Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Giri, Anish

Вечити шах листа

Giri, Anish

# Giri, Anish турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Dubov, Daniil RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2690 = 2019-06-01
2 Dubov, Daniil RUS FIDE Grand Prix Series 2019. Moscow. [Moscow] 2690 0 2019-06-01
3 Topalov, Veselin AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2740 = 2019-05-01
4 Karjakin, Sergey AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2753 0 2019-05-01
5 Grischuk, Alexander AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2771 = 2019-05-01
6 Radjabov, Teimour AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2756 = 2019-05-01
7 Anand, Viswanathan AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 0 2019-05-01
8 Navara, David AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2739 = 2019-05-01
9 Carlsen, Magnus AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2845 0 2019-05-01
10 Mamedyarov, Shakhriyar AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 = 2019-05-01
11 Ding, Liren AZE "Shamkir Chess 2019", dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2812 = 2019-05-01
12 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
13 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 1 2019-05-01
14 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
15 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
16 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
17 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 1 2019-05-01
18 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 = 2019-05-01
19 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
20 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
21 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 1 2019-05-01
22 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2763 0 2019-02-01
23 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 1 2019-02-01
24 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2817 = 2019-02-01
25 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2731 1 2019-02-01
26 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2019-02-01
27 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2738 1 2019-02-01
28 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2813 = 2019-02-01
29 Vidit, Santosh Gujrathi NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2695 = 2019-02-01
30 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2612 = 2019-02-01
31 Fedoseev, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2724 1 2019-02-01
32 Shankland, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2725 1 2019-02-01
33 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2019-02-01
34 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2835 = 2019-02-01
35 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
36 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
37 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
38 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
39 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
40 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
41 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
42 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
43 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
44 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 1 2018-12-01
45 Eid, Fadi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2380 1 2018-11-01
46 Greet, Andrew N GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2441 1 2018-11-01
47 Caruana, Fabiano GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2827 = 2018-11-01
48 Amonatov, Farrukh GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2615 1 2018-11-01
49 Sulskis, Sarunas GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2525 1 2018-11-01
50 Tutisani, Noe GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2471 1 2018-11-01
51 Nisipeanu, Liviu-Dieter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2661 = 2018-11-01
52 Ding, Liren GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2804 = 2018-11-01
53 Iordachescu, Viorel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2591 1 2018-11-01
54 Harikrishna, Pentala GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2743 = 2018-11-01
55 Batchuluun, Tsegmed GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2570 = 2018-11-01
56 Kashlinskaya, Alina ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2447 = 2018-11-01
57 House, Glenn L ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2380 1 2018-11-01
58 Fridman, Daniel ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2600 = 2018-11-01
59 Debashis, Das ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2548 1 2018-11-01
60 L`ami, Erwin ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2639 = 2018-11-01
61 Kovalev, Vladislav ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2664 = 2018-11-01
62 Antipov, Mikhail Al. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2593 1 2018-11-01
63 Rapport, Richard ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2725 = 2018-11-01
64 Sethuraman, S.p. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2673 = 2018-11-01
65 Nepomniachtchi, Ian GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2757 = 2018-08-01
66 Meier, Georg GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2627 = 2018-08-01
67 Kovalev, Vladislav GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2655 0 2018-08-01
68 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2672 1 2018-08-01
69 Wojtaszek, Radoslaw GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2732 = 2018-08-01
70 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2792 1 2018-08-01
71 Duda, Jan-Krzysztof GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2737 = 2018-08-01
72 Caruana, Fabiano GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2822 1 2018-06-01
73 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
74 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 = 2018-05-01
75 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
76 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
77 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
78 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 1 2018-05-01
79 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
80 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 0 2018-05-01
81 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
82 Hou, Yifan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2680 1 2018-02-01
83 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2787 1 2018-02-01
84 Svidler, Peter NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2768 = 2018-02-01
85 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2834 = 2018-02-01
86 Jones, Gawain C B NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2640 = 2018-02-01
87 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2767 = 2018-02-01
88 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2792 = 2018-02-01
89 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2804 1 2018-02-01
90 Matlakov, Maxim NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2718 1 2018-02-01
91 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2753 = 2018-02-01
92 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2811 = 2018-02-01
93 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2655 1 2018-02-01
94 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2018 [Wijk aan Zee] 2743 = 2018-02-01
95 Djukic, Nikola GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 = 2017-12-01
96 Eljanov, Pavel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2720 1 2017-12-01
97 Leko, Peter GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2679 = 2017-12-01
98 Aronian, Levon GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2801 = 2017-12-01
99 Lupulescu, Constantin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2620 1 2017-12-01
100 Navara, David GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2726 = 2017-12-01
101 Zhigalko, Sergei GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2638 1 2017-12-01
102 Solak, Dragan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 = 2017-12-01
103 Lenic, Luka GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2650 0 2017-12-01
104 Rapport, Richard ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2692 1 2017-12-01
105 Vachier-Lagrave, Maxime ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2796 = 2017-12-01
106 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
107 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 0 2017-12-01
108 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 = 2017-12-01
109 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 = 2017-12-01
110 Ding, Liren ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2774 = 2017-12-01
111 Li, Chao B ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 0 2017-12-01
112 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 = 2017-12-01
113 Bjornsson, Sigurbjorn TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2362 1 2017-11-01
114 Lupulescu, Constantin TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2620 = 2017-11-01
115 Sasikiran, Krishnan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2677 = 2017-11-01
116 Podlesnik, Bogdan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2372 1 2017-11-01
117 Safarli, Eltaj TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2632 = 2017-11-01
118 Jakovenko, Dmitry TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2710 = 2017-11-01
119 Zvjaginsev, Vadim TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2643 1 2017-11-01
120 Dzagnidze, Nana GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2519 1 2017-10-01
121 Dzagnidze, Nana GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2519 = 2017-10-01
122 Motylev, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2668 = 2017-10-01
123 Motylev, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2668 = 2017-10-01
124 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
125 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
126 Ivanchuk, Vassily GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2727 0 2017-10-01
127 Ivanchuk, Vassily GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2727 = 2017-10-01
128 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 = 2017-09-01
129 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 1 2017-09-01
130 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 = 2017-09-01
131 Ding, Liren CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2777 = 2017-09-01
132 Radjabov, Teimour SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2724 0 2017-08-01
133 Salem, A.r. Saleh SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2638 1 2017-08-01
134 Li, Chao B SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2735 = 2017-08-01
135 Gelfand, Boris SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2728 = 2017-08-01
136 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 = 2017-08-01
137 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 = 2017-08-01
138 Aronian, Levon SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2809 = 2017-08-01
139 Hou, Yifan SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2666 1 2017-08-01
140 Grischuk, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2761 = 2017-08-01
141 Nakamura, Hikaru NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2785 0 2017-07-01
142 Karjakin, Sergey NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2781 = 2017-07-01
143 Aronian, Levon NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2793 = 2017-07-01
144 Anand, Viswanathan NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2786 1 2017-07-01
145 Carlsen, Magnus NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2832 = 2017-07-01
146 So, Wesley NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2812 = 2017-07-01
147 Vachier-Lagrave, Maxime NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2796 1 2017-07-01
148 Caruana, Fabiano NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2808 = 2017-07-01
149 Kramnik, Vladimir NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2808 0 2017-07-01
150 Granda Zuniga, Julio Ernesto GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2658 0 2017-06-01
151 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2616 = 2017-06-01
152 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2682 = 2017-06-01
153 Matlakov, Maxim RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2714 = 2017-06-01
154 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2661 = 2017-06-01
155 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2566 = 2017-06-01
156 Romanov, Evgeny RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2636 1 2017-06-01
157 Esipenko, Andrey RUS Team men PL chess final 2017 [Sochi] 2509 1 2017-06-01
158 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 = 2017-06-01
159 Adams, Michael RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2747 = 2017-06-01
160 Vallejo Pons, Francisco RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
161 Hammer, Jon Ludvig RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2621 = 2017-06-01
162 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2786 = 2017-06-01
163 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2696 = 2017-06-01
164 Salem, A.r. Saleh RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2633 1 2017-06-01
165 Ding, Liren RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2773 = 2017-06-01
166 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2750 = 2017-06-01
167 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
168 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
169 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 1 2017-05-01
170 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
171 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
172 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
173 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
174 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
175 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
176 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
177 Jonsson, Gauti Pall ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2371 1 2017-05-01
178 Stefansson, Vignir Vatnar ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2371 1 2017-05-01
179 Perelshteyn, Eugene ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2509 1 2017-05-01
180 Van Foreest, Jorden ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2584 1 2017-05-01
181 Vidit, Santosh Gujrathi ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2670 = 2017-05-01
182 Grandelius, Nils ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2641 = 2017-05-01
183 Kamsky, Gata ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2668 = 2017-05-01
184 Donchenko, Alexander ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2554 1 2017-05-01
185 Jobava, Baadur ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2712 1 2017-05-01
186 L`ami, Erwin ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2614 1 2017-05-01
187 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2613 1 2017-04-01
188 Inarkiev, Ernesto GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2723 = 2017-04-01
189 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
190 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 = 2017-02-01
191 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
192 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
193 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 = 2017-02-01
194 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 1 2017-02-01
195 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 = 2017-02-01
196 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 0 2017-02-01
197 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
198 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 = 2017-02-01
199 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
200 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 = 2017-02-01
201 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
202 Vachier-Lagrave, Maxime ENG London Chess Classic 2016 [London] 2804 = 2017-01-01
203 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic 2016 [London] 2779 = 2017-01-01
204 Adams, Michael ENG London Chess Classic 2016 [London] 2748 = 2017-01-01
205 So, Wesley ENG London Chess Classic 2016 [London] 2794 = 2017-01-01
206 Aronian, Levon ENG London Chess Classic 2016 [London] 2785 = 2017-01-01
207 Anand, Viswanathan ENG London Chess Classic 2016 [London] 2779 = 2017-01-01
208 Topalov, Veselin ENG London Chess Classic 2016 [London] 2760 = 2017-01-01
209 Kramnik, Vladimir ENG London Chess Classic 2016 [London] 2809 = 2017-01-01
210 Caruana, Fabiano ENG London Chess Classic 2016 [London] 2823 = 2017-01-01
211 Papp, Gabor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2587 = 2016-12-01
212 Dubov, Daniil SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2648 = 2016-12-01
213 Radjabov, Teimour SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2696 = 2016-12-01
214 Vallejo Pons, Francisco SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2716 1 2016-12-01
215 Andreikin, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2736 = 2016-12-01
216 Dominguez Perez, Leinier SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2752 1 2016-12-01
217 Anand, Viswanathan RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2776 = 2016-11-01
218 Gelfand, Boris RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2743 1 2016-11-01
219 Tomashevsky, Evgeny RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2731 1 2016-11-01
220 Svidler, Peter RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2745 1 2016-11-01
221 Nepomniachtchi, Ian RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2740 = 2016-11-01
222 Aronian, Levon RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2795 0 2016-11-01
223 Kramnik, Vladimir RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2808 = 2016-11-01
224 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2761 = 2016-11-01
225 Li, Chao B RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2746 = 2016-11-01
226 Tissir, Mohamed AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2388 1 2016-10-01
227 Gruenfeld, Yehuda AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2451 1 2016-10-01
228 Le, Quang Liem AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2723 1 2016-10-01
229 Adams, Michael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2738 = 2016-10-01
230 Zhigalko, Sergei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2652 = 2016-10-01
231 Harikrishna, P. AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
232 Shirov, Alexei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2673 = 2016-10-01
233 Dominguez Perez, Leinier AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2720 = 2016-10-01
234 Navara, David AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2742 = 2016-10-01
235 Berkes, Ferenc AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2640 = 2016-10-01
236 Ivanisevic, Ivan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2650 = 2016-10-01
237 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2819 = 2016-09-01
238 Nakamura, Hikaru USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2791 0 2016-09-01
239 Ding, Liren USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2755 = 2016-09-01
240 So, Wesley USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2016-09-01
241 Aronian, Levon USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 = 2016-09-01
242 Anand, Viswanathan USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2770 = 2016-09-01
243 Topalov, Veselin USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2761 = 2016-09-01
244 Svidler, Peter USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 0 2016-09-01
245 Caruana, Fabiano USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 0 2016-09-01
246 Wei, Yi ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2696 = 2016-08-01
247 Karjakin, Sergey ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2773 = 2016-08-01
248 So, Wesley ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2770 = 2016-08-01
249 Nakamura, Hikaru ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2787 = 2016-08-01
250 Carlsen, Magnus ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2855 = 2016-08-01
251 Wei, Yi ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2696 0 2016-08-01
252 Karjakin, Sergey ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2773 = 2016-08-01
253 So, Wesley ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2770 0 2016-08-01
254 Carlsen, Magnus ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2855 0 2016-08-01
255 Nakamura, Hikaru ESP IX Chess Masters Final Bilbao [Bilbao] 2787 = 2016-08-01
256 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2655 = 2016-07-01
257 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 1 2016-07-01
258 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2726 = 2016-07-01
259 Harikrishna, P. AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2763 1 2016-07-01
260 Safarli, Eltaj AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2664 1 2016-07-01
261 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2765 = 2016-07-01
262 Caruana, Fabiano AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2804 = 2016-07-01
263 Hou, Yifan AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2663 = 2016-07-01
264 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 0 2016-07-01
265 Eljanov, Pavel NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2765 1 2016-06-01
266 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2788 0 2016-06-01
267 Kramnik, Vladimir NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2801 = 2016-06-01
268 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2784 = 2016-06-01
269 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2851 = 2016-06-01
270 Harikrishna, P. NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2763 0 2016-06-01
271 Topalov, Veselin NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2754 = 2016-06-01
272 Grandelius, Nils NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2649 = 2016-06-01
273 Li, Chao B NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2755 = 2016-06-01
274 Aronian, Levon RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2786 = 2016-04-01
275 Caruana, Fabiano RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2794 = 2016-04-01
276 Karjakin, Sergey RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2760 = 2016-04-01
277 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2790 = 2016-04-01
278 Svidler, Peter RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2757 = 2016-04-01
279 Topalov, Veselin RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2780 = 2016-04-01
280 Anand, Viswanathan RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2762 = 2016-04-01
281 Aronian, Levon RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2786 = 2016-04-01
282 Caruana, Fabiano RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2794 = 2016-04-01
283 Karjakin, Sergey RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2760 = 2016-04-01
284 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2790 = 2016-04-01
285 Svidler, Peter RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2757 = 2016-04-01
286 Anand, Viswanathan RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2762 = 2016-04-01
287 Topalov, Veselin RUS FIDE Candidates Tournament 2016 [Moscow] 2780 = 2016-04-01
288 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 0 2016-03-01
289 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2766 = 2016-03-01
290 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2730 = 2016-03-01
291 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 = 2016-03-01
292 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2016-03-01
293 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 1 2016-03-01
294 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 1 2016-03-01
295 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 = 2016-03-01
296 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 = 2016-03-01
297 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
298 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2016-03-01
299 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 = 2016-03-01
300 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2016-03-01
301 Topalov, Veselin ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2803 1 2016-01-01
302 Adams, Michael ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2737 = 2016-01-01
303 Grischuk, Alexander ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2747 = 2016-01-01
304 Aronian, Levon ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2788 = 2016-01-01
305 Vachier-Lagrave, Maxime ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2773 = 2016-01-01
306 Carlsen, Magnus ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2834 = 2016-01-01
307 Caruana, Fabiano ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2787 = 2016-01-01
308 Nakamura, Hikaru ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2793 1 2016-01-01
309 Anand, Viswanathan ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2796 = 2016-01-01
310 Sunilduth Lyna, Narayanan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2494 1 2016-01-01
311 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 1 2016-01-01
312 Wojtaszek, Radoslaw QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2723 1 2016-01-01
313 Li, Chao B QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2750 = 2016-01-01
314 So, Wesley QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2775 = 2016-01-01
315 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
316 Carlsen, Magnus QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2834 = 2016-01-01
317 Ponomariov, Ruslan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2710 = 2016-01-01
318 Akopian, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
319 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
320 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
321 Ding, Liren ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2782 = 2015-12-01
322 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 1 2015-12-01
323 Ding, Liren ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2782 = 2015-12-01
324 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
325 Olafsson, Helgi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2549 1 2015-12-01
326 Saric, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2652 = 2015-12-01
327 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 = 2015-12-01
328 Papaioannou, Ioannis ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2638 = 2015-12-01
329 Beliavsky, Alexander G ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2622 1 2015-12-01
330 Mamedyarov, Shakhriyar ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2743 = 2015-12-01
331 Adams, Michael ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2744 = 2015-12-01
332 Shirov, Alexei ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 1 2015-12-01
333 Vachier-Lagrave, Maxime ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2765 = 2015-12-01
334 Ssegwanyi, Arthur AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2393 = 2015-11-01
335 Ssegwanyi, Arthur AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2393 1 2015-11-01
336 Motylev, Alexander AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2649 = 2015-11-01
337 Motylev, Alexander AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2649 = 2015-11-01
338 Leko, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2707 = 2015-11-01
339 Leko, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2707 1 2015-11-01
340 Wojtaszek, Radoslaw AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2741 = 2015-11-01
341 Wojtaszek, Radoslaw AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2741 = 2015-11-01
342 Vachier-Lagrave, Maxime AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2744 = 2015-11-01
343 Vachier-Lagrave, Maxime AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2744 1 2015-11-01
344 Svidler, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2727 0 2015-11-01
345 Svidler, Peter AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2727 = 2015-11-01
346 Pohjala, Henri MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2408 1 2015-11-01
347 Babula, Vlastimil MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2554 0 2015-11-01
348 Malakhov, Vladimir MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2694 = 2015-11-01
349 Aronian, Levon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2784 = 2015-11-01
350 Harikrishna, P. MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2737 = 2015-11-01
351 Dominguez Perez, Leinier MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2732 = 2015-11-01
352 Grischuk, Alexander USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 1 2015-10-01
353 So, Wesley USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2779 = 2015-10-01
354 Aronian, Levon USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2765 = 2015-10-01
355 Carlsen, Magnus USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2853 = 2015-10-01
356 Nakamura, Hikaru USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2814 = 2015-10-01
357 Anand, Viswanathan USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2816 = 2015-10-01
358 Topalov, Veselin USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2816 = 2015-10-01
359 Caruana, Fabiano USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2808 = 2015-10-01
360 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2731 = 2015-10-01
361 Tiviakov, Sergei NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2639 = 2015-08-01
362 Pruijssers, Roeland NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2507 1 2015-08-01
363 Van Wely, Loek NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2647 = 2015-08-01
364 Bok, Benjamin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2562 1 2015-08-01
365 Ernst, Sipke NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2545 1 2015-08-01
366 L`ami, Erwin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2628 1 2015-08-01
367 Van Kampen, Robin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2609 = 2015-08-01
368 Iordachescu, Viorel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2588 1 2015-07-01
369 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2592 0 2015-07-01
370 Michiels, Bart FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2536 1 2015-07-01
371 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2616 = 2015-07-01
372 Demuth, Adrien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2515 1 2015-07-01
373 Fressinet, Laurent FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2712 1 2015-07-01
374 Moussard, Jules FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2444 1 2015-07-01
375 Navara, David FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2751 = 2015-07-01
376 Cornette, Matthieu FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2590 1 2015-07-01
377 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2534 1 2015-07-01
378 Grischuk, Alexander NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2781 1 2015-07-01
379 Anand, Viswanathan NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2804 = 2015-07-01
380 Carlsen, Magnus NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2876 = 2015-07-01
381 Nakamura, Hikaru NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2802 = 2015-07-01
382 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2723 = 2015-07-01
383 Aronian, Levon NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2780 = 2015-07-01
384 Hammer, Jon Ludvig NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2677 = 2015-07-01
385 Topalov, Veselin NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2798 1 2015-07-01
386 Caruana, Fabiano NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2805 = 2015-07-01
387 Jakovenko, Dmitry RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2738 0 2015-06-01
388 Karjakin, Sergey RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2753 = 2015-06-01
389 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2799 = 2015-06-01
390 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2744 = 2015-06-01
391 Dominguez Perez, Leinier RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 = 2015-06-01
392 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 0 2015-06-01
393 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2749 1 2015-06-01
394 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2754 = 2015-06-01
395 Jobava, Baadur RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2699 1 2015-06-01
396 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2015-06-01
397 Caruana, Fabiano RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2803 = 2015-06-01
398 Fridman, Daniel NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 8-9 [Various] 2650 = 2015-05-01
399 So, Wesley AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2788 0 2015-05-01
400 Mamedov, Rauf AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2651 = 2015-05-01
401 Anand, Viswanathan AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2791 = 2015-05-01
402 Memedyarov, Shakhriyar AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2754 = 2015-05-01
403 Caruana, Fabiano AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2802 = 2015-05-01
404 Carlsen, Magnus AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2863 = 2015-05-01
405 Vachier-Lagrave, Maxime AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2762 = 2015-05-01
406 Adams, Michael AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2746 0 2015-05-01
407 Kramnik, Vladimir AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2783 = 2015-05-01
408 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2706 = 2015-03-01
409 Adams, Michael GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2738 = 2015-03-01
410 Balogh, Csaba GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2659 1 2015-03-01
411 Svidler, Peter GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2739 1 2015-03-01
412 Vachier-Lagrave, Maxime GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2775 = 2015-03-01
413 Kasimdzhanov, Rustam GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2705 = 2015-03-01
414 Andreikin, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2737 = 2015-03-01
415 Tomashevsky, Evgeny GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2716 = 2015-03-01
416 Jobava, Baadur GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2696 = 2015-03-01
417 Jakovenko, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2733 0 2015-03-01
418 Grischuk, Alexander GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2810 = 2015-03-01
419 Mamedyarov, Shakhriyar GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2759 = 2015-03-01
420 Radjabov, Teimour GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2731 = 2015-03-01
421 Dominguez Perez, Leinier GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2726 = 2015-03-01
422 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
423 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
424 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 = 2015-02-01
425 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2015-02-01
426 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 1 2015-02-01
427 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2015-02-01
428 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
429 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 0 2015-02-01
430 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 1 2015-02-01
431 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 1 2015-02-01
432 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 1 2015-02-01
433 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 1 2015-02-01
434 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2015-02-01
435 Antipov, Mikhail Al. QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2520 1 2015-01-01
436 Mista, Aleksander QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2616 1 2015-01-01
437 Ivanisevic, Ivan QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2643 1 2015-01-01
438 Oleksienko, Mikhailo QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 1 2015-01-01
439 Mamedyarov, Shakhriyar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2757 1 2015-01-01
440 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2573 1 2015-01-01
441 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2760 0 2015-01-01
442 Yu, Yangyi QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2705 0 2015-01-01
443 Akopian, Vladimir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2657 1 2015-01-01
444 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2775 = 2015-01-01
445 Adams, Michael ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2745 1 2015-01-01
446 Caruana, Fabiano ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2829 = 2015-01-01
447 Anand, Viswanathan ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2793 = 2015-01-01
448 Kramnik, Vladimir ENG London Chess Classic 2014 Super 6 [London] 2769 = 2015-01-01
449 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2748 = 2014-12-01
450 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
451 Nakamura, Hikaru UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
452 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2844 = 2014-12-01
453 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2706 = 2014-12-01
454 Radjabov, Teimour UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2726 = 2014-12-01
455 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2767 0 2014-12-01
456 Jakovenko, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2747 = 2014-12-01
457 Vachier-Lagrave, Maxime UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2757 = 2014-12-01
458 Jobava, Baadur UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2717 = 2014-12-01
459 Andreikin, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2722 = 2014-12-01
460 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 1 2014-11-01
461 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 1 2014-11-01
462 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 = 2014-11-01
463 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 = 2014-11-01
464 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 = 2014-11-01
465 Shirov, Alexei NED Univ Matches 2014 [Hoogeveen] 2691 1 2014-11-01
466 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2691 = 2014-10-01
467 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 0 2014-10-01
468 Narciso Dublan, Marc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2524 1 2014-10-01
469 Ivanchuk, Vassily ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2726 = 2014-10-01
470 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2626 = 2014-10-01
471 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2729 1 2014-10-01
472 Harikrishna, P. ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2725 1 2014-10-01
473 Lindberg 1984, Bo ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2403 1 2014-10-01
474 Grachev, Boris ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2673 = 2014-10-01
475 Stubberud, Ornulf ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2358 1 2014-10-01
476 Laznicka, Viktor ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2675 1 2014-10-01
477 Bacrot, Etienne ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2729 = 2014-10-01
478 Malakhov, Vladimir ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2696 1 2014-10-01
479 Dominguez Perez, Leinier ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2755 = 2014-10-01
480 De La Riva Aguado, Oscar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2523 1 2014-09-01
481 Matamoros Franco, Carlos S. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2525 1 2014-09-01
482 Nakamura, Hikaru NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2787 = 2014-09-01
483 Gelfand, Boris NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2753 1 2014-09-01
484 Wang, Yue NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2718 = 2014-09-01
485 Moradiabadi, Elshan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2598 = 2014-09-01
486 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 = 2014-09-01
487 Fier, Alexandr NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2570 1 2014-09-01
488 Zhigalko, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2678 = 2014-09-01
489 Kasimdzhanov, Rustam NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2700 = 2014-09-01
490 Bachmann, Axel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2644 1 2014-09-01
491 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 0 2014-08-01
492 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 0 2014-08-01
493 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 1 2014-08-01
494 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 0 2014-08-01
495 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 1 2014-08-01
496 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
497 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 = 2014-08-01
498 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 = 2014-08-01
499 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 1 2014-08-01
500 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
501 Carlsen, Magnus NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2881 = 2014-07-01
502 Agdestein, Simen NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2628 = 2014-07-01
503 Kramnik, Vladimir NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2783 0 2014-07-01
504 Caruana, Fabiano NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2791 = 2014-07-01
505 Topalov, Veselin NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2772 1 2014-07-01
506 Aronian, Levon NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2815 = 2014-07-01
507 Karjakin, Sergey NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2771 0 2014-07-01
508 Grischuk, Alexander NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2792 = 2014-07-01
509 Svidler, Peter NOR Norway Chess 2014 [Rogaland] 2753 = 2014-07-01
510 Wells, Peter K ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2463 1 2014-06-01
511 Jackson, James P ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2346 1 2014-06-01
512 McShane, Luke J ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2674 1 2014-06-01
513 Jussupow, Artur NED Dutch Team Competiton 13-14 - Meester - round 7-8 [Several] 2581 = 2014-05-01
514 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2712 = 2014-03-01
515 Belezky, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2451 1 2014-03-01
516 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2610 = 2014-03-01
517 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2709 = 2014-03-01
518 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 = 2014-02-01
519 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 1 2014-02-01
520 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
521 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 = 2014-02-01
522 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 1 2014-02-01
523 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2014-02-01
524 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 = 2014-02-01
525 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 = 2014-02-01
526 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 = 2014-02-01
527 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 = 2014-02-01
528 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 = 2014-02-01
529 Ding, Liren TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2711 = 2014-01-01
530 Mamedov, Rauf TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2647 = 2014-01-01
531 Khenkin, Igor TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2612 1 2014-01-01
532 Ipatov, Alexander TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2630 1 2014-01-01
533 Abdel Razik, Khaled TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2450 1 2014-01-01
534 Ivanchuk, Vassily TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2731 = 2014-01-01
535 Kramnik, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2793 0 2014-01-01
536 Aronian, Levon TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2801 0 2014-01-01
537 Nakamura, Hikaru TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2786 = 2014-01-01
538 Bok, Benjamin NED Dutch Team Competiton 13-14 - Meester - round 2 [Several] 2532 = 2013-12-01
539 Ragger, Markus POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2672 = 2013-12-01
540 Jones, Richard S. POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2435 1 2013-12-01
541 Popilski, Gil POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2483 = 2013-12-01
542 Hansen, Sune Berg POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2563 = 2013-12-01
543 Tazbir, Marcin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2555 1 2013-12-01
544 Navara, David POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2705 1 2013-12-01
545 Lenic, Luka POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2637 = 2013-12-01
546 Grischuk, Alexander POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2785 = 2013-12-01
547 Rusev, Krasimir POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2539 1 2013-12-01
548 Gelfand, Boris FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2764 0 2013-11-01
549 Ponomariov, Ruslan FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2756 = 2013-11-01
550 Tomashevsky, Evgeny FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2703 = 2013-11-01
551 Dominguez Perez, Leinier FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2757 0 2013-11-01
552 Bacrot, Etienne FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2723 0 2013-11-01
553 Wang, Hao FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2736 = 2013-11-01
554 Fressinet, Laurent FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2708 = 2013-11-01
555 Grischuk, Alexander FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2785 0 2013-11-01
556 Caruana, Fabiano FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2779 = 2013-11-01
557 Ivanchuk, Vassily FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2731 = 2013-11-01
558 Nakamura, Hikaru FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2772 = 2013-11-01
559 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2730 0 2013-11-01
560 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2582 1 2013-11-01
561 Trygstad, Kristian GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2349 1 2013-11-01
562 Lindgren, Philip GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2349 1 2013-11-01
563 Mullon, Jean-Baptiste GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2445 1 2013-11-01
564 Khismatullin, Denis GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2656 = 2013-11-01
565 Bartel, Mateusz GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2638 1 2013-11-01
566 Efimenko, Zahar GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2661 = 2013-11-01
567 Salem, A.r. Saleh NOR World Cup [Tromso] 2556 1 2013-10-01
568 Salem, A.r. Saleh NOR World Cup [Tromso] 2556 = 2013-10-01
569 Li, Chao B NOR World Cup [Tromso] 2693 1 2013-10-01
570 Li, Chao B NOR World Cup [Tromso] 2693 1 2013-10-01
571 Granda Zuniga, Julio E NOR World Cup [Tromso] 2664 1 2013-10-01
572 Granda Zuniga, Julio E NOR World Cup [Tromso] 2664 0 2013-10-01
573 Naiditsch, Arkadij ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2710 = 2013-10-01
574 Svetushkin, Dmitry ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2614 1 2013-10-01
575 Almagro Llamas, Pablo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2477 = 2013-10-01
576 Negi, Parimarjan ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2662 = 2013-10-01
577 Vallejo Pons, Francisco ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2706 = 2013-10-01
578 Iturrizaga, Eduardo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2661 1 2013-10-01
579 Moskalenko, Viktor ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2524 1 2013-10-01
580 Karjakin, Sergey CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2776 0 2013-08-01
581 Morozevich, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2736 = 2013-08-01
582 Gelfand, Boris CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2773 1 2013-08-01
583 Leko, Peter CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2737 = 2013-08-01
584 Kamsky, Gata CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2763 1 2013-08-01
585 Ivanchuk, Vassily CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2733 = 2013-08-01
586 Wang, Hao CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2752 0 2013-08-01
587 Grischuk, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2780 = 2013-08-01
588 Mamedyarov, Shakhriyar CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2761 0 2013-08-01
589 Topalov, Veselin CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2767 1 2013-08-01
590 Wang, Yue CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2705 = 2013-08-01
591 Zherebukh, Yaroslaw GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2628 0 2013-05-01
592 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
593 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
594 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 1 2013-05-01
595 Bartel, Mateusz GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2635 1 2013-05-01
596 Ragger, Markus GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
597 McShane, Luke James GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2713 = 2013-05-01
598 Prusikin, Michael GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2545 1 2013-05-01
599 Melkumyan, Hrant GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2649 1 2013-05-01
600 Topalov, Veselin SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2771 = 2013-05-01
601 Nakamura, Hikaru SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2767 = 2013-05-01
602 Radjabov, Teimour SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2793 = 2013-05-01
603 Ponomariov, Ruslan SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2733 = 2013-05-01
604 Morozevich, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2758 0 2013-05-01
605 Mamedyarov, Shakhriyar SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2766 = 2013-05-01
606 Caruana, Fabiano SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2772 = 2013-05-01
607 Karjakin, Sergey SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2786 = 2013-05-01
608 Kasimdzhanov, Rustam SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2709 = 2013-05-01
609 Leko, Peter SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2744 = 2013-05-01
610 Kamsky, Gata SUI FIDE Grand Prix Series [Zug] 2741 = 2013-05-01
611 Michiels, Bart BEL Belgische Interclubs 2012-2013 [all] 2506 1 2013-04-01
612 Naiditsch, Arkadij BEL Belgische Interclubs 2012-2013 [all] 2712 = 2013-04-01
613 Ris, Robert NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 7 [various] 2412 = 2013-04-01
614 Driessens, Patrick NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 6 [various] 2341 1 2013-03-01
615 Christiansen, Johan-Sebastian ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2322 1 2013-03-01
616 Arngrimsson, Dagur ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2375 1 2013-03-01
617 Smith, Axel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2485 1 2013-03-01
618 Socko, Bartosz ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2643 = 2013-03-01
619 Ipatov, Alexander ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2569 1 2013-03-01
620 Yu, Yangyi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2688 = 2013-03-01
621 Eljanov, Pavel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2678 = 2013-03-01
622 Amin, Bassem ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2631 = 2013-03-01
623 L`ami, Erwin ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2622 1 2013-03-01
624 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2637 = 2013-03-01
625 Harikrishna, P. NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2698 0 2013-02-01
626 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2772 = 2013-02-01
627 Sokolov, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2667 = 2013-02-01
628 Leko, Peter NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2735 = 2013-02-01
629 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2780 = 2013-02-01
630 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2603 0 2013-02-01
631 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2627 = 2013-02-01
632 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2752 = 2013-02-01
633 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2769 = 2013-02-01
634 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2679 = 2013-02-01
635 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2781 1 2013-02-01
636 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2802 = 2013-02-01
637 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2861 = 2013-02-01
638 El Gindy, Essam UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2486 1 2013-01-01
639 Ivanisevic, Ivan UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2633 = 2013-01-01
640 Wang, Yue UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2696 = 2013-01-01
641 Akobian, Varuzhan UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2622 1 2013-01-01
642 Tomashevsky, Evgeny UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2725 = 2013-01-01
643 Dzhumaev, Marat UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2530 1 2013-01-01
644 Safarli, Eltaj UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2626 = 2013-01-01
645 Nakamura, Hikaru NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2786 0 2012-12-01
646 Hou, Yifan NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2605 = 2012-12-01
647 Tiviakov, Sergei NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2659 = 2012-12-01
648 Nakamura, Hikaru NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2786 = 2012-12-01
649 Tiviakov, Sergei NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2659 = 2012-12-01
650 Hou, Yifan NED Unive Chess Turnament 2012 [Hoogeveen] 2605 = 2012-12-01
651 Solleveld, Maarten NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 3-4 [various] 2513 1 2012-12-01
652 Sprenger, Jan NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 3-4 [various] 2501 1 2012-12-01
653 Svetushkin, Dmitry ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2589 1 2012-12-01
654 Ivanov, Sergey ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2542 = 2012-12-01
655 Kovalyov, Anton ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2596 = 2012-12-01
656 Bauer, Christian ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2639 1 2012-12-01
657 Ganguly, Surya Shekhar ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2619 1 2012-12-01
658 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2490 1 2012-12-01
659 Dominguez, Perez Leinier ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2725 = 2012-11-01
660 Wang, Hao ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2742 = 2012-11-01
661 Mamedyarov, Shakhriyar ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2729 0 2012-11-01
662 Ivanchuk, Vassily ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2769 = 2012-11-01
663 Adams, Michael ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2722 = 2012-11-01
664 Leko, Peter ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2737 = 2012-11-01
665 Grischuk, Alexander ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2754 = 2012-11-01
666 Gelfand, Boris ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2738 = 2012-11-01
667 Kasimdzhanov, Rustam ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2684 = 2012-11-01
668 Nakamura, Hikaru ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2783 0 2012-11-01
669 Topalov, Veselin ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2752 0 2012-11-01
670 Van Oosterom, Chiel NED Dutch Team Competition 12-13 - Meester - round 2 [various] 2390 1 2012-11-01
671 Rodshtein, Maxim ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2616 1 2012-11-01
672 Naiditsch, Arkadij ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 0 2012-11-01
673 Galego, Luis ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2485 1 2012-11-01
674 Popilski, Gil ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2475 = 2012-11-01
675 Brunner, Lucas ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2448 1 2012-11-01
676 Landa, Konstantin ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2642 = 2012-11-01
677 Efimov, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2416 1 2012-10-01
678 Dgebuadze, Alexandre TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2556 1 2012-10-01
679 Topalov, Veselin TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2752 0 2012-10-01
680 Shirov, Alexei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2706 = 2012-10-01
681 Gelfand, Boris TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2738 = 2012-10-01
682 Aronian, Levon TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2816 0 2012-10-01
683 Peralta, Fernando TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2606 1 2012-10-01
684 Morozevich, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2770 1 2012-09-01
685 Nakamura, Hikaru SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2778 = 2012-09-01
686 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2713 1 2012-09-01
687 Carlsen, Magnus SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2837 = 2012-09-01
688 Wang, Hao SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2739 0 2012-09-01
689 Bologan, Viktor SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2732 1 2012-09-01
690 Nakamura, Hikaru SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2778 = 2012-09-01
691 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2713 1 2012-09-01
692 Carlsen, Magnus SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2837 = 2012-09-01
693 Wang, Hao SUI Int. Chessfestival Biel Grandmaster [Biel] 2739 0 2012-09-01
694 Sokolov, Ivan NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2676 1 2012-08-01
695 Ernst, Sipke NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2558 1 2012-08-01
696 Swinkels, Robin NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2485 1 2012-08-01
697 Reinderman, Dimitri NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2598 = 2012-08-01
698 L`ami, Erwin NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2615 1 2012-08-01
699 Van Kampen, Robin NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2560 1 2012-08-01
700 Smeets, Jan NED Dutch Championship 2012 [Amsterdam] 2620 = 2012-08-01
701 Caruana, Fabiano SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2770 0 2012-07-01
702 Li, Chao B SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2703 = 2012-07-01
703 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2566 1 2012-07-01
704 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2556 = 2012-07-01
705 Leko, Peter SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2723 = 2012-07-01
706 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2560 = 2012-07-01
707 Berg, Emanuel SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2587 1 2012-07-01
708 Navara, David FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2706 1 2012-07-01
709 Bauer, Christian FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2672 = 2012-07-01
710 Le, Quang Liem FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2703 = 2012-07-01
711 Gharamian, Tigran FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2672 = 2012-07-01
712 Gyimesi, Zoltan FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2651 = 2012-07-01
713 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2627 = 2012-07-01
714 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 = 2012-07-01
715 Vachier-Lagrave, Maxime GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2715 = 2012-05-01
716 Negi, Parimarjan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2631 = 2012-05-01
717 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 = 2012-05-01
718 Fedorchuk, Sergey GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2635 = 2012-05-01
719 Cyborowski, Lukasz GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2543 = 2012-05-01
720 Anand, Viswanathan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2817 = 2012-05-01
721 Markus, John NED Dutch Team Competition - Meester - Round 7-9 [Various] 2317 1 2012-05-01
722 Winants, Luc NED Dutch Team Competition - Meester - Round 7-9 [Various] 2537 1 2012-05-01
723 Jianu, Vlad-Cristian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2497 1 2012-05-01
724 Nyzhnyk, Illya BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2585 0 2012-05-01
725 Stojanovic, Dalibor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2471 = 2012-05-01
726 Paichadze, Luka BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2491 = 2012-05-01
727 Holzke, Frank BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2508 0 2012-05-01
728 Manea, Alexandru BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2381 1 2012-05-01
729 Fodor, Tamas Jr BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2482 0 2012-05-01
730 Goumas, Georgios BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2398 1 2012-05-01
731 Kabanov, Nikolai BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2502 = 2012-05-01
732 Petrisor, Adrian-Marian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2383 1 2012-05-01
733 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 1 2012-05-01
734 Zontakh, Andrey RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2556 1 2012-05-01
735 Smirnov, Pavel RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2599 = 2012-05-01
736 Burmakin, Vladimir RUS RUS Chmp. 2012 Team Men [Loo] 2592 = 2012-05-01
737 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 = 2012-03-01
738 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 0 2012-03-01
739 Vitiugov, Nikita ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2729 = 2012-03-01
740 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
741 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 1 2012-03-01
742 Ivanchuk, Vassily ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2775 1 2012-03-01
743 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 = 2012-03-01
744 Vitiugov, Nikita ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2729 1 2012-03-01
745 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 1 2012-03-01
746 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 = 2012-03-01
747 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 1 2012-03-01
748 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2012-03-01
749 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 0 2012-03-01
750 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 = 2012-03-01
751 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
752 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 1 2012-03-01
753 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2692 = 2012-03-01
754 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 0 2012-03-01
755 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2766 0 2012-03-01
756 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 0 2012-03-01
757 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 0 2012-03-01
758 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 0 2012-03-01
759 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2712 = 2012-03-01
760 Nyback, Tomi GRE European Team Championship [Porto Carras] 2631 = 2012-01-01
761 Tikkanen, Hans GRE European Team Championship [Porto Carras] 2586 1 2012-01-01
762 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 = 2012-01-01
763 Ivanisevic, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2636 = 2012-01-01
764 Lupulescu, Constantin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2657 = 2012-01-01
765 Wojtaszek, Radoslaw GRE European Team Championship [Porto Carras] 2705 = 2012-01-01
766 Banikas, Hristos GRE European Team Championship [Porto Carras] 2620 1 2012-01-01
767 Aronian, Levon GRE European Team Championship [Porto Carras] 2802 0 2012-01-01
768 Navara, David GRE European Team Championship [Porto Carras] 2724 = 2012-01-01
769 Krasenkow, Michal ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2608 1 2012-01-01
770 Jobava, Baadur ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2678 0 2012-01-01
771 Svetushkin, Dmitry ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2621 = 2012-01-01
772 Aleksandrov, Aleksej ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2626 1 2012-01-01
773 Negi, Parimarjan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2617 0 2012-01-01
774 Bacrot, Etienne ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2714 1 2012-01-01
775 De Jong, Jan-Willem NED Dutch Team Competition - Meester - Round 1 [Various] 2424 1 2011-11-01
776 Bawart, Markus SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2417 = 2011-11-01
777 Johannessen, Leif Erlend SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2499 = 2011-11-01
778 Azarov, Sergei SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2648 = 2011-11-01
779 Dreev, Aleksey SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2711 = 2011-11-01
780 Naiditsch, Arkadij SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2707 0 2011-11-01
781 Thorfinnsson, Bragi SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2427 1 2011-11-01
782 Moiseenko, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2726 = 2011-11-01
783 Kramnik, Vladimir NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2791 0 2011-11-01
784 Vachier-Lagrave, Maxime NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2715 = 2011-11-01
785 Polgar, Judit NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2701 = 2011-11-01
786 Kramnik, Vladimir NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2791 = 2011-11-01
787 Polgar, Judit NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2701 1 2011-11-01
788 Vachier-Lagrave, Maxime NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2715 = 2011-11-01
789 Ernst, Sipke NED Dutch Championship [Boxtel] 2596 = 2011-09-01
790 L`ami, Erwin NED Dutch Championship [Boxtel] 2611 1 2011-09-01
791 Sokolov, Ivan NED Dutch Championship [Boxtel] 2645 = 2011-09-01
792 Nijboer, Friso NED Dutch Championship [Boxtel] 2538 = 2011-09-01
793 Smeets, Jan NED Dutch Championship [Boxtel] 2647 1 2011-09-01
794 Brandenburg, Daan NED Dutch Championship [Boxtel] 2535 1 2011-09-01
795 Swinkels, Robin NED Dutch Championship [Boxtel] 2483 1 2011-09-01
796 Janssen, Ruud NED Dutch Championship [Boxtel] 2512 1 2011-09-01
797 Spoelman, Wouter NED Dutch Championship [Boxtel] 2564 1 2011-09-01
798 Nakamura, Hikaru GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2770 = 2011-09-01
799 Ponomariov, Ruslan GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2764 0 2011-09-01
800 Meier, Georg GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2656 1 2011-09-01
801 Le, Quang Liem GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2715 = 2011-09-01
802 Kramnik, Vladimir GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2781 0 2011-09-01
803 Nakamura, Hikaru GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2770 = 2011-09-01
804 Ponomariov, Ruslan GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2764 1 2011-09-01
805 Meier, Georg GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2656 = 2011-09-01
806 Kramnik, Vladimir GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2781 = 2011-09-01
807 Le, Quang Liem GER Dortmund Sparkassen Meeting [Dortmund] 2715 = 2011-09-01
808 Vandevoort, Pascal NED Dutch Team - Meester Round 9 [NED] 2400 1 2011-07-01
809 David, Alberto FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2593 = 2011-07-01
810 Renet, Olivier FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2497 1 2011-07-01
811 Le Roux, Jean-Pierre FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2523 1 2011-07-01
812 Sanikidze, Tornike FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2524 1 2011-07-01
813 Aguettaz, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2417 1 2011-07-01
814 Landa, Konstantin FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2613 1 2011-07-01
815 So, Wesley SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2667 = 2011-07-01
816 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2541 1 2011-07-01
817 Shirov, Alexei SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2709 = 2011-07-01
818 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2585 = 2011-07-01
819 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co 2011 [Malmo] 2560 = 2011-07-01
820 Mista, Aleksandar GER 1.Bundesliga [Germany] 2574 = 2011-05-01
821 Bobras, Piotr GER 1.Bundesliga [Germany] 2535 1 2011-05-01
822 Berkes, Ferenc GER 1.Bundesliga [Germany] 2678 0 2011-05-01
823 Svidler, Peter GER 1.Bundesliga [Germany] 2731 = 2011-05-01
824 Smeets, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2669 1 2011-05-01
825 Parligras, Mircea GER 1.Bundesliga [Germany] 2601 = 2011-05-01
826 Najer, Evgeniy GER 1.Bundesliga [Germany] 2657 = 2011-05-01
827 Heberla, Bartlomeij GER 1.Bundesliga [Germany] 2534 1 2011-05-01
828 Gashimov, Vugar GER 1.Bundesliga [Germany] 2719 0 2011-05-01
829 Meijers, Viesturs GER 1.Bundesliga [Germany] 2502 1 2011-05-01
830 Bromberger, Stefan GER 1.Bundesliga [Germany] 2530 = 2011-05-01
831 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP Liga Interfederativa de Clubs Division de Honor [Bergara] 2412 1 2011-05-01
832 Bosch, Jeroen NED Dutch Team Competition - Meester - round 7-8 [Various] 2424 1 2011-05-01
833 Maletin, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2584 = 2011-05-01
834 Tomashevsky, Evgeny RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2707 = 2011-05-01
835 Malaniuk, Vladimir P RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2494 = 2011-05-01
836 Grishchenko, Sergey RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2475 1 2011-05-01
837 Vitiugov, Nikita RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2720 = 2011-05-01
838 Popov, Valerij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2565 1 2011-05-01
839 Sitnikov, Dmitrij RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2470 0 2011-05-01
840 Zolotukhin, Valery RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2338 1 2011-05-01
841 Vysochin, Spartak RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2526 = 2011-05-01
842 Braun, Christian NED Dutch Team Competition - Meester - round 5-6 2011 [Various] 2367 = 2011-03-01
843 Zaragatski, Ilja NED Dutch Team Competition - Meester - round 5-6 2011 [Various] 2502 = 2011-03-01
844 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2628 = 2011-03-01
845 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 = 2011-03-01
846 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2814 1 2011-03-01
847 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2751 = 2011-03-01
848 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2715 = 2011-03-01
849 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2733 0 2011-03-01
850 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2784 0 2011-03-01
851 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2731 1 2011-03-01
852 Grischuk, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2011-03-01
853 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2805 = 2011-03-01
854 Shirov, Alexei NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2722 = 2011-03-01
855 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 = 2011-03-01
856 Ponomariov, Ruslan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2744 = 2011-03-01
857 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 = 2011-01-01
858 Vachier-Lagrave, Maxime NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2721 = 2011-01-01
859 Shirov, Alexei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2749 = 2011-01-01
860 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 1 2011-01-01
861 Shirov, Alexei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2749 0 2011-01-01
862 Vachier-Lagrave, Maxime NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2721 = 2011-01-01
863 Van Wessel, Rudy NED Dutch Team Competition - Meester - round 3-4 [Various] 2383 1 2011-01-01
864 Infante, Miguel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2277 1 2010-11-01
865 Genba, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2445 1 2010-11-01
866 Jurcik, Marian RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2466 1 2010-11-01
867 Salgado Lopez, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2595 = 2010-11-01
868 Bartel, Mateusz RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2599 1 2010-11-01
869 Tomashevsky, Evgeny RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2701 = 2010-11-01
870 Quesada Perez, Yuniesky RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2614 = 2010-11-01
871 Smirin, Ilia RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2657 = 2010-11-01
872 Khamrakulov, Dzhurabek RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2485 1 2010-11-01
873 McShane, Luke J RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2657 = 2010-11-01
874 Vuckovic, Bojan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2615 = 2010-11-01
875 Ree, Hans NED Dutch Team Competition - Meester - round 1-2 [Various] 2385 = 2010-11-01
876 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
877 Andreikin, Dmitry SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2650 = 2010-09-01
878 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 = 2010-09-01
879 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2723 = 2010-09-01
880 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2609 0 2010-09-01
881 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 = 2010-09-01
882 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
883 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 1 2010-09-01
884 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 0 2010-09-01
885 Svidler, Peter NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2734 = 2010-09-01
886 Gelfand, Boris NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2739 = 2010-09-01
887 Ljubojevic, Ljubomir NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2572 = 2010-09-01
888 Van Wely, Loek NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2677 1 2010-09-01
889 Nielsen, Peter Heine NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2700 1 2010-09-01
890 Svidler, Peter NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2734 = 2010-09-01
891 Gelfand, Boris NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2739 = 2010-09-01
892 Ljubojevic, Ljubomir NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2572 1 2010-09-01
893 Van Wely, Loek NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2677 = 2010-09-01
894 Nielsen, Peter Heine NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2700 0 2010-09-01
895 Ivanchuk, Vassily FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2748 = 2010-07-01
896 Postny, Evgeny FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2641 = 2010-07-01
897 Laznicka, Viktor FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2659 1 2010-07-01
898 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 = 2010-07-01
899 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 = 2010-07-01
900 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 0 2010-07-01
901 Short, Nigel D NED Max Euwe Matches [Amsterdam] 2685 1 2010-07-01
902 Cramling, Pia SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2536 1 2010-07-01
903 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2476 1 2010-07-01
904 Hillarp Persson, Tiger SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2542 1 2010-07-01
905 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2609 = 2010-07-01
906 Hammer, Jon Ludvig SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2010 [Malmoe] 2610 1 2010-07-01
907 Bauer, Christian FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2607 = 2010-07-01
908 Housieaux, David FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2431 1 2010-07-01
909 Bacrot, Etienne FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2710 = 2010-07-01
910 Svidler, Peter FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2735 0 2010-07-01
911 Ernst, Sipke NED Dutch Championship [Eindhoven] 2572 = 2010-07-01
912 L`ami, Erwin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2620 = 2010-07-01
913 Van Kampen, Robin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2481 1 2010-07-01
914 Spoelman, Wouter NED Dutch Championship [Eindhoven] 2580 1 2010-07-01
915 Bok, Benjamin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2430 1 2010-07-01
916 Smeets, Jan NED Dutch Championship [Eindhoven] 2659 = 2010-07-01
917 Nijboer, Friso NED Dutch Championship [Eindhoven] 2567 = 2010-07-01
918 Van Wely, Loek NED Dutch Championship [Eindhoven] 2653 0 2010-07-01
919 Reinderman, Dimitri NED Dutch Championship [Eindhoven] 2608 1 2010-07-01
920 Fressinet, Laurent GER 1.Bundesliga [Germany] 2658 = 2010-05-01
921 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Bundesliga [Germany] 2579 1 2010-05-01
922 Firman, Nazar GER 1.Bundesliga [Germany] 2571 = 2010-05-01
923 Landa, Konstantin GER 1.Bundesliga [Germany] 2655 = 2010-05-01
924 Parligras, Mircea GER 1.Bundesliga [Germany] 2547 = 2010-05-01
925 Nikolic, Predrag GER 1.Bundesliga [Germany] 2603 = 2010-05-01
926 Bacrot, Etienne GER 1.Bundesliga [Germany] 2709 = 2010-05-01
927 Ginsburg, Gennadi GER 1.Bundesliga [Germany] 2537 1 2010-05-01
928 Lupulescu, Constantin GER 1.Bundesliga [Germany] 2599 0 2010-05-01
929 Tiviakov, Sergei GER 1.Bundesliga [Germany] 2670 = 2010-05-01
930 Kanarek, Marcel CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2388 1 2010-05-01
931 Jovanovic, Zoran CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2526 = 2010-05-01
932 Berczes, David CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2510 = 2010-05-01
933 Stern, Rene CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2501 = 2010-05-01
934 Sebenik, Matej CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2504 = 2010-05-01
935 Llaneza Vega, Marcos CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2514 1 2010-05-01
936 Brkic, Ante CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2543 = 2010-05-01
937 Szabo, Gergely-Andras-Gyula CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2525 1 2010-05-01
938 Vallejo Pons, Francisco CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2708 = 2010-05-01
939 Almasi, Zoltan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2720 0 2010-05-01
940 Lopez Martinez, Josep Manuel CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2548 = 2010-05-01
941 Vaisser, Anatoly FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2511 1 2010-05-01
942 Miralles, Gilles FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2469 1 2010-05-01
943 Tkachiev, Vladislav FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2639 = 2010-05-01
944 Thompson, Ian D NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2266 1 2010-03-01
945 Burg, Twan NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2460 0 2010-03-01
946 Assendelft Van, Floris NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2325 1 2010-03-01
947 Berkovich, Mark A NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2406 1 2010-03-01
948 Genov, Petar NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2476 1 2010-03-01
949 Reinderman, Dimitri NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2575 = 2010-03-01
950 Greenfeld, Alon NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2559 = 2010-03-01
951 Brandenburg, Daan NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2481 = 2010-03-01
952 Werle, Jan NED Schaakfestival Groningen 2009 Open A [Groningen] 2565 = 2010-03-01
953 Klip, Hans NED Meesterklasse Round 5-6 - Dutch Team Competition [Various] 2371 1 2010-03-01
954 Harikrishna, Pentala NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2672 1 2010-03-01
955 Nisipeanu, Liviu-Dieter NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2681 1 2010-03-01
956 Reinderman, Dimitri NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2573 = 2010-03-01
957 Ni, Hua NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
958 Sutovsky, Emil NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 1 2010-03-01
959 Nyback, Tomi NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2643 1 2010-03-01
960 L`ami, Erwin NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2615 = 2010-03-01
961 Howell, David W L NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2606 1 2010-03-01
962 Muzychuk, Anna NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2523 0 2010-03-01
963 Naiditsch, Arkadij NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2687 = 2010-03-01
964 So, Wesley NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2656 1 2010-03-01
965 Akobian, Varuzhan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2628 = 2010-03-01
966 Negi, Parimarjan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2621 = 2010-03-01
967 Feygin, Michael   2546 = 2010-01-01
968 Chabanon, Jean-Luc   2448 1 2010-01-01
969 Ernst, Sipke   2589 = 2009-11-01
970 Bitalzadeh, Ali   2437 = 2009-11-01
971 Swinkels, Robin   2511 = 2009-11-01
972 Miedema, Roi   2396 1 2009-11-01
973 Cuijpers, Frans   2480 1 2009-11-01
974 Nijboer, Friso   2540 1 2009-11-01
975 Van Der Weide, Karel   2462 1 2009-11-01
976 Reinderman, Dimitri   2572 = 2009-11-01
977 Maenhout, Thibaut   2303 1 2009-11-01
978 Nelis, Jean-Francois   2227 1 2009-11-01
979 Eljanov, Pavel   2717 0 2009-11-01
980 Rapport, Richard   2440 1 2009-11-01
981 Wiedenkeller, Michael   2434 1 2009-11-01
982 Wegerle, Joerg   2451 = 2009-11-01
983 Stupak, Kirill   2451 = 2009-11-01
984 Sodoma, Jan   2376 1 2009-11-01
985 Ivanchuk, Vassily   2756 = 2009-11-01
986 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
987 Polgar, Judit   2687 = 2009-11-01
988 Ivanchuk, Vassily   2756 = 2009-11-01
989 Polgar, Judit   2687 = 2009-11-01
990 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
991 Galje, Hans   2167 1 2009-09-01
992 Van Eijk, Sander   2319 1 2009-09-01
993 Nikolic, Predrag   2618 = 2009-09-01
994 Nijboer, Friso   2562 0 2009-09-01
995 Bitalzadeh, Ali   2417 1 2009-09-01
996 Hopman, Pieter   2325 1 2009-09-01
997 Reinderman, Dimitri   2560 = 2009-09-01
998 Zatonskih, Anna   2461 = 2009-09-01
999 De Groote, Ewoud   2206 1 2009-09-01
1000 Bezemer, Arno   2332 1 2009-09-01
1001 Brandenburg, Daan   2463 1 2009-09-01
1002 L`ami, Erwin   2593 1 2009-09-01
1003 Nijboer, Friso   2552 1 2009-09-01
1004 Ernst, Sipke   2598 = 2009-09-01
1005 Timman, Jan H   2569 = 2009-09-01
1006 Miedema, Roi   2432 0 2009-09-01
1007 Lalith, Babu M.r.   2472 1 2009-09-01
1008 Van Assendelft, Floris   2332 1 2009-09-01
1009 Zhigalko, Sergei   2621 = 2009-09-01
1010 Burg, Twan   2422 0 2009-09-01
1011 Melia, Salome   2441 = 2009-09-01
1012 Kleijn, Christov   2377 1 2009-09-01
1013 Moranda, Wojciech   2545 = 2009-09-01
1014 Geetha, Narayanan Gopal   2575 0 2009-09-01
1015 Van Oosterom, Chiel   2402 1 2009-09-01
1016 Pruijssers, Roeland   2401 = 2009-09-01
1017 Kappeler, Kaspar   2175 1 2009-09-01
1018 Slavin, Alexei   2304 1 2009-09-01
1019 Sutovsky, Emil   2675 = 2009-09-01
1020 Bauer, Christian   2602 = 2009-09-01
1021 Jurek, Josef   2353 1 2009-09-01
1022 Kuzubov, Yuriy   2635 0 2009-09-01
1023 Das, Arghyadip   2392 = 2009-09-01
1024 Scalcione, Michelangelo   2389 1 2009-09-01
1025 Roiz, Michael   2658 = 2009-09-01
1026 Wiersma, Eelke   2419 = 2009-07-01
1027 Janssen, Ruud   2503 = 2009-07-01
1028 Hausrath, Daniel   2491 0 2009-07-01
1029 Hoolt, Sarah   2298 1 2009-07-01
1030 Kalinitschew, Sergey   2492 = 2009-07-01
1031 Graf, Felix   2288 = 2009-07-01
1032 Werle, Jan   2582 1 2009-07-01
1033 Bartel, Mateusz   2602 1 2009-07-01
1034 Malakhatko, Vadim   2633 = 2009-07-01
1035 Meissner, Bernd   2418 = 2009-07-01
1036 Teske, Henrik   2513 1 2009-07-01
1037 Bacrot, Etienne   2705 0 2009-07-01
1038 Bindrich, Falko   2517 1 2009-07-01
1039 Heinemann, Thies   2490 = 2009-07-01
1040 Berndt, Stephan   2440 = 2009-07-01
1041 Roettig, Hans-Peter   2167 1 2009-07-01
1042 Frosch, Ronald   2230 1 2009-07-01
1043 Deglmann, Ludwig   2329 0 2009-07-01
1044 Schleich, Markus   2212 = 2009-07-01
1045 Mende, Andreas   2191 1 2009-07-01
1046 Gheng, Josef   2310 1 2009-07-01
1047 Miedema, Roi   2370 0 2009-07-01
1048 Tiemann, Christoph   2167 = 2009-07-01
1049 Armbrust, Florian   2278 = 2009-07-01
1050 Blom, Vincent   2167 0 2009-07-01
1051 Bodicker, Rob   2167 1 2009-07-01
1052 Picard, Romain   2339 1 2009-07-01
1053 Wantola, Ivo   2304 1 2009-07-01
1054 Danin, Alexandre   2498 = 2009-07-01
1055 Miezis, Normunds   2579 = 2009-07-01
1056 Jussupow, Artur   2587 = 2009-04-01
1057 Klein, David   2184 1 2009-04-01
1058 Van Assendelft, Floris   2253 1 2009-04-01
1059 Van Den Doel, Erik   2570 = 2009-04-01
1060 Ernst, Sipke   2576 = 2009-04-01
1061 Afek, Yochanan   2319 1 2009-04-01
1062 Swinkels, Robin   2451 = 2009-04-01
1063 Bojkov, Dejan   2472 = 2009-04-01
1064 Nijboer, Friso   2539 1 2009-04-01
1065 Rotstein, Arkadij   2495 = 2009-04-01
1066 Holzke, Frank   2524 = 2009-04-01
1067 Bitalzadeh, Ali   2400 = 2009-04-01
1068 So, Wesley   2627 = 2009-04-01
1069 Bosboom, Manuel   2418 = 2009-04-01
1070 Hillarp Persson, Tiger   2586 0 2009-04-01
1071 Howell, David W L   2622 = 2009-04-01
1072 Nijboer, Friso   2559 = 2009-04-01
1073 Romanishin, Oleg M   2533 1 2009-04-01
1074 Pruijssers, Roeland   2445 1 2009-04-01
1075 Gupta, Abhijeet   2569 1 2009-04-01
1076 Iturrizaga, Eduardo   2528 1 2009-04-01
1077 Leon Hoyos, Manuel   2542 1 2009-04-01
1078 Harika, Dronavalli   2473 = 2009-04-01
1079 Jens, Jelmer   2397 1 2009-01-01
1080 Zherebukh, Yaroslav   2474 = 2009-01-01
1081 Bukavshin, Ivan   2376 0 2009-01-01
1082 Lintchevski, Daniil   2502 = 2009-01-01
1083 Kovalev, Vladislav   2318 = 2009-01-01
1084 Firat, Burak   2237 = 2009-01-01
1085 Aghasaryan, Robert   2235 1 2009-01-01
1086 Fedoseev, Vladimir   2312 1 2009-01-01
1087 Swiercz, Dariusz   2478 = 2009-01-01
1088 Shimanov, Aleksandr   2476 = 2009-01-01
1089 Paikidze, Nazi   2292 1 2009-01-01
1090 Ganichev, Alexander   2148 1 2009-01-01
1091 Kubbenga, Michael   2080 1 2008-10-01
1092 Schroer, Marcel   2111 1 2008-10-01
1093 Van Den Doel, Erik   2567 = 2008-10-01
1094 Gutman, Lev   2497 = 2008-10-01
1095 Pruijssers, Roeland   2452 0 2008-10-01
1096 Ducarmon, Quinten   2087 1 2008-10-01
1097 Meijer, Dolf   2237 1 2008-10-01
1098 Sandipan, Chanda   2588 = 2008-10-01
1099 Van Der Wiel, John T.h.   2504 = 2008-10-01
1100 Van Der Velden, Bram   2230 1 2008-10-01
1101 Filippov, Anton   2531 0 2008-10-01
1102 Bitalzadeh, Ali   2310 0 2008-10-01
1103 Yilmaz, Mustafa   2362 1 2008-10-01
1104 Shimanov, Aleksandr   2480 1 2008-10-01
1105 Nyzhnyk, Illya   2428 1 2008-10-01
1106 Mamedov, Nidjat   2564 = 2008-10-01
1107 Iotov, Valentin   2519 = 2008-10-01
1108 Adly, Ahmed   2593 = 2008-10-01
1109 Beckhuis, Gernod   2353 = 2008-10-01
1110 Timoshenko, Georgy   2572 1 2008-10-01
1111 Neubauer, Martin   2457 = 2008-10-01
1112 Schneider-Zinner, Harald   2378 = 2008-10-01
1113 Pachta, Paul   2312 1 2008-10-01
1114 Chatalbashev, Boris   2596 1 2008-10-01
1115 Kreisl, Robert   2337 0 2008-10-01
1116 Schroll, Gerhard   2436 1 2008-10-01
1117 Sulskis, Sarunas   2562 = 2008-10-01
1118 Timmermans, Ivo   2227 1 2008-07-01
1119 Van Den Berg, Ad   2197 1 2008-07-01
1120 Van Den Bergh, Ben   2051 1 2008-07-01
1121 Van Oosten, Arend   2147 1 2008-07-01
1122 Fridman, Daniel   2640 0 2008-07-01
1123 Ceko, Jovan   2242 1 2008-07-01
1124 Schroer, Marcel   2083 1 2008-07-01
1125 Chatalbashev, Boris   2605 = 2008-07-01
1126 Miedema, Roi   2281 1 2008-07-01
1127 Van Der Wiel, John T.h.   2493 = 2008-07-01
1128 Dgebuadze, Alexandre   2528 1 2008-07-01
1129 Van Der Veen, Jan   2121 1 2008-07-01
1130 Miezis, Normunds   2551 0 2008-07-01
1131 Alienkin, Aleksander   2407 = 2008-07-01
1132 Klein, David   2088 1 2008-07-01
1133 Wempe, Joost   2282 = 2008-07-01
1134 Wustefeld, Emile   2244 1 2008-07-01
1135 Duzhakov, Ilya   2118 = 2008-04-01
1136 Butuc, Maria   2099 = 2008-04-01
1137 Savchuk, Vladimir   2080 1 2008-04-01
1138 Chehlov, Aleksander   2233 1 2008-04-01
1139 Lelekova, Olga   2230 1 2008-04-01
1140 Kochetkova, Julia   2297 = 2008-04-01
1141 Vyatkin, Dmitry   2355 = 2008-04-01
1142 Kozlov, Roman   2352 0 2008-04-01
1143 Orlov, Oleg   2238 1 2008-04-01
1144 Belenkaya, Dina   1994 1 2008-04-01
1145 Alekseenko, Kirill   2069 1 2008-04-01
1146 Zhukov, Klim   2154 1 2008-04-01
1147 Kashtanov, Ruslan   2332 0 2008-04-01
1148 Gnidenko, Andrey   2140 1 2008-04-01
1149 Bocharov, Leonid   2185 1 2008-04-01
1150 Rutman, Aleksandr   2261 = 2008-04-01
1151 Palchun, Grigory   2069 1 2008-04-01
1152 Churkin, Vitaly   2284 1 2008-04-01
1153 Gantsevich, Aleksei   2045 1 2008-04-01
1154 Kobzar, Alexandr   2152 1 2008-04-01
1155 Miednikova, Swietlana   2171 1 2008-04-01
1156 Dushenok, Anna   2163 1 2008-04-01
1157 Frolochkin, Vladimir   2325 1 2008-04-01
1158 Pashinsky, Mikhail   2184 1 2008-04-01
1159 Davydov, Andrey   2351 1 2008-04-01
1160 Pankov, German   2358 = 2008-04-01
1161 Serov, Maksim   2288 1 2008-04-01