Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Ragger, Markus

Вечити шах листа

Ragger, Markus

# Ragger, Markus турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Souleidis, Georgios GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2020 Zwischenrunde [various] 2430 1 2020-04-01
2 Brkic, Ante GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2020 Zwischenrunde [various] 2595 1 2020-04-01
3 Dragnev, Valentin AUT Wien Betriebe A-Liga 2019/2020 round 9 [Wien] 2551 = 2020-04-01
4 Abasov, Nijat GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2670 = 2020-03-01
5 Vidit, Santosh Gujrathi GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2721 = 2020-03-01
6 Demchenko, Anton GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2642 = 2020-03-01
7 Engel, Luis GER 1. Bundesliga 2019/2020 February 2020 [various] 2545 1 2020-03-01
8 Firouzja, Alireza CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2726 = 2020-03-01
9 Vitiugov, Nikita CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2731 = 2020-03-01
10 Vidit, Santosh Gujrathi CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2721 0 2020-03-01
11 Navara, David CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2717 = 2020-03-01
12 Duda, Jan-Krzysztof CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2755 = 2020-03-01
13 Shankland, Sam CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2683 = 2020-03-01
14 Anton Guijarro, David CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2697 = 2020-03-01
15 Harikrishna, Pentala CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2713 = 2020-03-01
16 Grandelius, Nils CZE Prague International Chess Festival - Masters 2020 [Prague] 2659 = 2020-03-01
17 Hechl, Gerald AUT Wien Betriebe A-Liga 2019/2020 round 8 [Wien] 2327 1 2020-03-01
18 Balogh, Csaba AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 5-8 [St.Veit an der Glan] 2593 = 2020-02-01
19 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 5-8 [St.Veit an der Glan] 2659 = 2020-02-01
20 Bosiocic, Marin AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 5-8 [St.Veit an der Glan] 2648 = 2020-02-01
21 Movsesian, Sergei AUT 1. Bundesliga 2019/2020 Round 5-8 [St.Veit an der Glan] 2641 = 2020-02-01
22 Menezes, Christoph AUT Wien Betriebe A-Liga 2019/2020 round 6-7 [Wien] 2388 1 2020-02-01
23 Schwabeneder, Florian AUT Wien Betriebe A-Liga 2019/2020 round 6-7 [Wien] 2406 = 2020-02-01
24 Dreev, Aleksey CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2671 = 2020-01-01
25 Ivanchuk, Vassily CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2679 = 2020-01-01
26 Melkumyan, Hrant CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2661 = 2020-01-01
27 Stevic, Hrvoje CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2563 1 2020-01-01
28 Palac, Mladen CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2550 = 2020-01-01
29 Cheparinov, Ivan CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2679 1 2020-01-01
30 Bacrot, Etienne CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2669 = 2020-01-01
31 Bosiocic, Marin CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2598 0 2020-01-01
32 Nisipeanu, Liviu-Dieter CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2656 = 2020-01-01
33 Kozul, Zdenko CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2593 1 2020-01-01
34 Zelcic, Robert CRO ST: Turnir mira [Zagreb] 2526 0 2020-01-01
35 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2757 = 2020-01-01
36 Leko, Peter GER 1. Bundesliga 2019/2020 December 2019 [various] 2670 1 2020-01-01
37 Andreikin, Dmitry GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2741 = 2019-12-01
38 Pechac, Jergus GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2491 = 2019-12-01
39 Grandelius, Nils GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2691 = 2019-12-01
40 Duda, Jan-Krzysztof GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2734 = 2019-12-01
41 Lupulescu, Constantin GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2643 = 2019-12-01
42 Nyback, Tomi GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2565 1 2019-12-01
43 Giri, Anish GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2780 = 2019-12-01
44 Andersen, Mads GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2601 1 2019-12-01
45 Sukovic, Andrej MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2269 1 2019-12-01
46 Sprenger, Jan Michael, Dr. MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2492 = 2019-12-01
47 Predojevic, Borki MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2621 = 2019-12-01
48 Fedoseev, Vladimir MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2672 = 2019-12-01
49 Allahverdiyev, Anar MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2407 = 2019-12-01
50 Popov, Ivan MNE 35th European Club Cup [Ulcinj, Montenegro] 2625 = 2019-12-01
51 Gajek, Radoslaw AUT Wien Betriebe A-Liga 2019/2020 round 1-2 [Wien] 2411 1 2019-11-01
52 Lu, Shanglei ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2602 = 2019-11-01
53 Efimenko, Zahar ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2604 = 2019-11-01
54 Erdos, Viktor ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2604 = 2019-11-01
55 Vovk, Andriy ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2618 1 2019-11-01
56 Akopian, Vladimir ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2638 0 2019-11-01
57 Vocaturo, Daniele ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2620 = 2019-11-01
58 Hansen, Eric ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2611 1 2019-11-01
59 Sadhwani, Raunak ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2479 1 2019-11-01
60 Rakhmanov, Aleksandr ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2621 0 2019-11-01
61 Zhang, Zhong ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2636 = 2019-11-01
62 Lupulescu, Constantin ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2643 0 2019-11-01
63 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2019/2020 r1-2 [various] 2483 = 2019-11-01
64 Rasik, Vitezslav CZE Extraliga 2019/2020 r1-2 [various] 2470 = 2019-11-01
65 Gaehler, Marco SUI SMM 2019 - League A round 6-7 [decentralised] 2385 1 2019-10-01
66 Fontaine, Robert SUI SMM 2019 - League A round 6-7 [decentralised] 2554 = 2019-10-01
67 Fahrner, Kurt AUT Steirische Landesliga 2019/2020 Round 1 [Several] 2356 1 2019-10-01
68 Ovsejevitsch, Sergei SUI SMM 2019 - League A round 5 [decentralised] 2590 = 2019-08-01
69 Rasch, Holger SUI SMM 2019 - League A round 3-4 [decentralised] 2282 1 2019-06-01
70 Georgiadis, Nico SUI SMM 2019 - League A round 3-4 [decentralised] 2523 = 2019-06-01
71 Wagner, Dennis FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2578 1 2019-06-01
72 Charmeteau, Sven FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2292 1 2019-06-01
73 Ribbegren, Karl Johan FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2282 1 2019-06-01
74 Donchenko, Alexander FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2595 = 2019-06-01
75 Safarli, Eltaj FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2624 = 2019-06-01
76 Tabatabaei, M.amin FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2610 = 2019-06-01
77 Van Foreest, Jorden FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2601 = 2019-06-01
78 Hera, Imre Jr. FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2611 = 2019-06-01
79 Harikrishna, Pentala FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2730 = 2019-06-01
80 Sokolov, Andrei FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2496 1 2019-06-01
81 Bindrich, Falko AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd9-11 [Jenbach] 2610 1 2019-05-01
82 Dragnev, Valentin AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd9-11 [Jenbach] 2511 = 2019-05-01
83 Michalik, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd9-11 [Jenbach] 2565 = 2019-05-01
84 Aronian, Levon GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2763 = 2019-05-01
85 Kamsky, Gata GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2676 0 2019-05-01
86 Sermier, Guillaume SUI SMM 2019 - League A Round 2 [decentralised] 2358 1 2019-05-01
87 Cernousek, Lukas CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2438 1 2019-05-01
88 Hracek, Zbynek CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2585 = 2019-05-01
89 Cyborowski, Lukasz CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r9-11 [various] 2517 = 2019-05-01
90 Froewis, Georg AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A Liga 2018/2019 rd8-9 [Vienna] 2435 1 2019-04-01
91 Demchenko, Anton GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2678 = 2019-04-01
92 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2635 0 2019-04-01
93 Stojanovic, Mihajlo SUI SMM 2019 - League A Round 1 [decentralised] 2509 = 2019-04-01
94 Perunovic, Miodrag MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2436 1 2019-04-01
95 Christiansen, Johan-Sebastian MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2539 = 2019-04-01
96 Moroni, Luca Jr MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2564 = 2019-04-01
97 Thybo, Jesper Sondergaard MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2525 = 2019-04-01
98 Warmerdam, Max MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2448 = 2019-04-01
99 Sivuk, Vitaly MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2514 = 2019-04-01
100 Sanal, Vahap MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2511 1 2019-04-01
101 Wagner, Dennis MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2580 1 2019-04-01
102 Bluebaum, Matthias MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2616 = 2019-04-01
103 Erdos, Viktor MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2612 = 2019-04-01
104 Pantsulaia, Levan MKD European Individual Chess Championship 2019 [Skopje] 2611 1 2019-04-01
105 Diermair, Andreas AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A Liga 2018/2019 rd7 [Vienna] 2477 1 2019-03-01
106 Moranda, Wojciech GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2593 = 2019-03-01
107 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2670 = 2019-03-01
108 Langner, Ladislav CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2391 1 2019-03-01
109 Zwardon, Vojtech CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r7-8 [various] 2455 = 2019-03-01
110 Gelfand, Boris AUT Match Ragger vs Gelfand 2019 [Graz] 2669 1 2019-03-01
111 Gelfand, Boris AUT Match Ragger vs Gelfand 2019 [Graz] 2669 1 2019-03-01
112 Gelfand, Boris AUT Match Ragger vs Gelfand 2019 [Graz] 2669 = 2019-03-01
113 Gelfand, Boris AUT Match Ragger vs Gelfand 2019 [Graz] 2669 = 2019-03-01
114 Gelfand, Boris AUT Match Ragger vs Gelfand 2019 [Graz] 2669 = 2019-03-01
115 Gelfand, Boris AUT Match Ragger vs Gelfand 2019 [Graz] 2669 1 2019-03-01
116 Buhmann, Rainer AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A Liga 2018/2019 rd6 [Vienna] 2574 = 2019-02-01
117 Lizak, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd5-8 [St. Veit an der Glan] 2474 = 2019-02-01
118 Mons, Leon AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd5-8 [St. Veit an der Glan] 2544 = 2019-02-01
119 Menezes, Christoph AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd5-8 [St. Veit an der Glan] 2415 1 2019-02-01
120 Najer, Evgeniy CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r3-4 [various] 2670 = 2019-01-01
121 Vitiugov, Nikita GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2719 0 2019-01-01
122 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2687 1 2019-01-01
123 Pelletier, Yannick SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2546 = 2018-12-01
124 Fontaine, Robert SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2555 1 2018-12-01
125 Sommerbauer, Norbert AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A Liga 2018/2019 rd3-5 [Vienna] 2404 1 2018-12-01
126 Dragnev, Valentin AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A Liga 2018/2019 rd3-5 [Vienna] 2508 1 2018-12-01
127 Rasik, Vitezslav CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2457 = 2018-12-01
128 Kanovsky, David CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2413 = 2018-12-01
129 Salgado Lopez, Ivan GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2624 0 2018-12-01
130 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2600 = 2018-12-01
131 Navara, David GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2733 0 2018-12-01
132 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2667 1 2018-12-01
133 Georgiadis, Nico AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd1-4 [St.Veit an der Glan] 2534 = 2018-12-01
134 Bosiocic, Marin AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd1-4 [St.Veit an der Glan] 2591 1 2018-12-01
135 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd1-4 [St.Veit an der Glan] 2674 = 2018-12-01
136 Abasov, Nijat AUT 1. Bundesliga AUT 2018/2019 rd1-4 [St.Veit an der Glan] 2629 0 2018-12-01
137 Anand, Viswanathan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2771 0 2018-11-01
138 Kojima, Shinya GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2408 1 2018-11-01
139 Kovalev, Vladislav GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2664 = 2018-11-01
140 Saraci, Nderim GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2408 1 2018-11-01
141 Kadric, Denis GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2543 1 2018-11-01
142 Grandelius, Nils GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2655 = 2018-11-01
143 Saric, Ivan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2689 = 2018-11-01
144 Repka, Christopher GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2523 1 2018-11-01
145 Urkedal, Frode Olav Olsen GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2535 1 2018-11-01
146 Dek, Lennart GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2304 1 2018-11-01
147 Ranaldi, Lucas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2335 1 2018-11-01
148 Papadimitriou, Athanasios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2290 1 2018-11-01
149 Mikhalevski, Victor GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2565 = 2018-11-01
150 David, Alberto GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2561 1 2018-11-01
151 Durarbayli, Vasif GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2629 = 2018-11-01
152 Sermier, Guillaume SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2361 1 2018-10-01
153 Georgiadis, Nico SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2522 1 2018-10-01
154 Leutwyler, Martin SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 5 [decentralised] 2285 1 2018-08-01
155 Jobava, Baadur FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 = 2018-07-01
156 Todorov, Todor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2477 = 2018-07-01
157 Eljanov, Pavel FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2702 = 2018-07-01
158 Chabanon, Jean-Luc FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2450 1 2018-07-01
159 Kuzubov, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 = 2018-07-01
160 Cornette, Matthieu FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2600 = 2018-07-01
161 Bluebaum, Matthias FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2018-07-01
162 Kosten, Anthony C. FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2448 1 2018-07-01
163 Van Wely, Loek FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2667 = 2018-07-01
164 Hamitevici, Vladimir FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2508 1 2018-07-01
165 Leroy, Didier FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2297 1 2018-07-01
166 Bogner, Sebastian SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 4 [decentralised] 2589 = 2018-07-01
167 Cornette, Matthieu GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2618 1 2018-06-01
168 Parligras, Mircea Emilian GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2642 = 2018-06-01
169 Meier, Georg GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2634 = 2018-06-01
170 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2789 = 2018-06-01
171 Jobava, Baadur GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2685 = 2018-05-01
172 Bindrich, Falko AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 Rd 9-11 [St. Veit an der Glan] 2588 = 2018-05-01
173 Dragnev, Valentin AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 Rd 9-11 [St. Veit an der Glan] 2482 = 2018-05-01
174 Rubil, Marko AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 Rd 9-11 [St. Veit an der Glan] 2273 1 2018-05-01
175 Kessler, Luca SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 2 [decentralised] 2416 1 2018-05-01
176 Elsness, Frode NOR Norwegian Premier League 2017-2018 Round 7-9 [Oslo] 2489 1 2018-04-01
177 Hammer, Jon Ludvig NOR Norwegian Premier League 2017-2018 Round 7-9 [Oslo] 2621 = 2018-04-01
178 Notkevich, Benjamin Arvola NOR Norwegian Premier League 2017-2018 Round 7-9 [Oslo] 2451 1 2018-04-01
179 Hechl, Gerald AUT Wiener Betriebsmeisterschaft 2017/2018 A-Liga rd 8-9 [Vienna] 2338 1 2018-04-01
180 Dubov, Daniil GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2694 0 2018-03-01
181 Zelbel, Patrick GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2441 1 2018-03-01
182 Yankelevich, Lev GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2446 1 2018-03-01
183 Wojtaszek, Radoslaw GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2735 = 2018-03-01
184 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT Match Ragger vs. Nisipeanu Februar 2018 [Graz] 2682 = 2018-03-01
185 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT Match Ragger vs. Nisipeanu Februar 2018 [Graz] 2682 = 2018-03-01
186 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT Match Ragger vs. Nisipeanu Februar 2018 [Graz] 2682 = 2018-03-01
187 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT Match Ragger vs. Nisipeanu Februar 2018 [Graz] 2682 = 2018-03-01
188 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT Match Ragger vs. Nisipeanu Februar 2018 [Graz] 2682 = 2018-03-01
189 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT Match Ragger vs. Nisipeanu Februar 2018 [Graz] 2682 = 2018-03-01
190 Sommerbauer, Norbert AUT Wiener Betriebsmeisterschaft 2017/2018 A-Liga rd 5-6 [Vienna] 2409 1 2018-02-01
191 Vogel, Roven CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2455 1 2018-02-01
192 Dragnev, Valentin CZE Extraliga 2017/2018 r5-6 [various] 2466 1 2018-02-01
193 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 5-8 [Grieskirchen] 2662 = 2018-02-01
194 Huschenbeth, Niclas AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 5-8 [Grieskirchen] 2587 1 2018-02-01
195 Dizdar, Goran AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 5-8 [Grieskirchen] 2485 = 2018-02-01
196 Mons, Leon AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 5-8 [Grieskirchen] 2517 = 2018-02-01
197 Jakubiec, Artur CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2500 = 2018-01-01
198 Cvek, Robert CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2498 = 2018-01-01
199 Huschenbeth, Niclas GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2594 1 2018-01-01
200 Krause, Benedict GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2455 1 2018-01-01
201 Kryvoruchko, Yuriy GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2692 = 2017-12-01
202 Mamedyarov, Shakhriyar GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2791 0 2017-12-01
203 Hovhannisyan, Mher GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2466 1 2017-12-01
204 Ftacnik, Lubomir GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2546 = 2017-12-01
205 Bologan, Victor GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2615 1 2017-12-01
206 Papaioannou, Ioannis GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2652 = 2017-12-01
207 Pancevski, Filip GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2489 1 2017-12-01
208 Zhigalko, Sergei GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2638 = 2017-12-01
209 Rasmussen, Allan Stig GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2542 1 2017-12-01
210 Schneider, Ilja GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2509 = 2017-12-01
211 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2673 = 2017-12-01
212 Haba, Petr AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 1-4 [Maria Enzersdorf] 2444 1 2017-12-01
213 Jobava, Baadur AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 1-4 [Maria Enzersdorf] 2712 = 2017-12-01
214 Bosiocic, Marin AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 1-4 [Maria Enzersdorf] 2597 = 2017-12-01
215 Schneider, Ilja AUT 1. Bundesliga AUT 2017/2018 rd 1-4 [Maria Enzersdorf] 2509 1 2017-12-01
216 Kvisvik, Brede TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2296 1 2017-11-01
217 Huzman, Alexander TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2549 = 2017-11-01
218 Karjakin, Sergey TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2765 0 2017-11-01
219 Grachev, Boris TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2645 = 2017-11-01
220 Vajda, Levente TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2588 0 2017-11-01
221 Safarli, Eltaj TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2632 = 2017-11-01
222 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2500 = 2017-11-01
223 Dragnev, Valentin GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2466 = 2017-11-01
224 Van Wely, Loek ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2646 = 2017-09-01
225 Movsesian, Sergei ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2677 = 2017-09-01
226 Demchenko, Anton ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2645 1 2017-09-01
227 Salgado Lopez, Ivan ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2627 = 2017-09-01
228 Safarli, Eltaj ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2633 = 2017-09-01
229 Baklan, Vladimir ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2601 = 2017-09-01
230 Bachmann, Axel ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2648 = 2017-09-01
231 Kunin, Vitaly BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2551 1 2017-07-01
232 Ponkratov, Pavel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2590 0 2017-07-01
233 Kveinys, Aloyzas BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2520 = 2017-07-01
234 Gabrielian, Artur BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2525 = 2017-07-01
235 Gorovets, Andrey BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2524 = 2017-07-01
236 Moskalenko, Alexander BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2514 0 2017-07-01
237 Sychev, Klementy BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2459 0 2017-07-01
238 Kerigan, Demre BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2358 1 2017-07-01
239 Galliamova, Alisa BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2456 1 2017-07-01
240 Van Foreest, Jorden GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2584 = 2017-06-01
241 Parligras, Mircea-Emilian GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2605 1 2017-06-01
242 Feygin, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2480 0 2017-06-01
243 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2803 0 2017-06-01
244 Ruck, Robert GER 1. Bundesliga 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2557 1 2017-06-01
245 Gajewski, Grzegorz FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2634 1 2017-06-01
246 Baklan, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2594 = 2017-06-01
247 Laznicka, Viktor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2672 = 2017-06-01
248 Fressinet, Laurent FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2668 = 2017-06-01
249 Bailet, Pierre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2519 = 2017-06-01
250 David, Alberto FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2548 = 2017-06-01
251 Ouakhir, Pierre Mehdi FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2280 1 2017-06-01
252 Abergel, Thal FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2457 1 2017-06-01
253 Kuzubov, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2637 = 2017-06-01
254 Vitiugov, Nikita GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2720 = 2017-05-01
255 Grabarczyk, Miroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2435 1 2017-05-01
256 Bindrich, Falko AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 9-11 [Jenbach] 2582 = 2017-05-01
257 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 9-11 [Jenbach] 2645 = 2017-05-01
258 Bayer, Bernhard AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 9-11 [Jenbach] 2431 1 2017-05-01
259 Maiwald, Jens-Uwe GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2446 1 2017-04-01
260 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2666 = 2017-04-01
261 Horvath, Csaba AUT Wiener Betriebsliga 2016/2017 A-Liga rd 7-9 [Vienna] 2498 = 2017-04-01
262 Bern, Ivar NOR Norwegian Premiere League 2016-2017 Round 7-9 [Oslo] 2320 1 2017-04-01
263 Agdestein, Simen NOR Norwegian Premiere League 2016-2017 Round 7-9 [Oslo] 2603 = 2017-04-01
264 Fossan, Petter NOR Norwegian Premiere League 2016-2017 Round 7-9 [Oslo] 2295 = 2017-04-01
265 Sandhoefner, Florian AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2281 1 2017-04-01
266 Prohaszka, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2594 = 2017-04-01
267 Georgiadis, Nico AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2478 = 2017-04-01
268 Bosiocic, Marin AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2602 1 2017-04-01
269 Kodric, Tilen AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2303 1 2017-03-01
270 Mandizha, Farai AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2373 1 2017-03-01
271 Costachi, Mihnea AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2430 = 2017-03-01
272 Tomczak, Mikolaj AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2335 = 2017-03-01
273 Cawdery, Daniel AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2413 = 2017-03-01
274 Huber, Martin Christian AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2393 1 2017-03-01
275 Kanmazalp, Ogulcan AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2431 = 2017-03-01
276 Hauge, Lars Oskar AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2450 = 2017-03-01
277 Akesson, Ralf AUT Int. Chess Open Graz 2017 Grp A [Graz] 2420 0 2017-03-01
278 Xiong, Jeffery NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2667 1 2017-02-01
279 Lei, Tingjie NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2467 1 2017-02-01
280 Hansen, Eric NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2603 1 2017-02-01
281 Dobrov, Vladimir NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2499 1 2017-02-01
282 Lu, Shanglei NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2612 = 2017-02-01
283 Jones, Gawain C B NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2665 0 2017-02-01
284 Guramishvili, Sopiko NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2369 1 2017-02-01
285 Smirin, Ilia NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2667 = 2017-02-01
286 Tari, Aryan NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2584 = 2017-02-01
287 Bok, Benjamin NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2608 = 2017-02-01
288 Grandelius, Nils NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2642 = 2017-02-01
289 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2612 1 2017-02-01
290 L`ami, Erwin NED Tata Steel Challengers 2017 [Wijk aan Zee] 2605 = 2017-02-01
291 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2641 = 2017-01-01
292 Huschenbeth, Niclas GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2548 1 2017-01-01
293 Bromberger, Stefan GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2525 1 2017-01-01
294 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2504 1 2017-01-01
295 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2588 = 2016-12-01
296 Richter, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2505 1 2016-12-01
297 Mihok, Oliver HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 1 [Hungary] 2498 = 2016-12-01
298 Villegas, Pierre SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2344 1 2016-12-01
299 Vachier-Lagrave, Maxime SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2811 0 2016-12-01
300 Sreeves, Clement SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2356 = 2016-12-01
301 Inarkiev, Ernesto SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2714 1 2016-12-01
302 Lauber, Arnd SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2434 = 2016-12-01
303 Maslik, Miroslav SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2337 1 2016-12-01
304 Bluebaum, Matthias SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2641 = 2016-12-01
305 Melkumyan, Hrant AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2653 1 2016-11-01
306 Zilka, Stepan AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2524 = 2016-11-01
307 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2687 0 2016-11-01
308 Repka, Christopher AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2473 = 2016-11-01
309 Rapport, Richard AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
310 Elliott, Warren AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2297 1 2016-10-01
311 Solomon, Kenny AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2371 = 2016-10-01
312 Hernandez Guerrero, Gilberto AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2506 1 2016-10-01
313 Maze, Sebastien AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2617 1 2016-10-01
314 Jones, Richard S. AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2396 1 2016-10-01
315 Vallejo Pons, Francisco AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2716 = 2016-10-01
316 Baburin, Alexander AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2487 = 2016-10-01
317 Fier, Alexandr AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2634 = 2016-10-01
318 Stancu, Robert-Alexandru AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2286 1 2016-09-01
319 Sadilek, Peter AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2286 1 2016-09-01
320 Foisor, Cristina-Adela AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2351 1 2016-09-01
321 Zawadzka, Jolanta AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2439 1 2016-09-01
322 Hertneck, Gerald AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2469 1 2016-09-01
323 Buhmann, Rainer AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2641 = 2016-09-01
324 Mastrovasilis, Dimitrios AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2603 1 2016-09-01
325 Rathnakaran, K. AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2452 1 2016-09-01
326 Vorobiov, Evgeny E. AUT Vienna Chess Open 2016 Group A [Vienna] 2586 = 2016-09-01
327 Codenotti, Marco KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2428 1 2016-06-01
328 Demchenko, Anton KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2589 = 2016-06-01
329 Antipov, Mikhail Al. KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2576 = 2016-06-01
330 Bortnyk, Olexandr KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2565 1 2016-06-01
331 Andriasian, Zaven KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2602 = 2016-06-01
332 Ter-Sahakyan, Samvel KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2601 0 2016-06-01
333 Makolli, Perparim KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2296 1 2016-06-01
334 Khismatullin, Denis KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2609 = 2016-06-01
335 Brkic, Ante KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2584 1 2016-06-01
336 Anton Guijarro, David KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2616 = 2016-06-01
337 Salgado Lopez, Ivan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2618 0 2016-06-01
338 Luther, Thomas AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 9-11 [Jenbach] 2564 1 2016-05-01
339 Schmidt, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 9-11 [Jenbach] 2383 = 2016-05-01
340 Poetsch, Hagen AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 9-11 [Jenbach] 2513 1 2016-05-01
341 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2634 0 2016-05-01
342 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2577 = 2016-05-01
343 Saric, Ivan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2654 1 2016-05-01
344 Haba, Petr AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2487 1 2016-04-01
345 Bindrich, Falko AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2566 = 2016-04-01
346 Bromberger, Stefan AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2523 = 2016-04-01
347 Prohaszka, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 5-8 [St. Veit an der Glan] 2613 = 2016-04-01
348 Bern, Ivar NOR Norwegian Premiere League 2015-2016 7-9 [Oslo] 2305 1 2016-04-01
349 Hammer, Jon Ludvig NOR Norwegian Premiere League 2015-2016 7-9 [Oslo] 2701 1 2016-04-01
350 Buhmann, Rainer AUT Wiener Betriebsliga A 2015/2016 rd 9 [Vienna] 2636 = 2016-04-01
351 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2452 = 2016-04-01
352 Fridman, Daniel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2624 = 2016-04-01
353 Poetschke, Wolfgang GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2294 1 2016-04-01
354 Hirneise, Jens GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2327 1 2016-04-01
355 Lampert, Jonas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2472 = 2016-04-01
356 Strohhaeker, Raoul GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2425 1 2016-04-01
357 Donchenko, Alexander GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2572 1 2016-04-01
358 Alekseev, Evgeny GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2631 = 2016-04-01
359 Kunin, Vitaly GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2584 = 2016-04-01
360 Danin, Alexandre GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2571 1 2016-04-01
361 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2605 = 2016-04-01
362 Zwahr, Paul ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2333 1 2016-03-01
363 Tan, Justin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2446 1 2016-03-01
364 Vishnu, Prasanna. V ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2518 1 2016-03-01
365 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2537 1 2016-03-01
366 Bacrot, Etienne ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2697 = 2016-03-01
367 Nakamura, Hikaru ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2787 = 2016-03-01
368 Vachier-Lagrave, Maxime ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2785 = 2016-03-01
369 Maze, Sebastien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2591 = 2016-03-01
370 Lalith, Babu M R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2553 = 2016-03-01
371 Grandelius, Nils ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2635 = 2016-03-01
372 Bekker-Jensen, Simon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2455 = 2016-03-01
373 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2523 = 2016-03-01
374 Mesaros, Florian GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2290 1 2016-03-01
375 Adams, Michael GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2744 = 2016-03-01
376 Ozturk, Kubra AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2282 1 2016-03-01
377 Freitag, Manfred AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2367 1 2016-03-01
378 Diermair, Andreas AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2454 1 2016-03-01
379 Dobrov, Vladimir AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2518 1 2016-03-01
380 Li, Chao B AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2751 = 2016-03-01
381 Postny, Evgeny AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2668 = 2016-03-01
382 Banusz, Tamas AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2616 0 2016-03-01
383 Socko, Monika AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2448 1 2016-03-01
384 Socko, Bartosz AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2577 1 2016-03-01
385 Lie, Kjetil A. NOR Norwegian Premiere League 2015-2016 4-6 [Oslo] 2534 = 2016-02-01
386 Elsness, Frode NOR Norwegian Premiere League 2015-2016 4-6 [Oslo] 2446 1 2016-02-01
387 Dragnev, Valentin AUT Wiener Betriebsliga A 2015/2016 rd 6 [Vienna] 2381 = 2016-02-01
388 Schnider, Gert AUT Steirische LL 2015/2016 rd 6 [several] 2356 = 2016-02-01
389 Parligras, Mircea-Emilian GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2586 = 2016-01-01
390 Hracek, Zbynek GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2596 = 2016-01-01
391 McHedlishvili, Mikheil GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2635 1 2016-01-01
392 Georgiadis, Nico AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2472 = 2015-12-01
393 Krasenkow, Michal AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2614 = 2015-12-01
394 Volokitin, Andrei AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2640 1 2015-12-01
395 Diermair, Andreas AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2463 1 2015-12-01
396 Baumegger, Siegfried AUT Wiener Betriebsliga A 2015/2016 rd 4-5 [Vienna] 2471 1 2015-12-01
397 Wojtaszek, Radoslaw ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2748 1 2015-12-01
398 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 = 2015-12-01
399 Grandelius, Nils ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2644 0 2015-12-01
400 Agopov, Mikael ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2452 = 2015-12-01
401 Olafsson, Helgi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2549 1 2015-12-01
402 Djukic, Nikola ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2553 0 2015-12-01
403 Rodgaard, John ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2350 1 2015-12-01
404 Gstach, Jakob AUT Wiener Betriebsliga A 2015/2016 rd 1-3 [Vienna] 2295 1 2015-11-01
405 Ilievski, Dimitar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2309 1 2015-11-01
406 Grischuk, Alexander MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2774 0 2015-11-01
407 Wiedenkeller, Michael MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2453 0 2015-11-01
408 Sutovsky, Emil MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2635 1 2015-11-01
409 Arat, Ufuk Sezen MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2427 = 2015-11-01
410 Hammer, Jon Ludvig MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2680 = 2015-11-01
411 Howell, David W L MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2705 = 2015-11-01
412 Gharamian, Tigran GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2660 1 2015-10-01
413 Vovk, Andrey GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2611 = 2015-10-01
414 Andreassen, Mikkel DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2288 1 2015-09-01
415 Djurhuus, Eivind X DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2288 1 2015-09-01
416 Papp, Petra DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2300 1 2015-09-01
417 Smith, Axel DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2449 1 2015-09-01
418 Hillarp Persson, Tiger DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2563 1 2015-09-01
419 Rakhmanov, Aleksandr DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2626 = 2015-09-01
420 Timman, Jan H DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2566 1 2015-09-01
421 Hammer, Jon Ludvig DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2677 = 2015-09-01
422 Nisipeanu, Liviu-Dieter DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2654 = 2015-09-01
423 Maze, Sebastien DEN Politiken Cup 2015 [Helsingor] 2575 = 2015-09-01
424 Mamedyarov, Shakhriyar AUT Match Ragger - Mamedyarov 2015 [Vienna] 2735 0 2015-09-01
425 Mamedyarov, Shakhriyar AUT Match Ragger - Mamedyarov 2015 [Vienna] 2735 = 2015-09-01
426 Mamedyarov, Shakhriyar AUT Match Ragger - Mamedyarov 2015 [Vienna] 2735 0 2015-09-01
427 Mamedyarov, Shakhriyar AUT Match Ragger - Mamedyarov 2015 [Vienna] 2735 = 2015-09-01
428 Mamedyarov, Shakhriyar AUT Match Ragger - Mamedyarov 2015 [Vienna] 2735 1 2015-09-01
429 Mamedyarov, Shakhriyar AUT Match Ragger - Mamedyarov 2015 [Vienna] 2735 = 2015-09-01
430 Terrieux, Kevin FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2015-07-01
431 Pile, Richard FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2430 1 2015-07-01
432 Dourerassou, Jonathan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2414 1 2015-07-01
433 Fougerit, Valentin FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2268 1 2015-07-01
434 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2754 = 2015-07-01
435 Daulyte, Deimante FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2402 1 2015-07-01
436 Gajewski, Grzegorz FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2648 = 2015-07-01
437 Maze, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2572 1 2015-07-01
438 Bailet, Pierre AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2518 = 2015-07-01
439 David, Alberto AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2571 1 2015-07-01
440 Michalik, Peter AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2546 1 2015-07-01
441 Bluebaum, Matthias AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2600 1 2015-07-01
442 Pelletier, Yannick AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2563 0 2015-07-01
443 Borisek, Jure AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2571 = 2015-07-01
444 Babula, Vlastimil AUT Mitropa Cup 2015 Open [Mayrhofen] 2552 = 2015-07-01
445 Meszaros, Tamas HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2421 1 2015-06-01
446 Gledura, Benjamin HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2478 1 2015-06-01
447 Horvath, Jozsef HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2538 1 2015-06-01
448 Papp, Gabor HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2594 = 2015-06-01
449 Boruchovsky, Avital HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2517 = 2015-06-01
450 Efimenko, Zahar HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2656 = 2015-06-01
451 Bluebaum, Matthias HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2594 1 2015-06-01
452 Berkes, Ferenc HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2664 = 2015-06-01
453 Kovalenko, Igor HUN XXXIV.Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. over 2300 [Zalakaros] 2650 = 2015-06-01
454 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2539 1 2015-05-01
455 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2697 = 2015-05-01
456 Stevic, Hrvoje AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2594 = 2015-04-01
457 Prohaszka, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2593 1 2015-04-01
458 Luther, Thomas AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2569 = 2015-04-01
459 Bauer, Christian AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2651 = 2015-04-01
460 Haba, Petr AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2508 1 2015-04-01
461 Martinovic, Sasa AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2520 = 2015-04-01
462 Votava, Jan AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2525 1 2015-04-01
463 Bawart, Markus AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 9 [Wien] 2404 1 2015-04-01
464 Bogner, Sebastian GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2535 = 2015-04-01
465 Svidler, Peter GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2729 0 2015-04-01
466 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2642 = 2015-03-01
467 Henrichs, Thomas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2472 1 2015-03-01
468 Tomczak, Jacek GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2552 1 2015-03-01
469 Kempinski, Robert GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2625 = 2015-03-01
470 Poetz, Florian AUT Steirische Landesliga 2014/2015 rd 7 [several] 2395 1 2015-03-01
471 Exler, Veronika AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2252 = 2015-03-01
472 Gutkind, Kedem AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2252 1 2015-03-01
473 Berchtenbreiter, Maximilian AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2405 1 2015-03-01
474 Anurag, Mhamal AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2426 1 2015-03-01
475 Kuzmicz, Krystian AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2473 = 2015-03-01
476 Kurmann, Oliver AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2437 1 2015-03-01
477 Socko, Bartosz AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2611 = 2015-03-01
478 Pichot, Alan AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2486 1 2015-03-01
479 Heberla, Bartlomiej AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2558 = 2015-03-01
480 Hofmann, Thomas AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 6-7 [Wien] 2251 1 2015-02-01
481 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2614 = 2015-01-01
482 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2704 = 2015-01-01
483 McHedlishvili, Mikheil GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2622 = 2014-12-01
484 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2671 0 2014-12-01
485 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2645 = 2014-12-01
486 Froewis, Georg AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 4-5 [Wien] 2449 0 2014-12-01
487 Baumegger, Siegfried AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 4-5 [Wien] 2461 1 2014-12-01
488 Maksimenko, Andrei AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2489 1 2014-12-01
489 Postny, Evgeny AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2654 = 2014-12-01
490 Lovrinovic, Christian AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2258 1 2014-12-01
491 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2646 = 2014-12-01
492 Buhmann, Rainer AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 2-3 [Wien] 2597 = 2014-11-01
493 Sommerbauer, Norbert AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 2-3 [Wien] 2414 1 2014-11-01
494 Schenk, Andreas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2491 = 2014-11-01
495 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2747 = 2014-11-01
496 Hamitevici, Vladimir ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2453 1 2014-10-01
497 Amin, Bassem ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2638 1 2014-10-01
498 Sutovsky, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2632 0 2014-10-01
499 Kamsky, Gata ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2681 0 2014-10-01
500 Agrest, Evgenij ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2579 = 2014-10-01
501 Rozentalis, Eduardas ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2615 = 2014-10-01
502 Ruck, Robert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2572 1 2014-10-01
503 Plank, Franz AUT Wiener Betriebsmeisterschaft A 2014/2015 rd 1 [Wien] 2269 1 2014-10-01
504 Singer, Richard AUT Steirische Landesliga 2014/2015 rd 1 [several] 2257 1 2014-10-01
505 Holland, Christopher NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2270 1 2014-09-01
506 Markos, Jan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
507 Nanjo, Ryosuke NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2344 1 2014-09-01
508 Efimov, Igor NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2408 1 2014-09-01
509 Zhigalko, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2678 0 2014-09-01
510 Sadorra, Julio Catalino NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2590 1 2014-09-01
511 Ghaem Maghami, Ehsan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2594 = 2014-09-01
512 Granda Zuniga, Julio E NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2663 0 2014-09-01
513 Bologan, Viktor NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2654 1 2014-09-01
514 Bengherabi, Khalil NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2244 1 2014-09-01
515 Matamoros Franco, Carlos S. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2525 1 2014-09-01
516 Schroeder, Jan-Christian POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2370 1 2014-08-01
517 Dragun, Kamil POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2518 = 2014-08-01
518 Debashis, Das POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2484 = 2014-08-01
519 Indjic, Aleksandar POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2542 1 2014-08-01
520 Zhigalko, Andrey POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2585 = 2014-08-01
521 Heberla, Bartlomiej POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2578 = 2014-08-01
522 Vovk, Yuri POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2591 = 2014-08-01
523 Areshchenko, Alexander POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2701 1 2014-08-01
524 Rozentalis, Eduardas POL MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL gr. A [Warszawa] 2603 = 2014-08-01
525 Vaisser, Anatoly FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2531 1 2014-07-01
526 Swiercz, Dariusz FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2608 = 2014-07-01
527 Moussard, Jules FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2440 1 2014-07-01
528 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2576 = 2014-07-01
529 Matlakov, Maxim FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2689 = 2014-07-01
530 Iordachescu, Viorel FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2594 = 2014-07-01
531 Buscara, Sevan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2379 1 2014-07-01
532 Krasenkow, Michal FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2635 = 2014-07-01
533 Kozlitin, Roman ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2365 0 2014-04-01
534 Poghosyan, Suren ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2257 1 2014-04-01
535 Berchtenbreiter, Maximilia ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2421 1 2014-04-01
536 Babujian, Levon ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2491 1 2014-04-01
537 Vaganian, Rafael A ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2570 = 2014-04-01
538 Huzman, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2569 = 2014-04-01
539 Anton Guijarro, David ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2559 0 2014-04-01
540 Paichadze, Luka ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2529 = 2014-04-01
541 Quparadze, Giga ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2507 = 2014-04-01
542 Stukopin, Andrey ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2544 1 2014-04-01
543 Nadanian, Ashot ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2399 1 2014-04-01
544 Kozul, Zdenko AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2586 = 2014-04-01
545 Baumegger, Siegfried AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2476 = 2014-04-01
546 Shengelia, David AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2547 0 2014-04-01
547 Volokitin, Andrei AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2674 = 2014-04-01
548 Babula, Vlastimil AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd4-7 [Wolfsberg] 2585 1 2014-03-01
549 Luther, Thomas AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd4-7 [Wolfsberg] 2563 = 2014-03-01
550 Baramidze, David AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd4-7 [Wolfsberg] 2607 = 2014-03-01
551 Kuljasevic, Davorin AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd4-7 [Wolfsberg] 2580 = 2014-03-01
552 Maze, Sebastien GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2536 0 2014-03-01
553 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2537 1 2014-03-01
554 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2773 0 2014-03-01
555 Rapport, Richard GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2679 = 2014-03-01
556 Ernst, Michael AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2246 1 2014-03-01
557 Danner, Georg AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2336 1 2014-03-01
558 Santiago, Yago De Moura AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2451 1 2014-03-01
559 Freitag, Manfred AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2395 1 2014-03-01
560 Negi, Parimarjan AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2633 0 2014-03-01
561 Diermair, Andreas AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2459 1 2014-03-01
562 Melkumyan, Hrant AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2589 0 2014-03-01
563 Bachmann, Axel AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2577 1 2014-03-01
564 Li, Chao B AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2697 = 2014-03-01
565 Schreiner, Peter AUT Betriebsliga A 2013/14 rd 5-6 [Wien] 2483 = 2014-02-01
566 Froewis, Georg AUT Betriebsliga A 2013/14 rd 5-6 [Wien] 2422 0 2014-02-01
567 Horvath, Jozsef AUT Betriebsliga A 2013/14 rd 3-4 [Wien] 2500 1 2014-01-01
568 Wallner, Joachim AUT Betriebsliga A 2013/14 rd 3-4 [Wien] 2364 1 2014-01-01
569 Huber, Martin Christian AUT Steirische Kreis Sued Liga 2013/2014 rd 4-5 [several] 2300 1 2014-01-01
570 Melkumyan, Hrant AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2630 1 2014-01-01
571 Lenic, Luka AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2651 = 2014-01-01
572 Postny, Evgeny AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2633 = 2014-01-01
573 Giri, Anish POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2732 = 2013-12-01
574 Lupulescu, Constantin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2630 = 2013-12-01
575 Aronian, Levon POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2801 = 2013-12-01
576 Grischuk, Alexander POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2785 0 2013-12-01
577 Topalov, Veselin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2774 0 2013-12-01
578 Nyback, Tomi POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2586 = 2013-12-01
579 Nabaty, Tamir POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2580 0 2013-12-01
580 Vallejo Pons, Francisco POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2705 = 2013-12-01
581 Tazbir, Marcin POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2555 0 2013-12-01
582 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2704 0 2013-12-01
583 Graf, Felix GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2485 = 2013-12-01
584 Sommerbauer, Norbert AUT Betriebsliga A 2013/14 rd 1-2 [Wien] 2424 1 2013-11-01
585 Steiner, Peter AUT Steirische Kreis Sued Liga 2013/2014 rd 1 [several] 2268 1 2013-11-01
586 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2697 = 2013-11-01
587 Kravtsiv, Martyn GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2609 = 2013-11-01
588 Rasmussen, Allan Stig GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2499 1 2013-11-01
589 Guseinov, Gadir GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2603 = 2013-11-01
590 Kovacs, Gabor GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2459 1 2013-11-01
591 Zhigalko, Andrey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2615 = 2013-11-01
592 Heimann, Andreas GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2493 = 2013-11-01
593 Popov, Ivan NOR World Cup [Tromso] 2644 0 2013-10-01
594 Popov, Ivan NOR World Cup [Tromso] 2644 1 2013-10-01
595 Vitiugov, Nikita NOR World Cup [Tromso] 2719 = 2013-10-01
596 Vitiugov, Nikita NOR World Cup [Tromso] 2719 0 2013-10-01
597 Swiercz, Dariusz ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2654 1 2013-10-01
598 Pashikian, Arman ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2609 0 2013-10-01
599 Popov, Ivan ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2656 = 2013-10-01
600 Andriasian, Zaven ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2631 = 2013-10-01
601 Zhigalko, Sergei ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2664 = 2013-10-01
602 Hovhannisyan, Robert ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2623 1 2013-10-01
603 Kuzubov, Yuriy ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2628 1 2013-10-01
604 Grigoryan, Avetik ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2580 0 2013-10-01
605 Grigoryan, Karen H. ARM "Lake Sevan - 2013" [Martuni] 2563 0 2013-10-01
606 Bauer, Christian FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2638 1 2013-07-01
607 Gajewski, Grzegorz FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2653 = 2013-07-01
608 Bacrot, Etienne FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2725 = 2013-07-01
609 Inkiov, Ventzislav FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2465 1 2013-07-01
610 Williams, Simon K FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2511 1 2013-07-01
611 Szabo, Krisztian FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2545 0 2013-07-01
612 Svetushkin, Dmitry FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2588 1 2013-07-01
613 Sokolov, Ivan FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2642 = 2013-07-01
614 Diermair, Andreas AUT Landesliga Steiermark 2012/13 [several] 2401 = 2013-06-01
615 Madl, Ildiko AUT Landesliga Steiermark 2012/13 [several] 2329 = 2013-06-01
616 Kreisl, Robert AUT Landesliga Steiermark 2012/13 [several] 2419 1 2013-06-01
617 Huber, Martin Christian AUT Landesliga Steiermark 2012/13 [several] 2277 1 2013-06-01
618 Mahdy, Khaled AUT Landesliga Steiermark 2012/13 [several] 2385 1 2013-06-01
619 Fauland, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2449 1 2013-06-01
620 Moranda, Wojciech POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2560 1 2013-06-01
621 Rakhmanov, Aleksandr POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2616 = 2013-06-01
622 Roiz, Michael POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2617 = 2013-06-01
623 Kravtsiv, Martyn POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2595 = 2013-06-01
624 Gagunashvili, Merab POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2592 1 2013-06-01
625 Khalifman, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2614 = 2013-06-01
626 Melkumyan, Hrant POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2622 0 2013-06-01
627 Ipatov, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2588 1 2013-06-01
628 Guseinov, Gadir POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2623 1 2013-06-01
629 Hracek, Zbynek POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 = 2013-06-01
630 Jansa, Vlastimil GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2451 0 2013-05-01
631 Melkumyan, Hrant GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2649 = 2013-05-01
632 Khenkin, Igor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 1 2013-05-01
633 Piorun, Kacper GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2520 0 2013-05-01
634 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
635 Harikrishna, Pentala GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2688 = 2013-05-01
636 Kempinski, Robert GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2602 1 2013-05-01
637 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
638 Sanikidze, Tornike GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2580 1 2013-05-01
639 Svidler, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2747 = 2013-05-01
640 Fressinet, Laurent GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2702 0 2013-05-01
641 Giri, Anish GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2730 = 2013-05-01
642 Bogner, Sebastian GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2558 1 2013-05-01
643 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2705 = 2013-05-01
644 Negi, Parimarjan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2657 = 2013-05-01
645 Wallner, Joachim AUT Betriebsliga A 2012/13 [Vienna] 2380 1 2013-04-01
646 Kreisl, Robert AUT Betriebsliga A 2012/13 [Vienna] 2419 1 2013-04-01
647 Froewis, Georg AUT Betriebsliga A 2012/13 [Vienna] 2399 1 2013-04-01
648 Baumegger, Siegfried AUT Betriebsliga A 2012/13 [Vienna] 2462 = 2013-04-01
649 Volokitin, Andrei AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2722 0 2013-04-01
650 Luther, Thomas AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2535 1 2013-04-01
651 Lenic, Luka AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2637 = 2013-04-01
652 Babula, Vlastimil AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2585 = 2013-04-01
653 Baramidze, David AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2615 1 2013-04-01
654 Balogh, Csaba AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2641 = 2013-04-01
655 Antoniewski, Rafal AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2557 = 2013-04-01
656 Erdos, Viktor AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2640 = 2013-04-01
657 Rapport, Richard AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2621 = 2013-04-01
658 Polak, Tomas AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2520 1 2013-04-01
659 Bosiocic, Marin AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2571 = 2013-04-01
660 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP Campeonato de Euskadi por equipos (DH) [Bergara] 2442 1 2013-04-01
661 Harper, Ryan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2270 1 2012-10-01
662 Lupulescu, Constantin TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2614 0 2012-10-01
663 Amanov, Mesgen TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2516 = 2012-10-01
664 Gajadin, Dewperkash TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2270 = 2012-10-01
665 Valdes, Leonardo TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2366 0 2012-10-01
666 Stefansson, Hannes TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2515 1 2012-10-01
667 Adu, Oladapo TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2270 1 2012-10-01
668 Leon Hoyos, Manuel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2579 = 2012-10-01
669 Laznicka, Viktor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2683 0 2012-10-01
670 Kurajica, Bojan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2551 = 2012-10-01
671 Firat, Burak TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2423 1 2012-10-01
672 Dombrowsky, Michael AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2270 1 2012-09-01
673 Borsos, Bogdan AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2270 1 2012-09-01
674 Okhotnik, Vladimir AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2423 = 2012-09-01
675 Chytilek, Roman AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2396 1 2012-09-01
676 Horvath, Jozsef AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2536 1 2012-09-01
677 Buhmann, Rainer AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2571 1 2012-09-01
678 Georgiev, Kiril AUT Husek Vienna Open 2012 [Vienna] 2682 = 2012-09-01
679 Kryvoruchko, Yuriy GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2676 = 2012-08-01
680 Tepelenis, Nikolaos GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2270 1 2012-08-01
681 Sedlak, Nikola GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2556 = 2012-08-01
682 Hammer, Jon Ludvig GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2630 = 2012-08-01
683 Berg, Emanuel GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2587 = 2012-08-01
684 Vafiadis, Kleanthis GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2299 1 2012-08-01
685 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 = 2012-07-01
686 Mista, Aleksander FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2538 = 2012-07-01
687 Postny, Evgeny FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2651 1 2012-07-01
688 Krasenkow, Michal FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2604 = 2012-07-01
689 Dreev, Aleksey FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2694 = 2012-07-01
690 Landa, Konstantin FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2646 = 2012-07-01
691 Cornette, Matthieu FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2552 1 2012-07-01
692 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2680 0 2012-07-01
693 Gharamian, Tigran GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2676 = 2012-05-01
694 Harikrishna, Pentala GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2672 = 2012-05-01
695 Buhmann, Rainer GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2606 = 2012-05-01
696 Adams, Michael GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2733 = 2012-05-01
697 Lupulescu, Constantin GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 = 2012-05-01
698 Kempinski, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2604 = 2012-05-01
699 Melkumyan, Hrant GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2619 1 2012-05-01
700 Vitiugov, Nikita GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2726 0 2012-05-01
701 Steingrimsson, Hedinn GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2562 1 2012-05-01
702 Giri, Anish GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2722 = 2012-05-01
703 Efimenko, Zahar GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2703 = 2012-05-01
704 Almasi, Zoltan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2710 1 2012-05-01
705 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 = 2012-05-01
706 Vachier-Lagrave, Maxime GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2715 1 2012-05-01
707 Volokitin, Andrei GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2686 0 2012-05-01
708 Horvath, Jozsef AUT Betriebsliga A [Vienna] 2526 1 2012-05-01
709 Baumegger, Siegfried AUT Betriebsliga A [Vienna] 2419 1 2012-05-01
710 Kummer, Helmut AUT Betriebsliga A [Vienna] 2370 1 2012-05-01
711 Balogh, Csaba AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2665 0 2012-05-01
712 Kunin, Vitaly AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2537 1 2012-05-01
713 Polak, Tomas AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2535 = 2012-05-01
714 Bromberger, Stefan AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2513 = 2012-05-01
715 Bosiocic, Marin AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2580 = 2012-05-01
716 Rozentalis, Eduardas AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2592 = 2012-05-01
717 Antoniewski, Rafal AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2559 = 2012-05-01
718 Rapport, Richard AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2543 = 2012-05-01
719 Paehtz, Elisabeth AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2454 0 2012-05-01
720 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2637 = 2012-05-01
721 Volokitin, Andrei AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2695 1 2012-05-01
722 Valsecchi, Alessio BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2429 1 2012-05-01
723 Szabo, Gergely-Andras-Gyula BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2553 = 2012-05-01
724 Papp, Gabor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2551 1 2012-05-01
725 Nyzhnyk, Illya BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2585 = 2012-05-01
726 Bulmaga, Irina BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2307 1 2012-05-01
727 Movsesian, Sergei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2702 = 2012-05-01
728 Riazantsev, Alexander BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2710 = 2012-05-01
729 Jakovenko, Dmitry BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2729 = 2012-05-01
730 Azaladze, Shota BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2419 1 2012-05-01
731 Vitiugov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2709 = 2012-05-01
732 Dreev, Aleksey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2698 = 2012-05-01
733 Adhiban, B. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2561 0 2012-03-01
734 Paikidze, Nazi RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2411 1 2012-03-01
735 Bosiocic, Marin RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2580 1 2012-03-01
736 Esen, Baris RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2534 = 2012-03-01
737 Sjugirov, Sanan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2622 = 2012-03-01
738 Rakhmanov, Aleksandr RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2593 = 2012-03-01
739 Zherebukh, Yaroslav RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2594 = 2012-03-01
740 Sethuraman, S.p. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2529 1 2012-03-01
741 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2619 = 2012-03-01
742 Movsesian, Sergei GRE European Team Championship [Porto Carras] 2710 = 2012-01-01
743 Miezis, Normunds GRE European Team Championship [Porto Carras] 2547 = 2012-01-01
744 Jones, Iolo C GRE European Team Championship [Porto Carras] 2282 1 2012-01-01
745 Nyback, Tomi GRE European Team Championship [Porto Carras] 2631 1 2012-01-01
746 Wojtaszek, Radoslaw GRE European Team Championship [Porto Carras] 2705 = 2012-01-01
747 Djukic, Nikola GRE European Team Championship [Porto Carras] 2493 1 2012-01-01
748 Hansen, Sune Berg GRE European Team Championship [Porto Carras] 2566 = 2012-01-01
749 Jobava, Baadur GRE European Team Championship [Porto Carras] 2678 = 2012-01-01
750 Bologan, Viktor GRE European Team Championship [Porto Carras] 2665 0 2012-01-01
751 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 = 2012-01-01
752 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 1 2012-01-01
753 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 = 2012-01-01
754 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 = 2012-01-01
755 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 = 2012-01-01
756 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 = 2012-01-01
757 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 0 2012-01-01
758 Rapport, Richard HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2534 1 2012-01-01
759 Alekseev, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2659 = 2011-11-01
760 Alekseev, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2659 = 2011-11-01
761 Jurcik, Marian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2474 1 2011-11-01
762 Hoffmann, Michael SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2496 = 2011-11-01
763 Grischuk, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2757 = 2011-11-01
764 Vitiugov, Nikita SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2726 = 2011-11-01
765 Wojtaszek, Radoslaw SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2704 = 2011-11-01
766 Bauer, Christian SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2631 = 2011-11-01
767 Grandelius, Nils SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2536 = 2011-11-01
768 Horvath, Jozsef CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2526 = 2011-11-01
769 Dizdarevic, Emir CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2489 1 2011-11-01
770 Tratar, Marko CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2477 = 2011-11-01
771 Friedrich, Zdenko CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2255 1 2011-11-01
772 Plenca, Julijan CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2334 1 2011-11-01
773 Spasov, Vasil CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2590 1 2011-11-01
774 Chatalbashev, Boris CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2566 = 2011-11-01
775 Berczes, David CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2557 1 2011-11-01
776 Drazic, Sinisa CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2504 = 2011-11-01
777 Berzinsh, Roland GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2434 1 2011-09-01
778 Balogh, Csaba GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2643 = 2011-09-01
779 Papaioannou, Ioannis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2592 1 2011-09-01
780 Bologan, Viktor GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2678 = 2011-09-01
781 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 = 2011-09-01
782 Kritz, Leonid GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2615 = 2011-09-01
783 Nikolaidis, Ioannis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 = 2011-09-01
784 Kindermann, Stefan ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2515 1 2011-07-01
785 Mateo, Ramon ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2422 1 2011-07-01
786 Nyzhnyk, Illya ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2583 = 2011-07-01
787 Hertneck, Gerald ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2552 = 2011-07-01
788 Bromberger, Stefan ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2505 0 2011-07-01
789 Mecking, Henrique ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2577 = 2011-07-01
790 Vallejo Pons, Francisco ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2722 = 2011-07-01
791 Granda Zuniga, Julio E ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2614 0 2011-07-01
792 Vega Gutierrez, Sabrina ESP 1st Torneo Bahia Feliz 2011 [Las Palmas] 2306 1 2011-07-01
793 Beliavsky, Alexander SLO Slovenian National League [SLO] 2621 = 2011-07-01
794 Dizdar, Goran SLO Slovenian National League [SLO] 2486 = 2011-07-01
795 Kovacevic, Aleksandar BIH Premier BIH League [Neum] 2575 = 2011-07-01
796 Kosic, Dragan BIH Premier BIH League [Neum] 2485 = 2011-07-01
797 Miljkovic, Miroslav D BIH Premier BIH League [Neum] 2506 1 2011-07-01
798 Brkic, Ante BIH Premier BIH League [Neum] 2588 0 2011-07-01
799 Erdos, Viktor BIH Premier BIH League [Neum] 2609 = 2011-07-01
800 Vukic, Milan BIH Premier BIH League [Neum] 2408 1 2011-07-01
801 Brenjo, Slavisa BIH Premier BIH League [Neum] 2521 0 2011-07-01
802 Savic, Miodrag R BIH Premier BIH League [Neum] 2512 1 2011-07-01
803 Mujic, Hamza BIH Premier BIH League [Neum] 2375 1 2011-07-01
804 Adams, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2728 = 2011-05-01
805 Braun, Arik GER 1.Bundesliga [Germany] 2538 1 2011-05-01
806 Saltaev, Mihail GER 1.Bundesliga [Germany] 2483 1 2011-05-01
807 Ris, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2416 1 2011-05-01
808 Janssen, Ruud GER 1.Bundesliga [Germany] 2498 = 2011-05-01
809 Rustemov, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2541 1 2011-05-01
810 Seel, Christian GER 1.Bundesliga [Germany] 2483 = 2011-05-01
811 Bulski, Krzysztof GER 1.Bundesliga [Germany] 2459 0 2011-05-01
812 Gonda, Laszlo GER 1.Bundesliga [Germany] 2550 1 2011-05-01
813 Ftacnik, Lubomir Dr. GER 1.Bundesliga [Germany] 2568 1 2011-05-01
814 Schneider, Ilja GER 1.Bundesliga [Germany] 2519 1 2011-05-01
815 Hoeffer, David GER 1.Bundesliga [Germany] 2259 1 2011-05-01
816 Areshchenko, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2664 = 2011-05-01
817 Spiess, Gunter GER 1.Bundesliga [Germany] 2429 1 2011-05-01
818 Belezky, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2454 1 2011-05-01
819 Lanka, Zigurds AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2468 1 2011-05-01
820 Farago, Ivan AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2421 1 2011-05-01
821 Prusikin, Michael AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2527 = 2011-05-01
822 Varga, Zoltan AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2435 1 2011-05-01
823 Ruck, Robert AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2558 = 2011-05-01
824 Volokitin, Andrei AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2676 = 2011-05-01
825 Kraemer, Martin AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2518 1 2011-05-01
826 Bosiocic, Marin AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2564 1 2011-05-01
827 Baramidze, David AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2546 1 2011-05-01
828 Kurnosov, Igor AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2676 0 2011-05-01
829 Meier, Georg AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2656 = 2011-05-01
830 Dubreuil, Julien FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2265 1 2011-05-01
831 Libiszewski, Fabien FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2481 1 2011-05-01
832 Lobzhanidze, Davit FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2489 1 2011-05-01
833 Vaisser, Anatoly FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2522 = 2011-05-01
834 Sutovsky, Emil FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2692 = 2011-05-01
835 Polgar, Judit FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2686 1 2011-05-01
836 Cheparinov, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2664 = 2011-05-01
837 Kobalia, Mikhail FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2672 1 2011-05-01
838 Mamedov, Rauf FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2667 = 2011-05-01
839 Vallejo Pons, Francisco FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2707 = 2011-05-01
840 Zhigalko, Sergei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2680 = 2011-05-01
841 Zeng, Chongsheng IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2377 0 2011-03-01
842 Saravana, Krishnan P IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2280 1 2011-03-01
843 Adithya, S IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2215 1 2011-03-01
844 Joshua, A P IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2215 1 2011-03-01
845 Navalgund, Niranjan IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2215 1 2011-03-01
846 Lamorelle, Julien IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2343 1 2011-03-01
847 Vaibhav, Suri IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2421 = 2011-03-01
848 Himanshu, Sharma IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2400 = 2011-03-01
849 Palit, Somak IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2393 1 2011-03-01
850 Greenfeld, Alon IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2557 1 2011-03-01
851 Stefansson, Hannes IND 09th International Open Chess tmt - 2011 [New Delhi] 2580 1 2011-03-01
852 Huschenbeth, Niclas RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2450 = 2011-03-01
853 El Debs, Felipe De Cresce RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2499 = 2011-03-01
854 Ju, Wenjun RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2514 1 2011-03-01
855 Vitiugov, Nikita RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2709 0 2011-03-01
856 Danin, Alexandre RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2538 = 2011-03-01
857 Mekhitarian, Krikor Sevag RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2528 1 2011-03-01
858 Andreikin, Dmitry RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2689 = 2011-03-01
859 Kamsky, Gata RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2730 0 2011-03-01
860 Grigoryan, Avetik RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2595 = 2011-03-01
861 Saric, Ibro CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2565 1 2010-11-01
862 Georgiev, Kiril CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2685 = 2010-11-01
863 Sax, Gyula CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2529 1 2010-11-01
864 Sedlak, Nikola CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2550 0 2010-11-01
865 Erdos, Viktor CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2576 = 2010-11-01
866 Chatalbashev, Boris CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2606 1 2010-11-01
867 Ljubicic, Filip CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2380 = 2010-11-01
868 Dizdarevic, Emir CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2475 = 2010-11-01
869 Colindres, Daniel RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2233 1 2010-11-01
870 Morovic Fernandez, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2580 0 2010-11-01
871 Wiedenkeller, Michael RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2431 = 2010-11-01
872 Smith, Robert W RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2282 = 2010-11-01
873 Amanov, Mesgen RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2493 = 2010-11-01
874 Vachier-Lagrave, Maxime RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2721 = 2010-11-01
875 Caruana, Fabiano RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2700 = 2010-11-01
876 Iturrizaga, Eduardo RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2609 = 2010-11-01
877 Ahmed, Abdul Sattar Abdulwhhab RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2341 = 2010-11-01
878 Markov, Mikhail RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2261 1 2010-11-01
879 Hansen, Sune Berg RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2595 = 2010-11-01
880 Gesos, Pavlos GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2329 1 2010-09-01
881 Cmilyte, Viktorija GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2527 1 2010-09-01
882 Olszewski, Michal GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2543 0 2010-09-01
883 Zysk, Robert GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2436 1 2010-09-01
884 Argiroudis, Stamatis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2315 1 2010-09-01
885 Ninov, Nikolai GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2512 = 2010-09-01
886 Georgiadis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2457 1 2010-09-01
887 Albadri, Abd Al Sattar AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2216 1 2010-09-01
888 Ganaus, Hannes AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2288 1 2010-09-01
889 Kilgus, Georg AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2361 1 2010-09-01
890 Neumeier, Klaus AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2380 1 2010-09-01
891 Shengelia, David AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2582 = 2010-09-01
892 Kleissl, Helmut AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2265 1 2010-09-01
893 Kummer, Helmut AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2351 1 2010-09-01
894 Baumegger, Siegfried AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2389 1 2010-09-01
895 Schroll, Gerhard AUT Austrian Championship 2010 [Vienna] 2441 = 2010-09-01
896 Caruana, Fabiano SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2675 0 2010-07-01
897 Jurcik, Marian SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2487 = 2010-07-01
898 Fargere, Francois SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2489 1 2010-07-01
899 Rapport, Richard SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2509 1 2010-07-01
900 Jenni, Florian SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2520 = 2010-07-01
901 Lenic, Luka SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2592 = 2010-07-01
902 Bosiocic, Marin SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2562 = 2010-07-01
903 Simacek, Pavel SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2518 = 2010-07-01
904 Huschenbeth, Niclas SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2457 1 2010-07-01
905 Gustafsson, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2622 0 2010-05-01
906 Schwalfenberg, Joerg GER 1.Bundesliga [Germany] 2317 = 2010-05-01
907 Berelovich, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2551 = 2010-05-01
908 Ris, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2420 1 2010-05-01
909 Popovic, Petar GER 1.Bundesliga [Germany] 2496 1 2010-05-01
910 Rat, Dan Ovidiu GER 1.Bundesliga [Germany] 2315 1 2010-05-01
911 Bindrich, Falko GER 1.Bundesliga [Germany] 2516 1 2010-05-01
912 Handke, Florian GER 1.Bundesliga [Germany] 2513 1 2010-05-01
913 Fiebig, Thomas GER 1.Bundesliga [Germany] 2416 1 2010-05-01
914 Von Herman, Ulf GER 1.Bundesliga [Germany] 2424 0 2010-05-01
915 Berndt, Stephan GER 1.Bundesliga [Germany] 2442 = 2010-05-01
916 Areshchenko, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2667 = 2010-05-01
917 Mueller, Karsten Dr. GER 1.Bundesliga [Germany] 2523 1 2010-05-01
918 Boros, Denez AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2494 = 2010-05-01
919 Eljanov, Pavel AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2729 = 2010-05-01
920 Lanka, Zigurds AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2506 = 2010-05-01
921 Meier, Georg AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2653 = 2010-05-01
922 Kurnosov, Igor AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2666 = 2010-05-01
923 Lipka, Juraj AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2409 1 2010-05-01
924 Miroshnichenko, Evgenij AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2686 = 2010-05-01
925 Varga, Zoltan AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2486 = 2010-05-01
926 Luther, Thomas AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2577 = 2010-05-01
927 Volokitin, Andrei AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2691 = 2010-05-01
928 Braun, Arik AUT 1. Bundesliga 2009/10 [several] 2524 = 2010-05-01
929 Tate, Alan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2215 1 2010-05-01
930 Movsesian, Sergei CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2709 = 2010-05-01
931 Meier, Georg CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2663 1 2010-05-01
932 Gustafsson, Jan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2646 = 2010-05-01
933 Zhigalko, Sergei CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2648 = 2010-05-01
934 Fridman, Daniel CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2650 = 2010-05-01
935 Sutovsky, Emil CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2650 = 2010-05-01
936 Laznicka, Viktor CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2659 1 2010-05-01
937 Riazantsev, Alexander CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2660 1 2010-05-01
938 Navara, David CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2708 0 2010-05-01
939 Kobalia, Mikhail CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2637 = 2010-05-01
940 Le, Quang Liem RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2647 0 2010-03-01
941 Potkin, Vladimir RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2611 0 2010-03-01
942 Laylo, Darwin RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2556 1 2010-03-01
943 Zhigalko, Sergei RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2668 = 2010-03-01
944 Lenic, Luka RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2595 = 2010-03-01
945 Smirin, Ilia RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2668 0 2010-03-01
946 Krylov, Mikhail RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2511 1 2010-03-01
947 Khusnutdinov, Rustam RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2513 1 2010-03-01
948 Volkov, Sergey RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2623 = 2010-03-01
949 Radjabov, Teimour   2757 = 2010-01-01
950 Sulskis, Sarunas   2568 0 2010-01-01
951 Dizdarevic, Emir   2483 1 2010-01-01
952 Godena, Michele   2530 = 2010-01-01
953 Almasi, Zoltan   2685 0 2010-01-01
954 Adams, Michael   2682 = 2010-01-01
955 Haznedaroglu, Kivanc   2499 = 2010-01-01
956 Istratescu, Andrei   2624 = 2010-01-01
957 Blagojevic, Dragisa   2546 = 2010-01-01
958 Lekic, Dusan   2387 1 2010-01-01
959 Saric, Ante   2471 = 2010-01-01
960 Drazic, Sinisa   2519 = 2010-01-01
961 Nikolov, Sasho   2410 1 2010-01-01
962 Milanovic, Danilo   2546 = 2010-01-01
963 Saric, Ibro   2553 = 2010-01-01
964 Zelcic, Robert   2545 = 2010-01-01
965 Delchev, Aleksander   2635 = 2010-01-01
966 Jovanic, Ognjen   2552 = 2010-01-01
967 Erdos, Viktor   2591 = 2009-11-01
968 Stevic, Hrvoje   2624 = 2009-11-01
969 Starcevic, Andrea   2161 1 2009-11-01
970 Dizdarevic, Emir   2483 = 2009-11-01
971 Sax, Gyula   2524 = 2009-11-01
972 Sedlak, Nikola   2571 = 2009-11-01
973 Martinovic, Sasa   2516 1 2009-11-01
974 Kosic, Dragan   2495 = 2009-11-01
975 Shchekachev, Andrei   2539 = 2009-11-01
976 Macieja, Bartlomiej   2612 0 2009-09-01
977 Papastavropoulos, Andreas   2233 = 2009-09-01
978 Bosiocic, Marin   2551 = 2009-09-01
979 Hadzimanolis, Antonios   2296 1 2009-09-01
980 Ninov, Nikolai   2562 = 2009-09-01
981 Kanellopoulos, Panayotis   2271 1 2009-09-01
982 Lekic, Dusan   2394 1 2009-09-01
983 Papadopoulos, Ioannis K   2450 = 2009-09-01
984 Chatalbashev, Boris   2548 = 2009-09-01
985 Jedinger, Andreas   2170 1 2009-09-01
986 Loidl, Florian   2251 1 2009-09-01
987 Hoelzl, Franz   2358 = 2009-09-01
988 Halvax, Georg   2260 1 2009-09-01
989 Neubauer, Martin   2443 = 2009-09-01
990 Natter, Siegfried   2262 1 2009-09-01
991 Schweitzer, Werner   2163 1 2009-09-01
992 Baumegger, Siegfried   2455 1 2009-09-01
993 Kleissl, Helmut   2271 = 2009-09-01
994 Perus, Danilo   2317 1 2009-07-01
995 Pilaj, Herwig   2389 = 2009-07-01
996 Kreisl, Robert   2337 = 2009-07-01
997 Rogulj, Branko   2410 = 2009-07-01
998 Cigan, Stefan   2386 1 2009-07-01
999 Golod, Vitali   2584 0 2009-07-01
1000 Kabatianski, Alexandr   2437 1 2009-07-01
1001 Nyback, Tomi   2639 = 2009-07-01
1002 Reich, Thomas   2405 1 2009-07-01
1003 Bischoff, Klaus   2545 = 2009-07-01
1004 Dinstuhl, Volkmar Dr.   2436 = 2009-07-01
1005 Galyas, Miklos   2454 = 2009-07-01
1006 Swinkels, Robin   2451 1 2009-07-01
1007 Schneider, Ilja   2486 1 2009-07-01
1008 Heinemann, Thies   2490 = 2009-07-01
1009 Harikrishna, Pentala   2659 = 2009-07-01
1010 Ruck, Robert   2574 = 2009-07-01
1011 Beliavsky, Alexander   2619 = 2009-07-01
1012 Gyimesi, Zoltan   2591 = 2009-07-01
1013 Movsesian, Sergei   2732 1 2009-07-01
1014 Miroshnichenko, Evgenij   2632 0 2009-07-01
1015 Gelfand, Boris   2719 0 2009-07-01
1016 Baramidze, David   2557 = 2009-07-01
1017 Neubauer, Martin   2422 = 2009-07-01
1018 Ruck, Robert   2574 = 2009-07-01
1019 Shengelia, Davit   2547 = 2009-07-01
1020 Weiss, Christian   2424 0 2009-07-01
1021 Dizdar, Goran   2551 = 2009-07-01
1022 Erdos, Viktor   2581 = 2009-07-01
1023 Gustafsson, Jan   2631 = 2009-07-01
1024 Jenni, Florian   2516 = 2009-07-01
1025 Cossin, Sebastien   2471 1 2009-07-01
1026 Petr, Martin   2460 = 2009-07-01
1027 Caruana, Fabiano   2649 0 2009-07-01
1028 Vavrak, Peter   2487 = 2009-07-01
1029 Bosiocic, Marin   2571 1 2009-07-01
1030 Pavasovic, Dusko   2607 = 2009-07-01
1031 Petrosian, Tigran L.   2623 = 2009-04-01
1032 Potkin, Vladimir   2613 0 2009-04-01
1033 Li, Chao B   2628 0 2009-04-01
1034 Gajewski, Grzegorz   2581 = 2009-04-01
1035 Maze, Sebastien   2578 0 2009-04-01
1036 Salem, A.r. Saleh   2473 1 2009-04-01
1037 Van Wely, Loek   2625 0 2009-04-01
1038 Zherebukh, Yaroslav   2559 1 2009-04-01
1039 Rodshtein, Maxim   2650 0 2009-04-01
1040 Elkin, Leonid   2191 1 2009-04-01
1041 Navara, David   2638 1 2009-04-01
1042 Kozul, Zdenko   2594 0 2009-04-01
1043 Caruana, Fabiano   2646 = 2009-04-01
1044 Ivanisevic, Ivan   2628 0 2009-04-01
1045 Talla, Vladimir   2407 = 2009-04-01
1046 Golubovic, Boris   2403 1 2009-04-01
1047 Khalifman, Alexander   2622 = 2009-04-01
1048 Belov, Vladimir   2627 = 2009-04-01
1049 Vallejo Pons, Francisco   2702 = 2009-04-01
1050 Bosiocic, Marin   2578 1 2009-04-01
1051 Carlsen, Magnus   2786 0 2009-01-01
1052 Samhouri, Bilal   2205 1 2009-01-01
1053 Russell, M K A   2230 1 2009-01-01
1054 Kakageldyev, Amanmurad   2449 1 2009-01-01
1055 Sasikiran, Krishnan   2694 = 2009-01-01
1056 Adly, Ahmed   2586 1 2009-01-01
1057 Beliavsky, Alexander G   2619 = 2009-01-01
1058 Galego, Luis   2484 = 2009-01-01
1059 Kveinys, Aloyzas   2534 1 2009-01-01
1060 Kasimdzhanov, Rustam   2672 = 2009-01-01
1061 Kulaots, Kaido   2556 = 2009-01-01
1062 Pachta, Paul   2312 1 2008-10-01
1063 Schachinger, Mario   2314 = 2008-10-01
1064 Kreisl, Robert   2337 1 2008-10-01
1065 Freitag, Manfred   2408 1 2008-10-01
1066 Pilaj, Herwig   2389 = 2008-10-01
1067 Baumegger, Siegfried   2433 1 2008-10-01
1068 Kleiser, Gregor   2329 1 2008-10-01
1069 Dietmayer-Kraeutler, Marco   2305 = 2008-10-01
1070 Neubauer, Martin   2457 = 2008-10-01
1071 Alvarez Ramirez, Miguel Angel   2193 1 2008-10-01
1072 Lin, Chen   2417 0 2008-10-01
1073 Vishnu, Prasanna   2341 1 2008-10-01
1074 Lortkipanidze, Nodar   2177 = 2008-10-01
1075 Toufighi, Homayoon   2425 = 2008-10-01
1076 Rombaldoni, Denis   2418 = 2008-10-01
1077 Benidze, Davit   2389 1 2008-10-01
1078 Andreikin, Dmitry   2604 0 2008-10-01
1079 Potapov, Pavel   2418 = 2008-10-01
1080 Tomczak, Jacek   2451 1 2008-10-01
1081 Lenic, Luka   2584 = 2008-10-01
1082 Karthikeyan, P.   2402 0 2008-10-01
1083 Baratosi, Daniel   2433 = 2008-10-01
1084 Matko, Milan   2179 1 2008-07-01
1085 Ertl, Johann   2234 1 2008-07-01
1086 Sebenik, Matej   2465 = 2008-07-01
1087 Starc, Christian   2179 1 2008-07-01
1088 Schachinger, Mario   2284 = 2008-07-01
1089 Kreisl, Robert   2337 1 2008-07-01
1090 Rogulj, Branko   2382 = 2008-07-01
1091 Souleidis, Georgios   2421 1 2008-07-01
1092 Berelovich, Alexander   2595 0 2008-07-01
1093 Kindermann, Stefan   2528 = 2008-07-01
1094 Medvegy, Zoltan   2512 = 2008-07-01
1095 Markos, Jan   2565 = 2008-07-01
1096 Mueller, Matthias   2405 1 2008-07-01
1097 Harikrishna, Pentala   2668 = 2008-07-01
1098 Gonda, Laszlo   2501 = 2008-07-01
1099 Sebastian, Dirk   2445 1 2008-07-01
1100 Babula, Vlastimil   2596 0 2008-07-01
1101 Jackelen, Thomas   2437 = 2008-07-01
1102 Swinkels, Robin   2433 = 2008-07-01
1103 Paehtz, Elisabeth   2452 1 2008-07-01
1104 Orzech, Dominik   2483 = 2008-07-01
1105 Shengelia, Davit   2564 = 2008-07-01
1106 Markos, Jan   2565 = 2008-07-01
1107 Dizdar, Goran   2549 0 2008-07-01
1108 Ruck, Robert   2561 1 2008-07-01
1109 Socko, Bartosz   2646 = 2008-07-01
1110 Horvath, Tamas   2419 1 2008-07-01
1111 Baramidze, David   2569 = 2008-07-01
1112 Bischoff, Klaus   2535 = 2008-07-01
1113 Lanka, Zigurds   2482 1 2008-07-01
1114 Ftacnik, Lubomir   2553 = 2008-07-01
1115 Beliavsky, Alexander   2646 0 2008-07-01
1116 Shimanov, Aleksandr   2441 0 2008-04-01
1117 Pokazanjev, Nikolai   2405 1 2008-04-01
1118 Kovalevskaya, Ekaterina   2455 1 2008-04-01
1119 Chadaev, Nikolai   2471 = 2008-04-01
1120 Juswanto, Denny   2467 0 2008-04-01
1121 Petrosian, Davit G.   2459 0 2008-04-01
1122 Erdogdu, Mert   2434 = 2008-04-01
1123 Nezad, Husein Aziz   2355 = 2008-04-01
1124 Kositsin, Sergey   2405 = 2008-04-01