Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Ivanchuk, Vassily

Вечити шах листа

Ivanchuk, Vassily

# Ivanchuk, Vassily турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Guichard, Pauline ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2378 1 2019-03-01
2 Goryachkina, Aleksandra ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2518 = 2019-03-01
3 Sosa, Tomas ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2499 1 2019-03-01
4 Ju, Wenjun ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2575 = 2019-03-01
5 Santos Ruiz, Miguel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2543 = 2019-03-01
6 Santos Latasa, Jaime ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2581 0 2019-03-01
7 Kavutskiy, Konstantin ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2424 1 2019-03-01
8 Muzychuk, Anna ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2569 = 2019-03-01
9 Koneru, Humpy ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2541 = 2019-03-01
10 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2512 = 2019-03-01
11 Sreeshwan, Maralakshikari ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2317 0 2019-01-01
12 Hoffmann, Max ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2317 1 2019-01-01
13 Solozhenkina, Elizaveta ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2317 = 2019-01-01
14 Jimenez Ruano, Adrian ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2317 1 2019-01-01
15 Roy, Prantik ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2382 1 2019-01-01
16 Ayats Llobera, Gerard ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2395 1 2019-01-01
17 Kulaots, Kaido ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2555 1 2019-01-01
18 Petrosyan, Manuel ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2565 1 2019-01-01
19 Inarkiev, Ernesto ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2693 = 2019-01-01
20 Andreikin, Dmitry ESP V Sunway Sitges International Chess Festival - Group A [Sitges] 2719 = 2019-01-01
21 Jovanovic, Zoran CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2537 1 2018-12-01
22 Amin, Bassem CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2709 0 2018-12-01
23 Malakhov, Vladimir CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2654 = 2018-12-01
24 Saric, Ivan CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2692 = 2018-12-01
25 Kozul, Zdenko CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2612 1 2018-12-01
26 Palac, Mladen CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2548 1 2018-12-01
27 Stevic, Hrvoje CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2589 1 2018-12-01
28 Adhiban, B. CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2682 = 2018-12-01
29 Bacrot, Etienne CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2677 = 2018-12-01
30 Cheparinov, Ivan CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2711 = 2018-12-01
31 Zelcic, Robert CRO Turnir mira - Zagreb 2018 [Zagreb] 2508 = 2018-12-01
32 Kayonde, Andrew GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2393 = 2018-11-01
33 Lupulescu, Constantin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2606 = 2018-11-01
34 Mareco, Sandro GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2649 1 2018-11-01
35 Anton Guijarro, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2639 1 2018-11-01
36 Duda, Jan-Krzysztof GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2739 0 2018-11-01
37 Yu, Yangyi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2765 = 2018-11-01
38 Djukic, Nikola GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2567 1 2018-11-01
39 Mamedyarov, Shakhriyar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2820 = 2018-11-01
40 Navara, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2740 = 2018-11-01
41 Livaic, Leon CRO 27th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2497 0 2018-06-01
42 Jovanovic, Zoran CRO 27th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2551 1 2018-06-01
43 Fercec, Nenad CRO 27th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2451 1 2018-06-01
44 Saric, Ivan CRO 27th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2685 1 2018-06-01
45 Kanmazalp, Ogulcan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2473 1 2018-04-01
46 Wagner, Dennis GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2566 1 2018-04-01
47 Romanov, Evgeny GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2619 = 2018-04-01
48 Alekseenko, Kirill GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2609 0 2018-04-01
49 Shevchenko, Kirill GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2545 1 2018-04-01
50 Martinovic, Sasa GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2604 = 2018-04-01
51 McHedlishvili, Mikheil GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2600 0 2018-04-01
52 Pijpers, Arthur GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2453 1 2018-04-01
53 Ivanisevic, Ivan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2587 1 2018-04-01
54 Paravyan, David GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2613 1 2018-04-01
55 Safarli, Eltaj GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2639 0 2018-04-01
56 Bjerre, Jonas Buhl ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2367 1 2018-03-01
57 Goryachkina, Aleksandra ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2493 = 2018-03-01
58 Xu, Yi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2482 = 2018-03-01
59 Larino Nieto, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2464 1 2018-03-01
60 Baron, Tal ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2548 1 2018-03-01
61 Sandipan, Chanda ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2579 0 2018-03-01
62 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2540 1 2018-03-01
63 Gupta, Abhijeet ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2610 0 2018-03-01
64 Lei, Tingjie ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2531 1 2018-03-01
65 Kobo, Ori ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2477 = 2018-03-01
66 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2793 = 2018-03-01
67 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2609 0 2018-03-01
68 Bykhovsky, Avigdor ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2423 1 2018-02-01
69 Roiz, Michael ISR Israel National Team Championship 2018 Round 1-4 [various] 2614 1 2018-02-01
70 Lu, Shanglei CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2640 = 2017-12-01
71 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2455 1 2017-12-01
72 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2376 = 2017-12-01
73 Postny, Evgeny CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2569 = 2017-11-01
74 Fedorchuk, Sergey A. CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2640 = 2017-11-01
75 Bosiocic, Marin CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2607 1 2017-11-01
76 Saric, Ivan CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2662 = 2017-11-01
77 Romanov, Evgeny CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2626 = 2017-11-01
78 Cheparinov, Ivan CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2695 = 2017-11-01
79 Rogic, Davor CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2511 1 2017-11-01
80 Srbis, Jurica CRO 26th CRO team Championship - 1A League_Men [Mali Losinj] 2421 = 2017-11-01
81 Wei, Yi NED Hoogeveen Open 2017 [Hoogeveen] 2740 = 2017-11-01
82 Wei, Yi NED Hoogeveen Open 2017 [Hoogeveen] 2740 = 2017-11-01
83 Wei, Yi NED Hoogeveen Open 2017 [Hoogeveen] 2740 1 2017-11-01
84 Wei, Yi NED Hoogeveen Open 2017 [Hoogeveen] 2740 = 2017-11-01
85 Wei, Yi NED Hoogeveen Open 2017 [Hoogeveen] 2740 = 2017-11-01
86 Wei, Yi NED Hoogeveen Open 2017 [Hoogeveen] 2740 0 2017-11-01
87 Kazhgaleyev, Murtas GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2570 = 2017-10-01
88 Kazhgaleyev, Murtas GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2570 = 2017-10-01
89 Duda, Jan-Krzysztof GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2698 = 2017-10-01
90 Duda, Jan-Krzysztof GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2698 = 2017-10-01
91 Kramnik, Vladimir GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2803 = 2017-10-01
92 Kramnik, Vladimir GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2803 1 2017-10-01
93 Giri, Anish GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2777 1 2017-10-01
94 Giri, Anish GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2777 = 2017-10-01
95 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 0 2017-10-01
96 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
97 Anton Guijarro, David TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2654 1 2017-09-01
98 Swiercz, Dariusz TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2637 = 2017-09-01
99 Kravtsiv, Martyn TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2657 = 2017-09-01
100 Kanmazalp, Ogulcan TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2445 1 2017-09-01
101 Mamedov, Rauf TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2680 = 2017-09-01
102 Mamedov, Nidjat TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2589 1 2017-09-01
103 Solak, Dragan TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2624 = 2017-09-01
104 Kuzubov, Yuriy TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2646 = 2017-09-01
105 Cheparinov, Ivan TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2703 = 2017-09-01
106 Najer, Evgeniy TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2706 = 2017-09-01
107 Rozum, Ivan TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2573 = 2017-09-01
108 Zhigalko, Sergei TUR 2016-2017 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2648 = 2017-09-01
109 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 = 2017-08-01
110 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 = 2017-08-01
111 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
112 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 = 2017-08-01
113 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
114 Ding, Liren CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2781 1 2017-08-01
115 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 0 2017-08-01
116 Yu, Yangyi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2753 = 2017-08-01
117 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 = 2017-08-01
118 Cordova, Emilio CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2645 = 2017-07-01
119 Sasikiran, Krishnan CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2669 = 2017-07-01
120 Piorun, Kacper CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2638 = 2017-07-01
121 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2570 1 2017-07-01
122 Shankland, Samuel L CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2676 1 2017-07-01
123 Cordova, Emilio CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2645 = 2017-07-01
124 Sasikiran, Krishnan CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2669 = 2017-07-01
125 Piorun, Kacper CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2638 0 2017-07-01
126 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2570 1 2017-07-01
127 Shankland, Samuel L CUB 52 Capablanca in Memoriam - Elite 2017 [Matanzas] 2676 0 2017-07-01
128 Hou, Yifan CHN 2017Chess Champion Summit Match [Shen Zhen , China] 2649 = 2017-05-01
129 Hou, Yifan CHN 2017Chess Champion Summit Match [Shen Zhen , China] 2649 1 2017-05-01
130 Hou, Yifan CHN 2017Chess Champion Summit Match [Shen Zhen , China] 2649 = 2017-05-01
131 Hou, Yifan CHN 2017Chess Champion Summit Match [Shen Zhen , China] 2649 1 2017-05-01
132 Papp, Petra ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2352 1 2017-03-01
133 Kobo, Ori ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2482 0 2017-03-01
134 Saravanan, V. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2352 1 2017-03-01
135 Cheng, Bobby ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2452 1 2017-03-01
136 Lalith, Babu M R ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2587 = 2017-03-01
137 Dragnev, Valentin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2492 0 2017-03-01
138 Javakhishvili, Lela ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2455 = 2017-03-01
139 Docx, Stefan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2405 1 2017-03-01
140 Carlstedt, Jonathan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2413 1 2017-03-01
141 Deac, Bogdan-Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2572 = 2017-03-01
142 Baron, Tal ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2537 = 2017-02-01
143 Bykhovsky, Avigdor ISR Israel National Team Championship 2017 Round 1-4 [various] 2414 1 2017-02-01
144 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2625 1 2017-01-01
145 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2446 1 2017-01-01
146 Van Foreest, Jorden SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2614 1 2016-12-01
147 Lupulescu, Constantin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2609 = 2016-12-01
148 Van Wely, Loek SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2685 = 2016-12-01
149 Petenyi, Tamas SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2443 1 2016-12-01
150 Kramnik, Vladimir SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2810 = 2016-12-01
151 Predojevic, Borki SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2636 1 2016-12-01
152 Vachier-Lagrave, Maxime SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2811 1 2016-12-01
153 Cheparinov, Ivan CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2677 = 2016-11-01
154 Banusz, Tamas CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2612 = 2016-11-01
155 Ivanisevic, Ivan CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2641 1 2016-11-01
156 Fedorchuk, Sergey A. CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2624 1 2016-11-01
157 Repka, Christopher CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2473 1 2016-11-01
158 Kozul, Zdenko CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2619 = 2016-11-01
159 Saric, Ivan CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2666 1 2016-11-01
160 Bekker-Jensen, Simon CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2466 = 2016-11-01
161 Postny, Evgeny CRO 25th CRO team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2611 1 2016-11-01
162 Mamedov, Nidjat TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2588 1 2016-09-01
163 Inarkiev, Ernesto TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2730 = 2016-09-01
164 Can, Emre TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2571 = 2016-09-01
165 Sadzikowski, Daniel TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2551 0 2016-09-01
166 Zhigalko, Sergei TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2653 0 2016-09-01
167 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2764 1 2016-09-01
168 Savchenko, Boris TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2633 1 2016-09-01
169 Moiseenko, Alexander TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2649 1 2016-09-01
170 Cheparinov, Ivan TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2688 = 2016-09-01
171 Kuzubov, Yuriy TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2635 1 2016-09-01
172 Rakhmanov, Aleksandr TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2653 0 2016-09-01
173 Ozen, Bahadir TUR 2015-2016 Turkish Is Bank Chess League [Izmir] 2328 1 2016-09-01
174 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
175 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 = 2016-08-01
176 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 0 2016-08-01
177 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
178 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 = 2016-08-01
179 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
180 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
181 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
182 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 = 2016-08-01
183 Kryvoruchko, Yuriy CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2682 = 2016-07-01
184 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 1 2016-07-01
185 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 1 2016-07-01
186 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
187 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 1 2016-07-01
188 Kryvoruchko, Yuriy CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2682 = 2016-07-01
189 Almasi, Zoltan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2688 = 2016-07-01
190 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 1 2016-07-01
191 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
192 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
193 Ma, Zhonghan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2463 = 2016-01-01
194 Tabatabaei, M.amin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2482 1 2016-01-01
195 Xu, Jun QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2526 = 2016-01-01
196 Bluebaum, Matthias QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2590 = 2016-01-01
197 Gagare, Shardul QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2470 = 2016-01-01
198 Esen, Baris QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2562 1 2016-01-01
199 Vignesh, N R QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2422 1 2016-01-01
200 Akopian, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
201 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 1 2016-01-01
202 Lupulescu, Constantin ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2631 1 2015-12-01
203 Djukic, Nikola ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2553 = 2015-12-01
204 Svidler, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2745 0 2015-12-01
205 Leko, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2708 = 2015-12-01
206 Vachier-Lagrave, Maxime ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2765 = 2015-12-01
207 Jobava, Baadur ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2668 = 2015-12-01
208 Duda, Jan-Krzysztof ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2658 = 2015-12-01
209 Bologan, Viktor ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2630 0 2015-12-01
210 Adly, Ahmed AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2596 1 2015-11-01
211 Adly, Ahmed AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2596 = 2015-11-01
212 Rodshtein, Maxim AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2673 1 2015-11-01
213 Rodshtein, Maxim AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2673 = 2015-11-01
214 Jakovenko, Dmitry AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2748 = 2015-11-01
215 Jakovenko, Dmitry AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2748 0 2015-11-01
216 Hunt, Adam C MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2421 = 2015-11-01
217 Hammer, Jon Ludvig MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2680 1 2015-11-01
218 Sutovsky, Emil MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2635 = 2015-11-01
219 Wojtaszek, Radoslaw MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2734 = 2015-11-01
220 Leko, Peter MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2707 0 2015-11-01
221 Kramnik, Vladimir MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2777 0 2015-11-01
222 Roiz, Michael MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2600 1 2015-11-01
223 Ganguly, Surya CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2625 = 2015-08-01
224 Pechenkin, Vladimir CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
225 Wang, Hao CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2704 = 2015-08-01
226 Shankland, Samuel CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2656 = 2015-08-01
227 Matras-Clement, Agnieszka CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
228 Pentala, Harikrishna CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2733 = 2015-08-01
229 Hambleton, Aman CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2446 = 2015-08-01
230 Haessel, Dale CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
231 Gardner, Robert CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
232 Ashiku, Franc MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2328 1 2015-08-01
233 Stojcevski, Zoran MKD XXIV Team Championship of Macedonia [Struga] 2330 1 2015-08-01
234 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2521 = 2015-07-01
235 Ma, Qun CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2607 = 2015-07-01
236 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2701 = 2015-07-01
237 Karjakin, Sergey ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2757 = 2015-05-01
238 Sargissian, Gabriel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2674 = 2015-05-01
239 Amin, Bassem ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 1 2015-05-01
240 Sutovsky, Emil ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2628 1 2015-05-01
241 Sethuraman, S.p. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 = 2015-05-01
242 Bruzon Batista, Lazaro ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2691 = 2015-05-01
243 Yu, Yangyi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2724 1 2015-05-01
244 Lenderman, Aleksandr ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2617 0 2015-05-01
245 Erdos, Viktor ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2612 = 2015-05-01
246 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 1 2015-02-01
247 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2015-02-01
248 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 1 2015-02-01
249 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 1 2015-02-01
250 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 = 2015-02-01
251 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 = 2015-02-01
252 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 = 2015-02-01
253 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 0 2015-02-01
254 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2015-02-01
255 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
256 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
257 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 = 2015-02-01
258 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2015-02-01
259 Kryvoruchko, Yuriy UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2706 = 2014-12-01
260 Eljanov, Pavel UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2719 0 2014-12-01
261 Zubov, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2588 = 2014-12-01
262 Kovchan, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2585 1 2014-12-01
263 Moiseenko, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2701 = 2014-12-01
264 Zubarev, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2588 0 2014-12-01
265 Ponomariov, Ruslan UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2711 = 2014-12-01
266 Bogdanovich, Stanislav UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2590 1 2014-12-01
267 Kuzubov, Yuriy UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2661 = 2014-12-01
268 Areshchenko, Alexander UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2655 = 2014-12-01
269 Korobov, Anton UKR Ukraine Men's Final -2014 [Lviv] 2680 = 2014-12-01
270 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2729 = 2014-10-01
271 Harikrishna, P. ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2725 = 2014-10-01
272 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2691 = 2014-10-01
273 Giri, Anish ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2758 = 2014-10-01
274 Narciso Dublan, Marc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2524 1 2014-10-01
275 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 = 2014-10-01
276 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2626 = 2014-10-01
277 Urkedal, Frode NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2500 0 2014-09-01
278 Sadorra, Julio Catalino NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2590 = 2014-09-01
279 Rahman, Ziaur NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2523 = 2014-09-01
280 Kasimdzhanov, Rustam NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2700 0 2014-09-01
281 Pelletier, Yannick NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2578 1 2014-09-01
282 Ismagambetov, Anuar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2531 1 2014-09-01
283 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 = 2014-09-01
284 Wang, Yue NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2718 = 2014-09-01
285 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2743 0 2014-09-01
286 Panjwani, Raja CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2440 1 2014-08-01
287 Kovalyov, Anton CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2636 1 2014-08-01
288 Yam, Alex CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2338 1 2014-08-01
289 So, Wesley CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2744 = 2014-08-01
290 Pechenkin, Vladimir CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2338 1 2014-08-01
291 Krush, Irina CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2484 = 2014-08-01
292 Haessel, Dale CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2338 1 2014-08-01
293 Wang, Richard CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2365 1 2014-08-01
294 Shankland, Samuel CAN 9th Edmonton International [Edmonton] 2632 1 2014-08-01
295 Porat, Shay ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2516 = 2014-07-01
296 Raznikov, Danny ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2495 1 2014-07-01
297 Roiz, Michael ISR National Team championship 2014 Round 5-11 [various] 2589 = 2014-07-01
298 Dominguez Perez, Leinier CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2768 = 2014-06-01
299 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
300 Almasi, Zoltan CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2693 0 2014-06-01
301 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 = 2014-06-01
302 Vallejo Pons, Francisco CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2700 0 2014-06-01
303 Dominguez Perez, Leinier CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2768 = 2014-06-01
304 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
305 Almasi, Zoltan CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2693 = 2014-06-01
306 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 = 2014-06-01
307 Vallejo Pons, Francisco CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2700 = 2014-06-01
308 Lederman, Leon ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2339 1 2014-03-01
309 Larino Nieto, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2465 = 2014-03-01
310 Pogonina, Natalija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2495 1 2014-03-01
311 Fier, Alexandr ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2572 1 2014-03-01
312 Movsesian, Sergei ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2677 1 2014-03-01
313 Li, Chao B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2680 1 2014-03-01
314 Adams, Michael ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2754 = 2014-03-01
315 Ganguly, Surya Shekhar ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2619 1 2014-03-01
316 Kamsky, Gata ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2709 = 2014-03-01
317 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 = 2014-03-01
318 Nakamura, Hikaru TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2786 = 2014-01-01
319 Li, Chao B TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2679 1 2014-01-01
320 Mamedov, Rauf TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2647 = 2014-01-01
321 Khenkin, Igor TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2612 1 2014-01-01
322 Ipatov, Alexander TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2630 = 2014-01-01
323 Giri, Anish TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2732 = 2014-01-01
324 Kramnik, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2793 = 2014-01-01
325 Aronian, Levon TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2801 = 2014-01-01
326 Dominguez Perez, Leinier FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2757 = 2013-11-01
327 Bacrot, Etienne FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2723 = 2013-11-01
328 Wang, Hao FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2736 1 2013-11-01
329 Fressinet, Laurent FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2708 1 2013-11-01
330 Grischuk, Alexander FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2785 0 2013-11-01
331 Caruana, Fabiano FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2779 0 2013-11-01
332 Ponomariov, Ruslan FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2756 = 2013-11-01
333 Nakamura, Hikaru FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2772 0 2013-11-01
334 Gelfand, Boris FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2764 = 2013-11-01
335 Giri, Anish FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2737 = 2013-11-01
336 Tomashevsky, Evgeny FRA FIDE Grand Prix Series, Paris 2013 [Paris] 2703 = 2013-11-01
337 Duda, Jan-Krzysztof NOR World Cup [Tromso] 2534 = 2013-10-01
338 Duda, Jan-Krzysztof NOR World Cup [Tromso] 2534 1 2013-10-01
339 Robson, Ray NOR World Cup [Tromso] 2623 1 2013-10-01
340 Robson, Ray NOR World Cup [Tromso] 2623 1 2013-10-01
341 Kryvoruchko, Yuriy NOR World Cup [Tromso] 2678 = 2013-10-01
342 Kryvoruchko, Yuriy NOR World Cup [Tromso] 2678 = 2013-10-01
343 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 0 2013-10-01
344 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
345 Wang, Hao CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2752 = 2013-08-01
346 Grischuk, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2780 = 2013-08-01
347 Mamedyarov, Shakhriyar CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2761 0 2013-08-01
348 Topalov, Veselin CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2767 = 2013-08-01
349 Wang, Yue CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2705 1 2013-08-01
350 Giri, Anish CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2734 = 2013-08-01
351 Morozevich, Alexander CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2736 1 2013-08-01
352 Gelfand, Boris CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2773 0 2013-08-01
353 Leko, Peter CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2737 = 2013-08-01
354 Kamsky, Gata CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2763 0 2013-08-01
355 Karjakin, Sergey CHN FIDE Grand Prix Series, Beijing 2013. [Beijing] 2776 = 2013-08-01
356 Morozevich, Alexander GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2760 = 2013-07-01
357 Caruana, Fabiano GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2774 0 2013-07-01
358 Dominguez Perez, Leinier GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2723 0 2013-07-01
359 Topalov, Veselin GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2793 0 2013-07-01
360 Kamsky, Gata GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2741 = 2013-07-01
361 Ponomariov, Ruslan GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2742 0 2013-07-01
362 Grischuk, Alexander GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2779 = 2013-07-01
363 Svidler, Peter GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2769 0 2013-07-01
364 Kasimdzhanov, Rustam GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2699 = 2013-07-01
365 Nakamura, Hikaru GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2775 = 2013-07-01
366 Bacrot, Etienne GRE FIDE Grand Prix Series, Thessaloniki [Thessaloniki] 2725 1 2013-07-01
367 Sadler, Matthew D ENG 4NCL 2012-13 [Various] 2637 = 2013-06-01
368 Grischuk, Alexander ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2764 = 2013-05-01
369 Radjabov, Teimour ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2793 0 2013-05-01
370 Aronian, Levon ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2809 0 2013-05-01
371 Gelfand, Boris ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2740 = 2013-05-01
372 Carlsen, Magnus ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2872 = 2013-05-01
373 Kramnik, Vladimir ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2810 = 2013-05-01
374 Svidler, Peter ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2747 = 2013-05-01
375 Grischuk, Alexander ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2764 0 2013-05-01
376 Radjabov, Teimour ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2793 1 2013-05-01
377 Aronian, Levon ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2809 0 2013-05-01
378 Gelfand, Boris ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2740 = 2013-05-01
379 Carlsen, Magnus ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2872 1 2013-05-01
380 Svidler, Peter ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2747 0 2013-05-01
381 Kramnik, Vladimir ENG Candidates Tournament of the FIDE World Championship cycle 2011-2013 [London] 2810 1 2013-05-01
382 Karjakin, Sergey RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2786 = 2013-05-01
383 Gabrielian, Artur RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2558 1 2013-05-01
384 Caruana, Fabiano RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2772 0 2013-05-01
385 Kamsky, Gata RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2741 = 2013-05-01
386 Kokarev, Dmitry RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2648 1 2013-05-01
387 Zygouris, Hristos ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2358 = 2013-03-01
388 Jameson, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2358 1 2013-03-01
389 Forsaa, Espen ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2358 1 2013-03-01
390 Cmilyte, Viktorija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2515 1 2013-03-01
391 Ehlvest, Jaan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2605 1 2013-03-01
392 Tkachiev, Vladislav ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2650 = 2013-03-01
393 Le, Quang Liem ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2705 = 2013-03-01
394 Georgiev, Kiril ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2643 = 2013-03-01
395 Muzychuk, Anna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2582 1 2013-03-01
396 Zhao, Xue ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2554 = 2013-03-01
397 Wen, Yang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2616 = 2013-01-01
398 Ma, Zhonghan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2366 = 2013-01-01
399 Lin, Chen CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2470 = 2013-01-01
400 Lu, Shanglei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2532 1 2013-01-01
401 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU King's tournament - 6th edition [Bucharest] 2668 1 2012-12-01
402 Topalov, Veselin ROU King's tournament - 6th edition [Bucharest] 2769 = 2012-12-01
403 Caruana, Fabiano ROU King's tournament - 6th edition [Bucharest] 2786 = 2012-12-01
404 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU King's tournament - 6th edition [Bucharest] 2668 = 2012-12-01
405 Caruana, Fabiano ROU King's tournament - 6th edition [Bucharest] 2786 = 2012-12-01
406 Topalov, Veselin ROU King's tournament - 6th edition [Bucharest] 2769 = 2012-12-01
407 Mamedyarov, Shakhriyar ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2729 = 2012-11-01
408 Leko, Peter ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2737 0 2012-11-01
409 Adams, Michael ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2722 = 2012-11-01
410 Giri, Anish ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2730 = 2012-11-01
411 Grischuk, Alexander ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2754 = 2012-11-01
412 Gelfand, Boris ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2738 = 2012-11-01
413 Kasimdzhanov, Rustam ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2684 = 2012-11-01
414 Nakamura, Hikaru ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2783 1 2012-11-01
415 Topalov, Veselin ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2752 0 2012-11-01
416 Dominguez, Perez Leinier ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2725 = 2012-11-01
417 Wang, Hao ENG FIDE Grand Prix London 2012 [London] 2742 = 2012-11-01
418 Radjabov, Teimour ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2792 = 2012-11-01
419 Jakovenko, Dmitry ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2732 1 2012-11-01
420 Ponomariov, Ruslan ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2735 0 2012-11-01
421 Palac, Mladen ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2600 1 2012-11-01
422 Raznikov, Danny ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2465 1 2012-11-01
423 Andreikin, Dmitry ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 = 2012-11-01
424 Svidler, Peter ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2747 = 2012-11-01
425 Al-Modiahki, Mohamad TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2542 0 2012-10-01
426 Gelfand, Boris TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2738 = 2012-10-01
427 Wojtaszek, Radoslaw TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2717 1 2012-10-01
428 Aronian, Levon TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2816 0 2012-10-01
429 Djukic, Nikola TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2523 = 2012-10-01
430 Vallejo Pons, Francisco TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2697 1 2012-10-01
431 Kramnik, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2797 = 2012-10-01
432 Vachier-Lagrave, Maxime TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2686 1 2012-10-01
433 Radjabov, Teimour TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2788 = 2012-10-01
434 Wang, Hao TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2726 1 2012-10-01
435 Potkin, Vladimir CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2642 = 2012-07-01
436 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2725 1 2012-07-01
437 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2625 = 2012-07-01
438 Nepomniachtchi, Ian CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2716 = 2012-07-01
439 Laznicka, Viktor CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2693 1 2012-07-01
440 Potkin, Vladimir CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2642 = 2012-07-01
441 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2725 1 2012-07-01
442 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2625 = 2012-07-01
443 Nepomniachtchi, Ian CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2716 = 2012-07-01
444 Laznicka, Viktor CUB Capablanca in Memoriam Elite [La Habana] 2693 = 2012-07-01
445 Delchev, Aleksander FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2622 1 2012-07-01
446 Postny, Evgeny FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2651 = 2012-07-01
447 Edouard, Romain FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2625 = 2012-07-01
448 Dreev, Aleksey FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2694 = 2012-07-01
449 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2634 1 2012-07-01
450 Giri, Anish ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2714 = 2012-03-01
451 Vitiugov, Nikita ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2729 = 2012-03-01
452 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 1 2012-03-01
453 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 1 2012-03-01
454 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 0 2012-03-01
455 Giri, Anish ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2714 0 2012-03-01
456 Vitiugov, Nikita ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2729 0 2012-03-01
457 Caruana, Fabiano ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2727 0 2012-03-01
458 Morozevich, Alexander ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2762 = 2012-03-01
459 Nakamura, Hikaru ITA ITT 54 Capodanno [Reggio Emilia] 2758 1 2012-03-01
460 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 = 2012-03-01
461 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
462 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 = 2012-03-01
463 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2692 = 2012-03-01
464 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 1 2012-03-01
465 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 = 2012-03-01
466 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 = 2012-03-01
467 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 = 2012-03-01
468 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2714 1 2012-03-01
469 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2712 1 2012-03-01
470 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 0 2012-03-01
471 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2012-03-01
472 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 = 2012-03-01
473 Beliavsky, Alexander G GRE European Team Championship [Porto Carras] 2617 = 2012-01-01
474 Topalov, Veselin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2768 = 2012-01-01
475 Stevic, Hrvoje GRE European Team Championship [Porto Carras] 2612 = 2012-01-01
476 Svidler, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2755 = 2012-01-01
477 Rodshtein, Maxim GRE European Team Championship [Porto Carras] 2645 = 2012-01-01
478 Pelletier, Yannick GRE European Team Championship [Porto Carras] 2581 = 2012-01-01
479 Adams, Michael GRE European Team Championship [Porto Carras] 2734 0 2012-01-01
480 Svidler, Peter RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2755 1 2012-01-01
481 Nepomniachtchi, Ian RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2730 = 2012-01-01
482 Aronian, Levon RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2802 0 2012-01-01
483 Kramnik, Vladimir RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2800 = 2012-01-01
484 Carlsen, Magnus RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2826 = 2012-01-01
485 Anand, Viswanathan RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2811 = 2012-01-01
486 Nakamura, Hikaru RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2758 1 2012-01-01
487 Gelfand, Boris RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2744 = 2012-01-01
488 Karjakin, Sergey RUS Memorial M.Tal [Moscow] 2763 = 2012-01-01
489 Steel, Henry Robert RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2368 1 2011-11-01
490 Steel, Henry Robert RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2368 1 2011-11-01
491 Alekseev, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2659 1 2011-11-01
492 Alekseev, Evgeny RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2659 = 2011-11-01
493 Sutovsky, Emil RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2700 0 2011-11-01
494 Sutovsky, Emil RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2700 1 2011-11-01
495 Bu, Xiangzhi RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
496 Bu, Xiangzhi RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
497 Radjabov, Teimour RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2744 1 2011-11-01
498 Radjabov, Teimour RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2744 0 2011-11-01
499 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
500 Grischuk, Alexander RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2746 = 2011-11-01
501 Ponomariov, Ruslan RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2764 = 2011-11-01
502 Ponomariov, Ruslan RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2764 1 2011-11-01
503 Ponomariov, Ruslan RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2764 = 2011-11-01
504 Ponomariov, Ruslan RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2764 = 2011-11-01
505 Nakamura, Hikaru ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2753 = 2011-11-01
506 Vallejo Pons, Francisco ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2716 1 2011-11-01
507 Anand, Viswanathan ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2817 1 2011-11-01
508 Carlsen, Magnus ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2823 0 2011-11-01
509 Aronian, Levon ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2807 1 2011-11-01
510 Nakamura, Hikaru ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2753 1 2011-11-01
511 Vallejo Pons, Francisco ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2716 0 2011-11-01
512 Anand, Viswanathan ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2817 = 2011-11-01
513 Carlsen, Magnus ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2823 0 2011-11-01
514 Aronian, Levon ESP Final de Maestros del Grand Slam 2011 [Bilbao y Sao Paulo] 2807 = 2011-11-01
515 Nikolaidis, Ioannis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 = 2011-09-01
516 Kempinski, Robert GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2600 1 2011-09-01
517 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2604 1 2011-09-01
518 Papaioannou, Ioannis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2592 = 2011-09-01
519 Navara, David GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2722 0 2011-09-01
520 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 1 2011-09-01
521 Adly, Ahmed CHN World Team Championship [Ningbo] 2631 1 2011-09-01
522 Wang, Hao CHN World Team Championship [Ningbo] 2718 = 2011-09-01
523 Harikrishna, P CHN World Team Championship [Ningbo] 2669 = 2011-09-01
524 Leko, Peter CHN World Team Championship [Ningbo] 2717 0 2011-09-01
525 Radjabov, Teimour CHN World Team Championship [Ningbo] 2744 = 2011-09-01
526 Karjakin, Sergey CHN World Team Championship [Ningbo] 2788 = 2011-09-01
527 Sutovsky, Emil CHN World Team Championship [Ningbo] 2700 1 2011-09-01
528 Kamsky, Gata CHN World Team Championship [Ningbo] 2741 = 2011-09-01
529 Aronian, Levon CHN World Team Championship [Ningbo] 2805 = 2011-09-01
530 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
531 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
532 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 1 2011-07-01
533 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 0 2011-07-01
534 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 = 2011-07-01
535 Navara, David CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2702 = 2011-07-01
536 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2726 = 2011-07-01
537 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 1 2011-07-01
538 Bruzon Batista, Lazaro CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2693 1 2011-07-01
539 Le, Quang Liem CUB Capablanca 2011 Grupo Elite [La Habana] 2687 1 2011-07-01
540 Radjabov, Teimour ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2744 1 2011-07-01
541 Carlsen, Magnus ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2815 = 2011-07-01
542 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2662 0 2011-07-01
543 Nakamura, Hikaru ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2774 = 2011-07-01
544 Karjakin, Sergey ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2776 0 2011-07-01
545 Radjabov, Teimour ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2744 = 2011-07-01
546 Carlsen, Magnus ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2815 0 2011-07-01
547 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2662 = 2011-07-01
548 Karjakin, Sergey ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2776 0 2011-07-01
549 Nakamura, Hikaru ROU Kings Tournament - 5th edition [Media] 2774 1 2011-07-01
550 Savchenko, Boris RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2616 1 2011-05-01
551 Chadaev, Nikolai RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2573 = 2011-05-01
552 Jakovenko, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2718 = 2011-05-01
553 Romanov, Evgeny RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2624 1 2011-05-01
554 Gelfand, Boris RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2733 = 2011-05-01
555 Nevostrujev, Vladimir RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2475 1 2011-05-01
556 Potapov, Pavel RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2474 = 2011-05-01
557 Ponomariov, Ruslan RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2743 0 2011-05-01
558 Bocharov, Dmitry RUS RUS Chmp. 2011 Team Men [Olginka] 2595 1 2011-05-01
559 Caruana, Fabiano ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2709 = 2011-03-01
560 Vallejo Pons, Francisco ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2698 = 2011-03-01
561 Onischuk, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2683 = 2011-03-01
562 Movsesian, Sergei ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2721 = 2011-03-01
563 Godena, Michele ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2549 1 2011-03-01
564 Gashimov, Vugar ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2733 0 2011-03-01
565 Navara, David ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2708 0 2011-03-01
566 Short, Nigel D ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2680 1 2011-03-01
567 Morozevich, Alexander ITA ITT 53 Capodanno [Reggio Emilia] 2700 1 2011-03-01
568 Mullon, Jean-Baptiste ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2420 1 2011-03-01
569 Lafuente, Pablo ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2561 1 2011-03-01
570 Felgaer, Ruben ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2585 = 2011-03-01
571 Erdos, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2593 1 2011-03-01
572 Kotronias, Vasilios ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2599 1 2011-03-01
573 Short, Nigel D ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2658 1 2011-03-01
574 Mikhalevski, Victor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2579 = 2011-03-01
575 Roiz, Michael ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2649 1 2011-03-01
576 Caruana, Fabiano ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2721 1 2011-03-01
577 Fridman, Daniel ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2655 1 2011-03-01
578 Ahmed, Abdul Sattar Abdulwhhab RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2354 1 2010-11-01
579 McNab, Colin A RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2445 1 2010-11-01
580 Beliavsky, Alexander G RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 1 2010-11-01
581 Sokolov, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2641 1 2010-11-01
582 Leko, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 1 2010-11-01
583 Jobava, Baadur RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2710 1 2010-11-01
584 Kramnik, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2010-11-01
585 Mamedyarov, Shakhriyar RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2756 0 2010-11-01
586 Vachier-Lagrave, Maxime RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2721 1 2010-11-01
587 Gelfand, Boris RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2751 = 2010-11-01
588 Brochet, Philippe BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2379 1 2010-11-01
589 Jakovenko, Dmitry BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2726 1 2010-11-01
590 Aronian, Levon BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2783 0 2010-11-01
591 Hammer, Jon Ludvig BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2633 0 2010-11-01
592 Stevic, Hrvoje BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2607 = 2010-11-01
593 Mamedyarov, Shakhriyar BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2756 = 2010-11-01
594 Zakarian, David GRE 28th Greek Team Cup 2010 - Final Four [Peristeri - Athens] 2356 1 2010-09-01
595 Nikolaidis, Ioannis GRE 28th Greek Team Cup 2010 - Final Four [Peristeri - Athens] 2493 1 2010-09-01
596 Negi, Parimarjan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2615 1 2010-09-01
597 Kryvoruchko, Yuriy GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2609 = 2010-09-01
598 Balogh, Csaba GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2628 1 2010-09-01
599 Nikolaidis, Ioannis GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2493 1 2010-09-01
600 Kritz, Leonid GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2618 1 2010-09-01
601 Kempinski, Robert GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2612 = 2010-09-01
602 Hammer, Jon Ludvig GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2636 1 2010-09-01
603 Giri, Anish FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2624 = 2010-07-01
604 Tkachiev, Vladislav FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2639 = 2010-07-01
605 Gashimov, Vugar RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2734 0 2010-07-01
606 Wang, Yue RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2752 = 2010-07-01
607 Alekseev, Evgeny RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2700 = 2010-07-01
608 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2669 0 2010-07-01
609 Ponomariov, Ruslan RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2733 1 2010-07-01
610 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2740 = 2010-07-01
611 Leko, Peter RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2735 = 2010-07-01
612 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2735 = 2010-07-01
613 Jakovenko, Dmitry RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2725 = 2010-07-01
614 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2741 = 2010-07-01
615 Eljanov, Pavel RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2751 = 2010-07-01
616 Akopian, Vladimir RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2694 0 2010-07-01
617 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix Series [Astrakhan] 2763 = 2010-07-01
618 Short, Nigel D CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2685 1 2010-07-01
619 Alekseev, Evgeny CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2700 1 2010-07-01
620 Dominguez Perez , Leinier CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2713 = 2010-07-01
621 Bruzon Batista, Lazaro CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2668 = 2010-07-01
622 Nepomniachtchi, Ian CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2695 1 2010-07-01
623 Short, Nigel D CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2685 = 2010-07-01
624 Alekseev, Evgeny CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2700 = 2010-07-01
625 Dominguez Perez , Leinier CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2713 = 2010-07-01
626 Bruzon Batista, Lazaro CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2668 1 2010-07-01
627 Nepomniachtchi, Ian CUB TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CAPABLANCA GRUPO ELITE [CIUDAD DE LA HABANA, CUBA] 2695 = 2010-07-01
628 Tiviakov, Sergei GER 1.Bundesliga [Germany] 2670 = 2010-05-01
629 Erdoes, Viktor GER 1.Bundesliga [Germany] 2591 1 2010-05-01
630 Ivanov, Alexander Al. RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2481 = 2010-05-01
631 Kovchan, Alexander RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2595 = 2010-05-01
632 Ponomariov, Ruslan RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2737 0 2010-05-01
633 Khenkin, Igor RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2597 = 2010-05-01
634 Nepomniachtchi, Ian RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2656 = 2010-05-01
635 Grischuk, Alexander RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2756 1 2010-05-01
636 Gelfand, Boris RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2750 = 2010-05-01
637 Wang, Yue RUS 17. RUS Club Cup 2010 Premier League [Dagomys] 2749 = 2010-05-01
638 Caruana, Fabiano NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2675 = 2010-03-01
639 Tiviakov, Sergei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 = 2010-03-01
640 Smeets, Jan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2657 1 2010-03-01
641 Van Wely, Loek NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2641 1 2010-03-01
642 Short, Nigel D NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2696 = 2010-03-01
643 Nakamura, Hikaru NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2708 = 2010-03-01
644 Carlsen, Magnus NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 0 2010-03-01
645 Anand, Viswanathan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2790 = 2010-03-01
646 Shirov, Alexei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2723 = 2010-03-01
647 Kramnik, Vladimir NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2788 = 2010-03-01
648 Karjakin, Sergey NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2720 = 2010-03-01
649 Dominguez Perez, Leinier NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2712 = 2010-03-01
650 Leko, Peter NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2739 = 2010-03-01
651 Anand, Viswanathan   2788 = 2010-01-01
652 Svidler, Peter   2754 = 2010-01-01
653 Ponomariov, Ruslan   2739 = 2010-01-01
654 Leko, Peter   2752 = 2010-01-01
655 Carlsen, Magnus   2801 = 2010-01-01
656 Morozevich, Alexander   2750 1 2010-01-01
657 Gelfand, Boris   2758 1 2010-01-01
658 Aronian, Levon   2786 = 2010-01-01
659 Kramnik, Vladimir   2772 = 2010-01-01
660 Bezgodov, Alexei   2484 1 2010-01-01
661 Bezgodov, Alexei   2484 1 2010-01-01
662 So, Wesley   2640 0 2010-01-01
663 So, Wesley   2640 = 2010-01-01
664 De Jong, Jan-Willem   2462 = 2009-11-01
665 Schneider, Ilja   2500 1 2009-11-01
666 Svidler, Peter   2741 0 2009-11-01
667 Glek, Igor   2537 = 2009-11-01
668 Huzman, Alexander   2599 1 2009-11-01
669 Onischuk, Alexander   2699 = 2009-11-01
670 Alekseev, Evgeny   2725 = 2009-11-01
671 Giri, Anish   2552 = 2009-11-01
672 Polgar, Judit   2687 = 2009-11-01
673 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
674 Giri, Anish   2552 = 2009-11-01
675 Tiviakov, Sergei   2670 = 2009-11-01
676 Polgar, Judit   2687 = 2009-11-01
677 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2675 1 2009-09-01
678 Shirov, Alexei   2745 = 2009-09-01
679 Gelfand, Boris   2733 = 2009-09-01
680 Kamsky, Gata   2720 1 2009-09-01
681 Radjabov, Teimour   2756 = 2009-09-01
682 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2675 1 2009-09-01
683 Shirov, Alexei   2745 1 2009-09-01
684 Gelfand, Boris   2733 = 2009-09-01
685 Kamsky, Gata   2720 = 2009-09-01
686 Radjabov, Teimour   2756 = 2009-09-01
687 McHedlishvili, Mikheil   2592 = 2009-09-01
688 Rozentalis, Eduardas   2588 = 2009-09-01
689 Postny, Evgeny   2647 1 2009-09-01
690 Miroshnichenko, Evgenij   2696 = 2009-09-01
691 Tomashevsky, Evgeny   2689 = 2009-09-01
692 Tiviakov, Sergei   2674 = 2009-09-01
693 Bojkov, Dejan   2521 1 2009-09-01
694 Howell, David W L   2614 1 2009-09-01
695 Kempinski, Robert   2601 = 2009-09-01
696 Vachier-Lagrave, Maxime   2703 = 2009-09-01
697 Alekseev, Evgeny   2714 = 2009-09-01
698 Caruana, Fabiano   2670 1 2009-09-01
699 Gelfand, Boris   2755 = 2009-09-01
700 Morozevich, Alexander   2751 = 2009-09-01
701 Vachier-Lagrave, Maxime   2703 = 2009-09-01
702 Alekseev, Evgeny   2714 = 2009-09-01
703 Caruana, Fabiano   2670 1 2009-09-01
704 Morozevich, Alexander   2751 0 2009-09-01
705 Gelfand, Boris   2755 = 2009-09-01
706 Aronian, Levon   2768 = 2009-09-01
707 Inarkiev, Ernesto   2675 = 2009-09-01
708 Leko, Peter   2756 = 2009-09-01
709 Alekseev, Evgeny   2714 1 2009-09-01
710 Cheparinov, Ivan   2678 1 2009-09-01
711 Kamsky, Gata   2717 = 2009-09-01
712 Kasimdzhanov, Rustam   2672 = 2009-09-01
713 Gelfand, Boris   2755 1 2009-09-01
714 Eljanov, Pavel   2716 = 2009-09-01
715 Karjakin, Sergey   2717 = 2009-09-01
716 Bacrot, Etienne   2721 = 2009-09-01
717 Jakovenko, Dmitry   2760 = 2009-09-01
718 Akopian, Vladimir   2712 1 2009-09-01
719 Ionov, Sergey   2538 = 2009-07-01
720 Moiseenko, Alexander   2690 = 2009-07-01
721 Jakovenko, Dmitry   2753 = 2009-07-01
722 Gelfand, Boris   2733 0 2009-07-01
723 Svidler, Peter   2726 = 2009-07-01
724 Belov, Vladimir   2623 = 2009-07-01
725 Grischuk, Alexander   2748 = 2009-07-01
726 Bacrot, Etienne   2728 = 2009-07-01
727 Svidler, Peter   2726 0 2009-07-01
728 Gelfand, Boris   2733 = 2009-07-01
729 Eljanov, Pavel   2693 = 2009-07-01
730 Kasimdzhanov, Rustam   2695 0 2009-07-01
731 Aronian, Levon   2754 0 2009-07-01
732 Leko, Peter   2751 = 2009-07-01
733 Mamedyarov, Shakhriyar   2725 = 2009-07-01
734 Akopian, Vladimir   2696 = 2009-07-01
735 Karjakin, Sergey   2721 = 2009-07-01
736 Grischuk, Alexander   2748 1 2009-07-01
737 Alekseev, Evgeny   2716 = 2009-07-01
738 Kamsky, Gata   2720 = 2009-07-01
739 Shirov, Alexei   2745 0 2009-07-01
740 Wang, Yue   2738 0 2009-07-01
741 Carlsen, Magnus   2770 = 2009-07-01
742 Topalov, Veselin   2812 0 2009-07-01
743 Dominguez Perez, Leinier   2721 = 2009-07-01
744 Shirov, Alexei   2745 0 2009-07-01
745 Wang, Yue   2738 = 2009-07-01
746 Carlsen, Magnus   2770 = 2009-07-01
747 Topalov, Veselin   2812 0 2009-07-01
748 Dominguez Perez, Leinier   2721 1 2009-07-01
749 Svidler, Peter   2727 = 2009-04-01
750 Aronian, Levon   2757 0 2009-04-01
751 Topalov, Veselin   2791 = 2009-04-01
752 Bu, Xiangzhi   2714 = 2009-04-01
753 Movsesian, Sergei   2732 = 2009-04-01
754 Svidler, Peter   2727 = 2009-04-01
755 Aronian, Levon   2757 0 2009-04-01
756 Topalov, Veselin   2791 0 2009-04-01
757 Movsesian, Sergei   2732 = 2009-04-01
758 Bu, Xiangzhi   2714 1 2009-04-01
759 Smeets, Jan   2601 0 2009-04-01
760 Wang, Yue   2739 1 2009-04-01
761 Radjabov, Teimour   2761 0 2009-04-01
762 Stellwagen, Daniel   2612 = 2009-04-01
763 Carlsen, Magnus   2776 = 2009-04-01
764 Aronian, Levon   2750 = 2009-04-01
765 Movsesian, Sergei   2751 0 2009-04-01
766 Karjakin, Sergey   2706 1 2009-04-01
767 Van Wely, Loek   2625 = 2009-04-01
768 Kamsky, Gata   2725 = 2009-04-01
769 Adams, Michael   2712 = 2009-04-01
770 Dominguez Perez, Leinier   2717 = 2009-04-01
771 Morozevich, Alexander   2771 0 2009-04-01
772 Wang, Yue   2739 = 2009-04-01
773 Radjabov, Teimour   2761 = 2009-04-01
774 Grischuk, Alexander   2733 = 2009-04-01
775 Carlsen, Magnus   2776 = 2009-04-01
776 Anand, Viswanathan   2791 = 2009-04-01
777 Aronian, Levon   2750 1 2009-04-01
778 Dominguez Perez, Leinier   2717 = 2009-04-01
779 Wang, Yue   2739 = 2009-04-01
780 Radjabov, Teimour   2761 = 2009-04-01
781 Grischuk, Alexander   2733 = 2009-04-01
782 Carlsen, Magnus   2776 = 2009-04-01
783 Anand, Viswanathan   2791 = 2009-04-01
784 Aronian, Levon   2750 1 2009-04-01
785 Dominguez Perez, Leinier   2717 = 2009-04-01
786 Van Der Werf, Mark   2436 1 2009-01-01
787 Hera, Imre Jr   2530 = 2009-01-01
788 Sasikiran, Krishnan   2694 = 2009-01-01
789 Svidler, Peter   2727 = 2009-01-01
790 Van Wely, Loek   2618 = 2009-01-01
791 Carlsen, Magnus   2786 1 2009-01-01
792 Karjakin, Sergey   2730 1 2009-01-01
793 Shirov, Alexei   2726 = 2009-01-01
794 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 = 2009-01-01
795 Ivanisevic, Ivan   2658 1 2009-01-01
796 Jobava, Baadur   2664 0 2009-01-01
797 Aronian, Levon   2757 = 2009-01-01
798 Leko, Peter   2747 1 2009-01-01
799 Naiditsch, Arkadij   2678 = 2009-01-01
800 Wang, Yue   2736 = 2009-01-01
801 Chandler, Murray G   2515 1 2009-01-01
802 Kramnik, Vladimir   2772 = 2009-01-01
803 Gelfand, Boris   2719 = 2009-01-01
804 Kamsky, Gata   2729 0 2009-01-01
805 Carlsen, Magnus   2765 0 2008-10-01
806 Alekseev, Evgeny   2711 1 2008-10-01
807 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 = 2008-10-01
808 Onischuk, Alexander   2664 = 2008-10-01
809 Jakovenko, Dmitry   2711 = 2008-10-01
810 Volokitin, Andrei   2684 = 2008-10-01
811 Karjakin, Sergey   2732 = 2008-10-01
812 Shirov, Alexei   2740 1 2008-10-01
813 Svidler, Peter   2746 = 2008-10-01
814 Van Wely, Loek   2676 1 2008-10-01
815 Eljanov, Pavel   2687 1 2008-10-01
816 Van Wely, Loek   2676 = 2008-10-01
817 Leko, Peter   2741 0 2008-10-01
818 Nepomniachtchi, Ian   2634 = 2008-10-01
819 Gustafsson, Jan   2603 = 2008-10-01
820 Naiditsch, Arkadij   2623 1 2008-10-01
821 Mamedyarow, Shakhriyar   2752 = 2008-10-01
822 Kramnik, Vladimir   2788 1 2008-10-01
823 Navara, David   2646 = 2008-10-01
824 Kamsky, Gata   2723 0 2008-10-01
825 Aronian, Levon   2737 1 2008-10-01
826 Karjakin, Sergey   2727 = 2008-10-01
827 Al-Modiahki, Mohamad   2556 = 2008-10-01
828 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
829 Gashimov, Vugar   2717 = 2008-10-01
830 Svidler, Peter   2738 1 2008-10-01
831 Cheparinov, Ivan   2687 = 2008-10-01
832 Gelfand, Boris   2720 0 2008-10-01
833 Radjabov, Teimour   2744 = 2008-10-01
834 Grischuk, Alexander   2728 = 2008-10-01
835 Wang, Yue   2704 = 2008-10-01
836 Kamsky, Gata   2723 1 2008-10-01
837 Gelfand, Boris   2720 = 2008-10-01
838 Alekseev, Evgeny   2708 = 2008-10-01
839 Mamedyarov, Shakhriyar   2742 = 2008-10-01
840 Kramnik, Vladimir   2788 = 2008-10-01
841 Leko, Peter   2741 1 2008-10-01
842 Morozevich, Alexander   2788 1 2008-10-01
843 Ponomariov, Ruslan   2718 = 2008-10-01
844 Shirov, Alexei   2741 = 2008-10-01
845 Anand, Viswanathan   2798 = 2008-10-01
846 Carlsen, Magnus   2775 = 2008-10-01
847 Radjabov, Teimour   2744 = 2008-10-01
848 Aronian, Levon   2737 0 2008-10-01
849 Topalov, Veselin   2777 = 2008-10-01
850 Anand, Viswanathan   2798 = 2008-10-01
851 Carlsen, Magnus   2775 1 2008-10-01
852 Radjabov, Teimour   2744 1 2008-10-01
853 Aronian, Levon   2737 = 2008-10-01
854 Topalov, Veselin   2777 0 2008-10-01
855 Navara, David   2656 = 2008-07-01
856 Kasimdzhanov, Rustam   2690 = 2008-07-01
857 McShane, Luke James   2592 1 2008-07-01
858 Wojtaszek, Radoslav   2635 = 2008-07-01
859 Riazantsev, Alexander   2638 1 2008-07-01
860 Onischuk, Alexander   2664 = 2008-07-01
861 Gelfand, Boris   2723 = 2008-07-01
862 Svidler, Peter   2746 = 2008-07-01
863 Ponomariov, Ruslan   2719 1 2008-07-01
864 Andreikin, Dmitry   2580 = 2008-07-01
865 Morozevich, Alexander   2774 1 2008-07-01
866 Efimenko, Zahar   2660 1 2008-07-01
867 Alekseev, Evgeny   2711 = 2008-07-01
868 Shirov, Alexei   2740 = 2008-07-01
869 Gashimov, Vugar   2679 = 2008-07-01
870 Radjabov, Teimour   2751 1 2008-07-01
871 Topalov, Vesselin   2767 1 2008-07-01
872 Bu, Xiangzhi   2708 1 2008-07-01
873 Aronian, Levon   2763 1 2008-07-01
874 Cheparinov, Ivan   2695 1 2008-07-01
875 Radjabov, Teimour   2751 = 2008-07-01
876 Topalov, Vesselin   2767 = 2008-07-01
877 Bu, Xiangzhi   2708 = 2008-07-01
878 Aronian, Levon   2763 = 2008-07-01
879 Cheparinov, Ivan   2695 1 2008-07-01
880 Bruzon Batista, Lazaro   2607 1 2008-04-01
881 Bruzon Batista, Lazaro   2607 = 2008-04-01
882 Almeida Quintana, Omar   2502 1 2008-04-01
883 Almeida Quintana, Omar   2502 = 2008-04-01
884 Graf, Alexander   2576 1 2008-04-01
885 Graf, Alexander   2576 0 2008-04-01
886 Harikrishna, P.   2668 1 2008-04-01
887 Harikrishna, P.   2668 0 2008-04-01
888 Polgar, Judit   2707 = 2008-04-01
889 Topalov, Veselin   2780 = 2008-04-01
890 Gelfand, Boris   2737 = 2008-04-01
891 Leko, Peter   2753 = 2008-04-01
892 Carlsen, Magnus   2733 = 2008-04-01
893 Anand, Viswanathan   2799 = 2008-04-01
894 Kramnik, Vladimir   2799 = 2008-04-01
895 Radjabov, Teimour   2735 = 2008-04-01
896 Mamedyarov, Shakhriyar   2760 = 2008-04-01
897 Eljanov, Pavel   2692 1 2008-04-01
898 Adams, Michael   2726 = 2008-04-01
899 Aronian, Levon   2739 = 2008-04-01
900 Van Wely, Loek   2681 = 2008-04-01
901 Carlsen, Magnus   2733 = 2008-04-01
902 Leko, Peter   2753 1 2008-04-01
903 Topalov, Veselin   2780 0 2008-04-01
904 Aronian, Levon   2739 0 2008-04-01
905 Radjabov, Teimour   2735 = 2008-04-01
906 Anand, Viswanathan   2799 = 2008-04-01
907 Shirov, Alexei   2755 = 2008-04-01
908 Carlsen, Magnus   2733 0 2008-04-01
909 Leko, Peter   2753 1 2008-04-01
910 Topalov, Veselin   2780 = 2008-04-01
911 Aronian, Levon   2739 = 2008-04-01
912 Radjabov, Teimour   2735 = 2008-04-01
913 Anand, Viswanathan   2799 = 2008-04-01
914 Shirov, Alexei   2755 = 2008-04-01