Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Wojtaszek, Radoslaw

Вечити шах листа

Wojtaszek, Radoslaw

# Wojtaszek, Radoslaw турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Prusikin, Michael GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2518 = 2019-01-01
2 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2535 0 2019-01-01
3 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
4 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
5 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
6 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 0 2018-12-01
7 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
8 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
9 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 0 2018-12-01
10 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
11 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
12 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 0 2018-12-01
13 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2674 = 2018-12-01
14 Sprenger, Jan Michael, Dr. GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2490 = 2018-12-01
15 Priasmoro, Novendra GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2498 1 2018-11-01
16 Fernandes, Antonio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2389 1 2018-11-01
17 Nepomniachtchi, Ian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2768 0 2018-11-01
18 Bacrot, Etienne GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2678 1 2018-11-01
19 Eljanov, Pavel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2703 = 2018-11-01
20 Radjabov, Teimour GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2751 = 2018-11-01
21 Sargissian, Gabriel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2691 = 2018-11-01
22 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
23 Yu, Yangyi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2765 = 2018-11-01
24 Harikrishna, Pentala GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2743 = 2018-11-01
25 Elsness, Frode GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2450 1 2018-11-01
26 Carlsen, Magnus GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2839 = 2018-11-01
27 Mastrovasilis, Dimitrios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2595 = 2018-11-01
28 Efimenko, Zahar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2641 1 2018-11-01
29 Wang, Hao GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2722 = 2018-11-01
30 Mamedyarov, Shakhriyar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2820 = 2018-11-01
31 Munguntuul, Batkhuyag ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2422 = 2018-11-01
32 Ladron De Guevara Pinto, Paolo ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2427 1 2018-11-01
33 Hess, Robert ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2574 1 2018-11-01
34 Vaibhav, Suri ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2597 1 2018-11-01
35 Svane, Rasmus ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2595 1 2018-11-01
36 Wang, Hao ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2722 = 2018-11-01
37 Adams, Michael ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2712 1 2018-11-01
38 Naiditsch, Arkadij ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2721 = 2018-11-01
39 Protaziuk, Grzegorz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2334 1 2018-10-01
40 Kuzmicz, Krystian POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2465 1 2018-10-01
41 Klekowski, Maciej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 4-6 [Wroclaw] 2502 = 2018-10-01
42 Meier, Georg GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2627 = 2018-08-01
43 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2792 = 2018-08-01
44 Duda, Jan-Krzysztof GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2737 0 2018-08-01
45 Nepomniachtchi, Ian GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2757 = 2018-08-01
46 Giri, Anish GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2781 = 2018-08-01
47 Kovalev, Vladislav GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2655 = 2018-08-01
48 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2018 GM-Turnier [Dortmund] 2672 = 2018-08-01
49 Mista, Aleksander POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2599 1 2018-07-01
50 Tomczak, Jacek POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2598 = 2018-07-01
51 Nasuta, Grzegorz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018 Round 1-3 [Gorzow Wielkopolski] 2490 1 2018-07-01
52 Yankelevich, Lev GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2411 1 2018-06-01
53 Perske, Thore GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2451 = 2018-06-01
54 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2630 = 2018-06-01
55 Piorun, Kacper POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2633 = 2018-06-01
56 Bartel, Mateusz POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2604 1 2018-06-01
57 Socko, Bartosz POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2593 = 2018-06-01
58 Tomczak, Jacek POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2589 = 2018-06-01
59 Gajewski, Grzegorz POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2599 = 2018-06-01
60 Duda, Jan-Krzysztof POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2724 0 2018-06-01
61 Mista, Aleksander POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2590 0 2018-06-01
62 Krasenkow, Michal POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2628 1 2018-06-01
63 Sadzikowski, Daniel POL Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018 [Warszawa] 2588 = 2018-06-01
64 Zelbel, Patrick GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2440 1 2018-05-01
65 Hracek, Zbynek GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2589 = 2018-05-01
66 Jurcik, Marian CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2460 1 2018-05-01
67 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2674 1 2018-05-01
68 Nguyen, Thai Dai Van CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2539 = 2018-05-01
69 Ding, Liren AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
70 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
71 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 = 2018-05-01
72 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 = 2018-05-01
73 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 0 2018-05-01
74 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
75 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
76 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 1 2018-05-01
77 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 = 2018-05-01
78 Neverov, Valeriy GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2480 1 2018-04-01
79 Deac, Bogdan-Daniel GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2572 0 2018-04-01
80 Kalashian, David GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2399 1 2018-04-01
81 Moroni, Luca Jr GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2559 1 2018-04-01
82 Yilmaz, Mustafa GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2619 1 2018-04-01
83 Saric, Ivan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2657 1 2018-04-01
84 Najer, Evgeniy GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2683 = 2018-04-01
85 Demchenko, Anton GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2672 1 2018-04-01
86 Jones, Gawain C B GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2651 = 2018-04-01
87 Korobov, Anton GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2664 = 2018-04-01
88 Sjugirov, Sanan GEO European Individual Chess Ch 2018 [Batumi] 2652 = 2018-04-01
89 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2626 1 2018-03-01
90 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2666 = 2018-03-01
91 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2711 = 2018-01-01
92 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2651 = 2018-01-01
93 Nikolaidis, Ioannis GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2519 = 2017-12-01
94 Adams, Michael GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2727 1 2017-12-01
95 Nisipeanu, Liviu-Dieter GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2672 = 2017-12-01
96 Zhigalko, Sergei GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2638 = 2017-12-01
97 Grischuk, Alexander GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2785 = 2017-12-01
98 Gelfand, Boris GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2737 = 2017-12-01
99 Aronian, Levon GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2801 = 2017-12-01
100 Edouard, Romain GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2607 = 2017-12-01
101 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2504 = 2017-12-01
102 Studer, Noel GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2471 = 2017-12-01
103 Mista, Aleksander POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2597 = 2017-12-01
104 Vovk, Yuri POL Ekstraliga 2017 Round 7-9 [Katowice] 2610 1 2017-12-01
105 Bartel, Mateusz POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2613 = 2017-11-01
106 Jakubowski, Krzysztof POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2529 1 2017-11-01
107 Tomczak, Jacek POL Ekstraliga 2017 Round 4-6 [Wroclaw] 2583 1 2017-11-01
108 Efimenko, Zahar TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2636 = 2017-11-01
109 Kramnik, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2794 = 2017-11-01
110 Kazakovskiy, Valeriy TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2420 1 2017-11-01
111 Inarkiev, Ernesto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2693 = 2017-11-01
112 Nisipeanu, Liviu-Dieter TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2672 1 2017-11-01
113 Naiditsch, Arkadij TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2702 = 2017-11-01
114 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2654 = 2017-11-01
115 Heimann, Andreas GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2578 = 2017-11-01
116 El Debs, Felipe De Cresce GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2533 1 2017-10-01
117 El Debs, Felipe De Cresce GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2533 = 2017-10-01
118 Onischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2682 = 2017-10-01
119 Onischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2682 = 2017-10-01
120 Bacrot, Etienne ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2715 0 2017-09-01
121 Ponomariov, Ruslan ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2692 = 2017-09-01
122 Areshchenko, Alexander ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2652 = 2017-09-01
123 Vidit, Santosh Gujrathi ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2693 = 2017-09-01
124 Jobava, Baadur ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2687 = 2017-09-01
125 Banusz, Tamas ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2611 1 2017-09-01
126 Vachier-Lagrave, Maxime GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2791 = 2017-08-01
127 Wang, Yue GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2699 1 2017-08-01
128 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2812 = 2017-08-01
129 Fedoseev, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2726 = 2017-08-01
130 Andreikin, Dmitry GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2712 = 2017-08-01
131 Bluebaum, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2642 = 2017-08-01
132 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2683 1 2017-08-01
133 Vidit, Santosh Gujrathi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2692 0 2017-07-01
134 Shankland, Samuel L RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2676 1 2017-07-01
135 Hesham, Abdelrahman RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2372 1 2017-07-01
136 Solak, Dragan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 = 2017-07-01
137 Ponomariov, Ruslan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2712 1 2017-07-01
138 Svidler, Peter RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2756 = 2017-07-01
139 Tari, Aryan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2593 = 2017-07-01
140 Zhigalko, Sergei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2635 1 2017-07-01
141 Ding, Liren RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2783 = 2017-07-01
142 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2506 = 2017-06-01
143 Melkumyan, Hrant GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2619 = 2017-06-01
144 Kramnik, Vladimir AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2811 = 2017-06-01
145 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2741 0 2017-06-01
146 So, Wesley AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2822 = 2017-06-01
147 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2783 = 2017-06-01
148 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2751 = 2017-06-01
149 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2710 = 2017-06-01
150 Harikrishna, P. AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2755 = 2017-06-01
151 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2772 1 2017-06-01
152 Adams, Michael AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2761 = 2017-06-01
153 Dziuba, Marcin POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2556 1 2017-06-01
154 Kryvoruchko, Yuriy POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2714 = 2017-06-01
155 Klekowski, Maciej POL Ekstraliga 2017 Round 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2473 1 2017-06-01
156 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2714 = 2017-06-01
157 Li, Chao B FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2722 = 2017-06-01
158 Colin, Vincent FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2381 1 2017-06-01
159 Rodshtein, Maxim FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2698 = 2017-06-01
160 Baklan, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2594 = 2017-06-01
161 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2693 = 2017-06-01
162 Sokolov, Andrei FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2505 1 2017-06-01
163 Donchenko, Alexander FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2563 = 2017-06-01
164 Brochet, Philippe FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2409 1 2017-06-01
165 Jobava, Baadur FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2713 0 2017-06-01
166 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2662 = 2017-05-01
167 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2684 0 2017-05-01
168 Neverov, Valeriy UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2477 = 2017-05-01
169 Pascua, Haridas UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2440 1 2017-05-01
170 Schroeder, Jan-Christian UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2543 = 2017-05-01
171 Mayed, Alrashedi UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2345 1 2017-05-01
172 Sunilduth Lyna, Narayanan UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2526 = 2017-05-01
173 Debashis, Das UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2480 1 2017-05-01
174 Bok, Benjamin UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2596 1 2017-05-01
175 Amin, Bassem UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2660 = 2017-05-01
176 Adhiban, B. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2682 = 2017-05-01
177 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
178 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 0 2017-02-01
179 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
180 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
181 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 1 2017-02-01
182 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
183 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 0 2017-02-01
184 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
185 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
186 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
187 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 = 2017-02-01
188 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
189 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 1 2017-02-01
190 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2709 = 2017-01-01
191 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2702 = 2017-01-01
192 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2626 = 2017-01-01
193 Walter, Stefan GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2411 1 2017-01-01
194 Movsesian, Sergei CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2673 = 2017-01-01
195 Socko, Bartosz CZE tht Extraliga 2016/2017 r3-4 [various] 2613 1 2017-01-01
196 Bezold, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2502 1 2016-12-01
197 Bromberger, Stefan GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2535 1 2016-12-01
198 Petrov, Nikita SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2509 = 2016-12-01
199 Oparin, Grigoriy SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2621 1 2016-12-01
200 Werle, Jan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2551 = 2016-12-01
201 Erdos, Viktor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2585 1 2016-12-01
202 Rapport, Richard SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2730 = 2016-12-01
203 Bartel, Mateusz POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2641 = 2016-11-01
204 Butkiewicz, Lukasz POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2445 1 2016-11-01
205 Kempinski, Robert POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 7-9 [Katowice] 2600 = 2016-11-01
206 Ismael, Namir Mohammed Ismael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2336 1 2016-10-01
207 Salem, A.r. Saleh AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2628 1 2016-10-01
208 Dominguez Perez, Leinier AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2720 = 2016-10-01
209 Bologan, Victor AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2648 = 2016-10-01
210 Delgado Ramirez, Neuris AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2618 = 2016-10-01
211 Smerdon, David C AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2531 1 2016-10-01
212 Navara, David AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2742 = 2016-10-01
213 Zhang, Zhong AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2637 1 2016-10-01
214 Stefansson, Hannes AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2574 = 2016-10-01
215 Vallejo Pons, Francisco AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2716 1 2016-10-01
216 Korobov, Anton RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2656 = 2016-09-01
217 Matlakov, Maxim RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2684 = 2016-09-01
218 Smirin, Ilia RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2676 = 2016-09-01
219 Sutovsky, Emil RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2622 1 2016-09-01
220 Andreikin, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2733 = 2016-09-01
221 Jakovenko, Dmitry RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2712 = 2016-09-01
222 Kovalenko, Igor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2667 = 2016-09-01
223 Motylev, Alexander RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2660 = 2016-09-01
224 Bologan, Victor RUS 17. A.Karpov Intl Tournament [Poykovsky] 2654 1 2016-09-01
225 Heberla, Bartlomiej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2541 1 2016-07-01
226 Klekowski, Maciej POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2439 1 2016-07-01
227 Kryvoruchko, Yuriy POL Sygnity Ekstraliga 2016 r. 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2682 = 2016-07-01
228 Kanmazalp, Ogulcan KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2442 1 2016-06-01
229 Saric, Ante KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2594 1 2016-06-01
230 Lupulescu, Constantin KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2620 1 2016-06-01
231 Ipatov, Alexander KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2648 1 2016-06-01
232 Inarkiev, Ernesto KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2686 = 2016-06-01
233 Navara, David KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2735 = 2016-06-01
234 Kovalenko, Igor KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2644 = 2016-06-01
235 Ter-Sahakyan, Samvel KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2601 1 2016-06-01
236 Goganov, Aleksey KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2600 = 2016-06-01
237 Vallejo Pons, Francisco KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2700 = 2016-06-01
238 Jobava, Baadur KOS 17th European Individual Chess Championship [Gjakova] 2661 0 2016-06-01
239 Klekowski, Maciej POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2432 1 2016-05-01
240 Tomczak, Jacek POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2603 1 2016-05-01
241 Swiercz, Dariusz POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2665 = 2016-05-01
242 Gajewski, Grzegorz POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2633 1 2016-05-01
243 Bartel, Mateusz POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2625 0 2016-05-01
244 Dragun, Kamil POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2594 1 2016-05-01
245 Duda, Jan-Krzysztof POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2652 = 2016-05-01
246 Kanarek, Marcel POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2532 1 2016-05-01
247 Piorun, Kacper POL LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski [Poznan] 2655 = 2016-05-01
248 Motylev, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2652 = 2016-05-01
249 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2573 = 2016-05-01
250 Ftacnik, Lubomir CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2539 1 2016-05-01
251 Ponomariov, Ruslan CZE tht Extraliga 2015/2016 r9-11 [various] 2712 = 2016-05-01
252 Yilmaz, Mustafa GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2594 1 2016-04-01
253 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2676 = 2016-04-01
254 Arakhamia-Grant, Ketevan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2346 1 2016-03-01
255 Tarjan, James E ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2478 1 2016-03-01
256 Lalith, Babu M R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2553 = 2016-03-01
257 Tregubov, Pavel V. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2582 1 2016-03-01
258 Jones, Gawain C B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2625 = 2016-03-01
259 Lenic, Luka ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2611 = 2016-03-01
260 Perez Ponsa, Federico ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2577 1 2016-03-01
261 Grandelius, Nils ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2635 = 2016-03-01
262 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 0 2016-03-01
263 Tari, Aryan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2556 = 2016-03-01
264 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2623 = 2016-03-01
265 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2627 0 2016-03-01
266 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2663 1 2016-01-01
267 Olszewski, Michal GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2542 1 2016-01-01
268 Krush, Irina QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2468 1 2016-01-01
269 Lin, Chen QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2532 1 2016-01-01
270 Giri, Anish QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2784 0 2016-01-01
271 Vocaturo, Daniele QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2597 1 2016-01-01
272 Bologan, Viktor QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2654 = 2016-01-01
273 Sjugirov, Sanan QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 0 2016-01-01
274 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 = 2016-01-01
275 Bartel, Mateusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2620 1 2016-01-01
276 Piorun, Kacper QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2637 = 2016-01-01
277 Ragger, Markus ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2688 0 2015-12-01
278 Bologan, Viktor ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2630 0 2015-12-01
279 Leko, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2708 = 2015-12-01
280 Solak, Dragan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2628 = 2015-12-01
281 Nyback, Tomi ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2594 = 2015-12-01
282 Aronian, Levon ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2781 0 2015-12-01
283 Carlsen, Magnus ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2850 0 2015-12-01
284 Lalith, Babu M.r. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2557 = 2015-11-01
285 Lalith, Babu M.r. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2557 1 2015-11-01
286 Artemiev, Vladislav AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2675 1 2015-11-01
287 Artemiev, Vladislav AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2675 = 2015-11-01
288 Granda Zuniga, Julio E AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2667 = 2015-11-01
289 Granda Zuniga, Julio E AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2667 1 2015-11-01
290 Giri, Anish AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2793 = 2015-11-01
291 Giri, Anish AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2793 = 2015-11-01
292 Dragun, Kamil POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2568 1 2015-11-01
293 Swiercz, Dariusz POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2620 = 2015-11-01
294 Kovalenko, Igor POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 7-9 [Wroclaw] 2700 = 2015-11-01
295 Markus, Robert MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2617 = 2015-11-01
296 Baron, Tal MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2541 1 2015-11-01
297 Ivanchuk, Vassily MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2726 = 2015-11-01
298 Hammer, Jon Ludvig MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2680 1 2015-11-01
299 Topalov, Veselin MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2813 0 2015-11-01
300 Shirov, Alexei MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2715 1 2015-11-01
301 Kempinski, Robert POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2637 = 2015-10-01
302 Klekowski, Maciej POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2478 0 2015-10-01
303 Jakubowski, Krzysztof POL Druzynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga Round 4-6 [Katowice] 2564 1 2015-10-01
304 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 = 2015-09-01
305 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
306 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 1 2015-09-01
307 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 0 2015-09-01
308 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 = 2015-09-01
309 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
310 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 1 2015-09-01
311 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
312 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 = 2015-09-01
313 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 = 2015-09-01
314 Moussard, Jules FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2444 0 2015-07-01
315 Dorfman, Iossif FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2574 = 2015-07-01
316 Maze, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2572 1 2015-07-01
317 Doettling, Fabian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2588 1 2015-07-01
318 Smith, Axel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2454 = 2015-07-01
319 Iordachescu, Viorel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2588 = 2015-07-01
320 Donchenko, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2570 = 2015-07-01
321 Edouard, Romain FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2627 = 2015-07-01
322 Sokolov, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2623 = 2015-07-01
323 Saada, Julien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2346 1 2015-07-01
324 Matlakov, Maxim FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2694 = 2015-07-01
325 Nepomniachtchi, Ian RUS Team men PL chess [Sochi] 2728 1 2015-06-01
326 Kamsky, Gata RUS Team men PL chess [Sochi] 2673 = 2015-06-01
327 Grischuk, Alexander RUS Team men PL chess [Sochi] 2780 = 2015-06-01
328 Sjugirov, Sanan RUS Team men PL chess [Sochi] 2670 = 2015-06-01
329 Kramnik, Vladimir RUS Team men PL chess [Sochi] 2777 = 2015-06-01
330 Svidler, Peter RUS Team men PL chess [Sochi] 2734 = 2015-06-01
331 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2660 1 2015-05-01
332 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2567 1 2015-05-01
333 Mista, Alexander CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2616 1 2015-04-01
334 Miton, Kamil CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2601 = 2015-04-01
335 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2695 1 2015-03-01
336 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2615 = 2015-03-01
337 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 = 2015-02-01
338 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 = 2015-02-01
339 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 1 2015-02-01
340 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
341 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 1 2015-02-01
342 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2015-02-01
343 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 0 2015-02-01
344 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 0 2015-02-01
345 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
346 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2015-02-01
347 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 0 2015-02-01
348 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 0 2015-02-01
349 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 = 2015-02-01
350 Motylev, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2682 = 2014-11-01
351 Sandipan, Chanda GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2603 1 2014-11-01
352 Petenyi, Tamas ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2459 1 2014-10-01
353 Blomqvist, Erik ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2506 1 2014-10-01
354 Mamedyarov, Shakhriyar ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2756 = 2014-10-01
355 Sutovsky, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2632 1 2014-10-01
356 Jones, Gawain C B ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2664 = 2014-10-01
357 Nepomniachtchi, Ian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2710 = 2014-10-01
358 Dominguez Perez, Leinier NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2760 = 2014-09-01
359 Carlsen, Magnus NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2877 0 2014-09-01
360 Salem, A.r. Saleh NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2591 1 2014-09-01
361 Granda Zuniga, Julio E NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2663 = 2014-09-01
362 Predojevic, Borki NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2604 1 2014-09-01
363 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2768 = 2014-09-01
364 Pelletier, Yannick NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2578 1 2014-09-01
365 Topalov, Veselin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2772 0 2014-09-01
366 Wang, Yue NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2718 = 2014-09-01
367 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 1 2014-08-01
368 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
369 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 0 2014-08-01
370 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 = 2014-08-01
371 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
372 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
373 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
374 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 = 2014-08-01
375 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 1 2014-08-01
376 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
377 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2627 1 2014-07-01
378 David, Alberto FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2579 1 2014-07-01
379 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2541 1 2014-07-01
380 Baron, Tal FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2515 = 2014-07-01
381 Edouard, Romain FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2692 = 2014-07-01
382 Gharamian, Tigran FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2655 = 2014-07-01
383 Vachier-Lagrave, Maxime FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2758 = 2014-07-01
384 Bauer, Christian FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2628 1 2014-07-01
385 Postny, Evgeny FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2641 = 2014-07-01
386 Kazhgaleyev, Murtas FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2570 1 2014-07-01
387 Berkes, Ferenc HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2665 1 2014-07-01
388 Polgar, Judit HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2685 = 2014-07-01
389 Rapport, Richard HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2701 0 2014-07-01
390 Balogh, Csaba HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2648 1 2014-07-01
391 Erdos, Viktor HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2647 = 2014-07-01
392 Almasi, Zoltan HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2692 1 2014-07-01
393 Durarbayli, Vasif AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2584 = 2014-06-01
394 Eljanov, Pavel AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2732 0 2014-06-01
395 Motylev, Alexander AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2685 1 2014-06-01
396 Safarli, Eltaj AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2656 1 2014-06-01
397 Wang, Hao AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2734 = 2014-06-01
398 Bacrot, Etienne AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2722 = 2014-06-01
399 Guseinov, Gadir AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2621 = 2014-06-01
400 Abasov, Nijat AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2516 = 2014-06-01
401 Mamedov, Rauf AZE "Shamkir Chess 2014" international tournament in the memory of Vugar Gashimov, group B [Shamkir] 2660 0 2014-06-01
402 Mazurkiewicz, Michal POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2324 1 2014-06-01
403 Kryvoruchko, Yuriy POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2703 0 2014-06-01
404 Dziuba, Marcin POL Polish Team Chess Championship Extraliga 2014 - rounds 1-3 [Gorzow Wlkp.] 2570 1 2014-06-01
405 Jakubowski, Krzysztof POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2527 1 2014-05-01
406 Heberla, Bartlomiej POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2544 = 2014-05-01
407 Markowski, Tomasz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2566 = 2014-05-01
408 Pakleza, Zbigniew POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2490 = 2014-05-01
409 Krasenkow, Michal POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2640 1 2014-05-01
410 Gajewski, Grzegorz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2631 = 2014-05-01
411 Warakomski, Tomasz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2498 1 2014-05-01
412 Duda, Jan-Krzysztof POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2563 1 2014-05-01
413 Bartel, Mateusz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 [Warszawa] 2662 1 2014-05-01
414 Cyborowski, Lukasz CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2526 1 2014-04-01
415 Najer, Evgeniy CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2641 0 2014-04-01
416 Jirka, Jiri CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2453 1 2014-04-01
417 Melia, Salome ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2453 1 2014-04-01
418 Jianu, Vlad-Cristian ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2574 = 2014-04-01
419 Iordachescu, Viorel ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2583 1 2014-04-01
420 Kuzubov, Yuriy ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2642 = 2014-04-01
421 Perunovic, Milos ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2617 1 2014-04-01
422 Fedoseev, Vladimir ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2641 1 2014-04-01
423 Motylev, Alexander ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2656 = 2014-04-01
424 Laznicka, Viktor ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2681 = 2014-04-01
425 Najer, Evgeniy ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2633 = 2014-04-01
426 Solak, Dragan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2610 = 2014-04-01
427 Melkumyan, Hrant ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2613 = 2014-04-01
428 Hansen, Eric GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2562 = 2014-03-01
429 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2745 = 2014-03-01
430 Schmid, Michael SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2311 1 2014-02-01
431 Klauser, Markus SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2386 1 2014-02-01
432 Mozharov, Mikhail SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2535 = 2014-02-01
433 Bogner, Sebastian SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2558 1 2014-02-01
434 Kovalenko, Igor SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2643 1 2014-02-01
435 Bartel, Mateusz SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2649 = 2014-02-01
436 Popov, Ivan SUI 37. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2644 1 2014-02-01
437 Wittke, Christian SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2311 1 2014-02-01
438 Stets, Dmitry SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2412 1 2014-02-01
439 Sethuraman, S P. SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2573 1 2014-02-01
440 Fier, Alexandr SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2572 = 2014-02-01
441 Braeunlin, Klaus SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2311 1 2014-02-01
442 Van Kampen, Robin SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2602 1 2014-02-01
443 Rodshtein, Maxim SUI Schachfestival Basel Meister [Basel] 2682 1 2014-02-01
444 Reinderman, Dimitri NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 0 2014-02-01
445 Troff, Kayden W NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2457 = 2014-02-01
446 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2553 = 2014-02-01
447 Goudriaan, Etienne NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2431 1 2014-02-01
448 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2710 0 2014-02-01
449 Van Delft, Merijn NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2430 1 2014-02-01
450 Zhao, Xue NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2567 1 2014-02-01
451 Muzychuk, Anna NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2566 = 2014-02-01
452 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2637 0 2014-02-01
453 Yu, Yangyi NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2677 = 2014-02-01
454 Brunello, Sabino NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2602 1 2014-02-01
455 Bok, Benjamin NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2560 = 2014-02-01
456 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2607 = 2014-02-01
457 Nyysti, Sampsa GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2358 1 2013-11-01
458 Cheparinov, Ivan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2672 1 2013-11-01
459 Karjakin, Sergey GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2762 = 2013-11-01
460 Dambacher, Martijn GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2493 1 2013-11-01
461 Topalov, Veselin GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2771 1 2013-11-01
462 Kovalev, Vladislav GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2563 = 2013-11-01
463 Fier, Alexandr NOR World Cup [Tromso] 2595 = 2013-10-01
464 Fier, Alexandr NOR World Cup [Tromso] 2595 = 2013-10-01
465 Sokolov, Ivan FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2642 = 2013-07-01
466 Volokitin, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2687 = 2013-07-01
467 Landa, Konstantin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2644 = 2013-07-01
468 Nyzhnyk, Illya FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2635 = 2013-07-01
469 Inkiov, Ventzislav FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2465 1 2013-07-01
470 Loiseau, Quentin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2406 1 2013-07-01
471 Tregubov, Pavel V. FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2611 = 2013-07-01
472 Szabo, Krisztian FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2545 = 2013-07-01
473 Delchev, Aleksander FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2622 = 2013-07-01
474 Vaisser, Anatoly FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2548 = 2013-07-01
475 Iordachescu, Viorel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2582 = 2013-07-01
476 Cicak, Slawko CZE Extraliga 2012/13 [various] 2579 1 2013-06-01
477 Korobov, Anton CZE Extraliga 2012/13 [various] 2702 = 2013-06-01
478 Simacek, Pavel CZE Extraliga 2012/13 [various] 2486 1 2013-06-01
479 Krejci, Jan CZE Extraliga 2012/13 [various] 2529 1 2013-06-01
480 Neverov, Valeriy POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2489 = 2013-06-01
481 Tratar, Marko POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2498 = 2013-06-01
482 Predke, Alexandr POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2494 0 2013-06-01
483 Erturan, Yakup POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2386 1 2013-06-01
484 Donchenko, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2452 1 2013-06-01
485 Dvirnyy, Danyyil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2541 1 2013-06-01
486 Salgado Lopez, Ivan POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2598 1 2013-06-01
487 Postny, Evgeny POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2637 = 2013-06-01
488 Tkachiev, Vladislav POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2632 = 2013-06-01
489 L`ami, Erwin POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2634 = 2013-06-01
490 Lenic, Luka POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2621 = 2013-06-01
491 Areshchenko, Alexander POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2709 1 2013-06-01
492 Hracek, Zbynek POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2628 1 2013-06-01
493 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga seniorw'2013 - round 1-3 [Wroclaw] 2565 = 2013-06-01
494 Jansa, Vlastimil GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2451 1 2013-05-01
495 Melkumyan, Hrant GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2649 1 2013-05-01
496 Yudin, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2548 = 2013-05-01
497 Safarli, Eltaj RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2644 = 2013-05-01
498 Azarov, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2626 = 2013-05-01
499 Dreev, Aleksey RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2654 = 2013-05-01
500 Volokitin, Andrei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2702 = 2013-05-01
501 Movsesian, Sergei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2695 = 2013-05-01
502 Shirov, Alexei RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2700 = 2013-05-01
503 Urbina Perez, Juan Antonio ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2323 1 2013-03-01
504 Docx, Stefan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2426 1 2013-03-01
505 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2516 0 2013-03-01
506 Karavade, Eesha ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2391 1 2013-03-01
507 Jakubiec, Artur ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 = 2013-03-01
508 Mastrovasilis, Athanasios ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2498 = 2013-03-01
509 Hoang, Thanh Trang ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2469 1 2013-03-01
510 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 = 2013-03-01
511 Cmilyte, Viktorija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2515 1 2013-03-01
512 Felgaer, Ruben ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2557 = 2013-03-01
513 Negi, Parimarjan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2641 = 2013-02-01
514 Alekseev, Evgeny IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2691 1 2013-02-01
515 Gupta, Abhijeet IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2662 = 2013-02-01
516 Sasikiran, Krishnan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2676 = 2013-02-01
517 Korobov, Anton IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2702 0 2013-02-01
518 Negi, Parimarjan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2641 = 2013-02-01
519 Alekseev, Evgeny IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2691 = 2013-02-01
520 Gupta, Abhijeet IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2662 = 2013-02-01
521 Sasikiran, Krishnan IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2676 = 2013-02-01
522 Korobov, Anton IND 1st International GM Round Robin Chess Tournament [New Delhi] 2702 0 2013-02-01
523 Karavade, Eesha IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2385 1 2013-01-01
524 Shyam, Sundar M IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2484 1 2013-01-01
525 Deepan, Chakkravarthy J IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2487 = 2013-01-01
526 Venkatesh, M R IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2520 = 2013-01-01
527 Oleksienko, Mikhailo IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2573 1 2013-01-01
528 Dzhumaev, Marat IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2530 = 2013-01-01
529 Sethuraman, S P IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2520 = 2013-01-01
530 Sengupta, Deep IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2540 0 2013-01-01
531 Laxman, R R IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2457 1 2013-01-01
532 Vishnu, Prasanna V IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2469 = 2013-01-01
533 Iordachescu, Viorel IND 05th Kolkata Open GM Chess Tournament [Kolkata] 2619 1 2013-01-01
534 Motylev, Alexander RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2658 1 2012-11-01
535 Ponomariov, Ruslan RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2729 0 2012-11-01
536 Bruzon Batista, Lazaro RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2713 = 2012-11-01
537 Rublevsky, Sergei RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2693 = 2012-11-01
538 Wang, Yue RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2691 = 2012-11-01
539 Bologan, Viktor RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2712 1 2012-11-01
540 Short, Nigel D RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2698 = 2012-11-01
541 Jakovenko, Dmitry RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2724 = 2012-11-01
542 Onischuk, Alexander RUS 13. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2672 = 2012-11-01
543 Andreikin, Dmitry ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 = 2012-11-01
544 Arnaudov, G. Petar ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2471 = 2012-11-01
545 Roiz, Michael ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2618 = 2012-11-01
546 Radjabov, Teimour ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2792 = 2012-11-01
547 Raznikov, Danny ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2465 1 2012-11-01
548 Jakovenko, Dmitry ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2732 = 2012-11-01
549 Efimov, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2416 1 2012-10-01
550 Morovic Fernandez, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2575 1 2012-10-01
551 Ivanchuk, Vassily TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2769 0 2012-10-01
552 Peralta, Fernando TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2606 = 2012-10-01
553 Leko, Peter TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2737 = 2012-10-01
554 Djukic, Nikola TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2523 1 2012-10-01
555 Saric, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 = 2012-10-01
556 Radjabov, Teimour TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2788 1 2012-10-01
557 Laznicka, Viktor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2683 1 2012-10-01
558 Nakamura, Hikaru TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2778 1 2012-10-01
559 Shkapenko, Pavel POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2397 1 2012-10-01
560 Kryvoruchko, Yuriy POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2686 1 2012-10-01
561 Jakubowski, Krzysztof POL Extraliga Seniorow - Round 4-6 [Gorzow Wlkp.] 2511 = 2012-10-01
562 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 0 2012-09-01
563 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 = 2012-09-01
564 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 = 2012-09-01
565 Jobava, Baadur POL Match Jobava, Baadur (GEO) - Wojtaszek, Radoslaw (POL) - 4 round [Poznan] 2730 = 2012-09-01
566 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 1 2012-05-01
567 Almasi, Zoltan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2710 = 2012-05-01
568 Vachier-Lagrave, Maxime GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2715 = 2012-05-01
569 Negi, Parimarjan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2631 = 2012-05-01
570 Stocek, Jiri CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2600 1 2012-05-01
571 Zvara, Petr CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2388 = 2012-05-01
572 Michalik, Peter CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2511 = 2012-05-01
573 Jakubiec, Artur CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2528 1 2012-05-01
574 Bindrich, Falko CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2548 1 2012-05-01
575 Klima, Lukas CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2370 1 2012-05-01
576 Fedorov, Aleksei CZE Extraliga 2011/12 [CZE] 2609 1 2012-05-01
577 Jaracz, Pawel POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2542 1 2012-05-01
578 Mista, Aleksander POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2587 1 2012-05-01
579 Gajewski, Grzegorz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2616 = 2012-05-01
580 Bartel, Mateusz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2658 0 2012-05-01
581 Swiercz, Dariusz POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2583 1 2012-05-01
582 Bulski, Krzysztof POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2523 = 2012-05-01
583 Miton, Kamil POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2623 = 2012-05-01
584 Macieja, Bartlomiej POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2617 = 2012-05-01
585 Kempinski, Robert POL Indywidualne Mistrzostwa Polski [Warszawa] 2610 1 2012-05-01
586 Nyback, Tomi GRE European Team Championship [Porto Carras] 2631 1 2012-01-01
587 Topalov, Veselin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2768 = 2012-01-01
588 Beliavsky, Alexander G GRE European Team Championship [Porto Carras] 2617 = 2012-01-01
589 Ragger, Markus GRE European Team Championship [Porto Carras] 2662 = 2012-01-01
590 Giri, Anish GRE European Team Championship [Porto Carras] 2714 = 2012-01-01
591 Adams, Michael GRE European Team Championship [Porto Carras] 2734 = 2012-01-01
592 Banikas, Hristos GRE European Team Championship [Porto Carras] 2620 = 2012-01-01
593 Stevic, Hrvoje GRE European Team Championship [Porto Carras] 2612 = 2012-01-01
594 Pashikian, Arman RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2616 1 2011-11-01
595 Pashikian, Arman RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2616 1 2011-11-01
596 Jobava, Baadur RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2713 = 2011-11-01
597 Jobava, Baadur RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2713 0 2011-11-01
598 Gritsak, Orest POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2544 = 2011-11-01
599 Zhigalko, Sergei POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2696 = 2011-11-01
600 Markowski, Tomasz POL DMP -Extraliga Seniorow - IV-IX round [Dankowice and Katowice] 2607 = 2011-11-01
601 Glud, Jakob Vang SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2496 = 2011-11-01
602 Gozzoli, Yannick SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2522 = 2011-11-01
603 Motylev, Alexander SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2690 = 2011-11-01
604 Mertanen, Janne SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2369 1 2011-11-01
605 Ragger, Markus SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2655 = 2011-11-01
606 Kogan, Artur SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2563 1 2011-11-01
607 Kovacs, Gabor SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2498 1 2011-11-01
608 Salgado Lopez, Ivan HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2623 1 2011-09-01
609 Berkes, Ferenc HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2693 1 2011-09-01
610 Acs, Peter HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2606 1 2011-09-01
611 Bologan, Viktor HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2678 1 2011-09-01
612 Smirin, Ilia HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2661 = 2011-09-01
613 Salgado Lopez, Ivan HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2623 = 2011-09-01
614 Berkes, Ferenc HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2693 = 2011-09-01
615 Acs, Peter HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2606 1 2011-09-01
616 Bologan, Viktor HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2678 1 2011-09-01
617 Smirin, Ilia HUN IX Marx Gyorgy Memorial [Paks] 2661 = 2011-09-01
618 Navara, David POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2702 = 2011-07-01
619 Czarnota, Pawel POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2538 = 2011-07-01
620 Czakon, Jakub POL Polish DMP Extraliga Rounds 1-3 [Wroclaw] 2496 1 2011-07-01
621 Shirov, Alexei POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2709 0 2011-07-01
622 Grachev, Boris POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2669 = 2011-07-01
623 Sasikiran, Krishnan POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2676 0 2011-07-01
624 Roiz, Michael POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2660 = 2011-07-01
625 Zhigalko, Sergei POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2679 0 2011-07-01
626 Alekseev, Evgeny POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2673 = 2011-07-01
627 Socko, Bartosz POL Lublin Union Memorial [Lublin] 2654 = 2011-07-01
628 Williams, Simon K FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2520 0 2011-07-01
629 Le Roux, Jean-Pierre FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2523 1 2011-07-01
630 Vaisser, Anatoly FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2533 = 2011-07-01
631 Adla, Diego FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2507 0 2011-07-01
632 Meier, Georg FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2650 = 2011-07-01
633 Avrukh, Boris FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2601 = 2011-07-01
634 Efimenko, Zahar GER 1.Bundesliga [Germany] 2683 1 2011-05-01
635 Heberla, Bartlomeij GER 1.Bundesliga [Germany] 2534 = 2011-05-01
636 Meijers, Viesturs GER 1.Bundesliga [Germany] 2502 1 2011-05-01
637 Bromberger, Stefan GER 1.Bundesliga [Germany] 2530 1 2011-05-01
638 Kraemer, Martin GER 1.Bundesliga [Germany] 2516 0 2011-05-01
639 Smeets, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2669 1 2011-05-01
640 Gharamian, Tigran GER 1.Bundesliga [Germany] 2658 = 2011-05-01
641 Azarov, Sergei CZE Extraliga CR 2011 [various] 2601 0 2011-05-01
642 Mista, Alexander CZE Extraliga CR 2011 [various] 2565 = 2011-05-01
643 Kempinski, Robert CZE Extraliga CR 2011 [various] 2597 1 2011-05-01
644 Kanovsky, David CZE Extraliga CR 2011 [various] 2497 = 2011-05-01
645 Roser, Kevin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2423 = 2011-05-01
646 Vedmediuc, Serghei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2422 1 2011-05-01
647 Buhmann, Rainer FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2590 1 2011-05-01
648 Azarov, Sergei FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2615 = 2011-05-01
649 Stevic, Hrvoje FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2611 1 2011-05-01
650 Saric, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2626 = 2011-05-01
651 Hracek, Zbynek FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2631 1 2011-05-01
652 Potkin, Vladimir FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2653 = 2011-05-01
653 Nisipeanu, Liviu-Dieter FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2673 1 2011-05-01
654 Khairullin, Ildar FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2634 1 2011-05-01
655 Svidler, Peter FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2730 = 2011-05-01
656 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2708 0 2011-03-01
657 Spoelman, Wouter NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2547 = 2011-03-01
658 Li, Chao B NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2649 1 2011-03-01
659 Tkachiev, Vladislav NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2636 = 2011-03-01
660 Nijboer, Friso NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2584 1 2011-03-01
661 McShane, Luke J NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 0 2011-03-01
662 Fressinet, Laurent NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2707 1 2011-03-01
663 Le, Quang Liem NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 1 2011-03-01
664 Sargissian, Gabriel NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2667 0 2011-03-01
665 Hammer, Jon Ludvig NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2647 = 2011-03-01
666 Efimenko, Zahar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2701 = 2011-03-01
667 Ganguly, Surya Shekhar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2651 0 2011-03-01
668 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2673 = 2011-03-01
669 Olszewski, Michal POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2532 1 2011-03-01
670 Jaracz, Pawel POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2543 = 2011-03-01
671 Swiercz, Dariusz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2540 1 2011-03-01
672 Markowski, Tomasz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2625 = 2011-03-01
673 Bartel, Mateusz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2617 = 2011-03-01
674 Socko, Bartosz POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2660 0 2011-03-01
675 Mista, Aleksander POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2565 = 2011-03-01
676 Miton, Kamil POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2616 1 2011-03-01
677 Piorun, Kacper POL Mistrzostwa Polski Mezczyzn [Warszawa] 2513 1 2011-03-01
678 Krejci, Jan POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2454 1 2010-11-01
679 Navara, David POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2722 1 2010-11-01
680 Hera, Imre Jr. POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2586 1 2010-11-01
681 Zhigalko, Sergei POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2640 1 2010-11-01
682 Kryvoruchko, Yuriy POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2635 = 2010-11-01
683 Kravtsiv, Martyn POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2559 0 2010-11-01
684 Baklan, Vladimir POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2621 = 2010-11-01
685 Macieja, Bartlomiej POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2651 1 2010-11-01
686 Tomczak, Jacek POL DMP - Extraliga Seniorow 2010 [Katowice] 2533 = 2010-11-01
687 Mehmeti, Dritan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2415 1 2010-11-01
688 Sokolov, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2641 0 2010-11-01
689 Van Wely, Loek RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2679 1 2010-11-01
690 Kulaots, Kaido RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2592 = 2010-11-01
691 Nakamura, Hikaru RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2733 1 2010-11-01
692 Aronian, Levon RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2783 = 2010-11-01
693 Sasikiran, Krishnan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2681 = 2010-11-01
694 Sedlak, Nikola RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2550 1 2010-11-01
695 Leko, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 = 2010-11-01
696 Szczepkowska-Horowska, Karina POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2297 1 2010-09-01
697 Zawadzka, Jolanta POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2415 1 2010-09-01
698 Simacek, Pavel POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2518 1 2010-09-01
699 Balogh, Csaba POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2621 = 2010-09-01
700 Macieja, Bartlomiej POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2618 1 2010-09-01
701 Fridman, Daniel POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2654 = 2010-09-01
702 Bartel, Mateusz POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2609 = 2010-09-01
703 Markus, Robert POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2615 = 2010-09-01
704 Tiviakov, Sergei POL V Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN A [Wroclaw] 2634 1 2010-09-01
705 Kurnosov, Igor ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2662 1 2010-09-01
706 Fedorchuk, Sergey A. ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2665 = 2010-09-01
707 Iturrizaga, Eduardo ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2614 = 2010-09-01
708 Reinaldo Castineira, Roi ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2511 = 2010-09-01
709 Morozevich, Alexander ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2715 1 2010-09-01
710 Granda Zuniga, Julio E ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2639 1 2010-09-01
711 Fressinet, Laurent ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2697 = 2010-09-01
712 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2543 1 2010-09-01
713 Zvjaginsev, Vadim ESP IV Torneo Internacional A.D.San Juan (Cerrado) [Pamplona] 2656 = 2010-09-01
714 Rusev, Krasimir ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2543 1 2010-09-01
715 Iturrizaga, Eduardo ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2614 1 2010-09-01
716 Pena Gomez, Manuel ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2430 1 2010-09-01
717 Granda Zuniga, Julio E ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2639 1 2010-09-01
718 Mirzoev, Azer ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2541 = 2010-09-01
719 Alvarez Pedraza, Aramis ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2496 1 2010-09-01
720 Vera Gonzalez-Quevedo, Reynaldo ESP Campeonato de Espaa Primera Divisin [Sevilla] 2513 1 2010-09-01
721 Bobras, Piotr GER 1.Bundesliga [Germany] 2537 = 2010-05-01
722 Postny, Evgeny GER 1.Bundesliga [Germany] 2651 = 2010-05-01
723 Eljanov, Pavel GER 1.Bundesliga [Germany] 2717 = 2010-05-01
724 Bezold, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2517 1 2010-05-01
725 Romanov, Evgeny GER 1.Bundesliga [Germany] 2588 = 2010-05-01
726 Molchanova, Tatjana SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2368 1 2010-03-01
727 Lauber, Arnd SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2504 = 2010-03-01
728 Bellon, Juan SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2435 1 2010-03-01
729 Ivanov, Sergey SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2530 = 2010-03-01
730 Cramling, Pia SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2525 1 2010-03-01
731 Lysyj, Igor SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2609 = 2010-03-01
732 Rozentalis, Eduardas SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2611 1 2010-03-01
733 Ponkratov, Pavel SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2575 = 2010-03-01
734 McShane, Luke SWE Rilton Cup 2009/2010 [Stockholm] 2615 = 2010-03-01
735 Pakleza, Zbigniew POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2498 1 2010-03-01
736 Bobras, Piotr POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2554 1 2010-03-01
737 Bartel, Mateusz POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2614 1 2010-03-01
738 Macieja, Bartlomiej POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2624 1 2010-03-01
739 Krasenkow, Michal POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2656 = 2010-03-01
740 Dziuba, Marcin POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2588 = 2010-03-01
741 Markowski, Tomasz POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2629 = 2010-03-01
742 Socko, Bartosz POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2643 0 2010-03-01
743 Piorun, Kacper POL Enea Mistrzostwa Polski w Szachach [Warszawa] 2489 1 2010-03-01
744 Stojanovic, Dalibor   2469 = 2010-01-01
745 Saric, Ivan   2573 1 2010-01-01
746 Stellwagen, Daniel   2630 = 2010-01-01
747 Meier, Georg   2664 0 2010-01-01
748 Rasmussen, Allan Stig   2535 = 2010-01-01
749 Fressinet, Laurent   2658 = 2010-01-01
750 Gashimov, Vugar   2740 = 2010-01-01
751 Laznicka, Viktor   2634 1 2010-01-01
752 Czakon, Jakub   2493 = 2009-11-01
753 Volokitin, Andrei   2681 0 2009-11-01
754 Kravtsiv, Martyn   2540 = 2009-11-01
755 Grabarczyk, Miroslaw   2464 = 2009-11-01
756 Socko, Bartosz   2637 0 2009-11-01
757 Markowski, Tomasz   2632 1 2009-11-01
758 Krasenkow, Michal   2651 1 2009-11-01
759 Antoniewski, Rafal   2558 = 2009-11-01
760 Tomczak, Jacek   2496 1 2009-11-01
761 Istratescu, Andrei   2624 1 2009-09-01
762 Chatalbashev, Boris   2548 1 2009-09-01
763 Ninov, Nikolai   2562 = 2009-09-01
764 Macieja, Bartlomiej   2612 = 2009-09-01
765 Papaioannou, Ioannis   2624 = 2009-09-01
766 Banikas, Hristos   2598 = 2009-09-01
767 Kapnisis, Spyridon   2464 0 2009-09-01
768 Nikolaidis, Ioannis   2529 = 2009-09-01
769 Olszewski, Michal   2559 = 2009-09-01
770 Sasikiran, Krishnan   2669 1 2009-09-01
771 Nyback, Tomi   2627 = 2009-09-01
772 Abasov, Nijat Azad Oglu   2505 1 2009-09-01
773 Aleksandrov, Aleksej   2616 = 2009-09-01
774 Socko, Bartosz   2656 1 2009-09-01
775 Krasenkow, Michal   2631 = 2009-09-01
776 Macieja, Bartlomiej   2612 = 2009-09-01
777 Rozentalis, Eduardas   2588 = 2009-09-01
778 Georgiev, Kiril   2645 = 2009-09-01
779 Peralta, Fernando   2574 0 2009-09-01
780 Burmakin, Vladimir   2627 = 2009-09-01
781 Postny, Evgeny   2647 = 2009-09-01
782 Marin, Mihail   2583 = 2009-09-01
783 Landa, Konstantin   2613 = 2009-07-01
784 Chuchelov, Vladimir   2575 1 2009-07-01
785 Fedorchuk, Sergey   2603 0 2009-07-01
786 Cyborowski, Lukasz   2504 = 2009-07-01
787 Cramling, Pia   2550 1 2009-07-01
788 Meier, Georg   2558 = 2009-07-01
789 Cerveny, Petr   2342 1 2009-07-01
790 Mista, Alexander   2560 = 2009-07-01
791 Degraeve, Jean-Marc   2558 = 2009-07-01
792 Naiditsch, Arkadij   2700 0 2009-07-01
793 Adla, Diego   2508 = 2009-07-01
794 Shirazi, Kamran   2404 1 2009-07-01
795 Grachev, Boris   2652 = 2009-07-01
796 Khenkin, Igor   2630 = 2009-07-01
797 Gajewski, Grzegorz   2571 1 2009-07-01
798 Malakhatko, Vadim   2618 = 2009-07-01
799 Roiz, Michael   2635 = 2009-07-01
800 Socko, Bartosz   2637 = 2009-07-01
801 Zhigalko, Sergei   2622 = 2009-07-01
802 Bartel, Mateusz   2601 1 2009-07-01
803 Dziuba, Marcin   2535 = 2009-07-01
804 Kosmo, Santul   2274 1 2009-04-01
805 Tikkanen, Hans   2415 1 2009-04-01
806 Grandelius, Nils   2464 = 2009-04-01
807 Berczes, Csaba   2398 1 2009-04-01
808 Hillarp-Persson, Tiger   2543 1 2009-04-01
809 Kuzubov, Yuriy   2622 = 2009-04-01
810 Ivanov, Sergej   2547 = 2009-04-01
811 Gleizerov, Evgeny   2545 = 2009-04-01
812 Ulibin, Mikhail   2521 1 2009-04-01
813 Tomczak, Jacek   2465 1 2009-04-01
814 Olszewski, Michal   2518 0 2009-04-01
815 Macieja, Bartlomiej   2607 = 2009-04-01
816 Bartel, Mateusz   2594 = 2009-04-01
817 Swiercz, Dariusz   2472 1 2009-04-01
818 Miton, Kamil   2595 = 2009-04-01
819 Mista, Aleksander   2560 1 2009-04-01
820 Piorun, Kacper   2464 1 2009-04-01
821 Kanarek, Marcel   2453 1 2009-04-01
822 Dziuba, Marcin   2556 = 2009-04-01
823 Gajewski, Grzegorz   2581 = 2009-04-01
824 Rasulov, Vugar   2390 0 2009-04-01
825 Misailovic, Nebojsa   2293 1 2009-04-01
826 Klenburg, Mikhail   2426 1 2009-04-01
827 Ekstroem, Roland   2495 = 2009-04-01
828 Antic, Dejan   2495 1 2009-04-01
829 Gallagher, Joseph G   2480 1 2009-04-01
830 Cheparinov, Ivan   2679 = 2009-04-01
831 Areshchenko, Alexander   2673 = 2009-04-01
832 Motylev, Alexander   2676 = 2009-04-01
833 Dreev, Alexey   2688 = 2009-04-01
834 Vitiugov, Nikita   2687 0 2009-04-01
835 Collins, Sam E   2412 1 2009-01-01
836 Grischuk, Alexander   2719 = 2009-01-01
837 Pace, Colin   2249 1 2009-01-01
838 Valdes, Leonardo   2401 1 2009-01-01
839 Tkachiev, Vladislav   2664 = 2009-01-01
840 Oyunbaatar, Tumendemberel   2306 1 2009-01-01
841 Can, Emre   2464 1 2009-01-01
842 Khenkin, Igor   2647 = 2009-01-01
843 Stellwagen, Daniel   2605 = 2009-01-01
844 Pavasovic, Dusko   2597 0 2009-01-01
845 Calvo Alfonso, Vicente   2243 1 2008-10-01
846 Fernandez Barrera, Victor   2319 1 2008-10-01
847 Garcia Roman, Daniel   2428 = 2008-10-01
848 Razmyslov, Alexander   2387 = 2008-10-01
849 Perez Garcia, Rodney   2432 = 2008-10-01
850 Babula, Vlastimil   2597 = 2008-10-01
851 Socko, Bartosz   2627 1 2008-10-01
852 Navara, David   2646 = 2008-10-01
853 Jasnikowski, Zbigniew   2402 1 2008-10-01
854 Volokitin, Andrei   2671 = 2008-10-01
855 Tazbir, Marcin   2444 = 2008-10-01
856 Koziak, Vitali   2489 1 2008-10-01
857 Kveinys, Aloyzas   2527 = 2008-10-01
858 Fedorchuk, Sergey A.   2624 = 2008-10-01
859 Gritsak, Orest   2522 = 2008-10-01
860 Flumbort, Andras   2499 = 2008-07-01
861 Anand, Viswanathan   2801 = 2008-07-01
862 Efimenko, Zahar   2624 = 2008-07-01
863 Kasimdzhanov, Rustam   2690 0 2008-07-01
864 Ivanchuk, Vassily   2787 = 2008-07-01
865 Maksimenko, Andrei   2505 = 2008-07-01
866 Luther, Thomas   2534 = 2008-07-01
867 Priborsky, Ivo   2331 = 2008-07-01
868 Laznicka, Viktor   2610 1 2008-07-01
869 Hracek, Zbynek   2598 0 2008-07-01
870 Sergeev, Vladimir   2507 = 2008-07-01
871 Mista, Alexander   2543 1 2008-07-01
872 Kozakov, Mikhail   2450 = 2008-07-01
873 Bauer, Christian   2619 = 2008-07-01
874 Naiditsch, Arkadij   2623 = 2008-07-01
875 Brunner, Nicolas   2404 = 2008-07-01
876 Margvelashvili, Giorgi   2455 = 2008-07-01
877 Khmelniker, Ilya   2459 = 2008-07-01
878 Vavrak, Peter   2466 1 2008-07-01
879 Jovanovic, Zoran   2546 = 2008-07-01
880 Kulaots, Kaido   2530 = 2008-07-01
881 Zhigalko, Andrey   2545 = 2008-07-01
882 Aveskulov, Valeriy   2535 = 2008-07-01
883 Jones, Gawain   2522 = 2008-07-01
884 Braun, Arik   2529 0 2008-07-01
885 Szabo, Gergely   2516 1 2008-07-01
886 Kharitonov, Alexandr   2526 = 2008-07-01
887 Dominguez Perez, Leinier   2695 0 2008-07-01
888 Arencibia Rodriguez, Walter   2535 = 2008-07-01
889 Tiviakov, Sergei   2634 = 2008-07-01
890 Amonatov, Farrukh   2625 = 2008-07-01
891 Khenkin, Igor   2609 = 2008-07-01
892 Nogueiras Santiago, Jesus   2559 = 2008-07-01
893 Hernandez Carmenates, Holden   2568 = 2008-07-01
894 Quezada Perez, Yuniesky   2567 = 2008-07-01
895 Dede, Erno   2285 1 2008-04-01
896 Furhoff, Johan   2392 1 2008-04-01
897 Szabo, Krisztian   2492 1 2008-04-01
898 Cramling, Pia   2531 = 2008-04-01
899 Akesson, Ralf   2468 1 2008-04-01
900 Kotronias, Vasilios   2614 = 2008-04-01
901 Ivanov, Sergey   2537 = 2008-04-01
902 Berczes, David   2430 = 2008-04-01
903 Nyback, Tomi   2565 = 2008-04-01
904 Lubczynski, Rafal   2413 = 2008-04-01
905 Bobras, Piotr   2581 1 2008-04-01
906 Socko, Bartosz   2635 = 2008-04-01
907 Dziuba, Marcin   2556 = 2008-04-01
908 Grabarczyk, Miroslaw   2476 = 2008-04-01
909 Moranda, Wojciech   2533 = 2008-04-01
910 Heberla, Bartlomiej   2506 1 2008-04-01
911 Macieja, Bartlomiej   2617 0 2008-04-01
912 Miton, Kamil   2609 = 2008-04-01
913 Szoen, Dariusz   2491 1 2008-04-01
914 Bartel, Mateusz   2613 1 2008-04-01
915 Gajewski, Grzegorz   2594 = 2008-04-01
916 Czakon, Jakub   2504 1 2008-04-01