Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Van Wely, Loek

Вечити шах листа

Van Wely, Loek

# Van Wely, Loek турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Khenkin, Igor GER Bundesliga [GER] 2546 1 Будући
2 Kempinski, Robert GER Bundesliga [GER] 2574 = Будући
3 Sreeves, Clement GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2382 1 2018-11-01
4 Nakamura, Hikaru GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2763 = 2018-11-01
5 Pultinevicius, Paulius GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2465 1 2018-11-01
6 Petriashvili, Nikoloz GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2343 = 2018-11-01
7 Bluebaum, Matthias GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2618 = 2018-11-01
8 Bu, Xiangzhi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2712 0 2018-11-01
9 Svetushkin, Dmitry GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2580 = 2018-11-01
10 Adhiban, B. GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2668 0 2018-11-01
11 Battulga, Namkhai GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2421 0 2018-11-01
12 Van Wessel, Rudy NED Dutch Team Competition 2018-2019 Meester Round 2 [Various] 2402 1 2018-11-01
13 Dambacher, Martijn NED Dutch Team Competition 2018-2019 Meester Round 1 [Various] 2497 0 2018-10-01
14 Alonso Alvarez, Aitor ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2306 1 2018-09-01
15 Quesada Perez, Yasser ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2534 = 2018-09-01
16 Vazquez Igarza, Renier ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2577 = 2018-09-01
17 Plazuelo Pascual, Juan ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2429 0 2018-09-01
18 Barbot, Pierre ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2420 = 2018-09-01
19 Alonso Moyano, Jonathan ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2388 1 2018-09-01
20 Tejedor Fuente, Enrique ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2408 1 2018-09-01
21 Van Den Doel, Erik NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2592 0 2018-08-01
22 Sokolov, Ivan NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2565 = 2018-08-01
23 L`ami, Erwin NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2636 = 2018-08-01
24 Leenhouts, Koen NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2482 0 2018-08-01
25 Van Foreest, Jorden NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2639 = 2018-08-01
26 Tiviakov, Sergey NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2582 0 2018-08-01
27 Ernst, Sipke NED Dutch Championship - 2018 [Amsterdam] 2544 = 2018-08-01
28 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2705 = 2018-07-01
29 Laznicka, Viktor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2671 = 2018-07-01
30 Bluebaum, Matthias FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2633 0 2018-07-01
31 Todorov, Todor FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2477 1 2018-07-01
32 Cossin, Sebastien FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2498 = 2018-07-01
33 Moussard, Jules FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2570 1 2018-07-01
34 Shchekachev, Andrei FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2540 1 2018-07-01
35 Ragger, Markus FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2672 = 2018-07-01
36 Stevic, Hrvoje FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2588 = 2018-07-01
37 Marcelin, Cyril FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2462 = 2018-07-01
38 Michalik, Peter GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2563 1 2018-06-01
39 Bindrich, Falko GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2588 = 2018-06-01
40 Lagarde, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2604 1 2018-06-01
41 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2760 = 2018-06-01
42 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2639 = 2018-05-01
43 Ponomariov, Ruslan GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2697 = 2018-05-01
44 Quaranta, Cristiano GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2267 1 2018-05-01
45 Rapport, Jovana GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2282 1 2018-05-01
46 Colpe, Malte GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2398 1 2018-05-01
47 Noe, Christopher GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2494 = 2018-05-01
48 Inkiov, Ventzislav GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2449 1 2018-05-01
49 Heimann, Andreas GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2574 = 2018-05-01
50 Schlosser, Philipp GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2510 = 2018-05-01
51 Kevlishvili, Robby GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2472 = 2018-05-01
52 Kanarek, Marcel GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2506 = 2018-05-01
53 Van Foreest, Lucas NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 8 [various] 2478 1 2018-05-01
54 Schoppen, Casper NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 9 [various] 2396 = 2018-05-01
55 Hausrath, Daniel BEL Belgian Interclubs 2017-2018 Round 10 [Various Places] 2503 1 2018-05-01
56 Levin, Felix NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 7 [various] 2477 1 2018-04-01
57 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2662 1 2018-03-01
58 Hausrath, Daniel GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2499 1 2018-03-01
59 Kovacs, Gabor GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2461 1 2018-03-01
60 Adams, Michael GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2709 = 2018-03-01
61 Kempinski, Robert GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2571 1 2018-01-01
62 Parvanyan, Ashot GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2376 = 2018-01-01
63 Nijboer, Friso NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 5 [various] 2517 = 2018-01-01
64 Baldauf, Marco GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2487 0 2017-12-01
65 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2607 1 2017-12-01
66 Levin, Felix BEL Belgian Interclubs 2017-2018 Round 4 [Various Places] 2480 1 2017-12-01
67 Schippers, Maurice NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 4 [various] 2301 1 2017-12-01
68 Vocaturo, Daniele BEL Belgian Interclubs 2017-2018 Round 2 [Various Places] 2607 = 2017-11-01
69 Andersen, Mads NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 2 [various] 2589 0 2017-11-01
70 Dijkhuis, Tycho NED Dutch Team Competition 2017-2018 Meester Round 1 [various] 2405 1 2017-10-01
71 Ragger, Markus ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2656 = 2017-09-01
72 Demchenko, Anton ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2645 1 2017-09-01
73 Safarli, Eltaj ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2633 = 2017-09-01
74 Bachmann, Axel ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2648 = 2017-09-01
75 Erdos, Viktor ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2628 = 2017-09-01
76 Adhiban, B. ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2677 1 2017-09-01
77 Banusz, Tamas ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2611 1 2017-09-01
78 Bok, Benjamin NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2600 1 2017-08-01
79 L`ami, Erwin NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2610 0 2017-08-01
80 Burg, Twan NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2518 = 2017-08-01
81 Van Den Doel, Erik NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2573 1 2017-08-01
82 Sokolov, Ivan NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2625 = 2017-08-01
83 Van Foreest, Jorden NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2606 1 2017-08-01
84 Ernst, Sipke NED Dutch Championship 2017 [Amsterdam] 2535 = 2017-08-01
85 Sadzikowski, Daniel GRE 45th Greek Team Championship 2017 - A Category [Rio Achaias] 2563 = 2017-08-01
86 Kanakaris, Georgios GRE 45th Greek Team Championship 2017 - A Category [Rio Achaias] 2359 0 2017-08-01
87 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 45th Greek Team Championship 2017 - A Category [Rio Achaias] 2602 = 2017-08-01
88 Papaioannou, Ioannis GRE 45th Greek Team Championship 2017 - A Category [Rio Achaias] 2637 = 2017-08-01
89 David, Alberto GRE 45th Greek Team Championship 2017 - A Category [Rio Achaias] 2567 0 2017-08-01
90 Banikas, Hristos GRE 45th Greek Team Championship 2017 - A Category [Rio Achaias] 2567 = 2017-08-01
91 Idani, Pouya IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2578 1 2017-08-01
92 Mousavi, Seyed Khalil IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2424 = 2017-08-01
93 Tabatabaei, M.amin IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2509 1 2017-08-01
94 Pourramezanali, Amirreza IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2505 = 2017-08-01
95 Firouzja, Alireza IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2499 0 2017-08-01
96 Mosadeghpour, Masoud IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2469 = 2017-08-01
97 Maghsoodloo, Parham IRI 2nd International Stars Cup 2017 [Anzali] 2584 = 2017-08-01
98 Volokitin, Andrei GER 2. Bundesliga West 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2652 = 2017-06-01
99 Balog, Imre BEL Belgian Interclubs 2016-2017 Round 11 Division 1 and Test Events [Amay] 2549 1 2017-06-01
100 Rezasade, Amir GER 2. Bundesliga West 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2340 1 2017-06-01
101 Ernst, Sipke NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 9 [Various] 2550 = 2017-06-01
102 Dorfman, Iossif FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2560 1 2017-06-01
103 Stevic, Hrvoje FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2600 1 2017-06-01
104 Coursaget, Nicolas FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2311 1 2017-06-01
105 Edouard, Romain FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2640 1 2017-06-01
106 Sanikidze, Tornike FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2518 0 2017-06-01
107 Koziak, Vitali FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2507 = 2017-06-01
108 Riff, Jean-Noel FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2476 = 2017-06-01
109 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2592 1 2017-06-01
110 Youssoupov, Moisse FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2263 1 2017-06-01
111 Bellahcene, Bilel FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2452 1 2017-06-01
112 Tomic, Bosko GER 2. Bundesliga West 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2454 0 2017-05-01
113 Sokolov, Ivan NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 8 [Various] 2628 = 2017-05-01
114 Zenker, Ulrich SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2269 1 2017-05-01
115 Moor, Roger SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2397 1 2017-05-01
116 Hera, Imre Jr. SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2608 = 2017-05-01
117 Zhigalko, Andrey SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2577 = 2017-05-01
118 Pavlovic, Milos SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2495 1 2017-05-01
119 Romanov, Evgeny SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2640 = 2017-05-01
120 Rakhmanov, Aleksandr SUI Kortchnoi-Memorial Master Tournament [Zurich] 2665 = 2017-05-01
121 Seel, Christian, Dr. GER 2. Bundesliga West 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2471 = 2017-04-01
122 Hendriks, Willy GER 2. Bundesliga West 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2397 1 2017-04-01
123 Schoppen, Casper NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 7 [Various] 2417 1 2017-04-01
124 Dijkhuis, Tycho NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 6 [Various] 2409 0 2017-03-01
125 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 = 2017-02-01
126 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 0 2017-02-01
127 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 0 2017-02-01
128 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
129 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 0 2017-02-01
130 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
131 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 0 2017-02-01
132 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
133 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 0 2017-02-01
134 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
135 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
136 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 0 2017-02-01
137 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 1 2017-02-01
138 Mainka, Romuald GER 2. Bundesliga West 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2398 1 2017-01-01
139 Chatalbashev, Boris GER 2. Bundesliga West 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2556 = 2017-01-01
140 Bluebaum, Matthias NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 5 [Various] 2640 = 2017-01-01
141 Nijboer, Friso NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 3-4 [Various] 2550 1 2016-12-01
142 Kevlishvili, Robby NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 3-4 [Various] 2416 1 2016-12-01
143 Svane, Rasmus SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2546 = 2016-12-01
144 Klein, David SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2513 1 2016-12-01
145 Ivanchuk, Vassily SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2733 = 2016-12-01
146 Heimann, Andreas SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2586 = 2016-12-01
147 Postny, Evgeny SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2616 = 2016-12-01
148 Howell, David W L SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2655 1 2016-12-01
149 Sprenger, Jan Michael, Dr. SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2512 1 2016-12-01
150 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2650 1 2016-11-01
151 Kryvoruchko, Yuriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2693 = 2016-11-01
152 Oparin, Grigoriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2626 = 2016-11-01
153 Adhiban, B. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2671 1 2016-11-01
154 Radjabov, Teimour ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2722 = 2016-11-01
155 Baklan, Vladimir ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2619 1 2016-11-01
156 Sevian, Samuel ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2591 1 2016-11-01
157 Collutiis, Duilio AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2441 1 2016-10-01
158 Nguyen, Huynh Minh Huy AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2435 = 2016-10-01
159 McShane, Luke J AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2671 1 2016-10-01
160 Zhigalko, Andrey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
161 Vidit, Santosh Gujrathi AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2669 = 2016-10-01
162 Kovalenko, Igor AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2651 0 2016-10-01
163 Hracek, Zbynek AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
164 Balogh, Csaba AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2614 0 2016-10-01
165 Pruijssers, Roeland NED Dutch Team Competition 2016-2017 Meester Round 1 [Various] 2493 1 2016-10-01
166 Hess, Stefan NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2257 1 2016-09-01
167 Bluhm, Sonja Maria NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2257 1 2016-09-01
168 Rosen, Eric S NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2385 1 2016-09-01
169 Sukandar, Irine Kharisma NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2418 1 2016-09-01
170 Rathnakaran, K. NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2452 1 2016-09-01
171 Yuan, Ye NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2257 1 2016-09-01
172 Landa, Konstantin NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2597 = 2016-09-01
173 Mu, Ke NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2419 1 2016-09-01
174 Oleksiyenko, Mykhaylo NED 20e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2610 = 2016-09-01
175 Bok, Benjamin NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2599 = 2016-09-01
176 Reinderman, Dimitri NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2584 1 2016-09-01
177 Ernst, Sipke NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2535 = 2016-09-01
178 L`ami, Erwin NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2606 = 2016-09-01
179 Werle, Jan NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2567 1 2016-09-01
180 Van Foreest, Jorden NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2601 = 2016-09-01
181 Van Den Doel, Erik NED NK Schaken 2016 [Amsterdam] 2575 1 2016-09-01
182 Van Der Marel, Lambertus NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2262 1 2016-08-01
183 Schmidt-Schaeffer, Sebasti NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2384 1 2016-08-01
184 Sukandar, Irine Kharisma NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2419 1 2016-08-01
185 Sandipan, Chanda NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2568 = 2016-08-01
186 Postny, Evgeny NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2625 = 2016-08-01
187 Beerdsen, Thomas NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2414 0 2016-08-01
188 Rosen, Eric S NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2393 1 2016-08-01
189 Slingerland, Fred NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2319 1 2016-08-01
190 Pruijssers, Roeland NED Leiden Chess Tournament 2016, Group A [Leiden] 2463 = 2016-08-01
191 Le Roux, Jean-Pierre FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2549 1 2016-07-01
192 Van Overdam, Julian NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 8-9 [Various] 2354 1 2016-05-01
193 Holming, Patrick THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2254 1 2016-05-01
194 Hirthickkesh, Pr THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2254 1 2016-05-01
195 Gomes, Mary Ann THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2310 1 2016-05-01
196 Yeoh, Li Tian THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2400 1 2016-05-01
197 Sunilduth Lyna, Narayanan THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2501 1 2016-05-01
198 Vallejo Pons, Francisco THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2691 = 2016-05-01
199 Gustafsson, Jan THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2629 = 2016-05-01
200 Bok, Benjamin THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2605 = 2016-05-01
201 Ganguly, Surya Shekhar THA 16th Bangkok Chess Club Open 2016 [Bangkok] 2647 0 2016-05-01
202 Postny, Evgeny BEL Belgian Interclubs 2015-2016 Round 11 [Various] 2673 = 2016-05-01
203 Alonso Arburu, Juan Ignacio ESP Cto De Euskadi Por Equipos Division De Honor [Bergara] 2366 = 2016-04-01
204 Bluebaum, Matthias NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 7 [Various] 2605 1 2016-04-01
205 Burg, Twan BEL Belgian Interclubs 2015-2016 Round 9 [Various] 2501 1 2016-04-01
206 Henrich, David GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2253 1 2016-04-01
207 Grigorian, Spartak GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2305 1 2016-04-01
208 Carlstedt, Jonathan GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2453 = 2016-04-01
209 Nguyen, Thai Dai Van GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2410 1 2016-04-01
210 Demuth, Adrien GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2541 = 2016-04-01
211 Ali Marandi, Cemil Can GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2466 = 2016-04-01
212 Schneider, Ilja GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2489 1 2016-04-01
213 Martinovic, Sasa GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2537 = 2016-04-01
214 Svane, Rasmus GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2528 = 2016-04-01
215 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
216 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 = 2016-03-01
217 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 = 2016-03-01
218 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 0 2016-03-01
219 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 0 2016-03-01
220 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2016-03-01
221 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 0 2016-03-01
222 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 1 2016-03-01
223 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
224 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2766 = 2016-03-01
225 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2730 = 2016-03-01
226 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 0 2016-03-01
227 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2016-03-01
228 Roos, Adrian NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 6 [Various] 2257 1 2016-03-01
229 Sielecki, Christof GER 2. Bundesliga West 2015/16 round 6 [Hamburg] 2430 1 2016-03-01
230 Balogh, Csaba NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 5 [Various] 2648 1 2016-02-01
231 Reinderman, Dimitri NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 4 [Various] 2591 1 2016-01-01
232 Fier, Alexandr GER 2. Bundesliga West 2015/16 round 3 [Hamburg] 2607 = 2016-01-01
233 Sprenger, Jan NED Dutch Team Competition 2015-2016 - Meester - round 3 [Various] 2497 0 2015-12-01
234 Hausrath, Daniel BEL Belgian Interclubs 2015-2016 Round 3 [Various] 2501 = 2015-12-01
235 Arnason, Jon L ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2500 1 2015-12-01
236 Kozul, Zdenko ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2617 1 2015-12-01
237 Markus, Robert ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2632 0 2015-12-01
238 Mastrovasilis, Athanasios ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2544 1 2015-12-01
239 Borisek, Jure ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2565 0 2015-12-01
240 McShane, Luke J ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2687 1 2015-12-01
241 Neiksans, Arturs ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2602 1 2015-12-01
242 Bacrot, Etienne ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2686 = 2015-12-01
243 Handke, Florian, Dr. GER 2. Bundesliga West 2015/16 round 1 [Hamburg] 2530 = 2015-10-01
244 Hofstee, Piet NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2254 1 2015-09-01
245 Boucquet, Emile NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2254 1 2015-09-01
246 Beerdsen, Thomas NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2319 1 2015-09-01
247 Admiraal, Miguoel NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2414 = 2015-09-01
248 Van Foreest, Jorden NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2519 1 2015-09-01
249 Wan, Yunguo NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2472 0 2015-09-01
250 Brink, Barry NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2302 1 2015-09-01
251 Landa, Konstantin NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2624 = 2015-09-01
252 Ten Hertog, Hugo NED 19e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2383 0 2015-09-01
253 Adhiban, B. ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2643 0 2015-09-01
254 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2635 1 2015-09-01
255 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2620 = 2015-09-01
256 Kryvoruchko, Yuriy ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2697 0 2015-09-01
257 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2736 = 2015-09-01
258 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2673 = 2015-09-01
259 Granda Zuniga, Julio E ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2663 0 2015-09-01
260 L`ami, Erwin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2628 = 2015-08-01
261 Van Kampen, Robin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2609 1 2015-08-01
262 Giri, Anish NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2791 = 2015-08-01
263 Pruijssers, Roeland NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2507 1 2015-08-01
264 Tiviakov, Sergei NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2639 = 2015-08-01
265 Bok, Benjamin NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2562 1 2015-08-01
266 Ernst, Sipke NED NK Schaken 2015 [Amsterdam] 2545 0 2015-08-01
267 Bedouin, Xavier FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2336 1 2015-07-01
268 Le Roux, Jean-Pierre FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2546 = 2015-07-01
269 Krasenkow, Michal FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2610 1 2015-07-01
270 Milliet, Sophie FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2369 = 2015-07-01
271 Riff, Jean-Noel FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2488 0 2015-07-01
272 Dowden, R. Anthony AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2263 1 2015-05-01
273 Lane, Gary W. AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2350 0 2015-05-01
274 Guo, Emma AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2263 1 2015-05-01
275 Zhai, Mo AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2324 1 2015-05-01
276 Tan, Justin AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2407 1 2015-05-01
277 Li, Zuhao Luke AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2323 = 2015-05-01
278 Heberla, Bartlomiej AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2556 0 2015-05-01
279 Ikeda, Junta AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2403 1 2015-05-01
280 Mu, Ke AUS O2C Doeberl Cup 2015 - Premier [Canberra] 2392 1 2015-05-01
281 Braun, Christian NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 8-9 [Various] 2422 1 2015-05-01
282 Pijpers, Arthur NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 8-9 [Various] 2397 = 2015-05-01
283 Kuipers, Stefan GER 2. Bundesliga West 2014/15 round 9 [Hamburg] 2412 1 2015-05-01
284 Krejci, Jan GER 2. Bundesliga West 2014/15 round 8 [Hamburg] 2521 = 2015-04-01
285 Dranov, Aleksandar GER 2. Bundesliga West 2014/15 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2440 1 2015-03-01
286 Dubkov, Andrej GER 2. Bundesliga West 2014/15 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2301 1 2015-03-01
287 Van Kampen, Robin NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 5 [Various] 2626 1 2015-03-01
288 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2015-02-01
289 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2015-02-01
290 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 0 2015-02-01
291 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 0 2015-02-01
292 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2015-02-01
293 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
294 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 0 2015-02-01
295 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 0 2015-02-01
296 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 = 2015-02-01
297 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 1 2015-02-01
298 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 0 2015-02-01
299 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 = 2015-02-01
300 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 0 2015-02-01
301 Tiviakov, Sergei NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 4 [Various] 2677 = 2015-01-01
302 Ten Vergert, Paul NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 2-3 [Various] 2263 1 2014-12-01
303 Danin, Alexandre GER 2. Bundesliga West 2014/15 round 3 [Hamburg] 2564 1 2014-12-01
304 Stevic, Hrvoje GER 2. Bundesliga West 2014/15 round 2 [Hamburg] 2616 = 2014-11-01
305 Almasi, Zoltan ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2694 = 2014-10-01
306 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2564 = 2014-10-01
307 Hansen, Eric ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2593 1 2014-10-01
308 Delchev, Aleksander ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 = 2014-10-01
309 Oparin, Grigoriy ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2540 1 2014-10-01
310 Fressinet, Laurent ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2712 = 2014-10-01
311 Vassallo Barroche, Mauricio ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2424 = 2014-10-01
312 Van De Griendt, Jan Willem ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2352 1 2014-10-01
313 Pelletier, Yannick ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2571 1 2014-10-01
314 Timofeev, Artyom ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2598 = 2014-10-01
315 Durarbayli, Vasif ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2614 1 2014-10-01
316 Weber, Tom ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2414 1 2014-10-01
317 Hermansson, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2455 = 2014-10-01
318 Rodshtein, Maxim ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2678 = 2014-10-01
319 Bok, Benjamin NED Dutch Team Competition 2014-2015 - Meester - round 1 [Various] 2590 = 2014-10-01
320 Santos Flores, Alberto NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2291 1 2014-09-01
321 Onischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2659 0 2014-09-01
322 Sutovsky, Emil NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2624 = 2014-09-01
323 Yu, Yangyi NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2668 = 2014-09-01
324 Rusev, Krasimir NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2548 0 2014-09-01
325 Dzhumaev, Marat NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2510 = 2014-09-01
326 Latorre, Matias NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2277 1 2014-09-01
327 Van Kampen, Robin NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2636 1 2014-08-01
328 Tiviakov, Sergei NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2656 = 2014-08-01
329 Spoelman, Wouter NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2571 = 2014-08-01
330 Ernst, Sipke NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2554 = 2014-08-01
331 Bok, Benjamin NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2586 0 2014-08-01
332 L`ami, Erwin NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2650 1 2014-08-01
333 Reinderman, Dimitri NED Dutch Championship 2014 [Amsterdam] 2604 1 2014-08-01
334 Libiszewski, Fabien FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2543 = 2014-07-01
335 Dourerassou, Jonathan FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2502 1 2014-07-01
336 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2638 0 2014-07-01
337 Baklan, Vladimir FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2634 = 2014-07-01
338 Swiercz, Dariusz FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2608 = 2014-07-01
339 Volokitin, Andrei FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2638 = 2014-07-01
340 Ider, Borya FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2392 1 2014-07-01
341 Terrieux, Kevin FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2416 1 2014-07-01
342 Cornette, Matthieu FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2542 1 2014-07-01
343 Dambacher, Martijn GER 2. Bundesliga West 2013/14 round 9 and tiebreaks [Germany] 2500 1 2014-06-01
344 Melamed, Tetyana GER Deutsche Pokalmeisterschaft fr Mannschaften 2014 rounds 5 and 6 [different in Germany] 2388 1 2014-06-01
345 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Deutsche Pokalmeisterschaft fr Mannschaften 2014 rounds 5 and 6 [different in Germany] 2691 0 2014-06-01
346 McNamara, Gary AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2285 1 2014-05-01
347 Dragicevic, Domagoj AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2285 1 2014-05-01
348 Lane, Gary W. AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2362 1 2014-05-01
349 Zelesco, Karl AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2285 1 2014-05-01
350 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2686 0 2014-05-01
351 Li, Zuhao Luke AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2326 = 2014-05-01
352 Ikeda, Junta AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2338 = 2014-05-01
353 Mu, Ke AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2325 0 2014-05-01
354 Ambrus, Endre AUS O2C Doeberl Cup Premier 2014 [Canberra] 2312 = 2014-05-01
355 Castor, David AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2285 1 2014-05-01
356 Li, Zuhao Luke AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2326 = 2014-05-01
357 Richards, Heather S AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2285 1 2014-05-01
358 Zhai, Mo AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2285 0 2014-05-01
359 Boyd, Tristan AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2285 1 2014-05-01
360 Dale, Ari AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2310 1 2014-05-01
361 Nisipeanu, Liviu-Dieter AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2686 = 2014-05-01
362 Ootes, Lars AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2361 = 2014-05-01
363 Melkumyan, Hrant AUS Sydney International Open 2014 [Sydney] 2633 1 2014-05-01
364 Zatonskih, Anna GER 2. Bundesliga West 2013/14 round 8 [Hamburg] 2472 = 2014-04-01
365 Wegerle, Joerg GER Deutsche Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2014 rounds 3 and 4 (part of tournament 83179) [Germany] 2424 1 2014-04-01
366 Kroeze, Frank M. GER Deutsche Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2014 rounds 3 and 4 (part of tournament 83179) [Germany] 2395 1 2014-04-01
367 Seel, Christian Dr. GER 2. Bundesliga West 2013/2014 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2478 1 2014-03-01
368 Zaitsev, Mikhail GER 2. Bundesliga West 2013/2014 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2494 1 2014-03-01
369 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 0 2014-02-01
370 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 = 2014-02-01
371 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2014-02-01
372 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2014-02-01
373 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 0 2014-02-01
374 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 = 2014-02-01
375 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 1 2014-02-01
376 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 1 2014-02-01
377 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 0 2014-02-01
378 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 0 2014-02-01
379 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 1 2014-02-01
380 Wang, Yue TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2725 = 2014-01-01
381 Safarli, Eltaj TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2653 0 2014-01-01
382 Meier, Georg TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2623 = 2014-01-01
383 Solak, Dragan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2618 1 2014-01-01
384 Korobov, Anton TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2713 1 2014-01-01
385 Karjakin, Sergey TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2756 0 2014-01-01
386 Akopian, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2681 0 2014-01-01
387 Kamsky, Gata TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 = 2014-01-01
388 Berg, Emanuel GER 2. Bundesliga West 2013/14 round 4 [Germany] 2533 = 2014-01-01
389 Kampman, Tijmen NED Dutch Team Competiton 13-14 - 1B - round 2 [Several] 2278 1 2013-12-01
390 Khenkin, Igor GER 2. Bundesliga West 2013/14 rounds 2 and 3 [Germany] 2612 = 2013-12-01
391 So, Wesley NED Unive Chess Tournament 2013 [Hoogeveen] 2706 0 2013-11-01
392 Van Kampen, Robin NED Unive Chess Tournament 2013 [Hoogeveen] 2607 = 2013-11-01
393 Adams, Michael NED Unive Chess Tournament 2013 [Hoogeveen] 2753 = 2013-11-01
394 So, Wesley NED Unive Chess Tournament 2013 [Hoogeveen] 2706 0 2013-11-01
395 Adams, Michael NED Unive Chess Tournament 2013 [Hoogeveen] 2753 0 2013-11-01
396 Van Kampen, Robin NED Unive Chess Tournament 2013 [Hoogeveen] 2607 = 2013-11-01
397 Vachier-Lagrave, Maxime ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2722 = 2013-10-01
398 Cruz, Cristhian ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2529 = 2013-10-01
399 Perez Candelario, Manuel ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2569 = 2013-10-01
400 Almagro Llamas, Pablo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2477 1 2013-10-01
401 Negi, Parimarjan ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2662 = 2013-10-01
402 Magem Badals, Jordi ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2551 0 2013-10-01
403 Werksma, Arie NED Dutch Team Competiton 13-14 - 1B - round 1 [Several] 2301 1 2013-10-01
404 Braun, Vitali GER Deutscher Pokal fuer Mannschaften [different in Germany] 2402 1 2013-07-01
405 Sandipan, Chanda GER Deutscher Pokal fuer Mannschaften [different in Germany] 2590 0 2013-07-01
406 Kasimdzhanov, Rustam GER Deutscher Pokal fuer Mannschaften [different in Germany] 2709 1 2013-07-01
407 Kalinitschew, Sergey GER Deutscher Pokal fuer Mannschaften [different in Germany] 2472 1 2013-07-01
408 Rapport, Richard SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2674 = 2013-07-01
409 Sokolov, Ivan SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2642 = 2013-07-01
410 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2537 1 2013-07-01
411 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2512 1 2013-07-01
412 Short, Nigel D SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2681 0 2013-07-01
413 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2556 = 2013-07-01
414 Berg, Emanuel SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2561 = 2013-07-01
415 Sanchez, Joseph FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2539 = 2013-07-01
416 Collas, Didier FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2394 1 2013-07-01
417 Chernov, Vadim FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2462 1 2013-07-01
418 Bellahcene, Bilel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2355 1 2013-07-01
419 Edouard, Romain FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2659 1 2013-07-01
420 Riff, Jean-Noel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2458 1 2013-07-01
421 Nyzhnyk, Illya FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2635 = 2013-07-01
422 Wright, Neil AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2284 1 2013-06-01
423 Solomon, Stephen J. AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2390 0 2013-06-01
424 Chan, Michael AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2284 1 2013-06-01
425 Ikeda, Junta AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2362 = 2013-06-01
426 Brown, Andrew AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2295 1 2013-06-01
427 Johansen, Darryl K. AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2430 1 2013-06-01
428 Vajda, Levente AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2632 = 2013-06-01
429 Czebe, Attila AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2492 1 2013-06-01
430 Sethuraman, S.p. AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2532 1 2013-06-01
431 Ferozkohi, Ihsan AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2284 1 2013-06-01
432 Solomon, Stephen J. AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2387 1 2013-06-01
433 Czebe, Attila AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2479 0 2013-06-01
434 Laxman, R.r. AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2429 1 2013-06-01
435 Rishi, Sardana AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2284 1 2013-06-01
436 Zhao, Zong-Yuan AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2537 1 2013-06-01
437 Stocek, Jiri AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2544 = 2013-06-01
438 Li, Chao B AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2686 1 2013-06-01
439 Sethuraman, S.p. AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2541 1 2013-06-01
440 Zaitsev, Mikhail GER 2.Schachbundesliga West 2012/2013 [Hamburg] 2515 1 2013-05-01
441 Kabatianski, Alexandr GER 2.Schachbundesliga West 2012/2013 [Hamburg] 2404 1 2013-05-01
442 Dranov, Aleksandar GER 2.Schachbundesliga West 2012/2013 [Hamburg] 2465 = 2013-05-01
443 Nijboer, Friso GER 2.Schachbundesliga West 2012/2013 [Hamburg] 2525 1 2013-05-01
444 Fritsche, Lutz GER 2.Schachbundesliga West 2012/2013 [Hamburg] 2319 1 2013-05-01
445 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2802 = 2013-02-01
446 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2603 = 2013-02-01
447 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2861 0 2013-02-01
448 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2627 1 2013-02-01
449 Harikrishna, P. NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2698 0 2013-02-01
450 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2752 1 2013-02-01
451 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2772 0 2013-02-01
452 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2769 = 2013-02-01
453 Sokolov, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2667 1 2013-02-01
454 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2726 = 2013-02-01
455 Leko, Peter NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2735 0 2013-02-01
456 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2781 1 2013-02-01
457 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2780 0 2013-02-01
458 Pauptit, Gerhard NED Dutch Team Competition 12-13 - 2A - round 5 [various] 2278 1 2013-01-01
459 Janse, Paul NED Dutch Team Competition 12-13 - 2A - round 3-4 [various] 2291 1 2012-12-01
460 Kovalyov, Anton ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2596 0 2012-12-01
461 Jerez Perez, Alfonso ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2411 1 2012-12-01
462 Fluvia Poyatos, Joan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2490 = 2012-12-01
463 Negi, Parimarjan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2638 0 2012-12-01
464 Vachier-Lagrave, Maxime ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2711 = 2012-12-01
465 Sargissian, Gabriel ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2679 = 2012-12-01
466 Shimanov, Aleksandr ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2597 = 2012-12-01
467 Van Tellingen, Frank NED Dutch Team Competition 12-13 - 2A - round 2 [various] 2288 1 2012-11-01
468 Dominguez Perez, Leinier ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2734 = 2012-11-01
469 Edouard, Romain ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2664 = 2012-11-01
470 Sprenger, Jan Michael ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2491 = 2012-11-01
471 Agrest, Evgenij ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2614 1 2012-11-01
472 Nepomniachtchi, Ian ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2704 = 2012-11-01
473 Roiz, Michael ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2618 = 2012-11-01
474 Gelfand, Boris ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2736 = 2012-11-01
475 Mok, Tze-Meng TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2354 0 2012-10-01
476 Iturrizaga, Eduardo TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2627 = 2012-10-01
477 McHedlishvili, Mikheil TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2659 = 2012-10-01
478 Edirisinghe, Dulan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2291 1 2012-10-01
479 Villegas, Pierre TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2291 1 2012-10-01
480 Winants, Luc TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2543 = 2012-10-01
481 Cheparinov, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2681 = 2012-10-01
482 Miezis, Normunds TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2580 = 2012-10-01
483 Sutovsky, Emil TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2687 1 2012-10-01
484 Movsesian, Sergei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2698 = 2012-10-01
485 Flores, Diego TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2589 1 2012-10-01
486 Nieuwenhuis, Pieter NED Dutch Team Competition 12-13 - 2A - round 1 [various] 2291 1 2012-10-01
487 Bluebaum, Matthias GER Deutsche Poklameisterschaft fuer Mannschaften [different in Germany] 2413 1 2012-07-01
488 Drabke, Lorenz Maximilian GER Deutsche Poklameisterschaft fuer Mannschaften [different in Germany] 2439 = 2012-07-01
489 Bacrot, Etienne FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2695 = 2012-07-01
490 Bodenez, Vincent FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2282 1 2012-07-01
491 Apicella, Manuel FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2548 = 2012-07-01
492 Riazantsev, Alexander FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2714 = 2012-07-01
493 Vernay, Clovis FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2441 1 2012-07-01
494 Shoker, Samy FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2517 1 2012-07-01
495 Meier, Georg FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2637 = 2012-07-01
496 Tkachiev, Vladislav FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2641 = 2012-07-01
497 Cornette, Matthieu FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2552 1 2012-07-01
498 Schlosser, Philipp FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2596 1 2012-07-01
499 Rietveld, Renze NED Dutch Team Competition - 3A - Round 5-6 [Various] 2292 1 2012-03-01
500 Fluit, Johnny NED Dutch Team Competition - 3A - Round 5-6 [Various] 2292 = 2012-03-01
501 Kamsky, Gata NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2732 = 2012-03-01
502 Topalov, Veselin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2770 = 2012-03-01
503 Gashimov, Vugar NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2761 = 2012-03-01
504 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2766 = 2012-03-01
505 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2805 = 2012-03-01
506 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2736 = 2012-03-01
507 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2714 = 2012-03-01
508 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2712 = 2012-03-01
509 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2739 = 2012-03-01
510 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2012-03-01
511 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2769 0 2012-03-01
512 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2759 0 2012-03-01
513 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMA [Wijk aan Zee] 2835 = 2012-03-01
514 Grandelius, Nils GRE European Team Championship [Porto Carras] 2543 = 2012-01-01
515 Grischuk, Alexander GRE European Team Championship [Porto Carras] 2752 = 2012-01-01
516 Solak, Dragan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2629 = 2012-01-01
517 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Championship [Porto Carras] 2650 = 2012-01-01
518 Socko, Bartosz GRE European Team Championship [Porto Carras] 2635 1 2012-01-01
519 Mastrovasilis, Dimitrios GRE European Team Championship [Porto Carras] 2621 = 2012-01-01
520 Movsesian, Sergei GRE European Team Championship [Porto Carras] 2710 = 2012-01-01
521 Laznicka, Viktor GRE European Team Championship [Porto Carras] 2703 = 2012-01-01
522 Lalic, Bogdan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2454 = 2012-01-01
523 Inarkiev, Ernesto ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2686 = 2012-01-01
524 Illescas Cordoba, Miguel ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2609 = 2012-01-01
525 Delchev, Aleksander ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2629 1 2012-01-01
526 Edouard, Romain ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2621 1 2012-01-01
527 Beliavsky, Alexander G SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2616 = 2011-11-01
528 Korobkov, Piotr SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2460 1 2011-11-01
529 Berry, Neil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2327 1 2011-11-01
530 Shengelia, David SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2526 1 2011-11-01
531 Berkes, Ferenc SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2706 = 2011-11-01
532 Kristjansson, Stefan SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2485 = 2011-11-01
533 Bromann, Thorbjorn ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 1-4 [Reykjavik] 2385 = 2011-11-01
534 Jones, Gawain C B ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 1-4 [Reykjavik] 2624 = 2011-11-01
535 Gurevich, Mikhail ISL Icelandic Team Championship 2011-2012 1 div Round 1-4 [Reykjavik] 2612 = 2011-11-01
536 Aaron, Deepak USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2288 1 2011-09-01
537 Mulyar, Michael A USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2399 1 2011-09-01
538 Amanov, Mesgen USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2509 1 2011-09-01
539 Kamsky, Gata USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2732 1 2011-09-01
540 Adams, Michael USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2726 = 2011-09-01
541 Smirin, Ilya USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2661 1 2011-09-01
542 Harikrishna, P USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2666 0 2011-09-01
543 Gareyev, Timur USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2610 0 2011-09-01
544 Kacheishvili, Giorgi USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2599 1 2011-09-01
545 Hodgson, Norman AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
546 Wagenaar, Harm Theo AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
547 Zepeda, Lorena AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
548 Lopez, Jasel AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
549 Ostrovskiy, Aleksandr A AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2294 1 2011-09-01
550 Blijstra, Wim AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
551 Kats, Alena AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
552 Van Woerden, Michiel AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
553 Maduro, Sherman AHO Curacao Chess Festival 2011 Rounds 1-9 [Willemstad] 2283 1 2011-09-01
554 Young, Steven D USA 112th Annual US Open [Orlando] 2283 1 2011-09-01
555 Bowersock, Michael USA 112th Annual US Open [Orlando] 2283 1 2011-09-01
556 Finney, Stuart S USA 112th Annual US Open [Orlando] 2283 1 2011-09-01
557 Battaglini, Gabriel USA 112th Annual US Open [Orlando] 2407 1 2011-09-01
558 Esserman, Marc R USA 112th Annual US Open [Orlando] 2453 0 2011-09-01
559 Sadorra, Julio C USA 112th Annual US Open [Orlando] 2495 = 2011-09-01
560 Harmon-Vellotti, Luke USA 112th Annual US Open [Orlando] 2283 1 2011-09-01
561 Gurevich, Dmitry USA 112th Annual US Open [Orlando] 2479 0 2011-09-01
562 Chiang, Michael USA 112th Annual US Open [Orlando] 2283 1 2011-09-01
563 Melekhina, Alisa USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2283 1 2011-09-01
564 Panjwani, Raja USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2420 1 2011-09-01
565 Hungaski, Robert A USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2495 1 2011-09-01
566 Adams, Michael USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2715 = 2011-09-01
567 Ramirez, Alejandro USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2592 1 2011-09-01
568 Gareyev, Timur USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2613 0 2011-09-01
569 Rensch, Daniel M USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2410 1 2011-09-01
570 Ruck, Robert USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2569 = 2011-09-01
571 Amanov, Mesgen USA 1st Metropolitan Chess FIDE International [Los Angeles, CA] 2517 = 2011-09-01
572 Vatter, Hans-Joachim GER Deutsche Pokalmeisterschaft [GER] 2324 1 2011-07-01
573 Solleveld, Maarten GER Deutsche Pokalmeisterschaft [GER] 2487 1 2011-07-01
574 Wintzer, Joachim, Dr. GER Deutsche Pokalmeisterschaft [GER] 2337 1 2011-07-01
575 Dautov, Rustem GER Deutsche Pokalmeisterschaft [GER] 2602 1 2011-07-01
576 Sebag, Marie FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2504 1 2011-07-01
577 Battaglini, Gabriel FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2412 1 2011-07-01
578 Cornette, Matthieu FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2562 = 2011-07-01
579 Rozentalis, Eduardas FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2573 = 2011-07-01
580 Jens, Jelmer FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2376 1 2011-07-01
581 Brunner, Nicolas FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2450 = 2011-07-01
582 Kavutskiy, Konstantin USA 2011 National Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2275 1 2011-07-01
583 Matikozyan, Andranik USA 2011 National Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2458 0 2011-07-01
584 Chakraborty, Dipro USA 2011 National Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2275 1 2011-07-01
585 Blatny, Pavel USA 2011 National Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2398 1 2011-07-01
586 Aldama, Dionisio USA 2011 National Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2409 1 2011-07-01
587 Amanov, Zhanibek USA 2011 National Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2364 1 2011-07-01
588 Mainka, Romuald GER 2.Bundesliga West [Germany] 2483 = 2011-05-01
589 Hammes, Michael GER 2.Bundesliga West [Germany] 2394 1 2011-05-01
590 Zaitzev, Mikhail GER 2.Bundesliga West [Germany] 2510 1 2011-05-01
591 Lobzhanidze, Davit GER 2.Bundesliga West [Germany] 2497 1 2011-05-01
592 Van Kampen, Robin GER 2.Bundesliga West [Germany] 2430 = 2011-05-01
593 Tugui, Adrian GER 2.Bundesliga West [Germany] 2390 = 2011-05-01
594 Drabke, Lorenz Maximilian GER 2.Bundesliga West [Germany] 2435 0 2011-05-01
595 Ernst, Sipke NED Dutch Team Competition - Meester - round 7-8 [Various] 2605 1 2011-05-01
596 Van Den Doel, Erik NED Dutch Team Competition - Meester - round 7-8 [Various] 2574 1 2011-05-01
597 Gurczak, John USA 20th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2266 1 2011-03-01
598 Landaw, Julian W USA 20th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2285 1 2011-03-01
599 Kleiman, Jake USA 20th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2405 0 2011-03-01
600 Rubsamen, Cornelius USA 20th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2266 1 2011-03-01
601 Amanov, Zhanibek USA 20th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2394 1 2011-03-01
602 Kiewra, Keaton USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2337 = 2011-03-01
603 Rumph, Todd USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2276 1 2011-03-01
604 Sipos, Istvan USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2409 1 2011-03-01
605 Panchanathan, Magesh USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2537 1 2011-03-01
606 Friedel, Joshua USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2508 1 2011-03-01
607 Hess, Robert USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2572 1 2011-03-01
608 Erenburg, Sergey USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2600 = 2011-03-01
609 Gareyev, Timur USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2605 = 2011-03-01
610 Shankland, Sam USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2498 = 2011-03-01
611 Shmelov, Denys USA 2011 Berekely International [Berkeley, California] 2357 1 2011-03-01
612 Gachet, Sebastien FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2314 1 2011-01-01
613 Czebe, Attila FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2479 1 2011-01-01
614 Malaniuk, Vladimir P FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2527 = 2011-01-01
615 Dragojlovic, Andjelko FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2379 1 2011-01-01
616 Shchekachev, Andrei FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2527 1 2011-01-01
617 Guliyev, Namig FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2510 1 2011-01-01
618 Bologan, Viktor FRA 14e Corsica Masters [BASTIA] 2690 0 2011-01-01
619 De Jong, Jan-Willem NED Dutch Team Competition - Meester - round 3-4 [Various] 2440 1 2011-01-01
620 Lubbe, Nikolas NED Dutch Team Competition - Meester - round 3-4 [Various] 2367 1 2011-01-01
621 Kamsky, Gata USA Atlantic City International [Atlantic City, New Jersey] 2726 1 2011-01-01
622 Lenderman, Aleksandr USA Atlantic City International [Atlantic City, New Jersey] 2537 = 2011-01-01
623 De Firmian, Nick E USA Atlantic City International [Atlantic City, New Jersey] 2535 = 2011-01-01
624 Caruana, Fabiano ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2697 0 2010-11-01
625 Quesada Perez, Yuniesky ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2603 0 2010-11-01
626 Short, Nigel D ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2690 = 2010-11-01
627 Quesada Perez, Yuniesky ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2603 = 2010-11-01
628 Zhigalko, Sergei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2656 = 2010-11-01
629 Sjugirov, Sanan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2627 = 2010-11-01
630 Movsesian, Sergei RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2723 = 2010-11-01
631 Shirov, Alexei RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2749 1 2010-11-01
632 Wojtaszek, Radoslaw RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2711 0 2010-11-01
633 Nepomniachtchi, Ian RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2706 0 2010-11-01
634 Gelfand, Boris RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2751 0 2010-11-01
635 Kasimdzhanov, Rustam RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2685 = 2010-11-01
636 Adams, Michael RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2010-11-01
637 Sedlak, Nikola RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2550 1 2010-11-01
638 Willemze, Jeroen NED Dutch Team Competition - Meester - round 1-2 [Various] 2396 1 2010-11-01
639 Pertlova, Sona USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2253 1 2010-09-01
640 Hirneise, Tobias USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2447 = 2010-09-01
641 Thavandiran, Shiyam USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2316 1 2010-09-01
642 Vallejo Pons, Francisco USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2703 = 2010-09-01
643 Ivanov, Alexander USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2538 1 2010-09-01
644 Kazhgaleyev, Murtas USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2609 0 2010-09-01
645 Amanov, Mesgen USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2479 1 2010-09-01
646 Stripunsky, Alexander USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2570 1 2010-09-01
647 Laznicka, Viktor USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2636 = 2010-09-01
648 Houska, Jiri NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2277 1 2010-09-01
649 Solomon, Kenny NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2383 1 2010-09-01
650 Shoker, Samy NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2472 1 2010-09-01
651 Leon Hoyos, Manuel NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2556 1 2010-09-01
652 Berg, Emanuel NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2612 = 2010-09-01
653 Socko, Bartosz NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2646 = 2010-09-01
654 Babujian, Levon NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2485 1 2010-09-01
655 Radulski, Julian NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2574 1 2010-09-01
656 Kobalia, Mikhail NOR Arctic Chess Challenge 2010 [Troms] 2648 0 2010-09-01
657 Caruana, Fabiano NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2697 = 2010-09-01
658 Nakamura, Hikaru NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2729 = 2010-09-01
659 Howell, David W L NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2616 0 2010-09-01
660 Giri, Anish NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2672 0 2010-09-01
661 So, Wesley NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2674 = 2010-09-01
662 Caruana, Fabiano NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2697 1 2010-09-01
663 Nakamura, Hikaru NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2729 0 2010-09-01
664 Howell, David W L NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2616 = 2010-09-01
665 Giri, Anish NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2672 = 2010-09-01
666 So, Wesley NED NH Chess Tournament [Amsterdam] 2674 = 2010-09-01
667 Lindinger, Markus GER Deutsche Team-Pokalmeisterschaft [different in Germany] 2284 1 2010-07-01
668 Schlosser, Philipp GER Deutsche Team-Pokalmeisterschaft [different in Germany] 2557 1 2010-07-01
669 Jakovenko, Dmitry FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2725 1 2010-07-01
670 Riazantsev, Alexander FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2660 = 2010-07-01
671 Abergel, Thal FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2547 = 2010-07-01
672 Weeramantry, Sunil USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2253 1 2010-07-01
673 Mandizha, Farai USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2315 1 2010-07-01
674 Mulyar, Michael A USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2398 = 2010-07-01
675 Zin, Aung T USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2326 1 2010-07-01
676 Yermolinsky, Alex USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2528 = 2010-07-01
677 Akobian, Varuzhan USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2599 = 2010-07-01
678 Gurevich, Dmitry USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2488 1 2010-07-01
679 Kacheishvili, Giorgi USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2587 1 2010-07-01
680 Shankland, Samuel USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2507 1 2010-07-01
681 Genzling, Alain FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2405 1 2010-07-01
682 Adla, Diego FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2518 1 2010-07-01
683 Bartel, Mateusz FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2609 = 2010-07-01
684 Gashimov, Vugar FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2734 1 2010-07-01
685 L`ami, Erwin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2620 = 2010-07-01
686 Van Kampen, Robin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2481 = 2010-07-01
687 Spoelman, Wouter NED Dutch Championship [Eindhoven] 2580 0 2010-07-01
688 Bok, Benjamin NED Dutch Championship [Eindhoven] 2430 = 2010-07-01
689 Smeets, Jan NED Dutch Championship [Eindhoven] 2659 = 2010-07-01
690 Nijboer, Friso NED Dutch Championship [Eindhoven] 2567 = 2010-07-01
691 Reinderman, Dimitri NED Dutch Championship [Eindhoven] 2608 1 2010-07-01
692 Giri, Anish NED Dutch Championship [Eindhoven] 2642 1 2010-07-01
693 Ernst, Sipke NED Dutch Championship [Eindhoven] 2572 = 2010-07-01
694 Steingrimsson, Hedinn GER 2.Bundesliga West [Germany] 2540 = 2010-05-01
695 Dann, Matthias GER 2.Bundesliga West [Germany] 2303 1 2010-05-01
696 Drabke, Lorenz Maximilian GER 2.Bundesliga West [Germany] 2446 1 2010-05-01
697 Koch, Thomas GER 2.Bundesliga West [Germany] 2446 1 2010-05-01
698 Zaitzev, Mikhail GER 2.Bundesliga West [Germany] 2503 = 2010-05-01
699 Visser, Yge GER 2.Bundesliga West [Germany] 2473 = 2010-05-01
700 Savchenko, Viacheslav GER 2.Bundesliga West [Germany] 2414 = 2010-05-01
701 Ftacnik, Lubomir NED Meesterklasse Round 7-9 - Dutch Team Competition [Various] 2546 = 2010-05-01
702 Sokolov, Ivan NED Meesterklasse Round 7-9 - Dutch Team Competition [Various] 2638 1 2010-05-01
703 Verhoeven, Tom NED Meesterklasse Round 7-9 - Dutch Team Competition [Various] 2239 1 2010-05-01
704 Rozentalis, Eduardas FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2628 1 2010-05-01
705 Doncea, Vladimir FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2475 1 2010-05-01
706 Kazhgaleyev, Murtas FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2637 1 2010-05-01
707 Fridman, Rafael NED Meesterklasse Round 5-6 - Dutch Team Competition [Various] 2467 1 2010-03-01
708 Short, Nigel D NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2696 1 2010-03-01
709 Nakamura, Hikaru NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2708 0 2010-03-01
710 Carlsen, Magnus NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 0 2010-03-01
711 Ivanchuk, Vassily NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2749 0 2010-03-01
712 Shirov, Alexei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2723 0 2010-03-01
713 Kramnik, Vladimir NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2788 0 2010-03-01
714 Karjakin, Sergey NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2720 = 2010-03-01
715 Dominguez Perez, Leinier NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2712 = 2010-03-01
716 Leko, Peter NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2739 1 2010-03-01
717 Caruana, Fabiano NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2675 = 2010-03-01
718 Tiviakov, Sergei NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 1 2010-03-01
719 Smeets, Jan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2657 0 2010-03-01
720 Anand, Viswanathan NED Corus Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2790 = 2010-03-01
721 Novikov, Stanislav RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2557 = 2010-03-01
722 Danin, Alexandre RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2519 1 2010-03-01
723 Kosintseva, Tatiana RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2515 = 2010-03-01
724 Grigoriants, Sergey RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2560 = 2010-03-01
725 Motylev, Alexander RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2697 = 2010-03-01
726 Kamsky, Gata RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2693 = 2010-03-01
727 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2730 0 2010-03-01
728 Maletin, Pavel RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2591 = 2010-03-01
729 Safarli, Eltaj RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2594 = 2010-03-01
730 Greanias, Steven D   2250 1 2010-01-01
731 Zierk, Steven C   2303 0 2010-01-01
732 Kleiman, Jake   2320 1 2010-01-01
733 Pearson, Michael   2250 1 2010-01-01
734 Ivanov, Alexander   2549 = 2010-01-01
735 Khachiyan, Melikset   2528 0 2010-01-01
736 Van Wessel, Rudy   2340 1 2010-01-01
737 Sargissian, Gabriel   2676 = 2010-01-01
738 Perpinya Rofes, Lluis Maria   2318 1 2010-01-01
739 Caruana, Fabiano   2670 = 2009-11-01
740 Nakamura, Hikaru   2710 = 2009-11-01
741 Hou, Yifan   2584 = 2009-11-01
742 Stellwagen, Daniel   2630 = 2009-11-01
743 Smeets, Jan   2632 = 2009-11-01
744 Caruana, Fabiano   2670 = 2009-11-01
745 Nakamura, Hikaru   2710 = 2009-11-01
746 Hou, Yifan   2584 = 2009-11-01
747 Stellwagen, Daniel   2630 0 2009-11-01
748 Smeets, Jan   2632 = 2009-11-01
749 Andres Gonzalez, Ivan   2361 1 2009-11-01
750 Korneev, Oleg   2554 1 2009-11-01
751 Milov, Vadim   2659 1 2009-11-01
752 Galkin, Alexander   2608 = 2009-11-01
753 Alsina Leal, Daniel   2544 = 2009-11-01
754 Cifuentes Parada, Roberto   2539 1 2009-09-01
755 Fernandes, Antonio   2415 1 2009-09-01
756 Hauchard, Arnaud   2528 1 2009-09-01
757 Argandona Riveiro, Inigo   2364 1 2009-09-01
758 Ubilava, Elizbar   2547 = 2009-09-01
759 Bauer, Christian   2602 = 2009-09-01
760 Hamdouchi, Hicham   2589 0 2009-09-01
761 Magem Badals, Jordi   2534 = 2009-09-01
762 Fernandez Garcia, Jose Luis   2465 = 2009-09-01
763 Adams, Michael   2699 = 2009-09-01
764 Jones, Gawain C B   2554 1 2009-09-01
765 McShane, Luke J   2620 0 2009-09-01
766 Howell, David W L   2614 1 2009-09-01
767 Short, Nigel D   2684 = 2009-09-01
768 Adams, Michael   2699 = 2009-09-01
769 Jones, Gawain C B   2554 = 2009-09-01
770 McShane, Luke J   2620 1 2009-09-01
771 Howell, David W L   2614 0 2009-09-01
772 Short, Nigel D   2684 0 2009-09-01
773 Feygin, Michael   2569 1 2009-04-01
774 Dominguez Perez, Leinier   2717 = 2009-04-01
775 Morozevich, Alexander   2771 0 2009-04-01
776 Smeets, Jan   2601 = 2009-04-01
777 Wang, Yue   2739 = 2009-04-01
778 Radjabov, Teimour   2761 1 2009-04-01
779 Stellwagen, Daniel   2612 = 2009-04-01
780 Carlsen, Magnus   2776 = 2009-04-01
781 Aronian, Levon   2750 = 2009-04-01
782 Ivanchuk, Vassily   2779 = 2009-04-01
783 Karjakin, Sergey   2706 = 2009-04-01
784 Movsesian, Sergei   2751 0 2009-04-01
785 Kamsky, Gata   2725 = 2009-04-01
786 Adams, Michael   2712 = 2009-04-01
787 Maslak, Konstantin   2541 = 2009-04-01
788 Dziuba, Marcin   2556 0 2009-04-01
789 Filippov, Anton   2556 0 2009-04-01
790 Robson, Ray   2455 0 2009-04-01
791 Zherebukh, Yaroslav   2559 = 2009-04-01
792 Ragger, Markus   2540 1 2009-04-01
793 Shen, Yang   2448 1 2009-04-01
794 Onischuk, Alexander   2659 = 2009-04-01
795 Talla, Vladimir   2407 1 2009-04-01
796 Berczes, David   2513 1 2009-04-01
797 Maletin, Pavel   2557 1 2009-04-01
798 Banikas, Hristos   2582 = 2009-04-01
799 Sjugirov, Sanan   2562 0 2009-04-01
800 Kovacevic, Aleksandar   2543 = 2009-04-01
801 Andriasian, Zaven   2564 = 2009-04-01
802 Safarli, Eltaj   2564 1 2009-04-01
803 Rasulov, Vugar   2390 0 2009-04-01
804 Perunovic, Milos   2568 0 2009-04-01
805 Skoberne, Jure   2489 1 2009-04-01
806 Kleijn, Christov   2294 0 2009-01-01
807 Kveinys, Aloyzas   2534 = 2009-01-01
808 Stefansson, Hannes   2575 = 2009-01-01
809 Berg, Emanuel   2623 1 2009-01-01
810 Ptacnikova, Lenka   2268 1 2009-01-01
811 Zarzo Lopez, Tomas   2281 1 2009-01-01
812 Hracek, Zbynek   2613 = 2009-01-01
813 Godena, Michele   2517 = 2009-01-01
814 Georgiev, Krum   2453 1 2009-01-01
815 Ivanchuk, Vassily   2786 = 2009-01-01
816 Sasikiran, Krishnan   2694 = 2009-01-01
817 Wiersma, Eelke   2414 = 2009-01-01
818 Rahman, Ziaur   2510 = 2009-01-01
819 Iturrizaga, Eduardo   2538 = 2009-01-01
820 Radjabov, Teimour   2752 1 2009-01-01
821 Ziska, Helgi Dam   2416 0 2009-01-01
822 Aronian, Levon   2757 = 2009-01-01
823 Bologan, Viktor   2682 1 2009-01-01
824 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 0 2009-01-01
825 Villamayor, Buenaventura   2468 1 2009-01-01
826 Kazhgaleyev, Murtas   2640 1 2009-01-01
827 Socko, Bartosz   2631 = 2009-01-01
828 Gelfand, Boris   2719 = 2009-01-01
829 Shirov, Alexei   2740 0 2008-10-01
830 Eljanov, Pavel   2687 = 2008-10-01
831 Carlsen, Magnus   2765 0 2008-10-01
832 Alekseev, Evgeny   2711 1 2008-10-01
833 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 0 2008-10-01
834 Onischuk, Alexander   2664 = 2008-10-01
835 Jakovenko, Dmitry   2711 0 2008-10-01
836 Volokitin, Andrei   2684 1 2008-10-01
837 Karjakin, Sergey   2732 = 2008-10-01
838 Ivanchuk, Vassily   2740 0 2008-10-01
839 Svidler, Peter   2746 = 2008-10-01
840 Ivanchuk, Vassily   2740 = 2008-10-01
841 Kramnik, Vladimir   2788 0 2008-10-01
842 Leko, Peter   2741 = 2008-10-01
843 Nepomniachtchi, Ian   2634 0 2008-10-01
844 Gustafsson, Jan   2603 0 2008-10-01
845 Naiditsch, Arkadij   2623 0 2008-10-01
846 Mamedyarow, Shakhriyar   2752 0 2008-10-01
847 Speelman, Jon S   2524 1 2008-10-01
848 Sokolov, Ivan   2658 = 2008-10-01
849 Wells, Peter K   2526 = 2008-10-01
850 Smeets, Jan   2593 = 2008-10-01
851 Werle, Jan   2591 1 2008-10-01
852 L`ami, Erwin   2610 = 2008-10-01
853 Timman, Jan H   2562 = 2008-10-01
854 Wade, Robert G   2294 1 2008-10-01
855 Short, Nigel D   2655 = 2008-10-01
856 Cherniaev, Alexander   2431 1 2008-10-01
857 Adams, Michael   2735 = 2008-10-01
858 Fernandez Romero, Ernesto   2455 1 2008-10-01
859 Ponomariov, Ruslan   2718 = 2008-10-01
860 Moiseenko, Alexander   2632 = 2008-10-01
861 Granda Zuniga, Julio E   2599 0 2008-10-01
862 Gustafsson, Jan   2620 = 2008-10-01
863 Dambacher, Martijn   2476 1 2008-07-01
864 Bosboom, Manuel   2440 1 2008-07-01
865 Drabke, Lorenz Maximilian   2411 0 2008-07-01
866 Lisanti, Andre   2329 1 2008-07-01
867 Hickl, Joerg   2571 1 2008-07-01
868 Zaitzev, Mikhail   2476 = 2008-07-01
869 Fleck, Juergen   2431 1 2008-07-01
870 Grachev, Boris   2610 0 2008-07-01
871 Eljanov, Pavel   2687 0 2008-07-01
872 Kamsky, Gata   2726 0 2008-07-01
873 Avrukh, Boris   2632 = 2008-07-01
874 Kurnosov, Igor   2593 = 2008-07-01
875 Potkin, Vladimir   2617 = 2008-07-01
876 Sutovsky, Emil   2630 0 2008-07-01
877 Navara, David   2672 = 2008-07-01
878 Inarkiev, Ernesto   2684 = 2008-07-01
879 Dyachkov, Sergej   2566 1 2008-07-01
880 Wang, Hao   2684 = 2008-07-01
881 Rahmanov, Shakhiyar   2326 0 2008-07-01
882 Mammadov, Kamran   2326 1 2008-07-01
883 Ojagverdiyev, Zaur   2326 1 2008-07-01
884 Mamedjarova, Turkan   2326 = 2008-07-01
885 Akhmedov, Fariz   2326 1 2008-07-01
886 Guliev, Sarhan   2487 0 2008-07-01
887 Umudova, Nargiz   2326 1 2008-07-01
888 Morchiashvili, Bachana   2422 1 2008-07-01
889 Dzhumaev, Marat   2557 = 2008-07-01
890 Postny, Evgeny   2649 1 2008-07-01
891 Gurevich, Mikhail   2611 = 2008-07-01
892 Tkachiev, Vladislav   2657 = 2008-07-01
893 Vachier-Lagrave, Maxime   2632 = 2008-07-01
894 Fridman, Rafael   2424 = 2008-04-01
895 Cardon, Helmut   2398 1 2008-04-01
896 Kramnik, Vladimir   2799 = 2008-04-01
897 Polgar, Judit   2707 = 2008-04-01
898 Radjabov, Teimour   2735 = 2008-04-01
899 Topalov, Veselin   2780 1 2008-04-01
900 Mamedyarov, Shakhriyar   2760 0 2008-04-01
901 Gelfand, Boris   2737 = 2008-04-01
902 Eljanov, Pavel   2692 = 2008-04-01
903 Leko, Peter   2753 = 2008-04-01
904 Adams, Michael   2726 0 2008-04-01
905 Carlsen, Magnus   2733 0 2008-04-01
906 Aronian, Levon   2739 0 2008-04-01
907 Anand, Viswanathan   2799 = 2008-04-01
908 Ivanchuk, Vassily   2751 = 2008-04-01