
918 Zufic, Miroslav   2461 1 2009-11-01
919 Naiditsch, Arkadij   2685 1 2009-11-01
920 Papaioannou, Ioannis   2624 = 2009-09-01
921 Arnaudov, G Petar   2443 1 2009-09-01
922 Rozentalis, Eduardas   2588 1 2009-09-01
923 Braun, Arik   2529 1 2009-09-01
924 Moradiabadi, Elshan   2542 1 2009-09-01
925 Gelashvili, Tamaz   2605 = 2009-09-01
926 Postny, Evgeny   2647 = 2009-09-01
927 Shavtvaladze, Nikoloz   2452 = 2009-09-01
928 Nevednichy, Vladislav   2570 = 2009-09-01
929 Meijers, Viesturs   2514 1 2009-07-01
930 Prusikin, Michael   2538 1 2009-07-01
931 Spiess, Gunter   2399 1 2009-07-01
932 Rasik, Vitezslav   2445 1 2009-07-01
933 Azarov, Sergei   2612 1 2009-07-01
934 Jakubiec, Artur   2528 = 2009-07-01
935 Murdzia, Piotr   2479 1 2009-07-01
936 Cerveny, Petr   2342 1 2009-07-01
937 Neuman, Petr   2455 1 2009-07-01
938 Kempinski, Robert   2595 = 2009-07-01
939 Cernousek, Lukas   2435 1 2009-07-01
940 Polak, Tomas   2553 1 2009-07-01
941 Babula, Vlastimil   2608 1 2009-07-01
942 Zilka, Stepan   2471 = 2009-07-01
943 Laznicka, Viktor   2591 0 2009-07-01
944 Bartel, Mateusz   2601 1 2009-07-01
945 Jakovenko, Dmitry   2753 0 2009-07-01
946 Magem Badals, Jordi   2531 1 2009-07-01
947 David, Alberto   2587 1 2009-07-01
948 Motylev, Alexander   2676 1 2009-04-01
949 Kasimdzhanov, Rustam   2687 = 2009-04-01
950 Efimenko, Zahar   2688 1 2009-04-01
951 Caruana, Fabiano   2646 0 2009-04-01
952 Werle, Jan   2607 = 2009-04-01
953 Vallejo Pons, Francisco   2702 1 2009-04-01
954 L`ami, Erwin   2603 0 2009-04-01
955 Hou, Yifan   2571 = 2009-04-01
956 Sasikiran, Krishnan   2711 1 2009-04-01
957 Reinderman, Dimitri   2549 = 2009-04-01
958 Short, Nigel D   2663 0 2009-04-01
959 Volokitin, Andrei   2671 0 2009-04-01
960 Mecking, Henrique   2567 = 2009-04-01
961 Jakovljevic, Vlado   2420 1 2009-04-01
962 Ragger, Markus   2540 0 2009-04-01
963 Chibukhchian, Artur   2444 1 2009-04-01
964 Jovanic, Ognjen   2527 1 2009-04-01
965 Grigoriants, Sergey   2565 1 2009-04-01
966 Nanu, Ciprian-Costica   2506 1 2009-04-01
967 Meier, Georg   2608 = 2009-04-01
968 Sokolov, Ivan   2657 = 2009-04-01
969 Grachev, Boris   2655 = 2009-04-01
970 Malakhov, Vladimir   2692 = 2009-04-01
971 Cheparinov, Ivan   2679 1 2009-04-01
972 Zhao, Zong-Yuan   2567 = 2009-01-01
973 Kveinys, Aloyzas   2534 1 2009-01-01
974 Leko, Peter   2747 0 2009-01-01
975 Cuartas, Jaime Alexander   2489 = 2009-01-01
976 Velasco, Santiago   2287 1 2009-01-01
977 Hernandez Guerrero, Gilberto   2549 1 2009-01-01
978 Carlsen, Magnus   2786 0 2009-01-01
979 Villamayor, Buenaventura   2468 1 2009-01-01
980 Sasikiran, Krishnan   2694 = 2009-01-01
981 Gonzalez, Bernal   2432 1 2009-01-01
982 Ivanchuk, Vassily   2781 = 2008-10-01
983 Aronian, Levon   2737 0 2008-10-01
984 Karjakin, Sergey   2727 = 2008-10-01
985 Al-Modiahki, Mohamad   2556 0 2008-10-01
986 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
987 Gashimov, Vugar   2717 0 2008-10-01
988 Svidler, Peter   2738 = 2008-10-01
989 Cheparinov, Ivan   2687 = 2008-10-01
990 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
991 Radjabov, Teimour   2744 0 2008-10-01
992 Grischuk, Alexander   2728 = 2008-10-01
993 Wang, Yue   2704 = 2008-10-01
994 Kamsky, Gata   2723 0 2008-10-01
995 Tazbir, Marcin   2444 0 2008-10-01
996 Wojtaszek, Radoslaw   2593 = 2008-10-01
997 Kveinys, Aloyzas   2527 1 2008-10-01
998 Fedorchuk, Sergey A.   2624 = 2008-10-01
999 Gritsak, Orest   2522 = 2008-10-01
1000 Krasenkow, Michal   2639 1 2008-10-01
1001 Koziak, Vitali   2489 1 2008-10-01
1002 Kovalev, Andrei   2549 = 2008-10-01
1003 Volokitin, Andrei   2671 = 2008-10-01
1004 Kasimdzhanov, Rustam   2690 = 2008-07-01
1005 Ivanchuk, Vassily   2787 = 2008-07-01
1006 Stellwagen, Daniel   2639 = 2008-07-01
1007 Najer, Evgeniy   2635 0 2008-07-01
1008 Kraemer, Martin   2436 = 2008-07-01
1009 Postny, Evgeny   2599 = 2008-07-01
1010 Landa, Konstantin   2678 1 2008-07-01
1011 Sargissian, Gabriel   2673 0 2008-07-01
1012 Maksimenko, Andrei   2505 = 2008-07-01
1013 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2668 = 2008-07-01
1014 Babula, Vlastimil   2596 0 2008-07-01
1015 Zurek, Milan   2388 1 2008-07-01
1016 Laznicka, Viktor   2610 = 2008-07-01
1017 Gross, David   2389 1 2008-07-01
1018 Neuman, Petr   2415 = 2008-07-01
1019 Ftacnik, Lubomir   2553 0 2008-07-01
1020 Hracek, Zbynek   2598 = 2008-07-01
1021 Mista, Alexander   2543 0 2008-07-01
1022 Jakubiec, Artur   2524 1 2008-07-01
1023 Avrukh, Boris   2632 0 2008-07-01
1024 Sveshnikov, Evgeny   2496 = 2008-07-01
1025 Potkin, Vladimir   2617 0 2008-07-01
1026 Volkov, Sergey   2633 = 2008-07-01
1027 Harikrishna, P.   2679 1 2008-07-01
1028 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 1 2008-07-01
1029 Iljushin, Alexei   2552 = 2008-07-01
1030 Van Wely, Loek   2676 = 2008-07-01
1031 Lysyj, Igor   2595 = 2008-07-01
1032 Ni, Hua   2704 1 2008-07-01
1033 Akopian, Vladimir   2673 = 2008-07-01
1034 Karjakin, Sergey   2732 = 2008-07-01
1035 Kamsky, Gata   2726 = 2008-07-01
1036 Grischuk, Alexander   2716 0 2008-07-01
1037 Adams, Michael   2729 0 2008-07-01
1038 Bacrot, Etienne   2705 = 2008-07-01
1039 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
1040 Svidler, Peter   2746 = 2008-07-01
1041 Inarkiev, Ernesto   2684 0 2008-07-01
1042 Mamedyarov, Shakhriyar   2752 0 2008-07-01
1043 Carlsen, Magnus   2765 = 2008-07-01
1044 Gashimov, Vugar   2679 = 2008-07-01
1045 Radjabov, Teimour   2751 1 2008-07-01
1046 Cheparinov, Ivan   2695 1 2008-07-01
1047 Ni, Hua   2641 = 2008-04-01
1048 Marin, Mihail   2551 = 2008-04-01
1049 Gashimov, Vugar   2663 0 2008-04-01
1050 Harikrishna, P.   2668 0 2008-04-01
1051 Korchnoi, Viktor   2611 1 2008-04-01
1052 Tiviakov, Sergei   2643 = 2008-04-01
1053 Landa, Konstantin   2678 = 2008-04-01
1054 Almasi, Zoltan   2691 0 2008-04-01
1055 Godena, Michele   2535 1 2008-04-01