Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Kryvoruchko, Yuriy

Вечити шах листа

Kryvoruchko, Yuriy

# Kryvoruchko, Yuriy турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Stark, Lars GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2374 1 2019-01-01
2 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2687 0 2019-01-01
3 Georgiadis, Nico SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2526 = 2018-12-01
4 Heimann, Andreas SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2601 = 2018-12-01
5 Schroeder, Jan-Christian GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2571 = 2018-12-01
6 Naiditsch, Arkadij HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2736 = 2018-12-01
7 Onischuk, Vladimir HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2623 0 2018-12-01
8 Munenga, Douglas D GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2295 1 2018-11-01
9 Abdusattorov, Nodirbek GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2558 = 2018-11-01
10 Pichot, Alan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2562 = 2018-11-01
11 Lopez Martinez, Josep Manuel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2581 1 2018-11-01
12 Piorun, Kacper GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2612 = 2018-11-01
13 Bacrot, Etienne GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2678 0 2018-11-01
14 Kosic, Dragan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2465 1 2018-11-01
15 Naiditsch, Arkadij GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2721 1 2018-11-01
16 Stocek, Jiri GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2574 1 2018-11-01
17 Gorodetzky, Matan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2297 1 2018-11-01
18 Richter, Christian GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2356 1 2018-11-01
19 Alekseenko, Kirill GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2639 0 2018-11-01
20 Brunello, Sabino GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2548 1 2018-11-01
21 Romanov, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2614 = 2018-11-01
22 Greenfeld, Alon GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2495 = 2018-11-01
23 Froewis, Georg SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2419 = 2018-10-01
24 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2629 1 2018-10-01
25 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2576 = 2018-10-01
26 Moranda, Wojciech POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2597 = 2018-10-01
27 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2598 1 2018-10-01
28 Harikrishna, P. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2739 = 2018-09-01
29 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
30 Vitiugov, Nikita ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2730 = 2018-09-01
31 Banusz, Tamas ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2612 = 2018-09-01
32 Navara, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2741 0 2018-09-01
33 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
34 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 = 2018-09-01
35 Danchevski, Orce MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2351 0 2018-09-01
36 Zlatanovic, Boroljub MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2378 1 2018-09-01
37 Van Wely, Loek FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2667 = 2018-07-01
38 Donchenko, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2587 = 2018-07-01
39 Moussard, Jules FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2570 1 2018-07-01
40 Jobava, Baadur FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 1 2018-07-01
41 Rodshtein, Maxim FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2678 = 2018-07-01
42 Wagner, Dennis FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2567 1 2018-07-01
43 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 = 2018-07-01
44 Riazantsev, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2662 = 2018-07-01
45 Laznicka, Viktor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2671 = 2018-07-01
46 Bluebaum, Matthias FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 = 2018-07-01
47 Efimov, Igor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2413 1 2018-07-01
48 Othman, A. Moussa UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2303 1 2018-05-01
49 Haria, Ravi UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2441 1 2018-05-01
50 Pantsulaia, Levan UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2592 1 2018-05-01
51 Iturrizaga Bonelli, Eduardo UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2624 0 2018-05-01
52 Debashis, Das UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2518 1 2018-05-01
53 Oleksiyenko, Mykhaylo UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2621 1 2018-05-01
54 Ganguly, Surya Shekhar UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2642 0 2018-05-01
55 Tabatabaei, M.amin UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2605 1 2018-05-01
56 Kovalev, Vladislav UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2648 = 2018-05-01
57 Aditya, Mittal UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2303 1 2018-05-01
58 Iniyan, P UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2466 1 2018-05-01
59 Narayanan.s.l UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2568 = 2018-05-01
60 Adhiban, B. UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2661 0 2018-05-01
61 Viani, Antonio Dcunha UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2435 1 2018-05-01
62 Soumya, Swaminathan UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2354 1 2018-05-01
63 Jumabayev, Rinat UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2612 = 2018-05-01
64 Vishnu, Prasanna. V UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2510 1 2018-05-01
65 Maghsoodloo, Parham UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2615 = 2018-05-01
66 Sivuk, Vitaly ISR Israel National Team Championship 2018 Round 11 [Tel Aviv] 2526 = 2018-04-01
67 Bosiocic, Marin GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2627 1 2018-03-01
68 Kuklin, Valentin GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2370 1 2018-03-01
69 Riff, Jean-Noel GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2495 1 2018-03-01
70 Baklan, Vladimir GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2599 1 2018-03-01
71 Erenberg, Ariel ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2382 1 2018-02-01
72 Kogan, Arthur ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2544 = 2018-02-01
73 Grabarczyk, Miroslaw GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 December 2017 [various] 2412 1 2018-01-01
74 Sadzikowski, Daniel GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 December 2017 [various] 2584 1 2018-01-01
75 Ragger, Markus GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2659 = 2017-12-01
76 Ferreira, Jorge Viterbo GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2499 1 2017-12-01
77 Yilmaz, Mustafa GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2633 = 2017-12-01
78 Vocaturo, Daniele GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 1 2017-12-01
79 Gharamian, Tigran GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 = 2017-12-01
80 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 = 2017-12-01
81 Erdos, Viktor GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2624 = 2017-12-01
82 Radjabov, Teimour GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2741 = 2017-12-01
83 Bartel, Mateusz POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2613 = 2017-12-01
84 Jakubowski, Krzysztof POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2517 = 2017-12-01
85 Tomczak, Jacek POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2587 = 2017-12-01
86 Gmaj, Krzysztof POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2292 1 2017-11-01
87 Mista, Aleksander POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2595 = 2017-11-01
88 Klekowski, Maciej POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2484 0 2017-11-01
89 Marsili, Riccardo TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2292 1 2017-11-01
90 Popov, Ivan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2609 = 2017-11-01
91 Danielsen, Magnus TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2292 1 2017-11-01
92 Sulava, Nenad TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2442 1 2017-11-01
93 Mogranzini, Roberto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2501 1 2017-11-01
94 Nepomniachtchi, Ian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2733 = 2017-11-01
95 Georgescu, Tiberiu-Marian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2459 1 2017-11-01
96 Nikolovski, Nikola MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2380 1 2017-08-01
97 Jovic, Stanoje MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2294 1 2017-08-01
98 Costachi, Mihnea BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2460 1 2017-07-01
99 Deac, Bogdan-Daniel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2572 = 2017-07-01
100 Svane, Rasmus BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2573 = 2017-07-01
101 Baron, Tal BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2540 = 2017-07-01
102 Alonso Rosell, Alvar BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2536 0 2017-07-01
103 Filipets, Egor BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2328 = 2017-07-01
104 Sychev, Klementy BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2459 = 2017-07-01
105 Nasuta, Grzegorz POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2454 1 2017-06-01
106 Wojtaszek, Radoslaw POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2734 = 2017-06-01
107 Lupulescu, Constantin POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2631 = 2017-06-01
108 Renet, Olivier SUI Swiss Team Championship 2017 NLA round 4 [decentralised] 2521 = 2017-06-01
109 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2734 = 2017-06-01
110 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2576 = 2017-06-01
111 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2592 = 2017-06-01
112 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2017-06-01
113 Piorun, Kacper FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2638 0 2017-06-01
114 Navara, David FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2739 = 2017-06-01
115 Li, Chao B FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2722 = 2017-06-01
116 Stephan, Victor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2365 1 2017-06-01
117 Bacrot, Etienne FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2696 = 2017-06-01
118 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2535 1 2017-06-01
119 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2693 = 2017-06-01
120 Lobron, Eric GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2533 = 2017-05-01
121 Sunilduth Lyna, Narayanan UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2526 = 2017-05-01
122 Vishnu, Prasanna. V UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2534 1 2017-05-01
123 Arjun, K UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2308 1 2017-05-01
124 Adly, Ahmed UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2593 = 2017-05-01
125 Idani, Pouya UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2576 = 2017-05-01
126 Svane, Rasmus UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2570 1 2017-05-01
127 Bluebaum, Matthias UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2632 1 2017-05-01
128 Wang, Hao UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2683 = 2017-05-01
129 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 2-3 [decentralised] 2619 = 2017-05-01
130 Jussupow, Artur SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 2-3 [decentralised] 2581 = 2017-05-01
131 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2606 = 2017-05-01
132 Gao, Rui CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2543 1 2017-05-01
133 Yu, Yangyi CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2750 = 2017-05-01
134 Yu, Ruiyuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2526 1 2017-05-01
135 Brunner, Nicolas GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2474 1 2017-04-01
136 Miezis, Normunds GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 January 2017 [Hamburg] 2507 1 2017-03-01
137 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 5 [Hungary] 2648 1 2017-02-01
138 Gupta, Abhijeet GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2630 = 2017-01-01
139 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2702 = 2017-01-01
140 Saric, Ante GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2547 1 2017-01-01
141 Sadzikowski, Daniel GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2541 = 2016-12-01
142 Lundin, Jan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2302 = 2016-12-01
143 Radovic, Janko SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2302 1 2016-12-01
144 Fodor, Tamas Jr. SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2493 1 2016-12-01
145 Geller, Jakov SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2488 = 2016-12-01
146 Fedoseev, Vladimir SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2673 1 2016-12-01
147 Rublevsky, Sergei SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2689 = 2016-12-01
148 Popov, Ivan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2596 = 2016-12-01
149 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2720 0 2016-11-01
150 Van Wely, Loek ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2674 = 2016-11-01
151 Sevian, Samuel ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2591 = 2016-11-01
152 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2650 1 2016-11-01
153 Baklan, Vladimir ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2619 = 2016-11-01
154 Oparin, Grigoriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2626 = 2016-11-01
155 Adhiban, B. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2671 = 2016-11-01
156 Klekowski, Maciej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2447 1 2016-11-01
157 Bartel, Mateusz POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2641 = 2016-11-01
158 Tomczak, Jacek POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2608 1 2016-11-01
159 Mansour, Sameer AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2293 1 2016-10-01
160 Mehmeti, Dritan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2415 = 2016-10-01
161 Bluebaum, Matthias AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2626 = 2016-10-01
162 Yu, Yangyi AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2725 1 2016-10-01
163 So, Wesley AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2782 = 2016-10-01
164 Kovalyov, Anton AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2617 = 2016-10-01
165 McHedlishvili, Mikheil AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2609 1 2016-10-01
166 Vidit, Santosh Gujrathi AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2669 = 2016-10-01
167 Hracek, Zbynek AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
168 Luch, Michal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2436 1 2016-10-01
169 Kempinski, Robert POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2606 1 2016-10-01
170 Heberla, Bartlomiej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2552 = 2016-10-01
171 Stojcevski, Zoran MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2338 1 2016-09-01
172 Stefanovski, Dushan MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2300 1 2016-09-01
173 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 = 2016-07-01
174 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
175 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 = 2016-07-01
176 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
177 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 = 2016-07-01
178 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 = 2016-07-01
179 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
180 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 1 2016-07-01
181 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
182 Kveinys, Aloyzas POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2541 1 2016-07-01
183 Tazbir, Marcin POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2517 = 2016-07-01
184 Wojtaszek, Radoslaw POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2729 = 2016-07-01
185 Thorfinnsson, Bjorn KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2410 = 2016-06-01
186 Schachinger, Mario KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2443 = 2016-06-01
187 Ermeni, Avni KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2291 1 2016-06-01
188 Kulaots, Kaido KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2566 = 2016-06-01
189 Steingrimsson, Hedinn KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2574 = 2016-06-01
190 Moroni, Luca Jr KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2443 = 2016-06-01
191 Sturua, Zurab KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2548 1 2016-06-01
192 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
193 Prohaszka, Peter KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2593 = 2016-06-01
194 Aleksandrov, Aleksej KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2592 1 2016-06-01
195 Andriasian, Zaven KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2602 = 2016-06-01
196 Youssoupov, Moisse FRA Team 2016 - Nationale 1 r10-11 [FRANCE] 2292 1 2016-05-01
197 Gozzoli, Yannick FRA Team 2016 - Nationale 1 r10-11 [FRANCE] 2571 = 2016-05-01
198 Butnorius, Algimantas FRA Team 2016 - Nationale 1 r6-7 [FRANCE] 2357 1 2016-03-01
199 Suarez Real, Alberto FRA Team 2016 - Nationale 1 r6-7 [FRANCE] 2397 = 2016-03-01
200 Hesham, Abdelrahman UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2398 1 2016-02-01
201 Bajarani, Ulvi UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2551 0 2016-02-01
202 Arvola, Benjamin UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2328 1 2016-02-01
203 Riff, Jean-Noel UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2507 1 2016-02-01
204 Vaibhav, Suri UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2552 1 2016-02-01
205 Lalith, Babu M R UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2553 = 2016-02-01
206 Zeng, Chongsheng UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2530 1 2016-02-01
207 Shirov, Alexei UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2676 = 2016-02-01
208 Wang, Hao UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2707 = 2016-02-01
209 Pentala, Harikrishna CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2755 = 2016-02-01
210 Ftacnik, Lubomir CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2556 = 2016-02-01
211 Kravtsiv, Martyn UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2623 = 2016-01-01
212 Volokitin, Andrei UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2628 = 2016-01-01
213 Sivuk, Vitaly UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2552 = 2016-01-01
214 Fedorchuk, Sergey A. UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2641 0 2016-01-01
215 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2516 = 2016-01-01
216 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2583 = 2016-01-01
217 Efimenko, Zahar UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2647 = 2016-01-01
218 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2677 = 2016-01-01
219 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2640 = 2016-01-01
220 Muzychuk, Mariya UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2561 = 2016-01-01
221 Zubarev, Alexander UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2548 1 2016-01-01
222 Marin, Mihail ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2589 = 2015-12-01
223 Radjabov, Teimour ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2739 = 2015-12-01
224 Tomashevsky, Evgeny ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2743 = 2015-12-01
225 Almasi, Zoltan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 = 2015-12-01
226 Edouard, Romain ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2635 = 2015-12-01
227 Pantsulaia, Levan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2567 0 2015-12-01
228 Svetushkin, Dmitry ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2585 1 2015-12-01
229 Webb, Laurence E MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2310 1 2015-11-01
230 Getz, Nicolai MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2409 1 2015-11-01
231 Abasov, Nijat MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2517 = 2015-11-01
232 Sasikiran, Krishnan MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2639 = 2015-11-01
233 Bacrot, Etienne MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2697 = 2015-11-01
234 Wang, Yue MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2724 1 2015-11-01
235 Dvoirys, Semen I. MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2539 1 2015-11-01
236 Gevorgyan, David Sh. UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2374 1 2015-10-01
237 Vaibhav, Suri UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2552 1 2015-10-01
238 Salem, A.r. Saleh UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2595 0 2015-10-01
239 Predke, Alexandr UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2548 1 2015-10-01
240 Sumets, Andrey UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2596 = 2015-10-01
241 Romanov, Evgeny UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2586 1 2015-10-01
242 Petrosian, Tigran L. UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2623 0 2015-10-01
243 Kulaots, Kaido UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2573 = 2015-10-01
244 Pakleza, Zbigniew UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2520 1 2015-10-01
245 Hracek, Zbynek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2613 = 2015-10-01
246 Swiercz, Dariusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2613 1 2015-10-01
247 Kovalenko, Igor POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2699 = 2015-10-01
248 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2736 = 2015-09-01
249 Granda Zuniga, Julio E ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2663 1 2015-09-01
250 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2635 1 2015-09-01
251 Van Wely, Loek ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2654 1 2015-09-01
252 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2673 = 2015-09-01
253 Harikrishna, P. ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2740 = 2015-09-01
254 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2620 = 2015-09-01
255 Kacakovski, Dimitar MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2295 1 2015-08-01
256 Gotovusa, Goran MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2295 1 2015-08-01
257 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 1-3 [Gliwice] 2647 = 2015-06-01
258 Klekowski, Maciej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 1-3 [Gliwice] 2474 = 2015-06-01
259 Jakubowski, Krzysztof POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 1-3 [Gliwice] 2562 = 2015-06-01
260 Li, Chao B GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2730 = 2015-05-01
261 Schenk, Andreas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2484 1 2015-05-01
262 Jakovenko, Dmitry ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2744 = 2015-05-01
263 Ezat, Mohamed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2479 1 2015-05-01
264 Sasikiran, Krishnan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2654 1 2015-05-01
265 Gonzalez Vidal, Yuri ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2557 1 2015-05-01
266 Naroditsky, Daniel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2640 = 2015-05-01
267 Almasi, Zoltan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2698 = 2015-05-01
268 Ftacnik, Lubomir CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2558 = 2015-04-01
269 Navara, David CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2727 = 2015-04-01
270 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2634 1 2015-04-01
271 Socko, Bartosz CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2614 = 2015-04-01
272 Nakar, Eylon ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2435 = 2015-04-01
273 Gruenfeld, Yehuda ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2444 = 2015-04-01
274 Kobo, Ori ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2410 = 2015-04-01
275 Mikaelyan, Arman ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2418 = 2015-04-01
276 Kantsler, Boris ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2435 1 2015-04-01
277 Kravtsiv, Martyn ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2565 = 2015-04-01
278 Dvirnyy, Danyyil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2533 1 2015-04-01
279 Aleksandrov, Aleksej ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2603 = 2015-04-01
280 Iordachescu, Viorel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2590 = 2015-04-01
281 Parligras, Mircea-Emilian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2583 1 2015-04-01
282 Goganov, Aleksey ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 = 2015-04-01
283 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2613 1 2015-03-01
284 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2650 = 2015-03-01
285 Danielian, Elina QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2487 1 2015-01-01
286 Hovhannisyan, Robert QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2591 1 2015-01-01
287 Van Kampen, Robin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2612 = 2015-01-01
288 Naroditsky, Daniel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 1 2015-01-01
289 Tomashevsky, Evgeny QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2714 = 2015-01-01
290 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2586 = 2015-01-01
291 Shankland, Samuel L QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2642 = 2015-01-01
292 Oleksienko, Mikhailo QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 = 2015-01-01
293 Durarbayli, Vasif QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2621 0 2015-01-01
294 Mirzoeva, Elmira UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2288 1 2015-01-01
295 Sagar, Shah UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2468 1 2015-01-01
296 Ter-Sahakyan, Samvel UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2580 1 2015-01-01
297 Petrosian, Tigran L. UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2651 = 2015-01-01
298 Onischuk, Vladimir UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2614 = 2015-01-01
299 Kravtsiv, Martyn UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2576 1 2015-01-01
300 Nigalidze, Gaioz UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2536 = 2015-01-01
301 Zhigalko, Sergei UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2672 = 2015-01-01
302 Vidit, Santosh Gujrathi UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2625 = 2015-01-01
303 Ivanchuk, Vassily UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2726 = 2014-12-01
304 Zubarev, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2588 1 2014-12-01
305 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2711 0 2014-12-01
306 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2590 = 2014-12-01
307 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2661 = 2014-12-01
308 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2655 = 2014-12-01
309 Korobov, Anton UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2680 = 2014-12-01
310 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2701 = 2014-12-01
311 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2719 0 2014-12-01
312 Zubov, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2588 0 2014-12-01
313 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2585 = 2014-12-01
314 Mazurkiewicz, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 7-9 [Katowice] 2310 1 2014-11-01
315 Kempinski, Robert POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 7-9 [Katowice] 2620 0 2014-11-01
316 Czarnota, Pawel POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 7-9 [Katowice] 2529 1 2014-11-01
317 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2630 = 2014-11-01
318 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2698 = 2014-11-01
319 Mohammad, Samir UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2369 1 2014-10-01
320 Ankit, R. Rajpara UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2509 1 2014-10-01
321 Sumets, Andrey UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2622 1 2014-10-01
322 Vidit, Santosh Gujrathi UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2602 = 2014-10-01
323 Rakhmanov, Aleksandr UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2626 = 2014-10-01
324 Volkov, Sergey UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2583 = 2014-10-01
325 Horvath, Adam UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2536 = 2014-10-01
326 Iordachescu, Viorel UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2589 = 2014-10-01
327 Areshchenko, Alexander UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2684 = 2014-10-01
328 Sokolov, Ivan ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2646 1 2014-10-01
329 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2614 = 2014-10-01
330 Svetushkin, Dmitry ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2580 = 2014-10-01
331 Edouard, Romain ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2674 = 2014-10-01
332 Alonso Moyano, Jonathan ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2402 = 2014-10-01
333 Arizmendi Martinez, Julen Luis ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2544 1 2014-10-01
334 Cruz, Cristhian ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2569 1 2014-10-01
335 Todorovski, Tome MKD XXIII Team Championship of Macedonia [Struga] 2307 1 2014-08-01
336 Delchev, Aleksander MKD XXIII Team Championship of Macedonia [Struga] 2644 = 2014-08-01
337 Veleski, Robert MKD XXIII Team Championship of Macedonia [Struga] 2307 1 2014-08-01
338 Klekowski, Maciej POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2392 1 2014-06-01
339 Wojtaszek, Radoslaw POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2724 1 2014-06-01
340 Maksimenko, Andrei POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2507 = 2014-06-01
341 Shirov, Alexej CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2695 = 2014-04-01
342 Cyborowski, Lukasz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2526 = 2014-04-01
343 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2518 0 2014-04-01
344 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 1 2014-04-01
345 Simacek, Pavel CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2485 1 2014-04-01
346 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2616 1 2014-04-01
347 Minasian, Ara ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2432 1 2014-04-01
348 Vaganian, Rafael A ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2570 1 2014-04-01
349 Pashikian, Arman ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2612 = 2014-04-01
350 Dubov, Daniil ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2618 = 2014-04-01
351 Ipatov, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2614 = 2014-04-01
352 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 = 2014-04-01
353 Salgado Lopez, Ivan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2605 = 2014-04-01
354 Grigoryan, Avetik ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 1 2014-04-01
355 Hammer, Jon Ludvig ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2647 = 2014-04-01
356 Lupulescu, Constantin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2643 0 2014-04-01
357 Shomoev, Anton ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2581 1 2014-04-01
358 Belezky, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2451 1 2014-03-01
359 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2712 = 2014-03-01
360 Akobian, Varuzhan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 = 2014-01-01
361 Wang, Yue TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2725 0 2014-01-01
362 Baramidze, David TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2614 1 2014-01-01
363 Esen, Baris TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2565 1 2014-01-01
364 Sokolov, Ivan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 = 2014-01-01
365 Shoker, Samy TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2500 1 2014-01-01
366 Nepomniachtchi, Ian TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 0 2014-01-01
367 Abergel, Thal GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2434 1 2014-01-01
368 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2543 1 2014-01-01
369 Lenic, Luka GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2634 1 2013-11-01
370 Naiditsch, Arkadij GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2724 = 2013-11-01
371 Negi, Parimarjan NOR World Cup [Tromso] 2643 0 2013-10-01
372 Negi, Parimarjan NOR World Cup [Tromso] 2643 1 2013-10-01
373 Adams, Michael NOR World Cup [Tromso] 2740 = 2013-10-01
374 Adams, Michael NOR World Cup [Tromso] 2740 = 2013-10-01
375 Ivanchuk, Vassily NOR World Cup [Tromso] 2731 = 2013-10-01
376 Ivanchuk, Vassily NOR World Cup [Tromso] 2731 = 2013-10-01
377 Dziuba, Marcin POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2589 = 2013-10-01
378 Navara, David POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2715 1 2013-10-01
379 Hracek, Zbynek POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2635 = 2013-10-01
380 Bartel, Mateusz POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 7-9 [Katowice] 2635 1 2013-10-01
381 Maksimenko, Andrei POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 7-9 [Katowice] 2543 1 2013-10-01
382 Hnydiuk, Aleksander POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 7-9 [Katowice] 2408 1 2013-10-01
383 Marholev, Dimitar MKD XXII Team Championship of Macedonia [Struga] 2308 1 2013-09-01
384 Mitkov, Marjan MKD XXII Team Championship of Macedonia [Struga] 2336 1 2013-09-01
385 Trajkoski, Slave MKD XXII Team Championship of Macedonia [Struga] 2320 1 2013-09-01
386 Efimenko, Zahar UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2651 = 2013-07-01
387 Kravtsiv, Martyn UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2626 1 2013-07-01
388 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2711 = 2013-07-01
389 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2708 1 2013-07-01
390 Volokitin, Andrei UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2687 = 2013-07-01
391 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2567 = 2013-07-01
392 Korobov, Anton UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2715 = 2013-07-01
393 Baryshpolets, Andrey UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2547 = 2013-07-01
394 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2743 = 2013-07-01
395 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2707 1 2013-07-01
396 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2515 1 2013-07-01
397 Navara, David CZE Extraliga 2012/13 [various] 2710 = 2013-06-01
398 Zvara, Petr CZE Extraliga 2012/13 [various] 2419 1 2013-06-01
399 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2012/13 [various] 2544 = 2013-06-01
400 Laznicka, Viktor CZE Extraliga 2012/13 [various] 2674 0 2013-06-01
401 Miton, Kamil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2626 1 2013-06-01
402 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 0 2013-06-01
403 Cherednichenko, Elena UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2268 1 2013-06-01
404 Mischuk, Dmitry UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2333 1 2013-06-01
405 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2496 1 2013-06-01
406 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2548 1 2013-06-01
407 Kravtsiv, Martyn UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2595 = 2013-06-01
408 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2619 1 2013-06-01
409 Tarlev, Konstantin UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2551 = 2013-06-01
410 Onischuk, Vladimir UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2584 1 2013-06-01
411 Baryshpolets, Andrey UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2530 = 2013-06-01
412 Duda, Jan-Krzysztof POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2506 = 2013-06-01
413 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2565 = 2013-06-01
414 Mista, Aleksander POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2574 = 2013-06-01
415 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
416 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
417 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2557 = 2013-05-01
418 Feuerstack, Aljoscha GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2421 1 2013-05-01
419 Erdoes, Viktor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2637 = 2013-05-01
420 Bacrot, Etienne GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2705 = 2013-05-01
421 Khenkin, Igor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
422 Farago, Ivan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2488 1 2013-05-01
423 Mons, Leon GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2339 0 2013-05-01
424 Michalik, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2508 = 2013-05-01
425 Michelle Catherina, P UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2268 1 2013-05-01
426 Houska, Jovanka UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2417 1 2013-05-01
427 Darini, Pouria UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2505 = 2013-05-01
428 Al-Sayed, Mohammed UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2517 1 2013-05-01
429 Ghaem Maghami, Ehsan UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2561 = 2013-05-01
430 Kotsur, Pavel UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2552 1 2013-05-01
431 Ju, Wenjun UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2521 = 2013-05-01
432 Gupta, Abhijeet UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2591 = 2013-05-01
433 Lalith, Babu M.r. UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2565 = 2013-05-01
434 Areshchenko, Alexander ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 5-7 [Reykjavik] 2720 = 2013-04-01
435 Amin, Bassem ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 5-7 [Reykjavik] 2641 = 2013-04-01
436 Gislason, Gudmundur ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 5-7 [Reykjavik] 2329 1 2013-04-01
437 Feldman, Vladimir UAE World Cities Team Chess Championship Group C [Al Ain] 2271 1 2013-01-01
438 Banikas, Hristos UAE World Cities Team Chess Championship Group C [Al Ain] 2620 1 2013-01-01
439 Neiksans, Arturs UAE World Cities Team Chess Championship Group C [Al Ain] 2534 = 2013-01-01
440 Ji, Dan UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2341 0 2013-01-01
441 Atabayev, Maksat UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2446 1 2012-12-01
442 Solak, Dragan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2597 = 2012-12-01
443 Andriasian, Zaven UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2604 = 2012-12-01
444 Salem, A.r. Saleh UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2550 1 2012-12-01
445 Ma, Qun UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2534 = 2012-12-01
446 Saric, Ivan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2622 = 2012-12-01
447 Sandipan, Chanda UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2596 = 2012-12-01
448 Ehlvest, Jaan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2597 0 2012-12-01
449 Yu, Ruiyuan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2538 = 2012-12-01
450 Gajewski, Grzegorz POL Extraliga Seniorow - Round 7-9 [Katowice] 2628 0 2012-11-01
451 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 7-9 [Katowice] 2511 = 2012-11-01
452 Nurkiewicz, Maciej POL Extraliga Seniorow - Round 7-9 [Katowice] 2391 1 2012-11-01
453 Eljanov Pavel, ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2681 = 2012-11-01
454 Hammer Jon L, Udvig ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2636 1 2012-11-01
455 Andersen Mads, ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2461 1 2012-11-01
456 Jones Gawai, N C B ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2641 = 2012-11-01
457 Navara, David POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2691 0 2012-10-01
458 Wojtaszek, Radoslaw POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2713 0 2012-10-01
459 Leniart, Arkadiusz POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2469 1 2012-10-01
460 Khetsuriani, Besarion GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2336 1 2012-08-01
461 Ragger, Markus GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2670 = 2012-08-01
462 Macieja, Bartlomiej GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2614 1 2012-08-01
463 Kamsky, Gata GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2741 = 2012-08-01
464 Svetushkin, Dmitry GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2597 = 2012-08-01
465 Sedlak, Nikola GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2556 1 2012-08-01
466 Polgar, Judit GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2709 0 2012-08-01
467 Chernukhin, Alexander GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2272 1 2012-08-01
468 Bisby, Daniel L GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2285 1 2012-08-01
469 Neelotpal, Das GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2456 1 2012-08-01
470 Stefanova, Antoaneta GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2505 1 2012-08-01
471 Sargissian, Gabriel GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2685 0 2012-08-01
472 Richter, Michael GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2486 1 2012-08-01
473 Kapnisis, Spyridon GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2480 1 2012-08-01
474 Banikas, Hristos GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2626 = 2012-08-01
475 Rychagov, Andrey GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2517 = 2012-08-01
476 Dancevski, Orce MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2384 1 2012-08-01
477 Stefanovski, Dusko MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2327 1 2012-08-01
478 Georgiev, Vladimir MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2562 1 2012-08-01
479 Tomczak, Jacek POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2549 = 2012-07-01
480 Grabarczyk, Miroslaw POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2445 = 2012-07-01
481 Dziuba, Marcin POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2590 1 2012-07-01
482 Miton, Kamil POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2622 = 2012-07-01
483 Socko, Bartosz POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2635 = 2012-07-01
484 Bartel, Mateusz POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2677 1 2012-07-01
485 Swiercz, Dariusz POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2585 0 2012-07-01
486 Macieja, Bartlomiej POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2614 = 2012-07-01
487 Motylev, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2690 1 2012-05-01
488 Howell, David W L GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2633 = 2012-05-01
489 Svidler, Peter GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2740 = 2012-05-01
490 Parligras, Mircea GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2625 = 2012-05-01
491 Smeets, Jan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2619 0 2012-05-01
492 Sokolov, Ivan ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 5-7 [Selfoss] 2653 1 2012-05-01
493 Thorhallsson, Throstur ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 5-7 [Selfoss] 2398 = 2012-05-01
494 Kuzubov, Yuriy ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 5-7 [Selfoss] 2615 = 2012-05-01
495 Lee, Kai Jie Edward ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2266 1 2012-05-01
496 Johannesson, Ingvar Thor ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2331 1 2012-05-01
497 Bartholomew, John ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2440 = 2012-05-01
498 Ziska, Helgi Dam ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2456 = 2012-05-01
499 Thorfinnsson, Bjorn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2416 1 2012-05-01
500 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2635 = 2012-05-01
501 Thorfinnsson, Bragi ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2421 = 2012-05-01
502 Arnold, Marc T ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2502 1 2012-05-01
503 Steingrimsson, Hedinn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2556 = 2012-05-01
504 Arsovic, Zoran BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2435 1 2012-05-01
505 Popovic, Dusan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2561 1 2012-05-01
506 Savchenko, Boris BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2580 0 2012-05-01
507 Gabrielian, Artur BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2554 = 2012-05-01
508 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 1 2012-05-01
509 Stocek, Jiri BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2606 0 2012-05-01
510 Ernst, Sipke BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2578 1 2012-05-01
511 Zhigalko, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2590 1 2012-05-01
512 Sjugirov, Sanan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2610 = 2012-05-01
513 L`ami, Erwin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2611 1 2012-05-01
514 Caruana, Fabiano BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2767 1 2012-05-01
515 Bartel, Mateusz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2627 = 2011-11-01
516 Markowski, Tomasz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2607 1 2011-11-01
517 Socko, Bartosz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2628 0 2011-11-01
518 Czarnota, Pawel POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2554 1 2011-11-01
519 Czakon, Jakub POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2490 1 2011-11-01
520 Zhigalko, Sergei POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2696 1 2011-11-01
521 Sielecki, Christof SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2391 = 2011-11-01
522 Van Delft, Merijn SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2413 1 2011-11-01
523 Caruana, Fabiano SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2712 = 2011-11-01
524 Johannessen, Leif Erlend SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2499 = 2011-11-01
525 Teterev, Vitaly SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2519 = 2011-11-01
526 Eljanov, Pavel SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2683 0 2011-11-01
527 Naiditsch, Arkadij GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2706 1 2011-09-01
528 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 = 2011-09-01
529 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 = 2011-09-01
530 Kempinski, Robert GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2600 = 2011-09-01
531 Balogh, Csaba GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2643 = 2011-09-01
532 Nikolaidis, Ioannis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 = 2011-09-01
533 Berzinsh, Roland GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2434 = 2011-09-01
534 Lappas, Konstantinos GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2252 1 2011-09-01
535 Gogolis, Alexandros GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2261 1 2011-09-01
536 Videnova, Iva GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2353 1 2011-09-01
537 Pap, Misa GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2507 1 2011-09-01
538 Rychagov, Andrey GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2560 1 2011-09-01
539 Banikas, Hristos GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2593 = 2011-09-01
540 Jankovic, Alojzije GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2586 = 2011-09-01
541 Bosiocic, Marin GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2573 = 2011-09-01
542 Nikolov, Momchil GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2589 = 2011-09-01
543 Hristodoulaki, Antonia GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2252 1 2011-09-01
544 Rakhmangulova, Anastasiya GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2252 1 2011-09-01
545 Guramishvili, Sopiko GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2329 1 2011-09-01
546 Can, Emre GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2498 = 2011-09-01
547 Georgiadis, Ioannis GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2464 1 2011-09-01
548 Kharitonov, Alexandr GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2539 1 2011-09-01
549 Banikas, Hristos GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2593 = 2011-09-01
550 Ipatov, Alexander GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2562 1 2011-09-01
551 David, Alberto GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2609 = 2011-09-01
552 Dzupin, Dmitry UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2250 1 2011-07-01
553 Fingerov, Dmitry UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2402 1 2011-07-01
554 Maximov, Dmitry UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2486 = 2011-07-01
555 Matjushin, Gennady UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2477 1 2011-07-01
556 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2503 1 2011-07-01
557 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2487 = 2011-07-01
558 Vysochin, Spartak UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2529 = 2011-07-01
559 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2558 = 2011-07-01
560 Onischuk, Vladimir UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2498 1 2011-07-01
561 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Championship [Kiev] 2558 1 2011-07-01
562 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Championship [Kiev] 2679 = 2011-07-01
563 Korobov, Anton UKR Ukraine Championship [Kiev] 2660 1 2011-07-01
564 Volokitin, Andrei UKR Ukraine Championship [Kiev] 2677 0 2011-07-01
565 Miroshnichenko, Evgenij UKR Ukraine Championship [Kiev] 2651 = 2011-07-01
566 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Championship [Kiev] 2694 1 2011-07-01
567 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Championship [Kiev] 2754 = 2011-07-01
568 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Championship [Kiev] 2712 0 2011-07-01
569 Vovk, Yuri UKR Ukraine Championship [Kiev] 2550 = 2011-07-01
570 Vysochin, Spartak UKR Ukraine Championship [Kiev] 2529 1 2011-07-01
571 Efimenko, Zahar UKR Ukraine Championship [Kiev] 2701 0 2011-07-01
572 Batsiashvili, Nino FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2396 = 2011-05-01
573 Rzayev, Bahruz Iqbal Oglu FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2240 1 2011-05-01
574 Sepp, Olav FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2485 1 2011-05-01
575 Berczes, David FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2535 1 2011-05-01
576 Shneider, Aleksandr FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2518 = 2011-05-01
577 Nyzhnyk, Illya FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2530 = 2011-05-01
578 Jankovic, Alojzije FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2564 0 2011-05-01
579 Nguyen, Piotr FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2394 1 2011-05-01
580 Szabo, Krisztian FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2517 1 2011-05-01
581 Stajner, Samo SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2287 1 2011-01-01
582 Kavcic, Zan SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2326 1 2011-01-01
583 Kozul, Zdenko SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2579 0 2011-01-01
584 Srebrnic, Marko SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2331 1 2011-01-01
585 Kosmac, Blaz SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2209 1 2011-01-01
586 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 = 2010-11-01
587 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 = 2010-11-01
588 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
589 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 = 2010-11-01
590 Wojtaszek, Radoslaw POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2711 = 2010-11-01
591 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 = 2010-11-01
592 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 = 2010-11-01
593 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 1 2010-11-01
594 Navara, David POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2722 = 2010-11-01
595 Steingrimsson, Hedinn ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2550 1 2010-11-01
596 Skousen, Nikolai ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2293 1 2010-11-01
597 Navara, David ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2722 0 2010-11-01
598 Carstensen, Jacob ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2350 1 2010-11-01
599 Bartel, Mateusz GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2613 1 2010-09-01
600 Ivanchuk, Vassily GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2739 = 2010-09-01
601 Lupulescu, Constantin GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2618 1 2010-09-01
602 Balogh, Csaba GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2628 = 2010-09-01
603 Nikolaidis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2493 0 2010-09-01
604 Sjugirov, Sanan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2610 = 2010-09-01
605 Kritz, Leonid GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2618 = 2010-09-01
606 Papadogiannis, Sevastianos GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2209 1 2010-09-01
607 Tchantcev, Chaliko GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2284 1 2010-09-01
608 Georgiadis, Ioannis GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2457 = 2010-09-01
609 Dubov, Daniil GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2446 = 2010-09-01
610 Maiorov, Nikita GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2532 1 2010-09-01
611 Sulashvili, Malkhaz GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2498 = 2010-09-01
612 Richter, Michael GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2428 1 2010-09-01
613 Zinchenko, Yaroslav GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2544 = 2010-09-01
614 Svetushkin, Dmitry GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2560 1 2010-09-01
615 Georgiou, K Andreas GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2209 1 2010-09-01
616 Valenti, Giuseppe GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2209 1 2010-09-01
617 Bellia, Fabrizio GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2376 1 2010-09-01
618 Lahno, Kateryna GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2535 1 2010-09-01
619 Zinchenko, Yaroslav GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2544 1 2010-09-01
620 Svetushkin, Dmitry GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2560 1 2010-09-01
621 Pap, Misa GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2509 = 2010-09-01
622 Rychagov, Andrey GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2538 = 2010-09-01
623 Banikas, Hristos GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2591 = 2010-09-01
624 Grekh, Andrey FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2333 1 2010-03-01
625 Naumkin, Igor FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2484 = 2010-03-01
626 Burg, Twan FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2465 1 2010-03-01
627 Rivas Pastor, Manuel FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2531 = 2010-03-01
628 Battaglini, Gabriel FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2412 1 2010-03-01
629 Hebden, Mark L FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2532 = 2010-03-01
630 Apicella, Manuel FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2518 = 2010-03-01
631 Sprenger, Jan Michael Dr. FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2508 1 2010-03-01
632 Bhat, Vinay S. FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2540 1 2010-03-01
633 Gallagher, Joseph G.   2464 0 2010-01-01
634 Firat, Burak   2365 1 2010-01-01
635 Thomassen, Joachim   2332 = 2010-01-01
636 Sanikidze, Tornike   2600 = 2010-01-01
637 Cvek, Robert   2518 1 2010-01-01
638 Avrukh, Boris   2668 = 2010-01-01
639 Cheparinov, Ivan   2671 = 2010-01-01
640 Cheparinov, Ivan   2671 = 2010-01-01
641 Sebenik, Matej   2490 1 2010-01-01
642 Tratar, Marko   2480 0 2010-01-01
643 Palac, Mladen   2578 1 2010-01-01
644 Ribli, Zoltan   2559 1 2010-01-01
645 Cvitan, Ognjen   2533 = 2010-01-01
646 Kovacevic, Aleksandar   2558 0 2010-01-01
647 Rogic, Davor   2555 = 2010-01-01
648 Kozul, Zdenko   2604 = 2010-01-01
649 Dizdar, Goran   2558 = 2010-01-01
650 Gritsak, Orest   2527 = 2009-11-01
651 Fikus, Zygmunt   2212 1 2009-11-01
652 Murdzia, Piotr   2471 0 2009-11-01
653 Rudolf, Michal   2380 = 2009-11-01
654 Staniszewski, Piotr   2381 = 2009-11-01
655 Czyz, Artur   2212 1 2009-11-01
656 Hera, Imre Jr.   2567 1 2009-11-01
657 Kuczynski, Robert   2505 = 2009-11-01
658 Mista, Aleksander   2579 = 2009-11-01
659 Arnaudov, G Petar   2443 1 2009-09-01
660 Gelashvili, Tamaz   2605 0 2009-09-01
661 Miroshnichenko, Evgenij   2696 = 2009-09-01
662 Ivanisevic, Ivan   2629 = 2009-09-01
663 McHedlishvili, Mikheil   2592 = 2009-09-01
664 Bojkov, Dejan   2521 = 2009-09-01
665 Kempinski, Robert   2601 = 2009-09-01
666 Tsanas, Athanasios   2276 1 2009-09-01
667 Azmaiparashvili, Zurab   2626 = 2009-09-01
668 Kasabali, Cagri   2211 1 2009-09-01
669 Sorcinelli, Francesco   2211 1 2009-09-01
670 Gaponenko, Inna   2428 = 2009-09-01
671 Bakre, Tejas   2453 = 2009-09-01
672 Arun, Karthik R   2291 = 2009-09-01
673 Prasanna, Rao   2334 1 2009-09-01
674 Dembo, Yelena   2466 = 2009-09-01
675 Bellia, Fabrizio   2414 1 2009-09-01
676 Tukhaev, Adam   2534 = 2009-09-01
677 Sandalakis, Nikolaos   2211 1 2009-09-01
678 Simeonidis, Ioannis   2266 1 2009-09-01
679 Konguvel, Ponnuswamy   2419 1 2009-09-01
680 Haznedaroglu, Kivanc   2468 = 2009-09-01
681 Tukhaev, Adam   2534 1 2009-09-01
682 Drazic, Sinisa   2538 = 2009-09-01
683 Timoshenko, Georgy   2556 1 2009-09-01
684 Rychagov, Andrey   2534 = 2009-09-01
685 Turov, Maxim   2561 = 2009-09-01
686 Hera, Imre Jr.   2530 0 2009-07-01
687 Halldorsson, Halldor   2254 1 2009-07-01
688 Sveinsson, Rikhardur   2254 1 2009-07-01
689 Ulfarsson, Magnus Orn   2384 1 2009-07-01
690 Halldorsson, Gudmundur   2254 1 2009-07-01
691 Arngrimsson, Dagur   2404 1 2009-07-01
692 Grandelius, Nils   2464 = 2009-07-01
693 Meszaros, Michal   2376 1 2009-07-01
694 Conquest, Stuart C   2530 1 2009-07-01
695 Guilleux, Fabien   2303 1 2009-07-01
696 Shulman, Yuri   2639 = 2009-07-01
697 Gupta, Abhijeet   2569 = 2009-07-01
698 Marin, Mihail   2556 = 2009-07-01
699 Zubarev, Alexander   2546 = 2009-01-01
700 Kononenko, Dmitry   2527 = 2009-01-01
701 Nyzhnyk, Illya   2444 = 2009-01-01
702 Maximov, Dmitry   2497 = 2009-01-01
703 Vovk, Yuri   2548 0 2009-01-01
704 Zherebukh, Yaroslav   2474 1 2009-01-01
705 Borovikov, Vladislav   2580 = 2009-01-01
706 Gasanov, Eldar   2550 = 2009-01-01
707 Neverov, Valeriy   2571 = 2009-01-01
708 Tratar, Marko   2507 = 2009-01-01
709 Mitrovic, Boris   2277 0 2009-01-01
710 Willemze, Thomas   2398 0 2008-10-01
711 Miroshnichenko, Evgenij   2593 = 2008-10-01
712 Gelashvili, Tamaz   2612 = 2008-10-01
713 Zubarev, Alexander   2517 = 2008-10-01
714 Papadopoulos, Ioannis K   2490 1 2008-10-01
715 Harikrishna, Pentala   2668 = 2008-10-01
716 Jobava, Baadur   2665 = 2008-10-01
717 Nilsson, Erling   2278 1 2008-10-01
718 Rej, Dennis   2278 1 2008-10-01
719 Govciyan, Pavel   2411 1 2008-10-01
720 Matsenko, Sergei   2440 1 2008-10-01
721 Gaponenko, Inna   2468 = 2008-10-01
722 Holzke, Frank   2516 = 2008-10-01
723 Rakhmanov, Aleksandr   2489 = 2008-10-01
724 Meijers, Viesturs   2496 = 2008-10-01
725 Siebrecht, Sebastian   2453 1 2008-10-01
726 Aginian, Nelly   2301 1 2008-10-01
727 Sulypa, Alexandre   2476 = 2008-10-01
728 Kiewra, Keaton F   2336 = 2008-10-01
729 Vavrak, Peter   2474 1 2008-10-01
730 Romanishin, Oleg M   2530 = 2008-10-01
731 Berescu, Alin   2489 = 2008-10-01
732 Pavlovic, Milos M   2537 1 2008-10-01
733 Kharitonov, Alexandr   2531 = 2008-10-01
734 Bosiocic, Marin   2540 1 2008-10-01
735 Antoniewski, Rafal   2503 = 2008-10-01
736 Staniszewski, Piotr   2416 1 2008-10-01
737 Szumilas, Pawel   2278 1 2008-10-01
738 Luch, Michal   2412 1 2008-10-01
739 Malaniuk, Vladimir P   2509 = 2008-10-01
740 Maksimenko, Andrei   2537 = 2008-10-01
741 Jaworski, Miroslaw   2374 1 2008-10-01
742 Markowski, Tomasz   2606 = 2008-10-01
743 Szelag, Marcin   2474 = 2008-10-01
744 Iljin, Artem   2556 = 2008-07-01
745 Yevseev, Denis   2512 1 2008-07-01
746 Miroshnichenko, Evgenij   2642 0 2008-07-01
747 Korobov, Anton   2590 = 2008-07-01
748 Filippov, Valerij   2563 = 2008-07-01
749 Ionov, Sergey   2530 0 2008-07-01
750 Korneev, Oleg   2651 = 2008-07-01
751 Bezgodov, Alexei   2502 = 2008-07-01
752 Brodsky, Michail   2549 = 2008-07-01
753 Bratanov, Zsivko   2440 1 2008-07-01
754 Drasko, Milan   2536 1 2008-07-01
755 Stevic, Hrvoje   2571 = 2008-07-01
756 Bocharov, Dmitry   2569 1 2008-07-01
757 Werle, Jan   2581 0 2008-07-01
758 Khairullin, Ildar   2554 = 2008-07-01
759 Papadopoulos, Ioannis K   2471 = 2008-07-01
760 Vuckovic, Bojan   2556 1 2008-07-01
761 Narciso Dublan, Marc   2509 1 2008-07-01
762 Smirin, Ilia   2630 1 2008-07-01
763 Movsesian, Sergei   2695 = 2008-07-01
764 Moiseenko, Alexander   2650 1 2008-07-01
765 Karjakin, Sergey   2732 0 2008-07-01
766 Nechaev, Andrei   2391 1 2008-07-01
767 Shkuro, Iuri   2415 1 2008-07-01
768 Ivanov, Oleg V   2475 1 2008-07-01
769 Llorente Zaro, Alfonso   2435 1 2008-04-01
770 Vera Gonzalez Q, Reynaldo   2495 = 2008-04-01
771 Tissir, Mohamed   2428 1 2008-04-01
772 Kveinys, Aloyzas   2521 1 2008-04-01
773 Aveskulov, Valeriy   2532 1 2008-04-01
774 Deviatkin, Andrei   2543 = 2008-04-01
775 Timoshenko, Georgy   2560 1 2008-04-01
776 Chernyshov, Konstantin   2543 = 2008-04-01
777 Arutinian, David   2576 = 2008-04-01