Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Rodshtein, Maxim

Вечити шах листа

Rodshtein, Maxim

# Rodshtein, Maxim турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Duzhakov, Ilya RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2388 = 2019-06-01
2 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2635 = 2019-06-01
3 Geller, Jakov RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2518 0 2019-06-01
4 Tsydypov, Zhamsaran RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2546 0 2019-06-01
5 Riazantsev, Alexander RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2653 = 2019-06-01
6 Saveliev, Alexei RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2367 1 2019-06-01
7 Yuffa, Daniil RUS Team men PL chess final 2019 [Sochi] 2595 1 2019-06-01
8 Gharamian, Tigran FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2602 1 2019-06-01
9 Miezis, Normunds FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2456 1 2019-06-01
10 Cornette, Deimante FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2433 = 2019-06-01
11 Bailet, Pierre FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2466 = 2019-06-01
12 Postny, Evgeny FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2603 = 2019-06-01
13 Colin, Vincent FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2383 1 2019-06-01
14 Lamard, Guillaume FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2405 = 2019-06-01
15 Amin, Bassem FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2704 1 2019-06-01
16 Apicella, Manuel FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2502 = 2019-06-01
17 Gozzoli, Yannick FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2622 1 2019-06-01
18 Nihal, Sarin FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2598 = 2019-06-01
19 Tifferet, Shaked ISR Israel National Team Championship 2019 Round 11 [Various] 2289 1 2019-05-01
20 Matlakov, Maxim CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2692 = 2019-05-01
21 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2547 1 2019-05-01
22 Navara, David CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2733 1 2019-05-01
23 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2019 Round 9-10 [Various] 2538 1 2019-04-01
24 Soffer, Ram ISR Israel National Team Championship 2019 Round 9-10 [Various] 2479 = 2019-04-01
25 Banzea, Alexandru-Bogdan MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2427 1 2019-04-01
26 Kelires, Andreas MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2529 1 2019-04-01
27 Buhmann, Rainer MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2568 = 2019-04-01
28 Moussard, Jules MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2601 1 2019-04-01
29 Deac, Bogdan-Daniel MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2609 1 2019-04-01
30 Alekseenko, Kirill MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2644 1 2019-04-01
31 Piorun, Kacper MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2631 = 2019-04-01
32 Esipenko, Andrey MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2603 = 2019-04-01
33 Korobov, Anton MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2686 = 2019-04-01
34 Oparin, Grigoriy MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2613 = 2019-04-01
35 Artemiev, Vladislav MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2736 = 2019-04-01
36 Eljanov, Pavel ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2680 = 2019-03-01
37 Erenberg, Ariel ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2396 = 2019-03-01
38 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2526 1 2019-03-01
39 Bakalchuk, Johnatan ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2459 1 2019-03-01
40 Zanan, Evgeny ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2532 = 2019-03-01
41 Kantarji, Pinchas ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2445 1 2019-03-01
42 Velicka, Petr CZE 1. liga 2018/2019 zapad r7-8 [various] 2434 1 2019-03-01
43 Veinberg, Nimrod ISR Israel National Team Championship 2019 Round 1-2 [Various] 2399 = 2019-02-01
44 Dvoirys, Semen I. ISR Israel National Team Championship 2019 Round 1-2 [Various] 2523 = 2019-02-01
45 Nabaty, Tamir CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2669 1 2019-02-01
46 Korobov, Anton CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2698 0 2019-01-01
47 Votava, Jan CZE 1. liga 2018/2019 zapad r4 [various] 2531 = 2019-01-01
48 Sadzikowski, Daniel CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2544 = 2018-12-01
49 Balogh, Csaba CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2629 = 2018-12-01
50 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2682 0 2018-12-01
51 Tesik, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2317 1 2018-12-01
52 Gemy, Jose Daniel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2400 1 2018-11-01
53 Hjartarson, Johann GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2530 1 2018-11-01
54 Hillarp Persson, Tiger GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2544 1 2018-11-01
55 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
56 Bluebaum, Matthias GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2618 = 2018-11-01
57 Laznicka, Viktor GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2662 1 2018-11-01
58 McShane, Luke J GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2672 0 2018-11-01
59 Gledura, Benjamin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2621 1 2018-11-01
60 Ismagambetov, Anuar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2538 = 2018-11-01
61 Banikas, Hristos GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2601 = 2018-11-01
62 Duncan, Chris R GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2274 1 2018-11-01
63 Vuckovic, Bojan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2588 1 2018-11-01
64 Rozentalis, Eduardas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2522 = 2018-11-01
65 Eljanov, Pavel GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2703 0 2018-11-01
66 Rosenthal, Jonathan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2315 = 2018-11-01
67 Predojevic, Borki GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2616 1 2018-11-01
68 Meier, Georg ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2638 = 2018-09-01
69 Adhiban, B. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2671 = 2018-09-01
70 Saric, Ivan ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2690 = 2018-09-01
71 Ponomariov, Ruslan ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2686 = 2018-09-01
72 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 0 2018-09-01
73 Antipov, Mikhail Al. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2598 1 2018-09-01
74 Baklan, Vladimir ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2596 = 2018-09-01
75 Shchekachev, Andrei FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2540 1 2018-07-01
76 Koch, Jean-Rene FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2454 = 2018-07-01
77 Lagarde, Maxime FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2604 = 2018-07-01
78 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 1 2018-07-01
79 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2705 = 2018-07-01
80 Vernay, Clovis FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2513 = 2018-07-01
81 Gledura, Benjamin FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2615 = 2018-07-01
82 Dornbusch, Tatiana FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2290 1 2018-07-01
83 Tregubov, Pavel V. FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2578 = 2018-07-01
84 Bailet, Pierre FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2501 1 2018-07-01
85 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2637 = 2018-07-01
86 Tsifanskaya, Ludmila A CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2288 1 2018-07-01
87 Oglaza, Oskar CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2322 1 2018-07-01
88 Grinberg, Eyal CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2472 = 2018-07-01
89 Iniyan, P CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2460 = 2018-07-01
90 Zanan, Evgeny CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2497 = 2018-07-01
91 Vlasak, Lukas CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2378 = 2018-07-01
92 Grela, Kacper CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2342 = 2018-07-01
93 Kambrath, Yannick CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2333 1 2018-07-01
94 Blom, Vincent CZE Teplice Open 2018 [Teplice] 2288 1 2018-07-01
95 Gutenev, Alexander RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2474 = 2018-06-01
96 Grachev, Boris RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2647 1 2018-06-01
97 Antipov, Mikhail Al. RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2597 = 2018-06-01
98 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2502 1 2018-06-01
99 Triapishko, Alexandr RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2510 = 2018-06-01
100 Natacheev, Peter RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2278 1 2018-06-01
101 Bocharov, Ivan RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2547 1 2018-06-01
102 Riazantsev, Alexander RUS Team men PL chess final 2018 [Sochi] 2662 1 2018-06-01
103 Movsesian, Sergei CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2625 = 2018-05-01
104 Sadzikowski, Daniel CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2582 = 2018-05-01
105 Balogh, Csaba CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2628 = 2018-05-01
106 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2018 Round 11 [Tel Aviv] 2519 = 2018-04-01
107 Dragnev, Valentin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2461 0 2018-03-01
108 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2529 = 2018-03-01
109 Baron, Tal ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2554 1 2018-03-01
110 Zubov, Alexander ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2612 = 2018-03-01
111 Gokhvat, Peter ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2289 1 2018-03-01
112 Abergel, Thal ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2452 1 2018-03-01
113 Gorodetzky, David ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2418 = 2018-03-01
114 Zoler, Dan ISR Israel National Team Championship 2018 Round 5-10 [various] 2502 1 2018-03-01
115 Zilberman, Yaacov ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2367 1 2018-02-01
116 Sutovsky, Emil ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2673 1 2018-02-01
117 Reshef, Omer ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2467 = 2018-02-01
118 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2542 0 2018-02-01
119 Petenyi, Tamas CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2464 = 2018-01-01
120 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2696 = 2018-01-01
121 Rasik, Vitezslav CZE 1. liga zpad 2017/2018 r4 [various] 2464 = 2018-01-01
122 Salomon, Johan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2477 1 2017-12-01
123 Hamitevici, Vladimir GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 1 2017-12-01
124 Bauer, Christian GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2647 1 2017-12-01
125 Bosiocic, Marin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2619 0 2017-12-01
126 McHedlishvili, Mikheil GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2604 1 2017-12-01
127 Deac, Bogdan-Daniel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2560 1 2017-12-01
128 Duda, Jan-Krzysztof GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2706 0 2017-12-01
129 Meier, Georg GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2655 0 2017-12-01
130 Kovalev, Vladislav GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2636 1 2017-12-01
131 Cernousek, Lukas CZE 1. liga zpad 2017/2018 r2-3 [various] 2450 1 2017-12-01
132 Mista, Aleksander CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2597 = 2017-12-01
133 Miton, Kamil CZE Extraliga 2017/2018 r1-2 [various] 2596 1 2017-12-01
134 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2685 = 2017-12-01
135 Mihok, Oliver HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2543 1 2017-12-01
136 Harari, Zaki ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2295 = 2017-11-01
137 Basso, Pier Luigi ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2460 1 2017-11-01
138 Mekhitarian, Krikor Sevag ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2534 = 2017-11-01
139 Brunello, Sabino ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2555 1 2017-11-01
140 Sokolov, Ivan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2603 0 2017-11-01
141 Pichot, Alan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2565 = 2017-11-01
142 Lampert, Jonas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2514 1 2017-11-01
143 Wagner, Dennis ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2564 = 2017-11-01
144 Svane, Rasmus ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2595 1 2017-11-01
145 Koskinen, Henri TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2299 1 2017-11-01
146 Demuth, Adrien TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2538 = 2017-11-01
147 Zvjaginsev, Vadim TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2643 = 2017-11-01
148 Huzman, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2549 = 2017-11-01
149 Wiersma, Eelke TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2341 1 2017-11-01
150 Abasov, Nijat TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2587 = 2017-11-01
151 Dvirnyy, Danyyil TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2542 = 2017-11-01
152 Hovhannisyan, Robert GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2594 = 2017-10-01
153 Hovhannisyan, Robert GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2594 = 2017-10-01
154 Adams, Michael GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2738 = 2017-10-01
155 Adams, Michael GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2738 1 2017-10-01
156 Fedoseev, Vladimir GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2731 0 2017-10-01
157 Fedoseev, Vladimir GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2731 1 2017-10-01
158 Repka, Christopher BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2452 1 2017-07-01
159 Predke, Alexandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2566 1 2017-07-01
160 Lopez Martinez, Josep Manuel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2597 1 2017-07-01
161 Fridman, Daniel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2605 = 2017-07-01
162 Demchenko, Anton BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2629 = 2017-07-01
163 Saric, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2618 = 2017-07-01
164 Salgado Lopez, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2627 = 2017-07-01
165 Banusz, Tamas BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2616 1 2017-07-01
166 Shimanov, Aleksandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2642 = 2017-07-01
167 Dubov, Daniil BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2660 = 2017-07-01
168 Zhigalko, Sergei BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2643 = 2017-07-01
169 Jakovenko, Dmitry RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2718 1 2017-06-01
170 Korobov, Anton RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2695 0 2017-06-01
171 Zhigalko, Sergei RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2639 = 2017-06-01
172 Najer, Evgeniy RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2679 0 2017-06-01
173 Inarkiev, Ernesto RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2727 0 2017-06-01
174 Sutovsky, Emil RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2650 0 2017-06-01
175 Bologan, Victor RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2640 1 2017-06-01
176 Dubov, Daniil RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2660 1 2017-06-01
177 Anton Guijarro, David RUS 18. A.Karpov Intl Tournament [Poykovskiy] 2679 = 2017-06-01
178 Alekseenko, Kirill RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2585 1 2017-06-01
179 Esipenko, Andrey RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2509 = 2017-06-01
180 Grischuk, Alexander RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2750 0 2017-06-01
181 Motylev, Alexander RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2665 0 2017-06-01
182 Dubov, Daniil RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2660 = 2017-06-01
183 Elistratov, Semen RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2417 0 2017-06-01
184 Navara, David FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2739 1 2017-06-01
185 Sanikidze, Tornike FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2518 1 2017-06-01
186 Bachmann, Axel FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2646 = 2017-06-01
187 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2734 = 2017-06-01
188 Hamitevici, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2487 1 2017-06-01
189 Godart, Francois FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2404 1 2017-06-01
190 Brochet, Philippe FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2409 1 2017-06-01
191 Malakhov, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2712 0 2017-06-01
192 Dorfman, Iossif FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2560 1 2017-06-01
193 Gharamian, Tigran FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2626 1 2017-06-01
194 Stephan, Victor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2365 1 2017-06-01
195 Givon, Asaf ISR Israel National Team Championship 2017 Round 11 [Tel Aviv] 2465 = 2017-05-01
196 Kantarji, Pinchas ISR Israel National Team Championship 2017 Round 9-10 [various] 2441 1 2017-04-01
197 Alterman, Boris ISR Israel National Team Championship 2017 Round 9-10 [various] 2602 = 2017-04-01
198 Shvidler, Eliahu ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2382 1 2017-03-01
199 Moiseenko, Alexander ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2661 = 2017-03-01
200 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2523 = 2017-03-01
201 Zubov, Alexander ISR Israel National Team Championship 2017 Round 5-8 [various] 2605 1 2017-03-01
202 Biolek, Richard Jr. CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2431 = 2017-03-01
203 Shengelia, David CZE tht Extraliga 2016/2017 r7-8 [various] 2575 1 2017-03-01
204 Zoler, Dan ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2496 1 2017-02-01
205 Khmelniker, Ilya ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2488 1 2017-02-01
206 Mikhalevski, Alexander ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2429 1 2017-02-01
207 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2540 = 2017-02-01
208 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2679 1 2017-02-01
209 Nguyen, Thai Dai Van CZE tht Extraliga 2016/2017 r5-6 [various] 2429 = 2017-02-01
210 Adams, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2744 0 2017-01-01
211 Meskovs, Nikita GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2489 1 2017-01-01
212 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2514 = 2017-01-01
213 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2633 1 2017-01-01
214 Navara, David CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2725 = 2017-01-01
215 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2551 = 2017-01-01
216 Meessen, Rudolf SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2297 1 2016-12-01
217 Bosman, Michiel SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2353 1 2016-12-01
218 Grigorian, Spartak SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2296 = 2016-12-01
219 Sidorenko, Ilya SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2413 1 2016-12-01
220 Wallace, John Paul ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2355 1 2016-11-01
221 Hillarp Persson, Tiger ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2513 1 2016-11-01
222 Hou, Yifan ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2649 = 2016-11-01
223 Howell, David W L ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2644 1 2016-11-01
224 So, Wesley ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2794 = 2016-11-01
225 Van Foreest, Jorden ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2615 1 2016-11-01
226 Caruana, Fabiano ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2813 0 2016-11-01
227 Grandelius, Nils ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2642 1 2016-11-01
228 Naiditsch, Arkadij ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2684 0 2016-11-01
229 Rodriguez Vila, Andres AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2453 1 2016-10-01
230 Ivanisevic, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2650 = 2016-10-01
231 Nisipeanu, Liviu-Dieter AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2687 = 2016-10-01
232 Greet, Andrew N AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2455 = 2016-10-01
233 Munoz Santana, Jose Lisandro AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2439 1 2016-10-01
234 Peralta, Fernando AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2590 = 2016-10-01
235 Saric, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2668 1 2016-10-01
236 Cordova, Emilio AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2638 0 2016-10-01
237 Dervishi, Erald AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2564 1 2016-10-01
238 Nikolov, Momchil AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2585 = 2016-10-01
239 Todorovic, Nenad I SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2306 1 2016-09-01
240 Vernay, Clovis SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2507 = 2016-09-01
241 Gaehwiler, Gabriel SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2392 = 2016-09-01
242 Nezad, Husein Aziz SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2419 = 2016-09-01
243 Baenziger, Fabian SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2318 1 2016-09-01
244 Gozzoli, Yannick SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2571 = 2016-09-01
245 Karthikeyan, Murali SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2513 = 2016-09-01
246 Baron, Tal SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2557 = 2016-09-01
247 Al-Sayed, Mohammed SUI Biel Master Tournament (MTO) 216 [Biel] 2524 1 2016-09-01
248 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2666 = 2016-07-01
249 Petkov, Vladimir FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2493 = 2016-07-01
250 David, Alberto FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2571 1 2016-07-01
251 Donchenko, Alexander FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2569 = 2016-07-01
252 Heimann, Andreas FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2578 1 2016-07-01
253 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2531 1 2016-07-01
254 Palac, Mladen FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2577 1 2016-07-01
255 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2618 = 2016-07-01
256 Mista, Aleksander FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2593 = 2016-07-01
257 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2788 0 2016-07-01
258 Relange, Eloi FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2464 1 2016-07-01
259 Kosteniuk, Alexandra ENG Checkmate Season II [London] 2556 1 2016-07-01
260 Tari, Aryan ENG Checkmate Season II [London] 2564 = 2016-07-01
261 Smerdon, David C ENG Checkmate Season II [London] 2524 1 2016-07-01
262 Rapport, Richard ENG Checkmate Season II [London] 2731 = 2016-07-01
263 Muzychuk, Mariya ENG Checkmate Season II [London] 2546 1 2016-07-01
264 Paehtz, Elisabeth ENG Checkmate Season II [London] 2502 = 2016-07-01
265 Muzychuk, Anna ENG Checkmate Season II [London] 2551 1 2016-07-01
266 Cramling, Pia ENG Checkmate Season II [London] 2474 1 2016-07-01
267 Short, Nigel D ENG Checkmate Season II [London] 2646 0 2016-07-01
268 Malakhov, Vladimir RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2703 = 2016-06-01
269 Rublevsky, Sergei RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2692 0 2016-06-01
270 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2512 = 2016-06-01
271 Yakovich, Yuri RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2521 1 2016-06-01
272 Kokarev, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2622 1 2016-06-01
273 Hasangatin, Ramil RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2512 = 2016-06-01
274 Boruchovsky, Avital ISR Israel National Team Championship 2016 Round 9-11 [various] 2546 1 2016-05-01
275 Kantsler, Boris ISR Israel National Team Championship 2016 Round 9-11 [various] 2402 1 2016-05-01
276 Alterman, Boris ISR Israel National Team Championship 2016 Round 9-11 [various] 2614 1 2016-05-01
277 Mesropov, Konstantin ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2411 1 2016-04-01
278 Givon, Asaf ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2461 0 2016-04-01
279 Gurbanov, Andrei ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2339 0 2016-04-01
280 Vallejo Pons, Francisco ISR Israel National Team Championship 2016 Round 5-8 [various] 2677 0 2016-04-01
281 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2451 = 2016-04-01
282 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2652 0 2016-04-01
283 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2458 = 2016-03-01
284 Fridman, Daniel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2616 1 2016-03-01
285 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2511 1 2016-03-01
286 Saric, Ivan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2646 = 2016-03-01
287 Cukrowski, Filip SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2320 1 2016-02-01
288 Lindgren, Philip SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2418 1 2016-02-01
289 Andersen, Mads SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2474 1 2016-02-01
290 Socko, Bartosz SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2587 1 2016-02-01
291 Hammer, Jon Ludvig SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2695 = 2016-02-01
292 Hillarp Persson, Tiger SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2521 = 2016-02-01
293 Krasenkow, Michal SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2610 1 2016-02-01
294 Donchenko, Alexander SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2588 1 2016-02-01
295 Tikkanen, Hans SWE XLV Rilton Cup 2015 2016 [Stockholm] 2515 1 2016-02-01
296 Navara, David CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2730 = 2016-02-01
297 Bindrich, Falko CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2585 = 2016-02-01
298 Krayz, Alexander ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2354 1 2016-02-01
299 Khmelniker, Ilya ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2494 = 2016-02-01
300 Rechlis, Gad ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2533 1 2016-02-01
301 Kravtsiv, Martyn ISR Israel National Team Championship 2016 Round 1-4 [various] 2636 1 2016-02-01
302 Michalik, Peter CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2580 = 2016-01-01
303 Korobov, Anton CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2713 = 2016-01-01
304 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2690 1 2016-01-01
305 Schneider, Ilja GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2495 1 2016-01-01
306 Petenyi, Tamas CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2469 1 2015-12-01
307 Yemelin, Vasily CZE tht Extraliga 2015/2016 r1-2 [various] 2561 = 2015-12-01
308 Iturrizaga Bonelli, Eduardo AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2633 = 2015-11-01
309 Iturrizaga Bonelli, Eduardo AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2633 1 2015-11-01
310 Ivanchuk, Vassily AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2726 0 2015-11-01
311 Ivanchuk, Vassily AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2726 = 2015-11-01
312 Boidman, Yuri MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2339 1 2015-11-01
313 De Jong, Jan-Willem MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2453 1 2015-11-01
314 Kramer, Julian MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2312 1 2015-11-01
315 Wang, Yue MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2724 0 2015-11-01
316 Abasov, Nijat MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2517 = 2015-11-01
317 Mamedyarov, Shakhriyar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2736 1 2015-11-01
318 Korneev, Oleg ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2569 = 2015-09-01
319 Santos Latasa, Jaime ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2521 = 2015-09-01
320 Cacho Reigadas, Sergio ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2512 1 2015-09-01
321 Gual Pascual, Antonio ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2439 1 2015-09-01
322 Argandona Riveiro, Inigo ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2429 = 2015-09-01
323 Touzane, Olivier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2339 = 2015-09-01
324 Vazquez Torres, Adrian ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2278 1 2015-09-01
325 Rius Marse, Josep ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2278 1 2015-08-01
326 Garcia Vicente, Nieves ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2278 1 2015-08-01
327 Stockova, Zuzana ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2391 = 2015-08-01
328 Baches Garcia, Guillermo ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2367 1 2015-08-01
329 Forcen Esteban, Daniel ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2539 1 2015-08-01
330 Vocaturo, Daniele ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2572 = 2015-08-01
331 Kharitonov, Alexandr ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2536 = 2015-08-01
332 Manolache, Marius ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2467 1 2015-08-01
333 Cori, Jorge ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2623 1 2015-08-01
334 Adhiban, B. ESP XXXV Open Internacional Villa De Benasque [Huesca] 2627 0 2015-08-01
335 Eljanov, Pavel ISR National Team Championship 2015 Round 11 [various] 2718 = 2015-06-01
336 Popov, Ivan RUS Team men PL chess [Sochi] 2648 = 2015-06-01
337 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess [Sochi] 2534 = 2015-06-01
338 Lysyj, Igor RUS Team men PL chess [Sochi] 2677 = 2015-06-01
339 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess [Sochi] 2533 = 2015-06-01
340 Rublevsky, Sergei RUS Team men PL chess [Sochi] 2698 = 2015-06-01
341 Akopian, Vladimir ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2656 1 2015-05-01
342 Adly, Ahmed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2595 1 2015-05-01
343 Eljanov, Pavel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2733 1 2015-05-01
344 Ortiz Suarez, Isan Reynald ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2612 1 2015-05-01
345 Wei, Yi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2703 0 2015-05-01
346 Almasi, Zoltan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2698 = 2015-05-01
347 Tomashevsky, Evgeny ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2745 0 2015-05-01
348 Bitensky, Igor ISR National Team Championship 2015 Round 9-10 [various] 2370 1 2015-05-01
349 Givon, Asaf ISR National Team Championship 2015 Round 9-10 [various] 2462 1 2015-05-01
350 Faizrakhmanov, Ramil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2371 = 2015-04-01
351 Bitensky, Igor ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2384 1 2015-04-01
352 Zhigalko, Andrey ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2572 1 2015-04-01
353 Pantsulaia, Levan ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2615 = 2015-04-01
354 Shimanov, Aleksandr ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2594 0 2015-04-01
355 Rombaldoni, Axel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2488 1 2015-04-01
356 Nabaty, Tamir ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2585 1 2015-04-01
357 Duda, Jan-Krzysztof ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2591 1 2015-04-01
358 Volokitin, Andrei ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2646 = 2015-04-01
359 Bartel, Mateusz ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2631 = 2015-04-01
360 Matlakov, Maxim ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2695 = 2015-04-01
361 Baron, Tal ISR National Team Championship 2015 Round 7-8 [various] 2506 1 2015-04-01
362 Zoler, Dan ISR National Team Championship 2015 Round 7-8 [various] 2528 1 2015-04-01
363 Viana, Dirceu ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2280 1 2015-03-01
364 Zhukova, Natalia ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2482 1 2015-03-01
365 Rasmussen, Allan Stig ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2526 1 2015-03-01
366 Vazquez Igarza, Renier ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 0 2015-03-01
367 Al-Sayed, Mohammed ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2516 1 2015-03-01
368 Roiz, Michael ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 = 2015-03-01
369 Lalith, Babu M.r. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2537 = 2015-03-01
370 Wei, Yi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2675 = 2015-03-01
371 Ganguly, Surya Shekhar ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2595 = 2015-03-01
372 Xu, Jun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2523 = 2015-03-01
373 Zubov, Alexander ISR National Team Championship 2015 Round 5-6 [various] 2607 = 2015-03-01
374 Porat, Shay ISR National Team Championship 2015 Round 5-6 [various] 2514 = 2015-03-01
375 Kirk, Ezra ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2308 1 2015-02-01
376 Flear, Glenn C ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2460 = 2015-02-01
377 Baterdene, Tsogbayar ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2276 1 2015-02-01
378 Galyas, Miklos ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2428 0 2015-02-01
379 Maisuradze, Nino ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2323 1 2015-02-01
380 Sowray, Peter J ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2365 1 2015-02-01
381 Arkell, Keith C ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2489 0 2015-02-01
382 Constantinou, Peter ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2276 1 2015-02-01
383 Gormally, Daniel W ENG HASTINGS MASTERS 2014/15 [HASTINGS] 2499 1 2015-02-01
384 Shvidler, Eliahu ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2397 1 2015-02-01
385 Khmelniker, Ilya ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2503 1 2015-02-01
386 Boruchovsky, Avital ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2517 0 2015-02-01
387 Rechlis, Gad ISR National Team Championship 2015 Round 1-4 [various] 2518 0 2015-02-01
388 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2496 1 2015-01-01
389 Gelfand, Boris GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2743 = 2015-01-01
390 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2530 = 2014-12-01
391 Rapport, Richard GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2718 = 2014-12-01
392 Naiditsch, Arkadij GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2719 0 2014-12-01
393 Menkov, Aleksandr RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2278 1 2014-11-01
394 Duzhakov, Ilya RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2341 = 2014-11-01
395 Gritsayeva, Oksana RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2364 1 2014-11-01
396 Munguntuul, Batkhuyag RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2433 1 2014-11-01
397 Lalith, Babu M.r. RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2547 = 2014-11-01
398 Zontakh, Andrey RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2539 1 2014-11-01
399 Volkov, Sergey RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2599 1 2014-11-01
400 Ivanisevic, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2623 = 2014-11-01
401 Ponkratov, Pavel RUS M.Chigorin Memorial 2014 [St. Petersburg] 2617 = 2014-11-01
402 Perez Candelario, Manuel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2575 1 2014-10-01
403 Castellanos Rodriguez, Renier ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2465 1 2014-10-01
404 Guramishvili, Sopiko ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2393 1 2014-10-01
405 Berkes, Ferenc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2649 0 2014-10-01
406 Gual Pascual, Antonio ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2447 1 2014-10-01
407 Franco Alonso, Alejandro ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2471 1 2014-10-01
408 Adhiban, B. ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2619 = 2014-10-01
409 Tisdall, Jonathan D ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2418 1 2014-10-01
410 Cacho Reigadas, Sergio ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2511 1 2014-10-01
411 Grischuk, Alexander ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2789 0 2014-10-01
412 Nakamura, Hikaru ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2782 0 2014-10-01
413 Geske, Julian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2386 = 2014-10-01
414 Dominguez Perez, Leinier ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2755 = 2014-10-01
415 Van Wely, Loek ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2650 = 2014-10-01
416 Christensen, Casper DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2271 1 2014-09-01
417 Evertsson, Lennart DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2271 1 2014-09-01
418 Koepke, Christian DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2322 1 2014-09-01
419 Houska, Jovanka DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2409 1 2014-09-01
420 Romanov, Evgeny DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2643 = 2014-09-01
421 Hillarp Persson, Tiger DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2564 1 2014-09-01
422 Bu, Xiangzhi DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2693 0 2014-09-01
423 Rasmussen, Allan Stig DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2522 1 2014-09-01
424 Rapport, Richard DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2701 = 2014-09-01
425 Gao, Rui DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2529 1 2014-09-01
426 Tologontegin, Semetey NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2354 1 2014-09-01
427 Zhigalko, Andrey NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2579 1 2014-09-01
428 Tiviakov, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2664 1 2014-09-01
429 Bruzon Batista, Lazaro NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2664 0 2014-09-01
430 Batchuluun, Tsegmed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2513 = 2014-09-01
431 Farid, Firman Syah NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2400 1 2014-09-01
432 Balogh, Csaba NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2637 0 2014-09-01
433 Kovalenko, Igor NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2650 = 2014-09-01
434 Stevic, Hrvoje NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2606 = 2014-09-01
435 Steinberg, Nitzan ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2414 1 2014-07-01
436 Haimovich, Tal ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2375 1 2014-07-01
437 Deutsch, Eyal ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2380 = 2014-07-01
438 Alterman, Boris ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2582 = 2014-07-01
439 Porat, Ido ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2409 1 2014-07-01
440 Avrukh, Boris ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2590 = 2014-07-01
441 Harutyunian, Tigran K. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2422 1 2014-04-01
442 Anton Guijarro, David ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2559 = 2014-04-01
443 Grigoryan, Karen H. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2572 = 2014-04-01
444 Aleksandrov, Aleksej ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2544 = 2014-04-01
445 Gabuzyan, Hovhannes ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2537 = 2014-04-01
446 Paichadze, Luka ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2529 = 2014-04-01
447 Oral, Tomas ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2528 = 2014-04-01
448 Gabrielian, Artur ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2560 1 2014-04-01
449 Bok, Benjamin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2575 0 2014-04-01
450 Gajic, Mladen ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2282 1 2014-03-01
451 Kohlweyer, Bernd ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2437 1 2014-03-01
452 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2517 1 2014-03-01
453 Dvirnyy, Danyyil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2574 1 2014-03-01
454 Li, Chao B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2680 = 2014-03-01
455 Navara, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2702 = 2014-03-01
456 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 = 2014-03-01
457 Adams, Michael ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2754 = 2014-03-01
458 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2597 = 2014-03-01
459 Mareco, Sandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 1 2014-03-01
460 Ipatov, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2610 = 2014-03-01
461 Fier, Alexandr GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2587 = 2014-03-01
462 Hund, Barbara SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2282 1 2014-02-01
463 Kurayan, Ruslan SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2411 1 2014-02-01
464 Sengupta, Deep SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2538 0 2014-02-01
465 Kashlinskaya, Alina SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2437 1 2014-02-01
466 Kopylov, Michael SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2460 1 2014-02-01
467 El Debs, Felipe De Cresce SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2520 1 2014-02-01
468 Wojtaszek, Radoslaw SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2711 0 2014-02-01
469 Edouard, Romain GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2665 1 2014-01-01
470 Ftacnik, Lubomir GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2530 = 2014-01-01
471 Lyell, Mark NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2283 1 2014-01-01
472 Goudriaan, Etienne NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2429 1 2014-01-01
473 Stukopin, Andrey NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2509 = 2014-01-01
474 Svane, Rasmus NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2472 1 2014-01-01
475 Michalik, Peter NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2577 0 2014-01-01
476 Lobzhanidze, Davit NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2445 1 2014-01-01
477 Javakhadze, Zurab NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2451 = 2014-01-01
478 Klein, David NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2491 = 2014-01-01
479 Zakhartsov, Viacheslav V. NED Schaakfestival Groningen 2013 Open A [Groningen] 2555 1 2014-01-01
480 Nikolic, Predrag GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2620 = 2013-12-01
481 Cyborowski, Lukasz GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2526 1 2013-12-01
482 Dragun, Kamil GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2547 1 2013-11-01
483 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2640 1 2013-11-01
484 Hovenga, Alje NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2264 1 2013-11-01
485 Hopman, Pieter NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2338 1 2013-11-01
486 Donchenko, Alexander NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2479 1 2013-11-01
487 Moskalenko, Viktor NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2520 = 2013-11-01
488 Levin, Felix NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2480 1 2013-11-01
489 L`ami, Erwin NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2645 = 2013-11-01
490 Krasenkow, Michal NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2640 1 2013-11-01
491 Pel, Bonno NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2291 1 2013-11-01
492 Haslinger, Stewart NED Unive Open 2013 [Hoogeveen] 2543 = 2013-11-01
493 Kafka, Graeme AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2241 1 2013-09-01
494 Macqueen, Calum AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2248 1 2013-09-01
495 Tania, Sachdev AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2430 1 2013-09-01
496 Cabrera, Alexis AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2525 1 2013-09-01
497 Vovk, Andrey AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2567 = 2013-09-01
498 Lopez Martinez, Josep Manuel AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2547 1 2013-09-01
499 Iturrizaga, Eduardo AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2643 = 2013-09-01
500 Vazquez Igarza, Renier AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2571 = 2013-09-01
501 Narciso Dublan, Marc AND XXXI Obert Internacional d'Escacs d'Andorra [Erts - La Massana] 2536 = 2013-09-01
502 Morona Minguez, Irene ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2241 1 2013-08-01
503 Rodriguez Melgar, Josep M. ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2241 1 2013-08-01
504 Roeder, Matthias ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2408 1 2013-08-01
505 Guerra Mendez, Jose Angel ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2505 1 2013-08-01
506 Moskalenko, Viktor ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2529 1 2013-08-01
507 Vazquez Igarza, Renier ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2571 = 2013-08-01
508 Ni, Hua ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2661 = 2013-08-01
509 Cori T., Deysi ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2439 1 2013-08-01
510 Shyam, Sundar M. ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2505 1 2013-08-01
511 Iturrizaga, Eduardo ESP XXXIII Open Internacional "Villa de Benasque" [Benasque Huesca] 2643 = 2013-08-01
512 Goumas, Georgios POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2410 1 2013-06-01
513 Yilmaz, Mustafa POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2537 0 2013-06-01
514 Fauland, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2449 = 2013-06-01
515 Neverov, Valeriy POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2489 1 2013-06-01
516 Gabuzyan, Hovhannes POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2532 = 2013-06-01
517 Petr, Martin POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2523 1 2013-06-01
518 Zontakh, Andrey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2521 1 2013-06-01
519 Vachier-Lagrave, Maxime POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2718 1 2013-06-01
520 Alekseev, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2700 0 2013-06-01
521 Nepomniachtchi, Ian POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2710 0 2013-06-01
522 Shengelia, David POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2546 1 2013-06-01
523 Gruenfeld, Yehuda ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2434 1 2013-05-01
524 Popilski, Gil ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2523 = 2013-05-01
525 Nabaty, Tamir ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2564 = 2013-05-01
526 Greenfeld, Alon ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2545 = 2013-05-01
527 Smirin, Ilia ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2663 = 2013-05-01
528 Raznikov, Danny ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2488 1 2013-05-01
529 Mikhalevski, Victor ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2530 = 2013-05-01
530 Postny, Evgeny ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2635 = 2013-05-01
531 Avrukh, Boris ISR Israel National Champ 2013 [Acre] 2572 = 2013-05-01
532 Georgiadis, Nico FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2380 1 2013-04-01
533 Andreev, Eduard FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2514 1 2013-04-01
534 Kharitonov, Alexandr FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2536 = 2013-04-01
535 Manolache, Marius FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2533 1 2013-04-01
536 Kovacevic, Aleksandar FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2563 = 2013-04-01
537 Eingorn, Vereslav S FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2547 1 2013-04-01
538 Djukic, Nikola FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2538 = 2013-04-01
539 Grigoryan, Karen H. FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2531 1 2013-04-01
540 Gharamian, Tigran FRA 29e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2661 = 2013-04-01
541 Stosevski, Ilija MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2215 1 2013-04-01
542 Goryachkina, Aleksandra MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2386 = 2013-04-01
543 Erturan, Yakup MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2373 1 2013-04-01
544 Drenchev, Petar MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2491 1 2013-04-01
545 Jankovic, Alojzije MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2538 = 2013-04-01
546 Baron, Tal MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2470 1 2013-04-01
547 Yemelin, Vasily MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2574 = 2013-04-01
548 Popilski, Gil MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2520 1 2013-04-01
549 Iturrizaga, Eduardo MKD Karpos Open 2013 [Skopje] 2650 = 2013-04-01
550 Gofshtein, Leonid ISR Israel National League 2013 [Various] 2468 = 2013-03-01
551 Sidorenko, Ilya ISR Israel National League 2013 [Various] 2415 1 2013-03-01
552 Raznikov, Danny ISR Israel National League 2013 [Various] 2469 = 2013-03-01
553 Baron, Tal ISR Israel National League 2013 [Various] 2470 = 2013-03-01
554 Rechlis, Gad ISR Israel National League 2013 [Various] 2486 1 2013-03-01
555 Jirka, Jiri ISR Israel National League 2013 [Various] 2411 = 2013-03-01
556 Axelrod, Arie ISR Israel National League 2013 [Various] 2343 1 2013-03-01
557 Zoler, Dan ISR Israel National League 2013 [Various] 2548 0 2013-03-01
558 Kudischewitsch, David ISR Israel National League 2013 [Various] 2348 = 2013-03-01
559 Godena, Michele ISR Israel National League 2013 [Various] 2516 1 2013-03-01
560 Sutovsky, Emil ISR Israel National League 2013 [Various] 2684 1 2013-03-01
561 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2538 = 2012-11-01
562 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2531 = 2012-11-01
563 Sargissian, Gabriel SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2693 = 2012-11-01
564 Ipatov, Alexander SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2601 = 2012-11-01
565 Andrijevic, Milan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2357 1 2012-11-01
566 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2458 = 2012-11-01
567 Ivkov, Borislav SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2420 = 2012-11-01
568 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2638 = 2012-11-01
569 Solak, Dragan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2599 = 2012-11-01
570 Efimenko, Zahar SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2689 = 2012-11-01
571 Giri, Anish ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2730 0 2012-11-01
572 Nakar, Eylon ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2397 = 2012-11-01
573 Tan, Matthew ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2425 1 2012-11-01
574 Navara, David ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2722 1 2012-11-01
575 Bulanov, Dmitri ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2376 = 2012-11-01
576 Bauer, Christian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2664 1 2012-11-01
577 Pelletier, Yannick ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2601 = 2012-11-01
578 Yarmonov, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2333 = 2012-10-01
579 Pasko, Llambi TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2242 1 2012-10-01
580 Ponomariov, Ruslan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2734 0 2012-10-01
581 Ismagambetov, Anuar TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2471 1 2012-10-01
582 Astaneh Lopez, Alex TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2398 0 2012-10-01
583 Negi, Parimarjan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2664 0 2012-10-01
584 Illescas Cordoba, Miguel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2601 1 2012-10-01
585 Sokolov, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2696 = 2012-10-01
586 Gagunashvili, Merab TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2578 = 2012-10-01
587 Zhigalko, Andrey TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2582 0 2012-10-01
588 Karrer, Damian SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2242 1 2012-09-01
589 Boruchovsky, Avital SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2416 = 2012-09-01
590 Petrov, Nikita SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2282 1 2012-09-01
591 Kraemer, Martin SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2506 = 2012-09-01
592 Czebe, Attila SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2478 1 2012-09-01
593 Movsesian, Sergei SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2698 = 2012-09-01
594 Harikrishna, Pentala SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2684 0 2012-09-01
595 Bok, Benjamin SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2512 = 2012-09-01
596 Golod, Vitali SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2547 0 2012-09-01
597 Weindl, Alfred SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2329 1 2012-09-01
598 Raetsky, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2449 1 2012-09-01
599 Porat, Shay ISR Israel National League 2012 [ISR] 2490 = 2012-05-01
600 Zoler, Dan ISR Israel National League 2012 [ISR] 2541 1 2012-05-01
601 Bitensky, Igor ISR Israel National League 2012 [ISR] 2390 1 2012-05-01
602 Tseitlin, Mark D ISR Israel National League 2012 [ISR] 2403 1 2012-05-01
603 Baron, Tal ISR Israel National League 2012 [ISR] 2504 = 2012-05-01
604 Raznikov, Danny ISR Israel National League 2012 [ISR] 2442 = 2012-05-01
605 Nakar, Eylon ISR Israel National League 2012 [ISR] 2286 = 2012-05-01
606 Kantsler, Boris ISR Israel National League 2012 [ISR] 2422 = 2012-05-01
607 Sutovsky, Emil ISR Israel National League 2012 [ISR] 2696 = 2012-05-01
608 Battaglini, Gabriel ISR Israel National League 2012 [ISR] 2423 1 2012-05-01
609 Gladyszev, Oleg ISR Israel National League 2012 [ISR] 2469 1 2012-05-01
610 Ledger, Andrew J BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2424 1 2012-05-01
611 Radulski, Julian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2552 0 2012-05-01
612 Poetsch, Hagen BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2432 1 2012-05-01
613 Rasulov, Vugar BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2526 1 2012-05-01
614 Alekseenko, Kirill BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2367 1 2012-05-01
615 Inarkiev, Ernesto BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2695 0 2012-05-01
616 Grigoriants, Sergey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2561 = 2012-05-01
617 Swiercz, Dariusz BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2565 1 2012-05-01
618 Caruana, Fabiano BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2767 0 2012-05-01
619 Nevednichy, Vladislav BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2562 = 2012-05-01
620 Nyzhnyk, Illya BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2585 0 2012-05-01
621 Lu, Shanglei RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2516 1 2012-03-01
622 Akopian, Vladimir RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2685 1 2012-03-01
623 Alekseev, Evgeny RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2670 = 2012-03-01
624 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2664 = 2012-03-01
625 Zhigalko, Sergei RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2658 1 2012-03-01
626 Korobov, Anton RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2660 0 2012-03-01
627 Bu, Xiangzhi RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2670 = 2012-03-01
628 Jobava, Baadur RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2704 = 2012-03-01
629 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2688 1 2012-03-01
630 Georgiev, Vladimir GRE European Team Championship [Porto Carras] 2553 0 2012-01-01
631 Naiditsch, Arkadij GRE European Team Championship [Porto Carras] 2712 = 2012-01-01
632 Bacrot, Etienne GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
633 Caruana, Fabiano GRE European Team Championship [Porto Carras] 2727 0 2012-01-01
634 Ivanchuk, Vassily GRE European Team Championship [Porto Carras] 2775 = 2012-01-01
635 Navara, David GRE European Team Championship [Porto Carras] 2724 0 2012-01-01
636 Hansen, Sune Berg GRE European Team Championship [Porto Carras] 2566 = 2012-01-01
637 Harikrishna, P. RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2669 0 2011-11-01
638 Harikrishna, P. RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2669 = 2011-11-01
639 Mickevicius, Juras SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2342 = 2011-11-01
640 Korchnoi, Viktor SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2556 1 2011-11-01
641 Shirov, Alexei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2713 = 2011-11-01
642 Nikolov, Momchil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2578 1 2011-11-01
643 Nepomniachtchi, Ian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2718 = 2011-11-01
644 Polzin, Rainer SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 1 2011-11-01
645 Jankovic, Alojzije SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2584 = 2011-11-01
646 Solonsky, Alexandr BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2238 1 2011-09-01
647 Aseeva, Marina BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2238 1 2011-09-01
648 Sarenac, Ivan BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2315 1 2011-09-01
649 Farago, Ivan BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2448 1 2011-09-01
650 Szabo, Gergely-Andras-Gyula BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2545 1 2011-09-01
651 Cheparinov, Ivan BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2669 = 2011-09-01
652 Grigoryan, Avetik BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2608 1 2011-09-01
653 Lupulescu, Constantin BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2638 = 2011-09-01
654 Kolev, Atanas BUL 3rd International chess tournament [Albena] 2590 0 2011-09-01
655 Bozinovic, Bogdan SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2237 1 2011-09-01
656 Nezad, Husein SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2423 = 2011-09-01
657 Delorme, Axel SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2448 1 2011-09-01
658 Megaranto, Susanto SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2544 = 2011-09-01
659 Wirig, Anthony SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2510 = 2011-09-01
660 Tischbierek, Raj SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2436 1 2011-09-01
661 Shankland, Samuel SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2539 1 2011-09-01
662 Edouard, Romain SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2587 = 2011-09-01
663 Kovchan, Alexander SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2554 = 2011-09-01
664 Ni, Hua SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2662 0 2011-09-01
665 Holzke, Frank SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2497 = 2011-09-01
666 Lederer, Yoav ISR Israel National League 2011 [ISR] 2299 = 2011-07-01
667 Drozdov, Alexandre ISR Israel National League 2011 [ISR] 2319 1 2011-07-01
668 Sidorenko, Ilya ISR Israel National League 2011 [ISR] 2430 0 2011-07-01
669 Zifroni, Dov ISR Israel National League 2011 [ISR] 2490 1 2011-07-01
670 Manor, Ilan ISR Israel National League 2011 [ISR] 2491 = 2011-07-01
671 Lerner, Konstantin Z. ISR Israel National League 2011 [ISR] 2521 1 2011-07-01
672 Avrukh, Boris ISR Israel National League 2011 [ISR] 2626 = 2011-07-01
673 Soffer, Ram ISR Israel National League 2011 [ISR] 2489 1 2011-07-01
674 Liss, Eran ISR Israel National League 2011 [ISR] 2471 1 2011-07-01
675 Zubov, Alexander ISR Israel National League 2011 [ISR] 2583 0 2011-07-01
676 Rechlis, Gad ISR Israel National League 2011 [ISR] 2462 1 2011-07-01
677 Dubov, Daniil RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2459 = 2011-03-01
678 Paikidze, Nazi RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2455 1 2011-03-01
679 Kasimdzhanov, Rustam RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 0 2011-03-01
680 Xiu, Deshun RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2508 1 2011-03-01
681 Riazantsev, Alexander RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2689 = 2011-03-01
682 Movsesian, Sergei RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2721 = 2011-03-01
683 Kurnosov, Igor RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2662 1 2011-03-01
684 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2655 1 2011-03-01
685 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2649 = 2011-03-01
686 Damia, Angelo RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2287 0 2011-01-01
687 Kaneyama, Men Cher RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2232 1 2011-01-01
688 Letov, Petr RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2264 0 2011-01-01
689 Kozenkov, Valery RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2232 1 2011-01-01
690 Kovalev, Vladislav RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2328 = 2011-01-01
691 Duzhakov, Ilya RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2336 = 2011-01-01
692 Charochkina, Daria RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2303 = 2011-01-01
693 Popelyshev, Igor V. RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2232 1 2011-01-01
694 Bove, Alessandro RUS M.Chigorin Memorial 2010 [St.Petersburg] 2397 1 2011-01-01
695 Galvez Extremera, Francisco ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2209 1 2010-11-01
696 Ayza Leon, David ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2249 1 2010-11-01
697 Breier, Andreas ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2399 1 2010-11-01
698 Cori, Jorge ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2486 = 2010-11-01
699 Escobar Forero, Alder ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2474 = 2010-11-01
700 Leniart, Arkadiusz ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2423 1 2010-11-01
701 Brunner, Nicolas ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2451 1 2010-11-01
702 Handke, Florian ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2494 1 2010-11-01
703 Perez Mitjans, Orelvis ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2424 1 2010-11-01
704 Peralta, Fernando ESP XII Open Internacional Descacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta GRUP A [Barcelona] 2570 = 2010-11-01
705 Novita, Anjas RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2356 1 2010-11-01
706 Edouard, Romain RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2636 = 2010-11-01
707 Hamitevici, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2415 1 2010-11-01
708 Rublevsky, Sergei RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2683 0 2010-11-01
709 Palacios, Efrain RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2232 1 2010-11-01
710 Stellwagen, Daniel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2010-11-01
711 Berkes, Ferenc RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2678 = 2010-11-01
712 Onischuk, Alexander RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2688 = 2010-11-01
713 Eljanov, Pavel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2761 = 2010-11-01
714 Pilgaard, Kim BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2435 1 2010-11-01
715 Akopian, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2691 = 2010-11-01
716 Hoffmann, Michael BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2510 = 2010-11-01
717 Malakhov, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2725 0 2010-11-01
718 Van Der Werf, Mark BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2432 1 2010-11-01
719 Kobalia, Mikhail BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2656 = 2010-11-01
720 Vitiugov, Nikita BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2709 = 2010-11-01
721 Sadzikowski, Daniel POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2258 1 2010-09-01
722 Aliavdin, Nikolai POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2367 = 2010-09-01
723 Zeberski, Jakub POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2403 1 2010-09-01
724 Piorun, Kacper POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2499 0 2010-09-01
725 Daulyte, Deimante POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2334 1 2010-09-01
726 Matuszewski, Michal POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2308 1 2010-09-01
727 Tiviakov, Sergei POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2634 = 2010-09-01
728 Balogh, Csaba POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2621 = 2010-09-01
729 Baklan, Vladimir POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2633 1 2010-09-01
730 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 1 2010-09-01
731 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
732 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 0 2010-09-01
733 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 = 2010-09-01
734 Giri, Anish SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2672 1 2010-09-01
735 Andreikin, Dmitry SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2650 = 2010-09-01
736 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 = 2010-09-01
737 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2723 0 2010-09-01
738 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
739 Nielsen, Morten DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2209 1 2010-09-01
740 Nielsen, Jan Mose DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2209 1 2010-09-01
741 Jorgensen, Michael DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2230 1 2010-09-01
742 Sorensen, Torben DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2419 1 2010-09-01
743 Cmilyte, Viktorija DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2527 1 2010-09-01
744 Landa, Konstantin DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2598 = 2010-09-01
745 Eljanov, Pavel DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2755 = 2010-09-01
746 Rasmussen, Allan Stig DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2510 1 2010-09-01
747 Ganguly, Surya Shekhar DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2655 = 2010-09-01
748 Macieja, Bartlomiej DEN Politiken Cup 2010 [Helsingor] 2639 = 2010-09-01
749 Nabaty, Tamir ISR Israel National League 2010 [Various] 2489 1 2010-07-01
750 Lederer, Yoav ISR Israel National League 2010 [Various] 2298 1 2010-07-01
751 Rechlis, Gad ISR Israel National League 2010 [Various] 2460 1 2010-07-01
752 Zoler, Dan ISR Israel National League 2010 [Various] 2464 0 2010-07-01
753 Kantsler, Boris ISR Israel National League 2010 [Various] 2468 = 2010-07-01
754 Zifroni, Dov ISR Israel National League 2010 [Various] 2472 = 2010-07-01
755 Lerner, Konstantin Z. ISR Israel National League 2010 [Various] 2538 0 2010-07-01
756 Porat, Ido ISR Israel National League 2010 [Various] 2441 = 2010-07-01
757 Deutsch, Eyal ISR Israel National League 2010 [Various] 2374 1 2010-07-01
758 Popilski, Gil ISR Israel National League 2010 [Various] 2449 0 2010-07-01
759 Sutovsky, Emil ISR Israel National League 2010 [Various] 2657 = 2010-07-01
760 Plenca, Julijan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2323 1 2010-05-01
761 Danielsen, Henrik CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2494 = 2010-05-01
762 Prohaszka, Peter CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2501 = 2010-05-01
763 Arkell, Keith C CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2474 1 2010-05-01
764 Naiditsch, Arkadij CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2691 0 2010-05-01
765 Stern, Rene CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2501 1 2010-05-01
766 Dvirnyy, Daniyyl CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2450 1 2010-05-01
767 Georgiev, Kiril CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2669 1 2010-05-01
768 Mamedov, Rauf CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2639 0 2010-05-01
769 Moiseenko, Alexander CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2668 1 2010-05-01
770 Fressinet, Laurent CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2670 1 2010-05-01
771 Petrosian, Tigran L. TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2627 = 2010-03-01
772 Milos, Gilberto TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2618 = 2010-03-01
773 Mamedov, Rauf TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2640 = 2010-03-01
774 Esen, Baris TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2513 0 2010-03-01
775 Arun Prasad, S. TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2567 = 2010-03-01
776 Vitiugov, Nikita TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2692 0 2010-03-01
777 Khusnutdinov, Rustam RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2513 1 2010-03-01
778 Cheparinov, Ivan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2660 = 2010-03-01
779 Motylev, Alexander RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2697 = 2010-03-01
780 Volokitin, Andrei RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2692 = 2010-03-01
781 Bu, Xiangzhi RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2673 = 2010-03-01
782 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2665 = 2010-03-01
783 Predojevic, Borki RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2642 = 2010-03-01
784 Sargissian, Gabriel RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2680 0 2010-03-01
785 Novikov, Stanislav RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2557 0 2010-03-01
786 Stella, Andrea   2330 1 2010-01-01
787 Gundavaa, Bayarsaikhan   2477 1 2010-01-01
788 Diamant, Andre   2526 1 2010-01-01
789 Olszewski, Michal   2544 = 2010-01-01
790 Andreikin, Dmitry   2659 = 2010-01-01
791 Yu, Yangyi   2509 = 2010-01-01
792 Zhigalko, Sergei   2646 0 2010-01-01
793 Adhiban, Baskaran   2490 1 2010-01-01
794 Bindrich, Falko   2516 1 2010-01-01
795 Popov, Ivan   2582 0 2010-01-01
796 Margvelashvili, Giorgi   2509 = 2010-01-01
797 Iturrizaga, Eduardo   2605 = 2010-01-01
798 Chirila, Ioan-Cristian   2504 = 2010-01-01
799 Kokkila, Tero   2342 1 2009-11-01
800 Bujupi, Bajram   2242 = 2009-11-01
801 Fedorchuk, Sergey A   2643 1 2009-11-01
802 Eljanov, Pavel   2717 0 2009-11-01
803 Gashimov, Vugar   2740 0 2009-11-01
804 Porat, Ido   2448 1 2009-11-01
805 Vedder, Henk   2364 1 2009-11-01
806 Kierzek, Matthias   2224 1 2009-09-01
807 Klauser, Markus   2386 1 2009-09-01
808 Ulibin, Mikhail   2516 = 2009-09-01
809 Gleizerov, Evgeny   2538 1 2009-09-01
810 Grachev, Boris   2669 0 2009-09-01
811 Zhu, Chen   2473 = 2009-09-01
812 Gerber, Richard   2388 1 2009-09-01
813 Popov, Valerij   2563 = 2009-09-01
814 Hausrath, Daniel   2519 = 2009-09-01
815 Kosintseva, Nadezhda   2482 = 2009-09-01
816 Gallagher, Joseph   2455 1 2009-09-01
817 Lerner, Konstantin Z.   2546 = 2009-07-01
818 Vydeslaver, Alik   2398 1 2009-07-01
819 Bar, Roman   2442 = 2009-07-01
820 Murey, Jacob   2403 1 2009-07-01
821 Sutovsky, Emil   2660 0 2009-07-01
822 Bitensky, Igor   2427 1 2009-07-01
823 Gofshtein, Leonid   2533 = 2009-07-01
824 Zaslavsky, Mikhail   2356 1 2009-07-01
825 Rechlis, Gad   2456 1 2009-07-01
826 Porat, Shi   2459 = 2009-07-01
827 Alterman, Boris   2572 = 2009-07-01
828 Grigoriants, Sergey   2565 = 2009-04-01
829 Safarli, Eltaj   2564 0 2009-04-01
830 Li, Shilong   2559 = 2009-04-01
831 Zhou, Weiqi   2542 = 2009-04-01
832 Kotsur, Pavel   2563 0 2009-04-01
833 Bartel, Mateusz   2594 = 2009-04-01
834 Zherebukh, Yaroslav   2559 1 2009-04-01
835 Akobian, Varuzhan   2620 0 2009-04-01
836 Ragger, Markus   2540 1 2009-04-01
837 Savanovic, Aleksandar   2428 = 2009-04-01
838 D`costa, Lorin A R   2445 = 2009-04-01
839 Devereaux, Maxim L   2437 1 2009-04-01
840 Berczes, David   2513 1 2009-04-01
841 Lopez Martinez, Josep Manuel   2540 1 2009-04-01
842 Hillarp Persson, Tiger   2586 = 2009-04-01
843 Sjugirov, Sanan   2562 0 2009-04-01
844 Pikula, Dejan   2570 1 2009-04-01
845 Banikas, Hristos   2582 = 2009-04-01
846 Bartel, Mateusz   2594 0 2009-04-01
847 Khairullin, Ildar   2574 = 2009-04-01
848 Bae, Torstein   2404 = 2009-01-01
849 Volke, Karsten   2453 1 2009-01-01
850 David, Alberto   2586 = 2009-01-01
851 Jakovenko, Dmitry   2737 0 2009-01-01
852 Glek, Igor   2512 1 2009-01-01
853 Milov, Vadim   2681 1 2009-01-01
854 Aronian, Levon   2757 1 2009-01-01
855 Lanka, Zigurds   2491 1 2009-01-01
856 Blagojevic, Dragisa   2522 = 2009-01-01
857 Zagorskis, Darius   2509 = 2009-01-01
858 Glud, Jakob Vang   2444 1 2009-01-01
859 Cicak, Slavko   2564 1 2009-01-01
860 Khamrakulov, Ibragim S   2580 1 2009-01-01
861 Petrosian, Tigran L   2629 1 2009-01-01
862 Volokitin, Andrei   2659 = 2009-01-01
863 L`ami, Erwin   2610 = 2009-01-01
864 Prozhanski, Genrik   2316 = 2009-01-01
865 Igla, Bella   2259 1 2009-01-01
866 Caspi, Israel   2408 1 2009-01-01
867 Gofshtein, Leonid   2546 = 2009-01-01
868 Postny, Evgeny   2674 = 2009-01-01
869 Kantsler, Boris   2491 1 2009-01-01
870 Golod, Vitali   2584 1 2009-01-01
871 Avrukh, Boris   2657 = 2009-01-01
872 Smirin, Ilia   2649 = 2009-01-01
873 Arregui Untoria, Carlos   2255 1 2008-10-01
874 Angulo Martinez, Jon   2255 1 2008-10-01
875 Genocchio, Daniele   2420 1 2008-10-01
876 Rotstein, Arkadij   2499 1 2008-10-01
877 Grabarczyk, Miroslaw   2510 = 2008-10-01
878 Neelotpal, Das   2462 = 2008-10-01
879 De La Villa Garcia, Jesus Maria   2458 = 2008-10-01
880 Lafuente, Pablo   2504 1 2008-10-01
881 Strikovic, Aleksa   2512 0 2008-10-01
882 Guliev, Logman   2437 1 2008-10-01
883 Lam, Sophie   2255 1 2008-10-01
884 Simon Padros, Emili   2255 1 2008-10-01
885 Caspi, Israel   2412 1 2008-10-01
886 Strikovic, Aleksa   2512 = 2008-10-01
887 Zambrana, Oswaldo   2458 0 2008-10-01
888 Burg, Twan   2359 1 2008-10-01
889 Mellado Trivino, Juan   2413 1 2008-10-01
890 Ibarra Jerez, Jose Carlos   2496 1 2008-10-01
891 Edouard, Romain   2508 0 2008-10-01
892 Akshayraj, Kore   2392 = 2008-10-01
893 Vavric, Pavel   2255 1 2008-10-01
894 Nechepurenko, Roman V.   2476 = 2008-10-01
895 Sengupta, Deep   2454 1 2008-10-01
896 Leon Hoyos, Manuel   2543 = 2008-10-01
897 Lin, Chen   2417 1 2008-10-01
898 Popov, Ivan   2549 = 2008-10-01
899 Brkic, Ante   2530 1 2008-10-01
900 Li, Chao B   2590 1 2008-10-01
901 Braun, Arik   2533 1 2008-10-01
902 Nguyen, Ngoc Truong Son   2579 0 2008-10-01
903 Howell, David W L   2561 0 2008-10-01
904 Safarli, Eltaj   2527 = 2008-10-01
905 Alonso Castillo, Sergio   2255 1 2008-10-01
906 Yepes Martinez, Eduard   2268 1 2008-10-01
907 Rojas, Luis   2406 1 2008-10-01
908 Di Berardino, Diego Rafael   2471 = 2008-10-01
909 Lorenzo De La Riva, Lazaro   2367 = 2008-10-01
910 Huerga Leache, Mikel   2434 1 2008-10-01
911 Guliyev, Namig   2510 = 2008-10-01
912 Cruz, Cristhian   2508 = 2008-10-01
913 Lafuente, Pablo   2504 = 2008-10-01
914 Akesson, Ralf   2481 1 2008-10-01
915 Tseitlin, Mark D   2502 = 2008-07-01
916 Lerner, Konstantin Z.   2513 = 2008-07-01
917 Zilberman, Yaacov   2463 = 2008-07-01
918 Deutsch, Eyal   2405 1 2008-07-01
919 Avrukh, Boris   2628 = 2008-07-01
920 Liss, Eran   2488 0 2008-07-01
921 Gelfand, Boris   2737 = 2008-07-01
922 Maryasin, Boris   2319 1 2008-07-01
923 Rechlis, Gad   2473 = 2008-07-01
924 Gofshtein, Leonid   2523 = 2008-07-01
925 Bar, Roman   2425 = 2008-07-01
926 Novikov, Stanislav   2564 = 2008-07-01
927 Kokarev, Dmitry   2579 0 2008-07-01
928 Najer, Evgeniy   2627 = 2008-07-01
929 Moiseenko, Alexander   2650 = 2008-07-01
930 Motylev, Alexander   2666 = 2008-07-01
931 Khismatullin, Denis   2584 0 2008-07-01
932 Lushenkov, Mikhail   2434 = 2008-07-01
933 Sanikidze, Tornike   2457 1 2008-07-01
934 Dizdar, Goran   2548 = 2008-07-01
935 Khairullin, Ildar   2554 = 2008-07-01
936 Vuckovic, Bojan   2556 1 2008-07-01
937 Andreikin, Dmitry   2580 = 2008-07-01
938 Bocharov, Dmitry   2569 = 2008-07-01
939 Mamedov, Nidjat   2577 = 2008-07-01
940 Markos, Jan   2565 1 2008-07-01
941 Papaioannou, Ioannis   2566 = 2008-07-01
942 Nyback, Tomi   2587 0 2008-07-01
943 Parligras, Mircea   2561 1 2008-07-01
944 Kaplan, Sasha   2466 1 2008-04-01
945 Wang, Yue   2703 = 2008-04-01
946 Sargissian, Gabriel   2673 1 2008-04-01
947 Khamrakulov, Ibragim S.   2604 0 2008-04-01
948 Movsesian, Sergei   2670 = 2008-04-01
949 Jobava, Baadur   2644 = 2008-04-01
950 Vallejo Pons, Francisco   2660 = 2008-04-01
951 Beliavsky, Alexander G   2646 0 2008-04-01
952 Roiz, Michael   2659 = 2008-04-01
953 Gyimesi, Zoltan   2605 = 2008-04-01
954 Avrukh, Boris   2628 = 2008-04-01
955 Moiseenko, Alexander   2643 = 2008-04-01
956 Postny, Evgeny   2627 0 2008-04-01
957 Macieja, Bartlomiej   2617 = 2008-04-01
958 Khenkin, Igor   2602 = 2008-04-01
959 Kogan, Artur   2591 1 2008-04-01
960 Smirin, Ilia   2616 = 2008-04-01
961 Soltanici, Ruslan   2379 = 2008-04-01
962 Hambardzumian, Yuri   2378 = 2008-04-01
963 Kalashian, David   2378 0 2008-04-01
964 Leontiev, Aleksandr V.   2330 1 2008-04-01
965 Polivanov, Anatoliy   2391 1 2008-04-01
966 Gutov, Andrey   2467 = 2008-04-01
967 Vorotnikov, Vladislav V   2425 1 2008-04-01
968 Tarlev, Konstantin   2492 1 2008-04-01
969 Gabrielian, Artur   2479 1 2008-04-01
970 Khairullin, Ildar   2544 = 2008-04-01
971 Kotanjian, Tigran   2545 1 2008-04-01
972 Zhigalko, Sergei   2558 1 2008-04-01
973 Feller, Sebastien   2522 1 2008-04-01
974 Bologan, Viktor   2663 1 2008-04-01
975 Nepomniachtchi, Ian   2600 = 2008-04-01
976 Dreev, Alexey   2633 = 2008-04-01
977 Motylev, Alexander   2644 0 2008-04-01
978 Guseinov, Gadir   2617 = 2008-04-01