Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Kryvoruchko, Yuriy

Вечити шах листа

Kryvoruchko, Yuriy

# Kryvoruchko, Yuriy турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Munenga, Douglas D GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2295 1 2018-11-01
2 Abdusattorov, Nodirbek GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2558 = 2018-11-01
3 Pichot, Alan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2562 = 2018-11-01
4 Lopez Martinez, Josep Manuel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2581 1 2018-11-01
5 Piorun, Kacper GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2612 = 2018-11-01
6 Bacrot, Etienne GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2678 0 2018-11-01
7 Kosic, Dragan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2465 1 2018-11-01
8 Naiditsch, Arkadij GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2721 1 2018-11-01
9 Stocek, Jiri GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2574 1 2018-11-01
10 Gorodetzky, Matan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2297 1 2018-11-01
11 Richter, Christian GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2356 1 2018-11-01
12 Alekseenko, Kirill GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2639 0 2018-11-01
13 Brunello, Sabino GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2548 1 2018-11-01
14 Romanov, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2614 = 2018-11-01
15 Greenfeld, Alon GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2495 = 2018-11-01
16 Froewis, Georg SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2419 = 2018-10-01
17 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2629 1 2018-10-01
18 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2576 = 2018-10-01
19 Moranda, Wojciech POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2597 = 2018-10-01
20 Bartel, Mateusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2598 1 2018-10-01
21 Harikrishna, P. ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2739 = 2018-09-01
22 Oparin, Grigoriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2609 = 2018-09-01
23 Vitiugov, Nikita ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2730 = 2018-09-01
24 Banusz, Tamas ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2612 = 2018-09-01
25 Navara, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2741 0 2018-09-01
26 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
27 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 = 2018-09-01
28 Danchevski, Orce MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2351 0 2018-09-01
29 Zlatanovic, Boroljub MKD XXVII Team Championship of Macedonia [Struga] 2378 1 2018-09-01
30 Van Wely, Loek FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2667 = 2018-07-01
31 Donchenko, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2587 = 2018-07-01
32 Moussard, Jules FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2570 1 2018-07-01
33 Jobava, Baadur FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2663 1 2018-07-01
34 Rodshtein, Maxim FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2678 = 2018-07-01
35 Wagner, Dennis FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2567 1 2018-07-01
36 David, Alberto FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2563 = 2018-07-01
37 Riazantsev, Alexander FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2662 = 2018-07-01
38 Laznicka, Viktor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2671 = 2018-07-01
39 Bluebaum, Matthias FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 = 2018-07-01
40 Efimov, Igor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2413 1 2018-07-01
41 Othman, A. Moussa UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2303 1 2018-05-01
42 Haria, Ravi UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2441 1 2018-05-01
43 Pantsulaia, Levan UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2592 1 2018-05-01
44 Iturrizaga Bonelli, Eduardo UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2624 0 2018-05-01
45 Debashis, Das UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2518 1 2018-05-01
46 Oleksiyenko, Mykhaylo UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2621 1 2018-05-01
47 Ganguly, Surya Shekhar UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2642 0 2018-05-01
48 Tabatabaei, M.amin UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2605 1 2018-05-01
49 Kovalev, Vladislav UAE 20th Dubai Open 2018 [Dubai] 2648 = 2018-05-01
50 Aditya, Mittal UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2303 1 2018-05-01
51 Iniyan, P UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2466 1 2018-05-01
52 Narayanan.s.l UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2568 = 2018-05-01
53 Adhiban, B. UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2661 0 2018-05-01
54 Viani, Antonio Dcunha UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2435 1 2018-05-01
55 Soumya, Swaminathan UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2354 1 2018-05-01
56 Jumabayev, Rinat UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2612 = 2018-05-01
57 Vishnu, Prasanna. V UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2510 1 2018-05-01
58 Maghsoodloo, Parham UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2615 = 2018-05-01
59 Sivuk, Vitaly ISR Israel National Team Championship 2018 Round 11 [Tel Aviv] 2526 = 2018-04-01
60 Bosiocic, Marin GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2627 1 2018-03-01
61 Kuklin, Valentin GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2370 1 2018-03-01
62 Riff, Jean-Noel GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2495 1 2018-03-01
63 Baklan, Vladimir GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 February 2018 [various] 2599 1 2018-03-01
64 Erenberg, Ariel ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2382 1 2018-02-01
65 Kogan, Arthur ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2544 = 2018-02-01
66 Grabarczyk, Miroslaw GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 December 2017 [various] 2412 1 2018-01-01
67 Sadzikowski, Daniel GER 2. Bundesliga Sued 2017/2018 December 2017 [various] 2584 1 2018-01-01
68 Ragger, Markus GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2659 = 2017-12-01
69 Ferreira, Jorge Viterbo GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2499 1 2017-12-01
70 Yilmaz, Mustafa GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2633 = 2017-12-01
71 Vocaturo, Daniele GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 1 2017-12-01
72 Gharamian, Tigran GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2626 = 2017-12-01
73 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 = 2017-12-01
74 Erdos, Viktor GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2624 = 2017-12-01
75 Radjabov, Teimour GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2741 = 2017-12-01
76 Bartel, Mateusz POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2613 = 2017-12-01
77 Jakubowski, Krzysztof POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2517 = 2017-12-01
78 Tomczak, Jacek POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2587 = 2017-12-01
79 Gmaj, Krzysztof POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2292 1 2017-11-01
80 Mista, Aleksander POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2595 = 2017-11-01
81 Klekowski, Maciej POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2484 0 2017-11-01
82 Marsili, Riccardo TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2292 1 2017-11-01
83 Popov, Ivan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2609 = 2017-11-01
84 Danielsen, Magnus TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2292 1 2017-11-01
85 Sulava, Nenad TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2442 1 2017-11-01
86 Mogranzini, Roberto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2501 1 2017-11-01
87 Nepomniachtchi, Ian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2733 = 2017-11-01
88 Georgescu, Tiberiu-Marian TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2459 1 2017-11-01
89 Nikolovski, Nikola MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2380 1 2017-08-01
90 Jovic, Stanoje MKD XXVI Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2294 1 2017-08-01
91 Costachi, Mihnea BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2460 1 2017-07-01
92 Deac, Bogdan-Daniel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2572 = 2017-07-01
93 Svane, Rasmus BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2573 = 2017-07-01
94 Baron, Tal BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2540 = 2017-07-01
95 Alonso Rosell, Alvar BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2536 0 2017-07-01
96 Filipets, Egor BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2328 = 2017-07-01
97 Sychev, Klementy BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2459 = 2017-07-01
98 Nasuta, Grzegorz POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2454 1 2017-06-01
99 Wojtaszek, Radoslaw POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2734 = 2017-06-01
100 Lupulescu, Constantin POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2631 = 2017-06-01
101 Renet, Olivier SUI Swiss Team Championship 2017 NLA round 4 [decentralised] 2521 = 2017-06-01
102 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2734 = 2017-06-01
103 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2576 = 2017-06-01
104 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2592 = 2017-06-01
105 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2017-06-01
106 Piorun, Kacper FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2638 0 2017-06-01
107 Navara, David FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2739 = 2017-06-01
108 Li, Chao B FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2722 = 2017-06-01
109 Stephan, Victor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2365 1 2017-06-01
110 Bacrot, Etienne FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2696 = 2017-06-01
111 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2535 1 2017-06-01
112 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2693 = 2017-06-01
113 Lobron, Eric GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2533 = 2017-05-01
114 Sunilduth Lyna, Narayanan UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2526 = 2017-05-01
115 Vishnu, Prasanna. V UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2534 1 2017-05-01
116 Arjun, K UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2308 1 2017-05-01
117 Adly, Ahmed UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2593 = 2017-05-01
118 Idani, Pouya UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2576 = 2017-05-01
119 Svane, Rasmus UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2570 1 2017-05-01
120 Bluebaum, Matthias UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2632 1 2017-05-01
121 Wang, Hao UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2683 = 2017-05-01
122 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 2-3 [decentralised] 2619 = 2017-05-01
123 Jussupow, Artur SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 2-3 [decentralised] 2581 = 2017-05-01
124 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2606 = 2017-05-01
125 Gao, Rui CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2543 1 2017-05-01
126 Yu, Yangyi CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2750 = 2017-05-01
127 Yu, Ruiyuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2526 1 2017-05-01
128 Brunner, Nicolas GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2474 1 2017-04-01
129 Miezis, Normunds GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 January 2017 [Hamburg] 2507 1 2017-03-01
130 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 5 [Hungary] 2648 1 2017-02-01
131 Gupta, Abhijeet GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2630 = 2017-01-01
132 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2702 = 2017-01-01
133 Saric, Ante GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2547 1 2017-01-01
134 Sadzikowski, Daniel GER 2. Bundesliga Sued 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2541 = 2016-12-01
135 Lundin, Jan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2302 = 2016-12-01
136 Radovic, Janko SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2302 1 2016-12-01
137 Fodor, Tamas Jr. SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2493 1 2016-12-01
138 Geller, Jakov SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2488 = 2016-12-01
139 Fedoseev, Vladimir SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2673 1 2016-12-01
140 Rublevsky, Sergei SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2689 = 2016-12-01
141 Popov, Ivan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2596 = 2016-12-01
142 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2720 0 2016-11-01
143 Van Wely, Loek ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2674 = 2016-11-01
144 Sevian, Samuel ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2591 = 2016-11-01
145 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2650 1 2016-11-01
146 Baklan, Vladimir ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2619 = 2016-11-01
147 Oparin, Grigoriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2626 = 2016-11-01
148 Adhiban, B. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2671 = 2016-11-01
149 Klekowski, Maciej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2447 1 2016-11-01
150 Bartel, Mateusz POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2641 = 2016-11-01
151 Tomczak, Jacek POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2608 1 2016-11-01
152 Mansour, Sameer AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2293 1 2016-10-01
153 Mehmeti, Dritan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2415 = 2016-10-01
154 Bluebaum, Matthias AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2626 = 2016-10-01
155 Yu, Yangyi AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2725 1 2016-10-01
156 So, Wesley AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2782 = 2016-10-01
157 Kovalyov, Anton AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2617 = 2016-10-01
158 McHedlishvili, Mikheil AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2609 1 2016-10-01
159 Vidit, Santosh Gujrathi AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2669 = 2016-10-01
160 Hracek, Zbynek AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
161 Luch, Michal POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2436 1 2016-10-01
162 Kempinski, Robert POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2606 1 2016-10-01
163 Heberla, Bartlomiej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 4-6 [Wroclaw] 2552 = 2016-10-01
164 Stojcevski, Zoran MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2338 1 2016-09-01
165 Stefanovski, Dushan MKD XXV Team Championship of Macedonia [Ohrid] 2300 1 2016-09-01
166 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 = 2016-07-01
167 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
168 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 = 2016-07-01
169 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
170 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 = 2016-07-01
171 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 = 2016-07-01
172 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
173 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 1 2016-07-01
174 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
175 Kveinys, Aloyzas POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2541 1 2016-07-01
176 Tazbir, Marcin POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2517 = 2016-07-01
177 Wojtaszek, Radoslaw POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2729 = 2016-07-01
178 Thorfinnsson, Bjorn KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2410 = 2016-06-01
179 Schachinger, Mario KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2443 = 2016-06-01
180 Ermeni, Avni KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2291 1 2016-06-01
181 Kulaots, Kaido KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2566 = 2016-06-01
182 Steingrimsson, Hedinn KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2574 = 2016-06-01
183 Moroni, Luca Jr KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2443 = 2016-06-01
184 Sturua, Zurab KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2548 1 2016-06-01
185 Hracek, Zbynek KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2598 = 2016-06-01
186 Prohaszka, Peter KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2593 = 2016-06-01
187 Aleksandrov, Aleksej KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2592 1 2016-06-01
188 Andriasian, Zaven KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2602 = 2016-06-01
189 Youssoupov, Moisse FRA Team 2016 - Nationale 1 r10-11 [FRANCE] 2292 1 2016-05-01
190 Gozzoli, Yannick FRA Team 2016 - Nationale 1 r10-11 [FRANCE] 2571 = 2016-05-01
191 Butnorius, Algimantas FRA Team 2016 - Nationale 1 r6-7 [FRANCE] 2357 1 2016-03-01
192 Suarez Real, Alberto FRA Team 2016 - Nationale 1 r6-7 [FRANCE] 2397 = 2016-03-01
193 Hesham, Abdelrahman UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2398 1 2016-02-01
194 Bajarani, Ulvi UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2551 0 2016-02-01
195 Arvola, Benjamin UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2328 1 2016-02-01
196 Riff, Jean-Noel UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2507 1 2016-02-01
197 Vaibhav, Suri UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2552 1 2016-02-01
198 Lalith, Babu M R UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2553 = 2016-02-01
199 Zeng, Chongsheng UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2530 1 2016-02-01
200 Shirov, Alexei UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2676 = 2016-02-01
201 Wang, Hao UAE Al Ain Classic Chess Championship 2015 [Al Ain] 2707 = 2016-02-01
202 Pentala, Harikrishna CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2755 = 2016-02-01
203 Ftacnik, Lubomir CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2556 = 2016-02-01
204 Kravtsiv, Martyn UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2623 = 2016-01-01
205 Volokitin, Andrei UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2628 = 2016-01-01
206 Sivuk, Vitaly UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2552 = 2016-01-01
207 Fedorchuk, Sergey A. UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2641 0 2016-01-01
208 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2516 = 2016-01-01
209 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2583 = 2016-01-01
210 Efimenko, Zahar UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2647 = 2016-01-01
211 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2677 = 2016-01-01
212 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2640 = 2016-01-01
213 Muzychuk, Mariya UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2561 = 2016-01-01
214 Zubarev, Alexander UKR Ukraine Men`s Final - 2015 [Lviv] 2548 1 2016-01-01
215 Marin, Mihail ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2589 = 2015-12-01
216 Radjabov, Teimour ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2739 = 2015-12-01
217 Tomashevsky, Evgeny ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2743 = 2015-12-01
218 Almasi, Zoltan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 = 2015-12-01
219 Edouard, Romain ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2635 = 2015-12-01
220 Pantsulaia, Levan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2567 0 2015-12-01
221 Svetushkin, Dmitry ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2585 1 2015-12-01
222 Webb, Laurence E MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2310 1 2015-11-01
223 Getz, Nicolai MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2409 1 2015-11-01
224 Abasov, Nijat MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2517 = 2015-11-01
225 Sasikiran, Krishnan MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2639 = 2015-11-01
226 Bacrot, Etienne MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2697 = 2015-11-01
227 Wang, Yue MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2724 1 2015-11-01
228 Dvoirys, Semen I. MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2539 1 2015-11-01
229 Gevorgyan, David Sh. UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2374 1 2015-10-01
230 Vaibhav, Suri UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2552 1 2015-10-01
231 Salem, A.r. Saleh UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2595 0 2015-10-01
232 Predke, Alexandr UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2548 1 2015-10-01
233 Sumets, Andrey UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2596 = 2015-10-01
234 Romanov, Evgeny UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2586 1 2015-10-01
235 Petrosian, Tigran L. UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2623 0 2015-10-01
236 Kulaots, Kaido UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2573 = 2015-10-01
237 Pakleza, Zbigniew UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2520 1 2015-10-01
238 Hracek, Zbynek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2613 = 2015-10-01
239 Swiercz, Dariusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2613 1 2015-10-01
240 Kovalenko, Igor POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2699 = 2015-10-01
241 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2736 = 2015-09-01
242 Granda Zuniga, Julio E ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2663 1 2015-09-01
243 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2635 1 2015-09-01
244 Van Wely, Loek ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2654 1 2015-09-01
245 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2673 = 2015-09-01
246 Harikrishna, P. ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2740 = 2015-09-01
247 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2620 = 2015-09-01
248 Kacakovski, Dimitar MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2295 1 2015-08-01
249 Gotovusa, Goran MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2295 1 2015-08-01
250 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 1-3 [Gliwice] 2647 = 2015-06-01
251 Klekowski, Maciej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 1-3 [Gliwice] 2474 = 2015-06-01
252 Jakubowski, Krzysztof POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 1-3 [Gliwice] 2562 = 2015-06-01
253 Li, Chao B GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2730 = 2015-05-01
254 Schenk, Andreas GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2484 1 2015-05-01
255 Jakovenko, Dmitry ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2744 = 2015-05-01
256 Ezat, Mohamed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2479 1 2015-05-01
257 Sasikiran, Krishnan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2654 1 2015-05-01
258 Gonzalez Vidal, Yuri ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2557 1 2015-05-01
259 Naroditsky, Daniel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2640 = 2015-05-01
260 Almasi, Zoltan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2698 = 2015-05-01
261 Ftacnik, Lubomir CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2558 = 2015-04-01
262 Navara, David CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2727 = 2015-04-01
263 Najer, Evgeniy CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2634 1 2015-04-01
264 Socko, Bartosz CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2614 = 2015-04-01
265 Nakar, Eylon ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2435 = 2015-04-01
266 Gruenfeld, Yehuda ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2444 = 2015-04-01
267 Kobo, Ori ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2410 = 2015-04-01
268 Mikaelyan, Arman ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2418 = 2015-04-01
269 Kantsler, Boris ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2435 1 2015-04-01
270 Kravtsiv, Martyn ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2565 = 2015-04-01
271 Dvirnyy, Danyyil ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2533 1 2015-04-01
272 Aleksandrov, Aleksej ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2603 = 2015-04-01
273 Iordachescu, Viorel ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2590 = 2015-04-01
274 Parligras, Mircea-Emilian ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2583 1 2015-04-01
275 Goganov, Aleksey ISR European Individual Chess Championship 2015 [Jerusalem] 2605 = 2015-04-01
276 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2613 1 2015-03-01
277 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2650 = 2015-03-01
278 Danielian, Elina QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2487 1 2015-01-01
279 Hovhannisyan, Robert QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2591 1 2015-01-01
280 Van Kampen, Robin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2612 = 2015-01-01
281 Naroditsky, Daniel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 1 2015-01-01
282 Tomashevsky, Evgeny QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2714 = 2015-01-01
283 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2586 = 2015-01-01
284 Shankland, Samuel L QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2642 = 2015-01-01
285 Oleksienko, Mikhailo QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 = 2015-01-01
286 Durarbayli, Vasif QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2621 0 2015-01-01
287 Mirzoeva, Elmira UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2288 1 2015-01-01
288 Sagar, Shah UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2468 1 2015-01-01
289 Ter-Sahakyan, Samvel UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2580 1 2015-01-01
290 Petrosian, Tigran L. UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2651 = 2015-01-01
291 Onischuk, Vladimir UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2614 = 2015-01-01
292 Kravtsiv, Martyn UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2576 1 2015-01-01
293 Nigalidze, Gaioz UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2536 = 2015-01-01
294 Zhigalko, Sergei UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2672 = 2015-01-01
295 Vidit, Santosh Gujrathi UAE AL AIN CLASSIC 2014 [AL Ain] 2625 = 2015-01-01
296 Ivanchuk, Vassily UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2726 = 2014-12-01
297 Zubarev, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2588 1 2014-12-01
298 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2711 0 2014-12-01
299 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2590 = 2014-12-01
300 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2661 = 2014-12-01
301 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2655 = 2014-12-01
302 Korobov, Anton UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2680 = 2014-12-01
303 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2701 = 2014-12-01
304 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2719 0 2014-12-01
305 Zubov, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2588 0 2014-12-01
306 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2585 = 2014-12-01
307 Mazurkiewicz, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 7-9 [Katowice] 2310 1 2014-11-01
308 Kempinski, Robert POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 7-9 [Katowice] 2620 0 2014-11-01
309 Czarnota, Pawel POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 7-9 [Katowice] 2529 1 2014-11-01
310 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2630 = 2014-11-01
311 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2698 = 2014-11-01
312 Mohammad, Samir UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2369 1 2014-10-01
313 Ankit, R. Rajpara UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2509 1 2014-10-01
314 Sumets, Andrey UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2622 1 2014-10-01
315 Vidit, Santosh Gujrathi UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2602 = 2014-10-01
316 Rakhmanov, Aleksandr UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2626 = 2014-10-01
317 Volkov, Sergey UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2583 = 2014-10-01
318 Horvath, Adam UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2536 = 2014-10-01
319 Iordachescu, Viorel UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2589 = 2014-10-01
320 Areshchenko, Alexander UAE Abu Dhabi Chess Festival 2014. Masters tournament. [Abu Dhabi] 2684 = 2014-10-01
321 Sokolov, Ivan ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2646 1 2014-10-01
322 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2614 = 2014-10-01
323 Svetushkin, Dmitry ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2580 = 2014-10-01
324 Edouard, Romain ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2674 = 2014-10-01
325 Alonso Moyano, Jonathan ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2402 = 2014-10-01
326 Arizmendi Martinez, Julen Luis ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2544 1 2014-10-01
327 Cruz, Cristhian ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2569 1 2014-10-01
328 Todorovski, Tome MKD XXIII Team Championship of Macedonia [Struga] 2307 1 2014-08-01
329 Delchev, Aleksander MKD XXIII Team Championship of Macedonia [Struga] 2644 = 2014-08-01
330 Veleski, Robert MKD XXIII Team Championship of Macedonia [Struga] 2307 1 2014-08-01
331 Klekowski, Maciej POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2392 1 2014-06-01
332 Wojtaszek, Radoslaw POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2724 1 2014-06-01
333 Maksimenko, Andrei POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2507 = 2014-06-01
334 Shirov, Alexej CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2695 = 2014-04-01
335 Cyborowski, Lukasz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2526 = 2014-04-01
336 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2518 0 2014-04-01
337 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 1 2014-04-01
338 Simacek, Pavel CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2485 1 2014-04-01
339 Azarov, Sergei CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2616 1 2014-04-01
340 Minasian, Ara ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2432 1 2014-04-01
341 Vaganian, Rafael A ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2570 1 2014-04-01
342 Pashikian, Arman ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2612 = 2014-04-01
343 Dubov, Daniil ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2618 = 2014-04-01
344 Ipatov, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2614 = 2014-04-01
345 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 = 2014-04-01
346 Salgado Lopez, Ivan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2605 = 2014-04-01
347 Grigoryan, Avetik ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 1 2014-04-01
348 Hammer, Jon Ludvig ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2647 = 2014-04-01
349 Lupulescu, Constantin ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2643 0 2014-04-01
350 Shomoev, Anton ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2581 1 2014-04-01
351 Belezky, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2451 1 2014-03-01
352 Harikrishna, P GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2712 = 2014-03-01
353 Akobian, Varuzhan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 = 2014-01-01
354 Wang, Yue TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2725 0 2014-01-01
355 Baramidze, David TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2614 1 2014-01-01
356 Esen, Baris TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2565 1 2014-01-01
357 Sokolov, Ivan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 = 2014-01-01
358 Shoker, Samy TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2500 1 2014-01-01
359 Nepomniachtchi, Ian TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 0 2014-01-01
360 Abergel, Thal GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2434 1 2014-01-01
361 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2543 1 2014-01-01
362 Lenic, Luka GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2634 1 2013-11-01
363 Naiditsch, Arkadij GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2724 = 2013-11-01
364 Negi, Parimarjan NOR World Cup [Tromso] 2643 0 2013-10-01
365 Negi, Parimarjan NOR World Cup [Tromso] 2643 1 2013-10-01
366 Adams, Michael NOR World Cup [Tromso] 2740 = 2013-10-01
367 Adams, Michael NOR World Cup [Tromso] 2740 = 2013-10-01
368 Ivanchuk, Vassily NOR World Cup [Tromso] 2731 = 2013-10-01
369 Ivanchuk, Vassily NOR World Cup [Tromso] 2731 = 2013-10-01
370 Dziuba, Marcin POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2589 = 2013-10-01
371 Navara, David POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2715 1 2013-10-01
372 Hracek, Zbynek POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 4-6 [Gorzow Wielkopolski] 2635 = 2013-10-01
373 Bartel, Mateusz POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 7-9 [Katowice] 2635 1 2013-10-01
374 Maksimenko, Andrei POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 7-9 [Katowice] 2543 1 2013-10-01
375 Hnydiuk, Aleksander POL DMP - Sygnity Exstraliga 2013 rounds 7-9 [Katowice] 2408 1 2013-10-01
376 Marholev, Dimitar MKD XXII Team Championship of Macedonia [Struga] 2308 1 2013-09-01
377 Mitkov, Marjan MKD XXII Team Championship of Macedonia [Struga] 2336 1 2013-09-01
378 Trajkoski, Slave MKD XXII Team Championship of Macedonia [Struga] 2320 1 2013-09-01
379 Efimenko, Zahar UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2651 = 2013-07-01
380 Kravtsiv, Martyn UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2626 1 2013-07-01
381 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2711 = 2013-07-01
382 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2708 1 2013-07-01
383 Volokitin, Andrei UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2687 = 2013-07-01
384 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2567 = 2013-07-01
385 Korobov, Anton UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2715 = 2013-07-01
386 Baryshpolets, Andrey UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2547 = 2013-07-01
387 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2743 = 2013-07-01
388 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2707 1 2013-07-01
389 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Men's Championship (final) - 2013 [Kiev] 2515 1 2013-07-01
390 Navara, David CZE Extraliga 2012/13 [various] 2710 = 2013-06-01
391 Zvara, Petr CZE Extraliga 2012/13 [various] 2419 1 2013-06-01
392 Ftacnik, Lubomir CZE Extraliga 2012/13 [various] 2544 = 2013-06-01
393 Laznicka, Viktor CZE Extraliga 2012/13 [various] 2674 0 2013-06-01
394 Miton, Kamil CZE Extraliga 2012/13 [various] 2626 1 2013-06-01
395 Mista, Alexander CZE Extraliga 2012/13 [various] 2562 0 2013-06-01
396 Cherednichenko, Elena UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2268 1 2013-06-01
397 Mischuk, Dmitry UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2333 1 2013-06-01
398 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2496 1 2013-06-01
399 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2548 1 2013-06-01
400 Kravtsiv, Martyn UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2595 = 2013-06-01
401 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2619 1 2013-06-01
402 Tarlev, Konstantin UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2551 = 2013-06-01
403 Onischuk, Vladimir UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2584 1 2013-06-01
404 Baryshpolets, Andrey UKR Ukraine Men's Championship (semifinal) - 2013 [Alushta] 2530 = 2013-06-01
405 Duda, Jan-Krzysztof POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2506 = 2013-06-01
406 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2565 = 2013-06-01
407 Mista, Aleksander POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2574 = 2013-06-01
408 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
409 Bologan, Victor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2695 = 2013-05-01
410 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2557 = 2013-05-01
411 Feuerstack, Aljoscha GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2421 1 2013-05-01
412 Erdoes, Viktor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2637 = 2013-05-01
413 Bacrot, Etienne GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2705 = 2013-05-01
414 Khenkin, Igor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
415 Farago, Ivan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2488 1 2013-05-01
416 Mons, Leon GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2339 0 2013-05-01
417 Michalik, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2508 = 2013-05-01
418 Michelle Catherina, P UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2268 1 2013-05-01
419 Houska, Jovanka UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2417 1 2013-05-01
420 Darini, Pouria UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2505 = 2013-05-01
421 Al-Sayed, Mohammed UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2517 1 2013-05-01
422 Ghaem Maghami, Ehsan UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2561 = 2013-05-01
423 Kotsur, Pavel UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2552 1 2013-05-01
424 Ju, Wenjun UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2521 = 2013-05-01
425 Gupta, Abhijeet UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2591 = 2013-05-01
426 Lalith, Babu M.r. UAE 15th Dubai Open 2013 [Dubai] 2565 = 2013-05-01
427 Areshchenko, Alexander ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 5-7 [Reykjavik] 2720 = 2013-04-01
428 Amin, Bassem ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 5-7 [Reykjavik] 2641 = 2013-04-01
429 Gislason, Gudmundur ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 5-7 [Reykjavik] 2329 1 2013-04-01
430 Feldman, Vladimir UAE World Cities Team Chess Championship Group C [Al Ain] 2271 1 2013-01-01
431 Banikas, Hristos UAE World Cities Team Chess Championship Group C [Al Ain] 2620 1 2013-01-01
432 Neiksans, Arturs UAE World Cities Team Chess Championship Group C [Al Ain] 2534 = 2013-01-01
433 Ji, Dan UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2341 0 2013-01-01
434 Atabayev, Maksat UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2446 1 2012-12-01
435 Solak, Dragan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2597 = 2012-12-01
436 Andriasian, Zaven UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2604 = 2012-12-01
437 Salem, A.r. Saleh UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2550 1 2012-12-01
438 Ma, Qun UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2534 = 2012-12-01
439 Saric, Ivan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2622 = 2012-12-01
440 Sandipan, Chanda UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2596 = 2012-12-01
441 Ehlvest, Jaan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2597 0 2012-12-01
442 Yu, Ruiyuan UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2538 = 2012-12-01
443 Gajewski, Grzegorz POL Extraliga Seniorow - Round 7-9 [Katowice] 2628 0 2012-11-01
444 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 7-9 [Katowice] 2511 = 2012-11-01
445 Nurkiewicz, Maciej POL Extraliga Seniorow - Round 7-9 [Katowice] 2391 1 2012-11-01
446 Eljanov Pavel, ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2681 = 2012-11-01
447 Hammer Jon L, Udvig ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2636 1 2012-11-01
448 Andersen Mads, ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2461 1 2012-11-01
449 Jones Gawai, N C B ISL Icelandic Team Championship 2012-13 Div. 1 round 1-4 [Reykjavik] 2641 = 2012-11-01
450 Navara, David POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2691 0 2012-10-01
451 Wojtaszek, Radoslaw POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2713 0 2012-10-01
452 Leniart, Arkadiusz POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2469 1 2012-10-01
453 Khetsuriani, Besarion GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2336 1 2012-08-01
454 Ragger, Markus GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2670 = 2012-08-01
455 Macieja, Bartlomiej GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2614 1 2012-08-01
456 Kamsky, Gata GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2741 = 2012-08-01
457 Svetushkin, Dmitry GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2597 = 2012-08-01
458 Sedlak, Nikola GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2556 1 2012-08-01
459 Polgar, Judit GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2709 0 2012-08-01
460 Chernukhin, Alexander GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2272 1 2012-08-01
461 Bisby, Daniel L GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2285 1 2012-08-01
462 Neelotpal, Das GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2456 1 2012-08-01
463 Stefanova, Antoaneta GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2505 1 2012-08-01
464 Sargissian, Gabriel GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2685 0 2012-08-01
465 Richter, Michael GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2486 1 2012-08-01
466 Kapnisis, Spyridon GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2480 1 2012-08-01
467 Banikas, Hristos GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2626 = 2012-08-01
468 Rychagov, Andrey GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2517 = 2012-08-01
469 Dancevski, Orce MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2384 1 2012-08-01
470 Stefanovski, Dusko MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2327 1 2012-08-01
471 Georgiev, Vladimir MKD XXI Team Championship of Macedonia [Struga] 2562 1 2012-08-01
472 Tomczak, Jacek POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2549 = 2012-07-01
473 Grabarczyk, Miroslaw POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2445 = 2012-07-01
474 Dziuba, Marcin POL Extraliga Seniorow - Round 1-3 [Warszawa] 2590 1 2012-07-01
475 Miton, Kamil POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2622 = 2012-07-01
476 Socko, Bartosz POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2635 = 2012-07-01
477 Bartel, Mateusz POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2677 1 2012-07-01
478 Swiercz, Dariusz POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2585 0 2012-07-01
479 Macieja, Bartlomiej POL IV International Grandmasters' Tournament the LUBLIN Union Memorial [Lublin] 2614 = 2012-07-01
480 Motylev, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2690 1 2012-05-01
481 Howell, David W L GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2633 = 2012-05-01
482 Svidler, Peter GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2740 = 2012-05-01
483 Parligras, Mircea GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2625 = 2012-05-01
484 Smeets, Jan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2619 0 2012-05-01
485 Sokolov, Ivan ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 5-7 [Selfoss] 2653 1 2012-05-01
486 Thorhallsson, Throstur ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 5-7 [Selfoss] 2398 = 2012-05-01
487 Kuzubov, Yuriy ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 5-7 [Selfoss] 2615 = 2012-05-01
488 Lee, Kai Jie Edward ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2266 1 2012-05-01
489 Johannesson, Ingvar Thor ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2331 1 2012-05-01
490 Bartholomew, John ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2440 = 2012-05-01
491 Ziska, Helgi Dam ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2456 = 2012-05-01
492 Thorfinnsson, Bjorn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2416 1 2012-05-01
493 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2635 = 2012-05-01
494 Thorfinnsson, Bragi ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2421 = 2012-05-01
495 Arnold, Marc T ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2502 1 2012-05-01
496 Steingrimsson, Hedinn ISL Reykjavik Open 2012 [Reykjavik] 2556 = 2012-05-01
497 Arsovic, Zoran BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2435 1 2012-05-01
498 Popovic, Dusan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2561 1 2012-05-01
499 Savchenko, Boris BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2580 0 2012-05-01
500 Gabrielian, Artur BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2554 = 2012-05-01
501 Zontakh, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2556 1 2012-05-01
502 Stocek, Jiri BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2606 0 2012-05-01
503 Ernst, Sipke BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2578 1 2012-05-01
504 Zhigalko, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2590 1 2012-05-01
505 Sjugirov, Sanan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2610 = 2012-05-01
506 L`ami, Erwin BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2611 1 2012-05-01
507 Caruana, Fabiano BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2767 1 2012-05-01
508 Bartel, Mateusz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2627 = 2011-11-01
509 Markowski, Tomasz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2607 1 2011-11-01
510 Socko, Bartosz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2628 0 2011-11-01
511 Czarnota, Pawel POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2554 1 2011-11-01
512 Czakon, Jakub POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2490 1 2011-11-01
513 Zhigalko, Sergei POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2696 1 2011-11-01
514 Sielecki, Christof SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2391 = 2011-11-01
515 Van Delft, Merijn SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2413 1 2011-11-01
516 Caruana, Fabiano SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2712 = 2011-11-01
517 Johannessen, Leif Erlend SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2499 = 2011-11-01
518 Teterev, Vitaly SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2519 = 2011-11-01
519 Eljanov, Pavel SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2683 0 2011-11-01
520 Naiditsch, Arkadij GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2706 1 2011-09-01
521 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 = 2011-09-01
522 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 = 2011-09-01
523 Kempinski, Robert GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2600 = 2011-09-01
524 Balogh, Csaba GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2643 = 2011-09-01
525 Nikolaidis, Ioannis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 = 2011-09-01
526 Berzinsh, Roland GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2434 = 2011-09-01
527 Lappas, Konstantinos GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2252 1 2011-09-01
528 Gogolis, Alexandros GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2261 1 2011-09-01
529 Videnova, Iva GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2353 1 2011-09-01
530 Pap, Misa GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2507 1 2011-09-01
531 Rychagov, Andrey GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2560 1 2011-09-01
532 Banikas, Hristos GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2593 = 2011-09-01
533 Jankovic, Alojzije GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2586 = 2011-09-01
534 Bosiocic, Marin GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2573 = 2011-09-01
535 Nikolov, Momchil GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2589 = 2011-09-01
536 Hristodoulaki, Antonia GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2252 1 2011-09-01
537 Rakhmangulova, Anastasiya GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2252 1 2011-09-01
538 Guramishvili, Sopiko GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2329 1 2011-09-01
539 Can, Emre GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2498 = 2011-09-01
540 Georgiadis, Ioannis GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2464 1 2011-09-01
541 Kharitonov, Alexandr GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2539 1 2011-09-01
542 Banikas, Hristos GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2593 = 2011-09-01
543 Ipatov, Alexander GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2562 1 2011-09-01
544 David, Alberto GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2609 = 2011-09-01
545 Dzupin, Dmitry UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2250 1 2011-07-01
546 Fingerov, Dmitry UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2402 1 2011-07-01
547 Maximov, Dmitry UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2486 = 2011-07-01
548 Matjushin, Gennady UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2477 1 2011-07-01
549 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2503 1 2011-07-01
550 Neverov, Valeriy UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2487 = 2011-07-01
551 Vysochin, Spartak UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2529 = 2011-07-01
552 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2558 = 2011-07-01
553 Onischuk, Vladimir UKR Ukraine Championship (semifinal) [Alushta] 2498 1 2011-07-01
554 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Championship [Kiev] 2558 1 2011-07-01
555 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Championship [Kiev] 2679 = 2011-07-01
556 Korobov, Anton UKR Ukraine Championship [Kiev] 2660 1 2011-07-01
557 Volokitin, Andrei UKR Ukraine Championship [Kiev] 2677 0 2011-07-01
558 Miroshnichenko, Evgenij UKR Ukraine Championship [Kiev] 2651 = 2011-07-01
559 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Championship [Kiev] 2694 1 2011-07-01
560 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Championship [Kiev] 2754 = 2011-07-01
561 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Championship [Kiev] 2712 0 2011-07-01
562 Vovk, Yuri UKR Ukraine Championship [Kiev] 2550 = 2011-07-01
563 Vysochin, Spartak UKR Ukraine Championship [Kiev] 2529 1 2011-07-01
564 Efimenko, Zahar UKR Ukraine Championship [Kiev] 2701 0 2011-07-01
565 Batsiashvili, Nino FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2396 = 2011-05-01
566 Rzayev, Bahruz Iqbal Oglu FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2240 1 2011-05-01
567 Sepp, Olav FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2485 1 2011-05-01
568 Berczes, David FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2535 1 2011-05-01
569 Shneider, Aleksandr FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2518 = 2011-05-01
570 Nyzhnyk, Illya FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2530 = 2011-05-01
571 Jankovic, Alojzije FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2564 0 2011-05-01
572 Nguyen, Piotr FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2394 1 2011-05-01
573 Szabo, Krisztian FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2517 1 2011-05-01
574 Stajner, Samo SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2287 1 2011-01-01
575 Kavcic, Zan SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2326 1 2011-01-01
576 Kozul, Zdenko SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2579 0 2011-01-01
577 Srebrnic, Marko SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2331 1 2011-01-01
578 Kosmac, Blaz SLO Slovenian National League 2010 [Slovenia] 2209 1 2011-01-01
579 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 = 2010-11-01
580 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 = 2010-11-01
581 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
582 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 = 2010-11-01
583 Wojtaszek, Radoslaw POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2711 = 2010-11-01
584 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 = 2010-11-01
585 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 = 2010-11-01
586 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 1 2010-11-01
587 Navara, David POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2722 = 2010-11-01
588 Steingrimsson, Hedinn ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2550 1 2010-11-01
589 Skousen, Nikolai ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2293 1 2010-11-01
590 Navara, David ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2722 0 2010-11-01
591 Carstensen, Jacob ISL Icelandic Team Championship rounds 1-4 - 1 div. [Reykjavik] 2350 1 2010-11-01
592 Bartel, Mateusz GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2613 1 2010-09-01
593 Ivanchuk, Vassily GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2739 = 2010-09-01
594 Lupulescu, Constantin GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2618 1 2010-09-01
595 Balogh, Csaba GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2628 = 2010-09-01
596 Nikolaidis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2493 0 2010-09-01
597 Sjugirov, Sanan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2610 = 2010-09-01
598 Kritz, Leonid GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2618 = 2010-09-01
599 Papadogiannis, Sevastianos GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2209 1 2010-09-01
600 Tchantcev, Chaliko GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2284 1 2010-09-01
601 Georgiadis, Ioannis GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2457 = 2010-09-01
602 Dubov, Daniil GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2446 = 2010-09-01
603 Maiorov, Nikita GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2532 1 2010-09-01
604 Sulashvili, Malkhaz GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2498 = 2010-09-01
605 Richter, Michael GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2428 1 2010-09-01
606 Zinchenko, Yaroslav GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2544 = 2010-09-01
607 Svetushkin, Dmitry GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2560 1 2010-09-01
608 Georgiou, K Andreas GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2209 1 2010-09-01
609 Valenti, Giuseppe GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2209 1 2010-09-01
610 Bellia, Fabrizio GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2376 1 2010-09-01
611 Lahno, Kateryna GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2535 1 2010-09-01
612 Zinchenko, Yaroslav GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2544 1 2010-09-01
613 Svetushkin, Dmitry GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2560 1 2010-09-01
614 Pap, Misa GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2509 = 2010-09-01
615 Rychagov, Andrey GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2538 = 2010-09-01
616 Banikas, Hristos GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2591 = 2010-09-01
617 Grekh, Andrey FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2333 1 2010-03-01
618 Naumkin, Igor FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2484 = 2010-03-01
619 Burg, Twan FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2465 1 2010-03-01
620 Rivas Pastor, Manuel FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2531 = 2010-03-01
621 Battaglini, Gabriel FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2412 1 2010-03-01
622 Hebden, Mark L FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2532 = 2010-03-01
623 Apicella, Manuel FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2518 = 2010-03-01
624 Sprenger, Jan Michael Dr. FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2508 1 2010-03-01
625 Bhat, Vinay S. FRA 26e open international de Cappelle [Cappelle la Grande] 2540 1 2010-03-01
626 Gallagher, Joseph G.   2464 0 2010-01-01
627 Firat, Burak   2365 1 2010-01-01
628 Thomassen, Joachim   2332 = 2010-01-01
629 Sanikidze, Tornike   2600 = 2010-01-01
630 Cvek, Robert   2518 1 2010-01-01
631 Avrukh, Boris   2668 = 2010-01-01
632 Cheparinov, Ivan   2671 = 2010-01-01
633 Cheparinov, Ivan   2671 = 2010-01-01
634 Sebenik, Matej   2490 1 2010-01-01
635 Tratar, Marko   2480 0 2010-01-01
636 Palac, Mladen   2578 1 2010-01-01
637 Ribli, Zoltan   2559 1 2010-01-01
638 Cvitan, Ognjen   2533 = 2010-01-01
639 Kovacevic, Aleksandar   2558 0 2010-01-01
640 Rogic, Davor   2555 = 2010-01-01
641 Kozul, Zdenko   2604 = 2010-01-01
642 Dizdar, Goran   2558 = 2010-01-01
643 Gritsak, Orest   2527 = 2009-11-01
644 Fikus, Zygmunt   2212 1 2009-11-01
645 Murdzia, Piotr   2471 0 2009-11-01
646 Rudolf, Michal   2380 = 2009-11-01
647 Staniszewski, Piotr   2381 = 2009-11-01
648 Czyz, Artur   2212 1 2009-11-01
649 Hera, Imre Jr.   2567 1 2009-11-01
650 Kuczynski, Robert   2505 = 2009-11-01
651 Mista, Aleksander   2579 = 2009-11-01
652 Arnaudov, G Petar   2443 1 2009-09-01
653 Gelashvili, Tamaz   2605 0 2009-09-01
654 Miroshnichenko, Evgenij   2696 = 2009-09-01
655 Ivanisevic, Ivan   2629 = 2009-09-01
656 McHedlishvili, Mikheil   2592 = 2009-09-01
657 Bojkov, Dejan   2521 = 2009-09-01
658 Kempinski, Robert   2601 = 2009-09-01
659 Tsanas, Athanasios   2276 1 2009-09-01
660 Azmaiparashvili, Zurab   2626 = 2009-09-01
661 Kasabali, Cagri   2211 1 2009-09-01
662 Sorcinelli, Francesco   2211 1 2009-09-01
663 Gaponenko, Inna   2428 = 2009-09-01
664 Bakre, Tejas   2453 = 2009-09-01
665 Arun, Karthik R   2291 = 2009-09-01
666 Prasanna, Rao   2334 1 2009-09-01
667 Dembo, Yelena   2466 = 2009-09-01
668 Bellia, Fabrizio   2414 1 2009-09-01
669 Tukhaev, Adam   2534 = 2009-09-01
670 Sandalakis, Nikolaos   2211 1 2009-09-01
671 Simeonidis, Ioannis   2266 1 2009-09-01
672 Konguvel, Ponnuswamy   2419 1 2009-09-01
673 Haznedaroglu, Kivanc   2468 = 2009-09-01
674 Tukhaev, Adam   2534 1 2009-09-01
675 Drazic, Sinisa   2538 = 2009-09-01
676 Timoshenko, Georgy   2556 1 2009-09-01
677 Rychagov, Andrey   2534 = 2009-09-01
678 Turov, Maxim   2561 = 2009-09-01
679 Hera, Imre Jr.   2530 0 2009-07-01
680 Halldorsson, Halldor   2254 1 2009-07-01
681 Sveinsson, Rikhardur   2254 1 2009-07-01
682 Ulfarsson, Magnus Orn   2384 1 2009-07-01
683 Halldorsson, Gudmundur   2254 1 2009-07-01
684 Arngrimsson, Dagur   2404 1 2009-07-01
685 Grandelius, Nils   2464 = 2009-07-01
686 Meszaros, Michal   2376 1 2009-07-01
687 Conquest, Stuart C   2530 1 2009-07-01
688 Guilleux, Fabien   2303 1 2009-07-01
689 Shulman, Yuri   2639 = 2009-07-01
690 Gupta, Abhijeet   2569 = 2009-07-01
691 Marin, Mihail   2556 = 2009-07-01
692 Zubarev, Alexander   2546 = 2009-01-01
693 Kononenko, Dmitry   2527 = 2009-01-01
694 Nyzhnyk, Illya   2444 = 2009-01-01
695 Maximov, Dmitry   2497 = 2009-01-01
696 Vovk, Yuri   2548 0 2009-01-01
697 Zherebukh, Yaroslav   2474 1 2009-01-01
698 Borovikov, Vladislav   2580 = 2009-01-01
699 Gasanov, Eldar   2550 = 2009-01-01
700 Neverov, Valeriy   2571 = 2009-01-01
701 Tratar, Marko   2507 = 2009-01-01
702 Mitrovic, Boris   2277 0 2009-01-01
703 Willemze, Thomas   2398 0 2008-10-01
704 Miroshnichenko, Evgenij   2593 = 2008-10-01
705 Gelashvili, Tamaz   2612 = 2008-10-01
706 Zubarev, Alexander   2517 = 2008-10-01
707 Papadopoulos, Ioannis K   2490 1 2008-10-01
708 Harikrishna, Pentala   2668 = 2008-10-01
709 Jobava, Baadur   2665 = 2008-10-01
710 Nilsson, Erling   2278 1 2008-10-01
711 Rej, Dennis   2278 1 2008-10-01
712 Govciyan, Pavel   2411 1 2008-10-01
713 Matsenko, Sergei   2440 1 2008-10-01
714 Gaponenko, Inna   2468 = 2008-10-01
715 Holzke, Frank   2516 = 2008-10-01
716 Rakhmanov, Aleksandr   2489 = 2008-10-01
717 Meijers, Viesturs   2496 = 2008-10-01
718 Siebrecht, Sebastian   2453 1 2008-10-01
719 Aginian, Nelly   2301 1 2008-10-01
720 Sulypa, Alexandre   2476 = 2008-10-01
721 Kiewra, Keaton F   2336 = 2008-10-01
722 Vavrak, Peter   2474 1 2008-10-01
723 Romanishin, Oleg M   2530 = 2008-10-01
724 Berescu, Alin   2489 = 2008-10-01
725 Pavlovic, Milos M   2537 1 2008-10-01
726 Kharitonov, Alexandr   2531 = 2008-10-01
727 Bosiocic, Marin   2540 1 2008-10-01
728 Antoniewski, Rafal   2503 = 2008-10-01
729 Staniszewski, Piotr   2416 1 2008-10-01
730 Szumilas, Pawel   2278 1 2008-10-01
731 Luch, Michal   2412 1 2008-10-01
732 Malaniuk, Vladimir P   2509 = 2008-10-01
733 Maksimenko, Andrei   2537 = 2008-10-01
734 Jaworski, Miroslaw   2374 1 2008-10-01
735 Markowski, Tomasz   2606 = 2008-10-01
736 Szelag, Marcin   2474 = 2008-10-01
737 Iljin, Artem   2556 = 2008-07-01
738 Yevseev, Denis   2512 1 2008-07-01
739 Miroshnichenko, Evgenij   2642 0 2008-07-01
740 Korobov, Anton   2590 = 2008-07-01
741 Filippov, Valerij   2563 = 2008-07-01
742 Ionov, Sergey   2530 0 2008-07-01
743 Korneev, Oleg   2651 = 2008-07-01
744 Bezgodov, Alexei   2502 = 2008-07-01
745 Brodsky, Michail   2549 = 2008-07-01
746 Bratanov, Zsivko   2440 1 2008-07-01
747 Drasko, Milan   2536 1 2008-07-01
748 Stevic, Hrvoje   2571 = 2008-07-01
749 Bocharov, Dmitry   2569 1 2008-07-01
750 Werle, Jan   2581 0 2008-07-01
751 Khairullin, Ildar   2554 = 2008-07-01
752 Papadopoulos, Ioannis K   2471 = 2008-07-01
753 Vuckovic, Bojan   2556 1 2008-07-01
754 Narciso Dublan, Marc   2509 1 2008-07-01
755 Smirin, Ilia   2630 1 2008-07-01
756 Movsesian, Sergei   2695 = 2008-07-01
757 Moiseenko, Alexander   2650 1 2008-07-01
758 Karjakin, Sergey   2732 0 2008-07-01
759 Nechaev, Andrei   2391 1 2008-07-01
760 Shkuro, Iuri   2415 1 2008-07-01
761 Ivanov, Oleg V   2475 1 2008-07-01
762 Llorente Zaro, Alfonso   2435 1 2008-04-01
763 Vera Gonzalez Q, Reynaldo   2495 = 2008-04-01
764 Tissir, Mohamed   2428 1 2008-04-01
765 Kveinys, Aloyzas   2521 1 2008-04-01
766 Aveskulov, Valeriy   2532 1 2008-04-01
767 Deviatkin, Andrei   2543 = 2008-04-01
768 Timoshenko, Georgy   2560 1 2008-04-01
769 Chernyshov, Konstantin   2543 = 2008-04-01
770 Arutinian, David   2576 = 2008-04-01